Sally Hansen, Zmywacz do suchych i kruchych paznokci z aloesem i B5

Sally Hansen, Zmywacz do suchych i kruchych paznokci z aloesem i B5

Pojemność 236,5 ml

Prowitaminy głęboko penetrują paznokcie poprawiając ich budowę. Ulepszona bezacetonowa formuła. Dzięki zawartości prowitaminy B5, witaminy E oraz aloesowego ekstraktu nawilża i redukuje kruchość paznokci pozostawiając je mocniejsze i zdrowsze.

Doskonały

Zdecydowanie najlepszy zmywacz jakiego używałam. Moje paznokcie ciężko zniosły ciągłe używanie zwykłych tanich zmywaczy, które strasznie wysuszyły płytkę. Stała się twarda i łamliwa,paznokcie zaczęły rozdwajać się na końcach i właściwie niemożliwe stało się ich zapuszczenie. A zawsze miałam ładne naturalne paznokcie. Teraz sytuacja jest opanowana za sprawą odżywki i właśnie tego zmywacza.

+naprawdę nawilża płytkę paznokcia
+nie pozostawia nalotu
+świetnie zmywa wiele warstw (ja zwykle maluję 4: baza+2x kolor+ top)
+idealnie radzi sobie z ciemnymi kolorami (wystarczy raz czy dwa przytrzymać wacik i schodzi, nie paprząc przy tym wszystkiego na około)
+wydajny
+ cena w sklepach internetowych jest bardzo przystępna (ja już na pewno nie kupię taniego badziewia, które niszczy paznokcie)
+/- na początku trochę śmierdzi, ale smród szybko się ulatnia i nie jest drażniący.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Kiepski zmywacz

Plusy:
+ nie wysusza skórek ani płytki
+ przyjemny zapach

Minusy:
- nie spełnia swojego podstawowego działania, nie używam żadnych brokatów, a mimo to mam problem z całkowitym zmyciem lakieru z płytki paznokcia
- cena (biorąc pod uwagę to, że niemal codziennie używam zmywacza to regularne używanie akurat tego mocno nadszarpnęłoby moją kieszeń ;))

najlepszy

Gdy moje paznokcie były w stanie opłakanym, stwierdziłam, że zrobię wszystko, żeby były lepsze. Do odżywek i suplementów dodałam w pielęgnacji porządny zmywacz do paznokci. Nie zawiodłam się. Nie wysusza, co widać po skorkach, pięknie pachnie i wydaje mi się, że odżywia też paznokcie. Widać też po składzie, że nie jest to byle jaki produkt. Następny w kolejce będę testować różowy ;)\\\\nCena wydaje się wysoka, ale jest to wielka butelka i mi wystarczył gdzieś na pół roku, gdzie maluję paznokcie rąk co 3 dni, a nóg co tydzień, więc jest to sporo zmywania ;)
A jeśli chodzi o zmywanie, to usuwa lakiery świetnie, używam mnóstwa różnych kolorów (od jasnych po ciemne) i różnych faktur (teraz w modzie są cale te \'piaskowe\', lubię też brokaty) i nie miał z niczym problemów ;)

mój ci on ! :D

Bez większego przekonania sięgnęłam po niego z kosmetycznej półki. Bez zapoznania się z opianiami na wizażu, bez wiary, że zmywanie paznokci może stać się przyjemniejsze niż dotychczas.

Jest to wersja dla paznokci wysuszonych i łamliwych.

+ cena - w promocji za jakieś 16zł za duża butlę 236,5mi to wydaje się badzo dobra cena
+ wydajność - rewelacyjna, taka duża butla wystarczyła mi na prawie rok używania, a warto zaznaczyć, że jestem maniaczką malowania paznokci, mam milion lakierów i potrafię zmyć paznokcie po pól godziny, stwierdzając, że jednak mam ochotę na inny kolor. shame on me:D
+ zapach - tak, tu można ocenić zapach jako PIĘKNY ! :D świetnie pachną paznokcie po użyciu, tka kremowo, świeżo, delikatnie
+ zmywanie - cudo ! swietnie zmywa, w ekpresowym tempie, wystarczą dwa przeciągniącia i po lakierze ani śladu na paznokciu; jeśli zostają jakieś smugi po barwnych lakierach, to wystarczy szybko przetrzeć paznokcie czystym wacikiem; daje radę z brokatem na paznokciach;
+ nie wysusza płytki, ani skórek! seriously !
+ pozostawia płytkę paznokcia taką natłuszczoną, nawilżona
+ butelka - porządnie wykonania, świetne szczelne zamknięcie, stabilnie stoi na półce; nie bałabym się spakować jej do walizki, bez obaw, że rozleje się po torbie:P
+ zawiera witaminę E, prowitaminę B5, aloes (z tym aloesem to serio, jest na 5. pozycji w składzie !); jednak nie wiem, jak mają witamny odżywiać od zewnątrz nasze paznokcie, mają działanie raczej od wewnątrz, bardziej chwyt matetingowy !

* otwór dozujący zmywacz jest dość duży, może się wydawać, że produkt jest nie wydajny, ale nic bardziej mylnego; przez taki otwór wylewa się taka ilość zmywacza, która idealnie nawilża wacik, przez co zmywanie paznokci odbywa się w tempie ekspresowym. fakt, że gdy np. potrzebujemy tyci zmywacza, żeby wyczyścić skórki, to może być uciążliwe, ale chwilunia i jesteśmy wprawione w dozowaniu odpowieniej ilość produktu
* w związku z tym, że pozostaje taki nawilżający film na paznokciu po użyciu zmywacza, to niezbyt świetnie przygotowuje on płytkę paznokcia do malowania lakierem, gdyż wtedy słabiej lakier się trzyma płytki. ale w szale tych wszystkich plusów, nie stanowi mi to różnicy !

- methylparaben w składzie ;<

Teraz polują na wersję różową w promocji, bo przechwyciłam na parę użyć od mojej siostry i różowa wersja spisuje się idealnie jak ta zielona, ale dodatkowo świetnie przygotowuje płytkę przed pomalowaniem lakierem paznokci.

Dam mu KWC, a co ! Niech ma, w końcu zasługuje na to !

Używam tego produktu od: maja 2012 - maja 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno 236,5ml

Ulubieniec wśród zmywaczy

Do niedawna nie zwracałam za bardzo uwagi na zmywacz do paznokci - kupowałam pierwszy lepszy na promocji. W każdym mi coś nie pasowało - a to śmierdział straszliwie, a to nie zmywał tak dobrze i szybko jakbym chciała, a to wysuszał paznokcie i skórki. Jednak śledząc \'najlepsze produkty\' w różnych kategoriach na wizażu natknęłam się na produkt Sally Hansen i postanowiłam spróbować. Muszę przyznać, że nie kojarzę, abym używała lepszego zmywacza do paznokci, a paru ogólnie lubianych używałam.

Kosmetyk ten ma dużą, jak na tego typu produkt pojemność - 236,5ml - stąd też zapewne jego dość wysoka jak na zmywacz cena - ok. 21zł. Moim zdaniem przekłada się to jednak na dobrą wydajność, która mogłaby być jeszcze korzystniejsza, gdyby nie widoczny na zdjęciu, sporych rozmiarów otwór w butelce, przez który łatwo wylać większą, aniżeli potrzebujemy ilość produktu. Jest jednak na to sposób - wiem, że niektóre dziewczyny polubiły opakowania z pompkami i przelewają do nich te zmywacze w opakowaniach mniej praktycznych. Ja akurat tak nie zrobiłam, ale sądzę, że to dobry pomysł. Na zdjęciu przedstawia się trzymiesięczne zużycie zmywacza, chociaż warto dodać, że nie był to dla mnie czas częstego malowania paznokci.

Zmywacz Sally Hansen, jak na tego typu produkt, nie śmierdzi jakoś bardzo. Chociaż przyznam, że jestem osobą, która lubi zapach benzyny czy farby, stąd i aceton mi nie straszny. Cieszy mnie, że nikt nie dodał jakichś intensywnych kompozycji zapachowych mających ulepszyć zapach - zazwyczaj wychodzi on tylko jeszcze gorszy. Przechodząc już do działania, zmywanie lakierów wszelkiej maści jest szybkie i dokładne. Wystarczy przycisnąć do paznokcia wacik nasączony zmywaczem na jakieś 10 sekund, co starcza na całkowite, bądź prawie całkowite rozpuszczenie i usunięcie lakieru. Czerwone odcienie również nie stanowią problemu, nie rozmazują się po całych skórkach, chociaż to też zależy i od lakieru. Zmywacz w ogóle nie wysusza paznokci i skórek, są one dość gładkie po całym \'zabiegu\'.

Przyznam, że z tym zmywaczem zmywanie lakierów do paznokci stało się szybsze i mniej uprzykrzające się, dlatego bardzo możliwe, że sięgnę po kolejną butelkę, gdy tylko zużyję obecną i jeszcze inną w zapasie. W razie zobaczenia go na promocji, z pewnością warto kupić.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 butelki

Najlepszy!

Kupiłam na allegro za niedużą cenę - warto było.

Idealny do zniszczonych paznokci.
Nie wysusza, nawilża, nie ma nieprzyjemnego zapachu.
Jest wydajny. Jedym wacikiem zmyję kilka paznokci za jednym pociągnięciem. Nie rozmazuje lakieru. Nie wiem, jak jest z ciemnymi kolorami, bo takich nie używam.
Niestety trzeba uważać, żeby nie przelać lub nie wylać produktu. Ja przykładam wacik do otworu i zdecydowanym ruchem przekręcam butelkę - wtedy wydostaje się idealna ilość zmywacza.

Podsumowując: Najlepszy zmywacz jaki miałam. Godny polecenia!

Używam tego produktu od: Dwóch mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Świetny

Daje 5 gwiazdek ponieważ:

- zmywa świetnie ciemne lakiery, przede wszystkim nie rozmazuje ich po palcach
- zostawia nawilzone zarówno paznokcie jak i skórki, a mam bardzo wrazliwe więc dobrze widzę różnicę
- nie smierdzi aż tak bardzo
- jednym wacikiem zmywam bez problemu wszystkie paznokcie u jednej ręki

Niczego wiecej od mywacza do paznokci nie oczekuję. Cena wydaje się wysoka jednak butla jest naprawde duuuża i starcza na długo. Zdarzaja się promocje i wtedy nic tylko brać.
Mały minus za duży otwór - łatwo przelać ilośc zmywacza na wacik. No i gdyby spadl odkręcony....

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 2 * 236,5 ml

Spodobał mi się.

Do tej pory używałam INGLOT, który uważałam za najlepszy. Z okazji promocji kupiłam Sally Hansen, i do INGLOT raczej nie wrócę. Po pierwsze, Sally Hansen ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości i ilości produktu. Jest wydajny, butla jest poręczna a sam zmywacz robi to, co zmywacz powinien robić czyli szybko i dokładnie zmywać. Często używam ciemnych lakierów do paznokci, więc to się liczy. Minusy to aceton w składzie, choć producent jasno to pisze na opakowaniu, więc jak mi się nie podoba, to po co kupowałam, więc gwiazdki za to nie odejmę. Odejmę jednak za to, że z butelki bardzo łatwo niepotrzebnie wylać lakier, trzeba uważać nalewając go na wacik.
Generalnie to dobry zmywacz w dobrej cenie, na dodatek Sally Hansen często robi promocje 3 produkty w cenie 2, stąd pewnie jeszcze nie raz go kupię.

Używam tego produktu od: paru tygodni.
Ilość zużytych opakowań: pierwszy.

Świetnie zmywa i nie wysusza

Zmywacz ten, gości na mojej półce już od dawna. Jestem jego fanką i uważam, że jest rewelacyjny bo:

+ bardzo dobrze zmywa każdy lakier - ciemny, jasny, 3 warstwy, używam lakierów tańszych i droższych (np.Miss Sporty, Rimmel, Sally Hansen, L\'oreal) i nigdy nie miałam z tym problemów.

+ zmywany lakier zostaje na płatku, nic się nie rozmazuje po palcach

+ nie wysusza - wiele zmywaczy zostawiało mi na paznokciach jak i skórkach biały nalot, tutaj czegoś takiego nie ma.

+ jest wydajny

+ ładnie pachnie jak na zmywacz

+/- cena - aczkolwiek duża butelka starcza na długo

+/- brak dozownika - dla niektórych to wada, ja nie mam z tym problemu, nigdy mi się nie przelał.

Polecam !

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

a dla mnie nie jest idelany

Duża butla, aż za duża :) męczę się i męczę żeby go zużyć. Niestety do ciemnych lakierów, albo gdzie jest więcej niż jedna warstwa lakieru trzeba się nieźle natrzeć żeby dokładnie zmyć lakier. Dlatego używam go gdy zmywam jasne lakiery lub odżywkę.
Ma delikatny zapach jak na zmywacz, co jest dużym plusem.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

bardzo dobry

Świetnie zmywa nawet ciemne, gęste lakiery - nie rozmazuje ich. Nie wysusza paznokci, nie niszczy. Wielka butla.
Bardzo dobry zmywacz.
Kupiłam w promocji za 12 zł - ta cena jest jak najbardziej ok.
22 zł za zmywacz to dla mnie ciut za dużo, bo lakier zmywam prawie codziennie, więc zużywam go dużo.
Jeśli znajdę w cenie choć trochę niższej niż standardowa - kupię na pewno.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

zmywacz idealny

PO wypróbowaniu wielu zmywaczy znalazlam swój typ - pieknie zmywa, nie wysusza skórek, paznokcie sa po nim gładkie, nawilżone. Nie rozmazuje lakieru na palcach - czyli nie robi ic z tych rzeczy, które mogą czynić zmywacze posledniej jakości.

Wadą może byc cena, ale z drugiej strony - to spora butelka.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt., duża butelka

Mój ulubiony

Zdecydowanie polecam ten produkt, faktycznie bardzo fajnie nawilża paznokcie, bardzo dobrze zmywa kolorowe lakiery, po jego użyciu paznokcie wyglądają bardzo zdrowo. Jest bardzo wydajny. Z pewnością nie zamienię tego zmywacza na żaden inny.

Używam tego produktu od: 1 rok