Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Oil Nutritive, Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Estella

Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi: arganowym i shea - odbudowuje i regeneruje suche partie włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Scan Reapir Complex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez obciążania włosów.
Szampon przeznaczony do włosów długich z rozdwajającymi końcówkami.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-2, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Parfum, Salicylic Acid, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Pantolactone, Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Argania Spinosa, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butyrospermum Parkii, CI 47005, CI 15985

• Średniak jakich wiele
  • Bardzo podoba mi się opakowanie tego szamponu, do tego była promocja w Rossmanie więc wzięłam. Według mnie słabo się pieni i jest niewydajny. Ma dość dziwny zapach, ale to taki przyjemny dziwak Nie zauważyłam jakiejś większej poprawy, poza tym, że nieco bardziej błyszczą mi się włosy. Skończę opakowanie i wracam do poprzedniego szamponu.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić la_dolce_vita za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupuję go na zmianę z innym szamponem, ponieważ wolę uniknąć efektu przyzwyczajania się moich włosów, ogólnie szampon na 3+

+ pienie pachnie
    + miła konsystencja
    + dobrze się pieni
    + wydajny
    + nie plącze włosów,ułatwia rozczesywanie
    + nie obciąża cienkiej czupryny

+/- nawilża włosy ale przy dłuższym stosowaniu traci tę właściwość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jest rewelacyjny.
    *Piękny zapach
    *Fajna konsystencja
    *Dobrze myje włosy(to chyba najważniejsze w szamponie, o czym często zapominamy ;p )
    *Włosy są po nim ładnie odżywione i pachnące
    *Efekt jakby olejku - lecz nie przetłuszcza włosów
    Na prawdę rewelacja, lecz jedno małe 'ale...
    Jeśli chcecie kupic, kupcie małe opakowanie, a nie tą dużą butelkę, gdyż zauważyłam, że po dłuższym stosowaniu tego szamponu włosy mi się już do niego przyzwyczaiły i przestały miec takie efekty jak na początku.
    Warty wydania tych pieniędzy, ale raczej na małą buteleczkę, bo ja męczyłam tą dużą sporo czasu, a nie dawał już potem takich efektów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie, ale stosowałam może ze 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić tikatukatam1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Przetestowalam juz wszystkie mozliwe marki na rynku jezeli chodzi o szampony. Po niektorych swedziala glowa, mialam lupiez, ale niewazne. Ten szapon mnie zachwycil.

+ super opakowanie
    + piekny zapach
    + odpowiednia konsystecja
    + meeega sie pieni
    + zapach dlugo utrzymuje sie na wlosach
    + wydajny
    + nablyszczal wlosy, ale nie obciazal ich
    + cena

Super szamponik, polecam wszystkim. Ja mam dlugie i grube wlosy. Bardzo mi sie podobal i wroce kiedys do niego. Jednak na razie testuje inne szapony, ale z pewnoscia nieraz go kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu, nie pamietam dokladnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 calutkie opakowania

Chcesz pochwalić bocha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Szamponik spowodowal ze moje brazowe ,suche wlosy staly sie blyszczace,odzywione i nawilzone.Zanim go kupilam probowalam przeroznych szamponow ale nigdy nie osiagalam zamierzonego efektu .Wlosy byly matowe ,suche i takie nijakie,a po tym szamponiku sa bardzo ozywione i gladkie.Tak wiec polecam go,jedyna wada to,taka ze szybciej sie po nim wlosy przetluszczaja,ale cos za cos,i tak myje co 2 dzien wiec oki.

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno i zaczynam drugie

Chcesz pochwalić butterflayka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Bardzo dobrze wspominam ten szampon. Nie obciążał włosów, był wydajny oraz przyjemnie pachniał. Włosy po jego użyciu były jakby bardziej lśniące i gładkie. Nie miałam po nim problemów z ułożeniem fryzury, jak zdarzało mi się to przy niektórych szamponach. Produkt wart wypróbowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plącze ;/
  • Szampon bardzo splatywał moje długie włosy ;/ nie wiem, czemu, może tak akurat na niego reaguja. Ja nie polecam. Skusiło mnie masło shea (uwielbiam jego zapach) ale zaluje zakupu.

Używam tego produktu od: uzywalam
    Ilość zużytych opakowań: 1 400 ml

Chcesz pochwalić lolyxp za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie i zdrowe włosy
  • Włosy są po nim wypielęgnowane. Cudownie pachnie ;D Nadaje lekkosć oraz piękny połysk włosom. Polecam szczególnie do długich włosów. Jest dość mało wydajny. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400 ml

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • KWC
  • moje włosy niezależnie od tego, czym były maltretowane, ten szampon zawsze był dla ich dobry.
    kiedy ściełam włosy zdekoloryzowane i zostały mi farbowane, zauważyłam, że szybko robią się długie, bo przestały się łamać. Kiedy wypróbowałam inny szampon, nie widziałam efektu przeciw łamaniu się włosów.

Ilość zużytych opakowań: może z 6/7?

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Całkiem dobry szampon. Włosy po nich były miekkie, puszyste, łatwe w rozczesywaniu, lśniące. Swego czasu stosowałam go, jednak po którymś opakowaniu przestraszyłam się wypadaniem włosów. Po umyciu pozostawia taką specyficzną otoczkę na włosach. Być może obciążyło to za bardzo włosy i spowodowało to ich wypadanie. Po długim czasie wróciłam do niego i już p użyciu połowy buteleczki, wypadanie włosów się wznowiło. Pamiętam, że miał bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: przez pare lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 4kasiunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj naj naj lepszy....
  • Używałam już wielu kosmetyków do pielęgnacji włosów, w mojej pracy fryzjera spotkałam ich wiele.
    Mam włosy suche zniszczone rozjaśnianiem,i najbardziej przesuszone końcówki, ten szampon jako jedyny sprawił że, włosy są gładkie i łatwo się rozczesują, są odżywione i bardzo miękkie Bardzo polecam mi pomógł w 100%.
    Zmieniłam na inny z serii Gliss Kur ale wrócę z powrotem do niego

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:nie liczę

Chcesz pochwalić Emilka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic dobrego
  • Szampon ładnie pachnie i dobrze się pieni i to wszystko. Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących, za to drobny łupież :/. Podejrzewam ze gdybym stosowała go dłużej pogorszył by mi stan włosów. Jeden z gorszych szamponów drogeryjnych.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:kilka razy

Chcesz pochwalić Ilavarasi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Uwielbiam ten szampon. Na plus:
    - dobrze się pieni i rozprowadza na włosach
    - konsystencja żelu
    - nawilża włosy
    - sprawia, że włosy są po nim gładkie i śliskie
    - włosy dobrze się rozczesują po nim
    - chroni końcówki przed rozdwojeniem
    - ten zapach.. mhmmm

Tylko myję włosy prawie codziennie i szybko znika, ale to pewnie też za sprawą mamy, która mi go podkrada bo jest po prostu super.

Chcesz pochwalić fallen_apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • na 4
  • Kupilam ten szampon ze wzlgedu na bardzo pozytywne recenzje i ladny zapach, dobrze sie pieni,latwo splukuje, nie uczula; po wysuszeniu moje wlosy sa, nie wiem jak to okreslic- jakby laminowane;-), takich ladnych wlosow dawno nie mialam- sliczne, lsniace, grubsze. Jedyne do czego moge sie przyczepic, to ze troszke obciaza wosy- wtedy najpierw myje jakims zwyklym szamponem i to wystarcza- wlosy sa sliczne. Nie uzywam odzywki po myciu wlosow i rozczesuja sie pieknie. Uzywam go na zmiane z shauma q10.

po kilku tyg. jednak moj zachwyt opadl- wysusza wlosy, elektryzuja sie po nim i musze uzywac odzywki, a ta obciaza wlosy.

Używam tego produktu od:2 tyg

Chcesz pochwalić lima15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba ulubiony glisskur
  • lubię wszystkie glisskury
    sprawiają, że moje długie, ale cienkie i rozdwajające się i puszące włosy są gładsze, elastyczne, lepiej się układają, może nie odżywia ich jakoś super, ale utrzymuje w nawet dobrym stanie.
    do tego gliss kura mam wyjątkowy sentyment, bo.. pachnie jakby szarlotką ten zapach jest cudowny, konsystencja super, a kolor przypomina jakiś drogocenny olejek. korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność poza tym jest w dużej butli, co się opłaca przy codziennym myciu włosów, przezroczyste opakowanie sprawia, że wiem, ile zostało
    super i na pewno do niego wrócę tak samo jak do glis kura asia straight

Używam tego produktu od: roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dwa małe i jedno duże

Chcesz pochwalić senioritka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny
  • +Zapach jest piękny, taki nie pospolity i owocowy mogłabym go zjeść
    +genialna konsystencja - gęsty żel
    +włosy super gładkie, łatwe do rozczesania
    +śliskie i mięciutkie w dotyku, cały czas łapie się na tym że się głaskam ha ha
    + nie przetłuszcza włosów, nawet przy codziennym stosowaniu, co dla mnie jest mega pozytywnym szokiem bo moje włosy lubią się tłuścić

Wad nie widzę, bo to szampon regenerujący i jeżeli po dłuższym stosowaniu włosy będą się szybko przetłuszczać to należy go na jakiś czas odstawić ;D

Osoby które mają włosy zniszczone i suche powinny być zachwycone i powinny także zaopatrzyć się w odżywkę z tej serii

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić karolamaria89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ci on
  • dla mnie rewelacja.
    - nawilizyl mi suche partie wlosow
    - nie obciazyl tych w normie ktore byly
    - pieknie pachnie
    - nawet bez odzywki wlosy sa gladsze niz przy innym szamponie
    - piekny polysk nadaje

co mnie urzeklo, ale to wiekszosc gliss kurow dla mnie ma, ze juz podczas splukiwania szamponu wlosy sa wygladzone. dla mnie po prostu ekstra i super

jedna gwiazdka mnie za fakt, ze nie naprawil mi suchych koncowek maniakalnie usiluje zapusic wlosy i kazda utrata podczas ciecia jest dla mnie bolesna. liczylam ze troche przedluzy zycie akurat tej czesci mojego owlosienia

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Chcesz pochwalić katakumba za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku
  • Gdyby nie to że dostałam go w prezencie to pewnie bym go nie kupiła.Zapach mi nie odpowiada,konsystencja w normie.Koncówek za bardzo nie pielęgnuje lekko wygładza może trochę nawilża ogołem przeciętny

Używam tego produktu od:już nie używam

Chcesz pochwalić maladaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry !
  • Kupiłam ze względu na rozdwajające się końcówki. Oczywiście tych już rozdwojonych szampon nie naprawi, ale po podcięciu włosów zauważyłam, że rzeczywiście mniej się rozdwajają (używam razem z ekspresową odżywką). Szampon ma same plusy : pomaga na końcówki, odżywia, nawilża, nie przeciąża ani nie przetłuszcza włosów (można się zasugerować zawartością olejków), ma delikatną konsystencję i piękny jabłkowo-brzoskwiniowy zapach Włosy są lśniące, wygładzone, dobrze się układają Polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić princess019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten szampon jako parę do doskonałej, moim zdaniem, odżywki z tej serii. Niestety, mocno mnie rozczarował.
    Minusy:
    - kiepsko się pieni,
    - słabo oczyszcza - mam wrażenie niedomytych włosów,
    - włosy są szorstkie i splątane,
    - zbyt intensywny zapach, który utrzymuje się długo na włosach.
    Plusy:
    - nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu,
    - rzeczywiście mam mniej rozdwojonych końcówek, choć myślę, że to raczej zasługa odżywki
    - nie wysusza, ani nie przetłuszcza moich włosów.
    Generalnie jeden z gorszych szamponów, z jakimi miałam do czynienia. Cieszę się, że wreszcie się kończy.

Chcesz pochwalić ananke76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry,ale bez zachwytu
  • Szampon dobrze myje wlosy, ładnie pachnie, jest przyjemny w użyciu. Co do dalszych jego właściwosci,a właściwie opisania ich to nic szczególnego, szampon troche placze włosy, po umyciu i wysuszeniu sa jakby matowe, wogole sie nie blyszcza. Co do wlasciwosci myjacych ok, dosc dobry, nie spowodowal podraznien ani lupiezu wiec duzy plus, poza tym bez rewelacji.

Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • pachnie ciastem jablkowym
  • Podoba mi się jego konsystencja, pomimo wcześniejszych obaw, że będzie wyciekał spomiędzy palców. Otóż nie wycieka. Dla suchych włosów jak najbardziej odpowiedni.
    Bardzo dobrze wykonuje się nim masaż skóry głowy, co wpływa pozytywnie na kondycję moich włosów.
    Bardzo dobry, chociaż wiele mu brakuje do bodyshopów...
    Intrygująco pachnie, ma bogaty skład. Mam nadzieje, że w trakcie dłuższego stosowania będzie szansa odkrycia jego regenerujących własciwości. Ale i tak po każdym umyciu stosuję odżywkę lub maskę.

Ilość zużytych opakowań: początek butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie OK.
  • Szampon jest dla mnie wystarczający. Ma ładny zapach, podchodzi mi trochę pod jabłuszko, bardzo dobrze się pieni, cena nie jest za wysoka, całkiem wydajny. Używam go od ok. 2 tygodni i moje włosy są mięciutkie, lśniące, łatwo mi się je rozczesuje. Jednak nie zauważyłam poprawy kondycji końcówek - są nadal porozdwajane.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić akogarenobijin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie!
  • Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na jego temat postanowiłam od razu go wypróbować, ponieważ mam długie włosy, ze skłonnością do rozdwajania końcówek
    Niestety całkowicie mnie rozczarował - dla mojego typu włosów jest nieodpowiedni chociaż stosowałam razem z odzywka z tej samej serii, aby efekt był lepszy.

+ piękny zapach
    + dobrze się pieni
    + wydajny

- juz po pierwszym użyciu włosy stały się niezwykle sianowate
    - zamiast zregenerować końcówki wysuszył je !!!
    - włosy są matowe
    - wzmógł przetłuszczanie

Już po pierwszym użyciu mi nie pasował. Zdecydowałam się dać mu jednak szanse, bo zdaje sobie sprawę, że aby otrzymać pozytywne efekty trzeba stosować go dłużej. Po zużyciu połowy opakowania moje włosy stały się tak nieznośne, że dłużej nie eksperymentowałam i po prostu resztę oddalam siostrze.

Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych!
  • Dla moich kręconych, suchych i bardzo delikatnych włosów to cudowny szampon. Pięknie pachnie, włosy po umyciu są miękkie, błyszczące,lekkie.

Sprawdza się w moim przypadku znacznie lepiej, niż niejeden szampon do włosów stricte kręconych. Moje loki po nim są bardzo wyraźne, sprężyste.

Polecam ten kosmetyk Paniom z bardzo suchymi, cienkimi i matowymi włosów.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić setinka82 za czytelną i pomocną recenzję?