Kolastyna, Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Powiększ Kolastyna, Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Zgłaszająca osoba: silver_moon

Emulsja przyspieszająca opalanie w spray`u gwarantuje piękną opaleniznę w krótkim czasie, a jednocześnie pielęgnuje i chroni skórę. Specjalnie opracowana formuła, dzięki zawartości aktywatora opalania, zapewnia mocniejszą i trwalszą opaleniznę. Masło Karite - naturalny filtr ochronny, głęboko nawilża i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. D-pantenol łagodzi skutki nadmiernego opalania.

Skład: Aqua, Cyprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Butyrospermum Parkii, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Triethanolamine, Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Arginine HCL, Ornithine HCL, Tyrosine, Parfum, Disodium EDTA, Silica, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene. (13.11.2009)

/mg/

• Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • nie wiem czy przyspiesza ale nawilża
  • Zakupiłam poniewaz chodze na solarium i chciałam uzyskac szybki efekt. Efekt jest ale to za sprawa też tego, ze łykam codziennie beta-karoten.
    Nie zauwazyłam wiec jakiesgos duzego efektu. Przed pojsciem do solarium biore prysznic i nakładam kolastyne tak jak balsam , skóra jest bardzo delikatna , tworzy sie cieniutki film na niej to chyba za sprawa Masła Karite. Przyspieszacz jakos szczególnie nie przyspieszył niczego ale zdecydowanie dobrze nawilża , skóra jest sliska, napieta i jakby ujedrniona. Dobrze sie nakłada gdyz buteleczka ma spray. U mnie sprawdził sie bardziej jako balsam niz jako przyspieszacz

Używam tego produktu od: lipiec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić asjaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak!
  • produkt przegenialny.

Zdecydowałam się kupić przyspieszać ponieważ, nie mam wiele czasu na opalanie, ze względu na małą ilość słonecznych dni, oraz pracę.

Kupiłam w ciągu miesiąca drugą buteleczkę, używałam podczas opalania z przyjaciółką. kilka razy w ciągu opalania. Opalenizna jest pięknie naturalna, skóra przede wszystkim jest ładnie opalona, nie jest poparzona. Opalenizna utrzymuje się długo.

Polecam!!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić izzie1304 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Pomyłka
  • Nie spełnia zapewnień producenta.
    Opalam się tak samo bez tego produktu jak i po jego użyciu.
    Nie zauważyłam żadnego przyspieszenia czy brązowej opalenizny.

Nie ma sensu wydawać pieniędzy na ten produkt.
    Daję dwie gwiazdki za ładny zapach i dobrą aplikację.

Używam tego produktu od: Jeden sezon
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwswzego 150 ml

Chcesz pochwalić >>> za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam!
  • to z pewnością nie jest przyspieszacz i nie turbo wręcz przeciwnie opóźnia opalanie. leżałam cały dzień na mocnym słońcu i trochę tylko mnie wzięło a po kąpieli zmyła się cała opalenizna nie tylko po tym niby przyspieszaczu ale i tą która miałam wcześniej więc to badziewie jakich mało! pół gwiazdki, że się nie klei...

Używam tego produktu od: jeden dzień i więcej nie będę
    Ilość zużytych opakowań: nie całe

Chcesz pochwalić j84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Turbu przyspieszacz z Kolastyny to chyba najfajnieszy produkt do opalania jakiego używałam. Bardzo lubię jego zapach i uczucie jakie zostawia na skórze, jest miękka i nawilżona. Faktycznie daje efekt przyspieszenia i opalenizna jest złocista.
    Produkt jest bardzo wydajny, kupuje jedno opakowanie na sezon i używam przy każdym opalaniu a i tak nie daje rady zużyć całego. Czasami stosuję go podczas opalania na solarium i tak także sprawdza się świetnie.
    Szybko się wchłania, przyjemnie mnie się go używa.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

Chcesz pochwalić magda2672 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • + nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha
    + faktycznie przyspieszył powstanie ładnej, brązowej opalenizny (używany w zestawie z odpowiednimi filtrami)
    + konsystencja mleczka jest bardzo przyjemna, dobrze się aplikuje, nie spływa, fajnie nawilża
    +/- cena
    - ważność tylko 6 miesięcy po otwarciu - produkt jest duży, a na przyszły sezon przydałoby się kupić nowy, a ten wyrzucić...

Używam tego produktu od: sezon

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jastem bardzo zadowolona
  • Jestem zachwycona!!!moja skóra jest strasznie oporna na słońce...kupiłam już nie jeden przyspieszacz ,ale nie dawał takiego efektu.Używam go narazie do opalania w solarium i jest "rewelka"ale chetnie sprawdzę Go też w naturalnym słońcu.Dzięki Bogu się nie klei(nie znosze jak balsamy kleją się!!!)jak dla mnie troche ma dziwny zapach ale co tam....ważne ze nie zostawia zacieków a opalenizna ma śliczny kolor.POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asica21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie ok ....
  • Po pierwsze nie wiem dlaczego jest w zapomnianych komsetykach skoro w drogeriach jest dostępny nadal ... ale mniejsza z tym ....

Jeśli chodzi o przyspieszacz ... hmmm za te pieniądze nie jest zły , ale jak to mówią niczego nie urywa To znaczy ...jeśli słoneczko jest naprawdę mocne ... czyli opalamy się np . w turcji egipcie...czy na kanarach ... jest na skórze uczucie przyspieszania opalania ... jeśli jednak chodzi o nasze polskie sloneczko ... no cóż ... mam wrażenie że lepiej opalać sie bez niż z tym przyspieszaczem . Mimo wszystko ma fajną konsystencję i fajnie pachnie . Ogólnie jest dostępny , wydajny , i nie kosztuje dużo . W sytuacjach awaryjnych można używać po kąpielach w słonym morzu - gdy nie ma pod ręką balasamu nawilżającego - poniewaz fajnie nawilża ... mimo wszytko daję 3 gwiazdki ponieważ znajome mówią że moja ocena jest wyśrubowana bo zakochałam się w innym przyspieszaczu .... a kolastyna jest naprawdę fajna ... także zostawiam do samooceny . Dla mnie naciągane 3 gwiazdki i nic więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Dla mnie jest świetny
    Zaczne od opakowania wygodny bo w sprayu
    Rzeczywiście przyspiesza opalanie! Ładnie pachnie taką oliwką jakby, nawilża, jest wydajny, w cenie taki średni Dobrze sie rozsmarowuje u mnie same plusy

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Stylowo Lepsza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Naprawdę przyspiesza opalanie - to nie jest tylko chwyt marketingowy! Wytarczy popsikać się nim i wyjść na godzinkę na słońce, by nasza skóra nabrała pięknej opalenizny. W te wakacje nie rozstawałam się z nim na krok Dodatkowo bardzo ładnie pachnie i jest super wydajny.
    Byłby ideałem, gdyby nie jeden minus - nie chroni w żaden sposób przed promieniami UV. A szkoda, gdyby nie to,byłby na pewno moim KWC

Używam tego produktu od: początku wakacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotalina za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij