Powiększ Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: dakotab

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

Składniki aktywne: Titanium Dioxide 4.4%, Zinc Oxide 2.0%
Skład: Aqua Eau (Water), Cyclomethicone, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl PEG/PPG 10/1 Dimethicone, Polyglyceryl 4 Isostearate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Nylon-12, Phenyl Trimethicone, Magnesium Sulfate, Isododecane, Boron Nitride, Methicone, Laureth-7, Malva Sylvestris Extract (Mallow), Lilium Candidum Bulb Extract (Lily), Lactobacillus/Eridictyon Californicum Ferment Extract, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Serica Soie (Silk), Tocopherol Acetate, Retinyl Palmitate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Bisabolol, Silica, Alumina, Isohexadecane, Polydimethylsiloxane/Polymethysilesquioxane Copolymer, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Sorbitan Sesquioleate, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, May Contain: Iron Oxides (CI 77491, 77492, 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Zinc Oxide (CI 77947)

• Totalna porażka
  • Na Revlonie nigdy się nie zawiodłam, a tu jednak klapa. I to totalna!
    - nakładany pędzlem rozmazuje się na buzi
    - mimo 'wklepywania' pędzlem, widać go niesamowicie
    - bardzo rzadki

Wzięłam odcień 110 Ivory... Tak jak zawsze, ani jaśniejszy, ani ciemniejszy. Akurat ten podkład, jako jedyny, w ogóle nie spasował się z moją skórą. Nawet z szyją, którą zawsze mam najjaśniejszą. Wyglądałam jak córka młynarza.
    Cena jest w miarę okej.
    Ale było to totalne nieporozumienie.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nieskończone jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Permitame za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Podkład ten kupiłam na promocji za około 30 zł,dużo blogerek i recenzentek go zachwalało do mnie to tragedia nie podkład.
    Plusy:
    - wydajność
    Minusy:
    - cena zwłaszcza bez promocji
    - odcień, ciemnieje na twarzy
    - opakowanie, okropne trudno z niego wydostać resztki podkładu
    - niby do cery suche a skórki uwydatnia nawet te o których istnieniu nie wiedziałam
    - konsystencja, może sprawdza się zimną ale wiosną czy latem,zapycha pory
    Po prostu tragedia,szkoda mi wydanych pieniędzy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnnaBauer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Revlon był moim pierwszym podkładem, jaki zdecydowałam się zakupić rozpoczynając swoją przygodę z makijażem. Wówczas byłam nim zachwycona. Moja skóra nie była wtedy problematyczna i może dlatego działał.

Po roku przerwy powrócilam do niego ponownie, głównie ze względu na sentyment i okazał się ROZCZAROWANIEM.

Mam bardzo suchą skórę skłonną do podrażnień.

Minusy:
    - strasznie ciężki i zbity, ciężko się go rozprowadza
    - podkreśla suche skorki, które uwidaczniają się gdy go nałożę
    - znacznie ciemnieje na twarzy, mimo że mam najjaśniejszy odcień
    - WYSUSZA SKÓRĘ

Plusy:
    - kiedyś był ok, nie wiem czy to wina tego, że moja skóra stała się bardziej problematyczna, w każdym razie on sobie z nią już nie radzi.

Nie polecam. Daję 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za sentyment.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić redmune za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • +ladne krycie
    +cena, zwłaszcza na allegro
    +długotrwały mat

-okropnie wysusza cere
    -demakijaż- bardzo trudny do usunięcia
    -ma zły wpływ na ogólny wygląd cery-zaskórniki, skóra po demakijażu jest bardzo przemęcxona
    -najjaśniejszy odcień jest taki... ziemisty? ;P

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić glagla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia..
  • Plus za jaśniutki odcień (mam najjaśniejszy z dostępnych), który jest idealny na zimę dla regularnych bladolicych .

Największym minusem jest brak pompki, który doprowadza mnie do szału.
    Nie współpracuje z każdym kremem.
    Poza tym cena (uważam, że jak na produkt tej firmy jest absurdalna. za niewiele więcej mam Mac'a.. cóż..), więc kupiłam go w promocji za 35zł i jestem szczęśliwa, bo więcej bym na podkład marki Revlon jednak nie wydała. Szczególnie przy braku pompki - już wiem, że sporo zostanie w opakowaniu.
    No i największy minus - wysusza moją i tak suchą cerę (a jak pisałam wcześniej nie współpracuje z większością kremów. Więc bogaty krem pod spodem się nie sprawdza).
    Ładnie stapia się z cerą. Kiedy już znalazłam w swojej kolekcji krem z którym wygląda ładnie, doszłam do wniosku, że jednak nie będę rezygnować z ulubionych kremów ze względu na podkład. Więc stosuję go rzadko.
    Podkład chyba nie jest wart aż takiego poświęcenia, bo marze się na cerze..

Ma też sporo plusów. Kiedy już uda się nałożyć go poprawnie (całkiem nieźle współpracuje z gąbeczką BB), wygląda naprawdę ładnie. Daje bardzo delikatny, satynowy efekt. Utrzymuje się długo.
    Ma bardzo szeroką paletę kolorów.
    Bardzo dobrze kryje.

Dla mnie to taka baaaaaaardzo słaba wersja DW estee lauder.

Będę dalej testować, może zmienię zdanie

Używam tego produktu od: 5 msc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mój KWC. Wersje combination/oily skin używam na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery. Płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam różne podkłady, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem. Używam tego produktu od: 9-10 lat Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić ReadyElisaReady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry..
  • Na mnie nie zrobił spektakularnego wrażenia, ale też nie zraził, dlatego zapewne kiedyś go jeszcze kupię Co do zalet, to najważniejszą jest wydajność. Do tego szeroka gama kolorów. Jeśli chodzi o trwałość... nie jest najogrzej. Natomiast minus, brak pompki ( w tego typu wersji, starszej )oraz oleista konsystencja... przeraża...
    Dla małowymagających będzie to nr 1. Dla trochę bardziej - odskocznia.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić popilnuj za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Od lat używam przeróżnych podkładów, poczynając od trochę tańszych- maybelline affinitone mineral z brązową pompką, z białą(inna wersja), maybelline affiniton w tubce mineralny i matowy, KOBO, i te troszkę droższe- LOREAL true match, rimmel MATCH PERFECTION(spf18), rimmel Lasting Finish, podkłady z AVONu- wszelkiej maści- musy i te oleiste, rimmel stay matte, jakiś pamiętam z oriflame'a też miałam, także zasób mojego doświadczenia z podkładami jest całkiem spory. Niedawno kupiłam Revlon, odcień 150 dla skóry tłustej i mieszanej... i... się nie zawiodłam. Wcześniej przygotowywałam się do tego czytając opinie i oglądając różne videorecenzje. Niektóre sprawiły, że steptycznie podeszłam do tego zakupu. Ale postanowiłam spróbować. Niestety nie miałam okazji prównać go z tym starszym, który miał spf 6, jednakże jak nałożyłam go na twarz, to odrazu wiedziałam, że to będzie mój typ. Przede wszystkim kolor- idealny. dopasował mi się do koloru cery jak żaden inny. Mam wrażenie, że nareszcie doprawam idealny kolor. Wcześniej nigdy nie miałam takiego uczucia... Poza tym nie śmierdzi- tak jak niektórzy piszą, nawąchałam się już w życiu podkładów i uważam, że ten ma całkiem neutralny zapach, ledwo go czuję. Rozprowadza się go po prostu ZA***Iście... Nie ma maz i niedociągnięć, nie zatyka porów... W porównaniu z LOREALem którego używałam do tej pory zanim kupiłam revlon, no konsystencję ma o wiele lepszą. A co najważniejsze- krycie! Super x 21983897873278387. Kryje przepięknie. Twarz wygląda świeżo i w ogóle nie czuć, że ma się go na twarzy. NIE MA EFEKTU MASKI, z którym spotykałam się przy każdym z wyżej wymienionych podkładów i musiałam sobie przymalować jasnym cieniem do powiek, by nie było widać. Ma dużą paletę kolorów i odcienie jasne są naprawdę jasne. 150siątka nie zawiera różowego pigmentu, 110 natomiast jest bardziej różowa. Moja cera to cera mieszana, tłustawa w strefie T, jednak przy skrzydełkach nosa i w różnych częściach twarzy(np pod ustami)mam zwykle suche skórki, dlatego muszę przed nałożeniem podkładu nałożyć krem nawilżający, z tego powodu żaden matowy podkład nie jest dl amnie matowy, ale nie wysusza skóry. Jest jednak pewien mankament używania kremu pod podkład- w momencie jak nakład asię podkład tworzą się takie mazy na twarzy jakby podkłąd się nie chciał połączyć z kremem... Używając Revlonu nie ma takiej sytuacji. Wszystko idelanie kryje, równomiernie. Nie ciemnieje. Oczywiście uwazam, że dziewczyny poniekąd nie powinny kierować się opiniami internautek, bo każda z nas ma inną cerę i trzeba do każdej podchodzić indywidualnie. To co dla mnie jest super, niekoniecznie dla kogoś innego musi być dobre. Ale uważam, że warto spróbować zakupić ten produkt, chociażby, żeby przekonać się jak jest naprawdę. Ja nie żałuję tego zakupu i uważam, że będę wierną klientką tej firmy. A i na koniec chciałam dodać, że wadą może być cena, sklepowa wynosi w granicach 60 zł, ja kupiłam go w promocji za 39,90 w hebe, ale na allegro kosztuje ok 29zł ))

pozdrawiam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić deskadeska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego
  • Dałam temu podkładowi szanse, jednak nie spełnił moich oczekiwań. Pod koniec buteleczki moja skóra była już naprawdę bardzo zmęczona tym podkładem, jest ciężki, ma nieciekawy zapach, ciężko się go rozprowadza, choć utrzymuje się długo to musiałam robić poprawki, szczególnie ze względu na to, że strasznie się zaczynałam świecić w pewnym momencie.

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Chcesz pochwalić Miss L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiele minusów
  • Używałam tego podkładu dość długo, byłam zadowolona, ale niestety kondycja mojej skóry pogorszyła się przez niego.

Minusy:
    -bardzo 'ciężki' przez co skóra nie oddycha i mogą robić się wypryski
    -daje efekt maski, bardzo widoczny na twarzy
    -strasznie tłusty, trudno zmyć z rąk zarówno jak i z twarzy
    -gama odcieni niby jest szeroka, ale ciężko dobrać odpowiedni kolor, jeden jest za ciemny a odcień wcześniej już za jasny
    -ciężka aplikacja, nie ma pompki, niezbędna gąbeczka
    -na zdjęciach z fleszem efekt strasznej maski...
    -dostępność raczej w internecie
    -cena
    -opakowanie dość ciężkie, szklane, może się łatwo potłuc
    -skóra szybko zaczyna się świecić

Plusy jakieś są:
    +dobrze kryje
    +nie brudzi nic a nic
    +długo się trzyma, dobry na wieczorowe wyjścia i imprezy

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij