Lancome, Miracle Women

Powiększ Lancome, Miracle Women

Zgłaszająca osoba: Wiola

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.
Cena: ok. 220-260 zł / 50 ml

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • piękny letni zapach
  • Używałam go jakiś czas temu i nie ukrywam....zapomniałam o nim. Sama nie wiem dlaczego, bo bardzo go lubiłam, pięknie utrzymywał się na skórze, kobiecy i wyjątkowy. Na pewno do niego wrócę w lecie.

Ilość zużytych opakowań: 2 flakoniki

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • szufladka z napisem: klasyka.
  • Brakuje mi ty zdecydowanej korzennej nuty, takiej, którą czuję na skórze natychmiast, która utlenia się po kilku chwilach do głębokiego aromatu uwodzicielskiego zapachu perfum, za jakimi przepadam...

Tymczasem...

Zapach wydaje mi się podobny do Bruno Banani, Pure Woman, chociaż w gruncie rzeczy sporo nut pozostaje rozbieżnych. Niemniej łudząco podobne zapachy sprawiają, że moje odczucia również są analogiczne.

Zapach jest delikatny, kobiecy, żeby nie powiedzieć - dziewczęcy. Dość ciekawy, bardziej interesujący od Pure Woman, przechodzący z czasem w słodycz kwiatów. Jest w nim coś pudrowego, jakby sam siebie tłumił przed prawdziwym energicznym zapachem.

Perfumy na każdą okazję. Na każdy dzień, dla każdej z nas.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • piwonia
  • wiem, że w składzie nie ma piwonii, ale te perfumy tak właśnie pachną (subiektywnie dla mnie). jakieś poboczne frezje i jaśminy to jest tylko dodatek w stylu kwiat do kapelusza. orzeźwiające, mocne, trwałe (do 5 godzin), na ubraniach dłużej. odbieram je jako poważne perfumy, w żadnym wypadku nie wodniste, rozcieńczone. mają jakiś charakter.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić marianchel za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham.
  • Najtańszy to on nie jest, ale żyje się raz! Szalenie kobiecy zapach, pasował mi w zimę, pasuje mi w okresie wiosenno-letnim. Trwały (naprawdę, to nie jest coś, co potrzyma godzinę, a potem ani śladu po zapachu), w uroczej buteleczce. Elegancki, ani mililitra (hehe) tandety. Myślę, że wart swojej ceny. Przykuwa uwagę. Świeży, kwiatowy perfum. "Lubię to"

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie/30 ml

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Nie narzucający się, przyjemny zapach, dobry na co dzień, pozwala czuć się zwiewnie; Jest świeżo kwiatowy, delikatny, nie za słodki, nie duszący.
    Dodaje mi energii i poczucia elegancji (może to kwestia ceny).

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno malutkie, 5ml

Chcesz pochwalić Kongruencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny i delikatny
  • Popryskałam nim nadgarstek, pokręciłam się chwile po sklepie wąchając ten zapach, stwierdziłam że szału nie ma, ale był w promocji wiec zakupiłam na próbę...
    Mam taki nawyk, kiedy mój nadgarstek pachnie perfumem to co 5 minut go wącham... Tego samego dnia wąchałam "Miracle"...i żałowalam ze go kupilam, strasznie duszacy i bez wyrazu...
    To był mój błąd..zmęczyłam swoj nos przytykając go ciągle do ręki, nigdy więcej pryskania na rękę!!! perfumki pryśnięte na szyjke wcale nie męczą, sa naprawde przyjemne..Niestety szybko wietrzeja...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngelGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna aura świeżości
  • Zgadzam się z poprzedniczką - Miracle to faktycznie zapach, który zapada w pamięć.
    Przede wszystkim jest zapachem uniwersalnym, jest trochę słodki, trochę kwiatowy, wyczuwalne są również przyprawy. Nie przytłacza zapachem, mimo że jest dość trwały - na mojej skórze utrzymuje się praktycznie cały dzień, na ubraniach nawet kilka dni.

Uważam, że bardziej pasuje młodym kobietom, jest uroczy i delikatny. Bardzo przyjemnie się go nosi. Nie należy do zapachów ciężkich. Po kilku godzinach wyczuwam w nim kremowe, mydlane nuty.

Zapach idealnie pasuje na randkę, na co dzień, do pracy, a nawet na wieczorne wyjście w zależności od stylu "użytkowniczki" - jest więc wszechstronny.

Pewnie jeszcze kiedyś go niego wrócę, ale nie zostanie moim ulubieńcem.

W skrócie:

- dobra trwałość

- wydajny - 2 psiknięcia i pachniemy cały dzień

- uniwersalny zapach - dobry na dzień i na wieczór

- piękny minimalistyczny flakonik

- podoba się mężczyznom

- niestety zapach jest popularny i sporo kobiet go używa, zatem nie ma mowy o oryginalności i unikatowym charakterze zapachu

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo odpowiedni na wiosnę
  • Miracle jest jednym z nielicznych perfum, które zapadają w pamięć na lata i to sprawia, że stają cię marką samą w sobie. Nie jest to jeden z moich zapachów "mega bomb" ale pachnie świetnie na mojej skórze i ubraniach (na ubraniach nawet kilka dni), bardzo kobiece ale ja w nich nie dostrzegam jakiejś skandalicznej seksualności. Może nawet wogóle nie są sexy ale z pewnością kobiece i zmysłowe. Jednak mimo wszystko nie są to perfumy o niewinnym zapachu dlatego nie polecałabym ich nastolatkom. Nawet bardzo poważnym Zapach jest strumieniem kwiatów z bardzo wyraźnie wyczuwalnymi poszczególnymi nutami kwiatowymi i dzięki Bogu tylko początkową ekspolozją owoców później pojawiają się już nuty drzewne. Dla mnie jest to zapach, który zapada w pamięć. Używam tego produktu od: kilka latIlość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe wspomnienia
  • Z góry przepraszam, że będzie to długa recenzjaKiedyś gdy byłam nastolatką gdzieś w osiedlowym sklepiku kupiłam sobię flakonik pięknych rózowych perfumek. Oczywiście nie były to drogie perfumy bo miałam wtedy może z 15 lat i nie było mnie stać na coś oryginalnego. Korek od tych perfum trzymam do dziś mimo , że już nic na nim nie czuć, ale samo spojrzenie na niego przywoływało mi ten zapach. Niestety już nigdy nigdzie go nie spotkałam. Ale będąc jakiś czas temu w perfumerii dostrzegłam prostą różową buteleczkę i tak to było to! Po wielu latach odnalazłam mój zapach. Teraz już wiem , że tamten był zapachem alternatywnym Miracle, ale naprawdę dobrze zrobionym. Miracle przywołuje moje wspomnienia z beztroskich wakacji spędzanych razem z moją szaloną przyjaciółką u babci . Jest taki ,,niesamowity" słodki , ale zarazem świeży. Wszystko jest w nim wyważone i harmonijne. Napewno nie jest to zapach inwazyjny i nachalny.Uważam , że jest to zapach na każdą porę od wiosny do zimy.Lubię go szczególnie w letnie wieczory oraz zimą, gdy świeci słoneczko i mocno ściśnie mróz, wtedy zapach ten ,,pokazuje pazur" Jest idealny zarówno na dzień jak i na wieczór.Zapach jest bardzo trwały, mam wrażenie, że trzyma się bliziutko ciała, ale to nic ,najważniejsze, że ja go czuję akurat tym zapachem nie mam ochoty dzielić się z innymi.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml.

Chcesz pochwalić kasiulasksk za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest zdecydowanie mój cud
  • Pierwszy flakonik dostała moją mamą od koleżanki kiedy mialam 14-15 i od razu jej podwędziłam. Wtedy był dla mnie za mocna ale zarazem nie ,,wciągneła". Czulam sie w niej kobieco i pewnie. Teraz nie umiem sobie wyobrazić ze nie mam jej ,,na stanie".
    \nZapach jest z jednej strony silny, zdecydowany i mocny, a z drugiej bardzo kobiecy i tajemniczy.
    \nZa mocny dla mnie na lato, wiosna cudownie współgra mi z budząca sie przyroda. Idealny na wieczór i zimę.
    \nZdecydowanie dodaje mi pewności przy ważnych wydarzeniach. Czuje sie wtedy w nim ,,normalnie". To jest moj zapach i część mnie zarazem.
    \nOdpłynełam w recenzji, ale z tym zapachem mam dane mile wspomnienia.
    Do tego ten cudownie prosty flakonik, który zdobi, ale nie przytłacza swoim różowym kolorem.
    Kocham!

Chcesz pochwalić nowhereman za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij