Powiększ Schwarzkopf, Gliss Kur Oil Nutritive, Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Estella

Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi: arganowym i shea - odbudowuje i regeneruje suche partie włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Scan Reapir Complex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez obciążania włosów.
Szampon przeznaczony do włosów długich z rozdwajającymi końcówkami.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-2, Sodium Chloride, PEG-12 Dimethicone, Citric Acid, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Polyquaternium-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Parfum, Salicylic Acid, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Pantolactone, Hydrolyzed Wheat Protein, Linalool, Argania Spinosa, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Butyrospermum Parkii, CI 47005, CI 15985

• Średniak jakich wiele
  • Bardzo podoba mi się opakowanie tego szamponu, do tego była promocja w Rossmanie więc wzięłam. Według mnie słabo się pieni i jest niewydajny. Ma dość dziwny zapach, ale to taki przyjemny dziwak Nie zauważyłam jakiejś większej poprawy, poza tym, że nieco bardziej błyszczą mi się włosy. Skończę opakowanie i wracam do poprzedniego szamponu.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić la_dolce_vita za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupuję go na zmianę z innym szamponem, ponieważ wolę uniknąć efektu przyzwyczajania się moich włosów, ogólnie szampon na 3+

+ pienie pachnie
    + miła konsystencja
    + dobrze się pieni
    + wydajny
    + nie plącze włosów,ułatwia rozczesywanie
    + nie obciąża cienkiej czupryny

+/- nawilża włosy ale przy dłuższym stosowaniu traci tę właściwość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Jest rewelacyjny.
    *Piękny zapach
    *Fajna konsystencja
    *Dobrze myje włosy(to chyba najważniejsze w szamponie, o czym często zapominamy ;p )
    *Włosy są po nim ładnie odżywione i pachnące
    *Efekt jakby olejku - lecz nie przetłuszcza włosów
    Na prawdę rewelacja, lecz jedno małe 'ale...
    Jeśli chcecie kupic, kupcie małe opakowanie, a nie tą dużą butelkę, gdyż zauważyłam, że po dłuższym stosowaniu tego szamponu włosy mi się już do niego przyzwyczaiły i przestały miec takie efekty jak na początku.
    Warty wydania tych pieniędzy, ale raczej na małą buteleczkę, bo ja męczyłam tą dużą sporo czasu, a nie dawał już potem takich efektów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie, ale stosowałam może ze 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić tikatukatam1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Przetestowalam juz wszystkie mozliwe marki na rynku jezeli chodzi o szampony. Po niektorych swedziala glowa, mialam lupiez, ale niewazne. Ten szapon mnie zachwycil.

+ super opakowanie
    + piekny zapach
    + odpowiednia konsystecja
    + meeega sie pieni
    + zapach dlugo utrzymuje sie na wlosach
    + wydajny
    + nablyszczal wlosy, ale nie obciazal ich
    + cena

Super szamponik, polecam wszystkim. Ja mam dlugie i grube wlosy. Bardzo mi sie podobal i wroce kiedys do niego. Jednak na razie testuje inne szapony, ale z pewnoscia nieraz go kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu, nie pamietam dokladnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 calutkie opakowania

Chcesz pochwalić bocha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Szamponik spowodowal ze moje brazowe ,suche wlosy staly sie blyszczace,odzywione i nawilzone.Zanim go kupilam probowalam przeroznych szamponow ale nigdy nie osiagalam zamierzonego efektu .Wlosy byly matowe ,suche i takie nijakie,a po tym szamponiku sa bardzo ozywione i gladkie.Tak wiec polecam go,jedyna wada to,taka ze szybciej sie po nim wlosy przetluszczaja,ale cos za cos,i tak myje co 2 dzien wiec oki.

Używam tego produktu od: drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno i zaczynam drugie

Chcesz pochwalić butterflayka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Bardzo dobrze wspominam ten szampon. Nie obciążał włosów, był wydajny oraz przyjemnie pachniał. Włosy po jego użyciu były jakby bardziej lśniące i gładkie. Nie miałam po nim problemów z ułożeniem fryzury, jak zdarzało mi się to przy niektórych szamponach. Produkt wart wypróbowania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plącze ;/
  • Szampon bardzo splatywał moje długie włosy ;/ nie wiem, czemu, może tak akurat na niego reaguja. Ja nie polecam. Skusiło mnie masło shea (uwielbiam jego zapach) ale zaluje zakupu.

Używam tego produktu od: uzywalam
    Ilość zużytych opakowań: 1 400 ml

Chcesz pochwalić lolyxp za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie i zdrowe włosy
  • Włosy są po nim wypielęgnowane. Cudownie pachnie ;D Nadaje lekkosć oraz piękny połysk włosom. Polecam szczególnie do długich włosów. Jest dość mało wydajny. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400 ml

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • KWC
  • moje włosy niezależnie od tego, czym były maltretowane, ten szampon zawsze był dla ich dobry.
    kiedy ściełam włosy zdekoloryzowane i zostały mi farbowane, zauważyłam, że szybko robią się długie, bo przestały się łamać. Kiedy wypróbowałam inny szampon, nie widziałam efektu przeciw łamaniu się włosów.

Ilość zużytych opakowań: może z 6/7?

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Całkiem dobry szampon. Włosy po nich były miekkie, puszyste, łatwe w rozczesywaniu, lśniące. Swego czasu stosowałam go, jednak po którymś opakowaniu przestraszyłam się wypadaniem włosów. Po umyciu pozostawia taką specyficzną otoczkę na włosach. Być może obciążyło to za bardzo włosy i spowodowało to ich wypadanie. Po długim czasie wróciłam do niego i już p użyciu połowy buteleczki, wypadanie włosów się wznowiło. Pamiętam, że miał bardzo przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: przez pare lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 4kasiunia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij