Delia, Płukanka do włosów srebrna

Powiększ Delia, Płukanka do włosów srebrna

Zgłaszająca osoba: dziuniaaa

Płukanka niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, nadaje jasny,lekko popielaty odcień. Do włosów siwych i rozjaśnionych.

Cena: 5,80zł / 150ml

• idealnie
  • Zaczne od tego ze swoje nudne brazowe włosy potraktowalam rozjasniaczem na wakacje, chciałam mieć blond pasemka/refleksy. Wyszlo powiedzmy ombre ale niestety rudo złote. Zabieg powtorzylam i polowa wlosow miala kolor kanarkowy z rudawym polyskiem. Poczytalam o plukankach i jeszcze dziś kupilam tą (bo tylko ta byla w rossmannie) i jeszcze dzis jej użyłam
    Najpierw plukalam kosmyk w 2l wody z jednym korkiem plukanki, efekt byl niewielki ale w porzadku wiec postanowilam zanurzyc cale wlosy i dolac jeszcze jeden korek. EFEKT JAK MARZENIE, WYSZLO IDEALNIE
    Wyglada jakby ostry żółty wyblakł i wyszedl śliczny delikatny naturalny popielaty, na koncowkach jasniutki blond. Rano moze powtorze zabieg.
    Wlosy byly odrobine suche ale bez tragedii.
    jak najbardziej POLECAM!
    dodam ze w rossmannie kupilam za 3.99 !!!

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 korki

Chcesz pochwalić olx_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko dla zdrowych włosów
  • Sama nie wiem jak mam ocenić tą płukankę. Ma zarówno plusy jak i minusy. Pierwszy raz użyłam płukanki, żeby tą leciutką żółć znieść

Może zacznę od pozytywnych stron:
    - faktycznie niweluje ciepłe odcienie, ochładza je
    - Dostępna prawie w każdej drogerii
    - przystępna cena
    - wydajna, wystarczy na 2 litry troszkę pokropić, żeby woda się lekko zabarwiła a już daje efekt

Minusy:
    - wysusza włosy, co powoduje ich elektryzowanie się
    - Niezbyt wygodna w użyciu, ale myślę że gdy doda się ją do buteleczki z szamponem i odżywką powinno być praktyczniej

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Elferye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brudny szary kolor a włosy suche....
  • Nie spełniła moich oczekiwań. Kupiłam bo skończył mi się szampon o tego typu działaniu. Efekt płukanki Delia jest dziwny, zupełnie inny niż dotychczasowy szampon.
    Dopiero teraz zrozumiałam co to znaczy wysuszanie włosów przez tego typu produkty, są matowe i suche. Zółć nie jest stonowana a jest jakby brudna nie świeża, to samo jaśniejsze pasma nie są ochłodzone ale jakby poszarzałe. Żałuję, że to coś kupiłam bo kolor wygląda jak brudny i nie świeży, zielonkawy.
    Dodatkowo nie pasuje mi forma samej płukanki jako płukanki, wolę szampon.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1/20 opakowania

Chcesz pochwalić justina1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja polecam
  • podchodziłam do tego produktu sceptycznie, ale okazał się całkiem niezły miałam na połowie długości włosów żołto-pomaranczowe refleksy, a reszta dosc ladny chlodny blond, na poczatku wg instrukcji moczyłam wlosy w plukance ale znalazlam lepszy sposob, rozrabiam płukanke z wodą w pojemniku ze sprayem i psikam tylko te fragmenty,ktore mają niepożądany odcien, kolor wyrównuje sie do ladnego naturalnego blondu bez zadnej siwizny czy zielonych refleksów

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania?

Chcesz pochwalić kornela384 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy kolory: zielony
  • osoby dramatu:
    -moje uprzednio rozjaśnione i potraktowane zarówno szamponem odkurczakowującym, jak i stosowną farbą włosy - przed użyciem płukanki ciepławy blond, ale bez brzydkich kurzych bonusów,
    próżna potrzeba wychłodzenia i platynizacji,
    -rzeczona płukanka,
    -nieszczęsna ja.

akt pierwszy:
    uznawszy, że otrzymałam stan neutralny - na którym nieszczęście z mieszaniem pigmentów nie powinno się wydarzyć, postanowiłam zamysł przeprowadzić. Oczywiście, gdybym zostawiła status quo, nie byłoby tragedii. No, ale nie zostawiłam

akt drugi:
    potraktowałam ponad trzy litry wody gdzieś tak lekko poniżej 2/3 nakrętki. "lałam pięć miliardów tego, a i tak prawie nie działa" - czytałam na wizażu. "To i 2/3 na 3l mnie nie zabije" - pomyślałam

akt trzeci:
    i spłukałam, po czym wylazłam spod prysznica w celu skontrolowania sytuacji.

akt trzeci
    wróciłam pod prysznic aby zmarnować cały bajkał wody i modliłam się, żeby to, co zobaczyłam w lustrze, było jakkolwiek odwracalne.

akt czwarty:
    raczej nie było.
    Wysuszyłam włosy. Otoczyła je łuna zieloności. Poczułam się, jakbym dopiero co się w Świtezi utopiła i wylazła. "Moje włosy są zielone" - informuję współlokatora tudzież nadwornego recenzenta i jednocześnie promotora całej tej akcji robienia platyny z rudego.
    "Nie są" - mówi.
    Czujność została uśpiona.

akt piąty:
    tak zwane nazajutrz.
    "Jednak są zielone" konstatuje ów dobry człowiek przy śniadaniu, czym wyprowadza mnie ze wszystkich możliwych równowag.

akt szósty:
    zdesperowana, farbuję włosy (włosy, które były: rozjaśnione, farbowane farbą, która nie przyjęła, i znowu farbowane), czego z przyczyn zawartych w nawiasie pragnęłam uniknąć. Ale mając do wyboru zniszczoną zieleń i zniszczony blond - trudno. Nie będę grinchować tydzień przed świętami. Poszły konie.

akt siódmy, ostatni:
    moje włosy są w kolorze nienazywalnym, jakimś blondopopielowoinszojakimś, ale nie zielonym.
    Dodatkowo, wyglądają jak skrzydła upadłego anioła z "nie z tego świata". Zhajcowane i wystrzępione.
    Skóra głowy również b. niezadowolona z tego, że musiałam ją torturować kolejną koloryzacją.

nie polecam.

O ile na wejściu nie ma się już niemalże platyny, to nie polecam. Nie wiem tylko, po co produkt, który działa tylko wtedy, gdy już osiągnęło się zamierzony skutek.
    Używam tego produktu od: dwóch dniIlość zużytych opakowań: 2/3 nakrętki

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić plastikoje_igristoje za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 309 raz(y)
  • Działa delikatnie, ale efekty są widoczne
  • To moja pierwsza płukanka tego typu. Nie kupowałam fioletowej, ponieważ wydawała mi się zbyt... fioletowa. W związku z tym w drogerii Natura nabyłam wersję srebrną. Wersja srebrna jest również fioletowa, co mnie na początku niemile zdziwiło, ale ostatecznie jest to słabszy fiolet niż w wersji typowo fioletowej. Moje włosy są blond- rozjaśniane i rzadko wpadają w kolor żółty, ale jeśli już się to zdarzy, płukanka jest dobrym sposobem na takie sprawy. Propozycja Delii jest bardzo fajna. Oceniam nieco nowszą wersję- Cameleo w nowym opakowaniu.

Używam jej na dwa sposoby- na początku dodawałam jej do szamponu, później wymyśliłam sposób na to, aby rozcieńczać ją w dużej ilości wody przegotowanej zimnej lub w słabym roztworze naparu z pokrzywy.

Kiedy dodaję jej do szamponu, kolor włosów jest bardziej zimny, ale efekt jest minimalny. Dla mnie ładny. Rozcieńczanie tej płukanki wodą to nie problem, trzeba tylko tej płukanki dolać bardzo mało.

Kolor włosów jest po niej delikatnie schłodzony, ale widać to bardziej aniżeli przy użyciu tej płukanki w szamponie. Włosy uzyskują ładny połysk.

Płukanki używam co trzecie- czwarte mycie włosów po zastosowaniu maseczki i jej zmyciu. Mam włosy długie, więc po wysuszeniu ich zawsze wcieram w kocówki jakiś olejek albo serum.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Na moich włosach ta płukanka zadziałała miałam marchewkowe włosy po rozjaśniaczu, wyglądało to okropnie. Zastanawiałam sie nad kupnem fioletowej płukanki, ale fioletowa niweluje raczej żółty kolor na włosach. Wypłukałam włosy chyba 4 razy, wysuszyłam i nie widze już pomaranczowych włosów!!! Gdzieniegdzie mam nawet siwe włosy, ale nie widac tego jakos bardzo dlatego nie wiem czy mam jeszcze używać tej płukanki. Ogólnie jestem zadowolona. Nie myślałam, że w ciągu 15 minut pozbędę się tego pomarańczowego koloru.

Używam tego produktu od: dzisiaj

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić girlfriendd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra w połączeniu z szamponem/odżywką
  • Używałam tej płukanki początkowo w sposób zalecany przez producenta (przepłukanie wodą z Delią). Ten sposób w żaden sposób nie "ochłodził" mi koloru włosów, tylko je wysuszał. Po kilku miesiącach postanowiłam dodać jej do szamponu i odżywki. Moje włosy faktycznie mają chłodniejszy, popielaty odcień. Płukanka jest wydajna (w końcu niewiele trzeba użyć, by zabarwić coś na fioletowo) i tania.

Chcesz pochwalić Folowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest?!
  • Nie było płukanki z Joanny, o Srebrzyku nie wspomnę. Płukanka w ogóle nie zabawiła włosów, tylko... skórę głowy! Używałam dwa razy. Dałam za nią 8 zł, to dwie dobre czekolady.

Używam tego produktu od: dwa użycia, ostatnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

Chcesz pochwalić madaoization za czytelną i pomocną recenzję?
  • BADZIEW-SZKODA PIENIĘDZY !!! NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!
  • Totalna porażka.Kupiłam ponieważ nie było akurat płukanki z Joanny.Pomimo stosowania z uporem maniaka w różnych proporcjach nie dało to żadnego efektu,poza przesuszeniem włosów!Totalna porażka.Zero efektu!Włosy po płukaniu-twarde i sztywne.Nie to co Joannie-miękkie i puszyste.Szkoda fatygi i wydanych kilku złotych-NEVER!Daje 1/2 gwaizdki tylko dlatego,że nie można dać mniej.

Używam tego produktu od: m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Like_a_women za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij