Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• moja miłość oliwka
  • Z masłem oliwkowym nie rozstaję się całe lato, czasami zimą zmieniam je na waniliowe lub kakaowe, żeby dopasować nieco zapach do aury.
    ma wygodne opakowanie, lekką konsystemcję, która bardzo dobrze się rozsmnarowuje i wchłania.
    nie wiem, czego można jeszcze chcieć od masła do ciała.
    jest niedrogie
    zawsze do niego wracam, ideał.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 10

Chcesz pochwalić KosmetyczkaPielegniarki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie-idealne.
  • Te masła używam w domu razem z mężem.On kakaowe a ja kokosowe.Kolejny kosmetyk o idealnym stosunku jakości do ceny.
    Zapach boski,konsystencja.Idealnie się wchłania i nawilża skórę.Dla nas ma same zalety.
    Jedynym minusem jest chyba wydajność a tak to polecam.

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić athenry za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne masło
  • Masło jest fajnym, dobrym kosmetykiem. Widzę sporo pozytywnych opinii. Mnie oprócz działania urzeka zapach. ;-)
    +nawilżanie
    +odżywianie
    +pielęgnacja
    +piękny zapach (najpierw używałam kakaowe potem waniliowe)
    +wydajne
    +wygodne opakowanie
    +dostępny w każdym większym sklepie
    +niska cena

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy

Chcesz pochwalić blacktango za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNE !!!
  • Od lat używam masła kokosowego i oliwkowego. Oba pięknie pachną, są wydajne, nawilżają, pozostawiając na skórze delikatną, nietłustą warstewkę. Zużyłam mnóstwo opakowań i z każdym kolejnym mój zachwyt nie mija.

Używam tego produktu od: czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: piętnaście lub więcej

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Uwielbiam wszystkie Cudowne. Oliwkowy stosowałam jeszcze jak chodziłam do szkoły czyli 4 lata temu i cały czas gości na mojej półcę, uwielbiam go, małe pudełeczko mże zawsze być przy mnie. Skóra fajnie nawilżona, gładka, cena też przystępna.

Ilość zużytych opakowań: dużo było

Chcesz pochwalić justynak15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kakaowe idealne!
  • Używam co jakiś czas masła kakaowego i jest to mój KWC. Pięknie pachnie - zapach utrzymuje się długo i jest apetyczny, idealny na zimę, formuła naprawdę działa, moje ciało jest gładkie i naprawdę widoczny jest efekt poprawy kolorytu skóry. Konsystencja też mi odpowiada, po prysznicu dość szybko się wchłania. Odejmuję pół gwiazdki za opakowanie, bo mogłoby być bardziej estetyczne ale w ogólnym rozrachunku super kosmetyk za niewielką cenę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ad1703 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Nie lubię tej firmy, ale akurat ten produkt - czyt. masła do ciała - udał im się niezwykle dobrze

Każdy jeden rodzaj ma w sobie coś wyjątkowego, nie mogę się zdecydować które lubię najbardziej

A za co je lubię? Za zapach, konsystencję, i trochę za efekt jaki dają - wygładzają i nawilżają skórę, ale nie jakoś wyjątkowo...

Mój hit!

Polecam dziewczyny, wypróbujcie koniecznie!!!

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Po pierwsze zapach! Bardzo charakterystyczny i relaksujący. Dość intensywny, ja musiałam zrobić sobie przerwę w połowie opakowania bo w którymś momencie miałam go dość ale zużyłam z chęcią. Zapach całkiem długo utrzymuje się na ciele. Bardzo szybko się wchłania, na ciekawą konsystencje, bardziej zbitą niż balsamy. Super nawilża i wspomaga regeneracje skóry. Polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe ulubione
  • Kakaowe masło to dla mnie strzał w dziesiątkę. Rewelacyjnie sprawdza się w sezonie letnim. Nie jedne wakacje spędziłam w towarzystwie tego masełka. I góry i morze, plaża, wietrzne dni, słona woda. Zawsze doskonale dbało o moją skórę. Ma przepiękny zapach. Doskonale nawilża, chroni. Skóra jest aksamitna, delikatna pachnąca. Czasami po sezonie letnim wręcz ratowało mi moją skórę. Ziaja wyprodukowała doskonały produkt. Jest wydajne, łatwe w aplikacji i do tego w wersji małej i dużej. Na wakacje zawsze zabieram duże opakowanie. A na co dzień różnie. I cena nie odstrasza. Na prawdę polecam rewelacja.

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: duże 4, małe kto by zliczył

Chcesz pochwalić MK1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło do ciała
  • Jestem bardzo zadowolona z masła do ciała firmy Ziaja-nawilzaja,przy czym maja swietne zapachy.Skóra stała sie elastyczna,miła w dotyku,delikatna.Naprawde kosmetyk tani i dobry

Używam tego produktu od: 1.09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kobietka84 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij