Londa, Londacolor Naturals

Powiększ Londa, Londacolor Naturals

Zgłaszająca osoba: BlackAngel

Londacolor Naturals to linia farb trwale koloryzujących o nauralnych odcenaich. Zawierają składniki starannie wyselekcjonowane dla poszczególnych grup odcieni: rumianek dla odcieni blond, korę drzewną dla odcieni brązowych oraz owoc granatu dla odcieni czerwonych.
Dzięki unikalnej Odżywce Pro-Kolor włosy są piękne i mają intensywny kolor przez długi czas. Odżywka zawiera prowitaminę B5 oraz witaminę E, dzięki którym włókno włosa zostaje intensywnie odżywione, a otworzone w czasie farbowania łuski włosa wygładzone. Formuła odżywki wzbogacona została również o alkohole tłuszczowe oraz o filtry UV, które dodatkowo chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i sprawiają, że kolor włosów nie blaknie. W efekcie stosowanie Odżywki Pro-Kolor sprawia, że włosy stają się miękkie, lśniące, nie elektryzują się, a piękny kolor utrzymuje się przez długi czas.

Paletę barw Londacolor Naturals tworzy 16 kolorów:
Skandynawski blond (10/10), Akacjowy blond (11/9), Szampański blond (12/8), Perłowy blond (12/9), Miodowy blond (13/8), Piaskowy blond (13/9), Mahoń (14/4), Bursztynowy brąz (14/5), Ciemna czekolada (15/3), Czekoladowy brąz (13/6), Orzech laskowy(11/6), Kawowy brąz (11/5), Hebanowy brąz (11/4), Głęboka czerń (11/2), (13/5), Burgund (15/4).

W skład opakowania farb Londacolor Naturals wchodzą:
- krem koloryzujący,
- fluid utleniający,
- Odżywka Pro-Kolor,
- rękawiczki ochronne,
- instrukcja obsługi.

Cena: ok. 9zł

• Świetna farba, do której zawsze wracam
  • Londę Color Naturals odkryłam kilka lat temu. W sklepie nie było 12/9 więc wzięłam 12/8 i to pierwsze farbowanie nie było udane. Miałam wtedy włosy farbowane na ciemniejszy blond i liczyłam że 12/8 je rozjaśni. Niestety farba tylko odświeżyła kolor i nadała beżowo-rudą poświatę. Po kilku miesiącach odważyłam się i kupiłam 12/9. To był strzał w 10! Choć zaraz po zmyciu włosy są buro-szare, jednak wystarczą 2, max. 3 mycia włosów (najlepiej szamponem przeciwłupieżowym) i mamy piękny, perłowy odcień jasnego blondu (choć nie są tak jasne jak Garnier CN 111). Niestety 12/9 rudzieje na odroście - jak większość blondów - więc warto zaopatrzyć się w odpowiednią płukankę lub szampon, by odświeżać kolor. Kilkakrotnie nieudane farbowania ratowałam Londą CN 12/9, odcienie wychodziły różne, ale nigdy się nie zawiodłam.

Natomiast odcienie, których próbowałam z Londy Color Blend zawsze wychodziły mi żółtawo.

Niedawno postanowiłam przyciemnić włosy do beżowego blondu poziom 9. Niestety otrzymałam zbyt ciemny efekt, po dwóch farbowaniach zeszłam do 8/9 i wtedy postanowiłam, że spróbuję mieszanki Lond 12/8 i 12/9. Nie chciałam zupełnie jasnych włosów jak po samej 12/9, obawiałam się też rudości 12/8. Zmieszałam więc obie farby i wyszedł mi świetny, beżowy (acz taki chłodniejszy) blond - dokładnie taki jaki chciałam uzyskać przyciemniając włosy za pierwszym razem z jasnych. Farba złapała równomiernie, dokładnie pokryła siwe włosy, kolor na odroście w sztucznym świetle ma bardzo delikatną miedzianą poświatę - nie widać tego w świetle dziennym.
    Włosy po żadnym farbowaniu Londą nie były zniszczone czy wysuszone. Moja skóra głowy nie bardzo ucierpiała - a mam ŁZS więc przy większości farb szczypie okrutnie.
    Jestem bardzo z Londy zadowolona i choć zdarza mi się ją zdradzić z innymi markami to zawsze wracam do Color Naturals.

Poniższe zdjęcie jest zrobione po farbowaniu mieszanką 12/9 i 12/8- 1:1. W rzeczywistości włosy są równomiernie pokryte farbą na całej długości - na fotce widać załamanie światła na wysokości odrostu, przy skórze. Mój naturalny kolor to średni 'mysi' blond.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić reniferrudolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!!!!!
  • Oceniam kolor 12/8 czyli Szampański Blond

Na moje nieszczęście zdecydowałam się na tą farbę gdy chciałam moim jasnym blond włosom nadać lekko złotawy/szampański odcień.

Farbę nałożyłam najpierw na odrosty, pod konic na całe włosy. Efekt zwalił mnie z nóg.....tragedia.
    Jako osoba zaprawiona w bojach z farbowaniem włosów na blond, który jak wiadomo łatwym kolorem nie jest nie sugerowałam się włosami modelki na opakowaniu (to zazwyczaj się nie sprawdza) a nazwą koloru i przewidywanym efektem farbowania na odwrocie opakowania.
    Według mojej wiedzy szampański blond to blond jasny z lekko złotymi refleksami...z resztą producent podaje, iż jest to farba wyłącznie do włosów blond więc wnioskowałam, że jest na tyle delikatna, że nie rozjaśni żadnego ciemniejszego odcienia.
    Jak się okazało po nałożeniu jej na włosy otrzymałam kolor BRĄZOWY!!! Odrosty zrobiły się brązowe z jakąś fioletową poświatą (choć szampański blond raczej nie powinien zawierać żadnych perłowych/popielatych dodatków) natomiast reszta włosów, na których farba była na szczęście krócej stały się szarawe jak brudna szmata....:/

Nigdy już nie skuszę się na farbę tej firmy! Tym bardziej, że kolor tak "wżarł" się we włosy, że nawet nałożenie kolejnej farby z rozjaśniaczem nie przywróciło ich do poprzedniego stanu

Używam tego produktu od: 1 raz (i wiecej nie uzyje)
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić wiolaczelistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jakieś kpiny...
  • Nie będe dużo sie rozpisywać jak inne wizażanki ponieważ to bezsensu..

Uzywałam najciemniejszego koloru z gamy palet.
    Nie rozumie jak taka farba mogła powstać.. Nie dość ze włosy wypadają, są kruche, liche oraz słabe to do tego nie ma ZERO POŁYSKU... Szkoda wydawać pieniędzy na taką farbę moim zdaniem.

Farba wylądowała w koszu, bo zostało mi pół tubki.. lub 1/4 z całości..

- chemiczny zapach
    - nie było odzywki do włosów
    - niszczy i pali włosy
    - zero połysku
    - pokrywa nie równomiernie....
    + cena i dostepność

Używam tego produktu od: uzylam jeden raz.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno farbowanie

Chcesz pochwalić AnotherIdentity za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Moje włosy w kolorze ciemnego blondu ,a moze orzechowego brazu farbowałam 12/9 nie raz.Jestem bardzo zadowolona z tej farby ,jest delikatna ,ale dobrze rozjasnia moje wlosy do perłowego blondu.Najładniej wyglada po trzech myciach ,rudzieje po 3 tygodniach.
    Jesli ktoś ma ciemniejsze wlosy to jednak jej nie polecam .Jesli mam ochote na lepsze rozjasnienie wlosów uzywam Garnier 111 color sensation .Jednak Garnier to zabojstwo dla skory głowy.
    Jestem bardzo zadowolona z LONDY ,za 12 zł mamy prawie ideał.
    Zdjecia do obejrzenia w moim albumie na profilu. Pozdrawiam .

Ilość zużytych opakowań: 8-10

Chcesz pochwalić milusiaam za czytelną i pomocną recenzję?
  • 12/9
  • Farba naprawdę super. Malowałam odcieniem 12/9 i zawsze wychodził pięknie. Idealny perłowy blond. Szkoda tylko, że tak szybko się ociepla/rudzieje. I za to odejmuję jedną gwiazdkę. Kondycja włosów po farbowaniu praktycznie nienaruszona.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ankaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecaam !
  • Farba szybko i łatwo się rozprowadza.
    KOLOR MIODOWY BLOND 13.8
    Kolor taki jak na zdjęciu (2 dni po farbowaniu, 1 mycie).
    Mało duszący zapach, włosy nie są zniszczone, ani popalone.
    Kolor wypłukał mi się teraz do jasnego blondu (poziom 9)
    Daje tylko 3.5 gwiazdki, ponieważ farba zmieniła mi strukture włosów !!
    Z moich loczków przez kilka tygodni były proste , lekko podkręcone na końcach.
    Na początku bardzo się zestresowałam, ale po maskach, piankach i szamponach włosy wróciły do swojego naturalnego stanu..
    uf..
    Używam tego produktu od: 3-4 miesiące temuIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić tousled hair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo wysuszuła mi włosy całkiem inny kolor
  • Oceniam odcień 12/9 perłowy blond.
    Kupiłam ten odcień ze względu na dobre opinie.
    U mnie ten odcień kompletnie się nie sprawdził.
    Odrost wyszedł rudy, a reszta włosów od rudych odrostów do połowy długości z zewnątrz jest platynowa, fioletowa, grafitowa, zaś pod spodem włosy są w kolorze rudawym.
    Wygląda to paskudnie na moich włosach, włosów nie da się ani związać bo są rude u nasady reszta pomieszana, miodowy blond z platyną, w rozpuszczonych jeszcze gorzej wyglądam przy twarzy mam wręcz białe z fioletową poświatą.

Strasznie wysuszyła mi włosy.
    Mam Londę Color Blend i uważam że jest lepsza od tej Naturals.

Edit. 20.11.12r
    Oceniam kolor szampański blond.
    Skusiłam się ponownie na kolor z Londy Naturals. W sklepie na półce nie było Color Blend więc wzięłam z Naturals.
    Farbę trzymałam 40 minut, wyszedł kolor starej szarej spranej szmaty. Nie jestem zadowolona.
    Na opakowaniu kolorek jasny, żółty z perłowym, farbę kładłam na farbowane włosy na jasny blond.
    Z wierzchu włosy są szare, ale gdy zbieram je wszystkie do tyłu to mają kolor bardzo ciemnego blondu są grafitowe i prawie czarne.
    Nie zmieniam swej oceny, pozostaje jedna gwiazdka ale nie wiem za co.
    Zauważyłam że farby Naturals mocniej chwytają od Color Blend. Kolor całkowicie inny niż na opakowaniu a patrząc na kolorystykę przed i po co może wyjść to myślałam że odcień będzie jasny a tu zupełnie coś innego. jakbym farbowała się bardzo ciemnym blondem.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić AnulkaSmerfulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajnie
  • Skuszona opiniami na Wizaz.pl kupiłam ten produkt i nie żałuje. Działa fajnie. Lpeiej niż droższe odpowiedniki. Na moich ciemnych włosach nie ma już śladu po prześwitach siwusów. Ogólnie polecam. Nic złego nie stało się moim włosom, a za tą cenę to "czapki z głów". Farba jest bardzo wydajna, mam grube i gęste włosy, no i długie - spokojnie starczyło preparatu (włosy sięgają prawie do połowy ramion).

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić mothcik za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ideał
  • Oceniam kolor "hebanowy brąz"
    +ładny, zimny odcień brązu, który na początku jest prawie czarny, lecz szybko jasnieje
    +kolor nie "rudowieje" jak większość brązów
    +kolor naprawdę długo się trzyma, po około 2,5 miesiąca jest dopiero średnim brązem
    +farba nie niszczy włosów, po farbownaiu włosy są miekkie, błyszczące, nie zauważyłam przesuszonych końcówek
    +dostępność oraz cena
    +na moje długie włosy do pasa starcza jedno opakowanie, nawet mi jej czasami zostanie
    +farba jest dość gęsta, ale jednocześnie łatwa w nałożeniu. potrafię sama ją nakładać, nie brudząc przy tym siebie, ubrania i wszystkiego dookoła

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić Stupido za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zła
  • Używałam koloru 12/9, farbowalam się pierwszy raz tą farbą. Po zmyciu farby blady strach padł na mnie - szarość starej szmaty na głowie, zaraz myłam głowę po raz kolejny i już było lepiej. Rzeczywiście po paru myciach kolor jest do przyjęcia, zobaczymy jak będzie po 3, 4 tyg. od farbowania. Ale pewnie spróbuję jej jeszcze. Nie niszczy włosów o ile farbę nakładamy na odrosty i tylko pod koniec masujemy resztę włosków.Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Violka33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo delikatna
  • Używam odcienia 12/9- perłowy blond.

Moje naturalne włosy są w kolorze ciemnego blondu (teraz może już nawet jasnego brązu) i bardzo ciężko je rozjaśnić. Wiedziałam, że ten odcień Londy najładniej wychodzi u osób, które mają włosy w kolorze jasnego/średniego blondu, ale postanowiłam zaryzykować.

Farba wydaje się być bardzo łagodna, po jej zmyciu włosy (u nasady- farbuję tylko odrosty) są miękkie i nieprzesuszone, skóra też w dobrym stanie, ale ja i tak zawsze farbuję na oleju kokosowym

U mnie efekt rozjaśnienia nie jest jakiś powalający, kolor jest bardziej beżowy, niż perłowy, ale jednak jakiegoś żółtka (jak po mocniejszym Wellatonie 12/1) nie ma. Kolor na odrostach lekko rudzieje, ale u mnie dopiero tak w 4. tygodniu od farbowania, a jak na moje włosy to całkiem ok.

Inne plusy:
    - farba nie śmierdzi jakoś okrutnie
    - dosyć niska cena

Minusy:
    - stosunek oksydantu do farby 1:1, przez co mieszanka ma strasznie gęstą konsystencję i ciężko ją nałożyć
    - ciężko ją dostać; ja tę farbę widziałam jedynie w Naturze

Na razie pozostanę przy tej farbie, chociaż po Garnierze XL1 kolor był zdecydowanie bardziej lśniący, ale jednak Londa jest bardziej delikatna.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić weegirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 53 raz(y)
  • Jak dotąd najlepsza.
  • Kupiłam w ciemno, dopiero potem zerknęłam na Wizaż.

No ale co tam, nałożyłam na włosy.

Plus za to, że nie śmierdzi i nie kapie z włosów.

Po zmyciu byłam zachwycona. Kolor idealnie jak na opakowaniu (13/6 czekoladowy brąz).

Odrosty w tym samym kolorze co reszta włosów.

Nie wypłukuje się wcale.

Polecam!

Używam tego produktu od: na głowie od 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Ta farba jest jakąś makabrą ! Totalnie zniszczyła mi włosy które były zawsze zdrowe , zaczęły się łamać i rozdwajać na całej długości ! a na dodatek kolor zszedł po 5 myciu włosów. Nie polecam !

Używam tego produktu od: raz go użyłam.

Chcesz pochwalić slodziakowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • koleja, która mnie wkopała
  • Kolejna z drogeryjnych farb, która zrobiła mi smołę na głowie, więc należy się jej odpowiednia recenzja.

Użyłam najjaśniejszego odcienia spośród odcieni brązów - orzecha laskowego 11/6. Poziom 6 to nawet nie jasny brąz, a jeszcze ciemny blond, a zamiast odcienia z opakowania otrzymałam baaardzo ciemny brąz/hebanową czerń. Dosyć sztucznie wyglądającą.

Już otwierając pudełeczko miałam złe przeczucia co do tej farby, gdy zobaczyłam, że pojemniczki są takie jak w wellatonie, z którym już wcześniej miałam złe doświadczenia.

Jak się okazało obawy się potwierdziły i wyszło bardzo ciemno. Mimo szorowania kolor nie schodził. Nie wytrzymałam długo i po 2-3 dniach podjęłam bardziej radykalne środki. Daję 2 gwiazdki, za to, że przynajmniej łatwo było ją rozjaśnić.

Na szczęście, tylko z londą i wellatonem póki co miałam takie ekstremalne sytuacje. Znalazłam już odpowiednią dla siebie farbę i z innymi drogeryjnymi już nie mam zamiaru eksperymentować.
    Używam tego produktu od: w zeszłym rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić rockandrollqueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz. Od nastu lat farbowałam na brązy, głównie L'orealem lub "czerwoną" Londą. Wybrałam kolor "hebanowy brąz". Po zmyciu farby zobaczyłam włosy w odcieniu głębokiej czerni, co mnie nie przeraziło, bo zazwyczaj kolory Londy najpierw wychodziły bardzo ciemne, aby po 2-3 myciach zmyć się do odcienia widocznego na pudełku. Tymczasem hebanowa CZERŃ pozostała nietkniąta aż do kolejnego farbowania. Tyle, że mam trochę siwych włosów i przy tym odcieniu musiałabym farbować się co 2-3 tygodnie.
    Musiałam robić dekoloryzację, ale to paskudztwo tak wżarło mi się we włosy, że o ciemnym blondzie mogłam zapomnieć.
    Polecam tylko osobom, które są zdecydowane do końca życia pozostać brunetkami, albo zdecydowanym na obcięcie farbowanych włosów, kiedy znudzi im się ten kolor.

Podkreślam, że to wyłącznie moja opinia na temat tej farby, bo kolor na włosach wyszedł ładny, bez odcienia rudości i nawet jedna fryzjerka spytała czy to mój naturalny. Ja jednak czułam się w nim bardzo źle, ponieważ mam jasną cerę i w czarnych włosach wyglądałam jak Morticia Addams. Farba nie niszczy włosów, ale też nie pielęgnuje. Moje włosy były sypkie, sianowate i matowe.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK.
  • Nie rozumiem dlaczego wszyscy zachwycają się perłowym blondem 12/9. Gdy widziałam efekty farbowania u innych osób też byłam zachwycona, piękny naturalny kolor jaki mi się marzył. Od dawna dążyłam do jasnego blondu i w ostatnim czasie miałam jaśniutki blondzik. Nie wiem co mnie podkusiło żeby nią zafabować. Efektem mojej głupoty są ciemne ( na poziomie 7) włosy z fioletową poświatą. Mam tylko nadzieję, że kolor się wypłucze ale już nigdy do niej nie wrócę!!!!!

EDIT: Już teraz wiem dlaczego wszyscy zachwycają się tą farbą. Poświata się wypłukała i powrócił mój ukochany jasny blond. Wcześniej po farbowaniu moje odrosty miały inny odcień a teraz ładnie się wszystko wyrównało.
    Ale nadal nie jestem pewna czy do niej wrócę, ponieważ ta poświata na początku mnie trochę odstrasza.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić brightened za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Jakiś czas temu farbowałam włosy Londą Perłowy Blond.Kolor na moich włosach wyszedł jaśniejszy co nie zmienia faktu,że z efektu końcowego jest zadowolona.

Włosy mimo mocnego rozjaśniania są w dobrej kondycji.
    Odżywka,która była dołączona pięknie pachnie i sprawiła,że włosy w dotyku i wyglądzie były cudowne.

Sądzę,że pozostanę wierna tej farbie,a zwłaszcza temu kolorowi.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić pixy00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nigdy wiecej
  • Kolor, ktory wybralam to burgund. Kolor wyszed mniej wiecej taki, jak na opakowaniu,moj wyjsciowy kolor to szatyn. Co do trwalosci to sie nie wypowiem, minely dopiero 3 tygodnie, jakos bardzo nie wyplowial, wiec chyba ok. Najgorsza wada jest to, ze farba spalila mi skore na glowie. Trzymalam ja niecale pol godziny, juz podczas aplikacji piekla mnie glowa. Nie przykrylam niczym wlosow, bo bym chyba nie wytrzymala :/. Po zmyciu kilka godzin bolala mnie skora na glowie, a po ok 2 tygodniach zlazi platami (skora, nie farba ). Farbuje wlosy od 12 lat, nigdy nie spotkalam sie z czyms takim.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno farbowanie

Chcesz pochwalić katja_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny Perlowy Blond!!!
  • Farbe nakladalam na rozjasniane wczesniej wlosy pasemkami u fryzjera i po jakims czasie ponownie po 3 tygodniach od uzycia farby Loreal Preference 03. W obu przypadkach uzyskalam przepiekny odcien blondu chociaz przez pierwsze 2/3 dni kolor wychodzi nieco szary ale potem sie wyplukuje i zostaje sliczny blond. Jestem przede wszystkim zaskoczona bo farba nie wysusza wlosow i nie podraznia skory glowy, jest bardzo delikatna pomimo 9% wody utlenionej. Super!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Leila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sukces!!!!
  • Nałożyłam sobie dziś frbę Perłowy Blond 9/12. Kolorek jest śliczny jak na opakowaniu pierwszy raz spotkałam się z tak dobrą farbą mój odrost to mysi blond taki ciemniejszy. A na głowie miałam balayage z perłowego blondu i rozjaśniacza czyli jasna podstawa plus moje odrosty.
    PLUSY
    +cena
    +włosy miłe w dotyku po farbowaniu
    +piękny efekt ( polecam wszystkim naturalnym blondynką ciemnym i średnim)
    +brak szarych, żółtych i rudych włosów co mnie bardzo cieszy

Minusów dla mnie nie ma

Chcesz pochwalić Lajlaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie jedyna jaką stosuję
  • Oceniam blondy z tej serii a zwłaszcza kolor 12/9 perłowy blond, który jest moim ulubionym. Od lat farbuję włosy, a to jest pierwsza drogeryjna farba z której naprawdę jestem zadowolona i zostałam przy niej na dłużej. Kolor wychodzi piękny za każdym razem, przy odpowiedniej pielęgnacji jest trwały a włosy nie są zniszczone. Polecam

Używam tego produktu od: około 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: ok 10

Chcesz pochwalić Irisss23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja
  • Uwielbiam tą farbe , a dokładnie kolor perłowy blond 12/9 .Szukałam, szukałam i znalazłam wreszcie kolor o jakim marzyłam.Farba jest super pod każdym względem :
    + jest niedroga
    + ma kremową konsystencje przez co łatwo się ją nakłada na włosy
    +efekt rozjaśnienia zadowalający (przynajmniej w moim przypadku, a mam włosy naturalne w kolorze podchodzącym pod jasny brąz i uzyskuję efekt jak na opakowaniu)
    +nie niszczy włosów wręcz przeciwnie wydaje mi się że włosy jakby odżyły po tej farbie
    +super odżywka dołączona do farbki

jeden malutki minus to zbyt szybkie wymywanie się z włosków i za to odejmuje pół gwiazdki, ale mi to nie przeszkadza bo i tak muszę robić odrosty co 3tygodnie .Jednak dla mnie liczy się efekt zaraz po zafarbowaniu- bez żadnych niespodzianek jak po niektórych innych farbach.
    Na pewno jest to narazie mój numer 1 i szybko z niej nie zrezygnuje.
    Do farbowania używam półtora opakowania bo jedno w moim przypadku to troche mało .

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 1,5 na jedno farbowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asiabb1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Hebanowy brąz 11/4 . Kolor jest intensywny( naturalny kolor moich włosów to ciemniejszy brąz). W cieniu kolor jest bardzo ciemny niemal czarny. Za to w słońcu są śliczne refleksy brązu. Wcześniej bawiłam się w szamponetki (marion- kawowy brąz), ale szybko mi schodziły więc postanowiłam w końcu zmienić kolor na stałe. Włosy miałam nieco zniszczone i matowe. Teraz mam lśniące, miękkie i leciutkie. Nie wypadają ani nic. Polecam serdecznie

Ilość zużytych opakowań: 1 teraz planuje zakupić 2

Chcesz pochwalić quinn92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem zadowolona
  • Uzylam koloru orzech laskowy na jasny braz z delikatnymi perzeswitami rudego. Farbe trzymalam na wlosach 15 min poniewaz balam sie ze uzyskam czern. Uzyskalam bardzo dziwny kolor- jasno czarny z rudym bez nawet przeblysku brazu. Farba oslabila mi wlosy. Nie jestem zadowolona- wracam do orzecha laskowego z wellatonu

Używam tego produktu od: tydzien

Chcesz pochwalić zdzisia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka!
  • Używałam odcienia 11/6 - Orzech laskowy.

Plusy:
    + Ładny brązik. I co najważniejsze w zimnej tonacji. Żadnych rudych lub czerwonych refleksów!
    + Nie niszczy włosów bardziej niż inne farby z amoniakiem
    + Dobrze pokrywa siwulce
    + Niezła odżywka
    + Cena

Minusy:
    - Brak aplikatora = niezbyt wygodna aplikacja dla amatora + smród amoniaku, zamiast siedzieć zamknięty w butelce, hula po łazience (rymy nie były zamierzone )

Dobra farba za małe pieniądze. Od czasu do czasu do niej wracam. Dałabym 5 gwiazdek, ale czegoś mi w niej brakuje. W każdym razie z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: półtora roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić Lalka Prusa za czytelną i pomocną recenzję?