Smashbox, O - Glow

Powiększ Smashbox, O - Glow

Zgłaszająca osoba: spray

Innowacyjny, niezwykle lekki, półprzezroczysty żel, który, dzięki wyjątkowemu kompleksowi zdolnemu pobudzić krążenie, nałożony na skórę, powoduje naturalny rumieniec. Idealny dla każdej karnacji i typu cery. Naniesiony na policzki rozświetla i dodaje twarzy promiennego, zdrowego wyglądu. Zawiera ekstrakt z miłorząbu japońskiego (Ginko Biloba) oraz kolcozwoju zwyczajnego (Lycium Barbarum, Tibetan Goji Berry), usprawniające cyrkulację krwi, tłuszcze Omega-3 oraz ekstrakt z planktonu morskiego, pobudzające aktywność komórek skóry oraz naturalne przeciwutleniacze, takie jak witamina C. Bezzapachowy, bez konserwantów.
Produkt do kupienia w perfumeriach Sephora

/e/

• marny
  • Żałuję, że kupiłam ten produkt. Trudno go rozprowadzić, żeby nie tworzył plam. Potrafi ścierać niektóre podkłady z twarzy. Najgorszy jest jednak kolor- mocno różowy, czyli kolor, którego nigdy nie używam na policzkach. Mam ciepły odcień skóry i taki róż wygląda bardzo nienaturalnie.

Używam tego produktu od: mam go już 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić behemot252 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Strasznie spodobał mi się ten róż w perfumerii, po prostu genialny gadżet. Jednak cena mnie odstraszył. Kupiłam więc produkt na allegro. Z nadzieją czekałam na przesyłkę. Jednakże strasznie się rozczarowałam. Produkt nie nadaje się do użycia przy pełnym makijażu. Gdy nakładam go na podkład lub puder w miejscu, gdzie się nim pomaluję cały makijaż się zmywa.A ponieważ nie mam równomiernego kolorytu skóry, automatycznie widać w tych miejscach wszystkie niedoskonałości. Róż ten faktycznie fajnie wygląda na policzkach, ale tylko wtedy gdy nie używa się w ogóle podkładów i pudrów. Dlatego też leży w mojej szafie niezużyty kolejny miesiąc z rzędu.
    O-Glow ma świetną, żelową konsystencje (podobną do bazy tej firmy), ładnie się rozprowadza po nabraniu wprawy.
    Ogólnie, ponieważ ja używam innych produktów do makijażu nie będę stosować tego różu.

Ilość zużytych opakowań: jakieś 1/10

Chcesz pochwalić Aneta198333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Witam
    Zakupiłam to "cudo" ponieważ koleżanka zachwalała, że jest taki rewelacyjny, daje naturalny świeży wygląd i wogóle cudo...
    Niestety u mnie wogole nie widać żadnego efektu.... może mam za ciemną karnację... do tego jeszcze opalenizna z lata... poczekam aż zejdzie całkowicie i spróbuje jeszcze raz... może wtedy. Jedyny ślad jaki po nim jest widoczny to zaróżowiony palec którym go nakładam na policzki
    Konsystencja żelu miła, dobrze sie rozprowadza, cera w miejscu nałożenia jest przyjemnia gładka. Niestety nie daje żadnego efektu
    Ocena koncowa zdecydowanie NIE polecam.... niepotrzebnie wydane pieniądze
    Zawiodłam się a tak liczyłam na ten naturalny efekt.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić Teniia za czytelną i pomocną recenzję?
  • FAJNY JAKO...GADŻET
  • Naczytałam się o nim cudów. Wydawało mi sie, że to rzecz, dzięki której osiągnę mój ulubiony natural look (czyli "napracowałaś się nad makijażem , a wygląda , jakbyś miala po prostu tylko piekną cerę, bez niczego;-))))".No i kupiłam (już w zeszłym roku) na allegro za 85 zł.Niby jest ok, krzywdy nie robi, ale za te cenę oczekiwalam czegoś więcej.Po 1. próbach leżał i leżał, w końcu go wyrzuciłam.Konsystencja ok, efekt też, ale czasem miałam wrażenie , że ciut, ciut podrażnia naczynka.

Używam tego produktu od:kilka podejść
    Ilość zużytych opakowań:jakas 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić nauzykaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od czasu do czasu
  • Uzywam z zamilowaniem Dandeliona firmy Benefit, wiec do tego nowego rozu podeszlam sceptycznie. Ale musze powiedziec, ze jest wcale niezly, choc duzo mocniejszy od mojego "codziennego" rozu. Uzywam go raczej na wieczor - odrobinka na policzki i odrobinka na usta pod przezroczysty balsam, i efekt jest bardzo ladny. Konsystencja zelu jest przyjemna; skora jest po nim aksamitna w dotyku. Trzeba ostroznie, bo latwo z nim przesadzic - roz jest bardzo intensywny i nasycony, taki troche "wsciekly".

No i powiedzmy sobie szczerze... producent troche sciemnia. Ten zel wcale nie reaguje z chemia twojej skory aby stworzyc indywidualny kolorek... on po prostu reaguje na powietrze. Jak sie da kropelke na papier to tez zmieni kolor ;D

Produkt jest bardzo wydajny. U osob z jasna karnacja wystarczy tylko malutka kropelka, doslownie jak glowka od szpilki. Troszke wiecej i efekt bedzie komiczny :/

Powiedzialabym ze w Polsce produkt nie jest wart swojej ceny. Kupilam moj (nieuzywany, zapieczetowany) na amerykanskim Ebayu za $10, wiec moja perspektywa jest troszke inna. Tej ceny ktora za niego chca polskie sklepy w zyciu bym nie dala.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 0.5

Chcesz pochwalić sungazer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Jestem zdecydowanie na nie. Róż według opisu miał wywoływać naturalny rumieniec niestety do naturalności mu daleko. Po prostu barwi twarz na różowo.
    Trzeba mocno uważać z ilością gdyż łatwo można zrobić z siebie klauna zwłaszcza że róż jest wściekle różowy.
    Po drugie po nałożeniu nie stapia się ładnie z podkładem tylko mam wrażenie jakby pod wpływem tego różu topił się podkład dając efekt plamy.
    Nakładałam go już na różne sposoby. Bezpośrednio na podkład, na podkład przyprószony sypkim pudrem efekt jest ten sam
    Może będzie lepiej wyglądał latem nałożony bezpośrednio na skórę. Nie wiem.
    Ogólnie jestem na nie. Najgorszy róż jaki miałam.

Używam tego produktu od: 1 mc
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić nemeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • leży sobie
  • Nie, nie , nie i raz jeszcze nie.

O różach mogę pisać i pisać i kiedyś w końcu odrobię tą lekcję i zrecenzuję te wszystkie, które miałam a było tego sporo.

Tego cuda jednak zdecydowanie nie polecam. Bo i co z tego, że daje seksowne zaróżowione policzki, skoro trzyma się bardzo krótko??? Przynajmniej na mojej buźce. Modelowanie nim też mi jakoś nie wychodzi. Bardzo nietrafiony zakup. Leży sobie teraz w kosmetyczce i starzeje się.
    Dodam tylko,że wyjątkowo rzadko korzystam z podkładów,czy pudrów, może na tych kosmetykach zachowuje się inaczej.
    Ja jednak jestem zwolenniczką makijażu codziennego opatrzonego hasłem "RÓŻ I JUŻ!"
    A skoro kosmetyk się nie trzyma, nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od:kilkanaście podejść

Chcesz pochwalić Cinanter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy kosmetyk KWC
  • Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, nie wiem czy jeszcze jest jakiś inny produkt, który tak by mnie zachwycił. Drobnym mankamentem w polskich warunkach jest cena, sztucznie zawyżona w stosunku do amerykańskiej, ech. Wart nawet zawyżonej, pięknie, naturalnie i trwale różuje, nadaje twarzy jedwabistą gładkość, idealnie się rozprowadza, trudno z nim przesadzić, jest absolutnie genialny i odpowiedni dla każdego - kolor dopasowany do karnacji i łatwość użytkowania.Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Zosia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDEŃKO!
  • przyłączę się do grona ochów i achów nad tym produktem wystarczy mikroskopijna ilośc na każdy policzek, efekt naturalny jak przy żadnym innym różu,jakiego dotąd stosowałam, subtelny, ale śliczny...do tego wygładza
    ja się zakochałam

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • odkąd odkryłam ten magiczny róż, nie chcę innych. nigdy nie przepadałam za różami w kamieniu, wolałam w kremie, teraz odkryłam wreszcie kosmetyk dla siebie. nie tylko szalenie wygodnie się go aplikuje, ale także daje śliczny naturalny rumieniec. jest bardzo wydajny, stosuję w zasadzie codziennie, a jest w tubce i jest bez końca

Używam tego produktu od: około 7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsza tubka

Chcesz pochwalić panna_migotka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij