Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Powiększ Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Jael

Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Zawiera cenną białą truflę której zapach pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie. Olej cynamonowy i afrykańskie karite, uzyskiwane z owoców masłosza, zwanego drzewem młodości, przywracają skórze aksamitną gładkość, cudowną miękkość i naturalną zmysłowość.

Skład: Aqua, Butyrospermum Parkii, Isopropyl Myristate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Parfum, Cera Alba, Helianthus Annuus Oil, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Tuber Aestivum Extract, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cinnamomum Casia Bark Oil, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Caramel, CI 16255, Linalool, Cumarin, Amyl Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene. (11.10.2009)

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Ja mu nie dałam rady...
  • Ponownie zamieszczam recenzję tego kosmetyku - mam nadzieję, iż nie zostanie ona usunięta.

Skusiłam się na masło farmony ze względu na zachwalany przez niemal wszystkie wizażanki zapach i konsystencję. Zaletą kosmetyku jest niewątpliwie duża pojemność oraz wygodne opakowanie, z którego można wyskrobać do końca kosmetyk. Niestety, to, co inne oceniające wychwalają pod niebiosa, dla mnie jest czymś zupełnie niestrawnym... Pomimo sympatii dla ciepłych, ciężkich i korzennych aromatów, zapach masła okazał się dla mnie torturą - miałam wrażenie, że czego nie dotknę, zamieni się w cynamon. Nawet nałożone na nogi, po pewnym czasie budziło mdłości.
    Wydałam w dobre ręce - koleżanka bardzo chwaliła.
    Szkoda, bo właściwości nawilżające zupełnie zadowalające.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Tusio za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodycz dla ciała
  • Choć fanką ani słodkich zapachów, ani tym bardziej słodyczy nie jestem, ten kosmetyk urzekł mnie od razu. Kupiłam go przez znajomą, która zniewalała swoim piernikowo-korzennym zapachem, aż siedząc obok niej chciało ją się schrupać! Od tej pory moje ciało i ubrania pachną jak pobliska cukiernia Ta słodycz nie każdemu może przypaść do gustu, bo zapach jest dość intensywny i baardzo słodki. Dla mnie na razie sprawdza się idealnie, choć pewnie prędzej czy później mi się znudzi - ale ze mną już tak bywa

Do zdecydowanych plusów należą:
    - Zapach oczywiście, choć to bardzo subiektywna ocena.
    - Masło shea w składzie
    - Właściwości pielęgnacyjne - skóra po wsmarowaniu jest miękka i gładka w dotyku, sprawia wrażenie zdrowej i nawilżonej
    - Poręczne opakowanie
    - Dobra cena
    - Dostępność
    - Przyjemna konsystencja masełka przy stosowaniu

Czy minusy są? Tylko jeśli komuś nie odpowiada zbyt przytłaczający zapach

Chcesz pochwalić Aske za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • zapach!
  • Uwielbiam ten zapach....
    Masło wygładza, nawilża, jest wydajne, ma świetne opakowanie (można wszystko zużyć, nie trzeba rozcinać butelek...;/). No i ten ZAPACH! Ja uwielbiam wszystko co cynamonowe, chociaz zapach jest bardzo intensywny i mocny.
    Jedynym minusem jest konsystencja, dla mnie za gęsta, przez co balsam jest cieżko wmasować w skórę.
    Ah, teraz nie używam bo mój mężczyzna nie lubi takich słodkich i mdłych zapachów ;p no cóż... widać nie zawsze działa jako afrodyzjak.

Używam tego produktu od: bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • A kysz!
  • Już po raz 3 dodaję tutaj opinię o tym kosmetyku... Wciąż jest ona usuwana, czyżby dlatego, że nie jest pochlebna, mimo, że kosmetyk jest bardzo chwalony?

Będzie krótko, owocowe masła z farmony są idealne, natomiast to, przez wzglad na cynamon może niemiłosierni uczulić tak jak w moim wypadku. Radzę przetestować wcześniej na małym kawałku skóry. Ja tego nie zrobiłam i 5 minut po nałożeniu, zaczeły dziać się cuda. Pieczenie, swęzenie i szczypanie. Zaczerwienienie utrzymywało się jeszcze około 20 minut po tym jak wskoczyłam pod zimny prysznic. Nie polecam. (Dodam, że używałam też peelingu z tej samej linii i nic przykrego się nie dzało)

Używam tego produktu od: użyłam 2 razyIlość zużytych opakowań: użyłam dwa razy, w odstepie czasu około miesiaca

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione o tej porze roku
  • Kosmetyki do pielęgnacji ciała w postaci masła są moimi ulubionymi. Nie potrafię przejść obojętnie obok półki sklepowej z masełkami, zazwyczaj jakaś nowość ląduje w koszyku. Jednak masła Farmony mam ogromny sentyment i zawsze wracam do niego na początku zimy. Jego ciasteczkowo-pierniczkowy zapach umila mi oczekiwanie na święta. Jest moim grudniowym ulubieńcem.

Wymieniam plusy:
    -duża pojemność i przyzwoita wydajność,
    -dobre właściwości pielęgnacyjne (nawilża, natłuszcza, odżywia),
    -komfortowe w stosowaniu- szybko się wchłania, nie tłuści i nie oblepia skóry,
    -konsystencja gęstego, zbitego masełka, nic nie wylewa się z opakowania,
    -piękny, intensywny zapach piernika (latem przytłaczający, zimą idealny),
    -cena adekwatna do jakości i pojemności,
    -dostępność,
    -wygodne opakowanie, teraz już jest w sprzedaży w nowej szacie.

Szczerze polecam tym, które jeszcze go nie znają, choć sądzę, że wiele takich osób nie ma. Dla fanek korzennych, słodkich, "jadalnych" zapachów.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Afrodyzjak
  • Wyśmienite, mój TŻ je uwielbiał jak stosowałam.

Plusy:
    +zapach
    +ciekawa konsystencja
    +wydajność
    +działa jak afrodyzjak

Minusy:
    -cena
    -średnio odżywia skórę

Używam tego produktu od: 1,7 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Chcesz pochwalić maszar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne masełko
  • Bardzo fajne masło. dobrze nawilżało, szybko sie wchłaniało. Jeśli chodzi o zapach to dla jedych może być to wada dla innych zaleta. Kiedy kupiłam to masło od razu otworzyłam i powąchałam. Nie byłam zadowolona z zapachu, odłożyłam je w kąt. Po jakimś czasie wyjęłam je i spodobało mi się. Produkt jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 250

Chcesz pochwalić Angela1810 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Miałam dwa podejścia do tego masełka.

Pierwsze kompletnie nieudane- dostałam je w prezencie i po otwarciu go i powąchaniu poczułam mdłości i cichaczem oddałam siostrze

Kilka tygodni temu, nocując u siostry sięgnęłam po masło, ponieważ nie zabrałam swojego balsamu i tak zaczęła się moja miłość do tego produktu. Masło, które w opakowaniu pachnie okrutnie słodko, okazało się cudownie rozwijać na skórze. Pozostawia miły zapach, idealny na chłodne jesiennie wieczory.

Dodatkowo, a może przede wszystkim- świetnie nawilża.

Kolejnym plusem jest szybkość wchłaniania tego tłuściocha, ponieważ po zaledwie kilku minutach można się już ubrać.

Oczywiście na plus jest również niska cena i dostępność produktu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić AaaMarta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochany zapach
  • Krem o najpiękniejszym ciasteczkowo - korzennym zapachu, jaki znam, idealny na sezon jesienno - zimowy.
    Fajnie odżywia i zmiękcza skórę, miło się go nakłada.
    Również traktuję go jak perfumy - zapach utrzymuje się długo i na skórze i na ubraniach.. jest bardzo, bardzo atrakcyjny..

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: Idzie trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić HelloEwcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świąteczny delikatesik ;-D
  • Dostałam od koleżanki w prezencie to masełko. Po jego otworzeniu . . . dosłownie mnie zamurowało! Zapach jest niesamowity! Mój ukochany! Pachnie dla mnie Bożym Narodzeniem, zimą, ciepłą herbatką, kocykiem, zapaloną świeczką w długie zimowe wieczory... Ech... rozmarzyłam się :-D

Ale do rzeczy:

+ oczywiście zapach! mnie zwala z nóg w pozytywnym rzecz jasna znaczeniu ;-) cynamon, cynamon i jeszcze raz cynamon, który kocham

+ trwałość i intensywność zapachu - niewiarygodna wręcz! przenika wszystko: pościel, ubranie, szlafrok... i pachnie w pomieszczeniu, w którym przebywamy

+ jest bardzo wydajne

+ gęsta, treściwa konsystencja

+ opakowanie (jak to z masłami bywa) umożliwia całkowite zużycie produktu

+ u mnie wchłania się dość dobrze, pozostawiając na skórze leciutki ale nielepki film (mam baaardzo suchą skórę)

+ cena jak na masło nie jest wygórowana

+ do kompletu można dokupić peeling, musujący puder do kąpieli

+ nie uczulił mnie

-/+ nawilżenie? hm... no na pewno nawilża, jednak szału nie ma

Podsumowując - już dla samego zapachu warto! Zdecydowanie jest to mój ukochaniec na zimową porę, bo korzenne zapachy wręcz ubóstwiam!

*** I tak na koniec - mój sposób jego stosowania:
    Po wieczornej kąpieli w mokrą skórę wsmarowuję oliwkę hipp (co daje mi doskonałe nawilżenie skóry), wycieram ciałko, następnie smaruję się masełkiem. W ten oto sposób mam nawilżenie i obłędny zapach w jednym :-D Zaś rano stosuję masełko bez oliwki - nawilżenie jest wystarczające a powiem Wam szczerze, że zapach zastępuje mi perfumy ;-)

Chcesz pochwalić fruzia1113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciepłe ciasteczka
  • Oczywiście że kupię ponownie.

Zapach mi podobał się od początku. Ciepłe korzenne ciasteczka. Jednak moja mama musiała się do niego przyzwyczaić. Na początku twierdziła że śmierdzi

Wydajność- Bardzo wydajny. Używany przez dwie kobiety tak raz w tygodni starczył na około pół roku. A nasze skóry chłoną wszystko litrami.

Nawilżenie- bardziej niż nawilża to natłuszcza, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Posmaruję nim ciało wieczorem po kąpieli i przez następne parę dni skóra jest miękka i delikatna. Nałożenie dużej ilości raz w tygodniu dla mnie wystarcza

Śmiem nawet twierdzić, że podtrzymuje opaleniznę. Wszyscy mówili mi wczoraj (koniec października) że jeszcze opalenizna z lata tak bardzo nie zbladła.

Dla mnie nic dodać, nic ująć.

Używam tego produktu od: około pół roku

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNY
  • Przede wszystkim boski zapach, jak połączenie Bożego Narodzenia z bukietem małych kotków - przywołuje na myśl same przyjemne rzeczy. Zapach utrzymuje się na ciele do następnego mycia, a na ubraniach i pościeli przez kilka dni, do prania. Puszysta lekka konsystencja, łatwo się rozsmarowuje, szybko się wchłania, ładnie nawilża. Do tego wszystkiego przystępna cena. Jedynym minusem jest to, że zdecydowanie nie polecam go na lato - nie chuć wtedy tego uroku, który daje w zimowy czy jesienny wieczór
    Mogę mówić o nim tylko i wyłącznie w superlatywach. Ma dodatkowego plusika za to, jaką zazdrość wzbudza wśród koleżanek

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić crescents za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham go
  • Nigdy nie lubiłam tego typu zapachów. Po pierwszym użyciu byłam sceptycznie nastawiona, ale przy następnym byłam nim całkowicie zawładnięta
    Zapach intensywny bardzo, ale to bardzo, w dodatku uzależnia.

Nie wyobrażam sobie dnia bez tego masła. Zmęczona czy nie, muszę do snu, po kąpieli potraktować się tym masełkiem.

Konsystencję ma jak budyń i zmieniłabym jego nazwę z masła na budyń

Kolor karmelowy, nie farbuje.

Świetnie się rozprowadza, dość szybko wchłania, ale pozostawia na skórze film, który nie jest ani tłusty, ani klejący.

Skóra jest cudownie miękka i nawilżona, pachnie obłędnie cały dzień.

Z resztą pachnie nim zarówno piżama jak i kołdra i to przez wiele wiele dni, aż do prania

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić lusiaa1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM
  • Wraz z nadchodzącą jesienią przerzucam się na kosmetyki o cieplejszych zapachach. To masło idealnie nadaje się na jesień/zimę. Długo utrzymuje się na skórze, nie nawilża jakoś specjalnie ale ja nie mam problemów z suchością skóry więc nie narzekam. Moja piżama pachnie zawsze bardzo intensywnie, mój facet też uwielbia gdy tak pachnę więc czego chcieć więcej? Miłe masełko- wiadomo chyba większość dziewczyn kupuje je tylko ze względu na obłędny zapach.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Mag1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na zimę - tak!
  • Całkiem fajne masło, ale na lato nieco za ciężkie. Niestety, jak przygrzeje mocniej słoneczko strasznie niefajnie odczuwa się na sobie obecność tego masełka. Takie dziwne uczucie lepkości.
    Ale ogólnie bardzo fajne...

Do rzeczy:

1. Opakowanie. Bardzo lubię tego typu opakowania, bo można wykorzystać produkt do samego końca.
    2. Zapach. Bardzo przyjemny. Słodki, ale nie przesadzony. Nie utrzymuje się zbyt długo.
    3. Cena. Rozsądna.
    4. Działanie. Przyjemnie nawilża. Dość dobrze sobie radzi z suchą skórą. Pozostawia ją miłą i gładką w dotyku.
    5. Konsystencja. Typowe masło. Pod wpływem dotyku rozpływa się i w ten sposób dobrze rozprowadza się na ciele.

PODSUMOWUJĄC: Bardzo fajny kosmetyk, ale zdecydowanie nie na tą porę roku. Polecam na sezon jesień/zima.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne
  • Kiedyś, kiedyś, lata temu, miałam to masełko. Od dawna używam naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, ale ostatnio naszło mnie na coś "pachnącego". Wyruszyłam na poszukiwania i przypomniałam sobie to masło. Kupiłam.

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło! Zwykle drogeryjne balsamy i masła mnie rozczarowywały: podrażniały, zero nawilżenia, tłustość, totalna chemia.

Składowo balsam jest taki se Wiadomo.

Opakowanie z bardzo ładną, kolorową grafiką, w formie słoika plastiowego - moja ulubiona, mało higieniczna, ale można wybrać do końca.

Zapach? Obłęd. Karmel i cynamon. Nie jest sztuczny. Pachnie jak ciasta, lody - no coś pięknego! Zapach jest ciepły, ale nie przeszkadza mi nawet w upały. Utrzymuje się na skórze i odzieży, ale łagodnieje.

Działanie? Zaskakujące! Moja sucha, wrażliwa skóra jest nawilżona. Wystarczy posmarować się raz dziennie, nawet możnaby co drugi dzień (cud!). Ja jednak tak kocham ten zapaszek, że się traktuję minimum raz dziennie Skóra gładka, miękka, jednolita i ukojona.

Aplikacja? Masło ma fajną konsystencję, zbitą, ale odpowiednią. Dobrze się rozprowadza i ładnie wchłania, można się zaraz ubierać. Ma ładny kolor kawy z mlekiem.

Jest wydajne, chociaż ja go nadużywam i to mocno

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Używałam kilka lat temu i obecnie używam od około dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić Falabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie mój typ!
  • Masło jest dla mnie doskonałym uzupelnieniem peelingu z tej samej linii. Jest WOW!
    Kocham ten "pierniczkowy" zapach zasadniczo nie zależnie od pory roku

+przyjemnie nawilża i wygładza
    +baaardzo wydajny ale może dlatego, że nie stosowałam go codziennie
    +przyjemna konsystencja
    +nie zostawia śladów na ubraniu
    +dobrze się wchłania

Używam tego produktu od: 6msc

Chcesz pochwalić GingBTH za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnący zmiękczacz.
  • Masło do ciała o tym cudownym, pierniczkowym zapachu, jest moim pierwszym z firmy FARMONA, serii Tutti Frutti i to od niego zaczęła się moja pachnąca przygoda z tymi kosmetykami!

Moje pierwsze opakowania kupiłam pod koniec września 2012 roku i dość szybko je zużyłam . W kolejne zaopatrzyłam się jakoś w grudniu i tak leży sobie na półce, do teraz. Może i bym je skończyła, gdyby nie zapach.

Zapach, właśnie. Zapach, który był chyba moim największym dylematem po przeczytaniu tutejszych recenzji ,przed kupnem pierwszego opakowania. Jest on intensywny, ciasteczkowy, długo utrzymuje się na skórze ( jak każde masło z tej serii) i na ubraniach. Jest piękny, cudowny i ciepły. Ale mnie się przejadł. To jest zapach, na który trzeba mieć przysłowiową "fazę". Pewnie sięgnę po niego w okresie zimowym.

Dobrze, a więc teraz właściwości pielęgnacyjne kosmetyku:

- przede wszystkim cudownie zmiękcza i wygładza skórę,

-nawilżenie idealne dla skóry ekhem "bezproblemowej" ,

-nie podrażnia ( nawet skóry po goleniu) ,

- rozgrzewa.

Masło ma zbitą konsystencję , jednak jego aplikacja nie jest problemem.

Nie pozostawia śladów, szybko się wchłania.

Mnie jedno opakowanie , przy codziennym stosowaniu na całe ciało wystarczyło na miesiąc.

Uważam, że bądź co bądź zapach jest tutaj mankamentem. Podczas używania go trzeba mieć na uwadze również otoczenie, ze względu na jego intensywność.

Używam tego produktu od: 8 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 i połowa 2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nostawel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach!
  • Idealny na zimę, zapach kojarzy mi się z pierniczkami. Dobrze się wchłania i zmiękcza skórę. W dodatku spore opakowanie starcza na bardzo długo. Masło do ciała przyjemną konsystencję i się nie lepi, zapach utrzymuje się na skórze niewiarygodnie długo. Jak dla mnie same plusy!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ladylipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Plusy:
    - obłędny zapach, który długo utrzymuje się na skórze i ubraniach [bardzo intensywny, ale dla mnie nie jest chemiczny]
    - stosunkowo dobre nawilżenie

Minusy:
    - z przesuszoną skórą nóg w zimie sobie nie radzi
    - mała wydajność

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić kokonat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zapach, ale za to niesamowity...
  • Hmm cóż tu powiedzieć o tym produkcie...
    + Ma niesamowity zapach. Pachnie jak jakiś doskonały deser, przez co mam ochotę go z siebie zlizać, lub zjeść całego z pudełka :P
    + Zapach utrzymuje się długo, i jest bardzo intensywny. Pierwszego dnia jego stosowania, jak wyszłam z łazienki i pokręciłam się po mieszkaniu, to usłyszałam tekst rodziców "jakimś smacznym deserem zaleciało, sąsiadka coś robi?"

I to chyba na tyle, jeśli chodzi o zalety. Jak ktoś lubi leżeć i pachnieć to jak najbardziej polecam.

- Nie zmiękcza skóry, nie nawilża, nie wygładza. Tylko pachnie. Ale to zwycięża wszystkie wady!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Myonica za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla zapachu.
  • Kocham takie zapachy, więc musiałam mieć to masło!

Niestety zgodzę się w jednym aspekcie:
    -słabo nawilża
    -jest ciut drogi

ale w sumie z racji, że nie używam takich produktów, bo mi się zwyczajnie nie chce, to smaruję się tym masłem tylko dla zapachu, głównie na jakieś "okazje" if you know what I mean...

szybko się wchłania, nie pozostawia śladów, nie lepi się jak się wchłonie, jest wydajny.

no i ten zapach!

Chcesz pochwalić sliwkowapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK CIASTECZKO!
  • Jeden z moich faworytów!
    Zapach ma cudowny, słodki, ciasteczkowo-cynamonowy. Jak się nim posmaruje, to wszyscy mówią, że pachnę jak piernik No i fajne piżama nim pachnie.
    Od razu uprzedzam, że ten balsam jest raczej dla miłośników mocnych, słodkich zapachów.

PLUSY:
    -zapach
    -opakowanie
    -całkiem wydajny
    -konsystencja
    -przyzwoity czas wchłaniania
    -nawilżenie

MINUSY:
    -mógłby trochę mocniej nawilżać, ale dla tego zapachu WSZYSTKO!

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić morelowekapcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski zapach!
  • Kupuję go od czasu do czasu, szczególnie zimą.

Mam sucha skórę i jakoś tam sobie z nią radzi, rewelacyjnej nawilżonej skóry po nim nie ma. Jest ot zwyczajna, bez szału.

ALE

Kocham ten zapach! Na skórze utrzymuje się naprawdę długo. Ile razy słyszałam pod swoim adresem, po wysmarowaniu się tym mazidłem: "Kto tak ładnie pachnie ciasteczkami?" lub "Piekłaś piernik?" albo "Jak słodko pachniesz!".
    Sam zapach jest słodki, mocny i cynamonowy. Dla fanek mleka z miodem i cynamonem i pierników ;>

Mój chłopak za nim nie przepada i dlatego kupuje go tak 1-2 razy w roku, żeby sobie zrobić przyjemność i ładnie popachnieć, a on niech kręci nosem :P

Używam tego produktu od: 2 lata temu pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: tak około 3-4

Chcesz pochwalić kasia_chan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam.
  • Po pierwsze pachnie cudownie! Nawilżenie też niezłe jednak myślę, że nawet gdyby w ogóle nei nawilżał ale pachniał tak zabójczo to bym go używała.

Na plus:
    +dostepność

Na minus:
    -brak

Używam tego produktu od: od 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe i prawie całe drugie.

Chcesz pochwalić Mikaika za czytelną i pomocną recenzję?