Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Mój ulubieniec
  • Najczęściej używam masła kakaowego

Zalety:
    + piękny zapach
    +dobra konsystencja
    + szybko się wchłania
    +w awaryjnych sytuacjach idealny do wyrównania opalenizny (oczywiście nie zamiast filtru)
    +różne pojemności
    +wydajność
    +cena <- za to uwielbiam ziaje

Wady:
    brak,
    jedynie co to ubolewam, że waniliowe jest tak trudno dostępne

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kajojcia244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne masełko!
  • Lubię firmę Ziaja, ale do twarzy bałam bym się używać ich kosmetyków. Za dużo nasłuchałam się o różnych szkodliwych składnikach dodawanych do produktów Ziai.

Masło kupiłam w drodze konieczności w Hebe za niecałe 10 zł, a że był ostatni kokosowy słoik to chytrze porwałam z pułki .

Moja skóra nie stwarza mi większych problemów, tak więc nie mam dużych wymagań co do mazidła do ciała

Konsystencja jest lekka i zbita. Ładnie się rozprowadza i wchłania, więc nie trzeba marznąć w łazience w oczekiwaniu, aż dany balsam się wchłonie
    Po nim skóra jest jędrna i nawilżona.

Zapach mi się nie spodobał. Taki chemiczny, taki co nawet koło kokosa nie leżał..No ale co ja się będę skarżyć, za te pare złotych :P

Dostępność wiadomo, jest wszędzie...
    Tak więc, warto sobie masełko przetestować, bo drogie nie jest, a nóż zostanie w łazience na dłużej
    Ja już kupiłam kolejny kakaowy słoik i jak mnie nie będzie stać na nic lepszego to pewnie kupie go znowu )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Sofiflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne masełko za grosze
  • Jak dotąd miałam wersję kakaową, ale zimą na pewno skuszę się na którąś z pozostałych. Masełko cudnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze (i piżamce, jeśli użyjemy go na noc ), ale najważniejsze jest oczywiście jego działanie. Kosmetyk świetnie nawilża skórę po kąpieli (moja skóra ze względu na delikatną alergię na wodę zaczyna swędzieć już przy wychodzeniu z wanny, a masełko błyskawicznie niweluje ten przykry efekt). Efekt miękkiej, gładkiej i nawilżonej skóry utrzymuje się długo - ja używam go jedynie dwa razy w tygodniu, po długim wylegiwaniu się w wannie, bo częściej po prostu nie mam potrzeby. Duży plus za konsystencję, która przypadła mi do gustu o wiele bardziej niż ta z Farmony, niską cenę, wygodne, solidne opakowanie oraz wydajność.

Używam tego produktu od: stycznia 2014

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Na produkt ten trafiłam w wersji kakaowej w Tesco. Był przeceniony. Skuszona pozytywnymi recenzjami tego kosmetyku postanowiłam go wypróbować. To była... Świetna decyzja! Już po otwarciu opakownia poczułam piękny kakaowo-śmietankowy zapach, który niemalże od razu przypadł mi do gustu. Opakowanie jest praktyczne. Przy końcu produktu nie trzeba męczyć się z wydobyciem go. Zwracając uwagę na jego właściwości mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że obietnice producenta pokrywają się z prawdą. Ten produkt świetnie nawilża skórę. Stała się ona miękka i przyjemna w dotyku. Do tego cena, przy obniżonej jest to niezwykle korzystny zakup. Polecam!

Plusy:
    -konsystencja,
    -praktyczne opakowanie,
    -cudowny zapach,
    -cena,
    -nawilżanie.

Minusy:
    -jak dla mnie ich nie posiada.Używam tego produktu od: od 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MissSvillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim.
  • Oceniam masło kakaowe.

Plusy:

+łatwo i przyjemnie się rozsmarowuje
    +szybko się wchłania
    +ładnie pachnie
    +pozostawia skórę miękką
    +niska cena
    +wydajny

Minusy:

brakUżywam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić mandy_jane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawe i warte wypróbowania.
  • Kupiłam to masło,ponieważ uwielbiam kakaowe,czekoladowe zapachy balsamów do ciała.
    Zalety :
    - cena - dość tanie, nie wygórowana cena jak na taką objętość .Nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam.
    - dostępność- ja zakupilam swoje masło w sedzibie Ziaji,ale myślę,że w często uczęszczanych Rossmanach czy Naturach też będzie dostępne.
    -opakowanie- łatwo wydostać z niego kosmetyk, łatwo zamknąć wieczko , łatwo wydostać resztkę kosmetyku bez konieczności rozcinania ,rozszarpywania opakowania.
    -łatwo się wchłania ,nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
    - skóra jest po aplikacji nawilżona ,aksamitna.
    -zapach- no właśnie. Trudno mi zakwalifikować go do zalet czy do wad.Zapach jest nieco chemiczny,delikatnie sztuczny .Zdecydowanie bardziej podoba mi się zapach MAsła do ciała z Isany Shebutter i kakao. Jest intensywniejszy, bardziej naturalny ,nie ma tego chemicznego elementu. Z tego pwodu chyba raczej nie wrócę do masła z Ziaji . Zakupię ponownie natomiast Masło Isany z Rossmanna,które również cenowo wychodzi korzystniej i ma większą pojemność,bo aż 500 ml.
    -skład- brak parafiny - wyraźny plus .Na drugim miejscu w składzi - olej palmowy,na czwatym - masło Shea.

Mam ochotę wypróbować jeszcze masło waniliowe do ciała. Jednak niestety nie było dostępne w siedzibie Ziaji. Ekspedientka była bardzo zdziwiona,kiedy pytałam o zapach waniliowy. Nie wiem ,więc czy zostało wycofane czy nie.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło kakaowe nie ma wad
  • Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta, w dodatku skóra delikatnie pachnie kakaowo-śmietankowo. Idealna konsystencja, wchłania się całkiem szybko, uwielbiam wmasowywać je w osuszone po kąpieli ciało. Cóż więcej oczekiwać? Nawet opakowanie nie ma nic do zarzucenia. Polecam, a gdy tylko skończę cały produkt, wypróbuję inne wersje tego masełka.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Fibby za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Masło od Ziaji przypomina mi, że ten marce zawsze warto ufać. Próbowałam wielu kosmetyków tej firmy. Masło jest super. Używałam oliwkowego, kokosowego, a teraz przyszedł czas na kakowe. Bardzo słodkii zapach, przyjemny dla ciała. Konsystencja lekka, kremowa, wnika dosyć szybko i nie zostawia tłustych śladów. Cena jest wyjątkowo korzystna, warto wypróbować. Opakowanie wygodne, pozwala zużyć produkt do końca. Wydajność również na plus!

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Bardzo lubię masła do ciała. To jest chyba jednym z najlepszych, jakie używałam. Bardzo szybko się wchłania, jak na masło ma dość lekką konsystencję, dlatego przyjemnie się go używa.
    Zaskoczył mnie przede wszytskim zapach. Mam wersję oliwkową i nie spodziewałam się takiego przyjemnego zapachu. Osobiście nie czuję w tym oliwki, dlatego polecam nawet osobom, które nie lubią ich zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić patii1512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Używałam dwóch wersji tego masła: oliwkowej i kokosowej.

Masło dobrze się wchłania, a efekt nawilżenie długo się utrzymuje. Miałam do czynienia z wieloma masłami do ciała i w większości pozostawiają uczucie ciężkości na skórze, czego przy tym masełku nie doświadczyłam, dlatego też dobrze sprawdza się latem kiedy potrzebujemy czegoś lżejszego. Jeśli chodzi o zapach to bardziej do gustu przypadło mi masełko oliwkowe - ma bardzo odświeżający, lekki zapach. Kokosowe, jak dla mnie, za mocno pachnie czymś mlecznym, jednak po użyciu zapach nie jest aż tak intensywny, więc można to wytrzymać. Podsumowując - produkt warty swojej ceny, w dużym poręcznym opakowaniu, robi wszystko czego od niego oczekujemy

Chcesz pochwalić Bonnia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij