Johnson`s Body Care, 24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk

Powiększ Johnson`s Body Care, 24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 10,90zł / 100ml

• Świetny!
  • Zalety:
    -wydajność
    -cena
    -zapach
    -konsystecja
    -opakowanie

Wad bark!

Dobrze radził sobie nawet w zime, gdy moja skóra na dłonia jest wtedy skłonna do przesuszania.

Jak najbardziej polecam.

Chcesz pochwalić klaudia13166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA !!!!!!!!!!!!
  • Uwielbiam wszelkiego rodzaju kremy do rąk, wypróbowałam już chyba wszystkiego . Moje dłonie są dosyć często suche, podrażnione. Ten krem zdziałał cuda już po pierwszym użyciu! Cena również przystępna. Jest to zdecydowanie mój najlepszy krem do rąk, nie zamienię go już na żaden inny! Polecam!

Chcesz pochwalić kasqa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znalazłam drugiego, tak dobrego kremu dla mojej skóry.
  • Kremu używałam parę lat temu i był to najlepszy krem jaki miałam. Skórę mam ciężką w nawilżeniu w czasie w którym go używałam pracowałam w szpitalu - rękawiczki cały czas. Środki do dezynfekcji i puder z rękawiczek bardzo wysuszały moją skórę tak, że ta zaczynała czasem pękać. Wtedy przypadkiem kupiłam ten krem. Był balsam na moje dłonie. W szpitalu ręce myłam i dezynfekowałam niemalże co chwilę a czułam ochronę tego kremu przez cały dzień. Szkoda jedynie, że nigdzie nie mogę go znaleźć. Próbowałam krem Babe z tej firmy, ale to nie to samo.Używam tego produktu od: pół roku, ale 4 lata temu.Ilość zużytych opakowań: 3-4 tubki.

Chcesz pochwalić pannaatopowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • plusy :
    - śliczny zapach,
    - bardzo szybko sie wchłania nie pozostawiając "tłustego naskórka" jednie piekne nawilzone dłonie
    - przynosi świetne rezultaty i batdzo dobrze poprawia wyglad i kondycje skóry
    - jest wydajny

minusy:
    - nie jest dostepny w kazdej drogerii, ja kupowalam go zawsze w aptece

Używam tego produktu od: 2 lat (lecz nie cały czas)
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Karolina0507 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • Kremik przyjemny w użyciu ale w moim odczuciu bardziej natłuszcza niż nawilża. Zwierzchnia warstwa naskórka ślizga się i świeci ale czy głębiej nawilża?? Wątpię. Z wchłanianiem też średnio- raczej tylko oblepia z wierzchu. Ma przepiękny zapaszek przez który czasem do niego powracam i możliwe że gdy jeszcze kiedyś kupię ponownie to właśnie z tego powodu. Zazwyczaj kupuję w promocji bo raczej nie jest wart kupna w regularnej cenie. Plus za estetyczną i wygodną tubkę z klipsem.

Używam tego produktu od: sporadycznie w przeciągu ostatnich kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy , może cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak !
  • plusy:
    - przyzwoita cena (ja dałam za niego chyba 8 zł/75ml.
    - ładny zapach
    - najważniejsze: szybko się wchłania
    - daje prawdziwe uczucie nawilżenia
    - po paru dniach stosowania widać poprawę skóry na dłoniach

minusy:
    brak

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić gimmelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest całkiem dobry!
  • Testując kremy do rąk od razu rzuciła mi się w oczy na półce ta różowa tubka.
    Plusy:
    + Szybko się wchłania,
    + Nawilża,
    + Tani,
    + Cudownie pachnie,
    + Nie jest tłusty i nie klei się,
    Minus:
    -Mało wydajny.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić annkaa207 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Uwielbiam!
  • Plusy:
    + tani (swego czasu kupiłam w drogerii Aster za ok. 4 zł)
    + miły zapach
    + wygodne, matowe opakowanie, dzięki któremu krem nie wyślizguje się z rąk
    + najważniejsze - doskonale nawilża, używając wieczorem, rano ręce są nadal świetnie nawilżone i gładkie, nawet po myciu.

Żadnych minusów!

Mój KWC! <3

Ilość zużytych opakowań: kilka, 4-5

Chcesz pochwalić Irje za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Ostatnio zużyłam go do końca i moge wypowiedzieć się na jego temat. Jest dobry, ale specjalnie nie powala na kolana. Uzywałam lepszych kremów i nie wiem czy kupie go ponownie. Całkiem dobrze nawilża i ma ładny, przyjemny zapach, szybko się wchłania i jest wydajny. Ma dużo plusów, mimo to wole kozie mleko z Ziaji.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniula101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Z kremem do rąk staram się nie rozstawać. Nawet latem moje ręce wymagają nawilżenia po każdym myciu.
    Ten krem jest IDEALNY, a wypróbowałam też wiele innych(bo np. zapomniałam wziąć gdzieś mój).

-nawilżenie wystarcza do kolejnego umycia rąk
    - bardzo szybciutko się wchłania
    - świetnie wygładza skórę rąk

NO PO PROSTU NAJLEPSZY

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić martaaa001 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij