Vichy, Lipidiose Nutri-Sun, Mleczko nawilżająco-opalające do ciała

Powiększ Vichy, Lipidiose Nutri-Sun, Mleczko nawilżająco-opalające do ciała

Zgłaszająca osoba: asiuleczka_kubeczka

Bogata formuła zawierająca składnik odżywczy i wygładzający Oleo-Glycine szybko wnika w głąb mikropęknięć i wypełnia je. Wygładzona i ujednolicona skóra znów odbija światło.
Dzięki połączeniu witaminy E i niewielkiej dawki aktywnych składników samoopalających jego codzienne stosowanie umożliwia kontrolę nad jednolitością i intensywnością opalenizny w miarę stosowania.
Skóra nawilżona przez 24 godziny i odżywiona lśni naturalnym blaskiem. Z każdym dniem staje się bardziej promienna dzięki naturalnej opaleniźnie.
Świeża konsystencja mleczka-żelu. Szybko się wchłania. Delikatnie perfumowane.

Skład: aqua, glycerin, propylene glycol, cyclopentasiloxane, isohexadecene, paraffinum liquidum, cyclohexasiloaxne, ceteareth-12, dixydroxyacetone, shea butter, glycine soya oil, capric/caprylic triglyceride, butylparaben, cetyl alcohol, titanium dioxide, dimethiconol, ethylparaben, glyceryl stearate, isobutylparaben, methylparaben, mica, peg-100 stearate, phenoxyethanol, polysorbate 80, propylparaben, sodium polyacryloyldimethyl taurate, sorbitan oleate, tocopherol, parfum. (25.03.2008)

Cena: ok. 50zł / 200ml

• marchewa
  • Jak na tak dobrą marke i cenę produktu jestem bardzo zawiedziona.
    Stosowałam krem na nogi aby nabrały delikatnej opalenizny. Po kilku dniach różnica koloru nóg do części niesmarowanej była tragiczna. Miałam wrażenie że zamiast nóg mam 2 marchewki Jak dla mnie kolor totalnie nietrafiony, nie brązuje tylko pomarańczuje.

Ilość zużytych opakowań: 1no

Chcesz pochwalić Catherine1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie brązuje i dobrze nawilża
  • To mleczko jest naprawdę dobre, spełnia swoje zadania, ładnie brązuje skórę, nie pozostawia smug, dobrze nawilża, skóra absolutnie nie jest przesuszona jak po samoopalaczach. Wadą jest zbyt wodnista konsystencja, trudna dostępność i zapach, którego wręcz nie znoszę - taki, jak większości samoopalaczy. Jednak kupiłabym je ponownie ze względu na działania, do tej pory nie znalazłam innego, które nadawałoby mojej skórze piękny i równy odcień, nie pozostawiając jednocześnie smug.

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Mleczko jest drogie, niezbyt wydajne i dośc trudno dostepne. Raczej rzadkie, dobrze sie rozsmarowuje, wchłania w miare sprawnie, ale klei sie, czego nie lubie. Pare godzin pozniej nadal przyklejam sie do ubrania
    Zapach, poczatkowo dosc przyjemny - potem juz zajezdza samoopalaczem, ale tego akurat sie nie czepiam. Nie wysusza, choc i specjalnie nie nawilza. Daje dosc naturalna, jasna opalenizne.
    Podsumowując - mozna kupic cos o podobnych własciwosciach, a w znacznie nizszej cenie...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 217 raz(y)
  • Całkiem fajne
  • Samo mleczko mi się bardzo spodobało:
    nawilża skórę
    brązuje, nie zostawia smug
    ładnie pachnie, nie śmierdzi

są jednak i minusy, moim zdaniem za mało wydajne jak na tą cenę (zapłaciłam 57zł)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony w tej kategorii
  • To mleczko dostałam jako gratis przy zakupie jakiegoś innego produktu Vichy. Sama za te pieniądze z pewnością nigdy bym go nie kupiła. 50zł to dla mnie cena zaporowa jak za mleczko do ciała...

A więc tak:
    + mleczko bardzo przyjemnie się rozprowadza, nie robi smug ani plam
    + koloryt jest jednolity (można uzyskać dopiero po kilku aplikacjach na ciało, ale dla mnie to w sumie plus. Nie jest to przecież samooplacz)
    + melczko nie śmierdzi samoopalaczem, raczej powiedziałabym nawet, że pachnie delikatnie
    + wydajny
    + nawilża, nie uczula, nie wysusza skóry

Minusy:
    - zdecydowanie cena (nie obrażę się jeśli znów je dostanę jako gratis, ale w regularnej cenie z pewnością go nie zakupię)

To jeden z niewielu kosmetyków Vichy, który mi odpowiada i tym samym powoduje, że moja opinia o produktach Vichy odbija się lekko od dna;]

Ilość zużytych opakowań: w trakice pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marciaC24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Nadaje ładny kolor po paru dniach, dobrze nawilża, rozświetla skórę. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jedynie zapach jest nieciekawy podczas nakładania, później samoopalacza już nie czuję za bardzo ale i tak trochę mnie to zniechęca do używania. Dużo lepszy z pewnością od Holiday skin, którego kiedyś używałam. Pewnie wypróbuję jeszcze st. Tropez i Rockstar i jak nie znajdę nic lepszego to do niego wrócę.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?
  • czuć samoopalacz
  • Mam jasną cere ,wiec efekt delikatnej opalenizny jak najbardziej mi odpowiadał..Zmywał się też raczej jednostajnie.Nietety zapach samoopalacza jak dla mnie za bardzo był odczuwalny.Mnie to męczylo.Używalam go przez prawie całe poprzednie lato.Opakowanie średnio wydajne.Jeśli chodzi o własciwości nawilżajace, to spisywał się dobrze.

Używam tego produktu od:prawie dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań:jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić staff112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest dobry, daje ladny, rownomierny i naturalny kolor, prawie nie smierdzi, nie wysusza, schodzi rownomiernie. Daje mu tylko 4 gwiazdki, bo jest dla mnie ciut za jasny, trzeba kilku posmarowan zeby bylo widac efekt. Z drugiej strony nie wysusza i chyba jest to dla mnie wazniejsze niz ten jasny kolor, dlatego kupie go znow. Poza tym nie ma duzej konkurencji, wyprobowalam sporo z ogolnie dostepnych i Vichy jest zdecydowanie lepszy, gdyby tylko byl ciut ciemniejszy dalabym mu 5 gwiazdek. Używam tego produktu od: 0,5 r

Chcesz pochwalić Gohota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Mój ukochany balsam-samoopalacz!
    Po wielu poszukiwaniach zostaję przy Nutri-Sun.

Plusy:
    + super zapach - mi się kojarzy z bursztynem W przeciwieństwie do innych samoopalaczy nie wpada w ten specyficzny zapach, który jest problemem w przypadku innych kosmetyków samoopalających
    + wydajny
    + dobrze nawilża
    + opalenizna jest stonowana, niektorym moze to przeszkadzać, bo to nie jest samoopalacz tylko BALSAM samoopalający, więc opaleniznę uzyskuje się stopniowo
    + ładny odcień - nie wpada w marchewkę, w pomarańcz, tylko daje ładny brązowawy zdrowy odcień
    + zawiera malutkie migoczące drobinki, bardzo subtelne
    + brak smug, zacieków
    + super butelka i dobre zamknięcie - dużo podróżuję i cenię sobie ergonomię

Minusy:
    - jedynie mogę się przyczepić do ceny, bo za tę cenę można kupić 2-3 inne, całkiem niezłe, balsamy samoopalająceUżywam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Ofelia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4-
  • Mleczko jest dobre. Jestem wręcz zachwycona efektem jaki daje na moją skórę. Po dwóch użyciach odcień jest bardzo ładny, pozostawia migoczące drobinki odbijające światło. Tak jak zapewnia producent nawilża na 24 godziny. Konsystencję ma trochę za rzadką. Niestety niesamowicie szybko zużywa się. Całe opakowanie wystarczyło mi na 13 użyć na całe ciało (jestem szczupła osobą, więc obwód nie ma znaczenia ). Wolę zapłacić więcej i móc stosowac kosmetyk długo.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij