Inglot, AMC, Cienie profesjonalne

Powiększ Inglot, AMC, Cienie profesjonalne

Zgłaszająca osoba: natchnienie

Porfesjonalne cienie dostepne na stoisku Inglota. Ogromny wybór bardzo kolorowych i intensywnych odcieni. Długo trzymają się na powiece.

Cena: 21zł

• Wzbudzają zachwyt
  • Cień kupiłam 3 lata temu, ale nadal sprawują się świetnie. Posiadam kolor 126 piękny fiolet wpadający w róż. Pięknie podkreśla moje oliwkowe tęczówki i wzbudza podziw otoczenia

+pigmentacja
    +konsystencja, świetnie się nakłada i rozciera
    +wydajność
    +efekt na oku
    +na bazie nie do zdarcia

+/-niektórych może odstraszać cena, ale patrząc na jego ogromną wydajność to można powiedzieć, że jest to produkt stosunkowo tani

Minusów nie widzę i jak mój egzemplarz się skończy to w te pędy lecę do Inglota po następny Używam tego produktu od: 3 lataIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić All4You za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • oceniam nr 110 shine
    Kupiłam sobie dwa cienie inglota wyżej wymieniony i ciemny z serii sprint.
    Amc, chociaż dwukrotnie droższy (zapłaciłam za niego 23 zł) jest nieporównywalnie lepszy od swojego tańszego brata.
    +największą zaletą jest trwałość
    używam bez bazy i jest ze mną do końca dnia
    nawet po wygłupach w basenie był ciągle ze mną no, no...
    +pięknie rozświetla oko, dając subtelny acz efektowny obraz końcowy
    +mega wydajny, używam od trzech miesięcy, a do połowy jeszcze ho, ho

-opakowanie fajne, ale brak aplikatora. Pani na stoisku dała mi kilka gratis, ale jakieś takie nieudane mi się wydają... Rozcieram cień palcem i jest git!
    -cena mimo wszystko za wysoka
    -przy aplikacji delikatnie osypuje się na policzki. Zauważyłam to dopiero w słońcu

jak dotąd, to mój najtrwalszy cień.

Używam tego produktu od: 3mcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze, nie ostatnie

Chcesz pochwalić MonnaLissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre, ale nie najlepsze
  • Ładnie się je nakłada, nie obsypują się, można je łatwo rozetrzeć, bez większych problemów. Po paru godzinach mają tendencje do rolowania i gromadzenia się w załamaniu powieki - baza nas od tego nie uchroni. Dużym plusem bogata gama kolorystyczna

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kilka, przestałam liczyć

Chcesz pochwalić SzukajacaSzczescia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 446 raz(y)
  • dobry cień, chociaż odrobinę za drogi (oceniam żółty, nr 60)
  • Mam ten cień w formie wkładu, kolor intensywnej, słonecznej żółci z mnóstwem iskrzących drobinek. Zdaje się, że jest to kolor nr 60

Cień kupiłam, gdy wybierałam się na hiszpańską imprezę i chciałam pomalować oczy w kolorach flagi hiszpańskiej. Nie mogłam znaleźć intensywnej żółci w ofercie tanich firm, aż w końcu Pani na stoisku Inglota wygrzebała dla mnie ze swojego magicznego kuferka wkład przeceniony dodatkowo o 50%

Cień jest bardzo dobry. Konsystencja kremowa, zbita, łatwo się nakłada, nie osypuje się, nie pyli. Można nałożyć pacynką, pędzlem, nawet palcem. Ładnie się rozciera na powiece, dobrze połączył się z czerwienią z Sensique dając fajne pomarańczowe przejście. Kolor mocny, nasycony, dokładnie taki jak chciałam, czyli pigmentacja bardzo dobra.

Ogólnie jestem noga jeżeli chodzi o mocne makijaże (nie maluję się mocno, a już na pewno nie używam ekstrawaganckich kolorów), a, mimo iż na wykonanie makijażu miałam ledwie kilka minut, cały wieczór otrzymywałam komplementy. Takie cienie to ja lubię Trwałość bardzo dobra, po nałożeniu na bazę cień przetrwał w stanie nienaruszonym całą imprezę.

Cena jak dla mnie dość wysoka, ale w sumie jakość jest bardzo dobra. Nie wiem czy kupię ponownie, bo raczej wybieram cienie tańszych firm, do tego jakoś żaden odcień z oferty Inglota nie wpadł mi w oko (wiem, niebywałe ).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (żółty nr 60)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozna jakosc w zaleznosci od odcienia
  • Przystepna cena tych cieni daje mi swobode eksperymentowania z roznymi odcieniami bez obawy, ze przez nastepne 2 miesiace nie bede miala co jesc

Mam ich pare sztuk, w tym odcienie bardziej neutralne- bez, cielisty roz, waniliowy, zloty, ale tez bardziej wyraziste- bialy, czerwony i granatowy. Kolorow bardziej stonowanych uzywam raczej na dzien, kolorow bardziej agresywnych na wieczor.

Przetestowalam wiec te cienie w roznych warunkach i spostrzezenie jakie od razu mi sie nasuwa, to to, ze cienie maja rozna jakosc w zaleznosci od konkretnego odcienia.

Generalnie moim zdaniem cienie neutralne sa slabiej napigmentowane, krocej sie trzymaja na powiece, szybciej znikaja. Makijaz nimi zrobiony nie jest w stanie przetrwac calego dnia w pracy, a w zasadzie to juz w polowie dnia cienie zbieraja sie w zalamaniach powiek i znikaja.

Natomiest cienie o zywych kolorach sa znakomite- sa swietnie napigmentowane, bardzo dobrze sie trzymaja- wytrzymuja bez poprawek calonocna impreze do 6 rano !!

Nie osypuja sie. Dobrze sie nakladaja, choc nie tak "aksamitnie" jak np. cien ze Stili. Bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy- na pewno ponad pol roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • Nie wiem dlaczego jest taki drogi, bo jakosciowo jest porownywalny do bell albo joko. trwalosc kiepska. Ladnie za to wygladaja na powiece, troche uboga kolorystyka, ale za to fajne opakowanie oraz aplikatory. cena stanowczo za wysoka!!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiax221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny kolor
  • Mam odcień 100 (czerwień)

Śliczny odcień z lekko połyskującymi drobinkami

Bardzo wydajny, bo nawet mała ilość daje duuuużo mocnego koloru

Nie jest trwały, jeśli się nie użyje czegoś pod niego, przynajmniej nie na moich szybko tłustych powiekach

Ogólnie dobre cienie jak ktoś lubi różne kolory i eksperymenty to wybór jest duuuży

Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić WarOfWorlds za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedne z ulubionych
  • Jak widać w 'tytule' są to cienie jedne z moich ulubionych. Posiadam kolor 29 [?] - jasny róż z drobinkami. Bardzo ładnie wygląda na oku, tak je rozjaśnia. Nie trzeba go dużo nawalać, mała warstwa wystarczy dla dobrego makijażu oka : ] Trwały, przynajmniej na bazie. Czy bez też, nie wiem, nie próbowałam. Bardzo wydajny. Mam go ze dwa lata i skończyć nie mogę. Cena śmiesznie niska jak na tak dobry cień. Jest na prawdę wspaniały!

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ancia08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z bazą są ok.
  • Lubię te cienie jednak konieczne jest użycie bazy pod cienie jeśli chcemy aby kolory wychodzily identyczne jak w opakowaniu i przede wszystkim długo utrzymywały się. Co nie zmiania faktu ,że ciemne odcienie lubię się "wałkować" na załamaniu powieki. Ogólnie są ok. Duży wybór kolorów. Cena troszke wygórowana.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić schokoladka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały!
  • Długo szukałam matowej czerni (nr chyba 63 nie che mi się sprawdzać ). W końcu trafiłam do inglota, gdzie zauważyłam to cudo-jak mi się wtedy wydawało. Już nawet nie zwracałam uwagi na cenę. Daję mu 2 * tylko dlatego, że jest dobrze napigmentowany, nie osypuje się oraz jest wydajny (na moje nieszczęście).. Jego trwałość pozostawia wiele do życzenie (nakładam go na bazę)-już cienie sensique(potrójne) dłużej się trzymają (cały dzień!), ten natomiast schodzi może po 2h ;/ Z tego też względu zaznaczam, że więcej nie kupie.. Wypróbuję czarny mat my secret-nawet jeśli się nie sprawdzi to nie będzie żal wywalonych 23 zł

Używam tego produktu od: listopada?

Chcesz pochwalić catchmeifyoucan za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • ee tam!!
  • ogolnie cienie wydaja sie calkiem fajne,bardzo ładne i duzy wybor kolorow, dobrze napigmentowane,przyjemne w uzyciu,nie osypuja sie szczegolnie,ale jednak tak.co mi sie w nich nie podoba to to ze w chwili zuzycia okolo polowy cien sie rozpada na proszek,mialam kilka kolorow i za kazym razem ta sama sytuacja ani jednego nie udało mi sie zuzyc do konca.wynika z tego ze cien zuzywam do polowy no moze troche wiecej reszta sie marnuje bo nie mam cierpliwosci paprac siebie i calej kosmetyczki tymi pokruszonymi resztkami.jest to naprawde dla mnie strasznie wkurzajace!!!!co za tym idzie w stosunku do tej jakosci nie podoba mi sie cena. aktualnie jest naprawde ogrony wybor na rynku wiec raczej nie ma z tym problemu.podoba mi sie natomiast mozliwosc kolekcjonowania cieni i nakłdania ich jeden na drugi przez co jest łatwo utrzymac"cieniowy" porzadek aczkolwiek opakowanie mogloby byc troszeczke porzadniejsze

Używam tego produktu od:aktualnie nie uzywam/posiadam jeszcze jakis resztki pokruszone ze 2 opakowania.
    Ilość zużytych opakowańkolo 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre
  • Kupiłam jako promocyjny dodatek cień AMC Shine #148 (ciemne złoto). Jak dla mnie, cień rewelacyjny. Ceniłam cienie Inglota za wybór barw, niektóre za konsystencję i trwałość, ale jednak żaden do tej pory aż tak mnie nie ujął. Ten jest trwały, wysycony kolorem, nie osypuje się, łatwo się nakłada, nie podrażnił moich oczu ani skóry, daje piękny, dyskretnie połyskliwy kolor. Można położyć go mniej, na dzień, można wmieszać kilka warstw i robi piękny wieczorowy makijaż (tu akurat razem z innymi cieniami, nie tylko Inglota).

Na pewno dokupię inne odcienie. Nie daję jednak KWC, bo szczerze mówiąc znam cienie tylko kilku marek, nie mam aż takiego porównania.Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwały
  • Seria kosmetyków AMC jest określana jako lepsza, dla profesjonalistów. Jako była pracownica Inglota wyznam, że to wielka ściema, ponieważ poza większą ilością pigmentów i oczywiście wyższą ceną cienie AMC nie różnią się od pozostałych. Mi osobiście się nie spodobały, używałam ich na bazę pod cienie, również z Inglota i po kilku godzinach były zrolowane na powiece:/ Bardziej godne polecenia są według mnie cienie do powiek firmy Rimmel lub Loreal.
    Używam tego produktu od: używałam
    Ilość zużytych opakowań: z każdego po trochu

Chcesz pochwalić Afrodyta1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • mam matowy fiolet z drobinkami. jestem zachwycona! jest to wspaniały cień, miękki, świetnie się nakłada, długo trzyma (co prawda używam bazy). ale co tu dużo mówić, warto taki cień mieć w swojej kosmetyczce. Inglot rządzi! polecam

Używam tego produktu od:miesiac

Chcesz pochwalić SAHARA21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dobrze się rozprowadzają na powiece. Mają ładne, całkiem nieźle napigmentowane, kolory. Co do trwałości ciężko mi ocenić, gdyż każde cienie nakładam na bazę i na niej trzymają się rewelacyjnie przez cały dzień. Duży wybór pięknych kolorów.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat

Chcesz pochwalić karlakolumna za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • ja rowniez posiadam nr 62 czyli czarny z czerwonym brokatem i w opakowaniu wygladal pieknie zwlaszcza brokat ale na powiece masakra. Po pierwsze ciezko sie nim malowac nie latwo sie rozciera i ogolnie na oku przybiera taki szaro-zbrudzony kolor jakby sie zacieral i rzeczywiscie wygladam w nim jakbym miala poprostu oczy pobrudzone sadzami albo weglem drzewnym,
    stosowalam go w pewnym momencie jako cien do robienia kresek ale znow do tej roli byl zbyt pudrowy i linie po jakims czasie nie mialy wyraznej granicy :/
    jak na mnie cena nie adekwatna do jakosci... ale nie wiem moze sobie wybralam poprostu problematyczny kolor bo ogolnie czarnymi cieniami trudno sie maluje

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: t trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Uwielbiam te cienie do powiek. Mam w domu kolor brązowy z drobinkami.

Plusy:
    + pięknie się rozprowadza
    + jest bardzo trwały, nawet bez bazy, nie osiada w zagłębieniach, nie spływa
    + daje bardzo intensywny kolor, podkreśla oczy, ślicznie się mieni
    + baaardzo wydajny! jedno opakowanie mam już od pół roku i używając go codziennie zużyłam dopiero połowę
    + przystępna cena
    + idealny rozmiar do kosmetyczki (fajne opakowanie)

Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić aggie0511 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • myślałam, że będzie lepszy
  • Zachęcona obietnicami niezwykłej trwałości i intensywności pigmentu, kupiłam trzy różne kolory, w tym fajną, smolistą czerń. Praca z tymi cieniami wymaga cierpliwości i skupienia uwagi , naprawdę, inaczej - porażka. Potrafi rozkładać się nierównomiernie, nawet na zagruntowanej powiece. Nałożony przywiera do powieki i jeśli się go dobrze nie rozetrze, powstaną plamy. Dlatego lepiej go nakładać warstwami niż raz a furę.
    Z trwałością też nie jest rewelacyjnie - czasem zbiera się w załamaniach, kolory (ale nie czerń)tracą na intensywności, ścierają się.
    Ale za to dobrze trzymają się włosia pędzla, nie kruszą się, i nie osypują.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale...
  • Jakość jest według mnie porównywalna z cieniami mono (w czarnym pudełeczku), natomiast te są droższe i mają mniejszą gramaturę.
    Są dobrze napigmentowane, trwałe, nie wałkują się.

Nie będę przepłacać, ot cała prawda.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić cherry_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra!
  • Posiadam odcień #62 (czyli czarny z czerwonym brokatem).

Plusy:
    + kolor - intensywny, głęboki, wręcz rewelacyjny.

Minusy:
    - po kilku godzinach spływa z powieki, ląduje również w zagłębieniach - próbując rozetrzeć go na całą powiekę efekt jest żenujący - trudno się go rozciera i powstają smugi. Efekt końcowy? Wyglądam jakbym była po prostu brudna...

Użyłam go kilka razy bezpośrednio na powiekę, kilka razy na bazę silikonową i również parę razy na puder...Niestety efekt ciągle ten sam...Nie polecam.

Chcesz pochwalić Unununium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Super cień, maluje sie nim codziennie, robie nim rozwnież dolną kreske na powiece i utzymuje mi sie od rana do wieczora. Bardzo trwaly,ma mocny pigment. Zdecydowanie polecam bo osobiscie jestem jego fanką

Używam tego produktu od:2,5 lat

Chcesz pochwalić kusia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie jedno..
  • Byłam bardzo zadowolona z tego cienia, świetnie wyglądał na powiece (o trwałości się nie wypowiem, ponieważ używam dodatkowo bazy), nie załamuje się w zgięciach powiek. Cena nie zawyżona, wydajny. Jednak opakowanie nie spełniło dobrze swojej roli, ponieważ cień całkiem rozsypał się w podróży i był już niezdatny do użytku. Za to minus, bo wcześniej mi się to nie zdarzyło z innymi cieniami.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań:trochę 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agusia_4you za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Satysfakcjonujące
  • Ogólnie rzecz biorąc lubię
    cienie tej firmy, ale tylko
    te pochodzące z serii AMC.
    Wcześniej eksperymentowałam
    z tymi zwykłymi i efekt był
    żałosny, chciałam beżowy,
    a tu taka beznadziejna
    tragedia. Później znalazlam
    turkus wśród tych vertigo i było
    nieco lepiej. Ale teraz mam
    AMC i jest zniewalająco piękny.
    W dodatku trwały i aksamitny.
    Mój ukochany kolorek teraz
    to nr 65, szaroczarny z połyskiem.
    Jeżeli cieniek Inglot,
    warto wybrać tylko
    któryś z AMC

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mmnie idealny;]
  • jestem szczęśliwą posiadaczką odcienia 126 jasny fiolet z rozowym połyskiem, kolor naprawde niesamowity niespotykany w kolorowce innych firm, cien jest miekki ładnie się naklada nie osypuje i tworzy satynowy efekt, jest bardzo wydajny mam go juz prawie 2 lata i nie stracil swoich wlasciwosci polecam wszystkim

Używam tego produktu od:prawie 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić kofanaMartynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak diamentowa mgiełka
  • Mam wiele cieni z Inglota. Zaś z tej serii jak dotąd zakupiłam dwa - jeden w kolorze delikatnego różu (którego używam nie tylko do powiek ale mieszam go z różem do policzków żeby uzyskać wieczorowy efekt) oraz drugi - czarny z mikroskopijnymi drobinkami w kolorze szafiru.
    Wspomniane drobinki nie są broń boże czymś w rodzaju brokatu - są niemal niedostrzegalne ale osiadająć na powiece i na rzęsach tworzą w sztucznym świetle niesamowity efekt - czegoś w rodzaju diamentowej mgiełki.

Jakość tych cieni jest bardzo wysoka, nie zbierają się w załamaniach powieki, nie wysuszają skóry.
    Wystarczają na bardzo długo, świetnie się aplikują.

Jestem z nich bardzo zadowolona i z pewnością dokupię inne odcienie.

Używam tego produktu od:ponad roku

Chcesz pochwalić SweetPea za czytelną i pomocną recenzję?