Lancome, Miracle Women

Powiększ Lancome, Miracle Women

Zgłaszająca osoba: Wiola

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.
Cena: ok. 220-260 zł / 50 ml

• Zapach może być dla niektórych 'duszący'.
  • Zapach byłby całkiem przyjemny gdyby nie pieprz, który jest sercem perfum. Zapach dosyć intensywny i długotrwały. Kupiłam go w ciemno nie czytając wcześniej opisu produktu - mój błąd. Jeśli komuś nie odpowiada wyczuwalny zapach pieprzu w perfumach to naprawdę go nie polecam.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Trzy razy użyty

Chcesz pochwalić Magdalenianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny zapach
  • Uwielbiam ten lekki i delikatny zapach, który idealnie stapia się z moją skórą.

I choć ma kolor różwoy a mi podoba się większość perfum w kolorystyce białej lub niebieskiej, ten trafia idealnie w mój gust.

Zawiera wszystkie kwiaty które uwielbiam: jaśmin, frezje, magnolie i lilie - lubię intensywnie pachnące kwiaty, i ku mojemu zaskoczeniu z takich zapachów można zrobić coś delikatnego co przyprawione piżmem daje tak zniewalający zapach.

Uwielbiam i co jakiś czas wracam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszzego

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegoś lepszego
  • Robiłam listę zapachów które chciałabym dostać.
    La vie est belle odrzuciłam od razu, ponieważ tak pachnie co druga kobieta mijana na ulicy :P
    Uwielbiam zapachy słodkie, mocne, wciaż szukam swojego ideału i mam już upatrzoną mieszaninę, tylko czekam, aż dane mi będzie korzystanie z menzurek i stworzenie nowego dzieła!
    Ale - do rzeczy. Chciałam wziać gucci rush 2 - nie było testera. Aż tak bardzo nie ufam swojej intuicji
    Po pierwsze - jest ogórkowy.
    Miał być słodki, a pachnie jak wymioty po korzennym piwie.
    Od razu czuc mocno nasyconą woń alkoholu. Serio, liczyłam na zapach taki, jak czułam w drogerii - niestety, widocznie musiał zmieszać się w powietrzu. Nie jest odświeżający, chłodny. Nie jest zapachem, za którym odwrócę się na ulicy.

Po lancome oczekiwałam trwałosci zapachu. Niestety, co 4 h muszę ponowić aplikację.

Butelkę zużyję do końca, ale na pewno nie będzie moim wymarzonym zapachem. Zbyt płytki.

Moja rada: jeżeli chcesz kupić zapach, wąchaj max 2 dziennie. Albo kup worek kawy i co chwilę oświeżaj zmysł węchu ))

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić naughtily za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • piękny letni zapach
  • Używałam go jakiś czas temu i nie ukrywam....zapomniałam o nim. Sama nie wiem dlaczego, bo bardzo go lubiłam, pięknie utrzymywał się na skórze, kobiecy i wyjątkowy. Na pewno do niego wrócę w lecie.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • szufladka z napisem: klasyka.
  • Brakuje mi ty zdecydowanej korzennej nuty, takiej, którą czuję na skórze natychmiast, która utlenia się po kilku chwilach do głębokiego aromatu uwodzicielskiego zapachu perfum, za jakimi przepadam...

Tymczasem...

Zapach wydaje mi się podobny do Bruno Banani, Pure Woman, chociaż w gruncie rzeczy sporo nut pozostaje rozbieżnych. Niemniej łudząco podobne zapachy sprawiają, że moje odczucia również są analogiczne.

Zapach jest delikatny, kobiecy, żeby nie powiedzieć - dziewczęcy. Dość ciekawy, bardziej interesujący od Pure Woman, przechodzący z czasem w słodycz kwiatów. Jest w nim coś pudrowego, jakby sam siebie tłumił przed prawdziwym energicznym zapachem.

Perfumy na każdą okazję. Na każdy dzień, dla każdej z nas.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • piwonia
  • wiem, że w składzie nie ma piwonii, ale te perfumy tak właśnie pachną (subiektywnie dla mnie). jakieś poboczne frezje i jaśminy to jest tylko dodatek w stylu kwiat do kapelusza. orzeźwiające, mocne, trwałe (do 5 godzin), na ubraniach dłużej. odbieram je jako poważne perfumy, w żadnym wypadku nie wodniste, rozcieńczone. mają jakiś charakter.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marianchel za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham.
  • Najtańszy to on nie jest, ale żyje się raz! Szalenie kobiecy zapach, pasował mi w zimę, pasuje mi w okresie wiosenno-letnim. Trwały (naprawdę, to nie jest coś, co potrzyma godzinę, a potem ani śladu po zapachu), w uroczej buteleczce. Elegancki, ani mililitra (hehe) tandety. Myślę, że wart swojej ceny. Przykuwa uwagę. Świeży, kwiatowy perfum. "Lubię to"

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie/30 ml

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Nie narzucający się, przyjemny zapach, dobry na co dzień, pozwala czuć się zwiewnie; Jest świeżo kwiatowy, delikatny, nie za słodki, nie duszący.
    Dodaje mi energii i poczucia elegancji (może to kwestia ceny).

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno malutkie, 5ml

Chcesz pochwalić Kongruencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny i delikatny
  • Popryskałam nim nadgarstek, pokręciłam się chwile po sklepie wąchając ten zapach, stwierdziłam że szału nie ma, ale był w promocji wiec zakupiłam na próbę...
    Mam taki nawyk, kiedy mój nadgarstek pachnie perfumem to co 5 minut go wącham... Tego samego dnia wąchałam "Miracle"...i żałowalam ze go kupilam, strasznie duszacy i bez wyrazu...
    To był mój błąd..zmęczyłam swoj nos przytykając go ciągle do ręki, nigdy więcej pryskania na rękę!!! perfumki pryśnięte na szyjke wcale nie męczą, sa naprawde przyjemne..Niestety szybko wietrzeja...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngelGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna aura świeżości
  • Zgadzam się z poprzedniczką - Miracle to faktycznie zapach, który zapada w pamięć.
    Przede wszystkim jest zapachem uniwersalnym, jest trochę słodki, trochę kwiatowy, wyczuwalne są również przyprawy. Nie przytłacza zapachem, mimo że jest dość trwały - na mojej skórze utrzymuje się praktycznie cały dzień, na ubraniach nawet kilka dni.

Uważam, że bardziej pasuje młodym kobietom, jest uroczy i delikatny. Bardzo przyjemnie się go nosi. Nie należy do zapachów ciężkich. Po kilku godzinach wyczuwam w nim kremowe, mydlane nuty.

Zapach idealnie pasuje na randkę, na co dzień, do pracy, a nawet na wieczorne wyjście w zależności od stylu "użytkowniczki" - jest więc wszechstronny.

Pewnie jeszcze kiedyś go niego wrócę, ale nie zostanie moim ulubieńcem.

W skrócie:

- dobra trwałość

- wydajny - 2 psiknięcia i pachniemy cały dzień

- uniwersalny zapach - dobry na dzień i na wieczór

- piękny minimalistyczny flakonik

- podoba się mężczyznom

- niestety zapach jest popularny i sporo kobiet go używa, zatem nie ma mowy o oryginalności i unikatowym charakterze zapachu

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?