Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Powiększ Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Skład: cyclopentasiloxane, water purified, isostearyl palmitate, polyethylene, butylene glycol, polysilicone-11, ethylene/acrylic acid copolymer, palmitoyl oligopeptide, morus bombycis (mulberry) root extract, caffeine, phytosphingosine, triticum vulgare (wheat bran) extract, scutellaria beicalensis root extract, olea europaea (olive) fruit extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, cholesterol, linoleic acid, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phosphate,pyridoxine dipalmitate, sucrose, glycerin, dimethicone, glyceryl polymethacrylate, glyceryl laurate, peg/ppg-18/18 dimethicone, quaternium-18 bentonite, petrolatum, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, propylene carbonate, sodium chloride, peg-8, disodium edta, sodium sulfite, sodium metabisulfite, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499).

Cena: 125 zł / 15 ml

• Dobry krem
  • Ostatnio całą pielęgnację twarzy przerzuciłam na produkty Clinique i muszę przyznać, że widzę dużą różnicę in plus. Ten kremik dokupiłam "w drugiej turze" zakupów. Wcześniej miałam okazję wypróbować kremy innych marek, więc jakieś porównanie już mam.

OPAKOWANIE: mały, szklany słoiczek. Bez problemu wejdzie w torebkę . Mi forma słoiczka odpowiada dużo bardziej niż tubka z której krem należy wycisnąć - łatwiej zużyć krem do końca.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: kremik jest bezzapachowy. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, można jednak wykonać na nim szybki masaż skóry wokół oczu. Dla mnie używanie go stanowi przyjemność.

DZIAŁANIE: muszę mu oddać, że nawilża na prawdę dobrze. Jak wspomniałam, używałam już trochę kremów pod oczy, mimo wszystko zawsze miałam lekko zaczerwienioną skórę w koncikach oczu. Zaczęłam już myśleć, że taka moja uroda, jednak przy stosowaniu tego kremu owe zaczerwienienie zniknęło. Wychodzi na to, że jednak skóra była po prostu nie wystarczająco nawilżona

Nie jest to krem, który ma za zadanie zwalczać zmarszczki i na pewno nie odmieni ekstramalnie obliczka oka, jednak to dobry nawilżacz, który dobrze działa na delikatną skórę pod oczami i pomaga utrzymać ją młodą na dłużej.

Kremiku używam już ponad dwa miesiące a doszłam do połowy opakowania. Wydajność jest więc rozsądna. Pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: od kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 79 raz(y)
  • Dobry kremik dla niewymagających
  • Największy plus tego kremu to to, że nie podrażnia moich delikatnych okolic pod oczami. Nie budze się rano z podpuchniętymi podraznionymi oczami - co zdarza się przy większości kremów jakie do tej pory testowałam.

krem clinique nie robi poza tym nic znadzwyczajnego.

wyczuwam sylikony dzięki którym skóra wydaje się być bardzo gładka od razu po nałożeniu

jest dobry na dzień pod makijaż, na noc za mało odzywczy i nawilżający

problem z tym kremem jest taki, że niby jest dobry, ale efekt jest na chwilę i taki sam efekt można osiągnąć kremem za 20 zł.

nie robi krzywdy ale poprawy jakości i stanu skóry również nie widzę

nie zmniejsza cieni pod oczami

dla mlodych kobiet bez żadnych zmarszek jest okej :P

taki sobie kremik bez rewelacji ale na tyle nie robiący szkód że zużyję do końca

Używam tego produktu od: słoiczek próbka chyba 5 ml

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
  • Krem nawilża, lekko napina, daje uczucie odświeżenia pod oczami. Na plus, że w ogóle nie podrażnia. Jest to jednak bardzo lekki kremik, odpowiedni na dzień (nie roluje się, szybko wchłania) dla mało wymagających okolic oczu, myślę, ze dla kobiet 30+ to jednak za mało. Poza tym podobny efekt obserwowałam po żelu z Flosleku (z mikrokapsułkami) za 25 zł. Myślę więc, ze podobne kremy znajdziecie w duzo nizszych cenach.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam miniaturkę 5 ml

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów stosowania
  • Nie mam specjalnych problemów ze skórą pod oczami, choć czasem worki są bardziej widoczne. Miałam nadzieję, że ten krem z wyższej półki sprawi cuda i moja skóra pod oczami będzie napięta jak na pośladkach Kim Kardashian, ale niestety nic z tego Całe szczęście krem przyniósł mi Mikołaj, inaczej bym się chyba zapłakała, że wydałam na niego tyle kasy.
    Opakowanie- bardzo ładny słoiczek, ale niezbyt praktyczny, trzeba za każdym razem wsadzać tam paluchy i uważać na ilość nabieranego kremu.
    Konsystencja- lekka, dobrze się rozprowadza i zostawia na skórze wyczuwalny film
    Zapach- brak
    Wydajność - krem jest dość wydajny
    Skuteczność- nie zauważyłam

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Ulubieniec
  • Mój pewniak. Lekki, szybko się wchłania, nie roluje się.
    Jestem młodą osobą, więc nie sięgam jeszcze po produkty przeciwzmarszczkowe itd., także nie wiem jakby tutaj się sprawdził. Mnie wygładza skórę pod oczami, skóra wygląda na zdrową, wypoczętą i promienną. Mam jakby jaśniejsze spojrzenie. Nie budzę się z opuchniętymi oczami po tym jak stosuje go na noc, a to dla mnie duży plus bo póki co większość kremów tak na mnie działała. Bardzo lubię!

Co najzabawniejsze, to nigdy jeszcze nie kupiłam sama żadnego opakowania tego kremu. Albo mam go w zestawie w większych pudełkach z produktami 3 Kroki albo zamawiam go jako gratis przy zakupach na clinique.pl

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć - ze 3-4 opakowania po 5 ml

Chcesz pochwalić Gemmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Kupiłam ten krem zachęcona dobrymi opiniami. Mam 25 lat więc nie wiem jak działa na zmarszczki ale bardzo fajnie nawilża, skóra wokół oczu staje się gładsza w dotyku.
    Już po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam poprawę. Śmiało mogę polecić. Minusem jest niestety według mnie cena trochę za wysoka. Nie pomaga na cienie pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Ninur za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • Dostałam miniaturkę 5ml do zakupów, wystarczyła mi na ponad miesiąc codziennego stosowania.

Krem zamknięty w małym, różowym słoiczku, krem ma także różową konsystencję, jest dość gęsty i wydajny. Całkowicie bezzapachowy. Jego największą zaletą jest świetne nawilżenie. Regularne stosowanie sprawia, że opuchnięcia pod oczami są mniej widoczne.

Szybko się wchłania, nadaje pod makijaż.

Jestem bardzo zadowolona, kupię zapewne pełnowymiarowe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 5ml

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Swietny krem na dzien pod makijaz. Szybko sie wchlania i nie podraznia. Zupelnie bezzapachowy! Nosze szkla kontaktowe i to jest jeden z niewielu kremow pod oczy po ktorym nie lzawie. Ma siwetna, pol zelowa konsystence. Jednak dla 35-cio latki chyba juz za lekki, nie uzywalam go na noc ale nawet na dzien nie byl wytarczjaco tresciwy. Mega wydajny ale stosowalam tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić stokrota100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Chyba miałam za duże oczekiwania wobec tego kremu.
    Krem jest bardzo dobrym kosmetykiem na dzień- makijaż utrzymuje się na nim cały dzień, każdy korektor, którego użyłam rozprowadzał się idealnie.

Krem ma lekką konsystencję, zostawia jednak na powiekach silikonowy film. Ja nie uzywam kremów pod oczy, które wchłaniają sie do matu i jestem zadowolona z tego, że kosmetyk nie wchłania się całkowice. Jednak ten silikonowy film, który zostawia clinique daje mylne wrażenie nawilżenia skóry. Po wieczornym demakijażu odnoszę wrażenie, że moja skóra jest niedostatecznie nawilżona. Zmarszczek jeszcze nie posiadam wiec działania kremu w tym obszarze nie ocenię.
    Podsumowując:

plusy kremu:
    + nie podrażnia oczu
    +nie migruje do oczu w ciągu dnia
    +zostawia film, który daje wrażenie nawilzonej, wypielęgnowanej skóry
    +makijaż utrzymuje się na nim bez zarzutu

minusy
    -przeciętne nawilżenie (efekt jak po kremie za 20zł)
    -nie odżywia skóry
    - działa jak skuteczna, lekko nawilzająca baza pod makijaż a nie intensywnie pielęgnujący krem.

Wcześniej, kiedy na noc stosowałam gęste, odżywcze kremy pod oczy byłabym zadowolona z all about eyes ale obecnie co drugą noc stosuję krem z retinaldehydem i mój poranny krem musi być super odżywczy i nawilżający.
    I na koniec jeszcze informacja dla osób stosujących sumiennie przez cały rok filtry- krem łączy sie z filtrami dobrze. Ja nakładałam na niego filtr od vichy.

Używam tego produktu od: około 5 mcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry lekki krem
  • Nie od początku polubiłam się z tym kremem.
    Pierwsze wrażenie było ; "za tę cenę nic nie robi".
    Zawiedziony nawet odstawiłam go na jakiś czas ale wróciłam i nie żałuję.
    Jednak po zużyciu całego opakowania widzę efekt.
    Krem ma bardzo lekką bezzapachową formułę, bardzo szybko się wchłania i pozostawia delikatną sylikonową powloczkę która sprawia, że skóra jest gładka w dotyku i chroniona ale nie tłusta. Świetnie trzyma się na nim makijaż.
    Jest bardzo wydajny, wystarczy dosłownie dotknąć powierzchni i ta ilość jest wystarczająca na cały obszar wokół oczu. Jedno opakowanie 15ml to ok 6mcy używania raz dziennie.

Po tym okresie widzę, że skóra jest nawilżona i ten poziom nawilżenia się utrzymuje na wysokim poziomie co sprawia, że jest bardzo elastyczna . Dzięki temu nie pojawiają się zmarszczki.

Obecnie na jego miejsce mam bliźniaka w wersji Rich..mam nadzieję że okaże się jeszcze lepszy!

Używam tego produktu od: 5-6mcy

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?