Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• Dobry
  • Poznałam go na promocji w SuperPharmie. Dałam za niego coś około 3-4 zł.

+ Bardzo ładny, delikatny zapach. Przywodzi mi na myśl jakąś delikatną rumiankową herbatkę czy coś zapach utrzymuje się bardzo długo na dłoniach.
    + Duże, wygodne opakowanie, chociaż nie zmieści się do mniejszej torebki.
    + Wielki plus za otwierany korek. Miałam dużo kremów odkręcanych, i jak zabierałam je ze sobą to potem ganiałam zakrętkę po ulicy, tramwaju, auli itp. Otwierany korek bardzo ulatwił mi korzystanie.
    + Fajnie nawilża i wygładza dłonie, są milutkie i miękkie.
    + Tak samo działa na stopy. Im to obojętne czy krem jest do rąk czy do stóp. Ma działać i działa. Stópki są po nim rownież miękkie i bardzo dobrze nawilżone.

- Nie zaobserwowałam żadnych spektakularnych efektów, jak zmyję krem z dłoni to są tylko ciutkę lepsze. Za to jedyny minus.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Zakup za niecałe 4 zł, który miło mnie zaskoczył

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając po sobie tłustego/lepkiego filmu. Ma boski zapach, który długo utrzymuje się na dłoniach.
    Skóra dłoni po jego nałożeniu jest dobrze nawilżona, miękka i gładka.
    Idealny do torebki, jako kosmetyk do codziennej pielęgnacji dłoni. Jeżeli chodzi o dłonie bardziej wymagające - to tutaj raczej warto będzie zainwestować w jakiś lepszy krem o odpowiednio określonym działaniu.

Krem jest niedrogi, bardzo wydajny, zamknięty w wygodnym opakowaniu w postaci tubki.

Polecam.

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Jest tani, pachnie spoko. Może i nawilża a raczej daje takie uczucie bo pozostawia nieprzyjemny film ale znam gorsze produkty także nie jest tragicznie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały, polecam!!
  • W okresie zimy i jesieni mam problem z bardzo suchymi, popękanymi i nawet krwawiącą skórą u rąk. Mało jaki krem mi pomaga, ponieważ moja skóra jest wymagająca i zwykle nie nawilżenie jest krótkotrwałe. Ten krem kupiłam pierwszy raz 2 lata temu i nie rozstaję się z nim co zimę!

Plusy:
    + Naprawdę dobrze nawilża.
    + Poprawia kondycje skóry dłoni.
    + Skóra jest nawilżona, po umyciu rąk.
    + Nietłusty.
    + Bardzo szybko się wchłania.
    + Pachnie całkiem ładnie.
    + Opakowanie nie jest śliskie.
    + Pomaga na długi czas.
    + Da radę z bardzo suchymi dłońmi.
    Neutralne:
    -\+ Cena
    Minusy:
    -Brak

Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno w trakcie)

Chcesz pochwalić Elisa221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gwarancja zadowolenia
  • Jeden z lepszych kremów do rąk jaki miałam, co jakiś czas do niego wracam...
    szybko się wchłania i pozostawia na dłoniach miłą gładką powłokę, dobrze nawilża i jest wydajny
    Minusik za opakowanie, które po jakimś czasie użytkowania zmienia się i brudzi, do tego cena nie jest najniższa, myślę że można znaleźć tańszy równie dobry zamiennik

Używam tego produktu od: ok 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bardzo dobry i wydajny krem do rąk. Idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Jest nietłusty, szybko się wchłania, pięknie pachnie. Wygładza szorstką skórę dłoni i nawet po umyciu rąk da się wyczuć jego obecność. Dostępny w każdym Rossmanie. Cena też przyzwoita. Jeden z moich ulubionych kremów do rąk

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jak dla mnie najlepszy jaki do tej pory miałam. Używam go w okresie jesiennym i póki co dobrze się sprawdza

plusy:
    + dostępność
    + cena
    + dość wydajny
    + dobrze wchłaniający
    + nawilżający
    + zapach jest delikatny
    + dobra trwałość
    + po aplikacji nie klei się

neutralne:
    +/- po umyciu rąk utrzymuje się delikatny film z kremu, ale ja wolę go zetrzeć i jeszcze raz nałożyć krem

minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić Kittieh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Najlepszy krem do rąk jaki miałam.
    Bardzo ładnie pachnie. Proste i poręczne opakowanie. Krem jest wydajny. Bardzo dobrze działa.
    W zimie mam ogromny problem w pękającą, suchą i szorstką skórą rąk i do tej pory mało kremów dawało sobie z nimi radę. Ten krem świetnie nawilża dłonie, są gładkie i nie pękają, nawet po myciu. Polecam

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić perulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Jeden z najlepszych kremów do rąk, jaki kiedykolwiek miałam! Nie dość, że ślicznie pachnie, opakowanie jest bardzo ładne, to jeszcze działa tak, jak powinien. Dłonie po użyciu kremiku są mięciutkie i wygładzone przez długi czas, a nawet po umyciu rąk, wciąż są gładkie. Bardzo pomógł mi w zimie, gdy miałam bardzo suche i szorstkie dłonie, ale można go używać przez cały rok. Polecam!

Używam tego produktu od: rok, półtorej, Coś koło tego.
    Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Krem jest lekki, dobrze się wchłania i ładnie pachnie. Dłonie po nim nie są "śliskie", ale skóra staje się miękka i delikatna. Niestety efekt nie jest długotrwały i po myciu rąk trzeba się znów nakremować. Kosmetyk jest wydajny, niedrogi i dostępny praktycznie w każdym sklepie.

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij