Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Dobre mazidło do ciała
  • To już któreś moje opakowanie więc to świadczy o tym, że kosmetyk spełnia swoje zadanie. Bardzo dobrze nawilża skórę, odżywia ją i pozostawia na niej przyjemny kakaowy zapach. Nie jest tłuste, łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Do tego jest niedrogie i dośc łatwo dostępne. Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilka całych

Chcesz pochwalić chwilaaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Masło kakaowe
  • Kupiłam go za ok. 10 zł w Rossmannie. Bardzo wygodnie się go używa. Głębokie nawilżenie, konsystencja przyjemna, nie leista. Nie mam suchej skóry na ciele, pomijając podrażnienia alergiczne (ale na to tylko maści z apteki), więc nawilżenie tego masła wystarczyło mi. Obojętnie jaki balsam posiadam, rzadko go używam. W całe ciało balsam wsmarowuję przeważnie nie częściej niż raz w tygodniu. Mniej więcej 2-3 razy w tygodniu wsmarowuję w ramiona, okolice obojczyków... Rzadko stosuję, ale jak już, to porządnie, duże ilości. To masło podołało, przez okres jego stosowania poziom nawilżenia mojej skóry był wysoki. Zapach dosyć przyjemny, chociaż nie preferuję takich słodkich, ale ten nie jest taki zły i nie czuć w nim nic sztucznego, długo się utrzymuje na skórze, czuć go potem na ubraniu. Jedno opakowanie można zużyć, ale ze względu na zapach ponownie kupiłabym go dopiero po długim czasie, żeby nie irytował. Nie powoduje u mnie uczulenia, podrażnień.

Używam tego produktu od: dziewięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno (200 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lucy7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No to jest to
  • Używałam i używam każdego.
    Opakowanie małe co mi odpowiada, do tego mała cena wiec już rewelacja.
    Fajnie nawilżają,ładnie pachną, nie podrażniają, odżywiają.

Najbardziej widać rezultaty jak mam katar i posmaruje suchą skórę dookoła nosa. Naprawdę nawilża.

Nie lubię tylko tego że jest tłusty i długo się wchłania ale naprawdę warty zakupu.

Używam tego produktu od: 5lat
    Ilość zużytych opakowań: 15 opakowań

Chcesz pochwalić MarcelinaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Używam go na noc, aby nawilżył, zregenerował i ujędrnił moją skórą. Produkt zawsze się sprawdza, moja skóra rano jest fantastycznie odżywiona. Używam go co 3 dni. Jest to świetny produkt, bez którego nie mogę się obejść, chociaż zapach faktycznie z czasem się nudzi i trzeba na jakiś czas zmienić kosmetyk.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić hotcaro69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być

• Mam masło kokosowe i lubię ten rodzaj kosmetyku. Jeśli chodzi o zalety to uważam, że na wyróżnienie zasługuje:
    +śliczny, kokosowy zapach
    +konsystencja kremowa, wspaniale pielęgnuje
    +bardzo duża wydajność i niska cena

Natomiast są i wady np.:
    - krótkotrwałe działanie (po zmyciu masła niestety efekt nie utrzymuje się tzn. nie ma długotrwałych skutków odżywienia czy regeneracji skóry)
    - średni stopień nawilżenia skóry (nie wnika w głąb, zostaje na powierzchni, słabo się wchłania)

Produkt warto wypróbować, bo jego działanie jest ściśle uzależnione od rodzaju skóry ;-)

Używam tego produktu od: niecałego roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sunandsnow za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne ale nie na długo
  • Oceniam wersję kakaową, innej nigdy nie miałam. Ogólnie pierwsze wrażenie genialne.
    +piękny zapach
    +super nawilża
    +nie ma większego problemu z dostępnością
    +dobra cena
    +fajna konsystencja

ale zapach mnie osobiście szybko się nudzi, staje się męczący. Po zużyciu jednego opakowania zwykle kupuję coś totalnie innego na zmianę i w moim przypadku to się dobrze sprawdza-kiedy do niego wracam znów jest super

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe
  • Mój ulubieniec wśród mazideł do ciała

+Wygodne opakowanie- lubię słoiczki bo można wykorzystać produkt do końca
    +zapach, cu-do-wny! do tego utrzymuje się na skórze dłuuugo po smarowaniu
    +Świetnie nawilża skórę, poradził sobie z moją ekstremalnie przesuszoną po zimie, więc uznaję go za swego sprzymierzeńca
    +lubię jego konsystencję- to masło do ciała i jest gęste, zdecydowanie wolę ten tym mazideł niż lejące się balsamy, choć oczywiście ma to wpływ na wydajność
    +dobrze się wchłania
    +cena

Nie dopatrzyłam się minusów, więc będzie wracał do mojej łazienki

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe
  • Używam go co kilka miesiecy bo moja skóra i ja lubimy zmiany, pieknie pachnie, nawilża skóre, zdecydowanie jest to produkt ktory chętnie kupuje. Jedynym minusem jest chyba zbyt małę opakowanie.

Używam tego produktu od: co kilka miesciacy
    Ilość zużytych opakowań: ok 7

Chcesz pochwalić klusixo za czytelną i pomocną recenzję?
  • oliwkowe
  • to nie jest złe masło, ale biorąc pod uwagę legendę jaką ma na KWC to nie spełniło oczekiwań
    masło ma ładny i trwały zapach, który zostaje na ciele i ubraniach, ale nie narzuca się
    owszem, nawilża, ale do ekstremalnie suchej skóry się nie sprawdzi
    szybko się wchłania i nie zostawia żadnej tłustej czy lepkiej warstwy
    ale nie jest zbyt wydajne, zużyłam go w ciągu 3 tygodni, co przy cenie 13zł jest przesadą

Używam tego produktu od: używałam 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy razy TAK!!!
  • Jest po prostu wspaniałe. Stosowałam kokosowe i oliwkowe i nie jestem w stanie powiedzieć, które jest lepsze, bo oba są rewelacyjne.
    \nOba pachną naprawdę fantastycznie - zapach utrzymuje sie na skórze długo po wsiąknięciu.
    \nSkóra po obu masełkach jest miękka i gładka, ale jedno "ale". Po depilacji strasznie podrażnia mi skórę. Piecze i swędzi. Jedna wystrzegam się tego i nie używam go od razu po depilacji.
    \nKonsystencja jest gęsta i zielona w przypadku oliwkowego a kakaowego brązoworóżowate (ciezko opisać kolor)
    \nOpakowanie naprawdę wydajne, a nie nakładam go wcale skromnie.
    \nNie spotkałam sie z innym tak wspaniale nawilżającym masłem czy balsamem.

Chcesz pochwalić LennnaM za czytelną i pomocną recenzję?