Pharmaceris W, Albucin-Maxima (Intensywny krem wybielający)

Powiększ Pharmaceris W, Albucin-Maxima (Intensywny krem wybielający)

Zgłaszająca osoba: peausatinee

Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z przebarwieniami oraz nierówną pigmentacją.
Krem rozjaśnia skórę i skutecznie redukuje plamy i przebarwienia dzięki potrójnemu kompleksowi wybielającemu, który blokuje syntezę melaniny na kilku poziomach. Działanie rozjaśniające i wybielające wspomaga papaina, która przyspiesza złuszczanie zewnętrznych, przebarwionych warstw naskórka, umożliwiając głębszą penetrację substancji wybielających. Witamina E chroni skórę przed efektami przedwczesnego starzenia się.
Krem zawiera w swoim składzie emulgatory spożywcze, które spełniając najwyższe standardy jakości zapewniają niezwykle delikatne działanie.
Skóra twarzy odzyskuje zdrowy wygląd i równomierny koloryt.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sucrose Distearate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Triethanolamine, Alcohol Denat., Xantan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Papain, Carbomer, Allantoin, Niacinamide, Lecithin, Blend of Canadian Rumex species (Rumex occidentalis), BHA, Guar Hydroxypropyltrimonium, Chloride, Hydroxyethylcellulose, Dextran, Nonapeptide-1, Phenoxyethanol, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Cena: 35-37zł / 30ml

• Nie do końca pomógł, ale też nie zaszkodził
  • Posiadam wersję na noc i myślę, że z wersją na dzień byłby dużo lepszy efekt.
    Krem ma bardzo lekką konsystencję, nie pozostawia żadnego tłustego filmu ani białej powłoki.Nie zatyka porów. Jest delikatny, nie powoduje podrażnień. Skóra rano jest promienna i mocno ukojona. Przebarwienia mocno zredukowane i ukojone. Niestety po kontakcie z wodą, tonikiem i iinymi specyfikami znowu wyłażą wszelkie przebarwienia i zasinienia na wierzch.
    Krem mimo to polubiłam, ponieważ dobrze nawilża, jest leciutki i ma mini opakowanie (30 ml), które łatwo zabrać ze sobą, gdyż zajmuje niewiele miejsca i niedużo waży.
    Spróbuję kiedyś kuracji wraz z kremem na dzień. Może wtedy efekty będą o wiele bardziej widoczne.
    Krem mimo niewielkiej pojemności jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na prawie 3-4 miesięczne używanie.

Używam tego produktu od: od kilku m-cy

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Ten krem był częścią mojej walki z pozostałością po wypadku. Miałam zdartą skórę w formie paska przechodzącego przez całe udo.
    Dermatolog kazała mi go kupić i grubo smarować na noc (na dzień smarowałam Iwostinem).
    Jestem zadowolona. Nie pozbyłam się tego badziewia do końca (ale to jeszcze koło roku mi zajmie), ale blizna jest zdecydowanie jaśniejsza, wręcz prawie niewidoczna.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić __Ewa__ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 86 raz(y)
  • na efekty trzeba poczekać, ale są ;-)
  • Krem kupiłam w ramach walki z ostudą, która przyatakowała mnie po letnim opalaniu - tabletki antykoncepcyjne + słońce i oto miałam "piękne" brązowe plamy nad górną wargą, do złudzenia przypominające wąsy... :/ Niestety, nawet podkład i gruba warstwa korektora nie dawały rady. Poczekałam, aż pogoda zmieni się na mniej słoneczną i rozpoczęłam stosowanie tego kremu wraz z jego wersją na dzień. Krem stosuję raz dziennie, oczywiście wieczorem. Rano wersję dzienną. Kuracja trwa już 3,5 miesiąca, a wyraźne efekty widzę od około 2,5-3 miesięcy. Teraz stosuję kremy już bardziej dla utrwalenia efektu i do wykończenia tubek.

Po trzech miesiącach skóra, na której były przebarwienia jest wyraźnie jaśniejsza - właściwie nie widzę już tych brązowo-żółtawych plam. Możliwe, że duża w tym zasługa braku ekspozycji na słońce, ale i tak uważam, że krem duuużo zdziałał. Mogę pokazać się światu nawet bez makijażu bez obaw o posądzenie o posiadanie wąsów ;-)

Owszem, na efekty trzeba poczekać, ale tak też właśnie zaznaczono na opakowaniu, więc byłam przygotowana na cierpliwe wcieranie kremu.

Co do samego użytkowania kremu - kosmetyk ma przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza i wchłania, nie świeci się, nie tłuści, bardzo przyjemnie się go używa.

Wydajny jest bardzo, zwłaszcza przy używaniu tylko na partie twarzy.

Cena również bardzo przystępna.

Mam nadzieję, że już nie będę musiała go kupować ponownie, ale jeśli plamy znowu zaatakują, na pewno wtedy będę ratowała się Albucinem.

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić vine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością działa!!!
  • Poprosiłam o krem w aptece, poprostu pytając o jakis specyfik na przebarwienia. Mam na twarzy przebarwienia potrądzikowe oraz blizny po usuwaniu naczynek laserowo i prądem, które niestety się opaliły i tworzą brązowe plamy. Blizny potrądzikowe znikały bardzo szybko. Ostatnio zaczęłam stosować krem także na blizny po laserze i efekt jest dobry. Po ok. tygodniu regularnego stosowania (ja robię to kilka razy dziennie), przebarwienia bardzo się rozjaśniły. Myślę, że za jakiś czas znikną
    Krem zawiera filtr UV, który chroni problematyczne miejsca przed opaleniem.
    Jest bezzapachowy.
    Konsystencja kremu.

Polecam!
    Jedynym minusem jest fakt, że skóra błyszczy się w miejscu nałożenia kremu, co przy mojej cerze mieszanej nie jest korzystne.Używam tego produktu od: Od dwóch miesięcy z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1 - w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić monetka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Stosowałam ten produkt codziennie przez trzy miesiące, rano i wieczorem. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach, ale ze względu na brak skuteczności, jestem zmuszona dać mu najniższą ocenę.

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Miałam duże oczekiwania co do tego kremu, ale trochę się zawiodłam. Na ulotce dołączonej do kremu jest napisane, że rezultaty powinno być widać po 4 tyg. Ja jednak po tym okresie nie widzę znaczniej poprawy. Przebarwienia minimalnie zbladły, ale cały czas je widać.
    Konsystencja kremu jest bardzo dobra i zapach jest przyjemny, ale nie jestem do końca przekonana. Dam mu jeszcze trochę czasu.
    Nie polecam osobą które oczekują efektów w krótkim czasie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić angela05505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Zaczęłam używać tego kremu, bo poleciła mi go moja dermatolog. Z początku nie myślałam, że aż tak dobrze zadziała. Obecnie zaczynam drugie opakowanie. Efekty było widać bardzo szybko, przebarwienia naprawdę znikały, a skóra nawet po jednym użyciu wygląda już lepiej. Jak dla mnie działa. Opakowanie starcza na długi okres czasu i krem nie jest drogi. Wart swojej ceny, przynajmniej w moim przypadku. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 ml

Chcesz pochwalić Anet999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Posiadałam dość długo ten kremik i używałam okresowo dość regularnie, na noc. Używałam go, gdy miałam problemy z trądzikiem i oczywiście z bliznami i plamami.
    Osobiście nie zauważyłam wielkiego działania tego kremu. Miał lekką konsystencję i szybko się wchłaniał. Trochę ściągał skórę. Miał dziwny zapach ( taki cytrusowy?), taki specyficzny.

Używam tego produktu od: ok. 2lat

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadziałał po 3 miesiącach
  • Odkąd pamiętam mam przebarwienia posłoneczne które pokrywają większość mojej twarzy. Chociaż podobno piegi na nosie i policzkach wyglądają uroczo, to nie można tego powiedzieć o przebarwieniach nad górną wargą czy na brodzie.

Tym razem walkę z piegami rozpoczęłam przed wakacjami - na noc stosowałam ten właśnie krem Pharmaceris, a na dzień sprawdzony filtr 45.

Niestety po miesiącu stosowania kremu spotkało mnie pierwsze rozczarowanie - chociaż krem ma blokować syntezę melaniny, pomimo stosowania wysokich filtrów i unikania słońca, powstało kilkanaście nowych plam.

Efekty zauważyłam dopiero po 3 miesiącach niezbyt regularnego stosowania (po miesiącu bez najdrobniejszej zmiany zwątpiłam w działanie tego kremu i nie używałam go codziennie).
    Piegi nie zniknęły całkowicie, ale są delikatnie rozjaśnione, nie rzucają się w oczy tak wyraźnie jak wcześniej.

Podsumowując, jego zalety:
    + cena
    + wydajność (1 mała tubka kończy się dopiero po 3 miesiącach)
    + coś tam delikatnie zdziałał
    + przyjemny zapach i konsystencja (wcale się nie klei, przy nałożeniu dużej ilości pozostawia warstwę jak klasyczny krem nivea)
    + w porównaniu z innymi rozjaśniającymi specyfikami które pachną jak zmywacz do paznokci, ten nie jest tak bardzo chemiczny

Minusy:
    - pomimo że producent obiecuje efekty po 8 tygodniach max, ja czekałam aż 3 miesiące żeby zobaczyć drobną poprawę.

Ja wolę jednak cierpliwe czekanie na efekty niż nakładanie na twarz jakiejś chemii, która nie dość że zniszczy skórę to jeszcze kosztuje mnóstwo pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Fenomeno za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długoterminowa inwestycja
  • Krem działa. Ja mam na skórze mnóstwo przebarwień,piegów, plamek, w najróżniejszych kolorach, większych i mniejszych i pokrywaja one większośc mojej twarzy. Stosowałam ten krem na noc, i do tego Albucin trójaktywny 40spf na dzień, po miesiącu ani dwóch nie było efektów, oprócz nawilżenia skóry i poprawy jej stanu. Uczciwie powiem że po 7-8 miesiącach stosowania moja cera była naprawdę ładna. Nie miałam juz takich brzydkich brązowych ciapek, wszystko wyraźnie się rozjaśniło,jasniejsze poznikały, ciemne wyjaśniały, cera była w dobrym stanie. Byłam głupia i przestałam używać. I teraz do tego wracam. Z przebarwieniami w miesiac nie wygrasz, tj długa walka i trzab byc bardzo cierpliwym.

Używam tego produktu od: kupiłam w lipcu 2011
    Ilość zużytych opakowań: 2 maxima, 2 trójaktywnego

Chcesz pochwalić creatura za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij