L`Oreal, Telescopic Clean Definition (Tusz wydłużający i rozdzielający rzęsy)

Powiększ L`Oreal, Telescopic Clean Definition (Tusz wydłużający i rozdzielający rzęsy)

Zgłaszająca osoba: babuzonek

Producent obiecuje maksymalne podkreślenie i wydłużenie rzęs. Dzięki nowej, gumowej szczoteczce rzęsy mają być idealnie rozdzielone i aż do 50% dłuższe.

Cena: ok. 50zł / 7ml
/e/

• Rozdzielenie, uniesienie, wydłużenie - TAK!
  • Na początku nie mogłam się do niego przyzwyczaić, jakoś w ogóle nie przypadł moim rzęsom do gustu.
    Dopiero po jakimś czasie się do niego 'przeprosiłam'. Muszę przyznać, że świetnie rozdziela, wydłuża i unosi rzęsy, dokładnie tak jak pisze producent, nie mam co do tego żadnych zastrzeżeń Jeśli komuś o to tylko chodzi, to śmiało kupujcie Używam go jako 'bazę' a drugą warstwę nakładam tuszem pogrubiającym z Clinique, świetny efekt, po żadnej innej kombinacji takiego nie uzyskałam ) Mam go już bardzo długo, bo chyba dobrze ponad pół roku, więc jest mega wydajny !!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić motionemotion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny produkt
  • Mój ulubiony tusz, daje u mnie niesamowity efekt. Rzęsy wyglądają jak doklejone, ludzi nie wierzą, że nei przedłużałam rzęs hihi. Trzeba nauczyć się równomiernie nakładać tusz, ale to kwestia praktyki.

Plusy: rozdziela wspaniale dając efekt rozdzielenia, wydłuża aż po brwi, delikatnie pogrubia, nadaje kolor głębokiej czerni. Nie kruszy się, 2 warsty wystarczą aby wyglądać spektakularnie.

Minusy: nie jest bardzo wydajny, opakowanie dość szybko znika w porównaniu do innych tuszy, ale wydaje mi sie że wszystkie tusze L'Oreal maja niestety tą wade

Chcesz pochwalić kochampana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnij moich oczekiwań
  • Tusz faktycznie wydłuża rzęsy, ale nie potrafię go używać samodzielnie, gdyż je skleja i robi efekt "owadzich nóżek". Wpierw używam tuszu pogrubiającego, a go nakładam na same końcówki i wtedy efekt jest ok.

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Uzywam tego tuszu od niedawna , udało mi sie go kupic za 24 zl przez internet. Tusz łanie rodziela, nie skleja rzęs i nie osypuje się co napewno jest jego plusem, natomiast nie zauważyłam super efektu wydłużenia( zaznaczę przy tym, że nie mam zwyczaja nakładanie dużej ilości tuszu, dwa pociagnięcia i koniec). Podsumowując tusz dość dobry lecz nie spełnia moich oczekiwań jeśli chodzi o wydłużenie.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SweetPepper za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Używam tego tuszu od dlugiego czasu, z przerwami na inne które w każdym przypadku okazują się gorsze od telescopica...
    * doskonale wydłuża rzęsy
    * unosi i leciutko podkręca
    * jest bardzo trwały, nie osypuje się, nie kruszy, nie maże, wytrzymuje od samego rana do wieczora w nienaruszonym stanie
    * nie skleja rzęs nawet przy kilku warstwach
    Nie wiem czy jest dostępny w sklepach, ja od zawsze zamawiam na allegro z racji ceny ;-)

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Anulka:-) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec choć szukam lepszego
  • Jak narazie ulubiony tusz
    Głównie kładę nacisk na to, by tusz wydłużył i rozdzielił moje rzęsy do tego mam 2 sposoby aplikacji produktu ( 1 - po dwóch "zwykłych" machnięciach , w połowie trzeciego zatrzymać szczoteczkę, "wbić" ją bardziej w rzęsy i podkręcić szczoteczkę kilkukrotnie ku górze, po czym puścić i tak kilka razy, 2 - po prostu wieeelokrotne, głębokie machnięcia ku górze, tu lekko przymrużamy oczko) na koniec każdej aplikacji "dokańczam ją" kilkukrotnym machnięciem ostatnich rzęs końcówką mascary , by je jeszcze ładniej wydłużyć i dodać oczku kociego spojrzenia. Ta maskara idealnie nadaje się do zrobienia mojego efektu "wow" dlatego jest jednym z moich ulubionych produktów
    Nie mniej jednak pół gwiazdeczki odjęłam, bo może uda mi się znaleźć coś lepszego ... Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 2 i będą następne

Chcesz pochwalić xAwangardowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • Dostałam go pod choinkę i używam do tej pory (mimo, że już lipiec). Nadal dobrze mi służy, nie zrobił się suchy ani zbyt gęsty. Ma dobrą konsystencję i co najważniejsze- nie osypuje się w trakcie dnia! To chyba pierwszy tusz bez tego efektu u mnie. Rano pomalowane rzęsy wieczorem wyglądają nadal świetnie. Jest bardzo odporny na łzy, ale łatwo poddaje się demakijażowi. Rewelacyjnie wydłuża rzęsy, trochę pogrubia. Nie podkręca, a użyty po zalotce niestety prostuje rzęsy. Ale na to rada- jak już zaschnie to jeszcze raz trzeba je podkręcić( moje się przy tym nie łamią). Szczoteczka silikonowa jest świetna- dobrze chwyta włoski przy nasadzie i ładnie je wydłuża i rozdziela. Nie jest dla kogoś, kto chce mieć super gęste rzęsy. Cena trochę odstrasza, ale mój był kupiony za 30 zł z przesyłka na Allegro i jest dobrej jakości.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Kupiłam kiedyś go za namową koleżanki i powiem szczerze, że nie żałuję ani trochę. Mam krótkie i jasne rzęsy, a to jedyny tusz który je wydłuża a z kolejną warstwą trochę pogrubia. Nie obsypuję się, nie rozmazuje, nie skleja rzęs i do tego jest bardzo wydajny. Jedynym minusem jest cena, ale na allegro zawsze można upolować go w rozsądnej cenie(tylko trzeba uważać na podróbki).

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić magru za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • jedna gwiazdka za ładne , wygodne opakowanie i dostępność

tusz nie wydłuża ani trochę,
    bardzo skleja rzęsy
    konsystencja nawet po 2 tyg stosowania jest za rzadka!
    nie kupiłabym więcej tej mascary
    odradzam

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz ten był moim ulubionym przez długi czas, zrezygnowałam skuszona wypróbowaniem czegoś nowego. Bardzo mi przypadł do gustu

Zalety:
    + rzęsy są mega wydłużone
    + pięknie rozdziela, nie skleja
    + nie pozostawia grudek
    + nie osypuje się
    + łatwy w aplikacji, precyzyjnie maluje
    + robi trochę efekt zalotki, jeśli rzęsy podkręca się do góry, pozostawia długo taki efekt
    + fajna szczoteczka

Wady:
    - cena (na allegro można trafić na okazje)
    - odniosłam wrażenie, że szybko się wysusza

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: chyba 4

Chcesz pochwalić maruda221 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij