Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)
Produkt dostępny w 8 sklepach. Cena już od 4,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• fajny kremik
  • Uwielbiam kremy do rąk, testuje ich naprawdę dużo. Ten dostałam w prezencie.

Plusy:
    - szybko się wchłania,
    - ładny zapach,
    - dobrze nawilża i wygładza skórę,
    - ładne opakowanie.

Minusy:
    - cena,
    - jeśli się za dużo nałoży to wałkuje się na dłoniach,
    - trzeba rozciąć opakowanie, żeby całkowicie wyjąć krem,
    - nawilżenie nie utrzymywało się za długo.

Chcesz pochwalić GoshaNeko za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• Ulubieniec moich dłoni
  • Nigdy nie miałam kremu, z którym zostałam na dłużej. Zawsze coś mi nie pasowało, zmieniałam jak tylko się skończył, by wypróbować inne, nowe marki. Aż do zakupu tego kremu. Od tej chwili nie zamieniam go na żaden inny.
    Plusy:
    - świetne nawilżenie, efekt utrzymuje się przez cały dzień, nawet po wielokrotnym myciu rąk,
    - przyjemny zapach,
    - świetna konsystencja, nie za gęsty, nie za rzadki, w sam raz, przez co ekonomiczny,
    - cena.
    Mały minus za ciężkie wydobycie końcówki produktu z opakowania, ale wystarczy je przeciąć, by zużyć produkt do samego końca.
    Używam nieprzerwanie od kilku miesięcy, serdecznie polecam, także na zimę i do wymagających dłoni.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić OlaGit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Ładnie pachnie, ma lekką konsystencję ale nawilżenie trwa bardzo krótko. Kupiłam go na wypróbowanie bo był w promocji 1+1 gratis i męczę się by oba wykończyć xD

Ilość zużytych opakowań: prawie 2 całe

Chcesz pochwalić javeira za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem do rąk
  • Dobry, solidny krem do rąk.
    Nawilża moje dłonie, pozostawia lekki film i ładnie pachnie.
    Często nosze go przy sobie w torebce.
    Idealnie sprawdza się zarówno zimą, jak i latem. Uważam, że mogę z czystym sumieniem polecić ten krem każdej kobiecie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MonikaKalinowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój jedyny na zawsze
  • Tego kremu używam już od bardzo dawna, zawsze jestem przy nim i juz z niego nie zrezygnuje. Jest dla mnie najlepszy
    + dobra konsystencja idealnie się rozprowadza
    + cena bardzo niska
    + wygodne opakowanie
    + przyjemnie i na długo nawilża
    + skóra jest miękka i odżywiona nawet po umyciu rąk
    +bardzo wydajny
    Minusów brak, dla mnie to najlepszy krem nawilżający do rąk w najlepszej cenie. Nie szukam dalej bo jest w mojej ocenie ideałem!

Używam tego produktu od: Niepamiętnych czasów
    Ilość zużytych opakowań: Bardzo wiele

Chcesz pochwalić evvveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • MIły i przyjemny krem o ładnym zapachu. Daje długie uczucie nawilżenia. Dosyć szybko się wchłania. Chroi też skórki wokół paznokci. Trzeba jednak z nim uwazac aby nie nałożyc za duzo bo sie nie wchłonie. Działanie jest długoterminowe utrzymuje się po umyciu rąk.

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiiaem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brawo
  • Tani i udany zakup.
    Opakowanie świetne, krem rewelacja, szybko się wchłania, przyjemny zapach, kondycja skóry lepsza już po 3 razach użycia.

Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 4 msc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2 opakowania

Chcesz pochwalić rudawepiegi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepkie dłonie
  • Początkowo byłam naprawdę zadowolona z tego kremu: jest troszkę tłustawy, ale ostatecznie w dość niedługim czasie wchłania się; dobrze nawilża, delikatnie pachnie, jest estetycznie opakowany.
    Jednak po kilku czy kilkunastu dniach jego używania coś się zepsuło. Nie mam pojęcia, jak to wytłumaczyć, ale po posmarowaniu skóry kremem robi się ona lepka, nie tłusta, tylko taka klejąca się jak np. po soku owocowym, aż skrzypi. Denerwuje mnie to i nie kupię tego kosmetyku ponownie.

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • chwilowe nawilżenie
  • Stosowałam go, gdy moje dłonie nie były zbyt mocno wysuszone i zniszczone, a mimo to nawilżał je na krótko.
    Plusem jednak jest to, że po wyparowaniu nie zostawiał skóry jeszcze bardziej suchej, niż przed jego nałożeniem.
    Zapach całkiem przyjemny.
    W tym momencie szukam jednak czegos mocniejszego z długotrwałym efektem nawilżenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Poszukuję by go kupić!
  • Używam kilka razy w ciągu dnia z racji tego, że pożyczam go nieustannie od koleżanki i muszę przyznać, że to najlepszy krem z jakim się kiedykolwiek spotkałam!

Plusy:
    - ładny zapach
    - nawilża
    - poprawia wygląd dłoni
    - nie jest tłusty

Minusy:
    - dostępnosc - w moim miescie trudno go znaleźć.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lifja za czytelną i pomocną recenzję?