Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)
Produkt dostępny w 30 sklepach. Cena już od 7,20 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Solidne
  • Przerobiłam trzy masła z tej serii (oprócz wanilii, bo nie znoszę) i każde mi odpowiadało. Masła mają świetne, naturalne zapachy - sama nie wiem który najlepiej lubię, teraz mam kokosowe, toż to prawdziwy kokos z bitą śmietaną Dobrze nawilżają (tutaj prym wiedzie oliwkowe) i pielęgnują (kakaowe). Świetnie się smarują, wchłaniają dość szybko. Nie są typowo maślane, raczej mają konsystencje lekkich kremów (kokosowe). Za groszową cenę dostajemy dość wydajne pudełeczko dobrego kosmetyku do ciała. Niestety, jedną gwiazdkę odejmuję za to, że np. kokosowe lekko dostaje pod względem nawilżenia w problemowych miejscach... a szkoda, bo tym kokosem uwielbiam się smarować.
    Polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• Tragedia
  • Poza twarzą mam skórę normalną lekko odwodnioną (nieważne ile pije), więc szukałam balsamu który ją nawilży. Wybrałam wersje kakaową 200 ml.

- po 10 min od posmarowania czuje się brudna
    - masło ściera się przy nakładaniu ubrań
    - "nawilża" na około 4 godziny, potem skóra jest wysuszona na wiór (czyli dużo gorzej niż gdybym się niczym nie posmarowała)
    -na ciele pojawia się mnóstwo małych, twardych, białych krostek

+zapach
    +pojemność (gdybym chciała go dalej używać w normalniej częstttliwości starczył by na miesiąc)
    +opakowanie, kosmetyk można zużyć do końca

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić GorzkaRzeka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocne 3.5 gwiazdki
  • Jestem posiadaczką suchej skóry ciała. Kupiłam 3 opakowania, masło kokosowe,kakaowe i oliwkowe. Waniliowe jest trudno dostępne.

Plusy:
    * cena
    * kolorowe opakowania
    * przyjemne zapachy, zwłaszcza masła kokosowego i kakaowego

Minusy:
    * produkt przeciętnie nawilża

Masełka nie mają innej pojemności, niż 200 ml. A już tym bardziej nie posiadają dozownika.

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieodpowiedni dla bardzo suchej skóry
  • Masło dostałam w prezencie i na początku byłam nim zachwycona. Piękny zapach, doskonałe opakowanie (dozownik), lekka konsystencja. Niestety - kosmetyk nie dał rady nawilżyć mojej przesuszonej skóry i mimo stosowania przez dwa tygodnie dwa razy dziennie, skóra pozostawała sucha, a każde zadrapanie kończyło się białą "krechą" na nodze. Ponad to mimo wieczornego smarowania, rano nie odczuwałam żadnych efektów. Zdecydowanie nie polecam go osobom z przesuszającą się skórą, a już na pewno nie polecam kupowania dużego opakowania - nie mam teraz co zrobić z resztą masła.

+ przyjazne opakowanie - dozownik
    + piękny zapach
    + szybko się wchłania

- nie nawilża skóry
    - efekt nawilżania jest nietrwały

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, duże

Chcesz pochwalić Gebcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Wysusza.
  • Lubię testować kosmetyki do nawilżania ciała. Zachęcona pozytywnymi opiniami kilka tygodni temu kupiłam masło do ciała Ziaji w wersji kakaowej.
    Przez pierwsze dwa tygodnie byłam bardzo zadowolona, kosmetyk nawilżał (tak myślałam), ładnie pachniał i w miarę szybko się wchłaniał - przed założeniem pidżamy należy chwilę poczekać. Opakowanie też na plus, lubię masła w takim wydaniu, można spokojnie zużyć je do końca.
    Po dwóch tygodniach odkryłam, że moja skóra w niektórych miejscach jest przesuszona. Miało to miejsce na pośladkach, udach, ramionach i na szyi. Przez cały okres stosowania masła używałam sprawdzonego żelu pod prysznic więc nabrałam pewności, że to wina tego kosmetyku. Po odstawieniu i użyciu innego balsamu do ciała po kilku dniach wszystko wróciło do normy. Resztę masła zużyłam na kremowanie łydek, tam sprawowało się dobrze. Zaznaczę, że nie mam problemów z suchą skórą ciała, jest ona normalna (codziennie po wieczornym prysznicu ją nawilżam).
    Po masło więcej nie sięgnę a szkoda, bo bardzo ładnie pachnie i planowałam wypróbować inne wersje zapachowe.

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Chcesz pochwalić ruthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię do niego wracać.
  • Oceniam masło kakaowe, bo tylko tego miałam okazje używać i do niego wracać.

Plusy:

- wygodne opakowanie
    - fajna konsystencja o brązowej barwie
    - wydajność
    - cudowny słodki zapach, który długo się utrzymuje na skórze
    - masło bardzo fajnie nawilża, skóra jest po nim delikatna i aksamitna w dotyku
    - niska cena
    - dostępność

Minusy:

- troszkę długo się wchłania

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czwórka
  • Znam dwie wersje tego masła do ciała - kakaowe i oliwkowe.

Wyżej oceniam to drugie. Za jego świeży zielony zapach i nieco lżejszą formułę.
    Zapach masła kakaowego natomiast szybko zaczyna nużyć i jest zbyt słodki na lato (przynajmniej ja czuję się niekomfortowo, smarując się w upał takimi ulepkami)

Działanie masełek jest w obu przypadkach podobne: porządne nawilżenie, wchłanianie wymagające odrobiny cierpliwości, wygodne opakowanie i olbrzymia pojemność.

Smarowidła nie są przeznaczone do zadań specjalnych. Ot uniwersalny, gęsty balsam. Warto kupić, kiedy dysponujemy mniejszym budżetem i nie wymagamy od balsamu cudów (np. zwycięstwa nad mocno przesuszoną skórą).

Cena: malutka
    konsystencja: nietłusta, gęsta i treściwa

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa - różne wersje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marigold_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialne, mhm...
  • Miałam waniliowe, kokosowe i kakaowe.

Uwielbiam to masło do ciała, pachnie tak cudownie, że nie mogę przestać wąchać, czasem łapię się na tym, że stoję w łazience kilka minut i wącham i wącham... potem tylko zakręcam wieczko i nie mogę się doczekać, kiedy ponownie będę mogła użyć masła. Doskonale nawilża, wchłania się w miarę szybko, pozostawia skórę otuloną przyjemnym zapachem kokosu i co najdziwniejsze, wcale nie jest mdły, jak większość kokosowych kosmetyków, ten pachnie bardzo naturalnie, tylko lekko da się wyczuć chemię w nucie zapachowej. Ciało bezpośrednio po użyciu i wchłonięciu jest bardzo miłe w dotyku, nawilżenie długo się utrzymuje.
    Plusy
    - delikatny
    - cena
    - łatwość użycia
    - eleganckie opakowanie
    - wydajność
    - efektywność
    - przyjemny zapach
    - nawilża
    - ładny zapach
    - nie uczula
    - kremowa konsystencja

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania (każde)

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sympatyczne
  • Miałam chyba wszystkie zapachy, jednak najbardziej do gustu przypadło mi pomarańczowe.
    \\nNieźle nawilża i dobrze się rozprowadza. Konsystencja raczej gęsta, ale przyjemna. Nie zawiera parafiny (dla mnie to ważne). Nie zapycha skóry, ale działanie jest krótkotrwałe. Jest tanie, ale mało wydajne. Warto wypróbować

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić wiosennapiwonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Oceniam masło kakaowe. Pięknie pachnie, ma zapach charakterystyczny dla całej serii. Konsystencja jest dość ciężka, ale po nałożeniu na skórę wchłania się dość dobrze i nie pozostawia na niej tłustej warstwy. Bardzo dobrze natomiast zmiękcza i nawilża.
    Dla mnie jest to kosmetyk wielozadaniowy: służy mi jako masło do ciała, krem do rąk i stóp. I w każdej z tych funkcji sprawdza się dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić asia_10 za czytelną i pomocną recenzję?