L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Powiększ L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

• Chwalona: 92 raz(y)
  • świetny kosmetyk! ale zniknął z drogerii
  • W przeciwieństwie do poprzedniczek uważam, że hitem jest zarówno puder, jak i pędzel. Ogólnie poręczny, mały pakuneczek do torebki. Uwielbiam latem, gdy fluidy spływają. Kryje nad podziw dobrze, matuje, nakłada się świetnie właśnie dołączonym pędzelkiem, który uwielbiam, wygląda lekko, naturalnie, nie obciąża cery, nie zatyka porów, z czasem minerały kondycjonują skórę, to widać. Cudny pod bronzer i róż. Ale zostaje tylko allegro...

Używam tego produktu od: lat!
    Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na poprawienie kolorytu skóry
  • Mam jasną cerę, skłonną do podrażnień. Sporadycznie używam fluidów pudrów itp gdyż wiele z nich bardzo źle wygląda na mojej twarzy, nadając jej sztuczny wygląd oraz przeszuszając i tak już suchą cerę. Ten produkt jest inny, wkomponowuje się idealnie w kolor mojej cery, nie rzuca się na niej w oczy. Nie wywołuje podrażnienia oraz przesuszenia. Jestem zadowolona z efektów które za sobą niesie.

Minusy:
    - czasem za dużo naraz się nakłada
    - nie utrzymuje się długo na twarzy

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anaamadamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Plusy pudru:

- łatwo się nakłada
    - nie tworzy maski
    - kryje niedoskonałości
    - jest bardzo wydajny
    - świetnie sprawdza się w lato
    - nie podkreśla suchych skórek
    - nie zatyka porów

Dużym minusem jest to, że został wycofany i jedynym ratunkiem jest allegro.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Bardzo lubię tego typu kosmetyki, które dobrze kryją, ale ładnie wtapiają się w skórę, nie ciemniejąc na twarzy. Nie znoszę stosować podkładów w płynie, a więc ten kosmetyk to dla mnie świetne rozwiązanie. Dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, jednak nie daje efektu maski. Pozostawia na skórze taką ładną, satynową powłokę, twarz wygląda świeżo i na wypoczętą. Nie zapycha mnie, łatwo na niego nałożyć brązer i róż, ładnie z nimi współgra. Mam cerę mieszaną i w strefie T (czoło, nos, broda) po jakiś 3h zaczynam się niestety świecić. Jeżeli chodzi o ten dołączony pędzelek to użyłam go raz w kryzysowej sytuacji, gdy nie miałam swojego pędzla (produkt nakładam pędzlem do pudru) i zrobił mi okropne plamy, jest twardy, więc nie wiem po co producent dołączał go do kosmetyku, jak dla mnie jest zbędny - nie do użytku. Minus to z pewnością cena, jednak produkt jest wydajny. Ogólnie polecam, jest to jeden z moich ulubionych bardziej kryjących kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić mewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi niestety ten puder nie przypadł do gustu. Zdecydowanie miałam już lepsze i tańsze produkty które

• Słowa producenta: ".. True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących... "

U mnie sprawdziła się tylko jedna rzecz - "..wyrównuje koloryt cery jak fluid." Faktycznie z tym się mogę zgodzić. Jednak strasznie ciężko się go nakłada ponieważ czasami tworzyły mi się takie placki ciemniejsze.. Jak już doszłam od wprawy to było w miarę ok.
    Poniżej przedstawię plusy i minusy.

Plusy:
    + dostępność
    +kolor - idealnie pasował do mojej cery
    + fajnie się stapia z cerą.
    + dość długo się trzymał na twarzy, nawet do ok. 4/5 h.

Minusy:
    - zapach! - okropny, taki metaliczny ? Najgorsze jest to, że u mnie utrzymywał się dość długo..
    - strasznie zapycha cerę..
    - słabo krył niedoskonałości
    - ciężko jest go równomiernie nałożyć,
    - opakowanie troszkę nie poręczne... wole jednak małe okrągłe bo łatwiej zmieścić w podręcznej kosmetyczce

Używam tego produktu od: miesiąc / dwa miesiące

Chcesz pochwalić tusialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Uwielbiam ten produkt,najlepszy znany mi produkt tej marki,świetnie sprawdza się zarówno jako podład,jak i jako puder wykończeniowy przy zastosowaniu innego podkładu
    Zalety:
    -wydajność
    -łatwość aplikacji
    -ładnie wtapia się w skóre
    -niezłe krycie
    -trwałość
    -bezproblemowość ewentualnych poprawek w ciągu dnia
    -daje ładne wykończenie bez efektu maski
    -nie podkreśla suchych skorek

Obecnie używam 2 odcieni,1 jest w idealnym dla mnie kolorze,a drugi o ton ciemniejszy,dzięki temu mogę w banalnie prosty sposób wykonturować sobie twarz,nie używając nadmiaru kosmetyków-tylko krem,ciut korektora i te 2 puderki!

Minusem jest tylko opakowanie,które nie jest najlepszym rozwiązaniem,przez dziurki wysypuje się za dużo pudru,pół biedy jeśli trzymamy go na półce,gorzej jeśli lata na wszystkie strony w torebce
    Pędzelek też jest kiepski,aplikuję go innym ze swoich zasobów,ale od biedy można go użyć!

Podsumowywując-bardzo bardzo dobry kosmetyk,wart swojej ceny,godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 4,obecnie używam 5 i 6

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie...
  • Kupilam i stosowalam kilka lat temu w Hiszpanii, ale nie przypadł mi do gustu. Zresztą moja tłusta skóra nie lubi kosmetykow mineralnych, wiec juz raczej po nie nie sięgnę. Zaden puder, którego dotychczas uzywałam, nie był tak widoczny na mej cerze jak własnie ten. Po jego aplikacji czulam maskę na twarzy, a skóra byla sciagnięta (a wcale nie przesadzalam z iloscią jego nakladania). Pozatym zapychał moją cerę, a opakowanie produktu nie jest zbyt funkcjonalne, przez co jego aplikacja do najprzyjemniejszych nie nalezy. Ogolnie jestem na nie i nie kupie ponownie. Gwiazdke daje za idealny, jasny kolor i na tym darowanie gwiazdek by się skonczyło

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany!!
  • Skuszona bardzo dobrą opinią koleżanki postanowiłam zakupić ten oto puder i muszę przyznać iż jest rewelacyjny!! Świetnie matuje, kryje doskonale. Czasami za dużo produktu się wysypuje, ale wszystko można z powrotem przesypać do pojemnika. Niestety, ale słyszałam iż nie będzie można go już dostać w drogeriach, a w internecie są same najciemniejsze odcienie... (

Używam tego produktu od: lutego 2013

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Mam cere tlusta, z przebarwieniami po tradziku na policzkach. Mialam dziesiątki pudrow bo lubie probowac nowosci. Tego uzywam już moze 5, albo 6 już rok! Jest to jedyny, ktory mnie nie zapycha, mnostwo razy slyszalam ze ladnie moja twarz wyglada po ttym pudrze, ale trzeba nauczyc sie uzywac pudrow z takim pedzlem, nakladac szybciutko ruchem okreznym. Niesamowicie wydajny. Zawsze jak czytam jakas zla opinie na jego temat to wytrzeszczam oczy i nie rozumiem. Jesli ktos twierdzi ze jest nie kryjacy - nie umie go uzywac. Uzywalam odcienia N6 a potem tez W4, obydwa pasowaly do roznych odcieni skory, wiem bo uzywaly moje kolezanki i moja mama, kazda z nich miala inna cere. Używam tego produktu od: 6 latIlość zużytych opakowań: 5 moze, nie pamietam

Chcesz pochwalić StayCalm za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Kupiłam ten puder przez przypadek - dotychczas używałam mineralnego pudru L'oreala Bare Naturale - myślałam ze ten będzie podobny ale niestety różnica jest ogromna na niekorzyść True Match. Ten tworzy na buzi maskę, zbiera się i uwidacznia skórki i wysusza. Kolor też mi się nie podoba - rose beige - taki prosiakowaty Puder nie jest najgorszy ale ponieważ jego poprzednik był niemal doskonały to trudno mi wystawić lepszą opinię.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić jesienna_noc za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Zakupiłam ten puder na allegro za około 40 zł , więc cena ok, naprawde najlepszy jaki do tej pory miałam ,a trochę tego było, pomimo moich ogromnych problemow z cera jest dość kryjący i radzi sobie ,

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić Kiniapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie!
  • Niestety nie przypadł mi do gustu.

-ciężko się go aplikuje
    -tworzy smugi
    -troszkę ciemnieje
    -zapycha
    -cena

Oczywiście miał kilka plusów, ale są one podrzędne, gdyż puder nie spełniał swojej głównej roli.

+opakowanie
    +wydajność

Chcesz pochwalić kapris91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ten puder!
  • Witajcie dziewczyny!

Puder Loreal True Match Minerals to najlepszy puder jaki kiedykolwiek miałam! Moja cera go uwielbia!!!

Ale... tak jak wspomniała poprzedniczka, został on wycofany!!! Dlaczego? Hm... Nie wiem. Brak klientów na ten podkład??? Hm? Jedynie co mi pozostaje to kupno na Allegro ale i tak zapasy tego pudru i tu się kończą. Jest kilka tych pudrów ale w odcieniach ciemnych a ja toleruję tylko W4 (bądź jaśniejsze, które i tak trudno u nas w Polsce dostać), więc musiałam przerzucić się na coś innego.

Tutaj teraz opinia dla Poprzedniczki:

Pani w drogerii poleciła mi puder ArtDeco i ..... powiem krótko - masakra... Dobra strona to to, ze można łatwo dostać jasne odcienie ale jeśli chodzi o sam puder to nie jestem z niego zadowolona. Strasznie wysusza mi skórę, mam więcej pryszczy i uczucie jakby był to sam talk. Generalnie "czuję go na twarzy". Bryyy... No więc muszę szukać czegoś innego albo mieć nadzieję że na Allegro znów się mój podkład Loreal pojawi.

Pozdrawiam!

Używam tego produktu od: od 4 lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić elka_2109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy Jaki miałam!!
  • Jak dla mnie bomba!! Najlepszy jakiego kiedykolwiek w życiu używałam!
    Idealnie wtapia się w cere
    Nie tworzy efektu maski
    Wspaniale kryje nie pozwalając na żadne wybryki niedoskonałości
    Nie uczula co dla mnie jest bardzo ważne
    Nie zapycha porów- nie tworzą się nowe niespodzianki na cerze

Kochane recenzentki mam jednak ogromny problem!
    Puderek został wycofany, biegałam po drogeriach- niestety nigdzie go już nie ma czy macie może strone na której posiadają jakieś zapasy lub może jest coś godnego polecenia dorównującego tej perełce?
    Zastanawiam się nad puderkiem Art Deco... co myślicie?

Ilość zużytych opakowań: dużo...

Chcesz pochwalić kociaksandra za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Nie dla mnie
  • Jest to bardzo przyzwoity kosmetyk niestety mnie wysuszał.
    Jestem posiadaczką cery suchej i potrzebuje gł nawilżających produktów.
    Kupiłam go bo pomyślałam że będzie lekki i mniej matujący.
    Chyba trochę spodziewałam się po nim cudów.
    Kosmetyk jest przyzwoity. Ma fajne opakowanie które nosiłam w torebce zupełnie luzem i nieprzepuściło ani pyłku.
    Daje przyjemny efekt, niestety przy mojej cerze po 2h był to efekt suchej nieapetycznej dkóry

Używam tego produktu od: używałam rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • + Bardzo dobrze kryje niedoskonałości
    + wyrównuje koloryt skóry
    + nie podkreśla skórek
    +nie zostawia efektu maski
    + wydajny
    + wygładza
    + jest lekki i nie zatyka porów

- minusem jest niepraktyczne opakowanie oraz to że obsypuje się w czasie nakładania

Niestety nie ma go w żadnej drogerii, prawdopodobnie został wycofany

Chcesz pochwalić niqbyq za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM!
  • Puder jest moim zdaniem naprawdę świetny. Mam kolor N6. Puder matuje. Ładnie kryje, ale nie tworzy maski. Ja mam skłoność do częstych rumieńców - policzki, nos. Dodatkowa warstwa pudru w tych miejsach skutecznie sobie z tym radzi.

Jest jeden minus - PUDER ZOSTAŁ WYCOFANY A szkoda, bo to kosmetyk, który był naprawdę warty swojej ceny.Używam tego produktu od: 5 latIlość zużytych opakowań: ok. 10

Chcesz pochwalić zolanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wyobrażam sobie dnia bez niego
  • Uwielbiam! Uwielbiam! Uwielbiam!

Pierwszy raz dostałam ten produkt od Teściowej, która kupiła sobie, wypróbowała i nie była zadowolona, bo nie potrafiła go aplikować.

Pierwsza aplikacja była raczej mało udana. Jednak kiedy nauczyłam się nakładać ten puder, stwierdziłam że to najlepszy kosmetyk na twarz, jaki w życiu miałam!
    Mam cerę dość tłustą i naczynkową. Wypróbowałam już wszelkie kosmetyki z tańszych i bardzo drogich półek - NIC tak mnie nie zachwyca jak true match

Po nałożeniu - nie świecę się przez wiele godzin, nic mi nie spływa, nie waży się, kryje wszystko co ma zakryć, nie widać, ze jestem "wytapetowana".

Dla mnie - IDEAŁ!!!Używam tego produktu od: no będzie ze 3 lata Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić design.b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład!!!
  • SUPER PUDER!!!
    UŻYWAŁAM jak dotąd Revlona colorstay ( na co dzień), Estee Lauder Double Wear( na specjalne okazje), generalnie nie wiem co sie dzieję, że nie można juz kupić Loreala w drogeriach- chyba go wycofują aczkolwiek wielka szkoda bo np Revlon chowa się przy nim.
    Duże bylo moje zdziwienie kiedy używałm go po raz 1 i pokrył wszelkie syfki itd. a mam cere dość problematyczną pod tym względem.

Podsumowując:
    + super kryje
    + naturalnie wygląda( nie ma efektu maski)
    + łatwa aplikacja
    + dobrze stapia się ze skórą
    + nie powoduje świecenia się

Minusów jak dotąd nie znalazłam
    Naprawdę polecam tym, które sie do niego czają
    szkoda czasu! kupować od razu!

Używam tego produktu od: 1 m-ac
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Chcesz pochwalić niunia2808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutny KWC
  • Od czasu kiedy go kupilam jakies 5 lat temu, moja skora zapomniala co to fluid. Jest latwy w aplikacji, ma ladne, wytrzymale opakowanie, jest bardzo wydajny. Nadaje sie do codziennego uzycia. Jako jedyny kosmetyk kolorowy na twarz wyrownuje koloryt mojej skory. Nadaje jej lekki zdrowy polysk, utrzymujacy sie ok 8-9h bez poprawek.Nie zostawia brzydkich sladow na ubraniu czy poduszce. Latwo sie zmywa. Nie przesusza.
    Dla mnie ideal.Używam tego produktu od: Ok. 5 latIlość zużytych opakowań: W trakcie chyba 5 -tego

Chcesz pochwalić lime vanilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przecietny
  • Zaczne od minusow. Puder jest w formie naprawde niewygodnej dla uzytkownikow. Czesto zbiera sie go za duzo i pozniej trudno jest nabrac odpowiednia ilosc na pedzel. Plusy to lekka formula, nie zostawia sladow na ubraniach; ogolnie nie tworzy efektu maski.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rinkalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie wart swojej ceny
  • Po raz pierwszy kupiłam puder z mineralami i jestem zachwycona. Nie spodziewałam sie, ze takiego efektu po pudrze sypkim. Cera po nałożeniu pudru jest swiezutka i delikatnie rozswietlona. Aplikacja bardzo łatwa. Krycie jak na puder sypki również niczego sobie. Trafiłam wkońcu w moj number one ;-)

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić aannikaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo udany produkt Loreala
  • Byl to moj pierwszy podklad mineralny(kupilam go jakies 3 lata temu w UK,kiedy zapanowala moda na mineraly).Do tej pory bardzo dobrze go wspominam.
    +ciekawe odcienie
    +nie zapychal
    +duza pojemnosc
    +dobre krycie chociaz moglby troszke bardziej rozswietlac..ale pewnie sie czepiam
    +dlugo utrzymywal sie na twarzy,nie wazyl,nie ciemnial,nie robil plam
    +cena:jak na mineraly i tak duza pojemnosc super

-pedzelek...niby fajny,ale po myciu zrobil sie szorstki i drapal,myslam,ze przesypie do tego opakowania inny puder..ale pedzelek mnie wkurzal
    -troszke za duzo sie wysypuje,dziurki moglyby byc mniejsze
    -potrzebne byly poprawki w ciagu dnia
    -brudzil telefon,biale bluzki

Na razie testuje inne podklady minralne,nawet mysle o stworzeniu jakiegos samemu...ale pewnie wroce do neigo jak znajde jakas promocje cenowa bo naprawde sprawdzal sie bardzo dobrze

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić basia101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest bardzo dobry ale...
  • Puder jest bardzo dobry,
    cena również,
    krycie bardzo dobre(!!!!!),
    kolorystyka dobra,
    co ważne - mineralny,

ale...
    najgorsze w nim jest to ze brudzi wszystko! ściera się z twarzy, szaliki, ramię z bluzki chłopaka. Nie wiem czy któraś z Was tez tak miała ale u mnie to koszmar byl. Zakończyłam kupowanie go gdy pobrudziłam kumpeli biała bluzeczkę po przywitaniu się z nią :\\
    dlatego gwiazdka mniej.
    Używam tego produktu od: uzywalam kilka lat temu przez jakieś 3lataIlość zużytych opakowań: ok 6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patus1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z najlepszych
  • PLUSY :
    +utrzymuje się cały dzień
    +skutecznie matowi
    +kolor dopasowuje się do buzi, nie ma efektu maski
    +skutecznie kryje niedoskonałości
    +produkt bardzo wydajny

MINUSY :
    -mam problem tylko z opakowaniem, np gdy przez przypadek przewrócę opakowanie, pudru zebranego pod nakrętką nie da się z powrotem wsypać i trzeba uważać przy aplikacji, aby nie nałożyć go zbyt dużo, jednak gdy stoi np w szafce jest jak najbardziej w porządku.

Chcesz pochwalić imnotsweetnow za czytelną i pomocną recenzję?