L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Powiększ L`Oreal, True Match Minerals (Sypki puder mineralny)

Zgłaszająca osoba: aaliyah

Sypki puder mineralny True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących. Posiada filtr SPF 15, dostępny w 6 kolorach.

Skład: Zinc Oxide, Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Carnauba / Carnauba Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis / Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol, [+/- May Contain: Ci 77163 / Bismuth Oxychloride, Ci77891 / Titanium Dioxide, Ci 77492, Ci 77499, Ci 77491 / Iron Oxides]

Cena: 56zł / 10g

• Moja wielka miłość!!
  • Bardzo ale to bardzo żałuje że został wycofany...!!
    Mimo iż mam problematyczną cerę to w zupełności wystarczał mi za podkład+puder.
    Wielka gama kolorów! Fajny pędzelek.
    Opakowanie poręczne i wytrzymałe chociaż nie raz wysypało mi się go na stolik przy otwieraniu.
    Wielki żal do producenta za wycofanie moim zdaniem produktu wszechczasów!

Ilość zużytych opakowań: 6 zwyklych

Chcesz pochwalić ewqa007 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 131 raz(y)
  • świetny kosmetyk! ale zniknął z drogerii
  • W przeciwieństwie do poprzedniczek uważam, że hitem jest zarówno puder, jak i pędzel. Ogólnie poręczny, mały pakuneczek do torebki. Uwielbiam latem, gdy fluidy spływają. Kryje nad podziw dobrze, matuje, nakłada się świetnie właśnie dołączonym pędzelkiem, który uwielbiam, wygląda lekko, naturalnie, nie obciąża cery, nie zatyka porów, z czasem minerały kondycjonują skórę, to widać. Cudny pod bronzer i róż. Ale zostaje tylko allegro...

Używam tego produktu od: lat!
    Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na poprawienie kolorytu skóry
  • Mam jasną cerę, skłonną do podrażnień. Sporadycznie używam fluidów pudrów itp gdyż wiele z nich bardzo źle wygląda na mojej twarzy, nadając jej sztuczny wygląd oraz przeszuszając i tak już suchą cerę. Ten produkt jest inny, wkomponowuje się idealnie w kolor mojej cery, nie rzuca się na niej w oczy. Nie wywołuje podrażnienia oraz przesuszenia. Jestem zadowolona z efektów które za sobą niesie.

Minusy:
    - czasem za dużo naraz się nakłada
    - nie utrzymuje się długo na twarzy

Ilość zużytych opakowań: cały czas jedno opakowanie

Chcesz pochwalić anaamadamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Plusy pudru:

- łatwo się nakłada
    - nie tworzy maski
    - kryje niedoskonałości
    - jest bardzo wydajny
    - świetnie sprawdza się w lato
    - nie podkreśla suchych skórek
    - nie zatyka porów

Dużym minusem jest to, że został wycofany i jedynym ratunkiem jest allegro.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Bardzo lubię tego typu kosmetyki, które dobrze kryją, ale ładnie wtapiają się w skórę, nie ciemniejąc na twarzy. Nie znoszę stosować podkładów w płynie, a więc ten kosmetyk to dla mnie świetne rozwiązanie. Dobrze kryje, wyrównuje koloryt cery, jednak nie daje efektu maski. Pozostawia na skórze taką ładną, satynową powłokę, twarz wygląda świeżo i na wypoczętą. Nie zapycha mnie, łatwo na niego nałożyć brązer i róż, ładnie z nimi współgra. Mam cerę mieszaną i w strefie T (czoło, nos, broda) po jakiś 3h zaczynam się niestety świecić. Jeżeli chodzi o ten dołączony pędzelek to użyłam go raz w kryzysowej sytuacji, gdy nie miałam swojego pędzla (produkt nakładam pędzlem do pudru) i zrobił mi okropne plamy, jest twardy, więc nie wiem po co producent dołączał go do kosmetyku, jak dla mnie jest zbędny - nie do użytku. Minus to z pewnością cena, jednak produkt jest wydajny. Ogólnie polecam, jest to jeden z moich ulubionych bardziej kryjących kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić mewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi niestety ten puder nie przypadł do gustu. Zdecydowanie miałam już lepsze i tańsze produkty które

• Słowa producenta: ".. True Match Minerals wyrównuje koloryt cery jak fluid. Nadaje się do każdego rodzaju cery. Szczególnie wskazany jest do cer delikatnych i z tendencją do występowania niedoskonałości gdyż nie zatyka porów i nie zawiera tłuszczu. Bez dodatku środków zapachowych i konserwujących... "

U mnie sprawdziła się tylko jedna rzecz - "..wyrównuje koloryt cery jak fluid." Faktycznie z tym się mogę zgodzić. Jednak strasznie ciężko się go nakłada ponieważ czasami tworzyły mi się takie placki ciemniejsze.. Jak już doszłam od wprawy to było w miarę ok.
    Poniżej przedstawię plusy i minusy.

Plusy:
    + dostępność
    +kolor - idealnie pasował do mojej cery
    + fajnie się stapia z cerą.
    + dość długo się trzymał na twarzy, nawet do ok. 4/5 h.

Minusy:
    - zapach! - okropny, taki metaliczny ? Najgorsze jest to, że u mnie utrzymywał się dość długo..
    - strasznie zapycha cerę..
    - słabo krył niedoskonałości
    - ciężko jest go równomiernie nałożyć,
    - opakowanie troszkę nie poręczne... wole jednak małe okrągłe bo łatwiej zmieścić w podręcznej kosmetyczce

Używam tego produktu od: miesiąc / dwa miesiące

Chcesz pochwalić tusialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Uwielbiam ten produkt,najlepszy znany mi produkt tej marki,świetnie sprawdza się zarówno jako podład,jak i jako puder wykończeniowy przy zastosowaniu innego podkładu
    Zalety:
    -wydajność
    -łatwość aplikacji
    -ładnie wtapia się w skóre
    -niezłe krycie
    -trwałość
    -bezproblemowość ewentualnych poprawek w ciągu dnia
    -daje ładne wykończenie bez efektu maski
    -nie podkreśla suchych skorek

Obecnie używam 2 odcieni,1 jest w idealnym dla mnie kolorze,a drugi o ton ciemniejszy,dzięki temu mogę w banalnie prosty sposób wykonturować sobie twarz,nie używając nadmiaru kosmetyków-tylko krem,ciut korektora i te 2 puderki!

Minusem jest tylko opakowanie,które nie jest najlepszym rozwiązaniem,przez dziurki wysypuje się za dużo pudru,pół biedy jeśli trzymamy go na półce,gorzej jeśli lata na wszystkie strony w torebce
    Pędzelek też jest kiepski,aplikuję go innym ze swoich zasobów,ale od biedy można go użyć!

Podsumowywując-bardzo bardzo dobry kosmetyk,wart swojej ceny,godny polecenia

Ilość zużytych opakowań: 4,obecnie używam 5 i 6

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie...
  • Kupilam i stosowalam kilka lat temu w Hiszpanii, ale nie przypadł mi do gustu. Zresztą moja tłusta skóra nie lubi kosmetykow mineralnych, wiec juz raczej po nie nie sięgnę. Zaden puder, którego dotychczas uzywałam, nie był tak widoczny na mej cerze jak własnie ten. Po jego aplikacji czulam maskę na twarzy, a skóra byla sciagnięta (a wcale nie przesadzalam z iloscią jego nakladania). Pozatym zapychał moją cerę, a opakowanie produktu nie jest zbyt funkcjonalne, przez co jego aplikacja do najprzyjemniejszych nie nalezy. Ogolnie jestem na nie i nie kupie ponownie. Gwiazdke daje za idealny, jasny kolor i na tym darowanie gwiazdek by się skonczyło

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany!!
  • Skuszona bardzo dobrą opinią koleżanki postanowiłam zakupić ten oto puder i muszę przyznać iż jest rewelacyjny!! Świetnie matuje, kryje doskonale. Czasami za dużo produktu się wysypuje, ale wszystko można z powrotem przesypać do pojemnika. Niestety, ale słyszałam iż nie będzie można go już dostać w drogeriach, a w internecie są same najciemniejsze odcienie... (

Używam tego produktu od: lutego 2013

Chcesz pochwalić kreollka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Mam cere tlusta, z przebarwieniami po tradziku na policzkach. Mialam dziesiątki pudrow bo lubie probowac nowosci. Tego uzywam już moze 5, albo 6 już rok! Jest to jedyny, ktory mnie nie zapycha, mnostwo razy slyszalam ze ladnie moja twarz wyglada po ttym pudrze, ale trzeba nauczyc sie uzywac pudrow z takim pedzlem, nakladac szybciutko ruchem okreznym. Niesamowicie wydajny. Zawsze jak czytam jakas zla opinie na jego temat to wytrzeszczam oczy i nie rozumiem. Jesli ktos twierdzi ze jest nie kryjacy - nie umie go uzywac. Uzywalam odcienia N6 a potem tez W4, obydwa pasowaly do roznych odcieni skory, wiem bo uzywaly moje kolezanki i moja mama, kazda z nich miala inna cere. Używam tego produktu od: 6 latIlość zużytych opakowań: 5 moze, nie pamietam

Chcesz pochwalić StayCalm za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij