KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 52% osób
    Mikmal
    3 lutego 2019 o 16:42
    5 / 5
    Jak dla mnie zdecydowanie produkt spełniający swoje obietnice w 100%, dodatkowo skóra po użyciu pozostaje w nienaruszonej kondycji...
    Pierwszy raz do czynienia z tym kosmetykiem miałam u mojej kosmetolog, która własnie tym produktem robiła mi demakijaż. Na początku zdziwiłam się, że dosłownie taką taniochą chce mnie potraktować... Ja tutaj przychodzę na poważny zabieg i liczę na kompleksowe podejście a tutaj ziaja wjeżdża na salony... Hm... No tak... Jednak wstrzymałam się od aluzji i oddałam się w ręce profesjonalisty. I tak własnie kobietka w mgnieniu oka zmyła cały mój makijaż, tusz zszedł momentalnie. Byłam lekko zdziwiona i kątem oka śledziłam czy faktycznie nie mieszała z czymś innym produktu... Jednak nic takiego nie miało miejsca. Jednak od początku. Jest to plastikowa przeźroczysta buteleczka z zawartością 120ml produktu o dwufazowej konsystencji. Na górze oleista postać, zaś na dole micele myjące. Po wstrząśnięciu przed użyciem wszystko staje się jednością. Łączy się i działa ze wzmocnioną siłą. Kosmetyk świetnie sobie radzi ze zmywaniem wodoodpornego makijażu. Dodatkowo jestem posiadaczką niezwykle wrażliwych oczu i nie ma co tutaj wiele mówić nikt inny jak płyn micelarny z biodermy nie jest tak delikatny dla moich oczu, no teraz może i z ziaja... Idealnie zmywa makijaż z oczu nie pozostawia tłustego filmu na oczach
    Zalety:
    • *bardzo delikatny, bezpieczny dla oka i skóry,
    • *nie pozostawia tłustego filmu na oczach
    • *świetnie zmywa nawet najtrwalsze makijaże,
    • *nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry
    • *przeźroczyste opakowanie, świetne rozwiązanie widać na jakim etapie zużycia jesteśmy
    • *stworzony we współpracy z okulistami-bezpieczny
    • *dwufazowa formuła po wstrząśnięciu szybko staje się jednolitą konsystencją
    • *polska marka
    • *nie powoduje podrażnień, ani uczuleń
    • *krótki, bezpieczny skład
    • *łatwo dostępny
    • *sprawdzony od wielu wielu lat

37 osób uznało tą opinię za pomocną
    jagdatesting
    11 października 2020 o 23:21
    2 / 5
    Nie działa i nie zmywa makijażu
    Nie rozpuszcza makijażu, nawet nie opornego. Słabo myje, bardziej rozmazuje. Szczypie w oczy i podrażnia skórę. Zmywając usta czułam jego okropny smak. Mimo fajnej ceny to to jest do niczego.

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aldi0507
    2 marca 2023 o 16:02
    Nie dla delikatnej skóry
    Maluję się często e-linerem i niestety do zmywania oczu nie jest dobry, ciężko się zmywa, zostawia tłustą maź i podrażnia oczy, trzeba dużo zużyć produkty by zmył wszystko i zdecydowanie nie jest dla delikatnej skóry. Przy nakładaniu trzeba dobrze wstrząsnąć, bo szybko się rozwarstwia. Jedyne co mi się spodobało to wielkość opakowania, bo do podróży zajmuje mało miejsca i nie ma zapachu.
    Zalety:
    • małe opakowanie
    • bez zapachu
    Wady:
    • ciężko zmywa
    • niewydajny
    • nie dla delikatnej skóry oczu
    Używa produktu od:2 tygodnie

33 osób uznało tą opinię za pomocną
    Akini_25
    Wczoraj o 20:09
    4 / 5
    Ulubiony na wyjazdy
    Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu oczu to produkt, który zaskoczył mnie swoją skutecznością i delikatnością. Jestem pod wrażeniem tego, jak szybko i łatwo usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny, nie podrażniając przy tym skóry delikatnej okolic oczu. Formuła dwufazowa sprawia, że nawet najtrudniejsze do zmycia kosmetyki rozpuszczają się w mgnieniu oka, a jednocześnie produkt nie zostawia tłustej warstwy ani uczucia obciążenia na skórze. Po użyciu płynu do demakijażu moje oczy są czyste, odświeżone i nie wysuszone. Dodatkowo, cenię sobie fakt, że jest to produkt polskiej marki, co sprawia, że mogę wesprzeć lokalny rynek. Przez jego wielkość jest moim ulubionym na wyjazdy jednak na codzień wybrałabym inny, który ma wiecej ml, bo tak jest bardziej opłaca.
    Zalety:
    • + dobrze zmywa makijaż
    • + nie podrażnia
    • + nie szczypie w oczy
    • + nie posiada nieprzyjemnego zapachu
    Wady:
    • - wielkość produktu

AM_1990
    21 kwietnia 2024 o 8:56
    Sredniaczek
    Maluję się codziennie, czasami używam samych cieni, czasami eyelinera, czasami nakładam produkty wodoodporne. Płyn radzi sobie dobrze z delikatnym makijażem, samymi cieniami, pojedynczymi warstwami tuszu. Niestety z mocniejszym makijażem już jest słabo, trzeba go dość długo „trzeć” co podrażnia oczy i skórę. Pozostawia tłusty film na skórze który jednak się dość łatwo zmywa Buteleczka jest lekka, mała ale wygląda dość „tanio”. Trzeba go dość mocno mieszać bo szybko się rozwarstwia. Wodnista konsystencja, szybko się kończy.
    Zalety:
    • Cena
    • Brak zapachu
    • Dobrze radzi sobie z delikatnym makijażem
    • Nie podrażnia oczu
    Wady:
    • Słabo zmywa ciężki, wodoodporny makijaż
    • Mało wydajny

MagdalenaPj
    15 kwietnia 2024 o 19:13
    Skuteczny
    Używałam tego płynu latami :) głównie przez cały nastoletni czas, gdzie świetnie mi się sprawdzał, a nie w głowie było mi przechodzenie półek drogerii w poszukiwaniu następcy. Produkt znajduje się w poręcznym opakowaniu, ma szczelną zakrętkę, która raczej minimalizuje przypadkowe otwarcie w kosmetyczce, ma stosunkowo niską cenę i dobrą skuteczność. Dobrze radzi sobie z makijażem wodoodpornym (w końcu głównie do tego jest stworzony), ale na tym etapie na którym jestem jest troszkę za mały i oprócz większych pojemności szukam także nieco bardziej umilającej oko etykiety :) na pewno godny uwagi na wyjazdy
    Zalety:
    • Poręczne opakowanie
    • Stosunkowo niska cena
    • Dobrze rozpuszcza wodoodporny makijaż
    Wady:
    • Na moje codzienne potrzeby pojemność jest już za mała

aniolecek89
    8 kwietnia 2024 o 0:56
    3 / 5
    Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu oczu
    Zapach ma taki neutralny. Płyn zamknięty jest w poręcznej dosc zgrabnej buteleczce. Aplikuje się produkt na wacik może być jednorazowy lub wielorazowy. Ja od pewnego czasu używam wielorazowych. Troche trzeba wlac tego produktu i dość intensywnie pocierać twarz czy oczy aby domyć makijaż. Generalnie trochę trzeba się napocić aby zmyć ten makijaż ale koniec końców się udaje. W tym momencie muszę stwierdzić,że jest mało wydajny,bo jednak duzo go trzeba użyć. Ciężko domyć eyeliner i tusz. Oczy później czerwone jak nie wiem co od tego tarcia. Fajne w tym płynie jest to,że ma bardzo atrakcyjna cenę I jest łatwo dostępny w sklepach. Uważam że to produkt,który będzie odpowiedni dla kobiet,które noszą delikatny makijaż.
    Zalety:
    • ▫️Atrakcyjna cena
    • ▫️Zmywa delikatny makijaż
    • ▫️Poręczne opakowanie
    Wady:
    • ▫️Mało wydajny
    • ▫️Nie radzi sobie z mocnym makijażem
    Kupił/a w:W hipermarkecie

Paulinkowo1986
    28 marca 2024 o 20:51
    5 / 5
    Tani i spełnia moje oczekiwania
    Próbowałam sporo płynów do demakijażu i wciąż wracam do płynu z Ziaji.Jest jednym z najtańszych płynów,co oczywiście cieszy. Dla mnie jest bardzo wydajny,dobrze zmywa makijaż ( Chociaż zdarza się że go nie spływa),nie zostawia śladów na mojej twarzy i jej nie podrażnia. Także polecam.
    Zalety:
    • Cena
    • Wydajność

AgataWilk97
    28 marca 2024 o 20:44
    Nie dla mnie
    Kosmetyk kupiłam już ponad pół roku temu i miałam do niego kilka podejść - jednak nie jest to płyn do demakijażu dla mnie. Opakowanie - odkręcane, ale jakoś tak dziwnie. Nie polubiłam tego sposobu. Design - prosty. Zapach jest lekki, przyjemny. Dwufazowy płyn od Ziaja niestety nie domywam mi dobrze makijażu: ani oczu ani twarzy. Przez długi czas po zastosowaniu utrzymywała się tłusta powłoka, która po prostu mnie denerwowała. Produkt nie jest też wydajny - bardzo dużo należy go zużyć żeby zwilżyć dobrze wacik i zmyć dokładnie make-up.
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

PatrycjaBeautyBlog
    24 marca 2024 o 15:44
    kiedyś go lubiłam
    Kiedyś płyn dwufazowy był moim ulubionym, pasowała mi niska cena produktu i to, że domywał mój delikatny makijaz. Dopiero , kiedy zaczęłam bardziej interesować się makijażem i pielęgnacją zdałam sobie sprawę z tego, że moja skóra jest tak zapchana własnie od tego produktu. Po odstawieniu wróciło wszystko do normy. Tłustość tego kosmetyku zaczela mi przeszkadzac i niestety nie kupię już tego kosmetyku.
    Zalety:
    • dostepnosc
    • cena
    Wady:
    • zostawia tłusty film
    • nie domywa
    • zapycha

monika_ws
    18 marca 2024 o 15:26
    1 / 5
    płyn
    chciałam wypróbować czegoś nowego i wpadł mi w oko ten dwu-fazowy płyn. Lecz okazał się nijaki. Niby dobrze usuwał pozostałości po pudrze lecz nie domywał okolic oczu co często musiała mocno pocierać aby pozbyć się makijażu. trudno było też wymieszać te dwie mieszaki w całość aby na wacik zaaplikować produkt. Natomiast opakowanie całkiem dobre - małe zgrabne, mieszczące się do każdej kosmetyczki. Niestety ale nie przekonałam się do produktu.

Sonia143
    13 marca 2024 o 14:04
    Niedokładny demakijaż
    Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Ziaja De-makijaż jest produktem, który niestety nie spełnił moich oczekiwań. Choć miałam nadzieję, że skutecznie usunie mój makijaż, niestety okazał się być słabym produktem. Największym problemem, z którym się spotkałam, było jego ograniczone działanie w usuwaniu makijażu. Mimo że produkt twierdził, że jest przeznaczony do skutecznego usuwania makijażu, musiałam używać go wielokrotnie, aby całkowicie usunąć nawet lekki makijaż. Nawet po kilku aplikacjach pozostały resztki tuszu do rzęs oraz cienie do powiek. Konsystencja płynu również nie była dla mnie odpowiednia. Miałam wrażenie, że pozostawia na mojej skórze tłustą warstwę, co sprawiało, że czułam się niekomfortowo i potrzebowałam dodatkowego oczyszczenia skóry po użyciu tego produktu. Dodatkowo, produkt ten sprawił, że moje oczy były lekko podrażnione i rozmazane, co było dla mnie bardzo nieprzyjemne.
    Wykorzystał/a:jedna próbka

Andzik966
    9 marca 2024 o 11:16
    nie domywa
    Płyn do demakijażu nie domywa makijażu , zostawia tłusty nie przyjemny filtr na twarzy. Produkt jest w przystępnej cenie i łatwo dostępny. Ma delikatny zapach.
    Zalety:
    • cena
    Wady:
    • nie domywa makijażu
    Używa produktu od:2 tygodnie

liviixv
    7 marca 2024 o 13:01
    5 / 5
    Jeden z tańszych dwufazowych płynów do demakijażu, głównie dlatego się skusiłam. Jestem z niego bardzo zadowolona, super domywa makijaż wodoodporny, nie podrażnia skóry. Spełnia oczekiwania i mogę go polecić.
    Zalety:
    • - cena
    • - domywa makijaż wodoodporny
    • - nie podrażnia

karola2111p
    7 marca 2024 o 1:06
    Idealny dla wszyskich!
    Jak dla mnie jeden z lepszych produktów do demakijażu jakiego używałam. Owszem jest tłusty ale przecież po demakijażu powinno się jeszcze umyć twarz dwuetapowo więc nie wiem czemu to niektórym przeszkadza. Właśnie podoba mi się to że jest tłusty bo nie daje takiego uczucia wysuszonej skóry, jedynie o co mogłabym się przyczepić to o to, że nie ma większych opakowań bo dość szybko się kończy
    Wady:
    • Mała pojemność

domczers
    6 marca 2024 o 14:42
    Robi, co ma robić ;)
    Nie jest to może kosmetyk idealny, ale makijaż zmywa bez większych problemów, a nie jest drogi. W moim odczuciu radzi sobie z demakijażem lepiej, niż wiele produktów dostępnych na rynku za dużo wyższe kwoty. Na co dzień nie korzystam z mocnego, wodoodpornego makijażu, który ciężko zmyć, ale gdybym miała kupić coś do zmycia jakiegoś trwalszego makijażu, to nie chciałabym wydawać żadnej większej kwoty i wróciłabym do niego, bez obaw, że sobie nie poradzi. Opakowanie też nie jest jakieś gigantyczne, żeby trudno było je zużyć, więc używany właśnie okazjonalnie, kiedy trzeb zmyć mocniejszy makijaż, jest dla mnie w zupełności wystarczający, a nie muszę za niego przepłacać.
    Zalety:
    • - skuteczność
    • - niska cena

Oliwia8367
    2 marca 2024 o 18:08
    Całkiem
    Zwykły płyń do demakijażu. Nie przyspiesza zmywania makijażu czy działa jakoś wyjątkowo. Są zdecydowanie lepsze opjce, chociażby maselko do demakijażu jest dużo łagodniejsze
    Zalety:
    • -oszczędny aplikator
    • -działa
    Wady:
    • -Nic nadzwyczajnego

dohaj0101
    1 marca 2024 o 10:37
    Fajny ale...
    Fajny, ale wyleczyłam się z kupowania osobnych produktów do demakijażu. Produkt spełnia swoje zadanie, dobrze domywa nawet wodoodporny makijaż, ale dla mnie jest zbędny. Nauczyłam się kupować jeden płyn micelarny i wykonuję nim cały demakijaż. Jednak dla osób, które wolą mieć osobny kosmetyk do oczu jak najbardziej godny polecenia.

Produkty podobne