Lancome, Miracle Women

Powiększ Lancome, Miracle Women

Zgłaszająca osoba: Wiola

Lekki zapach na co dzień, do pracy, na spacer, spotkanie przy kawie, zakupy, słodkawy i orzeźwiający, ale ani nie słodki, ani nie ogórkowy, ani nie duszący. Bardzo, bardzo ładny.
Początkowa nuta zapachu emanuje świeżością soku z lili oraz płatków frezji. Dalej pojawia się aromat kwiatów magnolii przechodzący w nuty korzenno-imbrowe. Na koniec otacza nas jaśmin, ambra i piżmo.
Cena: ok. 220-260 zł / 50 ml

• kocham.
  • Najtańszy to on nie jest, ale żyje się raz! Szalenie kobiecy zapach, pasował mi w zimę, pasuje mi w okresie wiosenno-letnim. Trwały (naprawdę, to nie jest coś, co potrzyma godzinę, a potem ani śladu po zapachu), w uroczej buteleczce. Elegancki, ani mililitra (hehe) tandety. Myślę, że wart swojej ceny. Przykuwa uwagę. Świeży, kwiatowy perfum. "Lubię to"

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie/30 ml

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Nie narzucający się, przyjemny zapach, dobry na co dzień, pozwala czuć się zwiewnie; Jest świeżo kwiatowy, delikatny, nie za słodki, nie duszący.
    Dodaje mi energii i poczucia elegancji (może to kwestia ceny).

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno malutkie, 5ml

Chcesz pochwalić Kongruencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny i delikatny
  • Popryskałam nim nadgarstek, pokręciłam się chwile po sklepie wąchając ten zapach, stwierdziłam że szału nie ma, ale był w promocji wiec zakupiłam na próbę...
    Mam taki nawyk, kiedy mój nadgarstek pachnie perfumem to co 5 minut go wącham... Tego samego dnia wąchałam "Miracle"...i żałowalam ze go kupilam, strasznie duszacy i bez wyrazu...
    To był mój błąd..zmęczyłam swoj nos przytykając go ciągle do ręki, nigdy więcej pryskania na rękę!!! perfumki pryśnięte na szyjke wcale nie męczą, sa naprawde przyjemne..Niestety szybko wietrzeja...

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngelGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna aura świeżości
  • Zgadzam się z poprzedniczką - Miracle to faktycznie zapach, który zapada w pamięć.
    Przede wszystkim jest zapachem uniwersalnym, jest trochę słodki, trochę kwiatowy, wyczuwalne są również przyprawy. Nie przytłacza zapachem, mimo że jest dość trwały - na mojej skórze utrzymuje się praktycznie cały dzień, na ubraniach nawet kilka dni.

Uważam, że bardziej pasuje młodym kobietom, jest uroczy i delikatny. Bardzo przyjemnie się go nosi. Nie należy do zapachów ciężkich. Po kilku godzinach wyczuwam w nim kremowe, mydlane nuty.

Zapach idealnie pasuje na randkę, na co dzień, do pracy, a nawet na wieczorne wyjście w zależności od stylu "użytkowniczki" - jest więc wszechstronny.

Pewnie jeszcze kiedyś go niego wrócę, ale nie zostanie moim ulubieńcem.

W skrócie:

- dobra trwałość

- wydajny - 2 psiknięcia i pachniemy cały dzień

- uniwersalny zapach - dobry na dzień i na wieczór

- piękny minimalistyczny flakonik

- podoba się mężczyznom

- niestety zapach jest popularny i sporo kobiet go używa, zatem nie ma mowy o oryginalności i unikatowym charakterze zapachu

Używam tego produktu od: długiego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 flakon 30ml

Chcesz pochwalić StylishMama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo odpowiedni na wiosnę
  • Miracle jest jednym z nielicznych perfum, które zapadają w pamięć na lata i to sprawia, że stają cię marką samą w sobie. Nie jest to jeden z moich zapachów "mega bomb" ale pachnie świetnie na mojej skórze i ubraniach (na ubraniach nawet kilka dni), bardzo kobiece ale ja w nich nie dostrzegam jakiejś skandalicznej seksualności. Może nawet wogóle nie są sexy ale z pewnością kobiece i zmysłowe. Jednak mimo wszystko nie są to perfumy o niewinnym zapachu dlatego nie polecałabym ich nastolatkom. Nawet bardzo poważnym Zapach jest strumieniem kwiatów z bardzo wyraźnie wyczuwalnymi poszczególnymi nutami kwiatowymi i dzięki Bogu tylko początkową ekspolozją owoców później pojawiają się już nuty drzewne. Dla mnie jest to zapach, który zapada w pamięć.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe wspomnienia
  • Z góry przepraszam, że będzie to długa recenzjaKiedyś gdy byłam nastolatką gdzieś w osiedlowym sklepiku kupiłam sobię flakonik pięknych rózowych perfumek. Oczywiście nie były to drogie perfumy bo miałam wtedy może z 15 lat i nie było mnie stać na coś oryginalnego. Korek od tych perfum trzymam do dziś mimo , że już nic na nim nie czuć, ale samo spojrzenie na niego przywoływało mi ten zapach. Niestety już nigdy nigdzie go nie spotkałam. Ale będąc jakiś czas temu w perfumerii dostrzegłam prostą różową buteleczkę i tak to było to! Po wielu latach odnalazłam mój zapach. Teraz już wiem , że tamten był zapachem alternatywnym Miracle, ale naprawdę dobrze zrobionym. Miracle przywołuje moje wspomnienia z beztroskich wakacji spędzanych razem z moją szaloną przyjaciółką u babci . Jest taki ,,niesamowity" słodki , ale zarazem świeży. Wszystko jest w nim wyważone i harmonijne. Napewno nie jest to zapach inwazyjny i nachalny.Uważam , że jest to zapach na każdą porę od wiosny do zimy.Lubię go szczególnie w letnie wieczory oraz zimą, gdy świeci słoneczko i mocno ściśnie mróz, wtedy zapach ten ,,pokazuje pazur" Jest idealny zarówno na dzień jak i na wieczór.Zapach jest bardzo trwały, mam wrażenie, że trzyma się bliziutko ciała, ale to nic ,najważniejsze, że ja go czuję akurat tym zapachem nie mam ochoty dzielić się z innymi.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml.

Chcesz pochwalić kasiulasksk za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest zdecydowanie mój cud
  • Pierwszy flakonik dostała moją mamą od koleżanki kiedy mialam 14-15 i od razu jej podwędziłam. Wtedy był dla mnie za mocna ale zarazem nie ,,wciągneła". Czulam sie w niej kobieco i pewnie. Teraz nie umiem sobie wyobrazić ze nie mam jej ,,na stanie".
    \nZapach jest z jednej strony silny, zdecydowany i mocny, a z drugiej bardzo kobiecy i tajemniczy.
    \nZa mocny dla mnie na lato, wiosna cudownie współgra mi z budząca sie przyroda. Idealny na wieczór i zimę.
    \nZdecydowanie dodaje mi pewności przy ważnych wydarzeniach. Czuje sie wtedy w nim ,,normalnie". To jest moj zapach i część mnie zarazem.
    \nOdpłynełam w recenzji, ale z tym zapachem mam dane mile wspomnienia.
    Do tego ten cudownie prosty flakonik, który zdobi, ale nie przytłacza swoim różowym kolorem.
    Kocham!

Chcesz pochwalić nowhereman za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj, nie...
  • Miałam próbki tych perfum i podchodziłąm do nich kilka razy, ale poddałam się...Jak dla mnie- irytują. O ile te kwiaty na początku są ok, to późniejsza korzenność jest dla mnie nie do przejścia. I jak już ktoś wspomniał, trochę zalatuje zakładem pogrzebowym :P
    Całego opakowania nie kupiłabym na pewno...

Używam tego produktu od: kilka użyć
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma to coś, po prostu piękny...
  • Flakon tych perfum dostałam na urodziny jakieś 4 lata temu i mam go nadal.
    Zapach intensywny, korzenny, więc używam głównie zimą na wyjątkowe okazje
    Bardzo trwały i zmysłowy.
    Sprawia, że czuję się z nim kobieco i elegancko.
    Jest piękny, zapadł mi w pamięć i w "nos"!
    Cena - jak przystało na oryginalne perfumy: ponad 230 zł, dla mnie osobiście za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego / 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stokrotka_74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne i uniwersalne
  • To jest zapach, do którego zawsze wracam, chętnie kupuję od 10 lat ( czyli od chwili kiedy wszedł na rynek). moje absolutne " must have". Perfumy zdecydowanie kobiece, intensywnie kwiatowe, jedynie na samym końcu przełamane mocniejszą nutą ambry, piżma i jaśminu.
    Ale początkowo urzeka w nich połączenie liczi z frezją- ot taka kwiatowa bomba, świeża bomba. Potem do głosu dochodzi magnolia, jaśmin, oraz imbir i pieprz, co przełamuje nieco świeżość kwiatów i nadaje całosci mocniejszą, ostrzejszą nutę, którą wieńczy wspomniana wczesniej ambra i piżmo. Całość jest absolutnie wyrazista- ale broń Boże nie duszna czy przytłaczająca. Świeżość kwiatów jest nadal motywem przewodnim, tyle, że jest to świeżość intensywna, niebanalna i zapadająca w pamięć. Przy czym jak wspomniały tu poprzednie recenzentki- zapach jest absolutnie bezpieczny, uniwersalny, podoba się i młodym dziewczynom i starszym paniom, nadający się na kazdą okazję, na kazdą porę roku ( choć ja uzywam go głównie wiosną, latem i wczesną jesienią-zimą wolę cieplejsze zapachy). Buteleczka prosta, elegancka " Miracle" znaczy cud. I dla mnie te perfumy są moim cudem)

Ilość zużytych opakowań: 6-7 flakonów o różnej pojemności.

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzień dobry, czy tu biją?
  • Miało być cudownie a nie było.
    Ten zapach kojarzy mi się z kobietą , kóra gra w filmie. W westernie. Siedzi ze swoim facetem przy stole z którego zwisa smętnie obrus w kratę. Ani on ani ona nie mają sobie za wiele do powiedzenia...Tak jakoś wyszło im w życiu. Mnie te perfumy też nie mają nic do powiedzenia.
    Moja znajoma( nomen omen nosi ona kowbojskie buty) używa Miracle .
    Na niej mi się podobały. Czułam różę. Czy w nich jest różą? Nie umiem opisywac perfum ale do niej Miracle pasował jak ulał.
    Na mnie perfumy te pachną tandetnie, dziwacznie. Nie wiem jak mogłabym określić ten zapach. Słabawo i tak jakoś dziecinnie. Może mam nieprzystosowane ph do tego cudu perfumiarstwa.
    Raczej ich nie kupię.
    Butelka prosta bez udziwnień, skromna niczym mysz kościelna. To jest na plus.Używam tego produktu od: nie używamIlość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Seraffina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy, delikatny i subtelny
  • Mam ogromny sentyment do tego zapachu ponieważ kojarzy mi się z dzieciństwem, z wakacjami, które spędzałam co roku u rodziny w Gdyni i dzięki którym mam mnóstwo wspaniałych wspomnień. Zapachu tego używała wówczas moja ciocia i niesamowicie zapisał mi się w pamięci. Wówczas wydawał mi się czymś niebiańskim, niesamowitym, najpiękniejszym zapachem na świecie. Postanowiłam, że kiedyś sobie sprawię własny flakonik i tak też się stało... flakoników było nawet kilka Dwa były prezentami od TŻ-ta, kolejne dwa kupiłam sobie sama.
    Zapach jest delikatny, kwiatowy, ale wyczuwam w nim także orzeźwiające owocowe nuty. Bardzo subtelny i kobiecy. Tak jak napisała jedna z wizażanek- nie ciągnie za sobą ogona, nie jest nachalny, daje o sobie znać dopiero przy bliższym kontakcie i wówczas robi duże wrażenie. Nie jest nachalny i krzykliwy.
    Czy zmysłowy? Niekoniecznie, ale na pewno bardzo kobiecy.
    Według mnie zapach dzienny, i raczej wiosenno- letni , aczkolwiek zimą również się pięknie na mnie układał.
    Zgadzam się również z wieloma wizażankami, że jest to zapach bardzo bezpieczny. Moim zdaniem nie ma sobie niczego odrzucającego, nie męczy otoczenia.
    Chociaż z czasem zaczęłam gustować w cięższych i intensywniejszych zapachach- Miracle wciąż uważam za piękny i zawsze musi stać na mojej toaletce. Czasami odczuwam nieodpartą pokusę by się nim spryskać i wtedy czuję się tak lekko, delikatnie i subtelnie.
    Według mnie dla kobiet w każdym wieku. Uważam, że dodaje uroku, przyjemnie się go nosi jak i miło czuć go od innych.
    Flakonik mógłby być ciekawszy. Lubię prostotę, ale tutaj jest ona według mnie aż przesadzona.
    Trwałość zadowalająca, na mojej skórze trzyma się spokojnie około 7 godzin.
    Używam tego produktu od: około 5 latIlość zużytych opakowań: 4 po 30 ml

Chcesz pochwalić pandulek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezpieczne.
  • Kategoria : świeże, kwiatowe, owocowe

Wyczuwalne nuty: liczi, frezja, magnolia, podbita piżmem i jaśminem

Trwałość: wysoka, na ubraniach do 2 dni, na skórze około dzień

Czysty, przyjemny, raczej na dzień. Wiosenny lub letni, na zimę za delikatny.
    Lekki, ale nie płaski

Jeżeli chodzi o butelkę, to trochę kwadraciak..
    Ogólnie zapach ładny i delikatny, bezpieczny.
    Po 10 latach troszkę mi się znudził mimo, że kupiłam tylko 4 razy, ale poleciłabym od 18-30 lat.

Używam tego produktu od: 2000
    Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sublime za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham, kocham, kocham
  • Zmysłowy, kobiecy, seksowny. Po prostu idealny
    Używam kilku zapachów, testuję nowe, szukam...ale Lancome Miracle jest moim "must have" w zanadrzu

Chcesz pochwalić Becia_Jot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zamknij oczy i wypowiedz życzenie
  • Wspomnienia sprawiają, że nie jestem obiektywna w stosunku do tego zapachu. Swego czasu był bardzo popularny, z tego powodu, że jest elegancki, niemęczący i może być noszony na co dzień.
    Doczekał się również wielu kopii m.in polskiego Miraculum. Czy ktoś pamięta kampanię reklamową tego zapachu z Umą Thurman? Jakie życzenie wypowiedziała, widząc spadającą gwiazdę?

Podaję dokładne nuty, bo niektóre pominięto w opisie.
    Nuty głowy litchi, frezja
    Nuty serca magnolia, imbir, mandarynka, pieprz, jaśmin
    Nuty bazy ambra, piżmo, jaśmin

Używam tego produktu od: Wielokrotnie testowałam podczas kupowania w prezencie dla kogoś Ilość zużytych opakowań: 5 flakonów po 100 ml

Chcesz pochwalić cosmetix za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezpieczny i uniwersalny
  • zapach z gatunku "blisko przy ciele", nie liczcie na "ogon" i zaczepianie na ulicy z pytaniami czym pachniecie - to nie taki typ
    zapach trzyma się ciała, jakby stapia z właścicielką, wiele osób które przytulałam lub całowało mnie w policzek zwracało uwagę na piekny zapach
    bardzo polecam, Miracle to perfumy które bez względu na nastrój czy okazję na pewno się sprawdzą i nie spowodują zgrzytu
    na zdecydowany plus zaliczam jego słodką delikatność, to nie jest zapach który będzie nas drażnił podczas migreny, na pewno nie jest z typu męczących otoczenie (nawet po wielokrotnym spryskaniu się nie tworzy "obłoku zapachu" czy "ogona", tylko grzecznie trzyma sie przy ciele)
    tylko osoby które się zbliżą zostaną zaszczycone jego zapachem
    bardzo bardzo lubię i często uzywam, nie ważne czy lato czy zima, czy na imprezę do klubu czy do tesciowej na imieniny, ba! czasami po kąpieli spryskuję się i wchodzę do sypialni mając na sobie tylko Miracle i pozwalam mężowi upajac się bliskością zapachu

na minus zaliczę nakrętkę która u mnie uległa uszkodzeniu w torebce i nie chce się domykaćUżywam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 100ml

Chcesz pochwalić Agunia001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ ULUBIONY ZAPACH
  • Miracle to zdecydowanie mój faworyt wśród perfum. Bardzo lubię kupować nowe zapachy i mieć ich wiele ale do Miracle zawsze wracam i jak dotąd nie znalazłam żadnego, który mógłby zając jego 1 miejsce
    Plusy:
    - trwałość- bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniu
    - zapach- dla mnie cudowny
    - prosty, klasyczny i wygodny w użyciu flakon
    - wydajny
    Minusy
    - tylko cena, mogłaby być niższa ale za dobra jakość trzeba niestety płacić

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Kasiulinka22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kilka lat temu chciałam się przekonac do Miracle, bez skutku. I teraz też stwierdzam, że się nie zgramy. Początkowa, piękna nuta ulatnia się i zostaje mydło. Średniej jakości w dodatku. Wkurza mnie tą swoją na mnie bylejakością. Nie lubię!

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić cordette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zapach !
  • Uwielbiam ten zapach i jest jednym z tych ,które stale stosuję, lubię również eksperymentować jeśli chodzi o zapachy i czasem zmieniam go na jakiś w świeżym tonie morskim lub mocniejszy bardziej głęboki, cięższy, wieczorowy ale do niego wracam najczęściej bo nie znalazłam innego który mogły zając jego miejsce Uwielbiam i dobrze się w nim czuje, bo nie zawsze to co ładnie pachnie we flakonie pachnie ładnie na kobiecie a ten zapach doskonale się ze mną komponuje

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 30 i 50 ml

Chcesz pochwalić onlyrose za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Zdecydowanie nie moje nuty zapachowe.
    Mocny, słodki, intensywny, kobiecy, raczej dla dojrzałych. Ciepły, ale przeszkadzający.
    Trwałość - dobrych kilka godzin.
    Zapach na spryskanym nadgarstku bardzo mi przeszkadzał.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić czarny_kot_czarownicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Co tu dużo pisać Piękny zapach i tyle jedynie żel do mycia ciała też miracle trochę inaczej pachnie
    Co do flakoniku wszystko ok, nic mi sie nie rozlewa w przeciwieństwie do innych perfum.

- cena (stanowczo za wysoko)

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić megipus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pociągające!
  • Uwielbiam ten zapach jesienno - zimową porą

Lancome Miracle niesłychanie pociąga..
    Zapach niezwykle trwały, kobiecy i głęboki...ale nie ciężki (nie lubię ciężkich, duszących perfum!).

Miracle to duet kwiatów z nutami korzenno - imbirowymi. Jest konkretny, zdecydowany i namiętny

Zapach emanuje magnolią i frezją a w tle towarzyszy mu kwaśna śliwka, pieprz i piżmoz tworząc cudowną kwaśną mieszankę

Myślę, że przypadnie do gustu fankom YSL B.Doll oraz Gucci II.

Bardzo długo utrzymuje się na skórze.
    Subtelnie landrynkowo - różowa ciecz zamknięta jest w prostą, poręczną i zgrabną buteleczkę.

Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć...

Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne! Jedne z ulubionych
  • Tak to juz ze mna jest, ze wielbie wszystkie zapachy od Lancome. Najpierw poznalam Hypnose, potem Poeme, no i Miracle Nie zawiodlam sie, od razu sie zakochalam!
    Dla mnie Miracle nie jest ani lekki, ani swiezy...Jest niesamowicie slodki, powiedzialabym iz landrynkowy, ulepkowaty...jak wata cukrowa Cos pieknego...
    Jest cudownie kobiecy, uwodzicielski, podniecajacy, daje pozytywna energie i swietnie działa na mezczyzn - pod tym wzgledem chyba zaden mu nie dorownuje zauwazylam, ani lolita ani nawet amor amor Wiec polecam kobietom, ktore chca zwrocic na siebie uwage, poczuć się pewnie i seksownie...
    Cudownie sie rozwija, najbardziej podoba mi sie po godzinie od aplikacji, pachnie wtedy jak moja ulubiona sol do kapieli. Tak pachna tez Sephorowskie serduszka do kapieli, jesli wiecie o czym mowie..Takie rozowe
    No nie moge sie nim znudzic
    Kocham..
    PolecamUżywam tego produktu od: kilka dniIlość zużytych opakowań: zaczelam pierwsze

Chcesz pochwalić LilyLauraIsabelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze perfumy
  • To moje ulubione perfumy, zawsze mam je na półce Stosuję je na wieczorne imprezy, codzienne ważne okazje typu: egzamin, oraz na każdą randkę z chłopakiem. Czasem używam go w zwykłe dni, które spędzam we własnym domu, tylko po to, żeby sprawić sobie przyjemność (działa na mnie antydepresyjnie). Pasuje do mnie jak żaden inny. Nie dusi ani nie mdli, co jest dla mnie bardzo ważne. Każdy mój chłopak zwracał na niego uwagę, bo jest dziewczęcy, kobiecy, łagodny, a zarazem radosny i świeży. Nie tandetny czy kiczowaty.

Nuty zapachowe odczuwam wszystkie:
    głowy: liczi, frezja
    serca: magnolia, jaśmin, imbir, pieprz, mandarynka
    bazy: ambra, piżmo

Zalety:
    - NIE DUSZĄCY
    - WYDAJNY
    - UTRZYMUJE SIĘ CAŁY DZIEŃ
    - ZAPACH KOBIECY, DZIEWCZĘCY, owocowo-kwiatowy, łagodny
    - zwraca uwagę mężczyzn
    - ŁADNE OPAKOWANIE
    - DOSTĘPNY

Wady: cena (to najdroższy kosmetyk, który kiedykolwiek kupiłam, ale naprawdę było warto)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny
  • PLUSY:
    - niezła trwałość
    - prosty, klasyczny flakon
    - zapach idealny na każdą okazję, jest lekki i nieduszący, seksowny i dziewczęcy zarazem, radosny i tajemniczy

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?