Johnson`s Body Care, 24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk

Powiększ Johnson`s Body Care, 24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 10,90zł / 100ml

• Świetny!
  • Zalety:
    -wydajność
    -cena
    -zapach
    -konsystecja
    -opakowanie

Wad bark!

Dobrze radził sobie nawet w zime, gdy moja skóra na dłonia jest wtedy skłonna do przesuszania.

Jak najbardziej polecam.

Chcesz pochwalić klaudia13166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA !!!!!!!!!!!!
  • Uwielbiam wszelkiego rodzaju kremy do rąk, wypróbowałam już chyba wszystkiego . Moje dłonie są dosyć często suche, podrażnione. Ten krem zdziałał cuda już po pierwszym użyciu! Cena również przystępna. Jest to zdecydowanie mój najlepszy krem do rąk, nie zamienię go już na żaden inny! Polecam!

Chcesz pochwalić kasqa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znalazłam drugiego, tak dobrego kremu dla mojej skóry.
  • Kremu używałam parę lat temu i był to najlepszy krem jaki miałam. Skórę mam ciężką w nawilżeniu w czasie w którym go używałam pracowałam w szpitalu - rękawiczki cały czas. Środki do dezynfekcji i puder z rękawiczek bardzo wysuszały moją skórę tak, że ta zaczynała czasem pękać. Wtedy przypadkiem kupiłam ten krem. Był balsam na moje dłonie. W szpitalu ręce myłam i dezynfekowałam niemalże co chwilę a czułam ochronę tego kremu przez cały dzień. Szkoda jedynie, że nigdzie nie mogę go znaleźć. Próbowałam krem Babe z tej firmy, ale to nie to samo.Używam tego produktu od: pół roku, ale 4 lata temu.Ilość zużytych opakowań: 3-4 tubki.

Chcesz pochwalić pannaatopowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • plusy :
    - śliczny zapach,
    - bardzo szybko sie wchłania nie pozostawiając "tłustego naskórka" jednie piekne nawilzone dłonie
    - przynosi świetne rezultaty i batdzo dobrze poprawia wyglad i kondycje skóry
    - jest wydajny

minusy:
    - nie jest dostepny w kazdej drogerii, ja kupowalam go zawsze w aptece

Używam tego produktu od: 2 lat (lecz nie cały czas)
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Karolina0507 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Kremik przyjemny w użyciu ale w moim odczuciu bardziej natłuszcza niż nawilża. Zwierzchnia warstwa naskórka ślizga się i świeci ale czy głębiej nawilża?? Wątpię. Z wchłanianiem też średnio- raczej tylko oblepia z wierzchu. Ma przepiękny zapaszek przez który czasem do niego powracam i możliwe że gdy jeszcze kiedyś kupię ponownie to właśnie z tego powodu. Zazwyczaj kupuję w promocji bo raczej nie jest wart kupna w regularnej cenie. Plus za estetyczną i wygodną tubkę z klipsem.

Używam tego produktu od: sporadycznie w przeciągu ostatnich kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy , może cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak !
  • plusy:
    - przyzwoita cena (ja dałam za niego chyba 8 zł/75ml.
    - ładny zapach
    - najważniejsze: szybko się wchłania
    - daje prawdziwe uczucie nawilżenia
    - po paru dniach stosowania widać poprawę skóry na dłoniach

minusy:
    brak

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić gimmelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest całkiem dobry!
  • Testując kremy do rąk od razu rzuciła mi się w oczy na półce ta różowa tubka.
    Plusy:
    + Szybko się wchłania,
    + Nawilża,
    + Tani,
    + Cudownie pachnie,
    + Nie jest tłusty i nie klei się,
    Minus:
    -Mało wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić annkaa207 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Uwielbiam!
  • Plusy:
    + tani (swego czasu kupiłam w drogerii Aster za ok. 4 zł)
    + miły zapach
    + wygodne, matowe opakowanie, dzięki któremu krem nie wyślizguje się z rąk
    + najważniejsze - doskonale nawilża, używając wieczorem, rano ręce są nadal świetnie nawilżone i gładkie, nawet po myciu.

Żadnych minusów!

Mój KWC! <3

Ilość zużytych opakowań: kilka, 4-5

Chcesz pochwalić Irje za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Ostatnio zużyłam go do końca i moge wypowiedzieć się na jego temat. Jest dobry, ale specjalnie nie powala na kolana. Uzywałam lepszych kremów i nie wiem czy kupie go ponownie. Całkiem dobrze nawilża i ma ładny, przyjemny zapach, szybko się wchłania i jest wydajny. Ma dużo plusów, mimo to wole kozie mleko z Ziaji.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniula101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Z kremem do rąk staram się nie rozstawać. Nawet latem moje ręce wymagają nawilżenia po każdym myciu.
    Ten krem jest IDEALNY, a wypróbowałam też wiele innych(bo np. zapomniałam wziąć gdzieś mój).

-nawilżenie wystarcza do kolejnego umycia rąk
    - bardzo szybciutko się wchłania
    - świetnie wygładza skórę rąk

NO PO PROSTU NAJLEPSZY

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić martaaa001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Nawilża, szybko się wchłania, odżywia skórę (po zastosowaniu staje się jakby świeższa), ładnie pachnie Ładne, małe opakowanie z łatwością zmieści się w damskiej torebce

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić karooolinka17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy tylko ja uważam, że kiedyś był lepszy?
  • Pierwszy raz miałam do czynienia z tym kremem 4 lata temu. Urzekł mnie od pierwszego kontaktu: ten zapach, przyjemność stosowania i takie tam. Zużyłam wtedy w przeciągu roku 4 opakowania. Później na jakiś czas o nim zapomniałam, postanowiłam wyruszyć na poszukiwania innego kremu, który byłby tak dobry. Niestety, lepszego nie znalazłam, więc postanowiłam powrócić do Johnson's. I się strasznie zdziwiłam, bo kosmetyk ten nie daje już na moich dłoniach tak spektakularnych efektów, a szkoda . Może po prostu skóra moich dłoni przez te 3 lata przerwy zrobiła się bardziej wymagająca?
    Poniżej opis działania kremu na mnie kiedyś i teraz.

Kiedyś:
    Skóra po zaaplikowaniu kremu od razu stawała się jedwabiście miękka, ukojona, zaczerwienienia po kilku użyciach ustępowały. Delikatny, dziecięcy rzekłabym, zapach tylko umilał stosowanie. Starczał na długo, bo nie było potrzeby stosowania go po każdym myciu(skóra była nawilżona nawet po 2 myciach dłoni). Bardzo dobrze się wchłaniał. Poza tym był kilka złotych tańszy- kupowałam go za 7 zł.

Teraz:
    Skóra po zaaplikowaniu staje się miękka i jedwabista, jednak po upływie 30-50 min. efekt ten zanika, przy mocno przesuszonych dłoniach nie utrzymuje się nawet 20 min. Nawilża, ale trzeba stosować go po każdym umyciu, gdyż w czasie mycia czuć, że mechaniczna warstwa, która zostawała na dłoniach, po prostu się zmywa (morał z tego taki, że krem ten nie wchłania się do końca). Zdrożał- kosztuje 9-10 zł. Zapach pozostał bez zmian.

Mimo, iż na mnie nie działa już tak świetnie, daję mu 4 gwiazdki, bo naprawdę nie znalazłam kremu, który moje dłonie tolerowałyby lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań po 75 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Plusy:
    -pięknie pachnie,
    -świetnie nawilża,
    -szybko się wchłania.

Minusów brak.
    Ale oczywiście 24h nawilżenie to bujda, zwłaszcza przy częstym myciu rąk jak u mnie.
    Mimo to nie mam mu nic do zarzucenia,
    jest świetny. Należy do moich niezbędników.
    Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem nawilżający.
  • Mój typ jeśli chodzi o kremy do rąk. Moje dłonie są wymagające i nie wiem jak miałabym normalnie funkcjonować bez dobrego kremu w torebce

PLUSY :

- cudowny zapach
    - konsystencja
    - wydajność
    - świetnie nawilża
    - cena
    - opakowanie

Minusów nie znalazłam

Używam tego produktu od: Pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie czwartego.

Chcesz pochwalić Reiraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubie go
  • ma mnóstwo plusów
    -zaapach, cudowny, delikatny, piekny <3
    -wydajnosc
    -dobrze nawilza
    -nie jest za tlusty ani za rzadki
    -cena dosc dobra
    mnie w zupelnosci wystarcza do pielegnacji dosc suchych rak okresowo.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Chcesz pochwalić milagros_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • nie dla mnie
  • Najpierw ten krem kupiła sobie moja mama, ja go wypróbowałam, spodobał mi sie i postanowiłam kupić swój egzemplarz.
    Minusy:
    -jak dla mnie największym jest to że ten krem lubi sie rolować i to go u mnie dyskwalifikuje;/ i to nie ważne ile sie go nałoży, nie wiem jakim cudem ale wcześniej tego nie czułam, może trafiłam na felerny egzemplarz (?)
    Plusy:
    +piękny zapach
    +cena, w stosunku do pojemności
    +ładne opakowanie
    +dostępność
    +szybko sie wchłania
    +dobrze nawilża, prawdą jest też to że \\\'\\\'nawet po myciu rąk\\\'\\\'

mimo tylu plusów więcej już go nie kupię.
    Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: kończe 1

Chcesz pochwalić PPP90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4 gwiazdki, wyłącznie za szybkie wchłanianie
  • Od lat szukam kremu do rąk, który zrobiłby to, co ma zrobić, a przy tym nie obciążałby nadmiernie skóry dłoni
    Tak już mam, że nienawidzę tego uczucia lepkości i tłuszczu, który pozostaje na mojej skórze po zastosowaniu kosmetyków, które kiepsko się wchłaniają.
    Dla mnie idealny kosmetyk to ten, który nawilży skórę i sprawi, że będzie ona miękka w dotyku, a przy tym pozostawi ją niemal nieskazitelnie czystą, bez żadnych błyszczących się tłustych filmów
    W przypadku kremów do rąk to uczucie wiecznie tłustych dłoni jest dla mnie na tyle nieznośne, że choć mam zwykle 4-8 tubek przeróżnych kremów do rąk, moje dłonie nadal wołają o pomstę do nieba z powodu przesuszonej skóry Wciąż testuję nowe, szukam ideału

PLUSY:
    - krem wchłania się niemal błyskawicznie, zwłaszcza jeżeli użyjemy niewielkiej jego kropli do posmarowania obu dłoni w ciągu kilku minut spokojnie mogę wrócić do pisania sms-a, klepania na klawiaturze, czy choćby jedzenia jakiegoś owocu nic nie wyślizguje się z dłoni, nic się do nich nie lepi, nie pozostawiam wszędzie tłustych śladów, które musiałabym później sprzątać krzątając się po całym mieszkaniu ze ściereczką,
    - przepiękny, bardzo przyjemny dla nosa zapach, którego nie da się opisać... jest to połączenie klasycznego zapachu typowego dla większości kosmetyków Nivea, z nutką woni zarezerwowanych dla kosmetyków "dziecięcych" z odrobiną kwiatów coś pięknego utrzymuje się przez kilka godzin na skórze i wypełnia całe pomieszczenie aż czuć wiosnę!

MINUSY:
    - podobno nawilżenie miało się utrzymywać nawet po umyciu rąk... nic z tych rzeczy skóra po umyciu dłoni dowolnym mydłem, na nowo staje się przesuszona, a więc należałoby ponowić aplikację kremu... nakładając jego grubszą warstwę na noc, co prawda rano budzę się z miękkimi i pachnącymi dłońmi, ale nie powiedziałabym, że są rewelacyjnie nawilżone... by taki efekt osiągnąć, muszę nakładać krem po każdym myciu rąk, a wtedy ta niewielka tubka wystarczyłaby mi pewnie na okres 2 tygodni,
    - wygórowana cena - w drogeriach widuję go standardowo w cenie ok. 8zł... czekam więc na promocję i wówczas kupuję 2 lub 3 tubki w cenie 4,5zł - taką cenę uważam za właściwą w stosunku do pojemności i działania kremu.

Podsumowując, pozostaje mi do wyboru albo ciągle nakładanie kremu Johnson's i cieszenie się szybkim wchłanianiem kosztem nawilżenia skóry dłoni, albo aplikowanie przeróżnej maści tłuściochów do rąk, które choć się nie wchłaniają, przynajmniej w odpowiednim stopniu nawilżają...
    Obecnie lepiej spisuje się krem Cien z Lidla - stała i niska cena, w miarę szybko się wchłania, doskonale nawilża.
    Ten będę kupowała nadal, sprawdzi się latem

Ilość zużytych opakowań: zużywam 3

Chcesz pochwalić Robaczywka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry lecz nie najlepszy
  • Krem jest dobry, lecz według mnie szału nie robi. Gdy nalożymy go na skórę - jest OK. Problem pojawia się wtedy, gdy umyjemy ręce i nie nałożymy kremu, wtedy skóra jest ściągnięta i nierzyjemna w dotyku. Używam go od kilku miesięcy naprzemiennie z innymi kremami, gdyż w przeciwnym razie nie dałby rady mojej skórze. Nie jestem pewna czy do niego wrócę, może kiedyś, gdy zatęsknię za jego pięknym zapachem .

PLUSY: +
    - świetna, lekka konsystencja, krem bardzo szybko się wchłania
    - piękny zapach, który mnie urzekł od pierwszego powąchania
    - bezpośrednio po nałożeniu daje przyjemne uczucie miękkości
    - duży plus za zakrętkę, która jest zatykana a nie jak w niektórych kremach- zakręcana. Nie muszę się męczyć z zakręcaniem i jednoczensym aplikowaniem kremu
    -niska cena

MINUSY - :
    - duży minus za to, że gdy raz zapomnę posmarować dłonie kremem, szorstokść i nieprzyjemne napięcie skóry wraca
    - nie nadaje się dla bardzo suchej skóry rąk, słabo nawilża
    - mała wydajność

Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/ 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 00karlikarlikarli00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony
  • Nie spotkałam jak dotąd lepszego kremu do rąk.

Plusy:
    -zapach! jest cudowny
    -dobrze nawilża
    -ręce stają się milutkie
    -niska cena
    -wydajny
    -szybko się wchłania

Minusy:
    -nie jest 24h, ale da się z tym żyć :P

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić passionberry za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • DOBRY
  • Zdecydowanie polecam. Krem ma bardzo przyjemny zapach i dobrze nawilża. Nadaje się do stosowania w zimie na spierzchnięte dłonie. Cena również jest bardzo przystępna.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić agacm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ot średni
  • Tuż po posmarowaniu, owszem są gładkie i milusie ale niestety ten efekt nie pozostaje na dłoniach na dłużej. Więc trzeba bardzo często po niego sięgać...

Zapach ma bardzo przyjemny i to chyba jedyna zauważona przeze mnie zaleta.

A i tak do kosmetyków J&J i tak już nie wrócę bo z tego co wiem testuja na zwierzakach :-( A takim firmom u nas w domu mówimy stanowcze NIE.

Chcesz pochwalić Truska77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czyżby rzeczywiście 24 h !
  • Dzięki tutejszym opinią wizazu, skusiłam się na ten krem.
    I nie zawiódł mnie a nawet bym powiedziała, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona

+ ma przyjemną, puszystą konsystencję
    + lekko się rozprowadza
    + ładnie, szybko się wchłania, zostawiając miłą i delikatną powłoczkę
    + niezła pojemnośc i wydajnośc jak na tą cenę i renomę marki, baa...
    + estetyczne i higieniczne opakowanie, nie trudno je otworzyc
    + ładny, naturalny, nie ostry zapach
    + bardzo dobrze nawilża i odżwyia. Nie wiem jak u innych, ale jak się rano posmaruję to mi starczy na cały dzień i nie czuję wysuszenia dłoni, wcześniej tak nie było więc stawiam, że to jego zasługa. No szok !

Muszę odjąc 1 gwiazdkę, ponieważ krem przy większym pocieraniu zaczyna się rolowac

uważam, że naprawdę warto !

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy lub troszkę dłuże
    jIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić mila1195 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm
  • Krem całkiem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Nawilżenie na 24 godziny na pewno to nie est, trzeba plikować go kilka razy dziennie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lydka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś bardziej mi pasował
  • bardzo go lubiłam zawsze przynosił ukojenie moim dłoniom, nie wiem czy może ostatnio zmienili jego formułę ale ostatnio warzy mi się na rękach nawet przy najmniejszej ilości strasznie mnie to irytuje a tak go lubiłam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Missbadass za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Bardzo lubię ten krem do rąk, mój numer jeden.

Ma same plusy:
    *zapach-cudowny, od początku go pokochałam.
    *bardzo dobrze nawilża
    *szybko się wchłania
    *nie podrażnia
    *niska cena
    *opakowanie też bardzo ładne

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić madeline10 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij