Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Nie ma to jak polskie masło
  • Zima - mimo zmiennej aury - potrafi dać się we znaki osobom, których skóra ma tendencję do przesuszania się. U mnie strefy "specjalnej troski" to głównie: dłonie, przedramiona, łokcie, kolana(z naciskiem na dłonie). Co jakiś czas szukam zamiennika dla regenerującego mleczka do ciała Garnier Bardzo Sucha Skóra, które pozostaje moim No 1. W kryzysowej sytuacji Ziaja nawet dobrze sobie poradziła

OCENIAM: masło KAKAOWE

ZALETY:
    + nawilża,
    + nie uczula,
    + NIE BARWI skóry(to jedno przynajmniej),
    + szybko się wchłania,
    + wydajność,
    + możliwość wyboru(tylko trzeba upewnić się, że nie przymierzamy się do zakupu produktu brązującego, bo z tym różnie bywa; nie każdy chce sobie fundować efekt solarium),
    + dostępność(każda drogeria oferuje przynajmniej 2 rodzaje masła Ziaja),
    + produkt polski.

OPCJONALNIE:
    +/- zapach,
    +/- opakowanie(być może ktoś wolałby klasyczną tubkę).

WADY:
    - z dłoni szybko się spłukuje,
    - cena(ja zapłaciłam 14 zł w sklepie Ziaji, a 400 ml mleczka Garnier o skuteczności 100% kosztowało mnie tylko 12 zł).

PRODUKT jak najbardziej GODNY PRZETESTOWANIA

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kokosowe na medal
  • Polecam, używałam przez ok. pół roku i bardzo dobrze kojarzy mi się ten kosmetyk.
    +nawilża skórę (nawet w bardzo suchych miejscach)
    +wydajny w użyciu
    +lekka konsystencja, szybko się wchłania
    +piękny, kokosowy zapach
    +niska cena
    +świetne opakowanie, umożliwia wykorzystanie całego balsamu

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dunka594 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne zapachy
  • Jakiś czas temu kupiłam sobie wersję kokosową. Miałam ochotę spróbować waniliowej, ale mam wrażenie, że ją wycofali, bo nawet w sklepach Ziai już jej nie ma. A szkoda, kiedyś ją wąchałam i spodobał mi się zapach :c

+ plusem kokosowego masła jest także zapach. Miałam jeszcze dwa inne kosmetyki z kokosowej serii i pachniały tak samo ładnie zapach utrzymuje się długo na skórze, czasem nawet troszkę przechodzi na ubrania. Dla niektórych może być nieco mdły, to samo wersja kakaowa i (nieosiągalna już) waniliowa.
    + bardzo dobrze wygładza skórę, jest potem miękka i taka przyjemna w dotyku.
    + dość szybko się wchłania jak na produkt nazwany "masłem". Niektóre masła wchłaniają się pół godziny.
    + przyjemna konsystencja, gęsta, nie spływa z ciała, typowe masełko. Opakowanie nawet odwrócone do góry nogami nie wypuszcza produktu.
    + wydajne
    + niska cena

- jedyny minus to fakt, że nie zauważyłam poprawy elastyczności skóry, oraz te mdłe wersje zapachowe mogą się szybko "przejeść". Ja kokosową stosuję na zmianę z innym balsamem, żeby nie było mi za słodko.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe !
  • używałam tylko wersji kakaowej, ale chyba skuszę się niebawem na kokosową Używam co ok. 3 dni po solidnym kawowym peelingu.
    PLUSY
    +dobrze się rozprowadza,
    +nawilża
    +zapach długo się utrzymuje
    +szybko się wchłania, co jest dla mnie bardzo istotne
    +nadaje skórze zdrowy wygląd, napina ją i ujędrnia
    Jedynym minusem jest to, że trochę za szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić beloved7598 za czytelną i pomocną recenzję?
  • są świetne
  • uwielbiam wszystkie te zapachy

masła mają dobrą cenę, fantastyczną konsystencję
    bardzo dobrze nawilżają

uwielbiam je od wielu lat.

mój ulubiony zapach to oliwka, jest tak przyjemny, ciepły i rześki jednocześnie.

wolę je zdecydowanie od balsamów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić nel_borgo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Masło w wersji kakaowej dostałam kiedyś w prezencie. Ładnie pachnie, opakowanie też ładne i wygodne, ale masło bardzo świetne nie jest. Troche mnie uczuliło, wiec zużyłam je na nogach gdzie uczulenia nie miałam. Troche poprawia koloryt skóry, ale nawilżenie jest słabe, nawet słabsze od balsamów. Konsystencje za to ma fajną. Chciałam niedawno wypróbować wersję kokosową, ale chyba już jest nie dostępna bo nigdzie jej nie mogłam zastać :/

Używam tego produktu od: w tamtym roku używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj KWC
  • Używałam juz wszystkie oprócz wanilowego , bo niesety jest niedostępne . Natomiast mioim faworytem jest kakaowe .
    \n +nawilża
    \n+skóra jest miękka i gładka
    \n+zapach (oprócz kokosowego , bo moim zdaniem jest mocno chemiczny )
    \n+konsystencja
    \n+cena
    \nJednym minusem są parabeny w składzie oraz produkt jest mało wydajny

Chcesz pochwalić Lesja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • Mam masełko oliwkowe. Konsystencja tłuściejszego kremu, przyjemnie się nakłada na ciało, szybko się wchłania i pozostawia skórę dobrze nawilżoną. Zapach ładny, delikatny, początkowo mnie nie zachwycił ale im go dłużej używam tym bardziej mi się podoba, utrzymuje się na skórze parę godzin. Łatwo dostępne, ma wygodne opakowanie. Nie jest niestety wydajne. Zawiera parabeny, dobrze jednak, że nie ma w składzie parafiny tak jak wiele masek do ciała (m.in. z Bielenda, Perfecta czy Joanna), która "udaje", że nawilża.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czego chcieć więcej...?
  • Oceniam masło kakaowe.

Od zawsze mam problem z przesuszoną skórą ciała. I do tej pory, mimo wielu prób nie znalazłam nic lepszego...

Masło jest w konsystecji średnio- ciężkim kremem. Daje uczucie chłodu podczas smarowania, szybko się wchłania. Pozostawia delikatną (ale na serio delikatną) warstewkę, ale nie jest ona klejąca - mi nie przeszkadza.

Utrzymuje nawilżenie skóry conajmniej kilka dni, czasami wystarczy, że użyję go dwa razy w tygodniu - nie jestem fanką codziennego smarowania się, a i nie mam na to czasu...

Masło nie uczula, nie zrobiło krzywdy nawet mojej mamie z bardzo wrażliwą skórą...

Polecam - naprawdę wart wypróbowania

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 dużych

Chcesz pochwalić uniqua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Legendarne masełko
  • Uwielbiam to masło. Jedno opakowanie wystarcza mi na prawie miesiąc stosowania przy niemalże codziennym używaniu. Ma piekny zapach ( ma się ochotę je zjeść). Jeżeli chodzi o działanie to spełnia jak dla mnie swoją najważniejszą rolę: idealnie poprawia koloryt skory - nadaje jej zdrowy i promienny wygląd. Po użyciu skóra jest niesamowicie wygładzona i nawilżona.

Chcesz pochwalić Lana Del Rey za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij