Lancome, Miracle Women

Powiększ Lancome, Miracle Women

Zgłaszająca osoba: Wiola

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.
Cena: ok. 220-260 zł / 50 ml

• kocham.
  • Najtańszy to on nie jest, ale żyje się raz! Szalenie kobiecy zapach, pasował mi w zimę, pasuje mi w okresie wiosenno-letnim. Trwały (naprawdę, to nie jest coś, co potrzyma godzinę, a potem ani śladu po zapachu), w uroczej buteleczce. Elegancki, ani mililitra (hehe) tandety. Myślę, że wart swojej ceny. Przykuwa uwagę. Świeży, kwiatowy perfum. "Lubię to"

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie/30 ml

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Nie narzucający się, przyjemny zapach, dobry na co dzień, pozwala czuć się zwiewnie; Jest świeżo kwiatowy, delikatny, nie za słodki, nie duszący.
    Dodaje mi energii i poczucia elegancji (może to kwestia ceny).

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno malutkie, 5ml

Chcesz pochwalić Kongruencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny i delikatny
  • Popryskałam nim nadgarstek, pokręciłam się chwile po sklepie wąchając ten zapach, stwierdziłam że szału nie ma, ale był w promocji wiec zakupiłam na próbę...
    Mam taki nawyk, kiedy mój nadgarstek pachnie perfumem to co 5 minut go wącham... Tego samego dnia wąchałam "Miracle"...i żałowalam ze go kupilam, strasznie duszacy i bez wyrazu...
    To był mój błąd..zmęczyłam swoj nos przytykając go ciągle do ręki, nigdy więcej pryskania na rękę!!! perfumki pryśnięte na szyjke wcale nie męczą, sa naprawde przyjemne..Niestety szybko wietrzeja...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngelGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna aura świeżości
  • Zgadzam się z poprzedniczką - Miracle to faktycznie zapach, który zapada w pamięć.
    Przede wszystkim jest zapachem uniwersalnym, jest trochę słodki, trochę kwiatowy, wyczuwalne są również przyprawy. Nie przytłacza zapachem, mimo że jest dość trwały - na mojej skórze utrzymuje się praktycznie cały dzień, na ubraniach nawet kilka dni.

Uważam, że bardziej pasuje młodym kobietom, jest uroczy i delikatny. Bardzo przyjemnie się go nosi. Nie należy do zapachów ciężkich. Po kilku godzinach wyczuwam w nim kremowe, mydlane nuty.

Zapach idealnie pasuje na randkę, na co dzień, do pracy, a nawet na wieczorne wyjście w zależności od stylu "użytkowniczki" - jest więc wszechstronny.

Pewnie jeszcze kiedyś go niego wrócę, ale nie zostanie moim ulubieńcem.

W skrócie:

- dobra trwałość

- wydajny - 2 psiknięcia i pachniemy cały dzień

- uniwersalny zapach - dobry na dzień i na wieczór

- piękny minimalistyczny flakonik

- podoba się mężczyznom

- niestety zapach jest popularny i sporo kobiet go używa, zatem nie ma mowy o oryginalności i unikatowym charakterze zapachu

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo odpowiedni na wiosnę
  • Miracle jest jednym z nielicznych perfum, które zapadają w pamięć na lata i to sprawia, że stają cię marką samą w sobie. Nie jest to jeden z moich zapachów "mega bomb" ale pachnie świetnie na mojej skórze i ubraniach (na ubraniach nawet kilka dni), bardzo kobiece ale ja w nich nie dostrzegam jakiejś skandalicznej seksualności. Może nawet wogóle nie są sexy ale z pewnością kobiece i zmysłowe. Jednak mimo wszystko nie są to perfumy o niewinnym zapachu dlatego nie polecałabym ich nastolatkom. Nawet bardzo poważnym Zapach jest strumieniem kwiatów z bardzo wyraźnie wyczuwalnymi poszczególnymi nutami kwiatowymi i dzięki Bogu tylko początkową ekspolozją owoców później pojawiają się już nuty drzewne. Dla mnie jest to zapach, który zapada w pamięć. Używam tego produktu od: kilka latIlość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe wspomnienia
  • Z góry przepraszam, że będzie to długa recenzjaKiedyś gdy byłam nastolatką gdzieś w osiedlowym sklepiku kupiłam sobię flakonik pięknych rózowych perfumek. Oczywiście nie były to drogie perfumy bo miałam wtedy może z 15 lat i nie było mnie stać na coś oryginalnego. Korek od tych perfum trzymam do dziś mimo , że już nic na nim nie czuć, ale samo spojrzenie na niego przywoływało mi ten zapach. Niestety już nigdy nigdzie go nie spotkałam. Ale będąc jakiś czas temu w perfumerii dostrzegłam prostą różową buteleczkę i tak to było to! Po wielu latach odnalazłam mój zapach. Teraz już wiem , że tamten był zapachem alternatywnym Miracle, ale naprawdę dobrze zrobionym. Miracle przywołuje moje wspomnienia z beztroskich wakacji spędzanych razem z moją szaloną przyjaciółką u babci . Jest taki ,,niesamowity" słodki , ale zarazem świeży. Wszystko jest w nim wyważone i harmonijne. Napewno nie jest to zapach inwazyjny i nachalny.Uważam , że jest to zapach na każdą porę od wiosny do zimy.Lubię go szczególnie w letnie wieczory oraz zimą, gdy świeci słoneczko i mocno ściśnie mróz, wtedy zapach ten ,,pokazuje pazur" Jest idealny zarówno na dzień jak i na wieczór.Zapach jest bardzo trwały, mam wrażenie, że trzyma się bliziutko ciała, ale to nic ,najważniejsze, że ja go czuję akurat tym zapachem nie mam ochoty dzielić się z innymi.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml.

Chcesz pochwalić kasiulasksk za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest zdecydowanie mój cud
  • Pierwszy flakonik dostała moją mamą od koleżanki kiedy mialam 14-15 i od razu jej podwędziłam. Wtedy był dla mnie za mocna ale zarazem nie ,,wciągneła". Czulam sie w niej kobieco i pewnie. Teraz nie umiem sobie wyobrazić ze nie mam jej ,,na stanie".
    \nZapach jest z jednej strony silny, zdecydowany i mocny, a z drugiej bardzo kobiecy i tajemniczy.
    \nZa mocny dla mnie na lato, wiosna cudownie współgra mi z budząca sie przyroda. Idealny na wieczór i zimę.
    \nZdecydowanie dodaje mi pewności przy ważnych wydarzeniach. Czuje sie wtedy w nim ,,normalnie". To jest moj zapach i część mnie zarazem.
    \nOdpłynełam w recenzji, ale z tym zapachem mam dane mile wspomnienia.
    Do tego ten cudownie prosty flakonik, który zdobi, ale nie przytłacza swoim różowym kolorem.
    Kocham!

Chcesz pochwalić nowhereman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj, nie...
  • Miałam próbki tych perfum i podchodziłąm do nich kilka razy, ale poddałam się...Jak dla mnie- irytują. O ile te kwiaty na początku są ok, to późniejsza korzenność jest dla mnie nie do przejścia. I jak już ktoś wspomniał, trochę zalatuje zakładem pogrzebowym :P
    Całego opakowania nie kupiłabym na pewno...

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma to coś, po prostu piękny...
  • Flakon tych perfum dostałam na urodziny jakieś 4 lata temu i mam go nadal.
    Zapach intensywny, korzenny, więc używam głównie zimą na wyjątkowe okazje
    Bardzo trwały i zmysłowy.
    Sprawia, że czuję się z nim kobieco i elegancko.
    Jest piękny, zapadł mi w pamięć i w "nos"!
    Cena - jak przystało na oryginalne perfumy: ponad 230 zł, dla mnie osobiście za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego / 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stokrotka_74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne i uniwersalne
  • To jest zapach, do którego zawsze wracam, chętnie kupuję od 10 lat ( czyli od chwili kiedy wszedł na rynek). moje absolutne " must have". Perfumy zdecydowanie kobiece, intensywnie kwiatowe, jedynie na samym końcu przełamane mocniejszą nutą ambry, piżma i jaśminu.
    Ale początkowo urzeka w nich połączenie liczi z frezją- ot taka kwiatowa bomba, świeża bomba. Potem do głosu dochodzi magnolia, jaśmin, oraz imbir i pieprz, co przełamuje nieco świeżość kwiatów i nadaje całosci mocniejszą, ostrzejszą nutę, którą wieńczy wspomniana wczesniej ambra i piżmo. Całość jest absolutnie wyrazista- ale broń Boże nie duszna czy przytłaczająca. Świeżość kwiatów jest nadal motywem przewodnim, tyle, że jest to świeżość intensywna, niebanalna i zapadająca w pamięć. Przy czym jak wspomniały tu poprzednie recenzentki- zapach jest absolutnie bezpieczny, uniwersalny, podoba się i młodym dziewczynom i starszym paniom, nadający się na kazdą okazję, na kazdą porę roku ( choć ja uzywam go głównie wiosną, latem i wczesną jesienią-zimą wolę cieplejsze zapachy). Buteleczka prosta, elegancka " Miracle" znaczy cud. I dla mnie te perfumy są moim cudem)

Ilość zużytych opakowań: 6-7 flakonów o różnej pojemności.

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij