Pharmaceris W, Albucin-Maxima (Intensywny krem wybielający)

Powiększ Pharmaceris W, Albucin-Maxima (Intensywny krem wybielający)

Zgłaszająca osoba: peausatinee

Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami oraz nierówną pigmentacją.
Krem rozjaśnia skórę i skutecznie redukuje plamy i przebarwienia dzięki potrójnemu kompleksowi wybielającemu, który blokuje syntezę melaniny na kilku poziomach. Działanie rozjaśniające i wybielające wspomaga papaina, która przyspiesza złuszczanie zewnętrznych, przebarwionych warstw naskórka, umożliwiając głębszą penetrację substancji wybielających. Witamina E chroni skórę przed efektami przedwczesnego starzenia się.
Krem zawiera w swoim składzie emulgatory spożywcze, które spełniając najwyższe standardy jakości zapewniają niezwykle delikatne działanie.
Skóra twarzy odzyskuje zdrowy wygląd i równomierny koloryt.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sucrose Distearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Triethanolamine, Alcohol Denat., Xantan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Papain, Carbomer, Allantoin, Niacinamide, Lecithin, Blend of Canadian Rumex species (Rumex occidentalis), BHA, Guar Hydroxypropyltrimonium, Chloride, Hydroxyethylcellulose, Dextran, Nonapeptide-1, Phenoxyethanol, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Cena: 35-37zł / 30ml

• Chwalona: 82 raz(y)
  • na efekty trzeba poczekać, ale są ;-)
  • Krem kupiłam w ramach walki z ostudą, która przyatakowała mnie po letnim opalaniu - tabletki antykoncepcyjne + słońce i oto miałam "piękne" brązowe plamy nad górną wargą, do złudzenia przypominające wąsy... :/ Niestety, nawet podkład i gruba warstwa korektora nie dawały rady. Poczekałam, aż pogoda zmieni się na mniej słoneczną i rozpoczęłam stosowanie tego kremu wraz z jego wersją na dzień. Krem stosuję raz dziennie, oczywiście wieczorem. Rano wersję dzienną. Kuracja trwa już 3,5 miesiąca, a wyraźne efekty widzę od około 2,5-3 miesięcy. Teraz stosuję kremy już bardziej dla utrwalenia efektu i do wykończenia tubek.

Po trzech miesiącach skóra, na której były przebarwienia jest wyraźnie jaśniejsza - właściwie nie widzę już tych brązowo-żółtawych plam. Możliwe, że duża w tym zasługa braku ekspozycji na słońce, ale i tak uważam, że krem duuużo zdziałał. Mogę pokazać się światu nawet bez makijażu bez obaw o posądzenie o posiadanie wąsów ;-)

Owszem, na efekty trzeba poczekać, ale tak też właśnie zaznaczono na opakowaniu, więc byłam przygotowana na cierpliwe wcieranie kremu.

Co do samego użytkowania kremu - kosmetyk ma przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i wchłania, nie świeci się, nie tłuści, bardzo przyjemnie się go używa.

Wydajny jest bardzo, zwłaszcza przy używaniu tylko na partie twarzy.

Cena również bardzo przystępna.

Mam nadzieję, że już nie będę musiała go kupować ponownie, ale jeśli plamy znowu zaatakują, na pewno wtedy będę ratowała się Albucinem.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić vine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością działa!!!
  • Poprosiłam o krem w aptece, poprostu pytając o jakis specyfik na przebarwienia. Mam na twarzy przebarwienia potrądzikowe oraz blizny po usuwaniu naczynek laserowo i prądem, które niestety się opaliły i tworzą brązowe plamy. Blizny potrądzikowe znikały bardzo szybko. Ostatnio zaczęłam stosować krem także na blizny po laserze i efekt jest dobry. Po ok. tygodniu regularnego stosowania (ja robię to kilka razy dziennie), przebarwienia bardzo się rozjaśniły. Myślę, że za jakiś czas znikną
    Krem zawiera filtr UV, który chroni problematyczne miejsca przed opaleniem.
    Jest bezzapachowy.
    Konsystencja kremu.

Polecam!
    Jedynym minusem jest fakt, że skóra błyszczy się w miejscu nałożenia kremu, co przy mojej cerze mieszanej nie jest korzystne.Używam tego produktu od: Od dwóch miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1 - w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić monetka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Stosowałam ten produkt codziennie przez trzy miesiące, rano i wieczorem. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach, ale ze względu na brak skuteczności, jestem zmuszona dać mu najniższą ocenę.

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Miałam duże oczekiwania co do tego kremu, ale trochę się zawiodłam. Na ulotce dołączonej do kremu jest napisane, że rezultaty powinno być widać po 4 tyg. Ja jednak po tym okresie nie widzę znaczniej poprawy. Przebarwienia minimalnie zbladły, ale cały czas je widać.
    Konsystencja kremu jest bardzo dobra i zapach jest przyjemny, ale nie jestem do końca przekonana. Dam mu jeszcze trochę czasu.
    Nie polecam osobą które oczekują efektów w krótkim czasie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Zaczęłam używać tego kremu, bo poleciła mi go moja dermatolog. Z początku nie myślałam, że aż tak dobrze zadziała. Obecnie zaczynam drugie opakowanie. Efekty było widać bardzo szybko, przebarwienia naprawdę znikały, a skóra nawet po jednym użyciu wygląda już lepiej. Jak dla mnie działa. Opakowanie starcza na długi okres czasu i krem nie jest drogi. Wart swojej ceny, przynajmniej w moim przypadku. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml

Chcesz pochwalić Anet999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Posiadałam dość długo ten kremik i używałam okresowo dość regularnie, na noc. Używałam go, gdy miałam problemy z trądzikiem i oczywiście z bliznami i plamami.
    Osobiście nie zauważyłam wielkiego działania tego kremu. Miał lekką konsystencję i szybko się wchłaniał. Trochę ściągał skórę. Miał dziwny zapach ( taki cytrusowy?), taki specyficzny.

Używam tego produktu od: ok. 2lat

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadziałał po 3 miesiącach
  • Odkąd pamiętam mam przebarwienia posłoneczne które pokrywają większość mojej twarzy. Chociaż podobno piegi na nosie i policzkach wyglądają uroczo, to nie można tego powiedzieć o przebarwieniach nad górną wargą czy na brodzie.

Tym razem walkę z piegami rozpoczęłam przed wakacjami - na noc stosowałam ten właśnie krem Pharmaceris, a na dzień sprawdzony filtr 45.

Niestety po miesiącu stosowania kremu spotkało mnie pierwsze rozczarowanie - chociaż krem ma blokować syntezę melaniny, pomimo stosowania wysokich filtrów i unikania słońca, powstało kilkanaście nowych plam.

Efekty zauważyłam dopiero po 3 miesiącach niezbyt regularnego stosowania (po miesiącu bez najdrobniejszej zmiany zwątpiłam w działanie tego kremu i nie używałam go codziennie).
    Piegi nie zniknęły całkowicie, ale są delikatnie rozjaśnione, nie rzucają się w oczy tak wyraźnie jak wcześniej.

Podsumowując, jego zalety:
    + cena
    + wydajność (1 mała tubka kończy się dopiero po 3 miesiącach)
    + coś tam delikatnie zdziałał
    + przyjemny zapach i konsystencja (wcale się nie klei, przy nałożeniu dużej ilości pozostawia warstwę jak klasyczny krem nivea)
    + w porównaniu z innymi rozjaśniającymi specyfikami które pachną jak zmywacz do paznokci, ten nie jest tak bardzo chemiczny

Minusy:
    - pomimo że producent obiecuje efekty po 8 tygodniach max, ja czekałam aż 3 miesiące żeby zobaczyć drobną poprawę.

Ja wolę jednak cierpliwe czekanie na efekty niż nakładanie na twarz jakiejś chemii, która nie dość że zniszczy skórę to jeszcze kosztuje mnóstwo pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Fenomeno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długoterminowa inwestycja
  • Krem działa. Ja mam na skórze mnóstwo przebarwień,piegów, plamek, w najróżniejszych kolorach, większych i mniejszych i pokrywaja one większośc mojej twarzy. Stosowałam ten krem na noc, i do tego Albucin trójaktywny 40spf na dzień, po miesiącu ani dwóch nie było efektów, oprócz nawilżenia skóry i poprawy jej stanu. Uczciwie powiem że po 7-8 miesiącach stosowania moja cera była naprawdę ładna. Nie miałam juz takich brzydkich brązowych ciapek, wszystko wyraźnie się rozjaśniło,jasniejsze poznikały, ciemne wyjaśniały, cera była w dobrym stanie. Byłam głupia i przestałam używać. I teraz do tego wracam. Z przebarwieniami w miesiac nie wygrasz, tj długa walka i trzab byc bardzo cierpliwym.

Używam tego produktu od: kupiłam w lipcu 2011
    Ilość zużytych opakowań: 2 maxima, 2 trójaktywnego

Chcesz pochwalić creatura za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Uważam, że pomaga. Trzeba stosować regularnie, co noc, i nie mozna się spodziewac efektu natychmiastowego, zaobserwowalam poprawę, przebarwienia są bledsze. Co bedzie dalej, okaże. Na razie nie rezygnuję.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić SisiSzczyrk za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadodowolona
  • Krem z całą pewnością nie przyniesie efektów spektakularnych. Producent rezultaty obiecuje po okresie 4 tygodni, ja natomiast widziałam je już po około 3 tygodniach aplikacji kremu co noc. Tak, jak wspomniałam wcześniej - nie można spodziewać się efektu powalającego na kolana - jednk jest on wyraźnie widoczny! Cera jest rozjaśniona, przez co przebarwienia bądź to zniknęły całkowicie, bądź też wyraźnie pobladły . Skóra nabrała równomiernego kolorytu, jest wygładzona i miękka w dotyku.
    Konstystencja kremu jest bardzo przyjemna, gęstość produktu sprawia, że możemy dozować go według własnego uznania. Produkt jest wydajny, za co kolejny plus. Po miesiącu stosowania tegoż kremu na noc, zakupiłam wresję z filtrem na dzień. Używam tego produktu od: ok 2 mscIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić miriamumbra za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być.
  • Zacznę od tego, że kupiłam ten krem , aby pozbyć się przebarwień po trądziku, które miałam na całej twarzy, jendak najwięcej na policzkach. Nie oczekiwałam oszałamiającego rezultatu, bo używałam już niejednego kremu na przebarwienia i żaden nie pomógł. Poza tym w ulotce nie było mowy o tym, że ten krem usuwa akurat takiego typu przebarwienia (które swoją drogą niestety są bardzo oporne). Jednak postanowiłam zaryzykować. Krem stosowałam na całą twarz.
    Efekty są zauważalne. Cera jest delikatnie rozjaśniona. Odzyskała zdrowy koloryt. Te mniejsze przebarwienia znikęły. Te większe rozjaśniły się, lecz nadal są wyraźnie widoczne. Niestety przebarwienia nie są łatwe do rozjaśnienia, dlatego trzeba być cierpliwym. Stąd też nie polecam kremu dla niecierpliwych osób.

Krem ma przyjemną konsystencję, wchłania się dosyć dobrze. Zapach bardzo delikatny i przyjemny.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paollinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieskuteczny
  • Zużyłam całe dwie tubki równolegle z tym na dzień. Razem cztery tubki kremu wybielającego, wybielanie całodobowe. Nie wybiela wcale. Zapach straszny, kwiatowe perfumowane cudo. Na mojej twarzy lepił się jak błyszczyk do ust. Biorąc pod uwagę wymienione wady oraz przede wszystkim fakt, że moich przebarwień ani śniadej cery nie rozjaśnił nawet w najmniejszym stopniu - nie mam żadnego powodu żeby sięgnąć po ten duet ponownie. Wersja na dzień ma niby SPF 40 ale po przeczytaniu składu okazuje się że to kompletnie niestabilne filtry. Wiem, że recenzja ma dotyczyć wersji na noc, ale fakt, że używałam obu równolegle, świadczy tym bardziej o tym, że kremy (oba) są zbyt delikatne w działaniu.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe+dwa tego na dzień

Chcesz pochwalić kirjekuorta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś tam zdziałał
  • Zaczęłam go używać rok temu na przebarwienia pod nosem. Miałam wrażenie, ze nic a nic nie pomógł. W tym roku wróciłam z wakacji z mega przebarwieniem pod nosem, klasyczny wąsik. Wiedziałam, ze żaden krem sobie z tym nie poradzi, wiec poszłam na mikrodermabrazję (raz na całą twarz, potem sześc razy na sam wąsik). Jednocześnie stosowałam Albucin-maxima, ale na cała twarz. Jakie efekty?
    Myślę, ze wspomógł zabieg dermabrazji. Mam wrażenie, że pomógł w uzyskaniu i utrzymaniu jednolitego, ładnego kolorytu twarzy.

Działanie tego kremu wyjątkowo ciężko mi opisać, a jeszcze ciężej ocenić. Z jednej strony, rok temu byłam na niego wściekła, bo nic a nic nie ruszył moich przebarwień, a z drugiej strony, teraz po mikrodermabrazji mam wrażenie, że ją dzielnie wspomagał. Dlatego, nie chcę go jednoznacznie negatywnie ocenić, tym bardziej, ze jak czytam pomógł wielu osobom. Jednak, niestety, nie mogę powiedzieć, jak inni, że widzę jakieś spektakularne różnice przed i po zastosowaniu go.
    Podsumowując, może to zabrzmi dziwnie, zwłaszcza jako ocena-porada kremu, ale ja ze swojej strony polecam go właśnie jako pomocnik przy/po dermabrazji. W tej 'kategorii' go przetestowałam (łącznie na twarz kładłam go przez niemal pełne trzy miesiące) i w tej jak dla mnie zdał egzamin.

Co do konsystencji - jako krem nawilżający na twarz (całą) średnio się nadaje, bo rano budziłam się ze ściągniętą skórą. Aczkolwiek, poprawkę trzeba brać na okres grzewczy, zwłaszcza w ostatnich tygodniach.
    Wydajny; niewielka ilość wystarczy na całą twarz.

Ja go już raczej nie nabędę, ale nigdy nie mów nigdy

Używam tego produktu od: trzy miesiące na całą twarz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Michalkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Otrzyma drugą szansę
  • Krem zwyczajnie nie rozjaśnił plam ani przebarwień. Nie odnotowałam żadnych zmian. jest bardzo wydajny. Posiada właściwą konsystencję.
    Skorzystam z niego jeszcze raz. Możliwe, że następnym razem zauważę rezultaty.

Używam tego produktu od: lutego do marca (5 tygodni).
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Varicella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Jestem nim zachwycona. Jest to krem dla osób, które są cierpliwe, ponieważ efekt nie jest natychmiastowy ani spektakularny, z czasem zaczyna się go doceniać i dostrzegać Krem wspaniale pachnie, tak delikatnie i przyjemnie Jest bardzo wydajny, kupiłam go dzień po świętach wielkanocnych, codziennie stosuję, a wciąż jest. Stosuję go na całą twarz, ponieważ mi osobiście zależy na efekcie rozjaśnienia skóry, nie tylko przebarwień. Moje przebarwienia rozjaśniły się dość znacznie, skóra jest bardzo ładna dość jasna. Za dnia stosuję krem Eucerin 50+ . Kiedyś zabrakło mi filtru na nogi, więc dałam go trochę. Moje nogi się nie opalają za szybko, ale mimo dość wysokiej ochrony, złapało je słońce, na twarzy też miałam ten filtr i twarz jest bladsza, więc uważam, że ów krem z Pharmaceris rzeczywiście blokuje produkcję melaniny.
    Bardzo łatwo się go aplikuje, można dokładnie ustalić dawkę, jaką chcę się nałożyć na twarz.
    Dodatkowo zauważyłam, ze ma właściwości matujące, jak wstaję rano mam cudownie matową twarz, ale niestety, jak muszę wyjść po zakupy, z psem, to nakładam filtr i już wtedy ten cudowny efekt mija.
    Jedyna wada tego produktu to cena... Mógłby być ciut tańszy, np. za 30 zł, ja kupiłam go za 40 zł. Ale nie żałuję, zważywszy na papainę w składzie, to jestem skłonna uznać, że cena nie jest specjalnie wyśrubowana

Używam tego produktu od: Kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, bardzo wydajny

Chcesz pochwalić Sondrina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Jest bardzo wydajny, opakowanie starczyło mi na 4 miesiące codziennego regularnego stosowania. Ładnie pachnie, nie uczula.
    Podstawowa sprawa jednak jest taka, że jest zupełnie nieskuteczny. Mam plamy kilkuletnie posłoneczne i zupełnie nie wybielił ich.

Chcesz pochwalić Juliette77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Widać jak działa
  • Skuszona pozytywnymi recenzjami na Wizażu kupiłam i nie żałuję. Zapach lekki, niedrażniący; kolor biały; lekka konsystencja; dobrze sie wchłania, niepozostawia warstewki na skórze. Zgodnie z zaleceniami producenta stosuję kosmetyk na noc. Od kilkunastu lat szukałam specyfiku który poradzi sobie z moimi potrądzikowymi problemami połączonymi z mega ilościami melatoniny wytwarzanymi przez moja skórę. Jak wspomniałam na noc ten kremik a na dzień krem rozniaśniający przebarwienia z Oriflame ( http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-37016-opis-Oriflame-Optimals-Even-Out-Day-Cream-SPF-20-Krem-rozjasniajacy-na-dzien.htm ). Dla mnie to zestawienie idealne. mam problematyczną cerę i często lubi mi "coś wyskoczyć". Teraz nie mam z tym problemów. Moja skóra nie ma przebarwień, pory nie są pozatykane i nie ma przykrych nierspodzianek w postaci pryszczy. Skóra mniej się błyszczy i pory są mniej widoczne. Czegóż można chcieć więcej?
    Kremu nie zamierzam kupować ponownie, bo jest wydajny i marzy mi się, że nie będę musiała do niego wracać

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić maja-918 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spisał sie na medal.
  • Nie wiem czy kupie ponowie bo juz nie mam takiej potrzeby. Krem kupiłam chyba w kwietniu br. i dopiero teraz ( koniec sierpnia ) go skończyłam, a to ze względu na to iż nie stosowałam go regularnie, można powiedziec że uzywałam go wręcz bardzo nieregularnie, ale efekty są naprawdę zadowalające. Jedna duża plama po trądziku stała się praktycznie niewidoczna. Stosowałam krem na całą twarz i cera fajnie mi się rozjaśniła i ujednoliciła.
    Krem jest świetny na noc, nawilża nie pozostawiając tłustego filmu. Wystarczy minimalna ilość by ładnie sie rozprowadził, a przez swą konsystencję jest super-wydajny. Cena śmieszna w stosunku do wydajności.
    Kupujcie, szczerze POLECAM!

Używam tego produktu od: 5 mies.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CocoChanel1883 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga
  • Zachciało mi się wybielić piegi więc sięgnęłam po ten specyfik.
    Od pierwszego użycia minęło zalecae 4 tygodnie i stwierdzam że:
    +jaśniejsze piegi zniknęły
    +średniociemne piegi w połowie wybieliło
    +ciemniejsze piegi rozjaśiły się o obiecane przez producenta 20%
    +krem ma żelową konsystencję
    +pozostawia lekki film
    +wydajny, przez ten miesiąc przy regularnym stosowaniu na noc zużyłam zaledwie jakieś 12 ml (opakowanie ma 30ml)

-niestety przebarwień po małych wypryskach nie usunął
    -trzeba cierpliwości bo bardzo powoli wybiela

Ilość zużytych opakowań: 12 ml

Chcesz pochwalić Anetulka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie pomógł
  • Mi totalnie nie pomógł. Nic a nic! stosowalam go długo, ok 3 miesiące ale przebarwienia nie zeszły ani troche, a mam niewielkie wokół ust i na brodzie. Jestem bardzo rozczarowana.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań:1/2

Chcesz pochwalić gruszkawrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wypróbować
  • Pharmaceris W Albucin Maxima jest świetny!!! Stosuję go na razie 1 mies. i efekty są zadawalające. Mniejsze plamy już zniknęły, zostały te większe (utrwalone). Ale z odległości ok. 1 metra prawie niewidoczne, z bliska troszkę gorzej, ale naprawdę widać efekty polecam! Co do stosowania, to klei się i pozostawia błyszczącą powłokę, mam wrażenie, że odżywia (wit. E) no i jest bardzo wydajny /popieram wszystkie pozytywne opinie na KWC/
    *cena
    *działa
    *odżywia
    *wydajny
    *konstystencja(kremu-żelu)
    -klei się
    -pozostawia błyszczącą powłokęUżywam tego produktu od:1 mies.

