Soraya, Kolagen & Elastyna, Krem tłusty przeciwzmarszkowy

Powiększ Soraya, Kolagen & Elastyna, Krem tłusty przeciwzmarszkowy

Zgłaszająca osoba: alinab

Lekki krem tłusty przeznaczony do stosowania na dzień lub na noc w zależności od potrzeb skóry. Delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę zapewniając wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek. Intensywnie nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, wspomagając jej regenerację. Wyraźnie poprawia elastyczność, jędrność oraz gładkość skóry twarzy, szyi i dekoltu.
Krem szczególnie jest polecany dla skóry suchej i przesuszonej, narażonej na utratę wilgotności, także o zwiększonej wrażliwości. Dobrze się wchłania i jest idealny jako krem ochronny w zimie.

Skład: aqua, decyl oleate, ethylhexyl stearate, capric trigliceride, glicerin, cetyl PEG/PEG-10/1 Dimethicone, polyglyceryk-4Isostearate, hydrogenated castor oil, ceresin, PEG-8, tocopherol, ascorbyl palmitate, citric acid, ascorbic acid, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, sodium cloride, potassium dihydrogen phosphate, di-sodium hydrogen phosphate, dithydrate, propylene glycol, soluble collagen, hydrolyzed elastin, DMDM hydantoin, lodopropynyl butylcarbamate, parfum, hydroxycitronellal, geraniol, hydroxymethyl pentyl cyclohexene carboxaldehyde(Lyral), butylphenyl methylpropional.

Cena: ok. 7zł / 50ml

• Średni
  • Po kilku pierwszych dniach byłam zachwycona, dlatego kiedy skończyło się pierwsze opakowanie, natychmiast kupiłam kolejne. Używałam wraz z mleczkiem. Im dłużej stosowałam, tym mniejszy był efekt. Zapycha pory, długo się wchłania. Sprawdza się jedynie w mroźne dni, przy dodatniej temperaturze niekoniecznie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Krem kupiłam w celu nawilżenia skóry na noc.(Mam suchą skórę)
    Krem ładnie, intensywnie pachnie. Lekka, tłustawa konsystencja.
    Mnie krem pozytywnie zaskoczył. Wieczorem smaruję buzię olejkiem arganowym, a po jego wmasowaniu, po kilku minutach nakładam ten właśnie krem. Jestem zadowolona z efektów. Skóra buzi stała się napięta, jędrna. Dodatkowo krótki masaż twarzy z udziałem olejku arganowego wpłynął pozytywnie na stan skóry. Zmarszczki wyraźnie wygładzone, skóra odzywiona i przede wszystkim nawilżona, inny koloryt. Najbardziej zaskoczył mnie efekt wyprasowania zmarszczek w okolicach oczu. Nie zniknęły zupełnie (mam 35lat), ale zdecydowanie sie zredukowały. Bruzdy na czole, czy bruzdy nosowe widocznie zmalały.
    Krem mnie nie uczulił, nie popjawiły się żadne wypryski.
    Pół gwiazdki odjęłam za zbyt intensywny zapach.
    Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie, kupione już 2

Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zimą nie działa
  • To mój pierwszy krem przeciw starzeniu. Na początku byłam nim zachwycona bo:
    + spłycił mą delikatną zmarszczkę na czole!
    +przy okazji ładnie pachnie

- jest za tłusty!
    - bardzo długo sie wchłania
    - ciężko się rozsmarowuje
    - błyszczę się po nim, nawet jeśli nakąłdam go na noc
    - gdy zimą zaczęłam go nakładać więcej próbując nawilżyć jakos tą cerę, wyskoczyły mi wypryski.

Mimo tej tłustosci zimą sie nie sprawdza. Mam uczucie przesuszonej skóry na policzkach, a jednocześnie tłusta warstwka kremu cały czas się utrzymuje na skórze. Co ciekawe nigdy wcześniej nie miałam prolemów z suchą skórą, była ok nawet zimą.

Używam tego produktu od: chyba 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 50ml

Chcesz pochwalić NinaLazur za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • super!
  • Ze względu na konsystencję kremu - tłusty, co jest napisane na opakowaniu, używam go tylko na noc i świetnie się w tej roli sprawdza:

+ bardzo dobrze nawilża, rano skóra jest mięciutka,
    + jest wydajny - 5 miesięcy używania (na noc),
    + bardzo ładnie pachnie,
    + opakowanie - szklane, eleganckie,
    + mam mocno przesuszającą się skórę jak tylko robi się zimno, ten krem pomaga,

na minus:
    - zapach jest dosyć intensywny,
    - potrafi czasem powodaowac pieczenie oczu.

Niestety nie mogę wypowiedzieć się na temat działania przeciwzmarszczkowego, ponieważ jeszcze mi się żadne nie pojawiły, choć uważam, że używany profilaktycznie może trochę zahamować ten proces.

Używam tego produktu od: lipiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić reeva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Krem ma fajną konsystencję - łatwa do rozsmarowania, ale niezbyt rzadka i miły zapach.
    \nSkóra jest po nim nawilżona, ale nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego - jedyne zmarszczki mam mimiczne na czole, ale chyba(?) wygładzeniu nie uległy (stosowałam różnie - raz dziennie, czasem dwa).
    \n
    \nPo aplikacji zostaje przez chwilę film na skórze.
    \n
    \nJestem zadowolona, przy następnym wyjściu do drogerii nadrabiam zapas.

Chcesz pochwalić Yariewenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem dla skóry suchej i alergicznej
  • Krem poleciła mi mama i jest to najlepszy krem do twarzy jaki kiedykolwiek używałam. Mam skórę suchą i alergiczną z problemami. Ten krem doskonale natłuszcza, usuwa napięcie skóry i nie pozostawia tłustego filmu. Nie alergizuje, działa kojąco. Do tego ładnie pachnie. Inne tłuste, czy półtłuste kremy z serii aptecznych się do niego nie umywają. Używam go rano i wieczorem.
    Bardzo dobra cena, niestety niedawno się lekko zmieniła - krem podrożał, ale wg mnie i tak jest wart każdej ceny.
    Czy redukuje zmarszczki - jeszcze jestem za młoda by to stwierdzić ale niewykluczone, że im zapobiega. Minusów nie zauważyłam.

Ilość zużytych opakowań: całe 6

Chcesz pochwalić cielecina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • w chwilach kryzysu..
  • I to niekoniecznie finansowego chociaż krem jest niedrogi.

Skończyłam pierwszy słoik, kupiłam następny. Na zimowe warunki, w chwilach podrażnienia, przesuszenia krem sprawdza się idealnie.
    Kiedy używałam go samego, bywało, że zostawiał tłustą powłokę. Strzałem w 10 okazało się zmieszanie go z żelem hialuronowym - wchłania się idealnie, nawilża, łagodzi i odżywia, i jest to najlepsze moje mazidło zimowe, póki co.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić nadzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuścioch
  • nie polubiłam go. miałam zima skore bardzo sucha i myslalam ze ten krem sie sprawdzi lecz niestety...
    jest zbyt tłusty i to juz dyskwalifikuje. Ciezko nałozyc go rownomiernie na twarz bo konsystencja jest oleisto wodnista przez co tępo sie go nakłada. Twarz swieci sie strasznie i lepi. ciezko uzywac na noc bo mozna przykleic sie do poduszki nie zauwazyłam zeby nawilzył przez to jakos znaczaco skore. Nie uzywałam go zbyt długo bo po co sie męczyc.

na plus? cena i mily zapach - taki jak mleczka z tej serii. to tyle

nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedys kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: troszke z jednego ;(

Chcesz pochwalić slodziutkaagus za czytelną i pomocną recenzję?
  • GODNY POLECENIA
  • Jak dla mnie rewelacja.Najlepszy krem na zimę jakiego używałam.Fakt,że zostawia film na skórze,ale w zimę jest to na plus.Bardzo dobrze chroni skórę przed działaniem mrozu i zimnego bądź suchego powietrza.Bardzo dobrze odżywia i natłuszcza skórę,która jest po nim bardzo przyjemna w dotyku.Cena baaaaardzo zachęcająca.Generalnie lubię większość kosmetyków firmy Soraya.

Używam tego produktu od: ok.3 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić pestka835 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Sprawdziłam go w zimie, świetnie natłuszczał i nawilżał skórę podczas, gdy kaloryfery grzały na maxa, użyty na noc dobrze ją regenerował, a w dzień dobrze chronił przed zimnem i mrozem. Nie dostanie 5 gwiazdek, bo mógłby być bardziej wydajny oraz liczyłam, ze mi wygładzi drobne zmarszczki wokół oczu, owszem - spłyciły się, ale jako osoba 24 letnia liczyłam na lepszy efekt. Nie mniej jednak bardzo polecam!! A i cena oraz nienachalny zapach również są jego atutem.

Używam tego produktu od: ze 3 miesiace

Chcesz pochwalić Allurowa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij