Kolastyna, Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Powiększ Kolastyna, Turbo przyspieszacz opalania w spray`u

Zgłaszająca osoba: silver_moon

Emulsja przyspieszająca opalanie w spray`u gwarantuje piękną opaleniznę w krótkim czasie, a jednocześnie pielęgnuje i chroni skórę. Specjalnie opracowana formuła, dzięki zawartości aktywatora opalania, zapewnia mocniejszą i trwalszą opaleniznę. Masło Karite - naturalny filtr ochronny, głęboko nawilża i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Witamina E neutralizuje działanie wolnych rodników i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek. D-pantenol łagodzi skutki nadmiernego opalania.

Skład: Aqua, Cyprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Panthenol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Butyrospermum Parkii, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Triethanolamine, Methylparaben, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Arginine HCL, Ornithine HCL, Tyrosine, Parfum, Disodium EDTA, Silica, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene. (13.11.2009)

/mg/

• w porządku
  • + nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha
    + faktycznie przyspieszył powstanie ładnej, brązowej opalenizny (używany w zestawie z odpowiednimi filtrami)
    + konsystencja mleczka jest bardzo przyjemna, dobrze się aplikuje, nie spływa, fajnie nawilża
    +/- cena
    - ważność tylko 6 miesięcy po otwarciu - produkt jest duży, a na przyszły sezon przydałoby się kupić nowy, a ten wyrzucić...

Używam tego produktu od: sezon

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jastem bardzo zadowolona
  • Jestem zachwycona!!!moja skóra jest strasznie oporna na słońce...kupiłam już nie jeden przyspieszacz ,ale nie dawał takiego efektu.Używam go narazie do opalania w solarium i jest "rewelka"ale chetnie sprawdzę Go też w naturalnym słońcu.Dzięki Bogu się nie klei(nie znosze jak balsamy kleją się!!!)jak dla mnie troche ma dziwny zapach ale co tam....ważne ze nie zostawia zacieków a opalenizna ma śliczny kolor.POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić asica21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogólnie ok ....
  • Po pierwsze nie wiem dlaczego jest w zapomnianych komsetykach skoro w drogeriach jest dostępny nadal ... ale mniejsza z tym ....

Jeśli chodzi o przyspieszacz ... hmmm za te pieniądze nie jest zły , ale jak to mówią niczego nie urywa To znaczy ...jeśli słoneczko jest naprawdę mocne ... czyli opalamy się np . w turcji egipcie...czy na kanarach ... jest na skórze uczucie przyspieszania opalania ... jeśli jednak chodzi o nasze polskie sloneczko ... no cóż ... mam wrażenie że lepiej opalać sie bez niż z tym przyspieszaczem . Mimo wszystko ma fajną konsystencję i fajnie pachnie . Ogólnie jest dostępny , wydajny , i nie kosztuje dużo . W sytuacjach awaryjnych można używać po kąpielach w słonym morzu - gdy nie ma pod ręką balasamu nawilżającego - poniewaz fajnie nawilża ... mimo wszytko daję 3 gwiazdki ponieważ znajome mówią że moja ocena jest wyśrubowana bo zakochałam się w innym przyspieszaczu .... a kolastyna jest naprawdę fajna ... także zostawiam do samooceny . Dla mnie naciągane 3 gwiazdki i nic więcej

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Dla mnie jest świetny
    Zaczne od opakowania wygodny bo w sprayu
    Rzeczywiście przyspiesza opalanie! Ładnie pachnie taką oliwką jakby, nawilża, jest wydajny, w cenie taki średni Dobrze sie rozsmarowuje u mnie same plusy

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Stylowo Lepsza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Naprawdę przyspiesza opalanie - to nie jest tylko chwyt marketingowy! Wytarczy popsikać się nim i wyjść na godzinkę na słońce, by nasza skóra nabrała pięknej opalenizny. W te wakacje nie rozstawałam się z nim na krok Dodatkowo bardzo ładnie pachnie i jest super wydajny.
    Byłby ideałem, gdyby nie jeden minus - nie chroni w żaden sposób przed promieniami UV. A szkoda, gdyby nie to,byłby na pewno moim KWC

Używam tego produktu od: początku wakacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kotalina za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 54 raz(y)
  • Rewelacja!
  • Kupiłam zniechęcona produktem ziaji o tym samym przeznaczeniu.