Chcesz pochwalić barto17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚWIETNY !! REWELACJA !!
  • Witam,
    chcialabym opisac moja kuracje odnosnie tego preparatu
    Moje przebarwienia na twarzy to przebarwienia wiadomo ... - po drapaniu, po tradziku :P

Stosuje ten krem od 1,5 roku. efektywny są widoczne już po 2-3 tygodniach w moim przypadku
    Plamy robią się bardzo jasniutkie a po kolejnych kilku dniach w ogole niewidoczne
    Na prawdę bardzo go polecam !!
    Jest swietny

PROSZĘ JEDNAK UWAZAJCIE NA INFORMACJE KTÓRA JEST W ULOTCE - 10 TYG PO KURACJI NIE WOLNO SIE OPALAC!!
    - sprawdziłam to. Opisze krótko mój wczeniejszy wybryk z tym kremem.
    Krem stosowałam jeszcze w maju - dzień przed wyjazdem za granice ( w ciepłe kraje)
    mysłałam ze nie bedzie to stanowilo zadnego problemu i jakimś cudem się opalę a tu kupa. Opaliłam sobie wszystko prócz miejsc które smarowałam (opaliło sie czolo i szyja, a poliki zostały BLADE)
    uwierzcie mi ... niefajnie to wygladalo
    ale po 2 miesiacach odczekania juz w lipcu byłam czarna

NA PRAWDE POLECAM !!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4,5

Chcesz pochwalić angerika za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa!!!!!
  • Nie piszę, że to KWC, bo to mój pierwszy krem wybielający i pierwsza tubka.
    Po pierwszych 3-4 dniach moja brązowa plama na porcelanowej cerze zaczęła jaśnieć. Używam kremu dokładnie od 4 tygodni i po plamce nie ma prawie śladu. Dodam, że chodziłam z tą plamą ponad rok.
    Ja używam tego kremu na całą twarz, bo po lecie przybyło mi kilka piegów na policzkach.
    Bałam się, że krem będzie szczypać i drażnić moją alergiczną skórę, a tu wielka niespodzianka. Krem jest lekki, nawilża i wygładza, a do tego jest bardzo wydajny.
    Dodam, że na dzień mam Albucin z filtrem 40, który również z czystym sumieniem polecam.

POLECAM Używam tego produktu od: 30 DNI
    Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE PIERWSZEGO !

Chcesz pochwalić tajgerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomocny
  • Osobiście posiadam wersję do stosowania na noc, czyli pozbawioną filtrów. Krem w miarę przyjemnie pachnie, szybko się wchłania. Zostawia minimalnie tłustą warstewkę na twarzy. Kiedyś używałam tego produktu dokładnie wg zaleceń producenta, ale w obecnej chwili stosuję go zazwyczaj jakieś 1-2 razy w tygodniu po peelingu, bo wtedy zdecydowanie daje najlepsze efekty. Każda posiadaczka piegów dobrze wie, że kuracja specyfikami tego typu musi być dosyć długotrwała i rzeczywiście w przypadku tego kremu na efekty trzeba poczekać co najmniej miesiąc, choć szczerze mówiąc nie mam pojęcia po jakim czasie przebarwienia ustępują całkowicie, bo jakoś nigdy nie stawiałam rozjaśniania skóry na pierwszym miejscu. Ten krem kupiłam raczej z ciekawości, tym bardziej, że cena naprawdę zachęca. Do ewidentnych plusów trzeba zaliczyć oczywiście także jego delikatność i to, że nie podrażnia, ani nie wysusza skóry.

Jedyną rzeczą, która mnie drażni jest to, że mam wrażenie, że chyba jednak trochę zatyka pory... W sumie to z tego względu korzystam z niego ostrożnie.

Podsumowując: szału nie robi, ale jednak działa. Ze względu na znośną cenę polecam przetestować, bo w sumie nadal niewiele jest w Polsce kosmetyków tego typu, a ten jednak w porównaniu z innymi wypada dużo lepiej.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i kawałek drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszorkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • na 5!!!
  • Bardzo dobry produkt.
    Działa bardzo szybko-właściwie juz po 3 dniach widac wyraźną poprawę!
    Niestety po okresie wakacyjnym pojawila sie na moim czole okropna plama koloru brazowego była naprawde widoczna , nawet super kryjący podkład ledwo dawał sobie z nia radę. Na szczeście jak zawsze zajrzałam na oceny produktów wybielających wystawiane przez moje ulubione kolezanki-wizazanki i jak zwykle mnie nie zawiodły

Dziekuje serdecznie twórcom portalu oraz Wam wizazanki

Używam tego produktu od:2miesiecy

Chcesz pochwalić kasinaa za czytelną i pomocną recenzję?