Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Ziaja, Nuno, Maska z zieloną glinką

Maska z zieloną glinką do cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Absorbuje nadmiar sebum, wykazuje skuteczne działanie ściągające oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory. Łagodzi zmiany trądzikowe i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Intensywnie nawilża skórę oraz łagodzi podrażnienia, nie zatyka porów.

Zawiera: Glinka zielona, Ekstrakty z oczaru, białej herbaty, szałwii, D-panthenol

Maska przeznaczona jest dla osoób w wieku 17+; można ją stosować 1-2 razy w tygodniu.

klasyczne
oczyszczające, matujące
w tubie
lekkie
trądzikowa

Z wspomnień nastolatki

Używałam go w czasach nastoletnich. To dla mnie kultowy kosmetyk, używałam go nonstop! Produkt bardzo delikatny, który uspokajał zaczerwienioną buzię, zmniejszał wypryski. Mam wrażenie,że nawet pomagał szybciej się im zagonić. Maska była tania akurat na kieszeń nastolatki. Ziaja Nuno będzie dla mnie zawsze miłym wspomnieniem nastoletnich lat. Chętnie kupię ponownie by sprawdzić jak podziała na mnie teraz.

Stosuję tę maskę regularnie

Maseczkę stosuję mniej więcej raz na tydzień dla dokładnego oczyszczenia po całym tygodniu i sprawdza się ona świetnie. Pięknie pachnie, formuła jest bardzo komfortowa w nakładaniu, ja najbardziej lubię stosować ją pod prysznicem, wtedy efekt jest jeszcze lepszy. Mam skórę mieszaną i maseczka mnie nie przesusza, skóra po niej jest gładka.

Pół na pół

Maski używałam za czasów młodości ..jak byłam nastolatka,
Dobrze działała na moją cerę , nie czułam uczucia ściągnięcia ani pieczenia twarzy .
Duzy plus tez ma w pojemności 60 ml , to dość dużo , to wystarczy na długo.
Zapach miała taki hmm..kosmetyczny.. nie jakiś słodki ..po prostu jak zwykła maska z glinka .

Warty polecenia, chociaż cudów nie robi

Maskę Ziaja Nuno pierwszy raz używałam jakieś 10lat temu, kiedy mieszkałam jeszcze w Poznaniu. Teraz po wielu latach wróciłam do niej, żeby sprawdzić czy działa tak samo jak kiedyś. Seria Nuno jest serią dedykowaną nastolatkom i osobom z cerą trądzikową. Jest to maska oczyszczająca z glinką zieloną, ale jeśli mam być szczera nie różni się szczególnie od maseczek w saszetkach innych marek, które możemy dostać w drogeriach. Jednakże jest tania, mamy jej aż 60ml i spełnia swoją funkcję znakomicie. Oczywiście nie należy spodziewać się cudów, że po jednej aplikacji wszystkie nasze niedoskonałości magicznie znikną! Maski tak nie działają, a mam wrażenie że wiele osób właśnie tego oczekuje. Jej działanie jest raczej delikatne i jeśli jest stosowana regularnie to z pewnością można zobaczyć efekt delikatnej redukcji zmian trądzikowych. Jednakże w mojej ocenie jest to maska warta polecenia, chociażby ze względu na właściwości oczyszczające i antybakteryjne glinki zielonej. Jest to produkt o wegańskiej formule, która zawiera wiele składników roślinnych: wyciąg z szałwii, ekstrakt z Hamamelisa, owoców drzewa tara i białej herbaty.

Opakowanie i produkt:
Maska ma gęstą konsystencję która po zaaplikowaniu na twarz, nie spływa z niej. Ma zielony kolor, który zawdzięcza właśnie glince zielonej – a przynajmniej tak myślę, bo pewności nie mam. Produkt zamknięty w tubce o pojemności 60ml. Produkt łatwo wyciska się z tubki i nie pryska. Jesteśmy w stanie wycisnąć tyle ile chcemy, bez większego problemu. Produkt ma całkiem przyjemny zapach, nieprzeszkadzający podczas zabiegu.

Aplikacja i działanie:
Aplikacja jest bezproblemowa. Można ją nakładać dłońmi, ale także pędzlem tak jak w moim przypadku. Maska w miarę szybko zastyga, więc spokojnie można się w tym czasie czymś zająć bez obawy, że coś nam spłynie z twarzy. Nie miałam też problemu z jej zmyciem. Najpierw ścieram nadmiar maski chusteczkami nawilżanymi a potem resztki zmywam ciepłą wodą i jest ok. Po jej zmyciu skóra jest dobrze oczyszczona i zmatowiona, chociaż efekt matu jest raczej krótkotrwały. Skóra jest nawilżona, dzięki zawartości d-panthenolu. Produkt delikatnie złuszcza naskórek, co prowadzi do redukcji zmian trądzikowych, jednak tylko w niewielkim stopniu. Nie było tutaj jakiegoś efektu WOW. Maska mnie nie uczuliła i nie podrażniła i co najważniejsze: nie zapycha porów!

Dostępność i cena:
Dostępna jest w wielu sklepach internetowych jak i stacjonarnych. Nie tylko w drogeriach kosmetycznych, ale też w aptekach i dyskontach typu Tesco. Chociaż w momencie pisania tego postu, z jakiegoś powodu w wielu sklepach była niedostępna. Ogromnym plusem jest jej cena, która w przełożeniu na pojemność jest bardzo niska. Kiedy za jedną saszetkę z maseczką średnio płacimy 2-4zł, tutaj za nie wiele więcej mamy ilość wystarczającą na kilka porządnych aplikacji. Mi takie opakowanie starcza na dziesięć czy nawet więcej aplikacji. Cena tej maski to tylko 6-8zł. Czy warto?
Zdecydujcie sami :)

Bez rewelacji

Używałam tej maski z jakieś 10 lat temu, za czasów małoletnich. Pamietam, ze maska była tania. Miałam a w zasadzie nadal mam cerę z niedoskonałościami, wypryskami itp, efekt po niej był bez jakiegoś efektu wow, ale na tamte czasy moglabyc. Maska jest ciężkiej konsystencji, ciężka do zmycia.

Nawet nawet

Mam skórę trądzikową, suchą z rozszerzonymi porami. Kupiłam produkt na przecenie w naturze i miło się zaskoczyłam. Maska korzystała około 10zl i nie żałuję. Fajnie "uspokoja" zmiany trądzikowe, delikatnie oczyszcza pory, wydajna. Fajny, ciekawy produkt.

Tania i fajna

Maseczka znajduje w tubce (nareszcie) o pojemności 60 ml zamykanej na klik, jest on płaski dzięki czemu tubeczka może stać na głowie i łatwiej z niej wycisnąć kosmetyk. Otwór przez który wydobywamy produkt jest odpowiedniej wielkości. Na opakowaniu znajdziemy wszystkie potrzebne informacje łącznie ze składem i obietnicami producentami.
Początkowo nie obiecywałam sobie zbyt wiele po tej maseczce, ale z każdym użyciem zaskakiwała mnie co raz bardziej pozytywnie rzecz jasna. A dlaczego?
Ano dlatego,że pięknie nawilża moją twarz, jest po niej naprawdę mięciutka i nawilżona. Efekt jest długotrwały na czym mi zależy. Kolejnym pozytywnym aspektem jest to,że wpłynęła znacznie na moich nieprzyjaciół którzy nawiedzają mnie raz w miesiącu, do tego stopnia, że miałam ich bardzo malutko i byli wręcz ledwie zauważalni po zrobieniu makijażu. Zauważyłam również to,że maseczka jakby delikatnie rozjaśniła mi pewien ślad na buzi, również po wypryskach które mi się odnawiają co jakiś czas w pewnym miejscu na twarzy.
Plusem jest również to,że po użyciu nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia na twarzy.
Kolejną sprawą jest konsystencja, w tym wypadku naprawdę gęsta i kremowa.Nie spływa w podczas aplikacji i noszenia więc można w niej spokojnie wykonywać inne czynności i nic nie spada z twarzy na podłogę np.Co równie ważnie nie zostawia przy tym żadnej dziwnej warstewki na buzi kiedy już ją zmyjemy. Trzymam ją standardowe 10-15 min. Maseczka ma kolor lekko zielony. Jej zapach jest dla mnie nieokreślony, nie potrafię go z niczym porównać nie mniej jednak jest całkiem ładny i bardzo delikatny. Po nałożeniu na twarz praktycznie go nie czuję, ale nie to jest najważniejsze.
Maseczka jak obiecuje producent nie zatyka porów, nie powoduje również uczulenia ani podrażnienia na twarzy co jest kolejną jej zaletą.
Plusem jest również cena bo jest naprawdę niska w stosunku do tego jak ta maseczka działa.

Tania maska z glinką

Używam maski raz w tygodniu aby zmniejszyć i złagodzić trądzik. Jestem już po okresie dojrzewania , ale nadal mam problem ze skórą. Produkt jest łatwo dostępny i wart swojej ceny. Ściąga skórę i zmniejsza zmiany trądzikowe, trochę normalizuje. Jest to bardzo delikatne działanie. Łatwy w użyciu i usunięciu.

dobra

Bardzo lubię tą maseczkę, mam cerę skłonną do wyprysków, potrzebuję maseczki, która pomoże mi je zniwelować, ale nie wysuszy mi skóry i to jest właśnie ten produkt. Maseczka ma dziwny kolor i zapach, ale można się do tego przyzwyczaić, nakładam ją na wcześniej oczyszczoną skórę pędzelkiem.
Konsystencja jest w porządku, nie spływa z twarzy.
Maseczka daje uczucie odświeżenia i czyszczenia, lekko podsusza mi wypryski, które mam na twarzy, pomaga to w szybszym gojeniu. Plusem jest niska cena i dostępność.

Niezły

Maseczkę kupiłam, ponieważ mam problemy z trądzikiem. Nie widzę spektakularnej różnicy, ale fajnie oczyszcza pory. Przed aplikacją jej robię parówkę i trzymam dłużej niż na etykiecie. Efekt jest fajny.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Niewypał

Maska nie działa, a wręcz jej działanie jest przeciwne do tego co pisze producent. Dodatkowo bardzo ciężko się znywa. Nie kupie tej maseczki ponownie i nawet nie wiem czy zuzyje całą tubie. Cenie sobie markę ziaja ale to jest niewypał.

Tanie, a dobre

Używałam tej maseczki za czasów szkolnych z jakieś 10 lat temu. Z tego co pamiętam dobrze oczyszczała twarz, ale wypryski raczej nie działało. Była tania, ale na kilka razy wystarczyła.