Ten przyspieszacz okazał się rewelacyjny!

Plusy:

+ładnie pachnie
    +wydajny
    +niestłusty- ładnie się wchłania
    +faktycznie pzyspiesza opalanie! bardzo wolno się opalam- a z tym kosmetykiem wystarczy pół godziny na słońsu i widać, że skóra się rumieni
    +fajna aplikacja.

Minusów nie ma!
    Polecam!

dostępny w naturze i schleckerze

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Jest najlepszy z najlepszy.
    Stosowałam wczesniej Ziaja masło kakaowe owszem tez był ok, ale ten kupilam kiedyś zeby zobaczyc efekty i sa powalające. Jestem bardzo zadowolona z niego. Kazdemu go polecam. Ma kremowa konsystencję, nie brudzi, nie tłuści. przyjemny zapach kakaowy no nie ma sie do czego przyczepić. Zawsze smaruje sie kremem z filtrem minimum 20 a dopiero póżniej nakładam turbo przyspieszacz. mimo tak wysokiego filtra opalam sie szybko.Polecam szczegolnie dla osób o ciut ciemniejszej karnacji wtedy opalenizna jest pieknego koloru złoto-brazowego

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić martusska20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani tak ani nie
  • PLUSY:
    - ładnie pachnie
    - nawilża
    - ekonomiczny
    - aplikator - spray
    - lekkie, poręczne opakowanie

MINUSY:
    - nie przyspiesza opalania (może to wina mojej skóry)
    - trzeba wklepywać dodatkowo emulsję z filtrem

Próbowałam tego produktu na słońcu, nie na całym ciele tylko na nogach i nic z tego, pozostały blade, ale dam mu jeszcze szanse w przyszłe wakacje.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zOya127 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porsche wśród przyspieszaczy)
  • Absolutnie najlepszy przyspieszacz opalania, jego stosowanie to prawdziwa przyjemność.

+wygodny sposób aplikacjii-spray
    +świena konsystencja-lekkie mleczko
    +super wydajny
    +lekki, świeży, błyskawicznie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na skórze
    +przyspiesza opalanie!
    +cudownie nawilża skórę, dba o nią, pielęgnuje
    +skóra po opalaniu nigdy nie jest wysuszona, przedłuża trwałość brązu na skórze
    +miłe dla oka opakowanie
    +cena
    +dostępność
    +jest lekki-przypadnie do gustu nawet panom
    +można spokojnie nakładać na krem z filtrem (a nawet wypadałoby-nie obciąża dodatkowo skóry, dobrze współgra z filtrami)

Mój must have wakacyjny!

Używam tego produktu od: co roku w lecie
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Lady_Kala za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!!!!
  • plusy:
    +tani
    +wydajny
    +poręczne opakowanie
    +ładnie pachnie
    +nawilża skórę
    +znacznie przyspiesza proces opalania, słońce dużo szybciej łapie, skóra opala się na ładny brązowy kolor, polecam na plaże jak i do solarium

wypróbowałam wiele przyspieszaczy, po których nie widziałam szczególnych efektów, natomiast ten jest godny polecenia !!!!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić niuniucha89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam do niego sentyment
  • Był to mój pierwszy przyspieszacz opalania i jakoś pozostał mi sentyment do niego.
    Jego największą zaletą jest działanie. Mam bardzo jasną skórę, która trudno się opala i zazwyczaj na początku przypomina gotowanego raka. Jednak przy używaniu tego kosmetyku dekolt i ramiona od razu przybierały brązową barwę.
    Poza tym przyspieszacz ma ładny zapach. Zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, ułatwiającym aplikację - nie ma ryzyka, że coś się wyleje. Można dozować bezpośrednio na ciało. Dozownik działa bez zarzutu, nie zacina się, nie pryska po wszystkim.

Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu

Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mam straszny problem z opaleniem nóg i dlatego postanowiłam kupić przyspieszacz. Padło na ten . Muszę przyznać, że fajna konsystencja i ładnie pachnie ale czy przyspiesza opalanie to sama nie wiem ponieważ dopóki moje nogi były blade to mimo używania tego przyspieszacza wcale nie opalały się szybciej jednak gdy nabrały już jakiegoś kolorku (po dłuższym czasie) to dopiero wtedy zauważyłam jego działanie. Także używam teraz tego przspieszacza tylko wtedy kiedy mam już lekką opalenizne bo wtedy wiem, że działa. Mimo tego, że mam dość wrażliwe ciało to nie wyskoczyła mi żadna wysypka.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cerfona za czytelną i pomocną recenzję?
  • P0ięknie pachnący zatykacz
  • Zdecydowanie nie polecam jako kosmetyk do opalania. Strasznie zatyka pory, powstaje po nim wysypka. Nie zauwazylam specjalego przyspieszenia powstawania opalenizny, choc faktycznie, gdy juz byla-byla brazowa a skora ladnie nawilzona.
    Plusy:
    - piekny zapach, az chce sie zjeść
    - .....i to wszystko .....niestety

Używam tego produktu od:zeszłe lato

Chcesz pochwalić Madziolinka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nie przyspiesza
  • Ma same zalety poza tym, ze niestety nie przyspiesza opalania. Pieknie pachnie, dobrze sie rozsmarowuje, ma ladne opakowanie, skora po opalaniu nie staje sie czerwona zapewne dzieki niemu, ale niestety wole kupowac duzo drozsze kosmetyki przyspieszajace opalanie dostepne w solarium niz to.

Używam tego produktu od:uzylam 2 razy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić eir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie wysypka byłby super
  • Gdyby nie jedno "ale" byłabym z niego zadowolona. Bardzo przyśpiesza powstawanie opalenizny. Gdy opalałam się w solarium bez żadnego przyśpieszacza robiłam się po prostu czerwona, po zejściu tego byłam dalej tak blada jak wcześniej. Natomiast po zastosowaniu przyśpieszacza Kolastyny efekt był natychmiastowy, już po pierwszym użyciu pojawiła się ładna opalenizna. Dzięki opakowaniu w postaci w sprayu wygodnie się go rozprowadza. Ma przyjemną konsystencję. Jednak ma jedną, dla mnie niewybaczalną wadę: w krótkim czasie od rozprowadzenia na skórze na obszarze tułowia wyskakiwała mi okropnie swędząca wysypka, która schodziła dopiero jakiś czas od zmycia przyśpieszacza ze skóry. Być może jest to sprawa indywidualna, bo mojej koleżance która używała tego samego przyśpieszacza nic nie wyskakiwało. W każdym razie mam wrażenie, że ten kosmetyk przy swojej skuteczności jest zbyt agresywny dla osób o wrażliwej skórze.

Chcesz pochwalić azene za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • bardzo dobry kosmetyk. przyjemna forma aplikacji (spray), szybko sie wchlania, faktycznie przyspiesza opalanie, ale nie powoduje poparzen. mily zapach. niestety nie mam porownania z innymi tego typu kosmetykami, bo to moj pierwszy przyspieszacz.

Używam tego produktu od:2 razy
    Ilość zużytych opakowań:1st

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fruits_in_ice za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Kupiłam go, ponieważ bardzo zależy mi na opalonym ciele i zachęcił mnie napis na opakowaniu, który brzmiał: "czekoladowe ciało". Pomyślałam od razu, że to coś dla mnie. Byłam już opalona, ale chciałam wzmocnić efekt. Wczoraj i dzisiaj opalanie poprzedziłam posmarowanie się tym przyspieszaczem i rzeczywiście muszę przyznać, że moje ciało robi się "czekoladowe" w bardzo szybkim tempie. Co ważne-nie jestem czerwona, tylko od razu brązowieje. Kosmetyk jest bardzo przyjemny w stosowaniu-wygodna forma aplikacji (spray), dodatkowo, jak zapewnia producent, przyspieszacz nawilża i pielęgnuje ciało. Zapach mnie osobiście szczególnie nie przypadł do gustu, ale to kwestia osobistych upodobań. Poza tym, zważając na wszystkie ogromne zalety kosmetyku jestem w stanie przymrużyć na to oko. Przyspieszacz jest bardzo wydajny i mimo niewielkiej pojemności wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: dwóch dni

Chcesz pochwalić milajla za czytelną i pomocną recenzję?