Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• tego własnie szukałam
  • krem jest dla mnie idealny. Mocno nawilża ale przy tym nie sprawia że ręce się kleją. Pracuje przy komputerze i niestety wiele kremów jest takich że jak posmaruję nimi ręce to później prawa dłoń przykleja mi się do myszki... Może niektórym wydaje się to śmieszne ale mnie bardzo irytowało. Długo szukałam kremu który nie będzie się kleił a przy okazji będzie wystarczająco nawilżał moje bardzo cuhe dłonie. I myslę, że już znalazłam Dodatkowy atut to zapach, dla mnie jest piękny

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie
  • Bardzo lubie ten kremik
    +kosmetyku:
    -wydajnosc
    -swietnie nawilza
    -regeneruje skore dloni
    -konsystencja, bardzo lekka
    -ladnie sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu
    -dziewczece opakowanie
    -sliczny zapach

Co do 24-godzinnego nawilzenia, hmmm

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 koncze

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • + Bardzo wydajny
    + Niska cena
    + Szybko się wchłania

- Nawilżenie trwa bardzo, bardzo krótko
    - Niezbyt poręczne opakowanie

Krem niezbyt przypadł mi do gustu, bo choć w pierwszej chwili wydawał się całkiem dobry - dłonie były aksamitnie gładkie, to po 2-3 godzinach były tak samo suche, jak przed aplikacją kremu. Jeśli ktoś lubi bardzo często nakładać krem na dłonie lub ma niezbyt suchą skórę, to jak najbardziej, u mnie się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić sssonia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Idealny!
    Kupiłam go na promocji twierdząc, że po co mam przepłacać za kolejny krem do rąk, które będzie beznadziejny, wezmę tego z promocji i spróbuję.

A tu miła niespodzianka! Ten krem okazał się idealny dla moich dłoni. Zapach przepiękny, bardzo delikatny. Konsystencja bardzo odpowiednia, wydajna. Dłonie po jego użyciu stają się wręcz aksamitnie delikatne, nawet po umyciu. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, nie podrażnia.

Chcesz pochwalić elektromagnetyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz TAK!!!!
  • Kupiłam ten krem pierwszy raz około 5 lat temu, może troszkę mniej. Od tamtej pory bardzo często gości w mojej kosmetyczce, bo jest po prostu BOSKI!!!!!

Zalety:
    - ładna tubeczka
    - pojemność
    - cena
    - piękny zapach
    - bardzo wydajny
    - cudownie nawilża i pielęgnuje dłonie
    - idealnie się sprawdza nawet przy mikropęknięciach skóry spowodowanych dużym przesuszeniem
    - nie podrażnia
    - nie powoduje swędzenia skóry
    - szybko i cudownie się wchłania
    - zostawia przyjemną aksaminą w dotyku warstewkę
    - idealny na zimę jak i na lato

Minusy:
    brak

Mimo tylu możliwości na rynku w dziedzinie kremów do rąk ja jednak zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem bo tylko on wie i rozumie potrzeby moich dłoni!

Używam tego produktu od: 4 lub 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Zaskoczył mnie pozytywnie
    * wymarzona konsystencja,
    * piękny subtelny zapach,
    * szybko się wchłania,
    * dobrze nawilża,
    * cena przystępna,
    * super miękka tubka i łatwość wyciskania

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Lubię go. Ma przyjemną konsystencję i pozostawia miłe uczucie po nalożeniu na dłonie. Nawilża i daje ukojenie przesuszonym dłoniom. Jedyny minus jaki mogę wymienić to to, że pozostawia delikatne uczucie lepkości. Poza tym jest ok.

Chcesz pochwalić melleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Przetestowałam już wiele kremów do rąk, nie wiem, czy nie większość, które są na rynku. Muszę przyznać, że Johnson's wyróżnia się spośród nich.

Lubię zapach tego kremu. Jest miły i delikatny, nie drażni nosa i nie utrzymuje się zbyt długo.
    Po aplikacji kremu nasze dłonie są wygładzone, kremik potrzebuje stosunkowo mało czasu na całkowite wchłonienie, co mi bardzo odpowiada, bo wiecznie się gdzieś śpieszę, a nie lubię mięć ubabranych dłoni tłustym kremem.
    Ma dość gęstą,ale przyjemną konsystencję co ułatwia aplikację. Nie jest tępy, jest wydajny i już odrobina wystarcza, by nawilżyć odpowiednio dłonie.
    Polecam na szybkie aplikacje, np. po myciu naczyń, sprzątaniu... Na mrozy może być zbyt lekki, jeśli ktoś ma problemy z suchymi dłońmi.

Cenowo w porządku, nie różni się za bardzo od innych kremów na rynku, nie jest najdroższy.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić retrochica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany
  • To zdecydowanie mój KWC jeśli chodzi o kremy do rąk. Uwielbiam w nim dosłownie wszystko. Momentalnie nawilża i przynosi ulgę nawet najbardziej suchym dłoniom, szybko się wchłania i do tego ma przepiękny zapach. Mój narzeczony porównuje go do zapachu w kwiaciarni i to chyba najbardziej trafne określenie jakie do tej pory spotkałam.
    W skrócie cudeńko w przystępnej cenie. Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 8 dużych

Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Zaczarowana ładnym zapachem i tym, że używała go koleżanka i nawet chwaliła, postanowiłam kupić.

Jednak to krem nie dla mnie. Po posmarowaniu dłoni owszem dało wyczuć się od razu, że dłonie stają się bardzo delikatne, dosłownie jak jedwab. Ale po umyciu rąk miałam wrażenie, że efekt znikał. Do tego po dłuższym okresie stosowania zauważyłam, że krem zaczął się jakby kleić. Dłonie były takie lepkie, mimo że używałam go dosłownie odrobinę.

Dzielnie zużyłam całe opakowanie, ale nie zakupiłam ponownie. Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę, może przez lata trochę zmienili formułę.

Używam tego produktu od: w 2010 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100ml

Chcesz pochwalić martul3k za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij