Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Moze byc ,ale nie do końca .
  • Stosowałam masło kakaowe

Plusy

+ nawilża
    + przyjemnie pachnie
    +w miarę szybko się wchłania
    + cena
    +konsystencja

Minusy -

-pozostawia zabrudzenia na ubraniach (które potem ciężko sprać )
    -mało wydajny

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saszuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt!
  • Mam wersję kakaową.

Używam tego masła stosunkowo niedługo, jednak widząc swoją skórę przed jego stosowaniem i w trakcie spokojnie mogę powiedzieć, że jest fantastyczne.
    Moja skóra do tej pory była szorstka, sucha, od pękającej skóry na piszczelach robiły mi się aż rany a po goleniu nóg była totalna tragedia.
    Odkąd stosuję to masło widzę ogromną poprawę, skóra jest aksamitnie miękka i wydaje mi się, że nieco jędrniejsza. Jest po prostu genialne.

+ Piękny, delikatny zapach, nie drażniący, utrzymujący się stosunkowo długo na ciele
    + Nie zbita konsystencja ale też nie za bardzo lejąca
    + Dość przystępna cena
    + Łatwo dostępna

- Średnio z wydajnością, ale tak czy siak plusy niwelują ten minus w stu procentach.Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: W połowie 1

Chcesz pochwalić dzastinex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko z małym minusem
  • Masło( oliwkowe) kupiłam zachęcona dobrymi opiniami i dużym zaufaniem do marki Ziaji.
    Masełko ma wiele zalet:
    +dobrze się wchłania
    +nie zostawia tłustego filmu
    +delikatny, niedrażniący zapach
    +spełnia obietnice producenta

Cena jest odpowiednia do jakości. Dla mnie minusem jest wydajność, ale poza tym jest naprawde porządnym produktem.
    Polecam!Używam tego produktu od: 1 całeIlość zużytych opakowań: ok 1msc

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • Do kupna dość mocno skusił mnie zapach masła kakaowego

+ skóra bardziej elastyczna i odżywiona
    + całkiem duże opakowanie
    + ekonomiczne
    + niska cena
    + szybko się wchłania

+/- na samym początku uwielbiałam ten zapach, ale pod sam koniec pudełka troche mi się już znudził

- stosowałam go najczęsciej przed snem i po jakimś czasie zauważyłam, że moja piżama ma dość specyficzny zapach. Po jakimś czasie zorientowałam się, że to od tego masła, więc nie radze za szybko wkładać piżamki

Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić schwarz_girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach <3
  • Malo wydajne, zapach cudowny, nawilza ale jest dosc ciezki i dlugo sie wchlania. Mialam kakaowe . Zamienilam teraz na kozie mleko ze wzgledu na dlugosc wchlaniania ale ze wzgledu na zapach napewno wroce do niego

Używam tego produktu od: uzywalam rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwkowe nawilżanie
  • Lubię wszystko co, oliwkowe ;-) Masło jest bardzo przyjemne w użyciu, dobrze się rozsmarowuje. Moja skóra polubiła tego rodzaju pielęgnację:
    Plusy:
    + długotrwale nawilża skórę
    + zostawia warstwę ochronną, która nie lepi się, lecz delikatnie nabłyszcza skórę
    + bardzo ładnie, intensywnie pachnie
    + odżywia skórę, regeneruje szorstkie miejsca
    + atrakcyjna cena
    Minus:
    - nie uelastycznia skóry
    - zapach raczej krótkotrwały
    - średnia wydajność

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić miodowatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Używałam masło kakaowe.

plusy:
    + cena
    + piękny zapach
    + dostępność
    + łatwo się wchłania
    + nawilża
    + konsystencja
    + wydajne

minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić pati0090 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aż chce się zjeść!
  • Oceniam kakaowe

+ dostępność
    + bardzo wygodne opakowanie, lubię masła/balsamy w słoiczku
    + piękny, kakaowy zapach, aż chce się zjeść!
    + zapach długo utrzymuje się na skórze
    + przyjemna konsystencja
    + dobrze się rozprowadza
    + szybko się wchłania
    + nie pozostawia nieprzyjemnej, tłustej warstwy

- niestety jest mało wydajny. Używam produktów do ciała codziennie na całe ciało, więc wiadomo że szybko zużywam, ale ten w porównaniu do innych starczał na krótszy czas
    - po jakimś czasie używania ten piękny ale zarazem specyficzny zapach może zacząć trochę drażnić

Masełko prawie nie ma wad, te które napisałam są mało dla mnie istotne i może trochę przyczepiłam się na siłę, żeby nie było tak idealnie Polecam! Ja na pewno kupię też inne z tej serii.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Dominika005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TO JEST TO!
  • Oceniam kakaowe.

+ Obłędny kakaowy zapach, który utrzymuje się długo i jest intensywny, (ostatnio jakoś 1h po kąpieli siostra powiedziała mi, że ładnie pachnę )

+ Nawilża

+ Cena dosyć atrakcyjna,

+/- Coś mi go szybko ubywa, ale to chyba moja wina Nie mogę się oprzeć :P

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 0

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelka!
  • Używam oliwkowego. Po prostu bomba! Masełko przyjemnie pachnie, dobrze się wchłania i wydobywa z opakowania. Bardzo dobrze nawilża moja suchą skórę - szczególnie zimą! Jeszcze 2-3 dni po posmarowaniu czuć je na skórze, która jest miękka i przyjemna w dotyku. Na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wrócę do niego na pewno
  • Miałam masło kokosowe.

Plusy:
    -mimo definicji masła do ciała, nie jest tłuste i \'ciężkie\', przyjemnie sie nakłada
    -nie zmywa się pod prysznicem, powłoka zostaje na długo (osobiście używałam go latem, na plażę)
    -przyjemny zapach
    -cena

Na pewno kiedyś wrócę do tego masła, ale najpierw przetestuję inne, mam duży sentyment do zapachu kokosa, nie wiem czy inne masła o innych zapach z Ziaji przypadły by mi tak do gustu Używam tego produktu od: paru ładnych lat co jakis czasIlość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło kakaowe: bardzo słabe, bardzo sztuczne...
  • Bardzo lubię peeling czekoladowy z masłem kakaowym z Ziaji oraz żel do mycia ciała z tej serii. Idąc za ciosem chciałam do tej pielęgnacji dodać masło kakaowe żeby efekt był bardzo zadowalający (pachnący). Zużyłam dwa opakowania tego masła i nie jestem z niego zadowolona. Kiedyś zużyłam za młody jedno opakowanie i byłam z niego zadowolona, ale teraz wiem, że to nie to...
    Kupiłam go w Rossmannie za 10,79 zł w cenie regularnej. W promocji kosztuje nico mniej niż 10 zł i jest dostępne naprawdę wszędzie w każdej drogerii. Zużyłam dwa opakowania pod rząd tego kosmetyku i stwierdzam, że jest niewydajny, a używałam go 3 razy w tygodniu na całe ciało. Kosmetyk wystarczył mi na 1 miesiąc i dwa tygodnie. Średnio opakowanie na 3 tygodnie, to dla mnie za mało biorąc pod uwagę, że kosmetyk wcale najtańszy nie jest, nawet w promocji.
    Mam na ciele raczej normalną skórę, nie jest atopowa ani tłusta, dlatego masła/balsamu używam 3 razy w tygodniu. Używając tego kosmetyku nie zauważyłam żadnej zmiany, a tym bardziej poprawy w wyglądzie mojej skóry, tak jakbym nie używała nic.
    Kupując MASŁO liczyłam na gęstą i maślaną konsystencję, choć wiedziałam, że z prawdziwym masłem do ciała za dużo to wspólnego nie ma to jednak na jakieś minimalne działanie liczyłam.... Konsystencja jak nadmuchane masło... Niby tłusta, niby gęsta, ale gęsta jak mus, jak chmurka... Dobrze się rozsmarowuje, szybko się wchłania. Zapach utrzymuje się na skórze około godziny. Dłużej utrzymuje się w łazience. Po wchłonięciu daje uczucie nawilżenia i lekkiego natłuszczenia na skórze, jednak już po godzinie efektu nie ma, tak jakby niczego się nie używało.
    Btw, złapałam się na tym, że pewnego razu dwa godziny po użyciu tego masła tak mnie swędziały ramiona i łydki, że poprzez drapanie niezłego bałaganu się na nich dorobiłam.
    Na szczęście masło nie uczula, nie zapycha i nie powoduje innych (gorszych) efektów zamierzonych lub ubocznych...
    Jedyny pewny plus to opakowanie: klasyczny plastikowy słoik.

Ogólnie podsumowując nie jestem przekonana do tego kosmetyku, choć dawałam mu duże nadzieje, chciałam aby był dopełnieniem do tamtej idealnej dwójki. Niestety jest niewydajny w stosunku do ceny i przede wszystkim bardzo słabo i krótkotrwale nawilża. Zapach także nie utrzymuje się tak długo jakbym chciała. Jedyny plus za bardzo proste i ekonomiczne opakowanie.
    Poza tym niestety Ziaja ma u mnie minusa

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe, kiedyś 1 całe

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne
  • Masło oliwkowe:

Zalety:
    - piękny,wyczuwalny na skórze, lecz nienachalny zapach
    - gęsta konsystencja, szybko się wchłania
    - odżywia i nawilża skórę
    - wygodne opakowanie
    - przystępna cena

Ten produkt nie posiada wad.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić marzycieleczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Posiadam wersję waniliową.
    Masełko Ziaji pomogło mi zwalczyć moją niechęć do smarowideł do ciała. Jest tanie, ma przyjemną konsystencję i wygodny słój.
    Szybko się wchłania, nie daje uczucia lepkości, a przy tym dobrze nawilża i pięknie pachnie, choć nie powiedziałabym, że to waniliowy zapach.

Jedyną wadą jest słaba dostępność tego zapachu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić shinyu za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • Mam masło kakaowe. Pięknie pachnie, ma przyjemną konsystencję, jest wydajne, tanie i generalnie byłoby ideałem, gdyby nie jedna zasadnicza wada - uczuliło mnie smarowałam tylko nogi i ręce, i po kilku dniach używania pojawiły się na nich drobne, swędzące krostki. Z wielkim żalem porzucam to masło w połowie słoika...

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pół.

Chcesz pochwalić aboutblank za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne
  • Używam masła kakaowego.
    Ten produkt jest świetny. Na początku próbowałam go stosować na twarz, ale jak dla mnie jest zdecydowanie za tłusty. Za to miejscowo na przykład na łokcie, usta czy pod nos, gdzie skóra szybko się wysusza sprawdza się idealnie! Czasami wystarczy jedno użycie i skóra jest gładka i nawilżona. Przed nim stosowałam krem nivea jako uniwersalny krem ratunkowy, ale to masło sprawdza się o niebo lepiej
    Nie wyobrażam sobie już bez niego życia, bo w kryzysowych sytuacjach kiedy trzeba szybko doprowadzić skórę do stanu żeby można było ją bez wstydu pokazać sprawdza się perfekcyjnie
    Na temat jego nieziemskiego zapachu, który poprawia nastrój chyba nie muszę się wypowiadać
    Do tego jest mega wydajne i śmiesznie tanie.
    Minusów jak dla mnie nie ma
    Także polecam to masło każdemu!

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Chcesz pochwalić jaaa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe cudo !
  • Nie stwierdzę czy jest to mój KWC, ale absolutnie mnie urzekło.. Masło KAKAOWE od Ziaji czyli od jednego z moich ulubionych polskich producentów Zapach, konsystencja, opakowanie, działanie.. wszystko jak najbardziej na wielki PLUS!
    Zakupiłam produkt podczas upalnego lata 2013, bo moja skóra była dość przesuszona (z natury z resztą jest dość sucha). Po opalaniu i do codziennego użytku nadał się rewelacyjnie! Zarówno do całego ciała jak i do twarzy.
    Ani nie jest tłusty, nie podrażnia, świetnie nawilża nie zostawia tłustych śladów jedyne co po nim pozostaje to piękny, wspaniały, cudowny zapach (szkoda ze jest niejadalny chociaż przyznam się że spróbowałam ) oraz aksamitna nawilżona skóra przez cały dzień.
    Opakowanie ok, wole takie pudełeczka niż tubki z których pod koniec ciężko wycisnąć produkt.
    Ogólnie baaardzo polecam właścicielkom suchej skóry zarówno do całego ciała jak i twarzy (buźka naprawdę jest fajna w dotyku i ogólnie lepiej wygląda a cenie to sobie ponieważ nie stosuje żadnych podkładów).
    Za tą cenę (dałam ok 10 zł) mogłoby być trochę większe opakowanie, ale na bardzo dobre produkty pieniędzy mi nie szkoda :P

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno i będą następne

Chcesz pochwalić muszka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używałam tego masełka jakiś czas temu i napewno jeszcze kupię. Miałam wersję waniliowo-miodową i chcę wypróbować innych. Bardzo produkty firmy Ziaja, a ten ma same zelety - piękny zapach, idealna konsystencja, wydajność i niska cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem sympatyczne
  • Otrzymałam w prezencie ponieważ długo przymierzałam się do zakupu ale jakoś trafiłam na tą miła niespodziankę
    Masło całkiem przyjemne w użytkowaniu,przede wszystkim zapach bardzo mi sie podoba. Co do nawilżenia czy odżywienia... Cóż mogłoby być wieksze... Głownie stosuję do rąk bądź łydek i nie jest źle.
    Nie podrażnia oczywiście, ładnie pachnie, jest wydajne,w poręcznym opakowaniu.
    Czy kupię...raczej nie... będę szukała czegoś o tak ładnym zapachu ale bardziej odżywczego do ciała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super! Idealne połaczenie jakości i ceny - na korzyść jakości!
  • Stosuje masło OLIWKOWE już od płtora roku i jest to absolutnie najlepszy sposób nawilżania skóry. Małso jest tanie w stosunku do komfortu, który zapewnia skórze, pojemności i tego zapachu...
    Bardzo polecam, to mój HIT wśród tańszych produktów.

Używam tego produktu od: używam od 16 miesięcy, duże opakowania
    Ilość zużytych opakowań: 6 duże

Chcesz pochwalić koniecznailona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne masełko
  • Masło do ciała Ziaja waniliowe to jeden z moich ulubionych produktów do pielęgnacji ciała.
    Plusy:
    -zapach (waniliowego budyniu)
    -konsystencja
    -wydajność
    -nawilżenie skóry (spełnia swoje zadanie)
    -wygodne w aplikacji opakowanie
    -cena
    Wady:
    -mała dostępność wariantu akurat waniliowego

Zarówno masło kokosowe jak i kakaowe nie przypadły mi do gustu aż tak jak opisywane waniliowe. W zasadzie nie wiem co miało na to wpływ.Być może zapach, w każdym razie masełko jest produktem przyjemnym i na pewno do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Iloveeat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aż takie cudowne to ono nie jest
  • Pierwsza rzecz, której nie znoszę i tutaj producent popełnił gafę nazywając produkt ''masłem'', gdyż do konsystencji masła Ziaji jeszcze daleko. To raczej gęsty krem, coś w tym rodzaju. Spodziewałam się czegoś innego, ale kupiłam na promocji za 7 zł, więc nie powinnam narzekać. Oceniam masło (niech już będzie, że tak to się nazywa) kakaowe.
    Plus za dostępność, bo ta linia kosmetyków jest praktycznie wszędzie, wahają się tylko ceny, widziałam nawet za 13 zł, co moim zdaniem jest absurdem.
    Jeśli chodzi o zapach to mnie na kolana nie powala, pachnie w porządku, ale ochów i achów nie podzielam, zdecydowanie na jesień i zimę, jest dość ciężki, kakaowy, czuć go na skórze przez jakiś czas.
    Nawilża i odżywia skórę, jest miękka, gładka, wypielęgnowana.
    Wydajność taka sobie, dość szybko się skończyło, ale używałam go na spółkę z mamą.
    Natomiast to co mnie drażni to niewygodne opakowanie, zdecydowanie za wysokie, powinni je obniżyć i poszerzyć, łatwiej byłoby wydostawać produkt, szczególnie pod koniec użytkowania.
    Nad szatą graficzną również mogliby popracować, ale Ziaja ma to do siebie, że z tym u nich raczej ubogo i bardzo minimalistycznie, ale jak mówi stara maksyma nie powinno oceniać się książki po okładce, a produktu po opakowaniu.
    Nie wiem czy kupię ponownie, jeśli dorwę gdzieś tanio to może w chwili kryzysu się skuszę, ale nie jest to mój ulubieniec, głównie ze względu na konsystencję.

Ilość zużytych opakowań: jedno kakaowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • aż chce się zjeść
  • Kupiłam to masło po tym jak zakochałma się w jego zapachu
    +cena
    +ślicznie pachnie i zapach pozostaje na długo( a jak użyje się jeszcze mydła z tej serii to cud miód i malina )
    +wydajność
    +konsystencja
    +skóra nawilżona i miękka

-dostępność

ZIAJA MOJĄ NOWĄ MIŁOŚĆIĄ <3

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNE kakaowe masło do ciała!
  • Zdecydowanie mój ulubieniec!
    Plusy:
    -doskonale rozprowadza się po ciele
    -przepiękny zapach, długo utrzymuje się na ciele
    -bardzo dobrze nawilża suchą skórę
    -niska cena
    -kosmetyk bardzo wydajny
    -świetnie się wchłania
    -ma lekką konsystencje
    -nie uczula
    -jest łatwo dostępny
    -nie pozostawia tłustej powłoki

Mimo że to masło nie jest ciężkie. Ma doskonałą konsystencje !

Minusy:
    -mogłby dłużej utrzymywać się na skórze, ale przy codziennym stosowaniu efekty są świetne.

Plus za to, że to Polska firma
    POLECAM!

Używam tego produktu od: 5miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Patt_07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cud miód
  • Wypróbowałam wersję oliwkową.

Zapach jak dla mnie jest obłędny. To ten typ kosmetyku, który otwieram przy byle okazji tylko po to, żeby sobie niuchnąć. Jak ktoś już wcześniej wspominał, nie ma nic wspólnego z oliwkami (dla mnie plus).

Konsystencja zgodna z nazwą. Nie jest to jakaś półpłynna paciaja, tylko sztywne, gładkie masełko - nabiera się je jakby kawałami. Wchłania się dość wolno, ale pozwala mi to na dokładne rozsmarowanie z krótkim masażem i póki jest mokre, pachnie więc jest dobrze.

Dobrze nawilża i po nałożeniu wygładza, jakby ociepla koloryt skóry. Myślałam, że mi się zdaje, ale wysmarowałam na próbę jedną łydkę i różnica była widoczna. Używam masła po wieczornym myciu, rano nogi są przyjemnie miękkie i gładkie.

Jak tylko wykończę wiśniowe Tutti-Frutti Farmony (kupione równolegle z ostatnim słoikiem Ziai i mimo pięknej woni traktowane po macoszemu ), spróbuję kokosa. Do oliwki wrócę na sto procent.

Mały minus za wydajność. Masła dość szybko ubywa, a używam go głównie do nóg i sporadycznie ramion.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 słoiki po 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić suvetar za czytelną i pomocną recenzję?