Nivea, Straight & Easy, Odżywka prostujaca włosy falowane i puszące się

Powiększ Nivea, Straight & Easy, Odżywka prostujaca włosy falowane i puszące się

Zgłaszająca osoba: karla_92

Odżywka prostująca włosy `Efekt bez prostownicy`. Proste i gładkie włosy, ułatwione rozczesywanie.

Sklad: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Orbignya Oleifera, Magnolia Acuminata Floer Extract, Behentrimonium Chloride, Propylen Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Parfum (15.11.2008).

/mg/

• jedna wielka lipa
  • Meczę się z zużyciem jej od kilku miesięcy, nie bede sie rozpisywać tylko od razu przejde do sedna

-Odżywka nic zupełnie nie robi z włosami
    - skład
    - opakowanie ( czesto trzeba mocno ściskać by płyn sie wydostał )
    - cena
    - włosy bardziej się puszą

+ i za to dostaje pół gwiazdki za zapach Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Jak na moje włosy, ta odżywka jest bardzo dobra. Nei przetłuszczała włosów, włosy były gładkie, ułożone, kosmyki nie latały na boki jak zawsze u mnie. Włosy nie lektryzowały się, ładnie pachniały. Jak dla mnie odżywka na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • kupiłam 3 lata temu na próbę.

+ ładnie pachnie

chyba za droga.. są lepsze za lepszą cenę, o tak!

brak działania, konsystencja w porządku. żałuję, już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić youmynothing za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZADOWOLENIE
  • Z natury mam bardzo prościutkie włosy, więc nie kupiłabym sama tej odżywki wiedząc że ułatwia prostowanie. Dostałam ją na urodziny od cioci. A kiedy jej użyłam.... byłam bardzo zaskoczona. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam kosmetyków do włosów z NIVEA. Ale po użyciu tej odżywki.. zaniemówiłam. JEST CUDOWNA!

+bardzo ułatwia rozczesywanie!
    +nawilża!!
    +pięknie pachnie
    +wydajna!
    +delikatna, nie obciąża włosów
    + dużym plusem jest to, że nie trzeba jej trzymać na włosach kilka minut czego bardzo nie lubię, tylko wystarczy wmasować ją we włosy
    +odżywia włosy!!
    + cena- 6 zł na przecenie w Rossmanie !!

gorąco polecam !!!

Chcesz pochwalić roxi19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane ułatwienie w prostowaniu
  • Z ciekawości zamieniłam się z przyjaciółką za inną odżywkę która u mnie totalnie sie nie sprawdziła.
    Jestem posiadaczką niesamowicie gęstych, puszących się niemiłosiernie włosów. Trudnych do ułożenia, falujących i skręcających na wszystkie mozliwe strony co sprawia że prostownica jest moim najlepszym przyjacielem.

Gdy użyłam tej odżywki sama byłam w szoku! ONA NAPRAWDĘ DZIAŁA!
    Nie uzywam jej w celach pielęgnacyjnych - mam już i tak dośc obciążający szampon (Gliss Kur) robię to tylko i wyłącznie dla ułatwienia w prostowaniu.
    Trzymam na włosach (NIE NAKŁADAM NA SKLAP!) dosłownie chwilkę, spłukuję i już po wysuszeniu suszarką włosy są PROSTSZE I GŁADSZE NIŻ ZWYKLE. Jest to dla mnie spore ułatwienie w prostowaniu - marnuje na nie mniej czasu jednocześnie mniej (mam nadzieję) niszcząc moje włosy. Ostateczny efekt (po wysuszeniu i wyprostowaniu) jest lepszy niż bez uzycia odżywki i prostszy do osiągnięcia

PODSUMOWUJĄC: Moich koszmarnych włosów nie prostuje w 100% ale jest ogromnym ułatwieniem w układaniu!

Używam tego produktu od: miesiąc (używałam wcześniej ale zrobiłam sobię przerwę na inne produkty)
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić PannaZainteresowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • U mnie się raczej nie sprawdza , mam włosy lekko falowane. Jedyny plus - włosy po niej mniej się puszą.Słabo odżywia.Używałam jej w czasach gdy moja prostownica się zepsuła, wtedy jakoś lepiej na mnie działała. Włosy były proste prawie jak po prostowaniu. Niedawno sobie o niej przypomiałam , ale najwidoczniej nie potrzebnie bo nie było efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Efka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Kupiłam tą odżywkę kilka miesięcy temu, ponieważ wtedy-czyli latem-nie potrzebowałam jakieś specjalnej pielęgnacji, odżywki używałam po to aby wygładzić włosy i żeby się łatwiej rozczesywały.
    Mój wybór padł na odżywkę Straight&Easy.
    Wygodna butelka, stawiana nakrętką do dołu, dzięki czemu łatwiej wydobyć odżywkę.
    Ładny, delikatny zapach, kremowa konsystencja.
    Odżywka wygładzała włosy. Ułatwiała rozczesywanie, nawet jeśli włosy przed myciem były skołtUIONe, że tak powiem. Sprawiała, że włosy były miękkie.
    Jednak ich nie prostowała, a włosy jak się puszyły tak się puszyły. Wprawdzie mam włosy proste jak druty, jednak lubią się puszyć. Odżywkę wypróbowałam jeszcze na M., która ma lekko kręcone włosy i jakoś ta odżywka choć trochę ich nie prostowała.
    Jednak zadanie, którego od niej oczekiwałam(czyli ułatwienie rozczesywania) spełniła.
    Nieco obciąża włosy, jednak nie jakoś dramatycznie.
    W sumie mogę polecić, ale ja nie wiem, czy ją kupię ponownie, albowiem już mam swoją ulubioną odżywkę do włosów

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo dobry
  • Mam włosy lekko falowane z puszącymi się końcówkami. Ta odżywka w połączeniu z innymi produktami z tej serii sprawdziła się doskonale. Moje włosy są po niej lekkie, nie mam uczucia obciążenia czy przetłuszczenia włosów. W moim przypadku ułatwia rozczesywanie włosów. Zapach ma całkiem przyjemny. Odkąd używam tej odżywki prostownica poszła w odstawkę, bo po wysuszeniu suszarką włosy są wygładzone i proste. Zauważyłam też poprawę nawilżenia włosów.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele dużych i małych

Chcesz pochwalić Marika_1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ,kompletnie nic nie robi
  • Odżywka z moimi włosami nie zrobiła kompletnie NIC !.
    Jak się puszyły tak się puszą ,''efekt prostownicy'' jest tutaj w 100 procentach przesadzony a nawet nie powinno w ogóle tego pisać bo tego efektu nie ma ! zdecydowanie lepszą odżywką od tej jest nivea long repair.to ona już lepiej wygładza włosy.

plusy:
    -piękny zapach jak dla mnie
    -włosy bardzo łatwo się rozczesują

minusy:
    -nie robi nic z włosami

myślę że to odżywka dla osób które mają problemy z rozczesywaniem po umyciu ,ale nie dla tych którzy chcą mieć wyprostowane,gładkie włosy bo nie daje efektu...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszka_myszunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moje wlosy sa co prawda proste ale strasznie sie pusza, no i ciezko je rozczesac po myciu. Odzywka spelnia swoja role, choc nie uzywam jej za kazdym razem. Wlosy sa gladkie i miekkie, lsniace i pachnace. Do tego nie wyrywaja sie podczas rozczesywania i co wazne dla mnie - nie elektryzuja sie.

Nie zauwazylam by jakos specjalnie sie przetluszczaly, a mialam z tym kiedys duzy problem, lub byly ciezkie.

Ogolnie odzywka jest ok, wydajna i tania.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić tasha11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta polecenia.
  • Na moich grubych, dość prostych lecz puszących się włosach odżywka sprawdza się w 100% już od pierwszego użycia.
    +włosy doskonale proste
    +nie puszą się
    +włosy są gładkie i miękkie
    +ładnie pachną
    +odzywkę łatwo rozprowadzić
    + niska cena

Nie wiem czy kupie ją ponowni, ponieważ chciałabym wypróbować również inne odżywki.Używam tego produktu od: kilka tygodniIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karola9797 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • Mam falujące się włosy i odżywka nie spełniła swoich zadań, moje włosy strasznie się po niej puszyły i użycie prostownicy było koniecznością.

plus:

włosy strasznie się puszą
    nie prostuje włosów

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić cocoococ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmm...
  • Kupiłam tą odżywkę, bo myślalam, że łatwiej będzie mi po niej modelować włosy - ale się myliłam.
    Odżywka niby wygładza włosy, ale są po niej trochę przyklapnięte.Faktycznie po niej włosy są bardzo miękkie, ale mam wrażenie, że to efekt tylko na chwilę.Ale za to jest fajna gdy nie mam czasu trzymać czegoś dłużej na włosach.
    I CO NAJGORSZE ... włosy szybciej mi się po niej przetłuszczają .
    Noi na cenę nie mogę narzekać . Produkt nawet wydajny !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dusiaa1914 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • beznadzieja
  • Beznadziejna. Skusiłam się na nią ze względu na niską cenę. No i się przeliczyłam..

+ ładnie pachnie
    +fajna konsystencja
    +wydajna

- nie daje efektu wyprostowanych włosów
    - włosy nadal się puszą
    - ułatwia rozczesywanie? nie zauważyłam

Jednym słowem odzywka nie daje tego co obiecuje nam producent. No chyba, że zalezy nam tylko na ładnym zapachu..

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić emwuz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla włosów trudnych do rozczesania
  • Włosy mam proste, ale rozczesywanie ich to istny koszmar, od zawsze. Fryzjerki załamywały ręce, żadne kosmetyki do rozczesywania włosów nie pomagały, dopóki nie kupiłam (przypadkowo) tej odżywki.

Moje włosy uratowane.
    Ta odżywka pomogła mi jak nic innego.

Po użyciu rozczesałam włosy w niecałe pięć minut, niezwykle łatwo. Nie wyrywałam sobie grzebieniem włosów, jak to do tej pory było, nie bolała mnie skóra głowy od ciągnięcia. Moje włosy nigdy w życiu nie były tak idealnie rozczesane (choć brzmi to dość głupio) jak przy stosowaniu tej odżywki.

Zalety :
    + Działa cuda w kwestii rozczesywania
    + Rzeczywiście prostuje włosy
    + Włosy są po niej łatwiejsze do ułożenia
    + Nie obciąża włosów
    + Ładnie pachnie
    + Jest dość łatwo dostępna

Wady :
    - Jest raczej mało wydajna

Wreszcie mogę zapuścić włosy (wcześniej było to niemożliwe, ponieważ każdy dodatkowy centymetr włosów to wiele więcej uporczywego rozczesywania).

Na prawdę, szczerze polecam.
    Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Około pięć

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Zdecydowałam, że bedę prostowac moje mocno kręcone włosy, znajomi i rodzina mysleli że oszalałam aby prostowac taki skręt ale kupiłam prostownice i wziełam się za nie.

Okazalo się jednak, że nawet przy ponad 200 stopniach nie jest w stanie prostownica mi wprostowac skrętu.
    Nivea była jedynym ratunkiem.
    Kupiłam, gdyż wczesniej uzywałam z Nivei serii do loków i służyła mi świetnie.

Rzeczywiście działa.
    Włosy po umyciu i wyszuszenia + prostownica są sypkie, bardziej proste, ale i tez mniej puszyste, tak że chyba się nie rozstaniemy.
    Oczywiście efekt jest kilkugodzinny, musze prostowac wlosy codziennie przed wyjściem i właściowie co kilka godzin ! ale spodziewałam się tego, gdyż mam włosy właściwie niewyprostowywalne, a jesli ta odzywka ma zapewnic mi nawet 6h prostszych włosów to kupię ją.
    Poza tym włosy sa bardziej błyszczące, takie gładkie, ślskie, zbliżaj się mojego idealu
    Nie zwijają się już w sprężynki tylko tak falują, zachowując jednak ogolny pion
    Wczesniej przyuzyciu tylko prostownicy po 2h prostowania na ponad 200 stopni miałam zaraz z powrotem swoje pierścionki.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić Cleo86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak samo jak szampon tej serii- tylko zapach na plus
  • -obciąża włosy;
    -skleja włosy w nieestetyczne strąki;
    -w ogóle nie prostuje;
    -przetłuszcza włosy;
    -nie nawilża,tylko zostawia na włosach jakaś taką lepkowatą warstwę;

+tylko zapach

Przy stosowaniu razem z szamponem z tej serii efekt przyklapniętych,lepkich,nieestetycznie posklejanych loków gwarantowany.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia
  • +zapach
    +wygładza włosy
    +nie obciąża
    +ułatwia rozczesywanie
    +wystarcza niewielka ilość-wydajny
    +cena i dostępność
    +łatwo się spłukuje
    +na pewno pomaga w starciu z prostownicą(osobiście jej nie używam bo mam proste włosy jak druty ale lubię mieć efekt wygładzenia) bo są wygładzone a zarazem elastyczne
    jedno ale-mogłaby lepiej nawilżać
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezła
  • Po mimo,że bez prostownicy włosy po jej użyciu nie będą proste,to jest to dobra odżywka.
    Plusy:
    -ułatwia prostowanie
    -ładny zapach
    -wydajna
    -cena
    -przedłuża efekt prostych włosów
    Minusy:
    -brak prostownicy=brak prostych włosów

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orbitkowy_Trampek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Faktycznie włosy są po tej odżywce bardzo proste (normalnie z przodu robią mi się jakieś fale).

Plusy:
    +cena
    +ZAPACH
    +efekt prostownicy
    +cena
    +wydajność

Minusy:
    -nieco obciąża włosy

Ilość zużytych opakowań: jedno całe + w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna odżywka
  • Moim powodem zachwycenia jest jej ZAPACH, być może to kwestia gustu, ale mnie on po prostu powala. Tym bardziej, że trzyma się do drugiego/trzeciego dnia. Co do rozczesywania jest taka sobie (włosy mam bardzo plączące się) ale ujdzie. Najmniej zadowala mnie jej wydajność, o zgrozo. Po za tym nie zauważyłam zbyt wielkiego działania obciążającego przy moich bardzo tłustych włosach, wymagających codziennego mycia (albo chowania się w domu ;d ) Włosów ani nie odżywia, ani nie prostuje, taka po prostu fajna odżywka z CUDNYM zapachem

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić iveriin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zapach
  • Odżywka jak dla mnie słaba. Nie liczyłam, że mi wyprostuje włosy, to by było niemożliwe, ale że je wygładzi i ujarzmi. No i się przeliczyłam...

Plusy
    Zapach
    Cena
    Łatwo się ją spłukuje

Minusy
    Nie robi z włosami kompletnie nic
    Obciąża włosy
    Przetłuszcza
    Nie wiem jakim cudem, bo nie używałam jej u nasady włosów, tylko na końce, wywołała u mnie łupież
    Mało wydajna (w moim przypadku to w sumie plus)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Chcesz pochwalić colemay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Już nie widać na moich włosach tzw. efektu "push-up" Są naturalnie wygładzone i delikatne, widzę różnice. Mam bardzo gęste, grube i długie włosy także żaden produkt mi tak bardzo nie pomagał, a jedynym rozwiązaniem była prostownica. Wybór kosmetyków to BARDZO indywidualna sprawa, także nawet po ocenach innych w internecie ZAWSZE i tak uczę się na własnej skórze i kupuje i sprawdzam osobiście
    Włosy myję w szamponie z Dove, dziś kupiłam ten sam co odżywka z Nivei prostujący więc zobaczymy jak bedzie dział ten produkt z szamponem
    Jak dla mnie SUPER POLECAM SERDECZNIE :p

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić TheZytaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 gwiazdki za zapach
  • Ma cudny zapach, kwiatowy, bardzo subtelny, przy rozpuszczonych włosach utrzymuje się jakieś 2 godziny. Jej zaletą jest również to, że jest gęsta i tania, ułatwia rozczesywanie.
    \nJa odczuwam, że włosy są jeszcze bardziej napuszone, każdy w inną stronę, nie mówią już o końcówkach włosów. Stanowczo nie prostuje.

Chcesz pochwalić madameNancy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Bardzo fajna odżywka. Mam włosy falowane a ta odżywka świetnie sobie z nimi radzi. Może nie prostuje tak jak prostownica, ale i tak dzięki tej odżywce włosy są wygładzone i nie skręcają się tak jak wcześniej. Na plus odżywka ma ładny zapach, jest tania i łatwo dostępna.
    Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić anetka780 za czytelną i pomocną recenzję?