Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Uwielbiam
  • Uwielbiam wszystkie Cudowne. Oliwkowy stosowałam jeszcze jak chodziłam do szkoły czyli 4 lata temu i cały czas gości na mojej półcę, uwielbiam go, małe pudełeczko mże zawsze być przy mnie. Skóra fajnie nawilżona, gładka, cena też przystępna.

Ilość zużytych opakowań: dużo było

Chcesz pochwalić justynak15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kakaowe idealne!
  • Używam co jakiś czas masła kakaowego i jest to mój KWC. Pięknie pachnie - zapach utrzymuje się długo i jest apetyczny, idealny na zimę, formuła naprawdę działa, moje ciało jest gładkie i naprawdę widoczny jest efekt poprawy kolorytu skóry. Konsystencja też mi odpowiada, po prysznicu dość szybko się wchłania. Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie, bo mogłoby być bardziej estetyczne ale w ogólnym rozrachunku super kosmetyk za niewielką cenę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ad1703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Nie lubię tej firmy, ale akurat ten produkt - czyt. masła do ciała - udał im się niezwykle dobrze

Każdy jeden rodzaj ma w sobie coś wyjątkowego, nie mogę się zdecydować które lubię najbardziej

A za co je lubię? Za zapach, konsystencję, i trochę za efekt jaki dają - wygładzają i nawilżają skórę, ale nie jakoś wyjątkowo...

Mój hit!

Polecam dziewczyny, wypróbujcie koniecznie!!!

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Po pierwsze zapach! Bardzo charakterystyczny i relaksujący. Dość intensywny, ja musiałam zrobić sobie przerwę w połowie opakowania bo w którymś momencie miałam go dość ale zużyłam z chęcią. Zapach całkiem długo utrzymuje się na ciele. Bardzo szybko się wchłania, na ciekawą konsystencje, bardziej zbitą niż balsamy. Super nawilża i wspomaga regeneracje skóry. Polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe ulubione
  • Kakaowe masło to dla mnie strzał w dziesiątkę. Rewelacyjnie sprawdza się w sezonie letnim. Nie jedne wakacje spędziłam w towarzystwie tego masełka. I góry i morze, plaża, wietrzne dni, słona woda. Zawsze doskonale dbało o moją skórę. Ma przepiękny zapach. Doskonale nawilża, chroni. Skóra jest aksamitna, delikatna pachnąca. Czasami po sezonie letnim wręcz ratowało mi moją skórę. Ziaja wyprodukowała doskonały produkt. Jest wydajne, łatwe w aplikacji i do tego w wersji małej i dużej. Na wakacje zawsze zabieram duże opakowanie. A na co dzień różnie. I cena nie odstrasza. Na prawdę polecam rewelacja.

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: duże 4, małe kto by zliczył

Chcesz pochwalić MK1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło do ciała
  • Jestem bardzo zadowolona z masła do ciała firmy Ziaja-nawilzaja,przy czym maja swietne zapachy.Skóra stała sie elastyczna,miła w dotyku,delikatna.Naprawde kosmetyk tani i dobry

Używam tego produktu od: 1.09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kobietka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oliwkowe moje ulubione masło
  • Pierwszy raz to masło kupiła moja mama, a ja wypróbowałam i się w nim teraz lubuję. Fajnie nawilża, zapach fajny i ładnie się rozprowadza na ciele i jest całkiem wydajne. W rossmannie kosztuje 10zł z groszami. Opakowanie poręczne, da się wybrać produkt do samego końca. Dla mnie same plusy. Teraz czas wypróbować resztę maseł ziaji.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić mia00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Jestem wielbicielką wszelkiego rodzaju masełek do ciała.
    Jedno z moich ulubionych to kakaowe masło do ciała firmy Ziaja. Kosmetyk występuje również w wersji waniliowej, oliwkowej i kokosowej. Ja jednak darzę miłością masełko kakaowe i wciąż do niego wracam.
    Skład masła:
    - oleje pochodzenia roślinnego,
    - masło shea,
    - masło kakaowe
    - omega3 i 6,
    - witaminę E.
    Czyli wszystko to, co niezbędne do prawidłowego nawilżenia i odżywienia naszej skóry.
    Samo używanie masełka Ziaji jest przyjemnością. Zapach jest wspaniały. Dla mnie kakowo -czekoladowy. Masła używam po kąpieli i gdy potrzebuję nawilżenia. Po zastosowaniu czuję wyraźne nawilżenie i odżywienie. Skóra jest gładka i miękka w dotyku. Kosmetyk rozprowadza się i wchłania bardzo dobrze. Opakowanie masła jest dość duże i wygodne w użyciu.
    Cena też jest rewelacyjna, jak wszystkie kosmetyki Ziaji - ok 11 zł.

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Najczęściej używam masła kakaowego

Zalety:
    + piękny zapach
    +dobra konsystencja
    + szybko się wchłania
    +w awaryjnych sytuacjach idealny do wyrównania opalenizny (oczywiście nie zamiast filtru)
    +różne pojemności
    +wydajność
    +cena <- za to uwielbiam ziaje

Wady:
    brak,
    jedynie co to ubolewam, że waniliowe jest tak trudno dostępne

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kajojcia244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne masełko!
  • Lubię firmę Ziaja, ale do twarzy bałam bym się używać ich kosmetyków. Za dużo nasłuchałam się o różnych szkodliwych składnikach dodawanych do produktów Ziai.

Masło kupiłam w drodze konieczności w Hebe za niecałe 10 zł, a że był ostatni kokosowy słoik to chytrze porwałam z pułki .

Moja skóra nie stwarza mi większych problemów, tak więc nie mam dużych wymagań co do mazidła do ciała

Konsystencja jest lekka i zbita. Ładnie się rozprowadza i wchłania, więc nie trzeba marznąć w łazience w oczekiwaniu, aż dany balsam się wchłonie
    Po nim skóra jest jędrna i nawilżona.

Zapach mi się nie spodobał. Taki chemiczny, taki co nawet koło kokosa nie leżał..No ale co ja się będę skarżyć, za te pare złotych :P

Dostępność wiadomo, jest wszędzie...
    Tak więc, warto sobie masełko przetestować, bo drogie nie jest, a nóż zostanie w łazience na dłużej
    Ja już kupiłam kolejny kakaowy słoik i jak mnie nie będzie stać na nic lepszego to pewnie kupie go znowu )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Sofiflora za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij