Procter & Gamble, Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Szampon

Powiększ Procter & Gamble, Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Szampon

Zgłaszająca osoba: JAGUś78

Pantene Pro-V Restoratives Program Odnowy to kosmetyki stworzone z myślą o włosach mocno uszkodzonych nieprawidłową stylizacją oraz poprzez czynniki środowiskowe. Nowa linia produktów pomaga naprawić dwuletnie zniszczenia włosów już w miesiąc.

Sklad: aqua, ammonium laureth sulfate, ammonium lauryl sulfate, dimethicone, sodium chlorie, ammonium xylenesulfonate, glycol distearate, citric acid, cetyl alcohol, sodium citrate, cocoamide MEA, polyquatemium-10, Parfum, sodium benzoate, disodium EDTA, PEG 7M, limonene, DMDM hydantoin, terasodium EDTAm panthenol, panthenyl ethyl ether, linalool, hexyl cinamal, butylphenyl methylopropional, citronellol, benzyl salicylate, methylchlorosothiazolinon e, Cl 17200, Cl 42090, methylisothiazolinone (25.04.2008)

• Moj ukochany , jestem wsciekla , ze go wycofali
  • Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego tak wspanialy szampon zostal wycofany , jestem wsciekla z tego powodu . Szampon nie nalezal do tanich bo 13 zl za 250 ml , aloe byl wydajny , starczal na 2 tygodnie , gdzie wlosy mam bardzo dlugie i mylam co 2 dni . Szampon juz po pierwszym umyciu zadzialal na moje zniszczone wlosy . Zmiekczyl je , odzywil , poprostu go kochalam za jego dzialanie . Wlosy na dlugo zachowywaly swiezosc , nie obciazal ich , wlosy ladnie poddawaly sie stylizacji , nie puszyly sie , pieknie pachnialy . Co najwazniejsze reegenerowal wlosy , dzieki niemu nie mialam problemu z zniszczonymi wlosami . Oblecialam wszyskie sklepy wraz z mama i wykupilysmy wszytskie szampony jakie byly , moja mama tez byla jego milosniczka . Niestety juz ich nie ma . Ubolewam nad tym bardzo .

Używam tego produktu od: pare lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon dobry, ale na krótka metę...
  • Kiedyś uzywałam tylko szamponów z tej firmy.
    Wydawał mi sie bardzo dobry.
    Włosy po nim były gładkie, dobrze sie pienił, ładnie pachniały po nim włosy i nie widac było że sa zniszczone, tak jakby je odbudowywał.
    Uzywałam go długi czas aż w końcu nie było tego efektu pieknych zdrowych włosów, wręcz przeciwnie...
    Przesuszał je, po umyciu wyglądały jak siano.
    Ten szampon jest dobry tylko przez krótki okres czasu jego uzywania.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natiii2123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardo dobry
  • Bardzo fajny szampon. Dobrze się pieni, nie plącze, nie obciąża, włosy są po myciu jeszcze długo świeże. Są gładkie, miękkie, wydają się naprawdę odbudowane.

Ostatnio niestety nie mogłam go dostać w żadnej drogerii. Mam nadzieję, że Pantene przywróci Program Odnowy

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić SoFarAway za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny szampon
  • Najlepszy szampon, jakiego dotąd używałam - świetnie się pieni, jest bardzo wydajny, moje włosy sa po nim gładkie i miękkie, włosy nie przetłuszczają się tak szybko, jak po innych szamponach ( normalnie muszę myć głowę co 2 dni, a w przypadku tego szamponu włosy są świeże 3-4 dni) - po prostu najlepszy szampon, jakiego dotąd używałam!
    Niestety ze smutkiem stwierdziłam ostatnio w drogerii, że Pantene zmienił design opakowań, a ta linia zniknęła w ogóle. Mam nadzieję, że firma wróci do niej niebawem!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić muzakate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, jednak jest jedno " ale " .
  • Plusy :
    - piękny zapach
    - dobrze oczyszczał
    - skóra nie swędziała mnie po nim
    - ogólnie uwielbiam tą firmę - wszystkie jej produkty mi do tej pory służyły, ale ten szampon...hmmm...sama nie wiem
    - wydajny
    - nie obciążał
    - włosy miałam po nim błyszczące, miękkie
    - z początku kondycja włosów się znacznie poprawiła
    - miałam po nim włosy jak po wyjściu od fryzjera, pięknie się układały
    Minusy :
    - plątał włosy :/
    - po dłuższym stosowaniu miałam wrażenie, że mi wysuszał włosy, a to już absurd, ponieważ kupiłam go, aby moje wówczas suche włosy zostały nawilżone

W związku z minusami ( mimo, iż lubiłam ten produkt ) nie wiem, czy go ponownie zakupię... .

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MegiLena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon, który czyni cuda.
  • Lubię wypróbowywać nowe szampony i odżywki, szukając czegoś, co będzie kosmetykiem idealnym dla moich włosów. Bo najlepiej, żeby odżywiało, zmiękczało, dawało niesamowity połysk i rozprostowywało włosy. Posiadaczki włosów, które są sianowate i żyją własnym życiem, pewnie znają ten ból. Szamponu idealnego nie znalazłam, ale seria Pantene Restoratives jest najlepsza dla moich włosów.
    Jedyny szampon, który bez odżywki nie plącze mi włosów. Czuję, że są nawilżone, ładnie rozdzielone, dobrze się je stylizuje. Wydajny, z ładnym zapachem. Kondycja włosów też jest dobra, bo przy codziennym suszeniu, dość częstym prostowaniu włosów, basenach, saunach i innych niesprzyjających warunkach, szampon daje radę - włosy nie są zniszczone, ani też rozdwojone.
    Jedyne wady to minimalne obciążenie włosów oraz ostatnio ( o zgrozo!) słaba dostępność. Pantene zmienia opakowania swoich zwykłych produktów, mam nadzieję, że nie oznacza to, że seria Restoratives zniknie.

Używam tego produktu od: 3 lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 5 ( standardowe)

Chcesz pochwalić Sophie86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZAMPON-CZARODZIEJ
  • Nie sądziłam, że istnieje szampon, który naprawdę znacząco wpłynie na moje suche, zniszczone i wiecznie napuszone włosy. Aż trafiłam na ten. Stosowany razem z odżywką do spłukiwania czyni cuda - moje włosy są miękkie i błyszczące, wyglądają naprawdę zdrowo i łatwiej nad nimi zapanować. Szampon ma jedną wadę - mam po nim łupież, ale w moim przypadku to nic dziwnego bo mam łupież po wielu szamponach. Wystarczy jednak co jakiś czas umyć samą skórę głowy szamponem przeciwłupieżowym i tego nie muszę wcale odstawiać. Dodatkowo zauważyłam, że jeśli bardzo dokładnie się go spłucze lub umyje się nim włosy omijając skórę głowy, to można uniknąć łupieżu. Ogólnie kocham już ten szampon mimo, że niedawno go kupiłam. Plus za zapach. Kolor jest interesujący ;p Na pewno nie porzucę tego szamponu, w końcu dobrze się czuję ze swoją fryzurą.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić czekoladek za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie świetny
  • ogólnie dobry ale dostałam po nim łupieżu;/

bardzo dobrze regenerował i odżywiał moje włosy ,były miękkie ,gładkie i błyszczące ale niestety musiałam zmienić szampon na inny bo ten wywołał u mnie łupież

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić malina 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny.
  • Lubię czesto zmieniać i wyprobywać nowe produkty do pielęgnacji włosów, co za tym idzie przetestowałam już tą serię i naprawdę jestem zachwycona. Producent bodajże zapewniał, że seria ta odnowi znieszczenia z dwóch lat w miesiąc i raczej nie kłamał. Moje włosy w ciągu dwóch lat były rozjaśniane, farbowane, prostowane, w skórcie mówiąc połamane, rozdwojone, suche, puszące się. Odżywka wraz z szamponem ujarzmiły moje włosy, które przestały się łamać i rozdwajać, zrobiły się miękkie, nawilżone, sypkie, błyszczące. Teraz testuję kosmetyki innej firmy, ale z pewnością powróce do Pantene Program Odnowy.

Używam tego produktu od: Ostatnio pół roku temu.
    Ilość zużytych opakowań: Dwa.

Chcesz pochwalić MuChAa za czytelną i pomocną recenzję?
  • turbo nico
  • Myje włosy, jest niebieski i
    ładnie pachnie - jak gumy turbo.

Ale co mi po tym, jak nie mogę rozczesać włosów, któe szybko obciąża i nawet nie udaje, że je naprawia?

Byle co z kiosku też tak potrafi, strata pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić plastikoje_igristoje za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowalajacy
  • Szampon uzywany razem z odzywka i nocna kuracja daje naprawde zadowalajace efekty. Sprawil,ze moje wlosy sa miekkie i lsniące, wreszcie przestaly sie lamac. Eydajny i cena przystepna.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić karinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mięciutkie jak kaczuszka...
  • Bardzo dobry szampon w przystępnej cenie. Świetnie zregenerował moje przesuszone, szorstkie i matowe włosy. Przy akompaniamencie odżywki z tej samej linii sprawił, że moje włosy przestały się rozdwajać, pięknie błyszczały i były cudnie miękkie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam :p
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić rabbay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Polecam tym, którzy naprawdę mają zniszczone włosy. Szampon rzeczywiście pomaga, nie wiem czy jest aż tak cudowny jak go opisują, ale zdecydowanie poprawia kondycję włosów.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić eMeczkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Kupiłam razem z odżywką zachęcona napisem na opakowaniu, że pomoże odbudować zniszczenia i nie przeliczyłam się, szampon bardzo dobrze się pieni, fantastycznie pachnie i jeszcze lepiej odżywia. Stosuję razem z odżywką, więc może dlatego widzę efekty jego działania, ale włosy się super rozczesują, nie przetłuszczają się (wcześniej miałam z tym problem) są odżywione, błyszczące, przestały wypadać a końcówki się nie rozdwajają Ogólnie uwielbiam większość szamponów z Pantene ale ten jest najlepszy !!!

Chcesz pochwalić kasietunio za czytelną i pomocną recenzję?
  • zabierzcie go ode mnie!!!
  • wielkie obietnice pięknych włosów w ciągu 30dni <w co nie wierzyłam> jak sie okazało ten szampon wyrządził więcej szkód niż na początku przypuszczałam... po kilku pierwszych użyciach włosy były piękne, lsniące, pachnące, pełne życia.... a jednak po tych cudownych 30tu dniach od ok połowy długości stały sie koszmarnie przesuszone, sianowate, nie chciały sie układać... porażka:/ zamieniłam go na ziołowy szmpon

Używam tego produktu od:2miesięcy

Chcesz pochwalić rebelXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Moje włosy były wielokrotnie farbowane i rozjaśniane, z tego powodu są wysuszone i nie miłe w dotyku.Już po pierwszym umyciu zauważyłam róznice( serio).Szampon jest bardzo wydajny, pieni się, włosy łatwo sie rozczesują, są gładkie, mam wrażenie że zdrowsze, nie używałam przez ten okres żadnych innych odżywek, a włosy mYję codziennie.Jestem bardzo zadowolona! Polecam

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Chcesz pochwalić mysza21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego szukałam!
  • Bardzo długo szukałam szamponu, który poradziłby sobie z moimi puszącymi się włosami. Pantene Program Odnowy to pierwszy produkt, po którym mam gładkie i błyszczące włosy. Ma bardzo przyjemny zapach i dobrze się pieni. Po kilku tygodniach stosowania fryzjerka zauważyła różnicę w kondycji moich włosów! Nie widzę żadnych minusów i gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.10

Chcesz pochwalić nunnaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • + dobrze się pieni
    + nie przetłuszcza
    + nie powoduje łupieżu i podrażnień
    + bardzo ładnie pachnie
    + włosy wyglądają na zdrowsze

na pewno kupię po raz kolejny

Chcesz pochwalić akinom26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Tak samo jak odżywka - bardzo udany produkt. Przyjemnie pachnie, łatwo się rozprowadza, choć z początku nie chce się pienić, ale nie utrudnia to mimo wszystko mycia.
    Ciężko tu mówić o oczyszczaniu włosów (co nota bene powinien robić szampon, ale producenci zapominają o tym), ponieważ zawiera silikony. Włosy łatwo się rozczesują nawet bez użycia odżywki. Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Po prostu przyjemny szampon.

Nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy rzeczywiście aż tak super regeneruje włosy, ponieważ używam jeszcze innych odzywek i koncentratów, niemniej jednak - polubiłam go.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego (nie wydaje się być zbytnio wydajny)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić *Insane za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na drogeryjny to dobry
  • + gęsty
    + dobrze się pieni więc wydajny
    + nie plącze moich włosów
    + włoski wyglądają ok ale myślę że to tylko zasługa silikonów
    + w drogeriach często na promocjach więc tani
    w niczym mi nie zaszkodził ale też niczym nie powalił na kolana... taki sam jak większość szamponów które w nazwie mają regeneracja itp. itd.

Używam tego produktu od:3 mce temu

Chcesz pochwalić nynka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawdziwe antidotum

• Od razu wyjaśnienie dlaczego 5 gwiazdek - dla mnie żeby jakis kosmetyk stał się KWC musi być naprawdę idealny pod każdym względem.

Stosuję szampon i odżywkę z tej serii, początkowo używałam loreal intensywna regeneracja (taki złoty, z innej serii) był dobry, ale bez fajerwerków, natomiast ten szampon po kilku miesiącach systematycznego używania naprawdę podleczył moje włosy, nie dość że przepięknie się błyszczą, są niemal idealnie gładkie, to końcówki mniej się rozdwajają, a włosy praktycznie nie wypadają, a mam bardzo długie.

Jeśli ktoś liczy na to że po tygodniu stosowania będzie miał włosy jak z reklamy, to nie polecam, bo jestem realistką - cudów nie ma. Ale jeśli któraś z was szuka czegoś na dłuższą metę nie dla eksperymentu - to szczerze polecam, bo ten szampon naprawdę działa.

-B.ŁADNY ZAPACH - długo się utrzymuje
    -ŚWIETNA KONSYSTENCJA SZAMPONU - nie leje się między palcami
    -ODŻYWKA BARDZO GĘSTA - ale działa
    -NIEBIESKI KOLOR - nie wiem czemu, ale fajne
    -NIE OBCIĄŻA WŁOSÓW, NIE PRZETŁUSZCZA
    -MOŻE ODROBINĘ MAŁO WYDAJNY -ale można mu to wybaczyć

Ja kupuję w makro paczkę (2szt) za 14zł więc cena baaardzo przystępna

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić monika_em za czytelną i pomocną recenzję?
  • super sprawa
  • super sprawa wraz z odżywkę, oceniłam odżywkę to nie wypadało szamponu nie ocenić
    bardzo dobra linia, bardzo polecam, szczególnie zniszczonym wlosom od suszenia codziennego

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić mujerguapisima za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie.
  • Na wstępie ustalmy jedno - żaden szampon czy odżywka, a już na pewno te drogeryjne, nie odbudują struktury włosów. Mogą zasklepić tymczasowo uszkodzenia, przymknąć otwarte łuski, ale zazwyczaj jest to efekt krótkotrwały...
    Tak jest i z tym szamponem. Używałam go jednocześnie z odżywką. Nie liczyłam, że moje podniszczone włosy nagle będą wyglądać jak nowe. Nie oszukujmy się.
    Od produtu oczekiwłam jako takiego nawilżenia, wygładzenia włosów, nadania im względnej gładkości.
    Nie dostałam jednak tego.
    Szampon nic z włosami nie robi. Jedyne co, to dobrze oczyszcza i się pieni. Ma ładny, owocowy zapach, który kojarzy mi się z syropem dla dzieci.
    Z natury nie szarpię włosów w czasie mycia. Pianę z szamponu jedynie delikatnie wgniatam w długość włosów. To już wystarczyło do tego, aby po każdym myciu włosy niesamowicie mi się plątały i zbijały w kłęby nie do rozplątania. Po umyciu rozczesanie ich zajmowało mi minimum pół godziny, chociaż kiedyś była to czynność przebiegająca szybko i sprawnie w ciągu 5-u minut. Mam włosy z natury proste, rzadko się plączą a ten szampon zupełnie je odmienił. Zrobiły się jeszcze bardziej suche, plątliwe i nieznośne.
    Na dodatek zauważyłam u siebie zaczątki łupieżu, który wcześniej zdarzył mi się może ze dwa razy i szybko minął, wraz z zaprzestaniem używania konkretnego kosmetyku.
    Na plus jest na pewno wydajność. Mała butelka 200 ml pomimo codziennego mycia starczyła mi na 4 miesiące.
    Nie jest ani za rzadki ani za gęsty, ma przyjemną konsystencję a jego zapach długo utrzymuje się na włosach.
    Jednak to dla mnie nie wystarczy.

Używam tego produktu od: VI 2008

Chcesz pochwalić TEKIShA* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie narzekam
  • +:
    -bardzo wydajny, dobrze się pieni
    -ladnie pachnie
    -włosy są gładkie i miękkie

-nie widzę różnicy w strukturze włosów, ale na efekty powinnam chyba jeszcze poczekać

Używam tego produktu od:2 m-cy

Chcesz pochwalić qBasienkap za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odpowiada mi
  • Szampon działa i to widocznie, włosy juz po drugim myciu nabrały blasku i przestały wypadać.
    Są puszyste i odżywione.
    Niestety zaraz po nim kupiłam Podkreślone Cieniowanie, czego żałuję, ale jak tylko wykończę butelkę tamtego, to ponownie kupię ten szampon.
    Polecam.

Używam tego produktu od:trzy tygodnie

Chcesz pochwalić Asik1604 za czytelną i pomocną recenzję?