Radical, Mgiełka ochronna do włosów (stara wersja)

Radical, Mgiełka ochronna do włosów (stara wersja)

Zawiera ekstrakty ze skrzypu polnego, z zielonej herbaty, proteiny pszeniczne, prowitaminę B5.
Ekstrakt ze świeżego ziela skrzypu polnego wzmacnia włosy i hamuje ich wypadanie. Proteiny pszeniczne odżywiają i chronią przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem, spowodowanym również używaniem suszarki. Wyciąg z zielonej herbaty jest źródłem cennych mikroelementów odpowiedzialnych za odżywienie skóry głowy i mieszków włosowych. D`panthenol (witamina B5) stymuluje pęcznienie keratyny, przez co nadaje włosom pożądaną objętość i połysk.
Chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, wzmacnia i odżywia. Włosy stają się wyraźnie grubsze, podatne na rozczesywanie i układanie. Uzyskują jedwabistą gładkość i blask.

Produkt godny polecenia

Mgiełka ochronna do włosów zniszczonych i wypadających to produkt wart uwagi . Jako posiadasz włosów zniszczonych stosowałam ja dość regularnie . Włosy łatwiejsze w rozczesaniu tuż po umyciu . Dzięki składnikom aktywnym ze skrzypu polnego , prowitaminy B5, wyciągu z zielonej herbaty i inuliny z cykorii chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami i wzmacniją je. Po zastosowaniu włosy są łatwiejsze do układania i rozczesywania . Cena przystępna, a opakowanie dość wydajne . Dzięki naturalnym składnikom nie niszczy struktury włosa a ja regeneruje . Polecam ten produkt

nie sprawdziła się

Na moich wlosach odżywka kompletnie się nie sprawdziła... Mam włosy gęste, farbowane (rozsjaśniane), suche, plączące się. Niestety nie zauważyłam chyba żadnych plusów, za to sporo minusów : odżywka mam wrażenie, że potęguje plątanie włosów oraz je wysusza. Kupiłam ją z polecenia koleżanki, u której się sprawdziła ( ma inne włosy - nieco cieńsze ale i łatwiejsze w sytlizacji ). Moim nie dała rady.

Awaryjne rozwiązanie

Nie używam prawie w ogóle odżywek do włosów, a tej mgiełki używam raczej do odświeżenia. Spryskuje włosy i rozczesuję, czekam, aż podeschną .
Bardzo przyjemnie pachnie. Nie plącze włosów, po użyciu wyglądają na zdrowe.

Daje radę.

Używam jej gdy suszę włosy po umyciu. Mam dosyć gęste, puszczące się włosy, które prostuję podczas suszenia suszarką i szczotką.
Zdaje egzamin, włosy mniej się puszą, są zdrowsze i ładnie się układają. Chociaż bardziej wolę Herbal Care, odżywka ekspresowa w spray'u Skrzyp Polny - wzmacniająca.
Dodam, że po myciu nakładam odżywkę do spłukiwania, a ta mgiełka jest tylko dopełnieniem stylizacji.

Od lat zdecydowanie ją kocham

Pamiętam, gdy jeszcze jako dziecko miałam problem z bardzo rzadkimi włosami. Moja mama wręcz płakała, że mam 2 włosy na krzyż i nie wie co z nimi zrobić. Próbowała chyba wszystkiego, aż pewnego dnia kupiła dla mnie tą mgiełkę. I po niej moje włosy zaczęły rosnąć!

Zdecydowanie kocham jej zapach, oraz to jak działa na moje włosy. Mimo iż lekko je obciąża, gdy pryśnie jej się za dużo.

Chociaż kilka lat jej nie kupowałam, to ostatnio gdy do niej wróciłam to stwierdzam, że dzięki bogu nic się w niej nie zmieniło! I od tego czasu jest ze mną zawsze.

Fryzjerka powiedziała mi nawet, że mam strasznie gęste włosy, co jak dla mnie jest wręcz szokującym stwierdzeniem (bo nadal uważam, że włosów mam mało).

Tym, którzy borykają się z ilością włosów i chcą pomóc im rosnąć zdecydowanie polecam.

Jedynym minusem jest sam spryskiwacz w mgiełce, który niestety lubi się psuć :<

Dobra

Używam jej od około miesiąca, kupiłam ją tylko dlatego, że moja mama używała odżywki z Radical i była zadowolona. Ja skusiłam się na mgiełkę, czy włosy przestały akurat po niej mniej wypadać, ciężko powiedzieć z racji tego, że używam wielu preparatów przeciwko wypadaniu włosów, ale kondycja włosa jakby się poprawiła. Włosy są takie zdrowsze, bardzie puszyste i mają przyjemny zapach.

+zapach
+dostępność
+CENA
+lepsza kondycja włosa

- na razie nie zauważyłam ja za taką cenę

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Sprawdza się w zestawie

Odżywka ma świetny zapach i stosuje ją na włosy, ale chyba bardziej z przyzwyczajenia. Fakty jest faktem, ze działa jeśli jej stosowana jako element całej kuracji razem z szamponem i odzywką dodatkowo. Jedno opakowanie kupiłam dla synka i u niego efekt był znacznie bardziej widoczny, więc może być to kwestia też tego kto używa. Dla mnie rewelacji nie ma ale też efekt jakoś jest wiec ocena połowiczna.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Dałam się nabrać...

na te niby lecznicze właściwości. Stosowałam tę odżywkę przez długi czas, zużyłam chyba ze 3 albo i 4 buteleczki i nagle się ocknęłam. Nic się nie dzieje!

+ cena, skład, wydajność, dostępność;
+ ładny, ziołowy zapach

- działanie - zerowe;
- plącze włosy;
- ergo nie ułatwia rozczesywania;
- cena niepokojąco wzrosła - nie wiem właściwie dlaczego.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4 opakowania

Ok !!

Mgiełka jest dobra jak się ją stosuje razem z szamponem z tej serii.

Plusy:
-wydajność
-wzmacnia włosy
-ładnie pachnie
-pomaga w rozczesywaniu włosów
-nie obciąża i nie przetłuszcza włosów!!!
-cena

Minusy:
-nie wygładza włosów
-może z czasem wysuszyć włosy (dlatego stosuję ją na przemian z innymi produktami)

Jak na razie to odstawiłam, bo mam przesuszone włosy i używam mocniejszych kosmetyków :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

OK

Bardzo fajna mgiełka, ale tylko do rozczesywania

Plusy:
+ pomaga rozczesywać włosy
+ cena
+ zapach

Minusy:
- nie hamuje wypadania włosów
- nie widzę różnicy w stanie wlosów

miłe zaskoczenie

Kupilam mgiełke głównie po to, bo chcialam wzmocnić i odzywić swoje włosy jakimś naturalnym preparatem. Wlosy mi wypadaly przy kazdym myciu i czesaniu, i to dosc sporo, ale nie zwracalam na to wiekszej uwagi - bo i tak zawsze mialam gesto na glowie. A tu proszę! z zewnatrz poprawy kondycji wlosow czy wzmocnienia nie widzę, ale - wypadać przestaly praie całowicie! oczywisce pojedyncze, czy kawalek jakiegos wlosa przy czesaniu. nie spodziewalam sie w ogole takiego obrotu sprawy. Nie powiem, cieszy mnie to, i bede uzywac mgielki dalej.

PLUSY:
+ niska cena
+wydajne opakowanie
+nie obciaza i nie przetluszcza wlosow
+ ladny lesny zapach
+ dostepna w kazdej drogerii
+ widocznie hamuje wypadanie wlosow juz po miesiacu uzytkowania
+ latwy sposob aplikowania

MINUSY:
- czasem zacina sie pompka, ale zaraz wszytsko wraca do normy
- wlosy nie sa wcale ani gladkie, ani nie maja polysku

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Niezły

Lubię produkty firmy farmona, zwłaszcza kosmetyki Radical. Najlepszy produkt do włosów z tej serii to zdecydowanie ampułki, które uratowały moje włosy przed nadmiernym wypadaniem.
Jeżeli chodzi o mgiełkę do włosów, nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia, choć zaszkodzić też nie zaszkodziła.
Jedyne co mogę o niej powiedzieć to że, ma przyjemny zapach, powoduje również, że moje włosy są od niej dłużej świeże.
Trochę prostuje też moje, z natury kręcone, włosy.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie.