Delia, Płukanka do włosów srebrna

Powiększ Delia, Płukanka do włosów srebrna

Zgłaszająca osoba: dziuniaaa

Płukanka niweluje żółty kolor powstający na blond włosach, nadaje jasny,lekko popielaty odcień. Do włosów siwych i rozjaśnionych.

Cena: 5,80zł / 150ml

• Tylko dla zdrowych włosów
  • Sama nie wiem jak mam ocenić tą płukankę. Ma zarówno plusy jak i minusy. Pierwszy raz użyłam płukanki, żeby tą leciutką żółć znieść

Może zacznę od pozytywnych stron:
    - faktycznie niweluje ciepłe odcienie, ochładza je
    - Dostępna prawie w każdej drogerii
    - przystępna cena
    - wydajna, wystarczy na 2 litry troszkę pokropić, żeby woda się lekko zabarwiła a już daje efekt

Minusy:
    - wysusza włosy, co powoduje ich elektryzowanie się
    - Niezbyt wygodna w użyciu, ale myślę że gdy doda się ją do buteleczki z szamponem i odżywką powinno być praktyczniej

Ilość zużytych opakowań: 1/10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Elferye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brudny szary kolor a włosy suche....
  • Nie spełniła moich oczekiwań. Kupiłam bo skończył mi się szampon o tego typu działaniu. Efekt płukanki Delia jest dziwny, zupełnie inny niż dotychczasowy szampon.
    Dopiero teraz zrozumiałam co to znaczy wysuszanie włosów przez tego typu produkty, są matowe i suche. Zółć nie jest stonowana a jest jakby brudna nie świeża, to samo jaśniejsze pasma nie są ochłodzone ale jakby poszarzałe. Żałuję, że to coś kupiłam bo kolor wygląda jak brudny i nie świeży, zielonkawy.
    Dodatkowo nie pasuje mi forma samej płukanki jako płukanki, wolę szampon.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1/20 opakowania

Chcesz pochwalić justina1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja polecam
  • podchodziłam do tego produktu sceptycznie, ale okazał się całkiem niezły miałam na połowie długości włosów żołto-pomaranczowe refleksy, a reszta dosc ladny chlodny blond, na poczatku wg instrukcji moczyłam wlosy w plukance ale znalazlam lepszy sposob, rozrabiam płukanke z wodą w pojemniku ze sprayem i psikam tylko te fragmenty,ktore mają niepożądany odcien, kolor wyrównuje sie do ladnego naturalnego blondu bez zadnej siwizny czy zielonych refleksów

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania?

Chcesz pochwalić kornela384 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trzy kolory: zielony
  • osoby dramatu:
    -moje uprzednio rozjaśnione i potraktowane zarówno szamponem odkurczakowującym, jak i stosowną farbą włosy - przed użyciem płukanki ciepławy blond, ale bez brzydkich kurzych bonusów,
    próżna potrzeba wychłodzenia i platynizacji,
    -rzeczona płukanka,
    -nieszczęsna ja.

akt pierwszy:
    uznawszy, że otrzymałam stan neutralny - na którym nieszczęście z mieszaniem pigmentów nie powinno się wydarzyć, postanowiłam zamysł przeprowadzić. Oczywiście, gdybym zostawiła status quo, nie byłoby tragedii. No, ale nie zostawiłam

akt drugi:
    potraktowałam ponad trzy litry wody gdzieś tak lekko poniżej 2/3 nakrętki. "lałam pięć miliardów tego, a i tak prawie nie działa" - czytałam na wizażu. "To i 2/3 na 3l mnie nie zabije" - pomyślałam

akt trzeci:
    i spłukałam, po czym wylazłam spod prysznica w celu skontrolowania sytuacji.

akt trzeci
    wróciłam pod prysznic aby zmarnować cały bajkał wody i modliłam się, żeby to, co zobaczyłam w lustrze, było jakkolwiek odwracalne.

akt czwarty:
    raczej nie było.
    Wysuszyłam włosy. Otoczyła je łuna zieloności. Poczułam się, jakbym dopiero co się w Świtezi utopiła i wylazła. "Moje włosy są zielone" - informuję współlokatora tudzież nadwornego recenzenta i jednocześnie promotora całej tej akcji robienia platyny z rudego.
    "Nie są" - mówi.
    Czujność została uśpiona.

akt piąty:
    tak zwane nazajutrz.
    "Jednak są zielone" konstatuje ów dobry człowiek przy śniadaniu, czym wyprowadza mnie ze wszystkich możliwych równowag.

akt szósty:
    zdesperowana, farbuję włosy (włosy, które były: rozjaśnione, farbowane farbą, która nie przyjęła, i znowu farbowane), czego z przyczyn zawartych w nawiasie pragnęłam uniknąć. Ale mając do wyboru zniszczoną zieleń i zniszczony blond - trudno. Nie będę grinchować tydzień przed świętami. Poszły konie.

akt siódmy, ostatni:
    moje włosy są w kolorze nienazywalnym, jakimś blondopopielowoinszojakimś, ale nie zielonym.
    Dodatkowo, wyglądają jak skrzydła upadłego anioła z "nie z tego świata". Zhajcowane i wystrzępione.
    Skóra głowy również b. niezadowolona z tego, że musiałam ją torturować kolejną koloryzacją.

nie polecam.

O ile na wejściu nie ma się już niemalże platyny, to nie polecam. Nie wiem tylko, po co produkt, który działa tylko wtedy, gdy już osiągnęło się zamierzony skutek.
    Używam tego produktu od: dwóch dniIlość zużytych opakowań: 2/3 nakrętki

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić plastikoje_igristoje za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Działa delikatnie, ale efekty są widoczne
  • To moja pierwsza płukanka tego typu. Nie kupowałam fioletowej, ponieważ wydawała mi się zbyt... fioletowa. W związku z tym w drogerii Natura nabyłam wersję srebrną. Wersja srebrna jest również fioletowa, co mnie na początku niemile zdziwiło, ale ostatecznie jest to słabszy fiolet niż w wersji typowo fioletowej. Moje włosy są blond- rozjaśniane i rzadko wpadają w kolor żółty, ale jeśli już się to zdarzy, płukanka jest dobrym sposobem na takie sprawy. Propozycja Delii jest bardzo fajna. Oceniam nieco nowszą wersję- Cameleo w nowym opakowaniu.

Używam jej na dwa sposoby- na początku dodawałam jej do szamponu, później wymyśliłam sposób na to, aby rozcieńczać ją w dużej ilości wody przegotowanej zimnej lub w słabym roztworze naparu z pokrzywy.

Kiedy dodaję jej do szamponu, kolor włosów jest bardziej zimny, ale efekt jest minimalny. Dla mnie ładny. Rozcieńczanie tej płukanki wodą to nie problem, trzeba tylko tej płukanki dolać bardzo mało.

Kolor włosów jest po niej delikatnie schłodzony, ale widać to bardziej aniżeli przy użyciu tej płukanki w szamponie. Włosy uzyskują ładny połysk.

Płukanki używam co trzecie- czwarte mycie włosów po zastosowaniu maseczki i jej zmyciu. Mam włosy długie, więc po wysuszeniu ich zawsze wcieram w kocówki jakiś olejek albo serum.

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Na moich włosach ta płukanka zadziałała miałam marchewkowe włosy po rozjaśniaczu, wyglądało to okropnie. Zastanawiałam sie nad kupnem fioletowej płukanki, ale fioletowa niweluje raczej żółty kolor na włosach. Wypłukałam włosy chyba 4 razy, wysuszyłam i nie widze już pomaranczowych włosów!!! Gdzieniegdzie mam nawet siwe włosy, ale nie widac tego jakos bardzo dlatego nie wiem czy mam jeszcze używać tej płukanki. Ogólnie jestem zadowolona. Nie myślałam, że w ciągu 15 minut pozbędę się tego pomarańczowego koloru.

Używam tego produktu od: dzisiaj

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić girlfriendd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra w połączeniu z szamponem/odżywką
  • Używałam tej płukanki początkowo w sposób zalecany przez producenta (przepłukanie wodą z Delią). Ten sposób w żaden sposób nie "ochłodził" mi koloru włosów, tylko je wysuszał. Po kilku miesiącach postanowiłam dodać jej do szamponu i odżywki. Moje włosy faktycznie mają chłodniejszy, popielaty odcień. Płukanka jest wydajna (w końcu niewiele trzeba użyć, by zabarwić coś na fioletowo) i tania.

