L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Powiększ L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

• Dostałam po nim najgorszego trądziku w życiu.
  • Po użycu pudru po raz pierwszy, a było to wtedy gdy miałam jeszcze tłustą cerę, byłam zachwycona. Krycie, aksamitne wykończenia ale w ciągu tygodnia, dwóch od używania go wyskoczyły mi najpierw pryszcze na brodzie. Później pryszcze na całej twarzy z wyjątkiem policzków. Skończyło się to tak, że musiałam iść do dermatologa i dopiero wtedy kuracją retenoidami zwalczyłam ten trądzik całkowicie a dodam że wcześniej nie miałam żadnych większych problemów z cerą.

Do tego na drugim miejscuw składzie jest TALK, który może powodować powstawanie nowotworów czy rozedmy płuc więc jednym słowem, mówię temu pudrowi wielkie stanowcze NIE!

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: nie wykończyłam pierwszego

Chcesz pochwalić Annabella_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie podzielam entuzjazmu koleżanek
  • Puder mnie nie oczarował. Od samego początku nie przypadł mi do gustu.

Minusy:

- Pomysł opakowania z pędzlem zapewne jest wygodny, ale niestety bez większego sensu. Ciężko nabrać odpowiednią ilość produktu, a pędzel jest bardzo slabej jakości i umycie go jest dość problematyczne.

- Nie kryje, tworzy maskę, podkreśla skórki, zatyka pory

- Nie podoba mi się jego konsystencja, ponieważ jest zbyt 'mączny'

Plusy:

+ łatwo się nakłada
    + jest bardzo wydajny
    + jest lekki i faktycznie łatwo stapia się ze skórą i dopasowuje koloryt

Nie kupię goponownie i nie polecam,

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Shingo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Puder 'ukradłam' mamie, ponieważ nie miałam innego pudru, niestety trochę dla mnie za ciemny aczkolwiek to nie wina produktu, że moja mama ma inną karnację...

Bardzo dobrze matuje, zaryzykuję stwierdzeniem, że ma on wykończenie al'a podkład, gdybym miała nieskazitelną cerę, podkład bym sobie darowała gdybym używała w danym dniu. Nie zapycha, bardzo ale to bardzo wydajny, pędzla dołączonego radzę nie używać, bo jest po prostu za mały. Jedynym minusem tego pudru jest aplikacja. Wysypuje się, przesypuje, za dużo się nakłada na pędzel, łatwo przesadzić z produktem na twarzy. Ale mimo wszystko ładnie wtapia się w skórę, kryje niedoskonałości, matuje, wydajny... czego chcieć więcej?! (Lepszego opakowania i aplikacji tego produktu).

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathlicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja wielka miłość!!
  • Bardzo ale to bardzo żałuje że został wycofany...!!
    Mimo iż mam problematyczną cerę to w zupełności wystarczał mi za podkład+puder.
    Wielka gama kolorów! Fajny pędzelek.
    Opakowanie poręczne i wytrzymałe chociaż nie raz wysypało mi się go na stolik przy otwieraniu.
    Wielki żal do producenta za wycofanie moim zdaniem produktu wszechczasów!

Ilość zużytych opakowań: 6 zwyklych

Chcesz pochwalić ewqa007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 137 raz(y)
  • świetny kosmetyk! ale zniknął z drogerii
  • W przeciwieństwie do poprzedniczek uważam, że hitem jest zarówno puder, jak i pędzel. Ogólnie poręczny, mały pakuneczek do torebki. Uwielbiam latem, gdy fluidy spływają. Kryje nad podziw dobrze, matuje, nakłada się świetnie właśnie dołączonym pędzelkiem, który uwielbiam, wygląda lekko, naturalnie, nie obciąża cery, nie zatyka porów, z czasem minerały kondycjonują skórę, to widać. Cudny pod bronzer i róż. Ale zostaje tylko allegro...

Używam tego produktu od: lat!
    Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na poprawienie kolorytu skóry
  • Mam jasną cerę, skłonną do podrażnień. Sporadycznie używam fluidów pudrów itp gdyż wiele z nich bardzo źle wygląda na mojej twarzy, nadając jej sztuczny wygląd oraz przeszuszając i tak już suchą cerę. Ten produkt jest inny, wkomponowuje się idealnie w kolor mojej cery, nie rzuca się na niej w oczy. Nie wywołuje podrażnienia oraz przesuszenia. Jestem zadowolona z efektów które za sobą niesie.

Minusy:
    - czasem za dużo naraz się nakłada
    - nie utrzymuje się długo na twarzy

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anaamadamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Plusy pudru:

- łatwo się nakłada
    - nie tworzy maski
    - kryje niedoskonałości
    - jest bardzo wydajny
    - świetnie sprawdza się w lato
    - nie podkreśla suchych skórek
    - nie zatyka porów

Dużym minusem jest to, że został wycofany i jedynym ratunkiem jest allegro.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Bardzo lubię tego typu kosmetyki, które dobrze kryją, ale ładnie wtapiają się w skórę, nie ciemniejąc na twarzy. Nie znoszę stosować podkładów w płynie, a więc ten kosmetyk to dla mnie świetne rozwiązanie. Dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, jednak nie daje efektu maski. Pozostawia na skórze taką ładną, satynową powłokę, twarz wygląda świeżo i na wypoczętą. Nie zapycha mnie, łatwo na niego nałożyć brązer i róż, ładnie z nimi współgra. Mam cerę mieszaną i w strefie T (czoło, nos, broda) po jakiś 3h zaczynam się niestety świecić. Jeżeli chodzi o ten dołączony pędzelek to użyłam go raz w kryzysowej sytuacji, gdy nie miałam swojego pędzla (produkt nakładam pędzlem do pudru) i zrobił mi okropne plamy, jest twardy, więc nie wiem po co producent dołączał go do kosmetyku, jak dla mnie jest zbędny - nie do użytku. Minus to z pewnością cena, jednak produkt jest wydajny. Ogólnie polecam, jest to jeden z moich ulubionych bardziej kryjących kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić mewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi niestety ten puder nie przypadł do gustu. Zdecydowanie miałam już lepsze i tańsze produkty które

• Słowa producenta: ".. True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących... "

U mnie sprawdziła się tylko jedna rzecz - "..wyrównuje koloryt cery jak fluid." Faktycznie z tym się mogę zgodzić. Jednak strasznie ciężko się go nakłada ponieważ czasami tworzyły mi się takie placki ciemniejsze.. Jak już doszłam od wprawy to było w miarę ok.
    Poniżej przedstawię plusy i minusy.

Plusy:
    + dostępność
    +kolor - idealnie pasował do mojej cery
    + fajnie się stapia z cerą.
    + dość długo się trzymał na twarzy, nawet do ok. 4/5 h.

Minusy:
    - zapach! - okropny, taki metaliczny ? Najgorsze jest to, że u mnie utrzymywał się dość długo..
    - strasznie zapycha cerę..
    - słabo krył niedoskonałości
    - ciężko jest go równomiernie nałożyć,
    - opakowanie troszkę nie poręczne... wole jednak małe okrągłe bo łatwiej zmieścić w podręcznej kosmetyczce

Używam tego produktu od: miesiąc / dwa miesiące

Chcesz pochwalić tusialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Uwielbiam ten produkt,najlepszy znany mi produkt tej marki,świetnie sprawdza się zarówno jako podład,jak i jako puder wykończeniowy przy zastosowaniu innego podkładu
    Zalety:
    -wydajność
    -łatwość aplikacji
    -ładnie wtapia się w skóre
    -niezłe krycie
    -trwałość
    -bezproblemowość ewentualnych poprawek w ciągu dnia
    -daje ładne wykończenie bez efektu maski
    -nie podkreśla suchych skorek

Obecnie używam 2 odcieni,1 jest w idealnym dla mnie kolorze,a drugi o ton ciemniejszy,dzięki temu mogę w banalnie prosty sposób wykonturować sobie twarz,nie używając nadmiaru kosmetyków-tylko krem,ciut korektora i te 2 puderki!

Minusem jest tylko opakowanie,które nie jest najlepszym rozwiązaniem,przez dziurki wysypuje się za dużo pudru,pół biedy jeśli trzymamy go na półce,gorzej jeśli lata na wszystkie strony w torebce
    Pędzelek też jest kiepski,aplikuję go innym ze swoich zasobów,ale od biedy można go użyć!

Podsumowywując-bardzo bardzo dobry kosmetyk,wart swojej ceny,godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 4,obecnie używam 5 i 6

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij