Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (stara wersja)

Powiększ Ziaja, Sopot, Balsam brązujący relaksujący (stara wersja)

Balsam brązujący z wyciągiem z orzecha przyciemniający skórę. Jego głównym składnikiem jest bursztyn, który zawiera całą masę mikroelementów bardzo cennych dla skóry.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Dihydroxyacetone, Cetyl Alcohol, Amber (Succinum) Extract, Dimethicone, Juglans regia, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Mineral Oil, BHA, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid

Cena: 8,50 zł / 200 ml

• Ideał
  • Łatwo, równomiernie się rozprowadza i dość szybko wchłania. Już po pierwszym użyciu delikatnie brązowi moją skórę (mam jasną karnację), po kolejnych brąz robi się coraz bardziej intensywny i muszę robić przerwę w stosowaniu aby nie przesadzić :P .
    Gdy daję mu całkowicie "zejść" to schodzi mało równomiernie . To składa się na - wraz z zapachem, który po kilku godzinach jest nieprzyjemny, ale można się przyzwyczaić (przyjaciółka mówi, że pachnie jak zupka chińska ) .
    Stosuję go na noc i nie zauważyłam aby brudził. Kiedyś miałam jeden krem do twarzy z tej serii, ale zaczęłam stosować do buzi ten balsam i sprawdza się wyśmienicie (również na noc, na krem który zwykle używam).
    Moim zdaniem jest całkiem wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch lat i więcej
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających
  • Całkiem niezły balsam, choć przyznam, że ja i opalanie, solarium czy choćby kremy brązujące to nie to. Kupiłam ten balsam tylko po to, żeby nieco wysmuklić kolorem moje nogi. Miał być tani, bo nie chciałam stosować tego mazidła na całe ciało i w ogóle przypuszczałam, że nie będę po niego sięgać często. Jakże się myliłam! Wczoraj wyrzuciłam butlę, bo kilka miesięcy temu przeterminowała się. Ale, co u mnie rzadko spotykane, zużyłam prawie całą!

+ pięknie brązuje i daje możliwość stopniowania koloru - skóra nie jest paskudnie pomarańczowa, ale najpierw opalizuje, a po kilku kolejnych użyciach można uzyskać efekt nawet nienajbrzydszej opalenizny,
    + cena - jest śmiesznie niska,
    + konsystencja - szybko się wchłania, skóra ja wręcz wypija, ale jeśli są upały to trzeba uważać - może zaczął się kleić. Dlatego najlepiej stosować na noc.
    + wydajność - niezła, miałam ten balsam przez kilka lat , gdyż używałam go tylko w sezonie letnim.

- zapach - jak dla mnie śmierdzi,
    - nie nawilża - skóra jest sucha, muszę stosować po Sopocie coś innego.

Podsumowując, jest to balsam dla niewymagających - takich jak ja. Nie jestem fanką opalania, nawet nie lubię efektu, jaki daje samoopalacz. Ale do sukienki czy spodenek lubię sobie trochę przyciemnić nogi i po to mam ten balsam. Wystarcza. Wątpię, żebym szukała czegoś innego.

Używam tego produktu od: 2-3 lata

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam w bardzo dobrej cenie
  • Stosowalam różne balsamy brazujace ale z tego jestem najbardziej zadowolona. Wystarczy 2 razy sie wysmarowac i juz sie ma ładną opalenizne troche niestety brudzi ubrania. Trzeba tez uważać by nie narobic sobie plam na lokciach kolanach i dłoniach :p ogolnie godny polecenia i to w dobrej cenie

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nice_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go ale nie szał
  • Kiedyś ten produkt był lepszy,szybko (szybciej)działał,widziałam efekt,skóra była piękna ,rozpromieniona. Obecnie zużyłam już połowę a własciwie nie widzę różnicy.
    Wiem ze uzywanie czegos co nie daje efektu mija sie z celem, jednak mnie ładnie nawilza, i daje mi pewnego rodzaju powloczke na skorze,ktora chroni mnie dobrze przed wysuszeniem,dlatego wiec po niego siegam.
    Nie kupie go ponownie,a bynajmniej sie nie zanosi.
    Dosyc duzo gwiazdek daje dlatego ze jest tani, wydajeny, dostepny wszedzie raczej, i moze dzialac na kogos o jasnej skorze. Na mojej jasnej - raczej uwidocznil niedoskonalosci o zgrozo :/

Używam tego produktu od: krótko
    Ilość zużytych opakowań: 1całe duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • mnie nie zbrązowił
  • daję mu *** za to, jak pięknie brązowił moje koleżanki... Bo nie nie chciał Używałam go regularnie, codziennie, zużywając całą tubkę, jednak przybrązowionej skóry się nie doczekałam . Nie wiem dlaczego, karnacji nie mam zbyt bladej, normalny pospolity odcień skóry, używałam go po peelingu jak i przed... nic to nie dało.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!!!
  • idealny do poprawiania koloru opalonej skóry!!

przyjemny zapach
    szybkie działanie
    nie tworzy smug i plam
    nie brudzi ubrań
    dość niska cena
    mega wydajny

jedyne co mnie smuciło to to, że dość szybko zmywał się z ciała

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić agniesiczka2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu ! Kiedyś za nim szalałam ! Cena jest naprawdę przystępna i skóra po nim wygląda świetnie - zdrowo.
    Jednak trzeba koniecznie umyć po nim rączki i to bardzo dokładnie, bo zostawia pomarańczowe ślady. Należy równo rozsmarować, bo można być niemile zaskoczonym plamami, smugami. Bardzo nieprzyjemny zapach! Należy się wykąpać przed wyjściem i nie smarować już tym balsamem. Długo się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla początkujących.
  • Zdecydowanie nie dla początkujących... Według mnie trzeba mieć już w tym jakieś doświadczenie, inaczej może robić niespodzianki.

Kosmetyk ten:

+ pięknie pachnie
    + jest dość wydajny, nie trzeba go wiele, kiedy umie się rozsmarować
    +daje u mnie piękny kolor, nie sztuczny, już po pierwszej aplikacji
    +zapach znośny
    +ładnie nawilża

Za ten minus odejmuję całą gwiazdkę:

- DŁUGO SIĘ WCHŁANIA. Na pewno nie nałożyłam go za dużo, a jeszcze teraz, po dwóch godzinach siedzę jak na szpilkach, żeby nie zrobiło się to, co zawsze robi mi się z tym balsamem: sprawia, że pocą mi się miejsca pod kolanami i ogólnie miejsca, w których dotknę się na dłużej. Potrzebuję ze 3 godziny chodzenia na golasa o pokoju, bo boję się, że porobią się zacieki, wyłączam kaloryfer.

+/- może raz zauważyłam u siebie jakieś ciemniejsze obszary

Z pewnością wypróbuję jeszcze nową wersję, a jeśli będzie to samo, to wracam do Lirene
    Używam tego produktu od: 6 razyIlość zużytych opakowań: Niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hebe19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • plamy
  • Pewnie to wina mojej niezdarności, ale mi narobił pomarańczowe plamy, a nakładalam bardzo oszczednie mieszając z balsamem... balsamu było dużo wiecej od smrodka a pomomo to i tak smierdział, i tak narobił plamy...
    Podchodziłam wiele razy ale za każdym razem kończyło się plamami.

Używam tego produktu od: lata 2012

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mekashika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziwnie to zabrzmi - pachniał zgniłymi orzechami włoskimi??
  • W gimnazjum chciałam wyglądać na bal bardzo ładnie opalona - było super, ale niestety ubrania przesiąkły zapachem orzechów czy to czegoś dziwnego nieznośnego
    Śmiesznie to brzmi, ale ojciec nawet mi powiedział, ze mam wziąć 10 h kąpiel, bo czuć jakbym pracowała w firmie łupiącej orzeczy włoskie - to mi przypominało ten zapach dla mnie masakryczny.
    Owszem wyglądałam jak bursztyn równomiernie pokryta i bez smug, ale skóra brzydko woniła.
    Polecam aby się przekonać, że zapach z tubki jest inny niż na skórze. UWAGA NA DŁONIE WEWNĄTRZ - zakładajcie rękawiczki Jak nie zobaczycie co się stanie;*

Używam tego produktu od: gimnazjum czyli 6 lat temu bo to w 2 klasie było
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić JOna92 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij