Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Powiększ Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Skład: cyclopentasiloxane, water purified, isostearyl palmitate, polyethylene, butylene glycol, polysilicone-11, ethylene/acrylic acid copolymer, palmitoyl oligopeptide, morus bombycis (mulberry) root extract, caffeine, phytosphingosine, triticum vulgare (wheat bran) extract, scutellaria beicalensis root extract, olea europaea (olive) fruit extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, cholesterol, linoleic acid, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phosphate,pyridoxine dipalmitate, sucrose, glycerin, dimethicone, glyceryl polymethacrylate, glyceryl laurate, peg/ppg-18/18 dimethicone, quaternium-18 bentonite, petrolatum, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, propylene carbonate, sodium chloride, peg-8, disodium edta, sodium sulfite, sodium metabisulfite, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499).

Cena: 125 zł / 15 ml

• z początku zachwyt, potem rozczarowanie.
  • Całą markę Clinique uwielbiam, ale ten krem mnie niestety rozczarował.

+ Piękne, eleganckie opakowanie.
    + Doskonała konsystencja, któa błyskawicznie się wchłania.
    + nie podrażnia.

- Krem nie eliminuje sińców pod oczami, nieznacznie tylko zmniejsza opuchliznę.
    - Nie wygładza zmarszczek mimo że skóra po jego zastosowaniu jest lekko napięta.
    - Nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego nawilżenia.

Myślę, że cena jest dość nieadekwatna do jakości, niestety...

Używam tego produktu od: maj 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Taki sobie
  • Kupiłam po przeczytaniu fali pozytywnych recenzji, ochów i achów nad tym kremem. I się zawiodłam. Krem za tą cenę mógłby chociaż nawilżać, a ten nie robi kompletnie nic. Zwykły krem za 3 zł z witaminą "A" robi u mnie większe wow niż ten bubel.
    Plusem jest to że jest wydajny, i lekko redukuje opuchnięcia pod oczami, ale to robi każdy inny nawilżający, nawet za 10 zł ; )

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić silenceMyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chwilowy faworyt
  • Tytułem wstępu - nie mam dużego doświadczenia z kremami pod oczy, krem pod oczy zaczełam stosować dopiero rok temu, ponieważ nigdy nie miałam problemów ze skórą wokół oczu. Wcześniej stosowałam kremy apteczne - avene, eucerin, vichy, floslek, ale też lancome. Obecnie zalezy mi na nawilżeniu w ramach codziennej pielęgnacji (nie potrzebuje kremu od zadań specjalnych).

Krem dostałam w zestawie moisture surge w słoiczku 5ml. Z pewnością zdecyduje się na niego ponownie, rozważam jednak opcję "rich".

+ opakowanie, bardzo eleganckie i poręczne (chociaż dla niektórych może być niehigieniczne)
    + krem ma rewelacyjną konsystencję, szybko się wchłania, skóra jest nawilżona, sam krem nie jest tłusty
    + widoczna poprawa nawilżenia skóry wokół oczu po dłuższym stosowaniu
    + wydajność

- cenę
    - krem nie zdziała cudów, nie wyeliminuje zmarszczek czy sińców, być może niektórzy oczekują od tego kremu (za bagatela 170zł) nieco więcej

Idealny do codziennego stosowania, póki co pozostaję mu wierna

Chcesz pochwalić kamila_sz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Ostatnio całą pielęgnację twarzy przerzuciłam na produkty Clinique i muszę przyznać, że widzę dużą różnicę in plus. Ten kremik dokupiłam "w drugiej turze" zakupów. Wcześniej miałam okazję wypróbować kremy innych marek, więc jakieś porównanie już mam.

OPAKOWANIE: mały, szklany słoiczek. Bez problemu wejdzie w torebkę . Mi forma słoiczka odpowiada dużo bardziej niż tubka z której krem należy wycisnąć - łatwiej zużyć krem do końca.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: kremik jest bezzapachowy. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, można jednak wykonać na nim szybki masaż skóry wokół oczu. Dla mnie używanie go stanowi przyjemność.

DZIAŁANIE: muszę mu oddać, że nawilża na prawdę dobrze. Jak wspomniałam, używałam już trochę kremów pod oczy, mimo wszystko zawsze miałam lekko zaczerwienioną skórę w koncikach oczu. Zaczęłam już myśleć, że taka moja uroda, jednak przy stosowaniu tego kremu owe zaczerwienienie zniknęło. Wychodzi na to, że jednak skóra była po prostu nie wystarczająco nawilżona

Nie jest to krem, który ma za zadanie zwalczać zmarszczki i na pewno nie odmieni ekstramalnie obliczka oka, jednak to dobry nawilżacz, który dobrze działa na delikatną skórę pod oczami i pomaga utrzymać ją młodą na dłużej.

Kremiku używam już ponad dwa miesiące a doszłam do połowy opakowania. Wydajność jest więc rozsądna. Pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: od kwietnia
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 79 raz(y)
  • Dobry kremik dla niewymagających
  • Największy plus tego kremu to to, że nie podrażnia moich delikatnych okolic pod oczami. Nie budze się rano z podpuchniętymi podraznionymi oczami - co zdarza się przy większości kremów jakie do tej pory testowałam.

krem clinique nie robi poza tym nic znadzwyczajnego.

wyczuwam sylikony dzięki którym skóra wydaje się być bardzo gładka od razu po nałożeniu

jest dobry na dzień pod makijaż, na noc za mało odzywczy i nawilżający

problem z tym kremem jest taki, że niby jest dobry, ale efekt jest na chwilę i taki sam efekt można osiągnąć kremem za 20 zł.

nie robi krzywdy ale poprawy jakości i stanu skóry również nie widzę

nie zmniejsza cieni pod oczami

dla mlodych kobiet bez żadnych zmarszek jest okej :P

taki sobie kremik bez rewelacji ale na tyle nie robiący szkód że zużyję do końca

Używam tego produktu od: słoiczek próbka chyba 5 ml

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
  • Krem nawilża, lekko napina, daje uczucie odświeżenia pod oczami. Na plus, że w ogóle nie podrażnia. Jest to jednak bardzo lekki kremik, odpowiedni na dzień (nie roluje się, szybko wchłania) dla mało wymagających okolic oczu, myślę, ze dla kobiet 30+ to jednak za mało. Poza tym podobny efekt obserwowałam po żelu z Flosleku (z mikrokapsułkami) za 25 zł. Myślę więc, ze podobne kremy znajdziecie w duzo nizszych cenach.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam miniaturkę 5 ml

Chcesz pochwalić Joskelyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • brak efektów stosowania
  • Nie mam specjalnych problemów ze skórą pod oczami, choć czasem worki są bardziej widoczne. Miałam nadzieję, że ten krem z wyższej półki sprawi cuda i moja skóra pod oczami będzie napięta jak na pośladkach Kim Kardashian, ale niestety nic z tego Całe szczęście krem przyniósł mi Mikołaj, inaczej bym się chyba zapłakała, że wydałam na niego tyle kasy.
    Opakowanie- bardzo ładny słoiczek, ale niezbyt praktyczny, trzeba za każdym razem wsadzać tam paluchy i uważać na ilość nabieranego kremu.
    Konsystencja- lekka, dobrze się rozprowadza i zostawia na skórze wyczuwalny film
    Zapach- brak
    Wydajność - krem jest dość wydajny
    Skuteczność- nie zauważyłam

Chcesz pochwalić esfira za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Ulubieniec
  • Mój pewniak. Lekki, szybko się wchłania, nie roluje się.
    Jestem młodą osobą, więc nie sięgam jeszcze po produkty przeciwzmarszczkowe itd., także nie wiem jakby tutaj się sprawdził. Mnie wygładza skórę pod oczami, skóra wygląda na zdrową, wypoczętą i promienną. Mam jakby jaśniejsze spojrzenie. Nie budzę się z opuchniętymi oczami po tym jak stosuje go na noc, a to dla mnie duży plus bo póki co większość kremów tak na mnie działała. Bardzo lubię!

Co najzabawniejsze, to nigdy jeszcze nie kupiłam sama żadnego opakowania tego kremu. Albo mam go w zestawie w większych pudełkach z produktami 3 Kroki albo zamawiam go jako gratis przy zakupach na clinique.pl

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć - ze 3-4 opakowania po 5 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gemmi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Kupiłam ten krem zachęcona dobrymi opiniami. Mam 25 lat więc nie wiem jak działa na zmarszczki ale bardzo fajnie nawilża, skóra wokół oczu staje się gładsza w dotyku.
    Już po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam poprawę. Śmiało mogę polecić. Minusem jest niestety według mnie cena trochę za wysoka. Nie pomaga na cienie pod oczami.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Ninur za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • Dostałam miniaturkę 5ml do zakupów, wystarczyła mi na ponad miesiąc codziennego stosowania.

Krem zamknięty w małym, różowym słoiczku, krem ma także różową konsystencję, jest dość gęsty i wydajny. Całkowicie bezzapachowy. Jego największą zaletą jest świetne nawilżenie. Regularne stosowanie sprawia, że opuchnięcia pod oczami są mniej widoczne.

Szybko się wchłania, nadaje pod makijaż.

Jestem bardzo zadowolona, kupię zapewne pełnowymiarowe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 5ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?