Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Powiększ Ziaja, Masło do ciała (waniliowe, kakaowe, oliwkowe, kokosowe)

Zgłaszająca osoba: Hosenka*

Liporegeneracja skóry uzupełnia niedobory lipidów regeneruje naturalną barierę ochronną, wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka. Pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku.
Zawiera:
- OMEGA 3, OMEGA 6 - grupa NNKT, niezbędnych do prawidłowego odżywienia, nawilżenia i ochrony skóry.
- WITAMINĘ E - "witaminę młodości"
Ma przyjemny zapach waniliowo-miodowy, kakaowo-śmietankowy, oliwkowo-cytrynowy - w zależności od wersji.
UWAGA! Masło bursztynowe znajduje się w kategorii balsamów brązujących.
Skład: /waniliowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil,Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 47005 (D&C Yellow No. 10), CI 15985 (FD&C Yellow No. 6).

/kakaowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Arachis Hypogaea Oil, Juglans Regia Shell Oil, Theobroma Cacao Butter, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5).

/oliwkowe/ Aqua (Water), Elaeis Guineensis Oil, Cetearyl Ethylhexanoate, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Olea Europaea Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, CI 16035 (FD&C Red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue No. 1), CI 19140 (FD&C Yellow No. 5), CI 47005 (D&C Yellow No. 10).

/kokosowe/Aqua (Water), Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cetearyl Elthylhexanoate, Butyspermum Parkii (shea Butter), Caprylic / Capric Trygliceryde, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Clycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,2-Diol, Parfum (Fragance), Coumarin

Cena: 8zł-13zł / 200ml

• Super
  • Po pierwsze zapach! Bardzo charakterystyczny i relaksujący. Dość intensywny, ja musiałam zrobić sobie przerwę w połowie opakowania bo w którymś momencie miałam go dość ale zużyłam z chęcią. Zapach całkiem długo utrzymuje się na ciele. Bardzo szybko się wchłania, na ciekawą konsystencje, bardziej zbitą niż balsamy. Super nawilża i wspomaga regeneracje skóry. Polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić nevermind99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kakaowe ulubione
  • Kakaowe masło to dla mnie strzał w dziesiątkę. Rewelacyjnie sprawdza się w sezonie letnim. Nie jedne wakacje spędziłam w towarzystwie tego masełka. I góry i morze, plaża, wietrzne dni, słona woda. Zawsze doskonale dbało o moją skórę. Ma przepiękny zapach. Doskonale nawilża, chroni. Skóra jest aksamitna, delikatna pachnąca. Czasami po sezonie letnim wręcz ratowało mi moją skórę. Ziaja wyprodukowała doskonały produkt. Jest wydajne, łatwe w aplikacji i do tego w wersji małej i dużej. Na wakacje zawsze zabieram duże opakowanie. A na co dzień różnie. I cena nie odstrasza. Na prawdę polecam rewelacja.

Używam tego produktu od: co najmniej 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: duże 4, małe kto by zliczył

Chcesz pochwalić MK1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masło do ciała
  • Jestem bardzo zadowolona z masła do ciała firmy Ziaja-nawilzaja,przy czym maja swietne zapachy.Skóra stała sie elastyczna,miła w dotyku,delikatna.Naprawde kosmetyk tani i dobry

Używam tego produktu od: 1.09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kobietka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oliwkowe moje ulubione masło
  • Pierwszy raz to masło kupiła moja mama, a ja wypróbowałam i się w nim teraz lubuję. Fajnie nawilża, zapach fajny i ładnie się rozprowadza na ciele i jest całkiem wydajne. W rossmannie kosztuje 10zł z groszami. Opakowanie poręczne, da się wybrać produkt do samego końca. Dla mnie same plusy. Teraz czas wypróbować resztę maseł ziaji.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Chcesz pochwalić mia00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam!
  • Jestem wielbicielką wszelkiego rodzaju masełek do ciała.
    Jedno z moich ulubionych to kakaowe masło do ciała firmy Ziaja. Kosmetyk występuje również w wersji waniliowej, oliwkowej i kokosowej. Ja jednak darzę miłością masełko kakaowe i wciąż do niego wracam.
    Skład masła:
    - oleje pochodzenia roślinnego,
    - masło shea,
    - masło kakaowe
    - omega3 i 6,
    - witaminę E.
    Czyli wszystko to, co niezbędne do prawidłowego nawilżenia i odżywienia naszej skóry.
    Samo używanie masełka Ziaji jest przyjemnością. Zapach jest wspaniały. Dla mnie kakowo -czekoladowy. Masła używam po kąpieli i gdy potrzebuję nawilżenia. Po zastosowaniu czuję wyraźne nawilżenie i odżywienie. Skóra jest gładka i miękka w dotyku. Kosmetyk rozprowadza się i wchłania bardzo dobrze. Opakowanie masła jest dość duże i wygodne w użyciu.
    Cena też jest rewelacyjna, jak wszystkie kosmetyki Ziaji - ok 11 zł.

Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Najczęściej używam masła kakaowego

Zalety:
    + piękny zapach
    +dobra konsystencja
    + szybko się wchłania
    +w awaryjnych sytuacjach idealny do wyrównania opalenizny (oczywiście nie zamiast filtru)
    +różne pojemności
    +wydajność
    +cena <- za to uwielbiam ziaje

Wady:
    brak,
    jedynie co to ubolewam, że waniliowe jest tak trudno dostępne

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić kajojcia244 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne masełko!
  • Lubię firmę Ziaja, ale do twarzy bałam bym się używać ich kosmetyków. Za dużo nasłuchałam się o różnych szkodliwych składnikach dodawanych do produktów Ziai.

Masło kupiłam w drodze konieczności w Hebe za niecałe 10 zł, a że był ostatni kokosowy słoik to chytrze porwałam z pułki .

Moja skóra nie stwarza mi większych problemów, tak więc nie mam dużych wymagań co do mazidła do ciała

Konsystencja jest lekka i zbita. Ładnie się rozprowadza i wchłania, więc nie trzeba marznąć w łazience w oczekiwaniu, aż dany balsam się wchłonie
    Po nim skóra jest jędrna i nawilżona.

Zapach mi się nie spodobał. Taki chemiczny, taki co nawet koło kokosa nie leżał..No ale co ja się będę skarżyć, za te pare złotych :P

Dostępność wiadomo, jest wszędzie...
    Tak więc, warto sobie masełko przetestować, bo drogie nie jest, a nóż zostanie w łazience na dłużej
    Ja już kupiłam kolejny kakaowy słoik i jak mnie nie będzie stać na nic lepszego to pewnie kupie go znowu )

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Sofiflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne masełko za grosze
  • Jak dotąd miałam wersję kakaową, ale zimą na pewno skuszę się na którąś z pozostałych. Masełko cudnie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze (i piżamce, jeśli użyjemy go na noc ), ale najważniejsze jest oczywiście jego działanie. Kosmetyk świetnie nawilża skórę po kąpieli (moja skóra ze względu na delikatną alergię na wodę zaczyna swędzieć już przy wychodzeniu z wanny, a masełko błyskawicznie niweluje ten przykry efekt). Efekt miękkiej, gładkiej i nawilżonej skóry utrzymuje się długo - ja używam go jedynie dwa razy w tygodniu, po długim wylegiwaniu się w wannie, bo częściej po prostu nie mam potrzeby. Duży plus za konsystencję, która przypadła mi do gustu o wiele bardziej niż ta z Farmony, niską cenę, wygodne, solidne opakowanie oraz wydajność.

Używam tego produktu od: stycznia 2014

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Na produkt ten trafiłam w wersji kakaowej w Tesco. Był przeceniony. Skuszona pozytywnymi recenzjami tego kosmetyku postanowiłam go wypróbować. To była... Świetna decyzja! Już po otwarciu opakownia poczułam piękny kakaowo-śmietankowy zapach, który niemalże od razu przypadł mi do gustu. Opakowanie jest praktyczne. Przy końcu produktu nie trzeba męczyć się z wydobyciem go. Zwracając uwagę na jego właściwości mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że obietnice producenta pokrywają się z prawdą. Ten produkt świetnie nawilża skórę. Stała się ona miękka i przyjemna w dotyku. Do tego cena, przy obniżonej jest to niezwykle korzystny zakup. Polecam!

Plusy:
    -konsystencja,
    -praktyczne opakowanie,
    -cudowny zapach,
    -cena,
    -nawilżanie.

Minusy:
    -jak dla mnie ich nie posiada.Używam tego produktu od: od 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1,5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MissSvillie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim.
  • Oceniam masło kakaowe.

Plusy:

+łatwo i przyjemnie się rozsmarowuje
    +szybko się wchłania
    +ładnie pachnie
    +pozostawia skórę miękką
    +niska cena
    +wydajny

Minusy:

brakUżywam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić mandy_jane za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij