Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• Lepkie dłonie
  • Początkowo byłam naprawdę zadowolona z tego kremu: jest troszkę tłustawy, ale ostatecznie w dość niedługim czasie wchłania się; dobrze nawilża, delikatnie pachnie, jest estetycznie opakowany.
    Jednak po kilku czy kilkunastu dniach jego używania coś się zepsuło. Nie mam pojęcia, jak to wytłumaczyć, ale po posmarowaniu skóry kremem robi się ona lepka, nie tłusta, tylko taka klejąca się jak np. po soku owocowym, aż skrzypi. Denerwuje mnie to i nie kupię tego kosmetyku ponownie.

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • chwilowe nawilżenie
  • Stosowałam go, gdy moje dłonie nie były zbyt mocno wysuszone i zniszczone, a mimo to nawilżał je na krótko.
    Plusem jednak jest to, że po wyparowaniu nie zostawiał skóry jeszcze bardziej suchej, niż przed jego nałożeniem.
    Zapach całkiem przyjemny.
    W tym momencie szukam jednak czegos mocniejszego z długotrwałym efektem nawilżenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Poszukuję by go kupić!
  • Używam kilka razy w ciągu dnia z racji tego, że pożyczam go nieustannie od koleżanki i muszę przyznać, że to najlepszy krem z jakim się kiedykolwiek spotkałam!

Plusy:
    - ładny zapach
    - nawilża
    - poprawia wygląd dłoni
    - nie jest tłusty

Minusy:
    - dostępnosc - w moim miescie trudno go znaleźć.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lifja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy w tej cenie!
  • Krem ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Delikatnie nawilża, nie zostawia uczucia tłustych rąk.
    W dodatku jest w bardzo niskiej cenie.
    Jednym minusem jest to, że aby ręce były naprawdę zregenerowane trzeba używać go kilkukrotnie w ciągu dnia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić aniiaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny !
  • Krem kupiłam w Rossmanie w promocyjnej cenie - 4zł i nie żałuję!. Jest świetny ! Dłonie cudownie nawilżone,aksamitne i gładkie w dotyku .Nie klei się,szybko się wchłania. W dodatku przepięknie pachnie . Na pewno szybko się nie rozstaniemy !<3

Chcesz pochwalić Secret_Woman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KCW <3
  • Kremik jest Rewelacyjny. Pięknie nawilża dłonie, które są mięciutkie i nawilżone. Co jest bardzo ważne dla mnie, nie uczula. Mam Atopowe Zapalenie skóry, i nie każdego kremu mogę używać. Ma delikatną konsystencję, która ładnie się wchłania. Jest to jeden z moich ulubionych kremów do rąk i będę go używać Jest średnio wydajny, ale naszczęście można go kupić w 100ml tubce.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 100ml

Chcesz pochwalić agh_sko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Poznałam go na promocji w SuperPharmie. Dałam za niego coś około 3-4 zł.

+ Bardzo ładny, delikatny zapach. Przywodzi mi na myśl jakąś delikatną rumiankową herbatkę czy coś zapach utrzymuje się bardzo długo na dłoniach.
    + Duże, wygodne opakowanie, chociaż nie zmieści się do mniejszej torebki.
    + Wielki plus za otwierany korek. Miałam dużo kremów odkręcanych, i jak zabierałam je ze sobą to potem ganiałam zakrętkę po ulicy, tramwaju, auli itp. Otwierany korek bardzo ulatwił mi korzystanie.
    + Fajnie nawilża i wygładza dłonie, są milutkie i miękkie.
    + Tak samo działa na stopy. Im to obojętne czy krem jest do rąk czy do stóp. Ma działać i działa. Stópki są po nim rownież miękkie i bardzo dobrze nawilżone.

- Nie zaobserwowałam żadnych spektakularnych efektów, jak zmyję krem z dłoni to są tylko ciutkę lepsze. Za to jedyny minus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Zakup za niecałe 4 zł, który miło mnie zaskoczył

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając po sobie tłustego/lepkiego filmu. Ma boski zapach, który długo utrzymuje się na dłoniach.
    Skóra dłoni po jego nałożeniu jest dobrze nawilżona, miękka i gładka.
    Idealny do torebki, jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji dłoni. Jeżeli chodzi o dłonie bardziej wymagające - to tutaj raczej warto będzie zainwestować w jakiś lepszy krem o odpowiednio określonym działaniu.

Krem jest niedrogi, bardzo wydajny, zamknięty w wygodnym opakowaniu w postaci tubki.

Polecam.

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Jest tani, pachnie spoko. Może i nawilża a raczej daje takie uczucie bo pozostawia nieprzyjemny film ale znam gorsze produkty także nie jest tragicznie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały, polecam!!
  • W okresie zimy i jesieni mam problem z bardzo suchymi, popękanymi i nawet krwawiącą skórą u rąk. Mało jaki krem mi pomaga, ponieważ moja skóra jest wymagająca i zwykle nie nawilżenie jest krótkotrwałe. Ten krem kupiłam pierwszy raz 2 lata temu i nie rozstaję się z nim co zimę!

Plusy:
    + Naprawdę dobrze nawilża.
    + Poprawia kondycje skóry dłoni.
    + Skóra jest nawilżona, po umyciu rąk.
    + Nietłusty.
    + Bardzo szybko się wchłania.
    + Pachnie całkiem ładnie.
    + Opakowanie nie jest śliskie.
    + Pomaga na długi czas.
    + Da radę z bardzo suchymi dłońmi.
    Neutralne:
    -\+ Cena
    Minusy:
    -Brak

Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno w trakcie)

Chcesz pochwalić Elisa221 za czytelną i pomocną recenzję?