Chcesz pochwalić Folowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest?!
  • Nie było płukanki z Joanny, o Srebrzyku nie wspomnę. Płukanka w ogóle nie zabawiła włosów, tylko... skórę głowy! Używałam dwa razy. Dałam za nią 8 zł, to dwie dobre czekolady.

Używam tego produktu od: dwa użycia, ostatnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 jednego

Chcesz pochwalić madaoization za czytelną i pomocną recenzję?
  • BADZIEW-SZKODA PIENIĘDZY !!! NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!
  • Totalna porażka.Kupiłam ponieważ nie było akurat płukanki z Joanny.Pomimo stosowania z uporem maniaka w różnych proporcjach nie dało to żadnego efektu,poza przesuszeniem włosów!Totalna porażka.Zero efektu!Włosy po płukaniu-twarde i sztywne.Nie to co Joannie-miękkie i puszyste.Szkoda fatygi i wydanych kilku złotych-NEVER!Daje 1/2 gwaizdki tylko dlatego,że nie można dać mniej.

Używam tego produktu od: m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Like_a_women za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • cudny polusk po pierwszym zastosowaniu zwlaszcza na rozjasnionych wlosach mialam troche za bardzo popielate7brudne, ale po zmyciu szamponem na drugi dzien szamonem i nalozeniu odzywki, oniemialam, blask jakbym cale wlosy wysmarowala jedwabiem, ale nie byly przetluszczone jak po jedwabiu po prostu cudo na wlosy i piekny!!!! polysk

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 zakretki na 2 litry wody jak na opakowaniu

Chcesz pochwalić fossenb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Kupiłam tą płukankę z myślą, że będzie działać jak srebrzyk ( nigdy go nie miałam , ale wyczytałam bardzo dużo pozytywnych opinii !) srebrna to srebrna w końcu Ale to nie to chyba że ktoś lubi mieć siwe włosy , totalnie szare zamiast piękny zimny blond

A wiec ja dawałam jedną nakrętkę do ok 2 l wody i nigdy nie miałam problemu z zabarwieniem włosów na fioletowo

MINUSY
    - wysusza (ale minimalnie , nie tak jak szampon z joanny który chyba całą wodę wyciąga z włosa )

-włosy są po nim szare ,a nie blond z poświata srebrną

- zawiera Basic blue który w połączeniu z przeżółkłymi włosami daje - ZIELONY ODCIEŃ -,-
    niby ma tam jeszcze Basic red co ma eliminować kolor zielony ale po moich włosach tego nie widać żeby coś zaradziło, bo mają zieloną poświatę

- łapie tylko włosy robione rozjaśniaczem ,a farbę tylko lekko , minimalnie rozjaśnia ale tego prawie nie widać

- nie łapie odrostów chodź naturalny też mam blond

- trzeba uważać bo plami i można niektórych rzeczy już nie domyć

No cóż teraz tylko szukać srebrzyka , bo to nawet nie wart jest tych 6 zł

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić Koneksja za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Wlosy mam blond, rozjasnione. Uzylam pare razy ale nie przekonuje mnie ona , po prostu nie tego oczekiwalam. Plukanka w moim przypadku powoduje ze kolor jest mega mega fioletowy, a i tak daje mniej niz zaleca producent. Na calych wlosach efekt jak dla mnie jest tragiczny, wygladam kosmicznie. Nie podoba mi sie. Raz dalam odzywke na same konce, troche poprzeciagalam i wyszlo fajnie. Jako taki bajer fajnie ale nie na codzien.

Używam tego produktu od: nie pamietam, kupilam jakis rok temu
    Ilość zużytych opakowań: caly czas jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalna
  • Użwywam płukanki już od 4 miesięcy cały czas z nadzieją,że zneutralizuje mój rudawy odcień na włosach. Płuczę nawet w 1-2 nakrętkach w małej ilości wody,a następnie trzymam trochę na włosach zanim spłuczę i ...nic, żadnego efektu! Strata czasu i pieniędzy. A szkoda,bo dobrze się zapowiadała i miałam wielke nadzieje.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić haniulla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalna
  • Od wielu lat używam płukanek do włosów i zawsze była to fioletowa Celia. Niestety ostatnio jest nie do zdobycia, a ja na gwałt potrzebowałam płukanki, która nie raz ratowała mi kolor włosów na głowie. Nie było fioletowej, więc wzięłam srebrną. W domu bardzo się ucieszyłam widząc, że wygląda dokładnie tak samo jak fioletowa - "pewnie jest identyczna!" - pomyślałam naiwnie.

Ale okazało się, że to nie to samo... Płukanka nie złapała w ogóle odrostu, który miał kolor ciepłego (grrr) blondu. Za to bardzo mocno złapała włosy rozjaśniane kiedyś rozjaśniaczem. Te włosy nabrały odcienia intensywnego szarego srebra! No to mam srebrną płukankę... Poszłam na Sylwestra wyglądając jak LALKA BARBIE. Srebro lśniło sztucznością. Po prostu katastrofa

Dziewczyny, nie zrażajcie się do płukanek przez tą jedną. Prawdziwa płukanka potrafi zdziałać cuda!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno, którego nie zamierzam zużyć

Chcesz pochwalić margitta za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyciła mnie
  • naczytałam sie pozytywnych opinii na wizazu i kupilam. Potrzebowalam pomocy bo pomalowalam wloski z brazu na blond (farba fryzjerska) ale i tak wyszla marchewka. Myślałam , ze ta płukanka pomoze mi stonowac ten wściekły kolor ale pomylilam sie. Nie dosc, ze bardzo przesusza wlosy, ma ochydny zapach i kolor to jeszcze trudno ja dostac. nic mi nie pomogla, kasa wyrzucona w bloto. Ostatecznie musialam przemalowac wlosy na ciemny co mam nadzieje, nie odbije sie negatywnie na moich slabych juz wloskach. NIE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: miesiaca moze dwóch
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 jednego (kilka aplikacji)

Chcesz pochwalić diana171615 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • włosy miałam średni blond, z przebłyskami dawnej rudości, płukanka ładnie rozjaśniła mi włoski i zniwelowała rudy odcień.

+wydajność
    + niska cena
    +dostępność

- trzeba uważać, by nie poplamić siebie i wystkiego w około

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asitkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • płukanki są dobre
  • Płukanki srebrna i fioletowa są dobre ale pożądany efekt otrzymuje się po kilku albo nawet po kilkunastu myciach i płukaniach (w zależności od stopnia zażółcenia włosów). Kilka lat temu rozjaśniałam włosy i zawsze wychodziły zażółcone i płukanie włosów po każdym myciu doprowadziło do platyny.
    Do tego typu kosmetyków trzeba mieć cierpliwość. Po jednym zabiegu nie widać efektów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ewelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna.
  • Kupiłam ją kiedy bywały problemy z kolorem. Miałam włosy między rudością a blondem i chciałam poskromić trochę te żółtawe refleksy.

Plusy ;
    - Duże, zdaje się wydajne opakowanie.
    - Jest skuteczna. Trzeba uważać żeby nie przeholować.
    - Cena.

Minusy ;
    - Producent obiecuje niwelowanie żółtego koloru. Miał rację. Niestety miejscami włosy "złapały" mi dziwny kolor. Ciężko było to wywabić. Do tej pory zmywam z włosów zielonkawo-popielate refleksy.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: użyłam tylko raz

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • to zalezy..
  • Stosowana w umiarkowanych ilosciach dziala, ale tylko na cale rozjasnione wlosy, ja mam juz niestety odrosty swoje blond i naturalnego wlosa nie lapie...smiesznie to wyglada. Uzywalam jej dawno temu i pamietam, ze bylam zadowolona, no ale mialam swiezo rozjasniane wlosy, teraz daje 2,5, bo nie dosc, ze nie lapie calych wlosow, to nawet tyn, ktore zlapala, nadala taki dziwny, siwy matowy odcien...nie jestem zadowolona..a poza tym pamietam, ze z czasem w ogole przestawala dzialac na moje wlosy :P...kilka pierwszych uzyc ok, a potem zupelne nic, a jak dalam kapke wiecej- matowy baklazan, brzydki, niezdrowy blond :/

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ita23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedzieć
  • Pierwsza płukanka zastosowana przeze mnie. Efekt trudno ocenić.

+ niweluje żóty odcień, choć trudno dobrać odpowiednią dawkę kosmetyku. Proponowana przez producenta na moje średnio długie włosy to sa mało ale niestety raz przedawkowałam a kolor schodził mi dobre kilka dni.
    - wydajność,

- niestety bardzo wysusza i plącze włosy.

Plusy i minus, prawie się niwelują choć oczywiście podstawowym zadaniem jest usunięcie żółtawych odcieni a to akurat działa.

3 gwiazdki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić slave_of_rock za czytelną i pomocną recenzję?
  • To działa!
  • To jest mega. Miałam odcień rudawego na wlosach i normalnie jak wypłukałam te włosy to na reszcie się pozbłam tego odcienia! Pomijając że wyszedł troche siwy, no ale ważne że nie ma żadnych rudych pobłysków!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Agatuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez efektów
  • Kupiłam, użyłam...i niepotrzebnie wydałam pieniądze. Na włosach brak jakiegokolwiek efektu. Natomiast wszystko dookoła(wanna, prysznic itd.) zabarwiło się na fioletowo i ciężko było to domyć.

Używam tego produktu od: 6mies.
    Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić Just_Wrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Niewiele farb daje zimy ocień blond, zazwyczaj wszystkie kończą się jajecznicą na głowie, czego nienawidzę. Blond ma też to do siebie, że zmienia barwę po jakimś czasie (woda itd).
    Płukanka stosowana z umiarem ochładza żółte tony na włosach. Włosy farbuje goldwellem o zimny odcieniu w salonie, ale wiadomo,że po 2 miesiącach włosy nie mają już takiego połysku i koloru.
    Płukanka nadaje zimny odcień i odrosty nie są tak widoczne.
    Dla osób, którym wyszła na głowie szara babcia _ polecam umiar, parę kropli a efekty są powalające.
    Stosuję raz w tygodniu i wystarcza. Nie wysusza włosów chyba, że ktoś wleje do wody całą butelkę
    Bardzooo wydajna i śmiesznie tania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić White_witch za czytelną i pomocną recenzję?
  • ;D
  • Witam moim zdaniem opisywana płukanka jest nie szkodliwa, Farbując mojemu narzeczonemu włoski , byliśmy zadowoleni z niej , miał zarąbiście Srebrne włoski,Teraz i ja zamierzam sobie jej użyć do koloryzacji^^.

Używam tego produktu od: Używam tego produktu , od kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Zużyte 2 opakowania ;D .

Chcesz pochwalić Biaszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie platynka
  • od razu zaznaczam ze to jest moja pierwsza plukanka, ale chyba ostatnia
    pierwszy kontakt wygladal dosc dziwnie wzielam dzbanek od napojow do lazienki 1/3 nakretki i polewanko hahahah no niestety kolor wyszedl fioletowy ale zmyl sie po dwukrotnym natychmiastowym zmyciu. Sam fiolet, a pozostala... woooow piekny zimny blond!!!
    potem dolalam plukanke do bezbarwnego szamponu, az uzyskala odcien... denaturatu :P i najpierw nakladam szampon na glowe, czekam chwile i delikatnie myje wloski, efekt tez wielkie wooow
    jak zapomne po kapieli uzyc plukanki, wlewam wode do zlewu pol nakretki, plucze glowe i tez... wow
    wlosy po plukance sa fajne uzywam sporo kosmetykow do wlosow wiec nie wiem czy ten blysk to od niej, efekt trzyma sie dlugo niczego nie brudzi, koszt to ok 6 zl
    jedyny minusik to to, ze jak z butelki cos skapnie na wanne, reke i szybko nie zmyjesz to masz troszke bardziej uporczywa plame, ale juz uwazam, naprawde polecam
    chociaz jeszcze chce ja porownac z tym szamponem joanny dla blondynek ae ona zostanie ze mna 4everUżywam tego produktu od:3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:pol

Chcesz pochwalić tworazka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij