Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• No to jest to
  • Używałam i używam każdego.
    Opakowanie małe co mi odpowiada, do tego mała cena wiec już rewelacja.
    Fajnie nawilżają,ładnie pachną, nie podrażniają, odżywiają.

Najbardziej widać rezultaty jak mam katar i posmaruje suchą skórę dookoła nosa. Naprawdę nawilża.

Nie lubię tylko tego że jest tłusty i długo się wchłania ale naprawdę warty zakupu.

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: 15 opakowań

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Cudo
  • Używam go na noc, aby nawilżył, zregenerował i ujędrnił moją skórą. Produkt zawsze się sprawdza, moja skóra rano jest fantastycznie odżywiona. Używam go co 3 dni. Jest to świetny produkt, bez którego nie mogę się obejść, chociaż zapach faktycznie z czasem się nudzi i trzeba na jakiś czas zmienić kosmetyk.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić hotcaro69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być

• Mam masło kokosowe i lubię ten rodzaj kosmetyku. Jeśli chodzi o zalety to uważam, że na wyróżnienie zasługuje:
    +śliczny, kokosowy zapach
    +konsystencja kremowa, wspaniale pielęgnuje
    +bardzo duża wydajność i niska cena

Natomiast są i wady np.:
    - krótkotrwałe działanie (po zmyciu masła niestety efekt nie utrzymuje się tzn. nie ma długotrwałych skutków odżywienia czy regeneracji skóry)
    - średni stopień nawilżenia skóry (nie wnika w głąb, zostaje na powierzchni, słabo się wchłania)

Produkt warto wypróbować, bo jego działanie jest ściśle uzależnione od rodzaju skóry ;-)

Używam tego produktu od: niecałego roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne ale nie na długo
  • Oceniam wersję kakaową, innej nigdy nie miałam. Ogólnie pierwsze wrażenie genialne.
    +piękny zapach
    +super nawilża
    +nie ma większego problemu z dostępnością
    +dobra cena
    +fajna konsystencja

ale zapach mnie osobiście szybko się nudzi, staje się męczący. Po zużyciu jednego opakowania zwykle kupuję coś totalnie innego na zmianę i w moim przypadku to się dobrze sprawdza-kiedy do niego wracam znów jest super

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe
  • Mój ulubieniec wśród mazideł do ciała

+Wygodne opakowanie- lubię słoiczki bo można wykorzystać produkt do końca
    +zapach, cu-do-wny! do tego utrzymuje się na skórze dłuuugo po smarowaniu
    +Świetnie nawilża skórę, poradził sobie z moją ekstremalnie przesuszoną po zimie, więc uznaję go za swego sprzymierzeńca
    +lubię jego konsystencję- to masło do ciała i jest gęste, zdecydowanie wolę ten tym mazideł niż lejące się balsamy, choć oczywiście ma to wpływ na wydajność
    +dobrze się wchłania
    +cena

Nie dopatrzyłam się minusów, więc będzie wracał do mojej łazienki

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe
  • Używam go co kilka miesiecy bo moja skóra i ja lubimy zmiany, pieknie pachnie, nawilża skóre, zdecydowanie jest to produkt ktory chętnie kupuje. Jedynym minusem jest chyba zbyt małę opakowanie.

Używam tego produktu od: co kilka miesciacy
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić klusixo za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwkowe
  • to nie jest złe masło, ale biorąc pod uwagę legendę jaką ma na KWC to nie spełniło oczekiwań
    masło ma ładny i trwały zapach, który zostaje na ciele i ubraniach, ale nie narzuca się
    owszem, nawilża, ale do ekstremalnie suchej skóry się nie sprawdzi
    szybko się wchłania i nie zostawia żadnej tłustej czy lepkiej warstwy
    ale nie jest zbyt wydajne, zużyłam go w ciągu 3 tygodni, co przy cenie 13zł jest przesadą

Używam tego produktu od: używałam 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy razy TAK!!!
  • Jest po prostu wspaniałe. Stosowałam kokosowe i oliwkowe i nie jestem w stanie powiedzieć, które jest lepsze, bo oba są rewelacyjne.
    \nOba pachną naprawdę fantastycznie - zapach utrzymuje sie na skórze długo po wsiąknięciu.
    \nSkóra po obu masełkach jest miękka i gładka, ale jedno "ale". Po depilacji strasznie podrażnia mi skórę. Piecze i swędzi. Jedna wystrzegam się tego i nie używam go od razu po depilacji.
    \nKonsystencja jest gęsta i zielona w przypadku oliwkowego a kakaowego brązoworóżowate (ciezko opisać kolor)
    \nOpakowanie naprawdę wydajne, a nie nakładam go wcale skromnie.
    \nNie spotkałam sie z innym tak wspaniale nawilżającym masłem czy balsamem.

Chcesz pochwalić LennnaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię kakaowe mało Ziaja
    - poprawia koloryt skóry
    - poręczne opakowanie

Wady kakaowego masła:
    - nie ma wad

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić SlodkieCampari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wersja kokosowa.
  • Cóż, to nie jest zły produkt. Ale wersja kokosowa po prostu śmierdzi! Na pewno to nie jest naturalnie pachnący kokos, a bardziej zsiadłe mleko Z DODATKIEM kokosa + masa chemikaliów. Muszę przyznać, że ten fakt bardzo mi unieprzyjemnił używanie produktu, z tej racji odejmuję dwie gwiazdki.
    Na szczęście zapach nie trwa cały dzień na skórze. Opakowanie jest ładne i poręczne, cena w porządku . Dostępność też. Produkt fajnie pielęgnuje skórę, wchłania się w umiarkowanym tempie. Po ok. pół godziny czuć, że produkt całkowicie wsiąka w naszą skórę, nawilżając ją. Wydajny.
    Może przetestuje wersje kakaową.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?