Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Powiększ Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Skład: aqua, aluminium chlorohydrate, isoceteth-20, butylene glycol, dicaprylyl ether, glyceryl isostearate, parfum, persea gratissima, cymbopagon schoenanthus, PEG-150 distearate, propylene glycol

Cena: ok. 10zł / 50ml

• Zasłużona 4
  • Nie przepadam za dezodorantami Nivea. Nic na to nie poradzę. Głównie przez to, że bardzo długo schną, poza tym nie przekonują mnie ich zapachy.
    Muszę jednak być sprawiedliwa i przyznaję, że ten roll-on bez zarzutu wywiązał się z powierzonego mu zadania tj. zapewnienia mi ochrony przed przykrym zapachem potu. A że mój dzień (notabene jak każdy dzień matki Polki) jest długi i spędzany nader aktywnie, więc trzeba przyznać, że omawiany dezodorant "dał radę".
    Poza tym (aplikowany również tuż po depilacji) nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry, nie pozostawia na odzieży nieestetycznych śladów, na jego korzyść przemawia również jego wydajność - bite 1,5 miesiąca stosowania dzień w dzień, za kwotę około 10 zł to wg mnie uczciwa cena.
    Nawiązując więc do wstępu, to, co przeszkadza mi w tym antyperspirancie, to fakt, że długo schnie, zanim więc zarzuci się na siebie jakieś odzienie, trzeba odczekać dłuższą chwilę, a to wg mnie mało praktyczne. Tak jak opakowanie (szklane), które w porannym pośpiechu i przy nieskoordynowanych ruchach, może łatwo "wysmyknąć" się z ręki.
    Mimo wszystko, głównie z uwagi na swe właściwości chroniące przed nieprzyjemnym zapachem potu ten roll-on zasługuje na wysokie noty.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • W ładnym, solidnym, szklanym opakowaniu znajduje się lekki, nie klejący, wydajny, przezroczysty żel. Żel ma bardzo ładny, świeży i delikatny zapach który nie drażni nachalnymi nutami i mnie osobiście poprawia humor. Bardzo pasuje mi lekka, mokra konsystencja. Pachy nie kleją się aczkolwiek dość długo schną. Naprawdę odświeża. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii nawet po depilacji pach czy goleniu. Nie czuję po jego stosowaniu pieczenia czy swądu a z większością antyperspirantów miałam w tej sytuacji podobne problemy. Nie zapycha porów i nie wpływa negatywnie na skórę. W ciągu dnia pocę się przy wysiłku fizycznym lub upale ale nie odczuwam dyskomfortu bo naprawdę ładnie przy tym pachnę. Nie wytrzymuje 24 godzin ale nie jest to preparat medyczny, nie oczekuję tego. Nie jestem osobą która łatwo się poci dlatego mnie ten kosmetyk zadowala.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam problem z nadmierną potliwością, więc śmiało mogę dorabiać jako tester antyperspirantów.

Stojący na półeczce w drogerii skusił mnie bardzo ładnym, szklanym opakowaniem. Na pewno opakowanie na plus, zachęca do zakupu. Zapach również delikatny, świeży, tak jak lubię.

Nie chcę jednoznacznie krytykować tego kosmetyku dlatego daję trzy gwiazdki. Jak wspomniałam może dla osób, które pocą się w tzw. normie będzie ok. Dla mnie niestety za słaby jak na moją potliwość. Cena około 10 złotych więc trochę wyższa niż większość tego typu produktów. Niestety z uwagi na brak efektów nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny
  • Używam już od kilku lat, głównie ze względu na zapach, cenę i dlatego, że nie brudzi ubrań. Jednak nie polecam osobom, które mają problemy z nadmiernym wytwarzaniem potu.

+piekny, świeży zapach
    +cena
    +wydajność
    +nie podrażnia
    +nie brudzi ubrań

-długo schnie
    -nie zapewnia obiecanej 48h ochrony przed potem, ale nie mam problemów z potliwością, więc mi to nie przeszkadza

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić rockchic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na tak
  • Roll-On jest jak dla mnie świetny zapewnię długą ochronę ma śliczny zapach . nie mam co do niego zastrzeżeń i stwierdzam że nie zamienię na nic innego ponieważ inne antyperspiranty zostawiały ślady na ubraniach a ten nie zostawia ich . POLECAM !

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6-8 ?..

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Kupiłam w Rossmannie sama nie wiem za ile, cos do 10zł, ale nie było warto.

Minusy:

- kłamstwem jest, że działa 48godzin, nie chroni dłużej niż na 3-4 godziny od użycia później spod paszek wydobywa sie charakterystyczny zapach rozłożonego przez bakterie potu

- zaklejone pachy, trudne do wymycia, lepiące się ubrania

- długi okres wysychania

- nie można stawiać do góry dnem

- firma testująca na zwierzętach

Plusy:

+ przyjemny zapach

+ szklane i przezroczyste opakowanie

+ kulka dibrze dozuje, nic się nie wylewa

Używam tego produktu od: 2 miesiące na zmianę z innym
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    -świeży, orzeźwiający zapach
    - nie podrażnia
    - nie zostawia plam
    - dostępność

MINUSY:
    - wolno schnie
    - słabe działanie antyperspiracyjne

Używam tego produktu od: października 2013

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Antyperspirant roll-on niczym mnie nie zachwycił i nawet nie jestem pewna czy utrzymał ochronę przed potem.
    Sama konsystencja jest jak przystało na większość antyperspirantów dość lekka, nie klei się, nie pozostawia śladów..ale oczekiwałabym czegoś więcej,a w tym przypadku tego nie dostałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klio69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • jestem mile zaskoczona tym produktem, poniewaz balam sie,ze bedzie podbijal zapach potu jak inne wersje zapachowe. Slicznie pachnie, nie podbija zapachu potu, chroni caly dzien. Jest dosyc wyajny, mysle ze starcza tak na dwa miesiace, co jest na plus, wiele kulek mi starcza na miesiac ;/ ale nie hamuje wydzielania potu, w ciagu dnia mozemy miec niezla mokra plame na koszulce.
    w Uk mozemy go kupic za 1funta, wiec nie mam co narzekac za taka cene, uwazam,ze jest dobry.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyklaczek o świeżym zapachu
  • Kolejny kulkowiec od Nivei, gdzie do zakupu skusiła mnie stosunkowo niska cena ( w porównaniu do konkurenyjnych produktów) i zapach.

Antyperspirant nakładam przed wyjazdem do szkoły, kilkanaście minut przed 7:00. I musi on dotrwać do końca lekcji- czyli nieraz do 16:00. Według producenta ochrone zapewni mi nawet przez 48 godzin, więc co to za problem 9 ? ; p

Mimo użycia nieco sporych ilości wchłania się szybko i nie zostawia plam na ubraniach. Ochronę zapewnia przez 2-4 godziny, pachy faktycznie są suche. Później jedynie zmniejsza potliwość i tylko pachnie. Jest to jednak bardzo świeży zapach, dla mnie- energetyzujący. Zdecydowanie przypadł mi do gustu.

Opakowanie typowe dla antyperspirantów Nivea- szklana, przezroczysta buteleczka o charakterystycznym kształcie.

Plus za wydajność- mam go od września, a dopiero jestem w połowie, a używam go codziennie.

Czy kupię ponownie?Wątpię, działania nadzwyczajnego nie ma, to raczej taki gdy nie ma dostępnych lepszych opcji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jak dla mnie najlepszy z antyperspirantów od Nivea. Ma przyjemny i delikatny zapach. Szybko się wchłania. Chroni przed poceniem.

Brak minusów .

Co tu dużo pisać. Jest super.

Chcesz pochwalić miyoko9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przede wszystkim świeżość
  • Skuteczna ochrona przez cały dzień, która trwa i trwa.
    Szybko się wchłania,ładnie pachnie nie pozostawiając białych plam na skórze i bluzce. Cena przestępna, warta kupienia. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić szalonakisia_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny dezodorant
  • Plusy
    * cena
    * wydajność
    * piękny, energetyzujący zapach

Ale niestety nie spełniał swojej podstawowej funkcji. Skóra kleiła się i przyklejała do bluzki, do tego nie ograniczał pocenia, wręcz przeciwnie.

Chcesz pochwalić patucha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach <3
  • Lubiłam ten antyperspirant. Bardzo ładnie pachniał, zapach się długo utrzymywał. Nie brudził, szybko wysychał. Wydajny. Niska cena. Duże opakowanie.
    Niestety nie za bardzo sobie radził z poceniem się, aczkolwiek było lepiej niż z niektórymi innymi kulkami. Trochę ciężki pojemnik.

Używam tego produktu od: ze 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 kulka

Chcesz pochwalić Opsyche za czytelną i pomocną recenzję?
  • 15minutowiec
  • Wielce zachciało mi się kupować kulki z NIVEA, choć wiedziałam od początku że nivea to nie jest super firma..

Jedynym plusem jest :
    + zapach

A spojrzcie na minusy :
    - utrzymuje sie maksymalnie 15 minut
    - nie zapobiega poceniu, wręcz moje pachy pocą się jeszcze gorzej
    - nie zasycha wiec moje pachy MOKRE przyklejają się do ubrań
    -nie jest wydajny

Ogolnie nie polecam, na pewno nigdy go nie kupię, bo nie spełnił ani jednej funkcji kulki pod pachy.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić mari00anka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie ,nie !
  • 1,5 gwiazdki dałam za piękny zapach , ale to koniec plusów...

Długo schnie, jest klejący i nie pomaga w poceniu.

Byłby dobry dla osób,które nie mają problemów z poceniem, może u nich by się sprawdził, ale osoby z nadmierną potliwością niech na ten antyperspirant nie liczą .

Nie polecam

Używam tego produktu od: jakoś od roku, może krócej

Chcesz pochwalić bridget0505 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny.
  • Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -poręczny, dobry do zabrania w podróż

Minusy:
    - zapach początkowo mi się podobał, ale po czasie zaczął się nudzić i być dość duszący
    - pachy strasznie się lepią po jego użyciu, przylepiają się do bluzki

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_chocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam go na promocji, ponieważ spodobał mi się zapach, trochę się bałam bo wcześniej długi czas używałam kulek garnier . I szok jest po prostu cudowny .

+ za zapach, jest miły i utrzymuje się naprawdę długo
    + przeźroczysta butelka, cenie to ponieważ zawsze jestem gotowa na koniec kosmetyku i zawsze wiem kiedy kupić zapas
    + dobrze chroni, chociaż ja nie mam dużego problemu z potem, więc nie wiem jak się sprawdza w krytycznych sytuacjach
    + nie podrażnia, nawet po goleniu
    + jest bardzo wydajny

- nie ma

Chcesz pochwalić Jusstysskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boże, nigdy więcej!
  • Używam dezodorantów NIVEA od dawna i za każdym razem wybierałam inną wersję tego produktu, aż tu nagle natknęłąm się na to zło z trawą cytrynową..

W miejscach, gdzie rozprowadziłam produkt, czyli pod całą pachą i wokół niej ( które automatycznie \'brudzą\' się w produkcie) zaczęła mi się łuszczyć skóra.. Zauważyłam to już po 3 dni używania. Skóra w tych miejscach stała się sucha i niemiła, a naskórek odchodzi płatami..

Zrobiłam sobie 2 tygodnią przerwę od tego dezodorantu i rozpoczęłam kurację intensywnego nawilżania tych miejsc. Gdy moja skóra wróciła względnie do normy, znów powróciłam do Trawy Cytrynowej, by zobaczyć, czy to na pewno jego efekt.. I ZNOWU TO SAMO..

Bez wyrzutów sumienia wywaliłam ten bubel do kosza. Jednyny plus to ładny zapach, który mnie skusił.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić love_milo za czytelną i pomocną recenzję?
  • ULUBIONY!
  • Kupuję od dawna, zawsze jest ze mną, czasem zamieniany chwilowo na inny, ale jeszcze nie zdażyło się żebym go nie miała gdzieś przy sobie, albo na półce.
    Nie mam problemów z potliwością (używam na noce innego środka dzięki któremu ten problem mnie nie dotyczy) i nie potrzebuję niczego co będzie zwalczać pot ani nic w tym rodzaju. Nie wymagam wiele- ma ładnie pachnieć, nie podrażniać bardzo wrażliwej skóy pod pachami i utrzmywać się przez cały dzień dla efektu komfortu - wszystkie powyższe wymagania ten roll-on Nivea spełnia więc nie mogę się z nim rozstać.

Plusy:
    + przepiękny, świerzy zapach!
    + nie podrażnia
    + utrzymuje się na skórze przez prawie cały dzień
    + nie tworzy osadu pod pachami (co ważne kiedy noszę bluzki na ramiączka)
    + nie brudzi ubrań
    + niewygórowana cena i łatwo dostępny
    + w porównaniu z innymi dezodorantami niewielki skład chemiczny

Minusy:
    - nie jest specjalistą od potliwości (ale mi to nie przeszkadza)
    - mógłby nawilżać, i bardziej pielęgnować (jak to obiecuje producent)

Ilość zużytych opakowań: ok 8-10

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulinqu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Cena niewygórowana,
    Jakość odpowiednia.
    Pięknie pachnie, lecz pod koniec dnia zapach się gdzieś traci.
    Ładna szklana butelka.
    Pod koniec opakowania ciężko użytkować gdyż część dezodorantu zostaje na dnie.
    Po dłuższym stosowaniu niestety pojawiają się plamy na ubraniach i tak jakby przestał działać - nie chroni tak dobrze jak na poczatku - może to kwestia uodpornienia skóry?
    nie sprawdza się podczas upału czy wysiłku fizycznego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: parę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ajatakanieuczesana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny
  • Kupiłam z ciekawości. Wcześniej używałam rexony.

+ piękny, świeży zapach
    + porządny aplikator, które się nie zacina
    + nie brudzi ubrań
    + pacha dobrze wygląda nawet pod koniec dnia
    + ładna, szklana buteleczka

- nie chroni tak dobrze jak rexona, ale na zimę jest jak znalazł
    - pod koniec dnia zapach staje się lekko nieświeży

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Antalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Antyperspirant Nivea Energy fresh kupiłam, bo nie było akurat innego w najbliższym sklepie, a skończył mi się ten z rexony, dlatego postanowiłam kupić szybko inny. Na początku tak sceptycznie byłam do niego nastawiona, jakoś jeśli chodzi o tą sferę pielęgnacji ciała, to do firmyN. nie miałam zaufania, a szkoda - bo okazało się, że jest to bardzo dobry antyperspirant! Dodatkowo porównałam składy
    : rexona vs nivea, okazało się, że mniej chemicznych skł. ma nivea (i to dużo mniej), teraz już z pewnością nieszybko wrócę do Rexony. Bardzo się polubiłam z tym kosmetykiem i naprawdę POLECAM!

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jeden z moich ulubionych antyperspirantów. Całkiem dobrze chroni przed poceniem się i brzydkim zapachem, aczkolwiek tylko w neutralnych warunkach - podczas upału czy wysiłku fizycznego sprawdza się gorzej. Jest wydajny, ma bardzo ładny, swieży zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy albo cztery

Chcesz pochwalić gambas za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie
  • Miałam kiedyś antyperspirant w kulce Nivea i mnie nie zachwycił. Powiedziałam sobie wtedy że nigdy więcej. Reklama działa jednak cuda i się skusiłam.

Oto moje przemyślenia
    -nie chroni przed przykrym zapachem, nie pocę się bardzo więc nie wiem o co kaman...
    -wolno się wchłania, żeby nie pobrudzić bluzki trzeba czekać dobrych kilka dłuuugich minut
    -zapach antyperspirantu szybko się ulatnia
    -w ogóle nie chroni przed poceniem się....wiem że to nie bloker ale bez przesady

Podsumowując nie polecam. U mnie ten antyperspirant stoi na półce i obrasta kurzem

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bambo123 za czytelną i pomocną recenzję?

---!!c+-
Zamknij