Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Powiększ Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Skład: cyclopentasiloxane, water purified, isostearyl palmitate, polyethylene, butylene glycol, polysilicone-11, ethylene/acrylic acid copolymer, palmitoyl oligopeptide, morus bombycis (mulberry) root extract, caffeine, phytosphingosine, triticum vulgare (wheat bran) extract, scutellaria beicalensis root extract, olea europaea (olive) fruit extract, camellia sinensis (green tea) leaf extract, cholesterol, linoleic acid, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phosphate,pyridoxine dipalmitate, sucrose, glycerin, dimethicone, glyceryl polymethacrylate, glyceryl laurate, peg/ppg-18/18 dimethicone, quaternium-18 bentonite, petrolatum, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, propylene carbonate, sodium chloride, peg-8, disodium edta, sodium sulfite, sodium metabisulfite, iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499).

Cena: 125 zł / 15 ml

• dobry
  • Chyba miałam za duże oczekiwania wobec tego kremu.
    Krem jest bardzo dobrym kosmetykiem na dzień- makijaż utrzymuje się na nim cały dzień, każdy korektor, którego użyłam rozprowadzał się idealnie.

Krem ma lekką konsystencję, zostawia jednak na powiekach silikonowy film. Ja nie uzywam kremów pod oczy, które wchłaniają sie do matu i jestem zadowolona z tego, że kosmetyk nie wchłania się całkowice. Jednak ten silikonowy film, który zostawia clinique daje mylne wrażenie nawilżenia skóry. Po wieczornym demakijażu odnoszę wrażenie, że moja skóra jest niedostatecznie nawilżona. Zmarszczek jeszcze nie posiadam wiec działania kremu w tym obszarze nie ocenię.
    Podsumowując:

plusy kremu:
    + nie podrażnia oczu
    +nie migruje do oczu w ciągu dnia
    +zostawia film, który daje wrażenie nawilzonej, wypielęgnowanej skóry
    +makijaż utrzymuje się na nim bez zarzutu

minusy
    -przeciętne nawilżenie (efekt jak po kremie za 20zł)
    -nie odżywia skóry
    - działa jak skuteczna, lekko nawilzająca baza pod makijaż a nie intensywnie pielęgnujący krem.

Wcześniej, kiedy na noc stosowałam gęste, odżywcze kremy pod oczy byłabym zadowolona z all about eyes ale obecnie co drugą noc stosuję krem z retinaldehydem i mój poranny krem musi być super odżywczy i nawilżający.
    I na koniec jeszcze informacja dla osób stosujących sumiennie przez cały rok filtry- krem łączy sie z filtrami dobrze. Ja nakładałam na niego filtr od vichy.

Używam tego produktu od: około 5 mcy

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry lekki krem
  • Nie od początku polubiłam się z tym kremem.
    Pierwsze wrażenie było ; "za tę cenę nic nie robi".
    Zawiedziony nawet odstawiłam go na jakiś czas ale wróciłam i nie żałuję.
    Jednak po zużyciu całego opakowania widzę efekt.
    Krem ma bardzo lekką bezzapachową formułę, bardzo szybko się wchłania i pozostawia delikatną sylikonową powloczkę która sprawia, że skóra jest gładka w dotyku i chroniona ale nie tłusta. Świetnie trzyma się na nim makijaż.
    Jest bardzo wydajny, wystarczy dosłownie dotknąć powierzchni i ta ilość jest wystarczająca na cały obszar wokół oczu. Jedno opakowanie 15ml to ok 6mcy używania raz dziennie.

Po tym okresie widzę, że skóra jest nawilżona i ten poziom nawilżenia się utrzymuje na wysokim poziomie co sprawia, że jest bardzo elastyczna . Dzięki temu nie pojawiają się zmarszczki.

Obecnie na jego miejsce mam bliźniaka w wersji Rich..mam nadzieję że okaże się jeszcze lepszy!

Używam tego produktu od: 5-6mcy

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • W sumie producent obiecuje nam same podstawy - nawilżenie, pomoc w walce z drobnumi zmarszczkami, rozjaśnienie cieni. Tylko tyle i aż tyle. Pamiętam ze szkoły taką ocenę jak "trója na szynach" i ona w moim mniemaniu dobrze określa ten krem.

Krem ma przyjemną konsystencję, wystarczy go lekko dotknąć a na palcu zostaje wystarczająca ilość. Łatwo się wchłania, nie tłuści, można go stosować pod makijaż.

Działanie? Jeśli chodzi o nawilżenie to owszem, jest choć cudów nie ma - miałam pod tym względem lepsze kremy. Nie zauważyłam żadnego działania odnośnie drobnych zmarszczek. Cienie mam małe więc nie oczekiwałam jakiegoś cudu ale przyznam, że nawet tak małych cieni nie ruszył.

Na plus zaliczę mu, że jest delikatny, nie uczula, co jest dla mnie ważne, gdyż noszę soczewki. Opakowanie jest ładne, szklane. Kosmetyk jest wydajny.

Trudno mi go ocenić ale naprawdę nie zauważyłam poprawy mojej skóry w okolicach oczu. Zalety tego produktu jestem w stanie spokojnie znaleźć w produktach ze średniej półki. Stąd uważam, że nie jest wart swej ceny.
    Natomiast jeśli szukałabym czegoś dla wrażliwców to wolałabym odrobinę dopłacić do kremu, który jest delikatny ale także coś więcej robi.

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem pod oczy!
  • Nigdy nie miałam pełnowymiarowego opakowania, bo cena jest wysoka, ale mam 3 opakowania miniaturek po 5ml (jako gratisy do zamówień). Jestem w trakcie pierwszej miniatury i moja ocena jest na 5! Krem świetnie nawilża i zostawia skóre pod oczami bardzo delikatną i przyjemna w dotyku. Używam miniatury od kilku tygodni, a ubyła tylko połowa słoiczka, więc jest wydajny. Nie wiem, czy kupię pełnowymiarowe opakowanie, bo mam w zapasie miniaturki i (biorąc pod uwagę wydajność produktu) nie wiem, kiedy je zużyję

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania miniaturek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maarthusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 28 raz(y)
  • najlepszy do tej pory
  • choć cena powala na kolana to krem jak najbardziej warty nawet i większej ilości pieniędzy.
    Jako że stuknęło mi już 27, makijaż oczu robię codziennie, codziennie demakijaż, już widzę zmarszczki mimiczne więc stwierdziłam ze czas zainwestowac w naprawdę dobry krem. Szukałam dość długo, przekopałam i polskie i zagraniczne firmy, nie pogardziłam mizonem, skin foodem i paroma innymi, ale niestety nic nie zadowoliło mnie w 100 %...
    Trafiłam na firmę clinique, całkowicie mi obcą, ale po przetestowaniu dwóch różnych cieni stwierdziłam że popróbuję i inne jej kosmetyki, tak więc na pierwszy ogień padł właśnie ten krem pod oczy. I był strzałem w 10!
    Już po 3-4 tyg codziennego stosowania widocznie zmniejszyły się cienie pod oczami! A miałam z tym ooooooogromne problemy :/ Nie mam już probolemów z zapuchniętymi ślepkami z rana Stosuję go rano pod makijaż i genialnie współgra z korektorem bądź kremem bb, cienie pięknie się na nim rozprowadzają, nic się nie rozmazuje, nic nie spływa. Na noc daję grubszą warstewkę i czuję że skóra jest nawilżona i odpowiednio zadbana
    Co do zmarszczek, to zniknęło mi kilka małych, dosyć płytkich, skóra się napięła i jest bardziej elastyczna, niestety te większe zostały jak były, ale nie oczekuje chirurgicznych cudów od niego

śmiało mogę go polecić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcier pierwszego

Chcesz pochwalić Verri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spodziewałam się więcej
  • Odpowiadał mi neutralny zapach i nie spowodował uczulenia, ale też nie sprawiał niczego szczególnego. Dość wydajny, łatwo zdarzało mi się przeholować z ilością i musiałam ścierać.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aspekt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najukochańszy!
  • Doskonały pod każdym względem! Już po dwóch dniach używania go znacznie zmniejszyła mi się opuchlizna pod oczami i cienie niemal zniknęły! Przez pewien czas zaprzestałam jego stosowania i cienie pojawiły się z powrotem. Gdy tylko do niego wróciłam, znajomi twierdzili, że ostatnio chyba mocno wypoczęłam (a pracowałam znacznie dłużej niż dotąd). Jest rewelacyjny, ma słodki, rózowy kolor i szybko się wchłania. Nie polecam jednakże nakładać go zbyt blisko oka, bo nawet najdrobniejsza ilość kremu mocno podrażnia. Piecze bardzo długo i aż zaciskam zęby z bólu! Jednakże jest bardzo skuteczny, absolutnie wart swej ceny! Do tego bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte drugie

Chcesz pochwalić llolitka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie SUPER
  • Jest to jedyny krem,który mogę nakładać pod oczy bez strachu,że rano przestraszy mnie alergia.

Mam strasznie wrażliwą skórę wokół oczu.Nawet po nałożeniu kremu,bywa ,że tworzą mi się zaczerwienienia,które następnie robią się suche.
    Ale tak się nie dzieje po tym produkcie
    W ogóle mnie nie uczula i nie podrażnia.
    Za to daje mu KWC!

Minusy:
    -cena

Ps. Mam też inną wersję tego kremu,opakowanie z kulką i niestety kompletnie mi nie służy.

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1 małe

Chcesz pochwalić karolima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z liderów
  • Zawsze kiedy kończy mi się ten krem i zamieniam go na jakiś inny już po kilku dniach zaczynam za nim okropnie tęsknić.Jest w nim coś wyjątkowego co zawsze zmusza mnie do jego zakupu mimo bardzo wysokiej ceny Teraz z niecierpliwością wykańczam mój poprzedni krem i już przebieram nózkami kiedy będę mogła znów używam tego cuda Krem zamknięty w poręcznym słoiczku ma wspaniałą szybko wchłaniająca się półkremowa-półżelową konsystencję Coś innego z czym u innych producentów się jeszcze nie spotkałam.Kremik przyjemnie pachnie.Wystarczy go dosłownie ćwiartka kropelki na pokrycie okolic obu oczu Dodaje skórze powera! Oczy wyglądają na bardziej wypoczęte,wyspane,skóra jest mniej zaczerwieniona,poduszeczki gdzieś się chowają No i przedewszystkim wspaniale skórę nawilża! Uwielbiam ten krem i serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: znam ok 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: mialam ok 5-6

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie rewelka
  • Mialam niewielki sloiczek, dodany do innych zakupow na probe

-nie lubie zadnych ciezkich sloji, rozkrecania, wyjmowania kremu palcem i szukania go za paznokciem, wydlubywania patyczkiem resztek kiedy sloik jest prawie oprozniony. Trudno mi zrozumiec dlaczego za wysoka cene (jaka widzialam na polce sklepowej) ekskluzywny producent pakuje krem pod oczy w taki szklany przezytek. Miejmy nadzieje, ze technologia ekologiczna pojdzie wkrotce do przodu. Gdyby nawet krem sie dla mnie sprawdzil to na czas podrozy i tak musialabym go przerzucic do plastikowego, lzejszego opakowania

- nie pamietam zadnych, spektakularnych rezultatow kiedy go uzywalam

Używam tego produktu od: raz, jakis rok temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno male

Chcesz pochwalić UcztaDlaZmyslow za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Krem ten bardzo przypadł mi do gustu. Ma on bardzo fajną konsystencję i szybko się wchłania. Opakowanie, w którym się znajduje jest trochę nie wygodne, z powodu braku pompki ale jest bardzo eleganckie. Używając go regularnie zauważyłam zmniejszenie się zasinień pod oczami, z którymi mam dosyć spory problem. Ładnie nawilża obszar wokół oczu. Najmniej zachęcająca jest cena tego produktu nad czym ubolewam.

Podsumowując:

Plusy:
    Zmniejsza zasinienia pod oczami
    Szybko się wchłania
    Delikatna lekka konsystencja
    Ładnie nawilża

Minusy:
    Mało wygodne opakowanie
    Cena

Chcesz pochwalić A l u n i a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawy
  • Dostałam próbkę tego kremu. Wcześniej miałam okazję poużywać tanich produktów pod oczy. Może to był powód mojego zadowolenia kremem marki Clinique.
    Krem świetnie sprawdził się pod makijażem, utrzymał raz podkład, innym razem korektor. Nie spowodował odbijania się tuszu z dolnych rzęs na powiece, co mi się notorycznie zdarzało, dopóki nie odkryłam korektora Bourjois.
    Lekko nawilżał, ale niestety nie zauważyłam, by jakoś spektakularnie wpłynął na rozjaśnienie moich cieni pod oczami. Może za krótko go używałam (w końcu miałam tylko próbkę) albo naprawdę ten kosmetyk nie robi nic konkretnego.
    Cena jest dla mnie ostraszająca.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo miło mi się używa tego kremiku pod oczy, kilkukrotnie do niego wracałam i jestem przekonana, że to mój luksusowy typ! Świetnie nawilża skórę wokół oczu, nie powoduje podrażnień. Wystarczy dotknąć konsystencji w słoiczku aby taką małą ilością "nakremować" oczka, dzięki czemu jest bardzo wydajny Nie pachnie, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej warstwy na powiece. Zniwelował mi sińce pod oczami, worki się nie tworzyły mimo często nieprzespanych nocy Spełniał swoje zadanie i obietnice producenta. Cena znośna jak na takie spektakularne efekty Bardzo polecam do przetestowania i przekonania się do tego specyfiku!

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić Darkotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Jeden z najgorszych kremów pod oczy jakie wypróbowałam. Nie nawilża, nie rozświetla, nie zmniejsza opuchnięć i cieni pod oczami.. nie robi nic, co miałoby pozytywny wpływ na skórę wokół oczu. Bardzo mało wydajny, po nałożeniu jest całkowicie matowy, przez co nie nadaje się pod makijaż, bo podkreśla wszystkie nawet najdrobniejsze linie. Nie dopatrzyłam się żadnych plusów w tym produkcie..

Używam tego produktu od: dwóch lat.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić Avangardii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie rozumiem popularności tej serii
  • Po serum przyszedł czas na krem z serii All about eyes.
    Jest to jeden z bardziej popularnych kremów pod oczy, wiele osób go chwali więc kusiło mnie, żeby wypróbować go w końcu na własnej skórze. Całe szczęście, że zaczęłam od miniaturki 5 ml, a nie od razu pełnowymiarowego produktu, bo znowu byłabym na siebie zła za wydanie takiej sumy pieniędzy na kosmetyk, który w moim przypadku praktycznie nic nie robi.
    Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna. Szybko się wchłania i ładnie nawilża. Ma delikatny zapach.
    Nie zauważyłam niestety, żeby w jakikolwiek sposób rozjaśnił moje cienie pod oczami, a na to głównie liczyłam. Problem zmarszczek ani opuchnięć mnie nie dotyczy więc pod tym względem nie mogę go oceniać. Produkt może i przyjemny w użyciu, ale jak dla mnie zupełnie zbyteczny.

Ilość zużytych opakowań: miniaturka 5 ml

Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny , ale tylko na promocji )
  • Krem pod oczy "All about eyes" ma delikatną konsystencję. Jest bardzo kremowy i należy do lekkich. Produkt dobrze się rozprowadza, nie roluje się, nie pozostawia smug i nalotu. Zapach charakterystyczny dla Cliniqua - trochę apteczny. Mnie nie przeszkadza. Opakowanie niestety mnie nie przekonuje. Produkt zużywamy szybciej, gdyż zawsze nabieramy go więcej niż byśmy chcieli. Zmiana opakowanie na wąską tubkę lub pompkę, poprawiłaby wydajność kremu a aplikacja byłaby bardziej higieniczna (mimo to, używałam go codziennie przez niecałe 5 miesięcy).
    Produkt sam w sobie jest bardzo dobry. Stosowałam go zgodnie z zaleceniami: dwa razy dziennie, rano i wieczór. Doskonale się wchłania i nawilża. Już przy pierwszym użyciu czujemy, że nasza skóra jest wyraźnie napiętą. Sprawdza się także pod makijaż. Krem nie podrażnia wrażliwych oczu, nie powoduje zaczerwień ani łzawień. Nie mogę zagwarantować, że wygładzi już istniejące, głębokie zmarszczki. Ale osobom młodym, lub posiadającymi lekkie zmarszczki mimiczne z pewnością się spodoba. Krem poprawia działanie kolagenu i zmniejsza lekkie linie. Dodatkowo uelastycznia, nawilża i ujędrnia skórę pod oczami. Minus jednak dostanie za dość wygórowaną cenę. Jednak w promocji można go nieraz dostać dużo taniej. Gdy ponownie trafię na dobrą ofertę chętnie do niego wrócę.

Chcesz pochwalić _karolkarz_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale nie za taką cenę.
  • Ten krem często dodawany jest w akcjach "gift time" u Clinique, stąd po otrzymaniu kilku miniatur tego kremu recenzuję.
    Fajny krem nawilżający. Bardzo dobrze nawilża, uspokaja, odświeża spojrzenie. Ma dziwną konsystencję, nie jest to żel ani nie jest to krem, jest zaskakująco wydajny.
    Jednynym zasadniczym minusem tego kremu jest cena. To dla mnie zwykły krem nawilżający, a jako dziewczyna po 30 nie zainwestuję takich pieniędzy za krem pod oczy praktycznie wyłącznie nawilżający. Gdyby kosztował poniżej 100 zł może bym się skusiła na pełnowymiarowe opakowanie, w obecnej sytuacji niestety nie, choć jak będzie dołączony jako miniatura do zakupów, chętnie skorzystam.

Używam tego produktu od: parę lat, z dłuższymi przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: kilka miniatur.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak wiele innnych i tańszych...
  • Ten krem niestety tylko nawilża i jest lekki i delikant.
    Jeśli ktoś oczekuje zmniejszenia opuchlizny, co dla mnie było priorytetem, to nic z tego
    Cieni też nie niweluje, więc nie wiem po co wydawać tyle kasy, jak można kupić świetlika i tyle...

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Lunawera za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Ten krem w odczuciu, to prawdziwe ukojenie dla skóry, jest delikatny, łagodny, posiada przyjemną żelową konsystencję. Bardzo go sobie chwalę, ale zazwyczaj sięgam po kremy apteczne. Skład produktu jest jak najbardziej przyzwoitny, zawiera składniki nawilżające, łagodzące i neutralizujące wolne rodniki. Według mnie jest odpowiedni jako krem nawilżający, szczególnie dla młodych osób. Krem nie podraznia wrazliwych oczu. Jest naprawdę dobry, tylko jak dla mnie trochę za drogi.Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 5 ml + kilka próbek

Chcesz pochwalić Pannekoeken za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dla zapobiegliwych
  • Nie zwracałam zbytniej uwagi na moją skórę pod oczami, do czasu aż kilka makijażystek pochwaliło jej stan, po tym jak dowiedziały się ile mam lat
    To skłoniło mnie do tego, żeby bliżej się jej przyjrzeć.

Ponieważ rzeczywiście nie mam tam zbyt wielu zmarszczek, od kremu pod oczy oczekuję przede wszystkim dobrego nawilżenia i utrzymania tego stanu.
    I muszę przyznać, że ten sobie z tym poradził.

Dodatkowo
    - jest bardzo wydajny
    - ma lekką konsystencję
    - dobrze się wchłania
    - nie uczula i nie podrażnia

Nie wiem jak radzi sobie z głębszymi zmarszczkami i obrzękami, ale cieni pod oczami na pewno nie zmniejsza.

Polecam raczej tym, którzy chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek, ale na pewno nie tym, którzy chcą "wyprasować" już istniejące, bo ten krem na pewno nie da rady.

Ilość zużytych opakowań: 2 (5 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aquarius3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale bez szału
  • Używam tego kremu od ok. 2 miesięcy. Lubię w nim:

+ konsystencję kremo-żelu, którą się świetnie nabiera (wystarczy dotknąć powierzchni kremu)
    + łatwość rozsmarowywania
    + bardzo dobre nawilżenie delikatnej suchej skóry
    + dość szybką wchłanialność
    + zapach
    + mega wydajność

Minusy:
    - cena
    - wcale nie likwiduje cieni ani obrzęków
    - opakowanie bez pompki (nie znoszę szpatułek ani gmerania palcem)

Generalnie lubię go na przekór solidnym minusom. Chciałabym jeszcze kiedyś do niego wrócić, ale nie wiem, czy mnie cena nie zniechęci.

Używam tego produktu od: listopad 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słabo
  • Jedynym plusem tego kremu jest jego fantastyczna, przyjemna konsystencja. Niestety więcej dobrego nie zauważłam i bardzo się zawiodałam. Krem nawilża na krótko, w ogóle nie spełnia obietnic - czyli nie redukuje cieni pod oczami ani opuchnięć. Podczas jego stosowania miałam nawet wrażenie, że jeszcze bardziej podkreślał moje cienie pod oczami. Dodatkowo cena jest zbyt wygórowana do jakości jaką zaoferowała nam w tym przypadku firma Clinique. Nie polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zmniejsza cieni/opuchnięcia
  • Mam wrażenie, że ten kremik nie odżywia dogłębnie skóry pod oczami. Działa bardzo krótkotrwale i powierzchownie. Efekt wygładzenia widać zaraz po aplikacji kosmetyku, a po umyciu twarzy nie ma żadnego śladu po jakimkolwiek nawilżeniu. Są na rynku o wiele lepsze kremy, które działają długofalowo i nie tylko spłycają niewielkie zmarszczki, ale też zapobiegają powstawaniu nowych.
    Nie zauważyłam też, żeby zmniejszył opuchnięcia/cienie pod oczami.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • PLUSY:
    - wydajność
    - jest hipoalergiczny, nie podrażnia, nie wysusza
    - krem dobrze nawilża okolice oczu
    - Niestety nie jestem w stanie określić redukcji opuchlizny i sińców ponieważ nie mam dużych problemów tego typu. Na pewno krem odświeża i uelastycznia skórę.

MINUSY:
    - cena jest zdecydowania za wysoka

Używam tego produktu od: sierpnia 2012

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Jak dla mnie słaby, znam dużo dużo lepsze kremy w tej i nawet niższej cenie, jak wszystkie kremy clinique dziwnie pachnie, ale w sumie nie przeszkadzałoby mi to, jeśli by działał, oprócz lekkiego nawilżenia nie robi nic ;/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić she___wolf za czytelną i pomocną recenzję?