Powiększ Johnson`s Body Care, 24 Hour Moisture Hand Cream (Krem do rąk `24-Godzinne Nawilżanie`)

Zgłaszająca osoba: Emilkaa

Krem do rąk Johnson`s 24-Godzinne Nawilżanie o wyjątkowo miękkiej konsystencji balsamu przynosi uczucie miękkości,które pozostaje nawet po myciu dłoni.
Łączy w sobie substancje odżywcze,naturalny składnik nawilżający oraz zmiękczającą oliwkę.
Doskonale się wchłania nawilżając skórę przez 24 godziny,aby pomóc zwalczyć 3 oznaki suchości:
1.zmniejszyć uczucie ściągnięcia
2.zmniejszyć szorstkość skóry
3.przywrócić świeży wygląd matowym dłoniom.

Uwaga: Krem może występować jako `24-Godzinne Nawilżanie, Krem do rąk`

Skład: Aqua, Glycerin, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Squalane, Glyceryl Oleate, Ceteareth-6, Stearyl Alcohol, p-Anisic Acid, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. (12.12.2008)

Cena: 7,49zł / 100ml; 7,99zł / 75ml

• Gwarancja zadowolenia
  • Jeden z lepszych kremów do rąk jaki miałam, co jakiś czas do niego wracam...
    szybko się wchłania i pozostawia na dłoniach miłą gładką powłokę, dobrze nawilża i jest wydajny
    Minusik za opakowanie, które po jakimś czasie użytkowania zmienia się i brudzi, do tego cena nie jest najniższa, myślę że można znaleźć tańszy równie dobry zamiennik

Używam tego produktu od: ok 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bardzo dobry i wydajny krem do rąk. Idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Jest nietłusty, szybko się wchłania, pięknie pachnie. Wygładza szorstką skórę dłoni i nawet po umyciu rąk da się wyczuć jego obecność. Dostępny w każdym Rossmanie. Cena też przyzwoita. Jeden z moich ulubionych kremów do rąk

Używam tego produktu od: sierpień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jak dla mnie najlepszy jaki do tej pory miałam. Używam go w okresie jesiennym i póki co dobrze się sprawdza

plusy:
    + dostępność
    + cena
    + dość wydajny
    + dobrze wchłaniający
    + nawilżający
    + zapach jest delikatny
    + dobra trwałość
    + po aplikacji nie klei się

neutralne:
    +/- po umyciu rąk utrzymuje się delikatny film z kremu, ale ja wolę go zetrzeć i jeszcze raz nałożyć krem

minusy:
    - brak

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić Kittieh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Najlepszy krem do rąk jaki miałam.
    Bardzo ładnie pachnie. Proste i poręczne opakowanie. Krem jest wydajny. Bardzo dobrze działa.
    W zimie mam ogromny problem w pękającą, suchą i szorstką skórą rąk i do tej pory mało kremów dawało sobie z nimi radę. Ten krem świetnie nawilża dłonie, są gładkie i nie pękają, nawet po myciu. Polecam

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić perulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Jeden z najlepszych kremów do rąk, jaki kiedykolwiek miałam! Nie dość, że ślicznie pachnie, opakowanie jest bardzo ładne, to jeszcze działa tak, jak powinien. Dłonie po użyciu kremiku są mięciutkie i wygładzone przez długi czas, a nawet po umyciu rąk, wciąż są gładkie. Bardzo pomógł mi w zimie, gdy miałam bardzo suche i szorstkie dłonie, ale można go używać przez cały rok. Polecam!

Używam tego produktu od: rok, półtorej, Coś koło tego.
    Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Chcesz pochwalić Delicja1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Krem jest lekki, dobrze się wchłania i ładnie pachnie. Dłonie po nim nie są "śliskie", ale skóra staje się miękka i delikatna. Niestety efekt nie jest długotrwały i po myciu rąk trzeba się znów nakremować. Kosmetyk jest wydajny, niedrogi i dostępny praktycznie w każdym sklepie.

Używam tego produktu od: około rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić katsia1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • lekki i przyjemny
    Krem sprawdza się świetnie w porach roku wiosna-jesień. Jego zaletą jest:
    + bardzo szybko się wchłania
    + zaraz po użyciu eliminuje napięcie skóry
    + bardzo dobrze nawilża
    + wygładza
    + przyjemnie pachnie
    + regeneruje
    + jest wydajny
    + kolor opakowania cieszy oko
    + utrzymuje się do 2-3 myć

Minusów nie zauważyłam. Krem godny polecenia, jeśli ktoś potrzebuje dobrego nawilżenia rąk.

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 (100ml)

Chcesz pochwalić Science za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny niedrogi krem
  • Pierwszy raz kremu tego spróbowałam u koleżanki. |I potem poszłam do sklepu go kupić. krem jest tani, ma ładne opakowanie, jest wydajny, dobrze nawilża, ślicznie pachnie. Pracowałam wtedy w gastronomii- to wyobraźcie sobie moje dłonie! Koszmar! Zaczęłam go stosować i stan moich dłoni się polepszył. Niestety krem ma wadę, która na dłuższą metę mi trochę przeszkadzała- bardzo wolno się wsiąka i pozostawia tłustą powłokę na skórze. Poza tym super!

Używam tego produktu od: 3 opakowania
    Ilość zużytych opakowań: ponad 2 lata

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale....
  • Generalnie dobry krem:
    +dobra konsystencja
    +stosunkowo szybko się wchłania, pozostawiając delikatną powłoczkę
    +przyjemny zapach
    +cena
    Ale...
    -nie nadaje się do przesuszonych dłoni i nie sprawdza się zimą. W moim wypadku żeby efekt nawilżenia się utrzymywał, muszę co chwilę aplikować go na dłonie.
    Dla mniej wymagajacych dłoni będzie idealny.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Choć moim ulubionym kremem do rąk jest obecnie Garnier w czerwonej tubce, w razie jego braku chętnie kupiłabym właśnie ten recenzowany krem. Po posmarowaniu nim dłoni skóra faktycznie długo pozostaje gładka i nawilżona, a krem nie wchłania się zbyt długo. Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję i łatwo go rozsmarować. Nie wiem, czy sprawdzi się w przypadku bardzo wysuszonych dłoni. Moje na co dzień nie sprawiają problemów, chyba, że jesienią, w momencie, gdy następuje wyraźne ochłodzenie lub zimą. Oprócz istotnych zalet, krem ma całkiem przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij