Vichy, Lipidiose Nutri-Sun, Mleczko nawilżająco-opalające do ciała

Powiększ Vichy, Lipidiose Nutri-Sun, Mleczko nawilżająco-opalające do ciała

Zgłaszająca osoba: asiuleczka_kubeczka

Bogata formuła zawierająca składnik odżywczy i wygładzający Oleo-Glycine szybko wnika w głąb mikropęknięć i wypełnia je. Wygładzona i ujednolicona skóra znów odbija światło.
Dzięki połączeniu witaminy E i niewielkiej dawki aktywnych składników samoopalających jego codzienne stosowanie umożliwia kontrolę nad jednolitością i intensywnością opalenizny w miarę stosowania.
Skóra nawilżona przez 24 godziny i odżywiona lśni naturalnym blaskiem. Z każdym dniem staje się bardziej promienna dzięki naturalnej opaleniźnie.
Świeża konsystencja mleczka-żelu. Szybko się wchłania. Delikatnie perfumowane.

Skład: aqua, glycerin, propylene glycol, cyclopentasiloxane, isohexadecene, paraffinum liquidum, cyclohexasiloaxne, ceteareth-12, dixydroxyacetone, shea butter, glycine soya oil, capric/caprylic triglyceride, butylparaben, cetyl alcohol, titanium dioxide, dimethiconol, ethylparaben, glyceryl stearate, isobutylparaben, methylparaben, mica, peg-100 stearate, phenoxyethanol, polysorbate 80, propylparaben, sodium polyacryloyldimethyl taurate, sorbitan oleate, tocopherol, parfum. (25.03.2008)

Cena: ok. 50zł / 200ml

• marchewa
  • Jak na tak dobrą marke i cenę produktu jestem bardzo zawiedziona.
    Stosowałam krem na nogi aby nabrały delikatnej opalenizny. Po kilku dniach różnica koloru nóg do części niesmarowanej była tragiczna. Miałam wrażenie że zamiast nóg mam 2 marchewki Jak dla mnie kolor totalnie nietrafiony, nie brązuje tylko pomarańczuje.

Ilość zużytych opakowań: 1no

Chcesz pochwalić Catherine1980 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie brązuje i dobrze nawilża
  • To mleczko jest naprawdę dobre, spełnia swoje zadania, ładnie brązuje skórę, nie pozostawia smug, dobrze nawilża, skóra absolutnie nie jest przesuszona jak po samoopalaczach. Wadą jest zbyt wodnista konsystencja, trudna dostępność i zapach, którego wręcz nie znoszę - taki, jak większości samoopalaczy. Jednak kupiłabym je ponownie ze względu na działania, do tej pory nie znalazłam innego, które nadawałoby mojej skórze piękny i równy odcień, nie pozostawiając jednocześnie smug.

Chcesz pochwalić CatherineF za czytelną i pomocną recenzję?
  • są lepsze
  • Mleczko jest drogie, niezbyt wydajne i dośc trudno dostepne. Raczej rzadkie, dobrze sie rozsmarowuje, wchłania w miare sprawnie, ale klei sie, czego nie lubie. Pare godzin pozniej nadal przyklejam sie do ubrania
    Zapach, poczatkowo dosc przyjemny - potem juz zajezdza samoopalaczem, ale tego akurat sie nie czepiam. Nie wysusza, choc i specjalnie nie nawilza. Daje dosc naturalna, jasna opalenizne.
    Podsumowując - mozna kupic cos o podobnych własciwosciach, a w znacznie nizszej cenie...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 208 raz(y)
  • Całkiem fajne
  • Samo mleczko mi się bardzo spodobało:
    nawilża skórę
    brązuje, nie zostawia smug
    ładnie pachnie, nie śmierdzi

są jednak i minusy, moim zdaniem za mało wydajne jak na tą cenę (zapłaciłam 57zł)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony w tej kategorii
  • To mleczko dostałam jako gratis przy zakupie jakiegoś innego produktu Vichy. Sama za te pieniądze z pewnością nigdy bym go nie kupiła. 50zł to dla mnie cena zaporowa jak za mleczko do ciała...

A więc tak:
    + mleczko bardzo przyjemnie się rozprowadza, nie robi smug ani plam
    + koloryt jest jednolity (można uzyskać dopiero po kilku aplikacjach na ciało, ale dla mnie to w sumie plus. Nie jest to przecież samooplacz)
    + melczko nie śmierdzi samoopalaczem, raczej powiedziałabym nawet, że pachnie delikatnie
    + wydajny
    + nawilża, nie uczula, nie wysusza skóry

Minusy:
    - zdecydowanie cena (nie obrażę się jeśli znów je dostanę jako gratis, ale w regularnej cenie z pewnością go nie zakupię)

To jeden z niewielu kosmetyków Vichy, który mi odpowiada i tym samym powoduje, że moja opinia o produktach Vichy odbija się lekko od dna;]

Ilość zużytych opakowań: w trakice pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marciaC24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Nadaje ładny kolor po paru dniach, dobrze nawilża, rozświetla skórę. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jedynie zapach jest nieciekawy podczas nakładania, później samoopalacza już nie czuję za bardzo ale i tak trochę mnie to zniechęca do używania. Dużo lepszy z pewnością od Holiday skin, którego kiedyś używałam. Pewnie wypróbuję jeszcze st. Tropez i Rockstar i jak nie znajdę nic lepszego to do niego wrócę.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maocudo za czytelną i pomocną recenzję?
  • czuć samoopalacz
  • Mam jasną cere ,wiec efekt delikatnej opalenizny jak najbardziej mi odpowiadał..Zmywał się też raczej jednostajnie.Nietety zapach samoopalacza jak dla mnie za bardzo był odczuwalny.Mnie to męczylo.Używalam go przez prawie całe poprzednie lato.Opakowanie średnio wydajne.Jeśli chodzi o własciwości nawilżajace, to spisywał się dobrze.

Używam tego produktu od:prawie dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań:jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić staff112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest dobry, daje ladny, rownomierny i naturalny kolor, prawie nie smierdzi, nie wysusza, schodzi rownomiernie. Daje mu tylko 4 gwiazdki, bo jest dla mnie ciut za jasny, trzeba kilku posmarowan zeby bylo widac efekt. Z drugiej strony nie wysusza i chyba jest to dla mnie wazniejsze niz ten jasny kolor, dlatego kupie go znow. Poza tym nie ma duzej konkurencji, wyprobowalam sporo z ogolnie dostepnych i Vichy jest zdecydowanie lepszy, gdyby tylko byl ciut ciemniejszy dalabym mu 5 gwiazdek. Używam tego produktu od: 0,5 r

Chcesz pochwalić Gohota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Mój ukochany balsam-samoopalacz!
    Po wielu poszukiwaniach zostaję przy Nutri-Sun.

Plusy:
    + super zapach - mi się kojarzy z bursztynem W przeciwieństwie do innych samoopalaczy nie wpada w ten specyficzny zapach, który jest problemem w przypadku innych kosmetyków samoopalających
    + wydajny
    + dobrze nawilża
    + opalenizna jest stonowana, niektorym moze to przeszkadzać, bo to nie jest samoopalacz tylko BALSAM samoopalający, więc opaleniznę uzyskuje się stopniowo
    + ładny odcień - nie wpada w marchewkę, w pomarańcz, tylko daje ładny brązowawy zdrowy odcień
    + zawiera malutkie migoczące drobinki, bardzo subtelne
    + brak smug, zacieków
    + super butelka i dobre zamknięcie - dużo podróżuję i cenię sobie ergonomię

Minusy:
    - jedynie mogę się przyczepić do ceny, bo za tę cenę można kupić 2-3 inne, całkiem niezłe, balsamy samoopalająceUżywam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić Ofelia82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4-
  • Mleczko jest dobre. Jestem wręcz zachwycona efektem jaki daje na moją skórę. Po dwóch użyciach odcień jest bardzo ładny, pozostawia migoczące drobinki odbijające światło. Tak jak zapewnia producent nawilża na 24 godziny. Konsystencję ma trochę za rzadką. Niestety niesamowicie szybko zużywa się. Całe opakowanie wystarczyło mi na 13 użyć na całe ciało (jestem szczupła osobą, więc obwód nie ma znaczenia ). Wolę zapłacić więcej i móc stosowac kosmetyk długo.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Jestem bardzo nieufnie nastawiona do wszelkich samoopalaczy, bo dotychczasowe proby opalenia sie nimi konczyly sie prawie zawsze plamami, ale w tym przypadku jest inaczej! Smaruje sie cala, nawet na plecach, i do tej pory nic mi nie wiadomo o plamach, a zebralam pare komplementow za wakacyjny kolorek. Pojawia sie stopniono w i jest nienachalny, nie nalezy sie spodziewac hebanu od pierwszego zastosowania. Ja po 4-5 zastosowaniach mam juz ladny kolorek, ale po pierwszych 2 nie bylo jeszcze wiele widac.
    Konsystencja jest bardzo fajna, natomiast zapach dosc neutralny, mnie nie zachwyca. Zapach samoopalacza tez sie pojawia po jakims czasie od zastosowania, ale jest slabszy niz przy klasycznych kremach tego typu, ktore opalaja szybciej.
    Ogolnie bardzo polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić aguita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam dla poprawy kolorytu
  • Używałam wielu samoopalaczy i balsamów brązujących i moge powiedzieć, ze jest to najlepszy, jak do tej pory, balsam brazująco-nawilżający.

Zalety:
    - szybko sie wchłania, spokojnie po 10 minutach mogę wziąć moją cróeczke na ręce i nie musze si emartwic, ze zorbia sie palmi i zacieki na jej ubrankach i mojej skórze
    - z dnia na dzień robi sie na skórze piękna, złota opalenizna, tak jakby skóra była lekko opalona, wyglada na zdrową
    - nie robi smug, zacieków
    - ładnie schodzi, delikatnie nieauważalnie
    - nie powoduje podrażnień, wysypów, nnawet po zastosowaniu na twarz
    Moze nie jest zbyt wydajny, ale trzeba go zużyć w ciagu 6 miesiecy od odtwarcia, wiec dla mnie wystarcza na 3 miesiące letnie i jeszcze zostaje troche na następny sezon

Wady:
    - nie ma wg mnie, jedynie osoby z ciemną karnacje, mogą nie widziec fektu opalfnizn, ja jestem zadowolona bo mam jasna karnację.
    Moge uznac ten produkt za KWC, bo zamierzam go kupowac co sezon, a t o mi sie rzadko zdarza z kosmetykamiUżywam tego produktu od:roku w miesiącach letnich

Chcesz pochwalić julia816 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • edycja;-po wczorajszym wypadzie nad morze moja skora-o dziwo-nie wypadla nie najgorzej efekt lekkiej opalenizny byl,i mleczko poradzilo sobie z malymi krostkami nad lokciami ! dlatego dodaje gwiazdeczke.Lipidiose nutri-sun nawilza skore ,i pozostawia bardzo delikatny odcien opalenizny ale przy moim odcieniu niestety jest prawie niewidoczny,konzystencja lzejsza niz przy lipidiose nutrive i wydaje mi sie ze gorzej sobie radzi z suchymi partiami ciala,a przy tym przeszkadza mi zapach "opalenizny z tubki"Używam tego produktu od:3 tyg
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić agus79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Mam bardzo jasna karnacje i tego typu kosmetyki wyglądają u mnie raczej nie naturalnie i żółto. Mimo to postanowiłam zaryzykować. Mleczko jest rewelacyjne, nie jestem w stanie doszukać się w nim żadnych wad. Przede wszystkim nadaje bardzo delikatny kolor, który rzeczywiście dla osób z ciemniejsza cera może być niezauważalny, jednak dla mnie jest to jak najbardziej zaleta. w związku z tym nie można zrobić sobie tym balsamem krzywdy, nie ma mowy o zaciekach, nierównościach itd. Dodatkowa zaletą jest bardzo ładny zapach i prawie nie wyczuwalny smród samoopalacza. Warto wspomnieć jeszcze o właściwościach pielęgnacyjnych, ponieważ mleczko to poza delikatnym opalaniem świetnie nawilża ciało, nie potrzebuje już innego nawilżacza.

Cena- jak to Vichy, nie za tania. Ja kupiłam w promocji za 45 zł.
    Wydajność- raczej kiepska. Ale efekt końcowy= nawilżenie to rekompensują. W końcu nie muszę kupować drugiego nawilżacza więc oszczędzam

Podsumowując bardzo bardzo polecam, jednak raczej dla osób z jaśniejszą karnacją, które chcą jedynie lekko poprawić koloryt cery, bo jakiś spektakularno brązowych efektów tym balsamem nie osiągniemy.

Używam tego produktu od:w trakcie 1
    Ilość zużytych opakowań: -

Chcesz pochwalić 0luuun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo dobre mleczko, nawilża skórę + delikatnie ją opala. Używam parę tygodni i muszę stwierdzić, że kolorek skóry zrobił się delikatnie brązowy i taki jakiś zdrowszy. Polecam w celu poprawy kolorytu skóry.

Używam tego produktu od: paru tyg

Chcesz pochwalić kaiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Naprawdę mogę polecić z czystym sumieniem. Mam bardzo jasną skórę i większość nawet tzw stopniowo brazujących balsamów wygląda na niej nienaturalnie. Z tym jest inaczej kolor zdrowej lekkiej opalenizny Bomba. Co wazne balsam świetnie nawilza, absolutnie nie wysusza skóry jak inne samoopalacze!!!
    Konsystencja i zapach bardzo dobre.
    Nie mam wprawy w nakładaniu samoopalaczy zawsze wychodza plamy i zacieki tutaj nic takiego nie grozi nie musze się nawet specjalnie się starac z nakładaniem by otrzymac równomierną opaleniznę. Dyskretne złote drobinki ładnie połyskują w słońcu.
    Schodzi dość równomiernie.Wydajny.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowańrugie

Chcesz pochwalić fachitas11 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • nie ma wad
  • Najlepszy i jedyny balsam brązujący. Nigdy mnie nie zawiódł, nigdy nie po nim zacieków, odbarwień, przebarwień, resztek itd. Schodzi równomiernie. Piękny kolor- subtelny złocisty. Nawilża.

Używam tego produktu od:w miesiącach letnich

Chcesz pochwalić moor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opalajace ???!!!???
  • Mleczko posiada przyjemny zapach, szybko sie wchlania i pozostawia cialo wyraznie nawilzone oraz odzywione (za to 5 gwiazduch jak nic!!! ) i naturalnie, subtelnie rozswietlone (dzieki zawartosci malenkich drobineczek).
    Co do efektu opalajacego - to po zuzyciu opakowania - moge stwierdzic, iz jest on baaaaaaaaaaaaaaaaardzo subtelny w moim przypadku...
    Kupie ponownie tylko dla nawilzenia i odzywienia skory, z pewnosica nie dla efektu brazujacego - gdyz takiego prawie nie widze.... Szkoda...
    Aha: na koniec o wydajnosci, a raczej jego braku...
    Mleczko 200ml za cene 22 CAD - w moim przekonaniu - powinno byc bardziej wydajne albo tansze po prostu...

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w 11 dni

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Chcesz pochwalić Misiowa Jagodka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia wszystkie oczekiwania
  • Jest to zdecydowanie najlepszy balsam ze wszystkich jakie używałam do tej pory zarówno z brązujących jak i nawilżających. Ma bardzo fajny zapach, nadaje skórze lekki brąz i połysk, jest super nawilżona. Czego można chcieć więcej od tego kosmetyku. Dodatkowym plusem jest szybkie wchłanianie się i brak smug, które przy innych balsamach brązujących zdarzają się często.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Chcesz pochwalić madziq1 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo polecam
  • Zachęcona opiniami, postanowiłam kupic owy kosmetyk, i nie zawiodłam się. Balsam znakomicie nawilża, uporał się z moją bardzo suchą skórą i subtelnie ją "opalił". Efekt opalenizny widac szybko, jest on delikatny, nie jest to żaden mahoń. Konsystencja żelu bardzo mi odpowiada, wygodnie się go aplikuje i ładnie pachnie. Dopiero po jakiś czasie "ujawnia" się ten charakterystyczny samoopalaczowy smorek, który zawsze "maskuje" zapachowym balsamem. Jest to jedyny minus. Nie pozostawia zacieków, plam i innych, schodzi równomiernie. Cena nie jest niska, ale mysle że produkt warty swojej ceny.Podsumowując bardzo dobry balsam dajacy subtelna opalenizne wraz z odpowiednim stopniem nawilzenia, nie ukrywam że tego najbardziej oczekiwałam. Polecam w 100%

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić gos88 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • najlepszy balsam brazujacy
  • Testowałam wiele brazujacych mleczek,kremow itd zeby nie straszyć zbytnią bladością,szczególnie przed "wyjsciami"

nie ma wad wiekszosci tego typu specyfików- nie wysusza i nie smierdzi
    konsystencja bardzo fajna,żelowa i aksamitna.Szybko sie wchłania i nawilża,natłuszcza skórę.Dokładnie jak wersja lipidose bez własciwości brązujących.
    Odcień opalenizny lekko brązowy,złotawy bez smug i zbytniego zażółcenia.
    Ideał,za który wole dopłacić troche i być w 100% zadowolona,niż zmagać sie z tańszymi odpowiednikami.

Używam tego produktu od:pol roku

Chcesz pochwalić evee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo miły i przyjemny w użyciu balsam. Świetnie nawilża skórę, nadając jej przy tym delikatny odcien złocistej opalenizny. Idealny dla Pań które chcialyby nadać skórze nieco świeżości bez zbędnych nieprzyjemnych samoopalaczy Lepszego balsamu brązujacego nie znam, choc przetestowalam już chywa wszystkie Polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić LimiaSecret za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Miałam ostatnio kryzys zaufania do Vichy, ale zdaje się że mnie trochę udobruchali.
    Ten kosmetyk jest bardzo dobry. Dobrze nawilża, troszkę natłuszcza, przy systematycznym stosowaniu skóra jest w dobrej kondycji i nie jest przesuszona, co w kosmetykach samoopalających, które miałam okazję stosować, jest rzadkością. Zapach nie jest mocny, zupełnie neutralny, oczywiście po jakiejś godzinie-dwóch smrodek samoopalaczowy wyłazi, ale to nieuniknione .
    Smaruje się dobrze, konsystencja jest lekka, wchłania się dobrze, leciusieńko się lepi, ale tylko przez momencik, potem można się już cieszyć miła w dotyku, gładką i wypielęgnowaną skórą.
    Kolor opalenizny jest bardzo naturalny i delikatny.
    Przez cały czas stosowania, bez względu na częstotliwość nie uświadczyłam na ciele marchewkowego koloru, za co przeogromny plus. Nie robi zacieków, nawet przy beztroskim smarowaniu. Schodzi powoli, delikatnie i bez łat.
    Jak na razie nie uczulił mnie, zobaczymy jak będzie dalej, bo sprawiłam sobie kolejne opakowanie.
    Wad jeszcze się nie dopatrzyłam.

Używam tego produktu od: około półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek, pełnowymiarowe opakowanie w ok 80 %

Chcesz pochwalić Jemiołka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przerósł wszystkie samoopalacz
  • Zdążyłam już wykończyć jedno opakowanie więc pora na recenzję. Tylko co ja mam pisać jak koleżanki wcześniej wszystko wymieniły. Jestem alergiczką, mam wrażliwą suchą skórę więc potrzebowałam czegoś co by mi jej dodatkowo nie wysuszało. No i znalazłam. Balsam nie dość że nadaje stopniowo piękną naturalną opaleniznę, rozświetla ją delikatnymi drobinkami, to jeszcze działa pielęgnująco. Szkoda ze dodatkowo nie ma filtrów ale mogę to wybaczyć. Jutro idę po następne opakowanie.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić Dotka19 za czytelną i pomocną recenzję?