Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Powiększ Nivea Deodorant, Energy Fresh Spray (Antyperspirant w sprayu)

Zgłaszająca osoba: Majka1503

Antyperspirant Energy Fresh z orzeźwiającą formułą zawierającą trawę cytrynową zapewnia energetyzującą świeżość i skuteczną ochronę przed nadmiernym poceniem przez cały dzień. Jest doskonałym połączeniem niezawodnej ochrony antyperspirantu i delikatnej pielęgnacji NIVEA.
-Skuteczna ochrona przez cały dzień,
-Orzeźwiająca świeżość trawy cytrynowej,
-Delikatna pielęgnacja dzięki wyciągowi z awokado,
-Bez Alkoholu,
-Przebadany dermatologicznie.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclomethicone, Aluminium Chlorohydrate, Tocopheryl Acetate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Octyldodecanol, Butyloctanoic Acid, Persea Gratissima, Propylene Glycol, Cymbopogon Schoenanthus, Limonene, Citral, Parfum.

Cena: ok. 12zł / 150ml

• bardzo lubię
  • bardzo lubię jego zapach,uwielbiam wszystko co cytrusowe i morskie
    -dobrze się sprawdza, chroni przed potem
    -wydajny
    -cena przystępna

na pewno kupię go nie raz

minusów brak

Używam tego produktu od: 2012 lipiec
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś często po niego sięgałam
  • Ja miałam ten w nowej wersji o ciemniejszym opakowaniu i tamto podoba mi się bardziej.
    Kiedyś kupowałam go regularnie i byłam zadowolona. Po pierwsze chronił przed potem co najważniejsze.
    Zapach mnie omamił ale był za mocny. Po kilku butelkach miałam go dość.
    Teraz nie widuje go w drogeriach albo po prostu znowu zmieniona szatę graficzna opakowania.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawsze chroni przed potem
  • Jest delikatny, ma świeży zapach, nie podrażnia.
    Na nieupalne dni i kiedy nie czeka nas większa aktywność fizyczna sprawdza się bardzo dobrze. Niestety w ekstremalnych warunkach nie zapewnia mi uczucia świeżości.

Używam tego produktu od: 4 miesiące, ale na zmianę z innym

Chcesz pochwalić alkaxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogłoby być lepiej
  • Mocnym plusem tego dezodorantu jest jego świeży zapach. Właśnie on mnie zachwycił. U mnie sprawdza się dezodorant bardzo dobrze (muszę podkreślić, że nie należę do osób szczególnie pocących się), po całym dniu czuję dalej jego zapach, również w przypadku uprawiania sportu trzyma swoją ochronę. Nie podrażnia po goleniu.

Jednak jego minusem jest to, że brudzi ubrania, dlatego nie nadaje się do nakładania w pośpiechu. Czasem roluje się w postaci białego proszku.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oliff za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Jeden z najgorszych antyp0erspirantow jakie uzywalam. Dostalam go w prezencie sama z pewnoscia bym go nie kupila.

Zaczne od minusow ktorych jest wiecej.

-nie chroni przed potem
    -nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem
    -brzydki zapach duszacy
    -wysoka cena jak za taki bubel

Do plusow ewentualnie mozna zaliczyc wydajnosc ale to nie jest plusem w tym przypadku

Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Koks17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielki zawód
  • Lubię testować nowe kosmetyki bo a nóż znajdę coś lepszego niż akurat stosuję
    Tak było też w przypadku tego "deo". Zadowolona z Rexony dałam się skusić na tego osobnika i ... bardzo tego pożąłowałam. Żałuję każdej wydanej złotówki na ten produkt :/ Zapach chociaz ładny to przy stosowaniu jest duszący. Na dodatek miewa humorki i wtedy pozostawia biały proszek pod pachą :|
    Jeżeli on chroni 48 h to ja jestem królowa Elżbieta.

PLUSY:
    + dostępność,
    + opakowanie przyjemne dla oka,
    I to na tyle

MINUSY:
    - nie chcroni przez 48 h
    - pozostawia białe ślady (załatwił mi kilka ubrań)
    - czasami zdarza mu się "sproszkować"
    - duszący zapach
    - stosunek ceny do jakości pozostawia wiele do życzenia (nie jest wart tych pieniędzy)

Jak dla mnie ten produkt nie powinien stac na półce z antyperspirantami. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku mięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - w trakcie

Chcesz pochwalić Wiola_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duszący i krótkotrwały
  • Po zaaplikowaniu trzeba uciekać z łazienki bo zwyczajnie dusi.
    Krótkotrwała ochrona, nie wiem czy nawet pół godzinna, a gdzie jej tam do 48h.
    Zapach mi odpowiada ale dopiero chwilę po psiknięciu, faktycznie orzeźwia szkoda, że na krótko.
    Nie wypał jednym słowem.

Chcesz pochwalić Paula194 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach? Odstrasza i dusi!
  • Chroni średnio, cena normalna, wydajność przeciętna.

Zapach straszny.... Nie lubię go.

Ogólnie rzecz biorąc dezodoranty Nivea mają to do siebie, że są duszące i mdłe.

Używam tego produktu od: męczę od kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze i na pewno ostatnie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo!
  • Jak sobie przypomnę ten "zapach" to już mi się robi nie miło:/Jest duszący,i "zachęca"by go już więcej nie kupować.Średnio chroni przed potem i nie jest za taki jak na takie badziewie.
    Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet dobry z mankamentami
  • +odswieża
    +na mnie zapach utrzymywał sie długo
    + nie drogi
    +łatwo dostępny
    +nie zostawia plam na ubraniach czy skórze
    +prosty w stosowaniu
    +nie podrażnia skóry

-DUSI JAK CHOLERA - PSIKAM SIĘ I UCIEKAM Z ŁAZIENKI !!!!!! WŁĄCZAM WENTYLATOR DOPIERO PO CHWILI MOŻNA WEJŚĆ ....

ale pomimo tego minusu zapach na skórze mi się podoba więc zakupie ponowny ;D
    na zmiene z LADY

Używam tego produktu od: długo -nie pamiętam daty

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Nusika2124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeży, lecz słabo działa.
  • Podczas zakupów w Rossmannie, skuszona promocyjną ceną, dużą pojemnością i w miarę renomowaną marką postanowiłam zakupić ten antyperspirant.
    Nie mam dużych wymagań co do antyperspirantu, lecz jednak zawsze dobrze jest czuć tę protekcję podczas stresowych sytuacji. Niestety, tym razem bardzo się zawiodłam - marka Nivea tym razem nie sprawdziła się.

Zalety:
    *tuż po zaaplikowaniu rzeczywiście fajnie odświeża
    *brak zawartości alkoholu
    *nie podrażnia delikatnej skóry po depilacji, jest łagodny
    *niska cena (ja zapłaciłam za niego niecałe 10zł za pojemność 250ml)
    *szybko wysycha
    *zapach jest w porządku - bardzo świeży, utrzymuje się na skórze dosyć długo
    *w składzie zawartość naturalnego olejku z awokado
    *ładne i wygodne w użytkowaniu opakowanie

Wady:
    *nie daje wymaganej ochrony - 48h sugerowane przez producenta to słaby żart, ten antyperspirant nie chroni nawet przez 2 godziny co właściwie przekreśla ten produkt
    *przez zawartość talku dezodorant brudzi białym proszkiem ubrania
    *bywa duszący, czasem można mieć go dosyć

Gdyby nie to, że produkt nie posiada właściwości antyperspiracyjnych byłby to całkiem sensowny dezodorant. Zachęca jego naturalność, lecz szkoda, że po prostu nie chroni przed potem.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie!
  • Najgorszy dezodorant jaki do tej pory miałam!
    Chyba nie ma dla mnie żadnych plusów, bo nawet zapach nie przypadł mi do gustu.

- Gdyby nie bloker Ziaji, nie wiem co by było pod moimi pachami przy stosowaniu tylko tego dezodorantu :/ W połączeniu z blokerem - zabezpiecza przed poceniem.

- zapach paskudny, duszący.

- Brudzi ubrania dzięki zawartości talku.

+ Wydajny. Przy codziennym używaniu wystarczył mi na blisko pół roku stosowania.
    + ładnie opakowanie.

Na pewno nie kupię nigdy więcej!

Używam tego produktu od: październik 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam wielkich wymagań, ale to jest po prostu żart
  • Tak jak napisałam w tytule recenzji - nie mam wielkich wymagań, nie oczekuję wiele od dezodorantu. Ma pachnieć świeżo, ale nie jak kostka toaletowa i spełniać swoją rolę, czyli dawać ochronę przed poceniem co w moim przypadku nie jest wielkim wyzwaniem, bowiem od czasu ukończenia liceum czyli o zgrozo od 10 lat nie mam problemów z potliwością (z niewielkim wyjątkiem w okresie ciążowej burzy hormonalnej) i nawet gdy czasem zdarzy mi się zapomnieć użyć dezodorantu, nie dzieje się nic strasznego przez cały dzień.
    Za każdym razem kupuję inny dezodorant, różnych firm, roll-on, sztyft,żelowy, raz na jakiś czas areozol - wszystkie mi się sprawdzały.
    Tymczasem odkąd stosuję ten dezodorant po raz pierwszy od lat, za to już parokrotnie, poczułam się niepewnie jeśli chodzi o stan świeżości mojego ciała - najzwyczajniej w świecie się spociłam, więc jego działanie jako antyperspirantu jest zerowe i nawet, jeśli ma jakieś zalety (a ma) to spisuję go na straty.

Żeby mu jednak oddać sprawiedliwość wymienię wszystkie cechy litościwie zaczynając od zalet:
    + ładny zapach, choć nietrwały, ale to przecież nie perfumy
    + nie chłodzi (to duży plus, traktowanie się zimą chłodnym aerozolem to czyste szaleństwo dla takiego ciepłolubnego stworzenia jak ja)

No i to by było na tyle, bo dalej...

- nie działa - nie daje ochrony ani przed poceniem
    - ani przed przykrym zapachem rozkładanego przez bakterie potu
    - zdarza mu się osiąść pod pachą uroczym białym obłoczkiem talku, który obsypuje się momentalnie na ziemię brudząc wszystko wokół i pyląc niemiłosiernie
    - w czasie jego aplikacji talkowa chmura wdziera się do nosa

Nie sądziłam, że przyjdzie mi skrytykować dezodorant, ale to jest badziew jakich mało.

Ilość całych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić cynaamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewiadomo jak to ocenić
  • Zacznę od plusów - wolę dezodoranty roll-on, a ale do tego wracam czasem ze względu na zapach. Bo zapach to jego podstawowa zaleta - ładny, świeży, długotrwały. Niestety, cała reszta już nie jest taka świetna.

Chroni przed poceniem na granicy przyzwoitości, tzn. ok, ale po jakichś 10-12 godzinach ochrona znika - nie miałabym zastrzeżeń, gdyby to nie był antyperspirant reklamowany jako trwałość do 48 godzin! Mnie wystarczyłoby do 24

Kiepską przyjemnością jest bezpośrednie użycie antyperspirantu w małym pomieszczeniu ( a takim zazwyczaj jest łazienka). Niemiłosiernie dusi i kręci w gardle, tego składnika nie ma potem w zapachu, wydziela się przy aplikacji, więc lepiej to robić na otwartej przestrzeni, albo przy oknie ( zimą? ) Naprawdę, czasami mam go ochotę wyrzucić przez ten smród.

Nivea Fresh zawiera talk, ponieważ zostawia białe ślady pod pachami - jeśli wystarczająco długo poczekać, nie ma problemu, jeśli jednak ubieramy się za szybko, brudzi. Dziwną cechą jest też odpadanie płatków białej substancji po nałożeniu na choćby lekko wilgotną od wody pachę.

Można wypróbować, głównie dla zapachu, ale naprawdę trzeba uważać w trakcie aplikacji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używam go zawsze po w-fie i uważam, że jest bardzo dobry.
    Ładny zapach, nie podrażnia skóry, orzeźwia.
    Zapach długo się utrzymuje, chroni przed poceniem się. Nie zawiera alkoholu, nie wysusza skóry.

Chcesz pochwalić miszeel za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zly
  • Dezodorant calkiem niezly, zapewnia ochrone.Zapach da sie przezyc, trzyma sie przez dlugi czas.nie brudzi ubran.Wygodna butelka, wydajny.
    Ekonomiczne opakowanie.
    polecam

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karinam6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pachnie trawą cytrynową;(
  • Nie pachnie trawą cytrynową;( Kupiłam go i załowałam. Nie chroni, zaach jest nieapetyczny- śmierdzący! Zmarnowałam tylko pieniądze. Nie polecam nikomu.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 opkowanie

Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fuj fuj fuj!!!!
  • To coś nie zasługuje nawet na pół gwiazdki!
    Po pierwsze- zapach: okropny, duszący, niby świeży, ale taki...chemiczny, mam wrażenie, jakby wżerał mi się w drogi oddechowe:/ Tragedia.
    Po drugie- ślady: to ustrojstwo po zaaplikowaniu na skórę sypie się tak, jakbym pod pachą miała fabrykę sztucznego śniegu!
    Po trzecie- działanie: a raczej jego brak. Nie chroni ani przed nadmiernym poceniem, ani przed nieprzyjemnym zapachem.

Jednym słowem- DNO!

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić oluska227887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropność
  • Jak dla mnie dezodoranty Nivea nie były nigdy rewelacyjne, ale ten przeszedł moje najgorsze oczekiwania. Zapach jest dla mnie nie do wytrzymania, po prostu śmierdzi. Ochrona jest znikoma.

Nikomu nie polecam tego produktu

Używam tego produktu od: 2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym koniec

Chcesz pochwalić strawberry93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam go już zimą. Wtedy spisywał się całkiem nieźle. Jednak gdy nadeszła wiosna i upał, ten antyperspirant nie nadaje się.

Plusy:
    + cena
    + orzeźwia

Minusy:
    - zostawia białe ślady
    - nie chroni przed poceniem
    - duszący zapach
    - krótko utrzymuje się na skórze
    - mało wydajny

Nie dla mnie. Szukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Lady eSs za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • zaapach
  • Ładnie , orzeźwiająco pachnie i jest tani ale zapach jest chyba jedynym plusem tego dezodorantu ;d Chroni średnio i zostawia białe ślady na skórze.
    Nie polecam

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blind za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • +cena
    +wydajność
    +zapach
    +nie podrażnia skóry.
    -kiepsko chroni, szczególnie latem, przy dużych upałach.

Na pewno gdy się skończy spróbuje innego, i raczej nie będzie to nivea, może zdecyduje się na fa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Kot Kotkowaty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Fuj!

Kupno go to była pomyłka!Nie robi kompletnie nic!Brudzi pachy- po spryskaniu zostają białe ślady pod pacha które potem się wykruszą( inne antyperspiranty nigdy tak nie robiły ), a zapach jest okropny! Duszący !nie da się wytrzymać jak się go używa:|

Używam tego produktu od: nie używam już
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jest to jeden z dezodorantów które lepiej wspominam. Większość dusi mnie swoimi zapachami. Ten był o dziwo naprawdę przyjemny, za co ogromny plus. Niestety jeśli chodzi o ochronę przed potem, spisuje się niezbyt dobrze. Muszę znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od: kiedyś przez jakieś 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śreni
  • nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia
    skusił mnie jednak jego zapach - taki orzeźwiający.
    Nie zauważyłam jednak tego czego najbardziej oczekiwałam a mianowicie skutecznej ochrony przed potem.
    Mam problemy z poceniem dlatego używałam go tylko w chłodniejsze dni.Zapach fajny lecz nietrwały i niestety zostawiał białe ślady na czarnych ciuszkach.
    Lubie testować różne antyperspiranty tak wiec jutro lece do sklepu szukać kolejnego

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (właśnie kończe)

Chcesz pochwalić kiss12550 za czytelną i pomocną recenzję?