Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Powiększ Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Skład: cyclopentasiloxane, water purified, isostearyl palmitate, polyethylene, butylene glycol, polysilicone-11, ethylene/acrylic acid copolymer, palmitoyl oligopeptide, morus bombycis (mulberry) root extract, caffeine, phytosphingosine, triticum vulgare (wheat bran) extract, scutellaria beicalensis root extract, olea europaea (olive) fruit extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, cholesterol, linoleic acid, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phosphate,pyridoxine dipalmitate, sucrose, glycerin, dimethicone, glyceryl polymethacrylate, glyceryl laurate, peg/ppg-18/18 dimethicone, quaternium-18 bentonite, petrolatum, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, propylene carbonate, sodium chloride, peg-8, disodium edta, sodium sulfite, sodium metabisulfite, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499).

Cena: 125 zł / 15 ml

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubieniec
  • Mój pewniak. Lekki, szybko się wchłania, nie roluje się.
    Jestem młodą osobą, więc nie sięgam jeszcze po produkty przeciwzmarszczkowe itd., także nie wiem jakby tutaj się sprawdził. Mnie wygładza skórę pod oczami, skóra wygląda na zdrową, wypoczętą i promienną. Mam jakby jaśniejsze spojrzenie. Nie budzę się z opuchniętymi oczami po tym jak stosuje go na noc, a to dla mnie duży plus bo póki co większość kremów tak na mnie działała. Bardzo lubię!

Co najzabawniejsze, to nigdy jeszcze nie kupiłam sama żadnego opakowania tego kremu. Albo mam go w zestawie w większych pudełkach z produktami 3 Kroki albo zamawiam go jako gratis przy zakupach na clinique.pl

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć - ze 3-4 opakowania po 5 ml

Chcesz pochwalić Gemmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Kupiłam ten krem zachęcona dobrymi opiniami. Mam 25 lat więc nie wiem jak działa na zmarszczki ale bardzo fajnie nawilża, skóra wokół oczu staje się gładsza w dotyku.
    Już po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam poprawę. Śmiało mogę polecić. Minusem jest niestety według mnie cena trochę za wysoka. Nie pomaga na cienie pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Ninur za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • Dostałam miniaturkę 5ml do zakupów, wystarczyła mi na ponad miesiąc codziennego stosowania.

Krem zamknięty w małym, różowym słoiczku, krem ma także różową konsystencję, jest dość gęsty i wydajny. Całkowicie bezzapachowy. Jego największą zaletą jest świetne nawilżenie. Regularne stosowanie sprawia, że opuchnięcia pod oczami są mniej widoczne.

Szybko się wchłania, nadaje pod makijaż.

Jestem bardzo zadowolona, kupię zapewne pełnowymiarowe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 5ml

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Swietny krem na dzien pod makijaz. Szybko sie wchlania i nie podraznia. Zupelnie bezzapachowy! Nosze szkla kontaktowe i to jest jeden z niewielu kremow pod oczy po ktorym nie lzawie. Ma siwetna, pol zelowa konsystence. Jednak dla 35-cio latki chyba juz za lekki, nie uzywalam go na noc ale nawet na dzien nie byl wytarczjaco tresciwy. Mega wydajny ale stosowalam tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stokrota100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Chyba miałam za duże oczekiwania wobec tego kremu.
    Krem jest bardzo dobrym kosmetykiem na dzień- makijaż utrzymuje się na nim cały dzień, każdy korektor, którego użyłam rozprowadzał się idealnie.

Krem ma lekką konsystencję, zostawia jednak na powiekach silikonowy film. Ja nie uzywam kremów pod oczy, które wchłaniają sie do matu i jestem zadowolona z tego, że kosmetyk nie wchłania się całkowice. Jednak ten silikonowy film, który zostawia clinique daje mylne wrażenie nawilżenia skóry. Po wieczornym demakijażu odnoszę wrażenie, że moja skóra jest niedostatecznie nawilżona. Zmarszczek jeszcze nie posiadam wiec działania kremu w tym obszarze nie ocenię.
    Podsumowując:

plusy kremu:
    + nie podrażnia oczu
    +nie migruje do oczu w ciągu dnia
    +zostawia film, który daje wrażenie nawilzonej, wypielęgnowanej skóry
    +makijaż utrzymuje się na nim bez zarzutu

minusy
    -przeciętne nawilżenie (efekt jak po kremie za 20zł)
    -nie odżywia skóry
    - działa jak skuteczna, lekko nawilzająca baza pod makijaż a nie intensywnie pielęgnujący krem.

Wcześniej, kiedy na noc stosowałam gęste, odżywcze kremy pod oczy byłabym zadowolona z all about eyes ale obecnie co drugą noc stosuję krem z retinaldehydem i mój poranny krem musi być super odżywczy i nawilżający.
    I na koniec jeszcze informacja dla osób stosujących sumiennie przez cały rok filtry- krem łączy sie z filtrami dobrze. Ja nakładałam na niego filtr od vichy.

Używam tego produktu od: około 5 mcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry lekki krem
  • Nie od początku polubiłam się z tym kremem.
    Pierwsze wrażenie było ; "za tę cenę nic nie robi".
    Zawiedziony nawet odstawiłam go na jakiś czas ale wróciłam i nie żałuję.
    Jednak po zużyciu całego opakowania widzę efekt.
    Krem ma bardzo lekką bezzapachową formułę, bardzo szybko się wchłania i pozostawia delikatną sylikonową powloczkę która sprawia, że skóra jest gładka w dotyku i chroniona ale nie tłusta. Świetnie trzyma się na nim makijaż.
    Jest bardzo wydajny, wystarczy dosłownie dotknąć powierzchni i ta ilość jest wystarczająca na cały obszar wokół oczu. Jedno opakowanie 15ml to ok 6mcy używania raz dziennie.

Po tym okresie widzę, że skóra jest nawilżona i ten poziom nawilżenia się utrzymuje na wysokim poziomie co sprawia, że jest bardzo elastyczna . Dzięki temu nie pojawiają się zmarszczki.

Obecnie na jego miejsce mam bliźniaka w wersji Rich..mam nadzieję że okaże się jeszcze lepszy!

Używam tego produktu od: 5-6mcy

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • W sumie producent obiecuje nam same podstawy - nawilżenie, pomoc w walce z drobnumi zmarszczkami, rozjaśnienie cieni. Tylko tyle i aż tyle. Pamiętam ze szkoły taką ocenę jak "trója na szynach" i ona w moim mniemaniu dobrze określa ten krem.

Krem ma przyjemną konsystencję, wystarczy go lekko dotknąć a na palcu zostaje wystarczająca ilość. Łatwo się wchłania, nie tłuści, można go stosować pod makijaż.

Działanie? Jeśli chodzi o nawilżenie to owszem, jest choć cudów nie ma - miałam pod tym względem lepsze kremy. Nie zauważyłam żadnego działania odnośnie drobnych zmarszczek. Cienie mam małe więc nie oczekiwałam jakiegoś cudu ale przyznam, że nawet tak małych cieni nie ruszył.

Na plus zaliczę mu, że jest delikatny, nie uczula, co jest dla mnie ważne, gdyż noszę soczewki. Opakowanie jest ładne, szklane. Kosmetyk jest wydajny.

Trudno mi go ocenić ale naprawdę nie zauważyłam poprawy mojej skóry w okolicach oczu. Zalety tego produktu jestem w stanie spokojnie znaleźć w produktach ze średniej półki. Stąd uważam, że nie jest wart swej ceny.
    Natomiast jeśli szukałabym czegoś dla wrażliwców to wolałabym odrobinę dopłacić do kremu, który jest delikatny ale także coś więcej robi.

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem pod oczy!
  • Nigdy nie miałam pełnowymiarowego opakowania, bo cena jest wysoka, ale mam 3 opakowania miniaturek po 5ml (jako gratisy do zamówień). Jestem w trakcie pierwszej miniatury i moja ocena jest na 5! Krem świetnie nawilża i zostawia skóre pod oczami bardzo delikatną i przyjemna w dotyku. Używam miniatury od kilku tygodni, a ubyła tylko połowa słoiczka, więc jest wydajny. Nie wiem, czy kupię pełnowymiarowe opakowanie, bo mam w zapasie miniaturki i (biorąc pod uwagę wydajność produktu) nie wiem, kiedy je zużyję

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania miniaturek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maarthusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 30 raz(y)
  • najlepszy do tej pory
  • choć cena powala na kolana to krem jak najbardziej warty nawet i większej ilości pieniędzy.
    Jako że stuknęło mi już 27, makijaż oczu robię codziennie, codziennie demakijaż, już widzę zmarszczki mimiczne więc stwierdziłam ze czas zainwestowac w naprawdę dobry krem. Szukałam dość długo, przekopałam i polskie i zagraniczne firmy, nie pogardziłam mizonem, skin foodem i paroma innymi, ale niestety nic nie zadowoliło mnie w 100 %...
    Trafiłam na firmę clinique, całkowicie mi obcą, ale po przetestowaniu dwóch różnych cieni stwierdziłam że popróbuję i inne jej kosmetyki, tak więc na pierwszy ogień padł właśnie ten krem pod oczy. I był strzałem w 10!
    Już po 3-4 tyg codziennego stosowania widocznie zmniejszyły się cienie pod oczami! A miałam z tym ooooooogromne problemy :/ Nie mam już probolemów z zapuchniętymi ślepkami z rana Stosuję go rano pod makijaż i genialnie współgra z korektorem bądź kremem bb, cienie pięknie się na nim rozprowadzają, nic się nie rozmazuje, nic nie spływa. Na noc daję grubszą warstewkę i czuję że skóra jest nawilżona i odpowiednio zadbana
    Co do zmarszczek, to zniknęło mi kilka małych, dosyć płytkich, skóra się napięła i jest bardziej elastyczna, niestety te większe zostały jak były, ale nie oczekuje chirurgicznych cudów od niego

śmiało mogę go polecić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcier pierwszego

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej
  • Odpowiadał mi neutralny zapach i nie spowodował uczulenia, ale też nie sprawiał niczego szczególnego. Dość wydajny, łatwo zdarzało mi się przeholować z ilością i musiałam ścierać.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aspekt za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij