Ziaja, De-makijaż, Nawilżający płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Nawilżający płyn do demakijażu oczu

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Wiąże wodę oraz trwale nawilża naskórek. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu. Formuła ultranawilżanie zapobiega transepidermalnej utracie wody ze skóry (TEWL), Wykazuje wysoką skuteczność nawilżenia skóry i łagodzenia podrażnień. Bezzapachowy, przebadany oftamologicznie. Może być stosowany u osób noszących szkła kontaktowe.

wrażliwa
bezzapachowa, dwufazowa
demakijaż oczu i ust
nawilżające, oczyszczające
płyn

Czy to naprawdę pły do DEMAKIJAŻU?

Nie polecam. Bardzo ciężko zmyć nim zwykły tusz do rzęs. Nie rozumiem tego... Jedyne co dobre, to nawilża skórę wokół oczu. I tyle. Płynem do DEMAKIJAŻU tego nie nazwę.
Ziaja zawiodła.

Płyn do demakijażu oczu...nie wiem skąd on zmywa makijaż, ale napewno nie z oczu

Bardzo dokładnie zmywam makijaż, mam do tego procesu kilka produktów, które lubię bardziej lub mniej. Zazwyczaj używałam mleczka do zmycia makijażu. Zawsze te wszelkie płyny omijałam szerokim łukiem.
Niestety któregoś dnia mleczko mi się skończyło, na szybkiego kupiłam w sklepie ten produkt Ziaji. Kosztował ok. 9 zł.
Miałam wiele kosmetyków z tej formy, nawet byłam z nich zadowolona, ale ten płyn to porażka. Ale po kolei...czemu się nie polubiliśmy.

Kosmetyk zamknięty jest w plastikowej, 120 ml buteleczce. Jest ona przezroczysta z zabarwieniem koloru niebieskiego. Dokładnie widzimy ile produktu jest w środku opakowania i ile go zużywamy. Na przodzie znajduje się przezroczysta etykieta, a na niej nazwa firmy, produktu I obrazek niebiesko srebrnego koła. Z tyłu zaś sposób użycia, skład i szczegółowe informacje na temat produktu.
Produkt zamykany jest na odkręcające się wieczko, gdy go odkręcimy będzie mała dziurka przez którą wydobywa się produkt.
Opakowanie małe, praktycznie, łatwe do użycia.
Wystarczy lekko nacisnąć butelkę I wziąść ją do góry nogami, aby kosmetyk wypłynął na wacik. I tu trzeba uważać, produktu leje się dużo, i tak naprawdę może wylecieć pół butelki gdy ją za mocno ściśniemy. Samemu trzeba kontrolować wyciskaną ilość.
Gdy potrzasniemy butelką to na górze zrobi się piana.

Płyn jest konsystencji bardzo płynnej, koloru przezroczystego. Zapach jest delikatny, wręcz niewyczuwalny. Nie zawiera substancji zapachowych. Jest to produkt wegański, stworzony z 96% składników pochodzenia naturalnego.
Główny składnik w nim zawarty to prowitamina B5.
Jest przebadany okulistycznie i polecany dla osób z soczewkami .

Często na rzęsach nakładam parę warstw tuszu, ponadto czasem jakąś kreska, jakiś cień. Jednym słowem jest co zmywać.
Kosmetyk nakładam na wacik I przecieram oko. Gdy je otworzyłam po pierwszym użyciu, to aż się przeraziłam. Płyn nie zywa, a rozmazuje nałożony makijaż oka. Na powiece i pod oczami robi się wielka czarna smuga, trudna do zmycia. Kompletnie nie daje sobie rady przy zmywaniu tuszu. Próbowałam nawet przyłożyć nasączony wacik na chwilkę, by najpierw rozpuścił tusz, a potem przetrzeć, ale też to nie pomogło. Skoro zwykłego tuszu nie może zmyć to pewnie tuszu wodoodpornego wogóle nie ruszy.
Jedyny plus...nie szczypie w oczy, nawet jeśli trochę płynu do oczu się dostanie.
Musiałam zużyć co najmniej 3 porządnie nasączone waciki, by tę czerń z oczu zmyć. Nie dla mnie...za dużo zabawy i za dużo czasu na tym się traci.

Producent obiecuje ,,wysoką skuteczność nawilżenia i łagodzenia podraznien". Nawilżenia nie zauważyłam, skóra po zastosowaniu płynu jest po prostu sucha. Podrażnienia łagodzi, sam też nie podrażnia.

Nie polubiłam tego kosmetyku. Kompletnie nie zmywa makijażu oczu, a jedynie rozmazuje. Nie tego się spodziewam po kosmetykach do demakijażu. Próbowałam zmyć nawet podkład z ciekawości. Też się nie udaje.
Według mnie produkt nie spełnia swej roli, a obietnice podane na opakowaniu są wysoko naciągnięte.

Znakomity

Znakomity do demakijażu oczu. Nie podrażnia. Nie uczula. Nie wysusza. Dobrze zmywa makijaż. Małe opakowanie idealnie sprawdza się w podróży. Dobra jakość, niska cena. Polecam.

Ziaja płyn do demakijażu

Skusiłam się kilka razy na płyn do demakijażu Ziaja- jednak produkt nie spełnia moich oczekiwań - jestem osobą noszącą soczewki kontaktowe i niestety po tym produkcie szczypią mnie oczy. Produkt nie zmywa w pełni makijażu - trzeba bardzo pocierać rzęsy co skutkowało u mnie ich wypadaniem.

Fajny i tani

Niedrogi płyn, który sprawdzi się świetnie nie tylko w podróży, ale i na codzień.
Zakupiłam ten produkt, ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko, co zmyje mi głównie tusz do rzęs i brwi, w podróży. Sprawdził się prawie idealnie :)
Trochę rozmazuje produkty podczas zmywania, ale biorąc drugi wacik, makijaż można już zmyć prawie idealnie. W związku z tym - minus na słabą wydajność.
Pierwszy ogromny plus za to, że nie przesusza okolic oczu. Jest bardzo delikatny.
Drugi plus - to cena. Należy pamiętać, że to produkt za dosłownie KILKA złotych. Jak za to cenę - 5/5.

Ten produkt się nie broni

Muszę przyznać, że się solidnie zawiodłam. W przypadku Ziai przekonałam się już niejednokrotnie, że niska cena nie oznacza słabej jakości, ale w tym produkcie ciężko znaleźć jakiekolwiek zalety. Po pierwsze - nie jest skuteczny. Aby starannie oczyścić oko z produktów do makijażu, należy zastosować go bardzo dużo - co drażni powiekę i oko, zwłaszcza w przypadku osób noszących soczewki kontaktowe. Nie zauważyłam, by produkt jakoś szczególnie nawilżał... Niestety, tym razem jestem na nie.

Ziaja

Mały, poręczny płyn do demakijażu od Ziaji idealny w podróż. W domu raczej się nie sprawdzi jeśli chcemy coś wydajnego. Buteleczka ma 120 ml i zużywa się go naprawdę szybko.
Ja zmywałam nim często makijaż z całej buzi, mimo wszystko uważam że jest zbyt mało wydajny.
Plusy za to że nie podrażnia oczu, nie ma po nim niespodzianek, ma lekko wyczuwalny zapach, bez alkoholu, krótki skład.

Nie zmywa i rozmazuje

Odkąd poznałam formuły dwufazowe niepozostawiające tłustej warstwy nie wyobrażam sobie męczyć się z tym produktem. Faktycznie jest delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Jednak w demakijażu też jest delikatny. Nie dość, że nie zmywa to jeszcze rozmazuje to, co akurat mamy na oczach. Trzeba go bardzo dużo zużyć żeby pozbyć się makijażu, przez co jest niewydajny. Nie polecam!

Nie, dziękuję.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Mam swoje ulubione płyny do demakijażu, ale dużo testuje.

Oczekiwania: Dobre oczyszczenie skóry twarzy, łatwy demakijaż oczu i ust bez efektu szczypania oczu.

Opakowanie: Niewielkie, plastikowe o pojemności 120 ml. Odkręcane z dozownikiem. W podróży nic się nie wylewa, samo opakowanie się nie niszczy.

Wrażenia: Płyn jest bezzapachowy, delikatny. Nie radzi sobie z pełnym demakijażem – nie rozpuszcza tuszu bez tarcia, ze szminkami sobie nie radzi wcale. Oczyszcza dobrze twarz z bronzerów, pudrów i podkładów. Radzi sobie z cieniem do powiek bez problemu. Nie pozostawia na twarzy tłustej powłoki. Łatwa dostępność kosmetyku jest na plus, cena również. Płyn sam w sobie jest dość wydajny, niestety dla mnie jako osoby z wrażliwą skórą się nie nadaje. Oczy po użyciu szczypią, skóra twarzy ma plamy. Nie jest to produkt do którego z chęcią wrócę i który mogłabym polecić.

Demakijaż

Idealny dla mnie płyn do demakijażu oczu. Płyn swoją konsystencją idealnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Płyn został przebadany okulistycznie więc ja mam soczewki kontaktowe i mogę spokojnie z niego korzystać.

Mnie nie zawiódł

Płyn w moim przypadku sprawdza się w 100%.Dobrze zmywa makijaż,nie podrażnia ,nie szczypie w oczy nie wywołuje reakcji alergicznych-to ogromny plus ,dodam ,że na codzień używam szkieł kontaktowych i mam też wrażliwe i skłonne do podrażnień oczy Ten płyn jednak używam od lat i chyba zostanie on ze mną na bardzo długo.Płyn jest bardzo delikatny,nie zostawia tłustej warstwy .A do tego jest bardzo tani.

Tym razem Ziaja mnie zawiodła

Bardzo lubię Ziaję i już miałam okazję przetestować kilka płynów do demakijażu oczu tej marki.
Płyn zamknięty jest w buteleczce o pojemności 120ml .
Płyn o wodnistej konsystencji jest zupełnie bezzapachowy.
Niestety, ten produkt wypada dość kiepsko w porównaniu do innych.

Lubię dobrze wytuszować sobie rzęsy, ale niestety z uwagi na fakt, że mam wrażliwe oczy nie każdego płynu do rzęs mogę używać. Co prawda płyn Ziaji jest kosmetykiem bardzo delikatnym, który nie podrażnia i nie szczypie w oczy. Jednakże jeśli chodzi o samo zmywanie make-upu to średnio sobie radzi ze zmyciem tuszu do rzęs. Aby pozbyć się pozostałości make-upu, muszę trzeć oko, co nie jest dobre, ani przyjemne dla moich rzęs.

Nie polecam, produkt tylko mnie rozczarował.

Malutki wygodny, ale...

Zacznę od działania, płyn jest delikatny i nie pogarsza stanu skóry wokół oczu, a miałam problem z bardzo suchą skórą nad powiekami i to był główny powód jego zakupu. Nie piecze i nie szczypie. Lekko zmywa makijaż lecz demakijaż jest nie za bardzo udany, bo tusz się rozmazuje i jest efekt oczu pandy. Buteleczka jest mała i bez problemu zmieści się w torebce. Płyn jest przezroczysty, a po wstrząśnięciu delikatnie się pieni. Zapach kosmetyku jest neutralny.