Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Polecam wszystkim.
  • Oceniam masło kakaowe.

Plusy:

+łatwo i przyjemnie się rozsmarowuje
    +szybko się wchłania
    +ładnie pachnie
    +pozostawia skórę miękką
    +niska cena
    +wydajny

Minusy:

brakUżywam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić mandy_jane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciekawe i warte wypróbowania.
  • Kupiłam to masło,ponieważ uwielbiam kakaowe,czekoladowe zapachy balsamów do ciała.
    Zalety :
    - cena - dość tanie, nie wygórowana cena jak na taką objętość .Nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam.
    - dostępność- ja zakupilam swoje masło w sedzibie Ziaji,ale myślę,że w często uczęszczanych Rossmanach czy Naturach też będzie dostępne.
    -opakowanie- łatwo wydostać z niego kosmetyk, łatwo zamknąć wieczko , łatwo wydostać resztkę kosmetyku bez konieczności rozcinania ,rozszarpywania opakowania.
    -łatwo się wchłania ,nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
    - skóra jest po aplikacji nawilżona ,aksamitna.
    -zapach- no właśnie. Trudno mi zakwalifikować go do zalet czy do wad.Zapach jest nieco chemiczny,delikatnie sztuczny .Zdecydowanie bardziej podoba mi się zapach MAsła do ciała z Isany Shebutter i kakao. Jest intensywniejszy, bardziej naturalny ,nie ma tego chemicznego elementu. Z tego pwodu chyba raczej nie wrócę do masła z Ziaji . Zakupię ponownie natomiast Masło Isany z Rossmanna,które również cenowo wychodzi korzystniej i ma większą pojemność,bo aż 500 ml.
    -skład- brak parafiny - wyraźny plus .Na drugim miejscu w składzi - olej palmowy,na czwatym - masło Shea.

Mam ochotę wypróbować jeszcze masło waniliowe do ciała. Jednak niestety nie było dostępne w siedzibie Ziaji. Ekspedientka była bardzo zdziwiona,kiedy pytałam o zapach waniliowy. Nie wiem ,więc czy zostało wycofane czy nie.

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło kakaowe nie ma wad
  • Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta, w dodatku skóra delikatnie pachnie kakaowo-śmietankowo. Idealna konsystencja, wchłania się całkiem szybko, uwielbiam wmasowywać je w osuszone po kąpieli ciało. Cóż więcej oczekiwać? Nawet opakowanie nie ma nic do zarzucenia. Polecam, a gdy tylko skończę cały produkt, wypróbuję inne wersje tego masełka.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Fibby za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jest to!
  • Masło od Ziaji przypomina mi, że ten marce zawsze warto ufać. Próbowałam wielu kosmetyków tej firmy. Masło jest super. Używałam oliwkowego, kokosowego, a teraz przyszedł czas na kakowe. Bardzo słodkii zapach, przyjemny dla ciała. Konsystencja lekka, kremowa, wnika dosyć szybko i nie zostawia tłustych śladów. Cena jest wyjątkowo korzystna, warto wypróbować. Opakowanie wygodne, pozwala zużyć produkt do końca. Wydajność również na plus!

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie
  • Bardzo lubię masła do ciała. To jest chyba jednym z najlepszych, jakie używałam. Bardzo szybko się wchłania, jak na masło ma dość lekką konsystencję, dlatego przyjemnie się go używa.
    Zaskoczył mnie przede wszytskim zapach. Mam wersję oliwkową i nie spodziewałam się takiego przyjemnego zapachu. Osobiście nie czuję w tym oliwki, dlatego polecam nawet osobom, które nie lubią ich zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić patii1512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Używałam dwóch wersji tego masła: oliwkowej i kokosowej.

Masło dobrze się wchłania, a efekt nawilżenie długo się utrzymuje. Miałam do czynienia z wieloma masłami do ciała i w większości pozostawiają uczucie ciężkości na skórze, czego przy tym masełku nie doświadczyłam, dlatego też dobrze sprawdza się latem kiedy potrzebujemy czegoś lżejszego. Jeśli chodzi o zapach to bardziej do gustu przypadło mi masełko oliwkowe - ma bardzo odświeżający, lekki zapach. Kokosowe, jak dla mnie, za mocno pachnie czymś mlecznym, jednak po użyciu zapach nie jest aż tak intensywny, więc można to wytrzymać. Podsumowując - produkt warty swojej ceny, w dużym poręcznym opakowaniu, robi wszystko czego od niego oczekujemy

Chcesz pochwalić Bonnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Po traumatycznych przeżyciach z balsamem Ziai masło kakaowe nie spodziewałam się zbyt wiele po tym kosmetyku. Ale że ostałam go w aptece za punkty, postanowiłam zużyć. I tu miła niespodzianka. 'Masło' to w rzeczywistości raczej gęsty krem, a to moja ulubiona konsystencja. Mam wersję kokosową. Zapach jest dość dobrze oddany, trochę jakby mleczno-kokosowy.

Masło bez problemu rozprowadza się na ciele, szybko się wchłania i nie klei do ubrań. Skóra jest miękka i nawilżona. Dodatkowym plusem tej wersji zapachowej jest to, że w odróżnieniu od pozostałych nie ma pochodnej formaldechydu w składzie (ciekawe co jest zamiast).

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • harmonia zapachu i konsystencji
  • Oceniam kokosowe masło do ciała - bardzo udany produkt.

Zalety:
    -niezwykle zniewalający, apetyczny, ale nienachalny zapach
    -bardzo dobrze się rozsmarowuje, przyjemnie chłodząc skórę
    -szybko się wchłania, pozostawiając skórę elastyczną i miękką
    -zawartość mieści się w poręcznym słoiczku, co ułatwia aplikację.

Czasami mieszam go z olejkiem arganowym, bardzo dobrze się sprawdza.
    Wady:
    -brak
    Używam tego produktu od: 4 opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Michatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem ok
  • Zapach kakaowy ładny,dobrze rozprowadza się na skórze i ją nawilża i długo utrzymuje się na niej zapach. Dobra cena i wydajność. Jestem jak najbardziej na tak

Ilość zużytych opakowań: 3,duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rose1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie dla mnie
  • Oceniam masło oliwkowe, wspaniały zapach, bardzo wydajny, lekko tłusta ale nawilżająca konsystencja, kupiłam dodatkowo 2 opakowania na zaś bo były w promocji .

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4, stosuję 2-3 razy w tygodniu

Chcesz pochwalić ania25szczecin za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij