Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Powiększ Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Zgłaszająca osoba: Majka1503

Antyperspirant Energy Fresh z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
-Skuteczna ochrona przez cały dzień,
-Orzeźwiająca świeżość trawy cytrynowej,
-Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z awokado,
-Bez Alkoholu,
-Przebadany dermatologicznie.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminium Chlorohydrate, Tocopheryl Acetate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Octyldodecanol, Butyloctanoic Acid, Persea Gratissima, Propylene Glycol, Cymbopogon Schoenanthus, Limonene, Citral, Parfum.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• Da mnie ok, kupie ponownie.
  • Bardzo przyzwoity dezodorant. Biorąc pod uwage, ze jest wiele takich, ktorych zapachu nie jestem w stanie zniesc po kilku godzinach, tez ma zapach przyjemny i nie narzucający się. Pewnie dzięki tej trawie ma taki orzeźwiający cytrusowy zapach.

Jesli chodzi o ochrone przed oceniem, działa podobnie jak inne antyperspiranty. Wiadomo, że zwykły antyperspirant nie powstrzyma pocenia w 100%. Dla poszukujących takiego efektu polecam Antidral, ale to juz zupełnie inny środek.

Kilka razy po psiknieciu ze zbyt malej odleglosci zostawil na skorze biały proszek, ale unikanie tego okazalo się to kwestią wprawy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Antyperspirant bardzo dobrze sprawdza się w upalne dni. Zapewnie świetną ochronę przed poceniem się. Próbowałam wielu antyperspirantów, ale do każdego mialam jakies zastrzeżenia. Dopiero do tego się przekonałam, bo niedość, że ładnie pachnie to jeszcze zabezpiecza przed poceniem się.

Ilość zużytych opakowań: trzy male

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cukierkowa dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • bardzo lubię jego zapach,uwielbiam wszystko co cytrusowe i morskie
    -dobrze się sprawdza, chroni przed potem
    -wydajny
    -cena przystępna

na pewno kupię go nie raz

minusów brak

Używam tego produktu od: 2012 lipiec
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś często po niego sięgałam
  • Ja miałam ten w nowej wersji o ciemniejszym opakowaniu i tamto podoba mi się bardziej.
    Kiedyś kupowałam go regularnie i byłam zadowolona. Po pierwsze chronił przed potem co najważniejsze.
    Zapach mnie omamił ale był za mocny. Po kilku butelkach miałam go dość.
    Teraz nie widuje go w drogeriach albo po prostu znowu zmieniona szatę graficzna opakowania.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawsze chroni przed potem
  • Jest delikatny, ma świeży zapach, nie podrażnia.
    Na nieupalne dni i kiedy nie czeka nas większa aktywność fizyczna sprawdza się bardzo dobrze. Niestety w ekstremalnych warunkach nie zapewnia mi uczucia świeżości.

Używam tego produktu od: 4 miesiące, ale na zmianę z innym

Chcesz pochwalić alkaxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogłoby być lepiej
  • Mocnym plusem tego dezodorantu jest jego świeży zapach. Właśnie on mnie zachwycił. U mnie sprawdza się dezodorant bardzo dobrze (muszę podkreślić, że nie należę do osób szczególnie pocących się), po całym dniu czuję dalej jego zapach, również w przypadku uprawiania sportu trzyma swoją ochronę. Nie podrażnia po goleniu.

Jednak jego minusem jest to, że brudzi ubrania, dlatego nie nadaje się do nakładania w pośpiechu. Czasem roluje się w postaci białego proszku.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oliff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Jeden z najgorszych antyp0erspirantow jakie uzywalam. Dostalam go w prezencie sama z pewnoscia bym go nie kupila.

Zaczne od minusow ktorych jest wiecej.

-nie chroni przed potem
    -nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem
    -brzydki zapach duszacy
    -wysoka cena jak za taki bubel

Do plusow ewentualnie mozna zaliczyc wydajnosc ale to nie jest plusem w tym przypadku

Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Koks17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód
  • Lubię testować nowe kosmetyki bo a nóż znajdę coś lepszego niż akurat stosuję
    Tak było też w przypadku tego "deo". Zadowolona z Rexony dałam się skusić na tego osobnika i ... bardzo tego pożąłowałam. Żałuję każdej wydanej złotówki na ten produkt :/ Zapach chociaz ładny to przy stosowaniu jest duszący. Na dodatek miewa humorki i wtedy pozostawia biały proszek pod pachą :|
    Jeżeli on chroni 48 h to ja jestem królowa Elżbieta.

PLUSY:
    + dostępność,
    + opakowanie przyjemne dla oka,
    I to na tyle

MINUSY:
    - nie chcroni przez 48 h
    - pozostawia białe ślady (załatwił mi kilka ubrań)
    - czasami zdarza mu się "sproszkować"
    - duszący zapach
    - stosunek ceny do jakości pozostawia wiele do życzenia (nie jest wart tych pieniędzy)

Jak dla mnie ten produkt nie powinien stac na półce z antyperspirantami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku mięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie

Chcesz pochwalić Wiola_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszący i krótkotrwały
  • Po zaaplikowaniu trzeba uciekać z łazienki bo zwyczajnie dusi.
    Krótkotrwała ochrona, nie wiem czy nawet pół godzinna, a gdzie jej tam do 48h.
    Zapach mi odpowiada ale dopiero chwilę po psiknięciu, faktycznie orzeźwia szkoda, że na krótko.
    Nie wypał jednym słowem.

Chcesz pochwalić Paula194 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach? Odstrasza i dusi!
  • Chroni średnio, cena normalna, wydajność przeciętna.

Zapach straszny.... Nie lubię go.

Ogólnie rzecz biorąc dezodoranty Nivea mają to do siebie, że są duszące i mdłe.

Używam tego produktu od: męczę od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze i na pewno ostatnie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij