Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Powiększ Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Zgłaszająca osoba: naila

Łagodna i dezynfekująca emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach. Zawarte w preparacie substancje posiadają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwłojotokowe, dlatego mycie skóry Lubex-em wzmacnia działanie leków w takich chorobach skóry jak:
- grzybice skóry
- trądzik
- trądzik różowaty
- wyprysk dziecięcy (także z infekcją grzybiczą i bakteryjną)
- zapalenie sromu i żołędzi prącia
Lubex posiada naturalne dla skóry pH=5,5 i z powodzeniem może być stosowany do mycia i pielęgnacji skóry w następujących schorzeniach: wyprysk, łojotokowe zapalenie skóry, ropne zapalenie skóry, liszajec, wyprzenie, łuszczyca.
Lubex sprawdził się także znakomicie jako emulsja do mycia skóry w przypadkach: uczulenia na mydło, pielęgnacji niemowląt, higieny okolic intymnych.

Składniki aktywne na 1 g: 30 mg soli monoetanoloamidosulfobursztynianu amidu kwasu undecylenowego
Skład: aqua, glicerin, disodium cocoamphodiacetate, cocami dopropylhydroxysultaine, sodium laureth sulfate, disodium undecylenamido MEA-sulfosuccinate, sodium lauroyl sarcosinate, Peg-6stearate, sodium citrate, PEG-200 glyceryl tallowate and glyceryl cocoate, polysorbate 20, sodium chloride, citric acid, polyquaternium-2.

Cena: ok. 40zł / 150ml

• świetny płyn do higieny intymnej
  • produkt ten zaczęłam używać jako płyn do higieny intymnej około rok temu. biorę tabletki antykoncepcyjne i pewnie przez to mam dość "wrażliwą kaczuszkę" po prostu latem nie jest trudno u mnie o infekcje...

trochę szukałam w internecie, w jaki sposób mogę temu zapobiegać i trafiło właśnie na Lubex. zrezygnowałam z używanego przez wiele lat Lacyacydu. mam wrażenie, że Lubex jest lepszy, mniej chemiczny, delikatny.

stosuję naprawdę niewielką jego ilość podczas mycia, więc cena (wysoka) do pojemności (niewielkiej) nie boli aż tak bardzo.

dodam, że używam go cały czas, nie mając żadnych problemów w okolicach intymnych. na razie nie mam zamiaru zamieniać go na coś innego.
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 5 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić obierece za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się.
  • Produkt został kupiony dla jednego z moich domowników. Nie spodobał mu się, ale za to sprawdził się w moim przypadku. Używam go sporadycznie do mycia dłoni z AZS, kiedy mam z nimi poważne problemy - pęknięcia, ranki etc.

Plusy:
    + bardzo delikatny, doskonale nadaje się do skóry np. z pęknięciami, otarciami etc., skóra nie piecze mnie tak jak przy innych środkach przeciwbakteryjnych,
    + nie wysusza skóry,
    + bardzo mi się podoba to, że używa się go razem z wodą, pomimo azs nie przepadam za emulsjami, których używa się bez dodatku wody,
    + bezzapachowy,

minusy:
    - próbowałam kiedyś (zgodnie z różnymi sugestiami tutaj zamieszczonymi) myć tym płynem również twarz, kiedy nękały mnie jakieś wypryski, ale żadnej różnicy nie widziałam, może to kwestia podłoża na którym występują takie zmiany,

- dość wysoka cena (przynajmniej ja spotkałam się z o wiele większymi niż ta, tutaj podana)

Jeśli ktoś szuka delikatnego środka przeciwbakteryjnego, to uważam, że warto zwrócić uwage na ten produkt.

Chcesz pochwalić MarjoryAnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił
  • tak jak w tytule,nie zachwycił mnie,kupiłam go,jako żel do mycia twarzy,która ostatnio zrobiła się kapryśna,niestety nie pomógł na drobne krostki,ani zaskórniki,nie wygładził cery,ani nie rozjaśnił przebarwień,za to świetny do higieny intymnej,jednak uważam za absurd używanie tak drogiego produktu,jako płynu do higieny intymnej,gdy wszystko jest ok,drogi,w skrajnych przypadkach owszem,ogólnie zawiodłam się,obecnie używam der-med,może ten bardziej sprosta moim wymogom,lekko wysusza i ściąga cerę.Używam tego produktu od: sierpień Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić juustyna17193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK !, ale za taką cenę szału nie ma !!!
  • Kupiłam ten produkt skuszona opiniami na wizazu. Mam cerę trądzikową, nie jest to trądzik młodzieńczy, ale dojrzały, po 25 roku życia. Używam tego produktu od lipca do dzisiaj (mamy grudzień). Produkt nie jest zły, dobrze zmywa makijaż, ale nie zauważyłam efektu polepszenia mojej cery, leczę się u dermatologa i używam wysuszających maści, po umyciu twarzy lubexem skóra jest strasznie ściągnięta i napięta, muszę użyć jakiegoś nawilżacza. Produkt jest średni, ale za tą cenę można znaleźć coś lepszego.
    \nZalety:
    \n- wydajność
    \n- dobrze zmywa puder i podkład
    \nWady:
    \n- cena
    \n- mały efekt leczniczy, jak zapewnia producent
    \n- 150 ml - to nie za wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patkatychy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zachwycona!
  • Kupiłam ze względu na opinie tutaj i zdecydowanie się nie zawiodłam! Teraz mogę dodać i swoją recenzję. Absolutnie go uwielbiam za dokładne oczyszczanie mojej trądzikowej cery, regulowanie wydzielania sebum, miękką buzię i utrzymywanie tego stanu przez cały dzień. Używam również do higieny intymnej i tutaj również się sprawdza, zdecydowanie nie podrażnia, jest extrałagodny. Gdy umyję twarz wieczorem, rano budzę się z czyściutką jakbym dopiero co ją umyła, jak nigdy przedtem gdy po obudzeniu miałam tłustą, spoconą buzię, całą w ohydnym sebum. Teraz jest jak pupcia niemowlaka.
    Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Carminn za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam skórę mieszaną naczynkową. Od czasu do czasu coś na niej wyskoczy.
    Skusiłam się na tą emulsję, po przeczytaniu pozytywnych opinii. Stosowałam ją 2 razy dziennie do mycia twarzy i niestety, ale mnie podrażniała- powodowała zaczerwienienie skóry i lekkie pieczenie. Po paru dniach pieczenie ustąpiło, ale zaczerwienienie nie. I teraz wiem dlaczego. Na pewnej stronie internetowej wyczytałam, że preparaty przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne są fotouczulające!
    Po odstawieniu naczynka się powoli uspokoiły.

Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania emulsji na moją skórę.
    Stosuję teraz tylko do higieny intymnej. Tu przynajmniej spełnia swoje zadanie ;-)

Chcesz pochwalić fee za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • ten produkt poleciła mi moja ginekolog jako środek do higieny intymnej. spełniał swoje zadanie w 100%. jak go odstawiłam zaraz wróciły moje stare bolączki.

+ ledwo wyczuwalny zapach
    + skuteczność
    + mega wydajny
    + leczy

- jeśli ma się jakieś podrażnienia, to po użyciu tego środka skóra strasznie piecze (za to zabrałam pół gwiazdki)
    - cena (wydajność to wynagradza)

Używam tego produktu od: obecne opakowanie od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 (normalne opakowania)

Chcesz pochwalić aldenea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra emulsja
  • Emulsja do mycia jest godna polecenia nie wysusza,nie podrażnia,daje efekt świeżej i oczyszczonej skóry jednak nie zauwazyłam poprawy stanu cery myje i tyle
    Taki sam efekt uzyskuje przy używciu żel babydream a różnica w cenie i pojemności ogromna.
    Lubex jest wydajny i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić honey1012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomoc dla ciężkiego trądziku
  • Lubex polecił mi doświadczony dermatolog, juz po kilku użyciach mi pomógł. Nie wyleczy sam trądziku, ale łagodzi zmiany, na pewno ich nie pogarsza- wszystskie Iwostiny, Vichy to wg mnie jeden badziew, które mogę polecić co najwyżej osobom z umiarkowanymi, sporadycznymi problemami z cerą. Stosuję Lubex 2 razy dziennie, dobrze się nim zmywa makijaż, opakowanie małe, ale BARDZO wydajne. Bardzo polecam, cena w stosunku do jakości nie jest wysoka, naprawdę.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Black Cat White Cat za czytelną i pomocną recenzję?
  • R E W E L A C J A
  • Używam go do mycia twarzy i higieny intymnej. Dezynfekuje, dobrze oczyszcza, ale skóra w ogóle nie jest po nim ściągnięta czy napięta. Idealny dla cer mieszanych - nie wysusza suchych partii twarzy, ale idealnie oczyszcza partie tłuste. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić courtney za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij