Lirene Dermoprogram, Mus samoopalający do twarzy i ciała (jasna i ciemna karnacja)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Lekka pianka samoopalająca do twarzy i ciała. Szybko się wchłania, nie brudzi ubran, nie zostawia smug, przyjemnie pachnie. Dodatkowo poprawia kondycję twarzy i ciała, zwiekszając jędrnośc, elastyczność i nawilżenie skóry. Efekt widoczny juz po godzinie, ma się utrzymywać do 6 dni. Przeznaczona do jasnej i ciemnej karnacji.

samoopalacze do ciała, samoopalacze do twarzy
koloryzujące
pianka
normalna

Cudowny !!!

Idealny samoopalacz, uzywałam wielu dużo droższych kosmetyków między innymi fake bake po którym została mi cudowna rękawica do nakładania samoopalaczy.
\\n
\\nPlusy:
\\n- cena
\\n- konsystencja
\\n- łatwość nakładania (nakładam specjalną rękawicą)
\\n- zapach (po nałożeniu nie pachnie jak klasyczny samoopalacz)
\\n- długo utrzymująca się opalenizna
\\n- kolor opalenizny nie jest bardzo pomarańczowy i sztuczny
\\n

Bardzo lube ten mus do opalania mam bardzo jasna karnację a twarzy w ogóle nie opalam dlatego ten mus jest stworzony pod moje potrzeby. Opala delikatnie i stopniowo nie opala na brzydki żółty kolor tylko twarz jest naprawdę muśnięta pięknym słońcem. Zapach nie jest jak typowego samoopalacza dzięki czemu nie drażni mojego nosa. Bardzo gładko się go rozsmarowuję, jest wydajny ma bardzo praktyczny aplikator który ułatwia wydobycie produktu. Ogólnie polecam

Dla mnie ok

Lubię ten mus. Jest niesamowicie łatwy w aplikacji, nie pozostawia smug, nie robi plan. Co ważne - niezależnie od tego, jaka mamy karnację, opala nas na kolor złocisto - brązowy, a nie pomarańczowy.
Dozownik nie zacina się, a sam mus łatwo się rozprowadza na skórze. Wprawdzie lekko ją wysusza, ale jest to w zasadzie jedyny minus, jaki dostrzegłam.
Zapach, o którym pisały Poprzedniczki, na mojej skórze nie jest jakoś mocno wyczuwalny (choć coś tam jednak czuję, to jednak da się wytrzymać).
Efekty widać już po pierwszym użyciu, bo mamy wtedy efekt zdrowej, lekko muśniętej słońcem skóry.
Polecam.

Całkiem ok, szukam dalej.

Jestem ogólnie zielona w kwestii samoopalaczy, jednak dosyć się przygotowałam do pierwszej aplikacji. Pianka jest super wygodna do stosowania, nie mogę wyobrazić sobie innej formuły. Chyba pozostanę jej wierna.
Jak na mój gust to podczas samego aplikowania zapach jest dość przyjemny. Ostra jazda zaczyna się po około godzinie. Smród! Okropny! Nie pomaga prysznic, perfumy, nic...
Szkoda, niestety efekt nie wynagradza mi tego wstydu jaki odczuwam kiedy wiem, że cuchnę. Nie lubię cuchnąć, nikt nie lubi.
Może to moja skóra wchodzi w jakąś reakcję z tym produktem. Warto spróbować bo efekt jest naprawdę super, bez smug, bardzo delikatny. Pianka mogłaby się nazywać bezobsługową.

mega efekt

uwielbiam ten mus, coś cudownego! Najlepsze jest to, że nie brudzi ubrań, trochę śmierdzi, lecz z efektu jestem bardzo zadowolona. Przyjemna forma musu. Jeśli ktoś się waha, polecam kupić

Stopniowo, ale skutecznie :)

Osobiście nie lubilam wszelkiego rodzaju samoopalaczy, ani produktów brązujących, ze względu na plamy, które robiły się po ich nałożeniu. Nie lubiłam do momentu, kiedy odkryłam ten mus :) lubię go za konsystencje, łatwość rozprowadzania, a co najważniejsze na brak plam i piękną, równomierną opaleniznę !

Super delikatna opalenizna!

Bardzo dobry produkt, który rzeczywiście nie brudzi ubrań i przy dokładnym, równomiernym rozprowadzaniu pięknie barwi skórę. Robi to też stopniowo, po peirwszym razie u mnie nie było widać dużej różnicy, kolejny raz zaaplikowałam po paru dniach i stopniono przyciemniało skórę. Super efekt skóry muśniętej opalenizną.

Brąz na wyciągnięcie ręki od Lirene

Kosmetyk ma formę białej pianki - używam go po wstrząśnięciu. Konsystencja w sam raz, żeby dokładnie rozprowadzić produkt.
Nie powoduje smug, przebarwień i zacieków
Nie śmierdzi samoopalaczem.
Używam go również na twarz - do cery mieszanej pasuje jak znalazł, gdyż lekko wysusza tłuste partie skóry.
Stosowałam różne produkty o tym działaniu, ale Lirene jest niezawodny - już po raz kolejny do niego wracam.
Kolor uzyskamy już po 2 godzinach od nałożenia, po rozprowadzeniu koniecznie umyjmy ręce. Momentalnie zasycha, nie pozostawiając śladów na ubraniach. Z czystym sumieniem polecam!

Nie polubiliśmy się

Robiłam do niego kilka podejść, aplikacja jest dosyć prosta. Nie zostawia plam na pościeli, szybko się wchłania i daje ładny kolor opalenizny. Jednak niestety nie schodzi estetycznie, na ciele robią się plamy. Próbowałam na prawdę kilka razy zanim dałam sobie spokój, dobrze nawilżałam, na suchą i zawsze efekt ten sam. Później wstydziłam się pokazać nóg. Po tej nieprzyjemnej przygodzie zrezygnowałam z użytkowania samoopalaczy. Już wolę być blada niż znowu przez to przechodzić :D chyba, że któraś z Was zna dobry produkt samoopalający? Może być w kremie, mgiełce, piance. Byleby nie zostawiał plam

Coś okropnego

Niestety mimo szczerych chęci nie mogę się przekonać do tego samoopalacza. Zapach jest okropny, nie do zniesienia. Ostatnia moja przygoda była około 10 lat temu i niestety mimo postępów w dziedzinie kosmetyki zapach samoopalacza jest nadal taki sam. Konsystencja musu, pianki aczkolwiek bardzo rzadka. Spływa z dłoni i ciała, trzeba uważać, aby nie pochlapać wszystkiego dookoła. Do tego bardzo długo się wchłania, klei i lepi. Po wysmarowaniu całego ciała trzeba stać nieruchomo przez minimum 20 minut. Niestety pozostawia smugi, co wygląda nieestetycznie. Nie nawilża, nie ujędrnie. Skóra wręcz przeciwnie, jest wysuszona i zmęczona. Do tego kosmetyk zmywa się nierówno podczas kąpieli. Całe szczęście, że kupiłam go w promocji za grosze. Po dwóch użyciach z racji zapachu nie do zniesienia ląduje w koszu.

Wreszcie produkt dla mnie!

Zawsze zazdroszczę koleżankom pięknej opalenizny, ale jestem nastawiona negatywnie do solariów. Nie raz już próbowałam husteczek z samoopalaczem, balsamów, pianek i musów.
Jak na razie jedyne co się sprawdzało do rajstopy w sprayu - ale wiadomo, efekt na krótko a cena zaporowa.
Skusiłam się na piankę zachęcona opiniami i okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego?
- idealnie dopasowana do jasnej karnacji, nie daje odcienia pomarańczy
- po pierwsz użyciu zostały lekkie smugi, ale za drugim razem udało się już dobrze rozprowadzic i teraz nie ma tego problemu
- nie pachnie tak intensywnie jak pozostałe których używałam

Poza tym koloryt utrzymuje się ok tygodnia, nawet jeżeli robię piling. Skóra ma bardzo naturalną barwę. Oczywiście z pomocą tego produktu nie uzyskamy mocnej opalenizny ale chyba o naturalny efekt chodzi w opalaniu.

Opakowanie w sam raz , myślę że starczy na ok 1,5 miesięca. Swoje właśnie koncze.

Nie dla amatorów

-może pora pogodzić się z tym, że nie umiem nakładać samoopalacza, a może to produkt jest zły?
-pomagał mi mąż, tak naprawdę podjęłam kilka prób i nigdy nie wyszło dobrze,
-śmierdzi i to konkretnie, można się udusić, plus zapach utrzymuje się niestety długo, w łazience, pokoju, na skórze, wszędzie,
-mimo zastosowania się do wszystkich świętych zasad nakładania samoopalacza, za każdym razem mam smugi i nieregularny kolor,
-schodzi szybko, co dla mnie było plusem, ale gdyby aplikacja się udała, to byłoby mi szkoda,
-nie jest wydajna, kilka razy i po opakowaniu,
-następnego nie kupiłam i nie kupię,
-lepi się,
-producent obiecuje dużo rzeczy, żadnych właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam,
-uważam, że wręcz wysusza,
-nie wchłania się zbyt szybko, więc trzeba stać jak ten ciołek,

+dostępna wszędzie,
+w tych miejscach, gdzie kolor był ok, wyglądałam ładnie, taka złocista opalenizna, naprawdę naturalnie, w co nie wierzyłam,
+konsystencja pianki na plus, przyjemnie się nakłada,
+produkt polski,
+bardzo ładne i poręczne opakowanie

To było moje ostatnie spotkanie z samoopalaczem, po tym produkcie zrezygnowałam na amen. Dla mnie to za trudne.

Na lato

Polubiłam ren samoopalacz nie tylko za lekka konsystencję ale również ze zapach. Inne samoopalacze strasznie było czuć wręcz aż śmierdziały a tutaj lekki i przyjemny zapach. Nie pozostawia smug, pozostawia ładna opaleniznę, nie zmywa się szybko i świetnie nadaję się do jasnej karnacji.