Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Powiększ Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Zgłaszająca osoba: naila

Łagodna i dezynfekująca emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach. Zawarte w preparacie substancje posiadają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwłojotokowe, dlatego mycie skóry Lubex-em wzmacnia działanie leków w takich chorobach skóry jak:
- grzybice skóry
- trądzik
- trądzik różowaty
- wyprysk dziecięcy (także z infekcją grzybiczą i bakteryjną)
- zapalenie sromu i żołędzi prącia
Lubex posiada naturalne dla skóry pH=5,5 i z powodzeniem może być stosowany do mycia i pielęgnacji skóry w następujących schorzeniach: wyprysk, łojotokowe zapalenie skóry, ropne zapalenie skóry, liszajec, wyprzenie, łuszczyca.
Lubex sprawdził się także znakomicie jako emulsja do mycia skóry w przypadkach: uczulenia na mydło, pielęgnacji niemowląt, higieny okolic intymnych.

Składniki aktywne na 1 g: 30 mg soli monoetanoloamidosulfobursztynianu amidu kwasu undecylenowego
Skład: aqua, glicerin, disodium cocoamphodiacetate, cocami dopropylhydroxysultaine, sodium laureth sulfate, disodium undecylenamido MEA-sulfosuccinate, sodium lauroyl sarcosinate, Peg-6stearate, sodium citrate, PEG-200 glyceryl tallowate and glyceryl cocoate, polysorbate 20, sodium chloride, citric acid, polyquaternium-2.

Cena: ok. 40zł / 150ml

• Podoba mi się.
  • Produkt został kupiony dla jednego z moich domowników. Nie spodobał mu się, ale za to sprawdził się w moim przypadku. Używam go sporadycznie do mycia dłoni z AZS, kiedy mam z nimi poważne problemy - pęknięcia, ranki etc.

Plusy:
    + bardzo delikatny, doskonale nadaje się do skóry np. z pęknięciami, otarciami etc., skóra nie piecze mnie tak jak przy innych środkach przeciwbakteryjnych,
    + nie wysusza skóry,
    + bardzo mi się podoba to, że używa się go razem z wodą, pomimo azs nie przepadam za emulsjami, których używa się bez dodatku wody,
    + bezzapachowy,

minusy:
    - próbowałam kiedyś (zgodnie z różnymi sugestiami tutaj zamieszczonymi) myć tym płynem również twarz, kiedy nękały mnie jakieś wypryski, ale żadnej różnicy nie widziałam, może to kwestia podłoża na którym występują takie zmiany,

- dość wysoka cena (przynajmniej ja spotkałam się z o wiele większymi niż ta, tutaj podana)

Jeśli ktoś szuka delikatnego środka przeciwbakteryjnego, to uważam, że warto zwrócić uwage na ten produkt.

Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił
  • tak jak w tytule,nie zachwycił mnie,kupiłam go,jako żel do mycia twarzy,która ostatnio zrobiła się kapryśna,niestety nie pomógł na drobne krostki,ani zaskórniki,nie wygładził cery,ani nie rozjaśnił przebarwień,za to świetny do higieny intymnej,jednak uważam za absurd używanie tak drogiego produktu,jako płynu do higieny intymnej,gdy wszystko jest ok,drogi,w skrajnych przypadkach owszem,ogólnie zawiodłam się,obecnie używam der-med,może ten bardziej sprosta moim wymogom,lekko wysusza i ściąga cerę.Używam tego produktu od: sierpień Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić juustyna17193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK !, ale za taką cenę szału nie ma !!!
  • Kupiłam ten produkt skuszona opiniami na wizazu. Mam cerę trądzikową, nie jest to trądzik młodzieńczy, ale dojrzały, po 25 roku życia. Używam tego produktu od lipca do dzisiaj (mamy grudzień). Produkt nie jest zły, dobrze zmywa makijaż, ale nie zauważyłam efektu polepszenia mojej cery, leczę się u dermatologa i używam wysuszających maści, po umyciu twarzy lubexem skóra jest strasznie ściągnięta i napięta, muszę użyć jakiegoś nawilżacza. Produkt jest średni, ale za tą cenę można znaleźć coś lepszego.
    \nZalety:
    \n- wydajność
    \n- dobrze zmywa puder i podkład
    \nWady:
    \n- cena
    \n- mały efekt leczniczy, jak zapewnia producent
    \n- 150 ml - to nie za wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patkatychy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zachwycona!
  • Kupiłam ze względu na opinie tutaj i zdecydowanie się nie zawiodłam! Teraz mogę dodać i swoją recenzję. Absolutnie go uwielbiam za dokładne oczyszczanie mojej trądzikowej cery, regulowanie wydzielania sebum, miękką buzię i utrzymywanie tego stanu przez cały dzień. Używam również do higieny intymnej i tutaj również się sprawdza, zdecydowanie nie podrażnia, jest extrałagodny. Gdy umyję twarz wieczorem, rano budzę się z czyściutką jakbym dopiero co ją umyła, jak nigdy przedtem gdy po obudzeniu miałam tłustą, spoconą buzię, całą w ohydnym sebum. Teraz jest jak pupcia niemowlaka.
    Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Carminn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam skórę mieszaną naczynkową. Od czasu do czasu coś na niej wyskoczy.
    Skusiłam się na tą emulsję, po przeczytaniu pozytywnych opinii. Stosowałam ją 2 razy dziennie do mycia twarzy i niestety, ale mnie podrażniała- powodowała zaczerwienienie skóry i lekkie pieczenie. Po paru dniach pieczenie ustąpiło, ale zaczerwienienie nie. I teraz wiem dlaczego. Na pewnej stronie internetowej wyczytałam, że preparaty przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne są fotouczulające!
    Po odstawieniu naczynka się powoli uspokoiły.

Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania emulsji na moją skórę.
    Stosuję teraz tylko do higieny intymnej. Tu przynajmniej spełnia swoje zadanie ;-)

Chcesz pochwalić fee za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • ten produkt poleciła mi moja ginekolog jako środek do higieny intymnej. spełniał swoje zadanie w 100%. jak go odstawiłam zaraz wróciły moje stare bolączki.

+ ledwo wyczuwalny zapach
    + skuteczność
    + mega wydajny
    + leczy

- jeśli ma się jakieś podrażnienia, to po użyciu tego środka skóra strasznie piecze (za to zabrałam pół gwiazdki)
    - cena (wydajność to wynagradza)

Używam tego produktu od: obecne opakowanie od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 (normalne opakowania)

Chcesz pochwalić aldenea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra emulsja
  • Emulsja do mycia jest godna polecenia nie wysusza,nie podrażnia,daje efekt świeżej i oczyszczonej skóry jednak nie zauwazyłam poprawy stanu cery myje i tyle
    Taki sam efekt uzyskuje przy używciu żel babydream a różnica w cenie i pojemności ogromna.
    Lubex jest wydajny i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić honey1012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomoc dla ciężkiego trądziku
  • Lubex polecił mi doświadczony dermatolog, juz po kilku użyciach mi pomógł. Nie wyleczy sam trądziku, ale łagodzi zmiany, na pewno ich nie pogarsza- wszystskie Iwostiny, Vichy to wg mnie jeden badziew, które mogę polecić co najwyżej osobom z umiarkowanymi, sporadycznymi problemami z cerą. Stosuję Lubex 2 razy dziennie, dobrze się nim zmywa makijaż, opakowanie małe, ale BARDZO wydajne. Bardzo polecam, cena w stosunku do jakości nie jest wysoka, naprawdę.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Black Cat White Cat za czytelną i pomocną recenzję?
  • R E W E L A C J A
  • Używam go do mycia twarzy i higieny intymnej. Dezynfekuje, dobrze oczyszcza, ale skóra w ogóle nie jest po nim ściągnięta czy napięta. Idealny dla cer mieszanych - nie wysusza suchych partii twarzy, ale idealnie oczyszcza partie tłuste. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić courtney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta swojej ceny w 100%
  • Zakupiła tę emulsję do mycia twarzy która co prawda nie jest problemowa , ale po wszelkich innych środkach myjących była podrażniona, wysuszona no i czasem pojawiał się na niej wyprysk.
    Skóra na twarzy po tej emulsji zrobiła się miękka, delikatna, znikneły przebarwienia i pozostałości po wypryskach,skóra się nie przetuszcza ani nie jest ściągnięta jest bardzo wydajna mimo swoich 150 ml

Udało mi się ją kupic za 39 zł w promocji z peelingiem z tej samej serii w aptece internetowej
    POLECAM każdemu bez względu na rodzaj skóry w przypadku suchej zapobiega ściąganiu skóry i wysuszonym plackom, w przypadku tłustej i mieszanej likwiduje świecenie i przetuszczanie w ciągu dnia zapobiega i likwiduje wypryski.

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić BeBi7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Wytropiłam Lubex na wizażu i kupiłam rok temu.Mam cerę mieszaną z tendencją do powstawania wszelkiego rodzaju niepożądanych zmian,zaskórniki, grudki, bolesne gule itd. Stosuje retinoidy i kwasy, stąd często moja skóra jest podrażniona, sucha i łuszcząca.Większość środków myjących dodatkowo wysuszała i nasilała dyskomfort. Lubex myje skutecznie i delikatnie.Wspomaga walkę z niedoskonałościami, zapobiega ich powstawaniu. Jest niezwykle wydajny, wystarczy kropla i już można umyć całą twarz,1 opakowanie starczyło mi na 5 miesięcy. Dodatkowo można go stosować jako płyn do higieny intymnej, tu też sprawdza się wspaniale w przypadku podrażnień i infekcji. Cena w aptekach stacjonarnych wysoka,ale w internetowych do zaakceptowania, zwłaszcza,że jest to produkt idealny.
    PS. oczekując na przesyłkę z apteki internetowej nie stosowałam go ok 2 tygodnie i niestety na mojej twarzy przybyło to i owo /pozostała pielęgnacja się nie zmieniła/. Myślę,że to potwierdza jego skuteczne działanie.
    Pozdrawiam wszystkich walczących nierówna walkę ze skórnymi trollami!

Używam tego produktu od:rok
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zeebonk7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze wracam!
  • No niestety,ale bez tej emulsji moja twarz jest w opłakanym stanie.

Lubexu zużyłam już kilka buteleczek i stosuje to na zmianę z innymi środkami,bo jest drogi (u mnie 25-30 zł).

Na plus:
    -nie wysusza (obecnie jestem 25+ )
    -nie ma nachalnego zapachu(tylko taki apteczny)
    -jest bardzo wydajny
    -widocznie poprawia stan skóry (po min 2 tygodniach stosowania)

Po odstawieniu preparatu cera powróciła niestety do stanu poprzedniego dlatego znowu wracam i wracać będę ...

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka conajmniej

Chcesz pochwalić kaledonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • znakomity
  • używam go do higieny intymnej. polecony przez ginekolog. mam okropne problemy z infekcjami, wrażliwością itd. to jedyny płyn, który mnie nie podrażnia.

od jakiegoś czasu używam go także do mycia twarzy. tu też świetnie się sprawdza. mam cerę w strefie T tłustą ale mycie innymi płynami strasznie wysusza mi całą twarz. lubex nie wysusza, dobrze oczyszcza i nie narusza tak pH.

spokojnie mogę polecić na wszelkie problemy skórne.

małym minusem może być cena, ale jest wydajny. wystarczy kropla.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: z 5

Chcesz pochwalić gryngolasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił swoje zadanie
  • Emulsję poleciła mi pani dermatolog na trądzik/zapalenie mieszków/cokolwiek na ramionach. Stanowił uzupełnienie kuracji maścią z antybiotykiem. W trakcie stosowania rzeczywiście nastąpiła poprawa, którą jednak przypisuję wielu czynnikom, m.in. stosowaniu antybiotyku, zmianie balsamu na łagodniejszy. Lubex nie podrażniał mojej skóry, więc w ten sposób pomógł. Nie jestem pewna tylko, czy ten środek musi być taki drogi i czy nie wyszłabym równie dobrze po prostu na zmianie mydła i drażniącego żelu na coś zwykłego z łagodnymi detergentami. Ale kupując Lubex byłam zdesperowana i tak czy inaczej gotowa spróbować. Na dłuższą metę jednak sądzę, że nie będzie mi potrzebny, jak już moja skóra się mniej więcej wyleczyła.
    Co do wydajności - owszem jest wydajny. Z drugiej strony, wiedząc że używam "mydła" za 40 zł za 150 ml uważałam żeby nie nabierać za dużo.Używam tego produktu od:3 mce

Chcesz pochwalić Tripetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • w końcu trafiłam na oczyszczacza, który nie wysusza mi twarzy na wiór, w dodatku jedna, mała kropelka wystarcza na umycie całej twarzy-super wydajny, bardzo dobrze oczyszcza-wieczorem używam wprawdzie po nim toniku, ale żeby domyć tapetę (filtr+kryjący podkład+korektor, więc jest z czym walczyć),

przy mojej pryszczatej, leczonej różnymi, wysuszającymi maściami, twarzy sprawdza się znakomicie

PS. ja kupiłam za 57zł, ale biorąc pod uwagę wydajność i działanie to uważam, że była to dobra inwestycja

Używam tego produktu od:początku kwietnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić andariel1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Ta emulsja jest wrecz rewelacyjna! Wystarczy jedna mala kropelka,aby oczyscic cala twarz(doskonale sie pieni), zapobiega powstawaniu wypryskow i leczy juz powstale. Swietny w leczeniu problemow tradzikowych. Nie wysusza skory ani nie ma sie poczucia sciagniecia.Ma przyjemny zapach,genialana konsystecje. Jest niewyobrazalnie wydajny wiec cena jest stosunkowo niska. Polecam!

Używam tego produktu od:3miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić meggson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, polecam. ;]
  • Tę emulsję przepisała mi pani dermatolog na trądzik. Bardzo mi pomogła, stan mojej cery poprawił się, pryszcze i wągry zaczęły znikać.
    Miałam tylko raz, ponieważ jest dosyć droga, ale chcę kupić ponownie.

Używam tego produktu od: używałam z rok temu, ale zamierzam kupić ponownie.
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić WishOfLove92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • poleciło mi ja dwóch ginekologów do higieny intymnej bo mam bardzo wrażliwa skórę i strasznie łatwo o podrażnienia, ona łagodziła juz istniejace( bo czasem zdarzało mi się umyć czymś innym i wtedy po paru dniach jakieś podrażnienia skóry:/ nawet od mydełek dla dzieci. albo w ogóle zapobiegała ich powstawaniu, jak regularnie ja uzywałam to nie miałam problemów takich. jest bardzo bardzo wydajna- 2małe krople i pieni sie że hej. nietłusta, daje uczucie świeżości i delikatności,swego czasu stosowałam ja też do twarzy a mam bardzo wrażliwa cerę. nawet mój dermatolog mówi że ta emulsja jest bardzo dobra na różne choroby skóry do pielegnacji bo nie podrażnia. Mi starcza na pół roku mi Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić Niunii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij