Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• dobry
  • lekki i przyjemny
    Krem sprawdza się świetnie w porach roku wiosna-jesień. Jego zaletą jest:
    + bardzo szybko się wchłania
    + zaraz po użyciu eliminuje napięcie skóry
    + bardzo dobrze nawilża
    + wygładza
    + przyjemnie pachnie
    + regeneruje
    + jest wydajny
    + kolor opakowania cieszy oko
    + utrzymuje się do 2-3 myć

Minusów nie zauważyłam. Krem godny polecenia, jeśli ktoś potrzebuje dobrego nawilżenia rąk.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 (100ml)

Chcesz pochwalić Science za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny niedrogi krem
  • Pierwszy raz kremu tego spróbowałam u koleżanki. |I potem poszłam do sklepu go kupić. krem jest tani, ma ładne opakowanie, jest wydajny, dobrze nawilża, ślicznie pachnie. Pracowałam wtedy w gastronomii- to wyobraźcie sobie moje dłonie! Koszmar! Zaczęłam go stosować i stan moich dłoni się polepszył. Niestety krem ma wadę, która na dłuższą metę mi trochę przeszkadzała- bardzo wolno się wsiąka i pozostawia tłustą powłokę na skórze. Poza tym super!

Używam tego produktu od: 3 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: ponad 2 lata

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale....
  • Generalnie dobry krem:
    +dobra konsystencja
    +stosunkowo szybko się wchłania, pozostawiając delikatną powłoczkę
    +przyjemny zapach
    +cena
    Ale...
    -nie nadaje się do przesuszonych dłoni i nie sprawdza się zimą. W moim wypadku żeby efekt nawilżenia się utrzymywał, muszę co chwilę aplikować go na dłonie.
    Dla mniej wymagajacych dłoni będzie idealny.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Choć moim ulubionym kremem do rąk jest obecnie Garnier w czerwonej tubce, w razie jego braku chętnie kupiłabym właśnie ten recenzowany krem. Po posmarowaniu nim dłoni skóra faktycznie długo pozostaje gładka i nawilżona, a krem nie wchłania się zbyt długo. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i łatwo go rozsmarować. Nie wiem, czy sprawdzi się w przypadku bardzo wysuszonych dłoni. Moje na co dzień nie sprawiają problemów, chyba, że jesienią, w momencie, gdy następuje wyraźne ochłodzenie lub zimą. Oprócz istotnych zalet, krem ma całkiem przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • tego własnie szukałam
  • krem jest dla mnie idealny. Mocno nawilża ale przy tym nie sprawia że ręce się kleją. Pracuje przy komputerze i niestety wiele kremów jest takich że jak posmaruję nimi ręce to później prawa dłoń przykleja mi się do myszki... Może niektórym wydaje się to śmieszne ale mnie bardzo irytowało. Długo szukałam kremu który nie będzie się kleił a przy okazji będzie wystarczająco nawilżał moje bardzo cuhe dłonie. I myslę, że już znalazłam Dodatkowy atut to zapach, dla mnie jest piękny

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie
  • Bardzo lubie ten kremik
    +kosmetyku:
    -wydajnosc
    -swietnie nawilza
    -regeneruje skore dloni
    -konsystencja, bardzo lekka
    -ladnie sie wchlania, nie pozostawia tlustego filmu
    -dziewczece opakowanie
    -sliczny zapach

Co do 24-godzinnego nawilzenia, hmmm

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 koncze

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • + Bardzo wydajny
    + Niska cena
    + Szybko się wchłania

- Nawilżenie trwa bardzo, bardzo krótko
    - Niezbyt poręczne opakowanie

Krem niezbyt przypadł mi do gustu, bo choć w pierwszej chwili wydawał się całkiem dobry - dłonie były aksamitnie gładkie, to po 2-3 godzinach były tak samo suche, jak przed aplikacją kremu. Jeśli ktoś lubi bardzo często nakładać krem na dłonie lub ma niezbyt suchą skórę, to jak najbardziej, u mnie się nie sprawdził.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić sssonia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Idealny!
    Kupiłam go na promocji twierdząc, że po co mam przepłacać za kolejny krem do rąk, które będzie beznadziejny, wezmę tego z promocji i spróbuję.

A tu miła niespodzianka! Ten krem okazał się idealny dla moich dłoni. Zapach przepiękny, bardzo delikatny. Konsystencja bardzo odpowiednia, wydajna. Dłonie po jego użyciu stają się wręcz aksamitnie delikatne, nawet po umyciu. Szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości, nie podrażnia.

Chcesz pochwalić elektromagnetyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz TAK!!!!
  • Kupiłam ten krem pierwszy raz około 5 lat temu, może troszkę mniej. Od tamtej pory bardzo często gości w mojej kosmetyczce, bo jest po prostu BOSKI!!!!!

Zalety:
    - ładna tubeczka
    - pojemność
    - cena
    - piękny zapach
    - bardzo wydajny
    - cudownie nawilża i pielęgnuje dłonie
    - idealnie się sprawdza nawet przy mikropęknięciach skóry spowodowanych dużym przesuszeniem
    - nie podrażnia
    - nie powoduje swędzenia skóry
    - szybko i cudownie się wchłania
    - zostawia przyjemną aksaminą w dotyku warstewkę
    - idealny na zimę jak i na lato

Minusy:
    brak

Mimo tylu możliwości na rynku w dziedzinie kremów do rąk ja jednak zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem bo tylko on wie i rozumie potrzeby moich dłoni!

Używam tego produktu od: 4 lub 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Zaskoczył mnie pozytywnie
    * wymarzona konsystencja,
    * piękny subtelny zapach,
    * szybko się wchłania,
    * dobrze nawilża,
    * cena przystępna,
    * super miękka tubka i łatwość wyciskania

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij