Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: dakotab

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

Składniki aktywne: Titanium Dioxide 4.4%, Zinc Oxide 2.0%
Skład: Aqua Eau (Water), Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Polyglyceryl 4 Isostearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Nylon-12, Phenyl Trimethicone, Magnesium Sulfate, Isododecane, Boron Nitride, Methicone, Laureth-7, Malva Sylvestris Extract (Mallow), Lilium Candidum Bulb Extract (Lily), Lactobacillus/Eridictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Serica Soie (Silk), Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Bisabolol, Silica, Alumina, Isohexadecane, Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, May Contain: Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Zinc Oxide (CI 77947)

• Tragedia
  • Podkład ten kupiłam na promocji za około 30 zł,dużo blogerek i recenzentek go zachwalało do mnie to tragedia nie podkład.
    Plusy:
    - wydajność
    Minusy:
    - cena zwłaszcza bez promocji
    - odcień, ciemnieje na twarzy
    - opakowanie, okropne trudno z niego wydostać resztki podkładu
    - niby do cery suche a skórki uwydatnia nawet te o których istnieniu nie wiedziałam
    - konsystencja, może sprawdza się zimną ale wiosną czy latem,zapycha pory
    Po prostu tragedia,szkoda mi wydanych pieniędzy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Revlon był moim pierwszym podkładem, jaki zdecydowałam się zakupić rozpoczynając swoją przygodę z makijażem. Wówczas byłam nim zachwycona. Moja skóra nie była wtedy problematyczna i może dlatego działał.

Po roku przerwy powrócilam do niego ponownie, głównie ze względu na sentyment i okazał się ROZCZAROWANIEM.

Mam bardzo suchą skórę skłonną do podrażnień.

Minusy:
    - strasznie ciężki i zbity, ciężko się go rozprowadza
    - podkreśla suche skorki, które uwidaczniają się gdy go nałożę
    - znacznie ciemnieje na twarzy, mimo że mam najjaśniejszy odcień
    - WYSUSZA SKÓRĘ

Plusy:
    - kiedyś był ok, nie wiem czy to wina tego, że moja skóra stała się bardziej problematyczna, w każdym razie on sobie z nią już nie radzi.

Nie polecam. Daję 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za sentyment.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • +ladne krycie
    +cena, zwłaszcza na allegro
    +długotrwały mat

-okropnie wysusza cere
    -demakijaż- bardzo trudny do usunięcia
    -ma zły wpływ na ogólny wygląd cery-zaskórniki, skóra po demakijażu jest bardzo przemęcxona
    -najjaśniejszy odcień jest taki... ziemisty? ;P

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia..
  • Plus za jaśniutki odcień (mam najjaśniejszy z dostępnych), który jest idealny na zimę dla regularnych bladolicych .

Największym minusem jest brak pompki, który doprowadza mnie do szału.
    Nie współpracuje z każdym kremem.
    Poza tym cena (uważam, że jak na produkt tej firmy jest absurdalna. za niewiele więcej mam Mac'a.. cóż..), więc kupiłam go w promocji za 35zł i jestem szczęśliwa, bo więcej bym na podkład marki Revlon jednak nie wydała. Szczególnie przy braku pompki - już wiem, że sporo zostanie w opakowaniu.
    No i największy minus - wysusza moją i tak suchą cerę (a jak pisałam wcześniej nie współpracuje z większością kremów. Więc bogaty krem pod spodem się nie sprawdza).
    Ładnie stapia się z cerą. Kiedy już znalazłam w swojej kolekcji krem z którym wygląda ładnie, doszłam do wniosku, że jednak nie będę rezygnować z ulubionych kremów ze względu na podkład. Więc stosuję go rzadko.
    Podkład chyba nie jest wart aż takiego poświęcenia, bo marze się na cerze..

Ma też sporo plusów. Kiedy już uda się nałożyć go poprawnie (całkiem nieźle współpracuje z gąbeczką BB), wygląda naprawdę ładnie. Daje bardzo delikatny, satynowy efekt. Utrzymuje się długo.
    Ma bardzo szeroką paletę kolorów.
    Bardzo dobrze kryje.

Dla mnie to taka baaaaaaardzo słaba wersja DW estee lauder.

Będę dalej testować, może zmienię zdanie

Używam tego produktu od: 5 msc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mój KWC. Wersje combination/oily skin używam na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery. Płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam różne podkłady, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem. Używam tego produktu od: 9-10 lat Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić ReadyElisaReady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry..
  • Na mnie nie zrobił spektakularnego wrażenia, ale też nie zraził, dlatego zapewne kiedyś go jeszcze kupię Co do zalet, to najważniejszą jest wydajność. Do tego szeroka gama kolorów. Jeśli chodzi o trwałość... nie jest najogrzej. Natomiast minus, brak pompki ( w tego typu wersji, starszej )oraz oleista konsystencja... przeraża...
    Dla małowymagających będzie to nr 1. Dla trochę bardziej - odskocznia.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić popilnuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Od lat używam przeróżnych podkładów, poczynając od trochę tańszych- maybelline affinitone mineral z brązową pompką, z białą(inna wersja), maybelline affiniton w tubce mineralny i matowy, KOBO, i te troszkę droższe- LOREAL true match, rimmel MATCH PERFECTION(spf18), rimmel Lasting Finish, podkłady z AVONu- wszelkiej maści- musy i te oleiste, rimmel stay matte, jakiś pamiętam z oriflame'a też miałam, także zasób mojego doświadczenia z podkładami jest całkiem spory. Niedawno kupiłam Revlon, odcień 150 dla skóry tłustej i mieszanej... i... się nie zawiodłam. Wcześniej przygotowywałam się do tego czytając opinie i oglądając różne videorecenzje. Niektóre sprawiły, że steptycznie podeszłam do tego zakupu. Ale postanowiłam spróbować. Niestety nie miałam okazji prównać go z tym starszym, który miał spf 6, jednakże jak nałożyłam go na twarz, to odrazu wiedziałam, że to będzie mój typ. Przede wszystkim kolor- idealny. dopasował mi się do koloru cery jak żaden inny. Mam wrażenie, że nareszcie doprawam idealny kolor. Wcześniej nigdy nie miałam takiego uczucia... Poza tym nie śmierdzi- tak jak niektórzy piszą, nawąchałam się już w życiu podkładów i uważam, że ten ma całkiem neutralny zapach, ledwo go czuję. Rozprowadza się go po prostu ZA***Iście... Nie ma maz i niedociągnięć, nie zatyka porów... W porównaniu z LOREALem którego używałam do tej pory zanim kupiłam revlon, no konsystencję ma o wiele lepszą. A co najważniejsze- krycie! Super x 21983897873278387. Kryje przepięknie. Twarz wygląda świeżo i w ogóle nie czuć, że ma się go na twarzy. NIE MA EFEKTU MASKI, z którym spotykałam się przy każdym z wyżej wymienionych podkładów i musiałam sobie przymalować jasnym cieniem do powiek, by nie było widać. Ma dużą paletę kolorów i odcienie jasne są naprawdę jasne. 150siątka nie zawiera różowego pigmentu, 110 natomiast jest bardziej różowa. Moja cera to cera mieszana, tłustawa w strefie T, jednak przy skrzydełkach nosa i w różnych częściach twarzy(np pod ustami)mam zwykle suche skórki, dlatego muszę przed nałożeniem podkładu nałożyć krem nawilżający, z tego powodu żaden matowy podkład nie jest dl amnie matowy, ale nie wysusza skóry. Jest jednak pewien mankament używania kremu pod podkład- w momencie jak nakład asię podkład tworzą się takie mazy na twarzy jakby podkłąd się nie chciał połączyć z kremem... Używając Revlonu nie ma takiej sytuacji. Wszystko idelanie kryje, równomiernie. Nie ciemnieje. Oczywiście uwazam, że dziewczyny poniekąd nie powinny kierować się opiniami internautek, bo każda z nas ma inną cerę i trzeba do każdej podchodzić indywidualnie. To co dla mnie jest super, niekoniecznie dla kogoś innego musi być dobre. Ale uważam, że warto spróbować zakupić ten produkt, chociażby, żeby przekonać się jak jest naprawdę. Ja nie żałuję tego zakupu i uważam, że będę wierną klientką tej firmy. A i na koniec chciałam dodać, że wadą może być cena, sklepowa wynosi w granicach 60 zł, ja kupiłam go w promocji za 39,90 w hebe, ale na allegro kosztuje ok 29zł ))

pozdrawiam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić deskadeska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Dałam temu podkładowi szanse, jednak nie spełnił moich oczekiwań. Pod koniec buteleczki moja skóra była już naprawdę bardzo zmęczona tym podkładem, jest ciężki, ma nieciekawy zapach, ciężko się go rozprowadza, choć utrzymuje się długo to musiałam robić poprawki, szczególnie ze względu na to, że strasznie się zaczynałam świecić w pewnym momencie.

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele minusów
  • Używałam tego podkładu dość długo, byłam zadowolona, ale niestety kondycja mojej skóry pogorszyła się przez niego.

Minusy:
    -bardzo 'ciężki' przez co skóra nie oddycha i mogą robić się wypryski
    -daje efekt maski, bardzo widoczny na twarzy
    -strasznie tłusty, trudno zmyć z rąk zarówno jak i z twarzy
    -gama odcieni niby jest szeroka, ale ciężko dobrać odpowiedni kolor, jeden jest za ciemny a odcień wcześniej już za jasny
    -ciężka aplikacja, nie ma pompki, niezbędna gąbeczka
    -na zdjęciach z fleszem efekt strasznej maski...
    -dostępność raczej w internecie
    -cena
    -opakowanie dość ciężkie, szklane, może się łatwo potłuc
    -skóra szybko zaczyna się świecić

Plusy jakieś są:
    +dobrze kryje
    +nie brudzi nic a nic
    +długo się trzyma, dobry na wieczorowe wyjścia i imprezy

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • POMYŁKA!!!
  • zakupiłam ten podkład szukajac dobrego nawilzającego podkladu dla cer suchych i normalnych. marke revlon lubie wieć zawierzyłam i ten produkt jest udany i kupiłam...niestety niemiłe rozczorowanie....kolor ktory miał byc dlakarnacji lekko opalonej okazł sie ciemny a cera wygladała na niej po prostu na brudną....no ale to byłby najmniejszy problem...za ciemny zawsz emozna zmieszac z jasniejszym...ale podklad ten to tkaie dziwne mazidło, nie mam cery problematycznej wiec kryc nic nie chciałąm szukałąm podkładu lekkiego, a te okropieństwo zapychało twarz co chwiel nowa krostka gdize nigdy takowych nie miewałam.....nie ujednolicał kolorytu po prostu szpecił twarz...dla mnie pomyłka...wracam do ukochanego lancome tent miracle.....

Używam tego produktu od: 2 tygodnie i nigdy wiecej
    Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić miczkad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • +Mam cere z różnymi niedoskonałościami i jak narazie ten podkłąd sprawdza się najlepiej w kryciu ich.

+Jest długotrwały i wytrzymuje każdą impreze

+Nie muszę używać do niego pudru

+używałam jedno opakowanie przez ok 3 miesiące

-zapach nie nalezy do najprzyjemniejszych

-zdarza się że podkreśla suche skórki
    Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: końcówka 2 opakowania

Chcesz pochwalić mazi95 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Był niemal ideałem
  • Towarzyszył mi parę ładnych lat

nie miał konkuretnów w temacie trwałości i krycia
    fakt nie miał popki co czasem doprowadzło do szału
    ale to jaki dawał efekt wynagradzało wszelkie minusy
    ( nawet zapychanie od czasu do czasu)
    stopienie się ze skórą idealne
    wymarzony wachlarz kolorów do wyboru
    zmatowienie
    krycie
    dawał pewność, że bez względu na okoliczności makijaż pozostanie nienaruszony

szkoda, że producent postanowił uszczęśliwić nas nową, gorszą wersją

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanacie opakowań

Chcesz pochwalić zijan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Używam tego podkładu już od dwóch lat, i choć ostatnio zdradziłam go z marką Bourjois, nadal chętnie po niego sięgam.

Mój odcień to 180 do cery normalnej i suchej.

+ naprawdę świetna trwałość. Nie znam póki co lepszego, pod tym względem kosmetyku.
    + bardzo bogata paleta barw
    +lekki, nie obciąża skóry

- wysoka cena ( polecam zakup przez internet)
    - średnio pachnie
    -nie zmatowiony szybko się świeci
    Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: cztery całe

Chcesz pochwalić Braawurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Świetny podkłąd, mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z podkłądami, ale ten pasuje idealnie. Używam odcienia 150 buff chamois i muszę przyznać że to najlepszy podkład jaki miałam.

- dobrze się rozprowadza, ma rzadką konstystencję
    - nie ciemnieje po paru godzinach
    - dosyć długo się trzyma
    - jasny odcień pasujący do bladej skóry

jedyną wadą może być zapach, bo moim zdaniem za bardzo śmierdzi alkoholem

Chcesz pochwalić fala4567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Jeden z gorszych podkładów jakich kiedykolwiek używałam.
    Strasznie zatyka pory, tworzy efekt okropnej maski nawet po nałożeniu niewielkiej ilości, okropnie wysusza skórę i na dodatek ta woń po otwarciu opakowania...
    Niestety ale zakup tego produktu dla mnie to było wyrzucenie pieniędzy w błoto i szczerze go nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno - wyrzuciłam

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Bardzo dobry podkład do cery suchej. Zapewnia doskonałe krycie, a jednocześnie pozwala skórze oddychać i jej nie zapycha. Trzyma się na twarzy cały dzień, jest naprawdę bardzo trwały i podczas wieczornego demakijażu jest go jeszcze dużo na płatku kosmetycznym :p Cera w niego "ubrana" wygląda zdrowo i promiennie Plusem jest również dość duża gama kolorystyczna. Produkt idealny na jesień/zimę dla pań z cerą suchą, na lato za cieżki

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić spoly78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DŁUGO WYCZEKIWANE...
  • Jestem na TAK, bo:
    1) podkład umiejętnie nałożony idealnie kryje moje wredne krosty trądzikowe be nakładania jego grubej wrstwy
    2) absolutnie nie wysusza mojej i tak suchej skóry na czole, wręcz przeciwnie, jest ona gładka i miękka
    3) nie spływa z tłustej skóry na nosie i brodzie
    4) nie wierzcie, że jakikolwiek podkład utrzyma wam się 24h! za to 12h bez poprawek spokojnie wystarczy chyba każdemu
    5) w drogerich Sekret Urody często jest promocja i kosztuje nie 69, a 39 zł
    6) wydajny
    7) używałam wielu podkładów i tych droższych, i tych tańszych, ale ten jest najlepszy, dorównuje w 100% Estee Lauder DoubleWear, który kosztuje 150 zł.

Minusy:
    odejmuję pół gwiazdki za brak pompki, albo przynajmniej jakiegoś mniejszego otworku- po odkręceniu korka zobaczysz wielką dziurę ;P podkład musisz dosłownie wylewać na dłoń (powoli, nie jest gęsty!)Używam tego produktu od: 8 m-cyIlość zużytych opakowań: 1 zużyte do ok. 1/4 z zimy; 2 zużyte do ok. 1/3 - ciemniejsze z lata

Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś świetnie działa? Zmieńmy skład!
  • Jestem wielką fanką podkładu Revlon Colorstay, a właściwie byłam, dopóki nie został wprowadzony nowy skład z spf 15. To co producent zrobił z tym podkładem jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia.
    O co chodzi?
    Ano o to, że nowa wersja tworzy matową, nieprzyjemną maskę na twarzy, włazi w każde mikroskopijne zagłębienie na twarzy, moja wersja kolorysytczna 150 Buff jest trochę jaśniejsza niż poprzedink z spf 6, więc po pierwszym użyciu czułam się jak aktor pantomimy gotowy do wyjścia na scenę.
    Jestem zawiedziona i rozczarowana.
    Wersja spf 6 była moim absoutnym ideałem i pozostawałam jej wierna przez ostanie 7-8 lat. Teraz cóż, zrobiłam zapasy na najbliższe 1,5 roku a dalej zobaczymy. Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że ciężko będzie znaleźć godnego zastępce starego Revlona.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Chcesz pochwalić ina_nova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy!
  • Podkład jest bardzo trwały, dobrze kryje. Jest trochę ciężki dlatego używam go na większe wyjścia i w czasie zimy. Jest doskonały, jedyny minus to brak pompki ale nie jest to uciążliwe. Warto go kupić zwłaszcza, że nie kosztuje wiele na allegro. Jest bardzo wydajny!! polecam

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić gosik191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych !!!
  • najlepszy podklad jaki miałam, a miałam ich w swoim zyciu już sporo) cerę mam mieszaną w kierunku suchej, dojrzałą i trudno jej dogodzić, bo albo się świeci, albo jest przesuszona......podkład jest rewelacyjny, ma matowo-satynowe wykończenie, trzyma się cały dzień, nie świeci się i nie wysusza cery, nie ciemnieje, nie robi plam itp. kolory ma idealne dla słowiańskiego typu urody, zimą 150, latem 180 lub mieszam oba te kolory; nie zapycha porów, nie wchodzi w nie, nie uwidacznia linii mimicznych, zmarszczek, no cudo, cudo, mój KWC wsród podkładów !!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić adellacy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie taki dobry jak go piszą...
  • Obczytana w pochlebne recenzje postawiłam mu wysoka poprzeczkę i gorzko się zawiodłam. Podkład naaawet fajny ale znam lepsze a zarazem tańsze. Największy minus za brak krycia. Lubię pompki dozujące której ten produkt nie posiada ( choć przy jego rzadkiej konsystencji to do zniesienia)- łatwiej zachować umiar przy aplikacji , nie wylewa się go zbyt dużo i niepotrzebnie (jak w moim przypadku).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Jeden z lepszych podkładów: dobrze się rozprowadza, nawilża, odcień dobrze dobrałam- mam b.jasną cerę i zwięłam odcień buff. Na allegro można kupić w dobrej cenie. Aplikacja nieco trudna z uwagi na to, że podklad się po prostu "wylewa"- brak aplikatora itd.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić emi2012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Podkład zakupiony na allegro

PLUSY:
    - fajnie kryje
    - szeroka gama kolorów
    - konsystencja
    - nie widoczny
    - nie tworzy efektu maski

MINUSY
    - brak pompki
    - lekko alkoholowy zapachUżywam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Chcesz pochwalić kimero za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Revlon ColorStay do cery suchej i normalnej to najlepszy podkład, jaki do tej pory mogłam sobie wymarzyć. Póki co jest moim faworytem wśród podkładów.

Plusy:
    - duża gama kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej podkład jest zbawienny dla osób z bardzo jasną cerą, ja używam 2 kolorów - na zimę 110 Ivory, na lato 150 Buff.
    - lejąca konsystencja - tak jak lubię,
    - bardzo trwały - atom go nie ruszy,
    - wyrównuje koloryt skóry,
    - nie powoduje efektu maski, wręcz go nie widać,
    - w połączeniu z pudrem transparentnym skóra jest matowa przez bardzo długi czas,
    - nie pozostawia śladów na ubraniach,
    - bardzo dobry na upalne dni,
    - posiada filtr.

Neutralne:
    - zapach - nie przeszkadza mi, nie drażni, po nałożeniu już go nie czuć,
    - średnie krycie, jednak mocnego krycia nie wymagam.

Minusy:
    - podkreśla suche skórki,
    - brak pompki,
    - wysoka cena - jednak na allegro kupuję o połowę taniej i w ten sposób cena jest znośna.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Będę szukać dalej.
  • Zamówiłam na allegro odcień 110 Ivory. Jakże wielka była moja radość, gdy wylałam ze słoiczka podkład o pięknym, jaśniutkim kolorze! Pierwszy, który nie powoduje, że moja twarz jest ciemniejsza od szyi. Niestety, na tym mój zachwyt się skończył. Podkład jest ciężki, wysusza mi się skórę, ciężko się go nakłada i zmywa.

Plusy:
    - kolor, kolor i jeszcze raz kolor (pozdrawiam wszystkie bladziochy);
    - trwałość (nic go nie ruszy, nawet mój TŻ, który nie rozumie, gdy się go prosi, żeby uważał na makijaż ).

Minusy:
    - ciężki (cały czas mam wrażenie, jakbym nosiła coś na twarzy);
    - konsystencja (rzadki i zarazem tępy, źle się go rozprowadza, szybko zastyga);
    - według mnie w ogóle nie nadaje się do suchej cery (okropnie podkreśla mi skórki, po kilku godzinach pojawiają się wręcz suche placki na policzkach, w okolicach nosa i brwi);
    - opakowanie (niby wiedziałam na co się decyduję, ale... kurde, gdzie jest pompka?).

Podsumowując: Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gofrowelove za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij