Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Kakaowe
  • Używam go co kilka miesiecy bo moja skóra i ja lubimy zmiany, pieknie pachnie, nawilża skóre, zdecydowanie jest to produkt ktory chętnie kupuje. Jedynym minusem jest chyba zbyt małę opakowanie.

Używam tego produktu od: co kilka miesciacy
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić klusixo za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwkowe
  • to nie jest złe masło, ale biorąc pod uwagę legendę jaką ma na KWC to nie spełniło oczekiwań
    masło ma ładny i trwały zapach, który zostaje na ciele i ubraniach, ale nie narzuca się
    owszem, nawilża, ale do ekstremalnie suchej skóry się nie sprawdzi
    szybko się wchłania i nie zostawia żadnej tłustej czy lepkiej warstwy
    ale nie jest zbyt wydajne, zużyłam go w ciągu 3 tygodni, co przy cenie 13zł jest przesadą

Używam tego produktu od: używałam 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy razy TAK!!!
  • Jest po prostu wspaniałe. Stosowałam kokosowe i oliwkowe i nie jestem w stanie powiedzieć, które jest lepsze, bo oba są rewelacyjne.
    \nOba pachną naprawdę fantastycznie - zapach utrzymuje sie na skórze długo po wsiąknięciu.
    \nSkóra po obu masełkach jest miękka i gładka, ale jedno "ale". Po depilacji strasznie podrażnia mi skórę. Piecze i swędzi. Jedna wystrzegam się tego i nie używam go od razu po depilacji.
    \nKonsystencja jest gęsta i zielona w przypadku oliwkowego a kakaowego brązoworóżowate (ciezko opisać kolor)
    \nOpakowanie naprawdę wydajne, a nie nakładam go wcale skromnie.
    \nNie spotkałam sie z innym tak wspaniale nawilżającym masłem czy balsamem.

Chcesz pochwalić LennnaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię kakaowe mało Ziaja
    - poprawia koloryt skóry
    - poręczne opakowanie

Wady kakaowego masła:
    - nie ma wad

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić SlodkieCampari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wersja kokosowa.
  • Cóż, to nie jest zły produkt. Ale wersja kokosowa po prostu śmierdzi! Na pewno to nie jest naturalnie pachnący kokos, a bardziej zsiadłe mleko Z DODATKIEM kokosa + masa chemikaliów. Muszę przyznać, że ten fakt bardzo mi unieprzyjemnił używanie produktu, z tej racji odejmuję dwie gwiazdki.
    Na szczęście zapach nie trwa cały dzień na skórze. Opakowanie jest ładne i poręczne, cena w porządku . Dostępność też. Produkt fajnie pielęgnuje skórę, wchłania się w umiarkowanym tempie. Po ok. pół godziny czuć, że produkt całkowicie wsiąka w naszą skórę, nawilżając ją. Wydajny.
    Może przetestuje wersje kakaową.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma to jak polskie masło
  • Zima - mimo zmiennej aury - potrafi dać się we znaki osobom, których skóra ma tendencję do przesuszania się. U mnie strefy "specjalnej troski" to głównie: dłonie, przedramiona, łokcie, kolana(z naciskiem na dłonie). Co jakiś czas szukam zamiennika dla regenerującego mleczka do ciała Garnier Bardzo Sucha Skóra, które pozostaje moim No 1. W kryzysowej sytuacji Ziaja nawet dobrze sobie poradziła

OCENIAM: masło KAKAOWE

ZALETY:
    + nawilża,
    + nie uczula,
    + NIE BARWI skóry(to jedno przynajmniej),
    + szybko się wchłania,
    + wydajność,
    + możliwość wyboru(tylko trzeba upewnić się, że nie przymierzamy się do zakupu produktu brązującego, bo z tym różnie bywa; nie każdy chce sobie fundować efekt solarium),
    + dostępność(każda drogeria oferuje przynajmniej 2 rodzaje masła Ziaja),
    + produkt polski.

OPCJONALNIE:
    +/- zapach,
    +/- opakowanie(być może ktoś wolałby klasyczną tubkę).

WADY:
    - z dłoni szybko się spłukuje,
    - cena(ja zapłaciłam 14 zł w sklepie Ziaji, a 400 ml mleczka Garnier o skuteczności 100% kosztowało mnie tylko 12 zł).

PRODUKT jak najbardziej GODNY PRZETESTOWANIA

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kokosowe na medal
  • Polecam, używałam przez ok. pół roku i bardzo dobrze kojarzy mi się ten kosmetyk.
    +nawilża skórę (nawet w bardzo suchych miejscach)
    +wydajny w użyciu
    +lekka konsystencja, szybko się wchłania
    +piękny, kokosowy zapach
    +niska cena
    +świetne opakowanie, umożliwia wykorzystanie całego balsamu

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dunka594 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne zapachy
  • Jakiś czas temu kupiłam sobie wersję kokosową. Miałam ochotę spróbować waniliowej, ale mam wrażenie, że ją wycofali, bo nawet w sklepach Ziai już jej nie ma. A szkoda, kiedyś ją wąchałam i spodobał mi się zapach :c

+ plusem kokosowego masła jest także zapach. Miałam jeszcze dwa inne kosmetyki z kokosowej serii i pachniały tak samo ładnie zapach utrzymuje się długo na skórze, czasem nawet troszkę przechodzi na ubrania. Dla niektórych może być nieco mdły, to samo wersja kakaowa i (nieosiągalna już) waniliowa.
    + bardzo dobrze wygładza skórę, jest potem miękka i taka przyjemna w dotyku.
    + dość szybko się wchłania jak na produkt nazwany "masłem". Niektóre masła wchłaniają się pół godziny.
    + przyjemna konsystencja, gęsta, nie spływa z ciała, typowe masełko. Opakowanie nawet odwrócone do góry nogami nie wypuszcza produktu.
    + wydajne
    + niska cena

- jedyny minus to fakt, że nie zauważyłam poprawy elastyczności skóry, oraz te mdłe wersje zapachowe mogą się szybko "przejeść". Ja kokosową stosuję na zmianę z innym balsamem, żeby nie było mi za słodko.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe !
  • używałam tylko wersji kakaowej, ale chyba skuszę się niebawem na kokosową Używam co ok. 3 dni po solidnym kawowym peelingu.
    PLUSY
    +dobrze się rozprowadza,
    +nawilża
    +zapach długo się utrzymuje
    +szybko się wchłania, co jest dla mnie bardzo istotne
    +nadaje skórze zdrowy wygląd, napina ją i ujędrnia
    Jedynym minusem jest to, że trochę za szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • są świetne
  • uwielbiam wszystkie te zapachy

masła mają dobrą cenę, fantastyczną konsystencję
    bardzo dobrze nawilżają

uwielbiam je od wielu lat.

mój ulubiony zapach to oliwka, jest tak przyjemny, ciepły i rześki jednocześnie.

wolę je zdecydowanie od balsamów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić nel_borgo za czytelną i pomocną recenzję?