Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Powiększ Nivea Deodorant, Energy Fresh Roll-on

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Antyperspirant Nivea Deodorant Energy Fresh w kulce z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień.
Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
- skuteczna ochrona i orzeźwiająca świeżość przez cały dzień
- delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z avocado
- nie zawiera alkoholu
- przebadany dermatologicznie

Skład: aqua, aluminium chlorohydrate, isoceteth-20, butylene glycol, dicaprylyl ether, glyceryl isostearate, parfum, persea gratissima, cymbopagon schoenanthus, PEG-150 distearate, propylene glycol

Cena: ok. 10zł / 50ml

• dobry
  • ma ładny zapach,łatwo sie go używa ,jest skuteczny ale jak ktos sie duzo i mocno poci to nie do konca sobie radzi.z jednej strony polecilabym go na lato bo ma typowo letni swiezy zapach a z drugiej w upaly nie do konca sie sprawdzal.jednak dla osoby ktora poci sie normalnie jest dobry i sie sprawdzi.ja wracam do niego juz od jakiegos czasu

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • typowo letni zapach i dobra ochrona
  • Kupiłam ten kosmetyk zawiedziona tym spray'em z Adidasa. Kulek z Nivea już kiedyś używałam, więc bez zastanowienia sięgnęłam po nią znowu. Kosztowała jakieś 7 - 8 zł.

Zapach jest idealny na wakacje i dlatego wybrałam akurat ten wariant. Bardzo orzeźwia i czułam się dzięki niemu świeżo.

Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem to jestem zadowolona. Absolutnie nie miałam mokrych pach (tak jak to było w przypadku Adidasa, na którym się mocno zawiodłam). Nigdy nie czułam brzydkiego zapachu, nawet podczas całonocnej imprezy, gdzie dużo tańczyłam i się ruszałam. Działał tak samo dobrze jak inny z tej serii, którego kiedyś używałam.

Pielęgnacji żadnej nie zauważyłam, czasem może trochę przesuszać, ale gdy dobrze złuszczamy naskórek i nawilżamy to problem ten nie powinien wystąpić.

Żelowa konsystencja jest bardzo na plus. Produkt nie jest wodnisty i nie wycieka. Dzięki przezroczystemu opakowaniu widać ile jeszcze pozostało i jest to bardzo pomocne, bo zawsze wiemy kiedy nam się skończy.

Nie brudzi ubrań jakoś specjalnie, raczej bym powiedziała, że bardzo pachną później, ale trawą cytrynową, nie potem

Uważam, że jest to bardzo dobry produkt, ale warto pamiętać o kilku rzeczach, które ułatwią sprawę Po aplikacji warto zaczekać, aż wyschnie całkowicie. Nie trwa to nie wiadomo jak długo, a dzięki temu żel nie wetrze się w ubranie, nie będzie uczucia sklejonych pach i ochrona będzie lepsza. Sama zauważyłam, że gdy się spieszyłam i nie czekałam aż wyschnie całkowicie to wycierał się gdzieś w ubranie i przez to chronił mniej.

Nie żałuję, że go kupiłam. Myślę, że kupię jeszcze kiedyś przy okazji wakacji, bo zapach naprawdę letni Polecam!

Używam tego produktu od: końcówka czerwca 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę opakowanie 50ml

Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zasłużona 4
  • Nie przepadam za dezodorantami Nivea. Nic na to nie poradzę. Głównie przez to, że bardzo długo schną, poza tym nie przekonują mnie ich zapachy.
    Muszę jednak być sprawiedliwa i przyznaję, że ten roll-on bez zarzutu wywiązał się z powierzonego mu zadania tj. zapewnienia mi ochrony przed przykrym zapachem potu. A że mój dzień (notabene jak każdy dzień matki Polki) jest długi i spędzany nader aktywnie, więc trzeba przyznać, że omawiany dezodorant "dał radę".
    Poza tym (aplikowany również tuż po depilacji) nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry, nie pozostawia na odzieży nieestetycznych śladów, na jego korzyść przemawia również jego wydajność - bite 1,5 miesiąca stosowania dzień w dzień, za kwotę około 10 zł to wg mnie uczciwa cena.
    Nawiązując więc do wstępu, to, co przeszkadza mi w tym antyperspirancie, to fakt, że długo schnie, zanim więc zarzuci się na siebie jakieś odzienie, trzeba odczekać dłuższą chwilę, a to wg mnie mało praktyczne. Tak jak opakowanie (szklane), które w porannym pośpiechu i przy nieskoordynowanych ruchach, może łatwo "wysmyknąć" się z ręki.
    Mimo wszystko, głównie z uwagi na swe właściwości chroniące przed nieprzyjemnym zapachem potu ten roll-on zasługuje na wysokie noty.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • W ładnym, solidnym, szklanym opakowaniu znajduje się lekki, nie klejący, wydajny, przezroczysty żel. Żel ma bardzo ładny, świeży i delikatny zapach który nie drażni nachalnymi nutami i mnie osobiście poprawia humor. Bardzo pasuje mi lekka, mokra konsystencja. Pachy nie kleją się aczkolwiek dość długo schną. Naprawdę odświeża. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii nawet po depilacji pach czy goleniu. Nie czuję po jego stosowaniu pieczenia czy swądu a z większością antyperspirantów miałam w tej sytuacji podobne problemy. Nie zapycha porów i nie wpływa negatywnie na skórę. W ciągu dnia pocę się przy wysiłku fizycznym lub upale ale nie odczuwam dyskomfortu bo naprawdę ładnie przy tym pachnę. Nie wytrzymuje 24 godzin ale nie jest to preparat medyczny, nie oczekuję tego. Nie jestem osobą która łatwo się poci dlatego mnie ten kosmetyk zadowala.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Mam problem z nadmierną potliwością, więc śmiało mogę dorabiać jako tester antyperspirantów.

Stojący na półeczce w drogerii skusił mnie bardzo ładnym, szklanym opakowaniem. Na pewno opakowanie na plus, zachęca do zakupu. Zapach również delikatny, świeży, tak jak lubię.

Nie chcę jednoznacznie krytykować tego kosmetyku dlatego daję trzy gwiazdki. Jak wspomniałam może dla osób, które pocą się w tzw. normie będzie ok. Dla mnie niestety za słaby jak na moją potliwość. Cena około 10 złotych więc trochę wyższa niż większość tego typu produktów. Niestety z uwagi na brak efektów nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny
  • Używam już od kilku lat, głównie ze względu na zapach, cenę i dlatego, że nie brudzi ubrań. Jednak nie polecam osobom, które mają problemy z nadmiernym wytwarzaniem potu.

+piekny, świeży zapach
    +cena
    +wydajność
    +nie podrażnia
    +nie brudzi ubrań

-długo schnie
    -nie zapewnia obiecanej 48h ochrony przed potem, ale nie mam problemów z potliwością, więc mi to nie przeszkadza

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Chcesz pochwalić rockchic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na tak
  • Roll-On jest jak dla mnie świetny zapewnię długą ochronę ma śliczny zapach . nie mam co do niego zastrzeżeń i stwierdzam że nie zamienię na nic innego ponieważ inne antyperspiranty zostawiały ślady na ubraniach a ten nie zostawia ich . POLECAM !

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6-8 ?..

Chcesz pochwalić miniuss1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Kupiłam w Rossmannie sama nie wiem za ile, cos do 10zł, ale nie było warto.

Minusy:

- kłamstwem jest, że działa 48godzin, nie chroni dłużej niż na 3-4 godziny od użycia później spod paszek wydobywa sie charakterystyczny zapach rozłożonego przez bakterie potu

- zaklejone pachy, trudne do wymycia, lepiące się ubrania

- długi okres wysychania

- nie można stawiać do góry dnem

- firma testująca na zwierzętach

Plusy:

+ przyjemny zapach

+ szklane i przezroczyste opakowanie

+ kulka dibrze dozuje, nic się nie wylewa

Używam tego produktu od: 2 miesiące na zmianę z innym
    Ilość zużytych opakowań: nadal jedno

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    -świeży, orzeźwiający zapach
    - nie podrażnia
    - nie zostawia plam
    - dostępność

MINUSY:
    - wolno schnie
    - słabe działanie antyperspiracyjne

Używam tego produktu od: października 2013

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawny
  • Antyperspirant roll-on niczym mnie nie zachwycił i nawet nie jestem pewna czy utrzymał ochronę przed potem.
    Sama konsystencja jest jak przystało na większość antyperspirantów dość lekka, nie klei się, nie pozostawia śladów..ale oczekiwałabym czegoś więcej,a w tym przypadku tego nie dostałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klio69 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij