Nivea, Straight & Easy, Odżywka prostujaca włosy falowane i puszące się

Powiększ Nivea, Straight & Easy, Odżywka prostujaca włosy falowane i puszące się

Zgłaszająca osoba: karla_92

Odżywka prostująca włosy `Efekt bez prostownicy`. Proste i gładkie włosy, ułatwione rozczesywanie.

Sklad: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Orbignya Oleifera, Magnolia Acuminata Floer Extract, Behentrimonium Chloride, Propylen Glycol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Methylparaben, Parfum (15.11.2008).

/mg/

• jedna wielka lipa
  • Meczę się z zużyciem jej od kilku miesięcy, nie bede sie rozpisywać tylko od razu przejde do sedna

-Odżywka nic zupełnie nie robi z włosami
    - skład
    - opakowanie ( czesto trzeba mocno ściskać by płyn sie wydostał )
    - cena
    - włosy bardziej się puszą

+ i za to dostaje pół gwiazdki za zapach Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić moniaczekk10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra odżywka
  • Jak na moje włosy, ta odżywka jest bardzo dobra. Nei przetłuszczała włosów, włosy były gładkie, ułożone, kosmyki nie latały na boki jak zawsze u mnie. Włosy nie lektryzowały się, ładnie pachniały. Jak dla mnie odżywka na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić agatqa9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • kupiłam 3 lata temu na próbę.

+ ładnie pachnie

chyba za droga.. są lepsze za lepszą cenę, o tak!

brak działania, konsystencja w porządku. żałuję, już więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić youmynothing za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZADOWOLENIE
  • Z natury mam bardzo prościutkie włosy, więc nie kupiłabym sama tej odżywki wiedząc że ułatwia prostowanie. Dostałam ją na urodziny od cioci. A kiedy jej użyłam.... byłam bardzo zaskoczona. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam kosmetyków do włosów z NIVEA. Ale po użyciu tej odżywki.. zaniemówiłam. JEST CUDOWNA!

+bardzo ułatwia rozczesywanie!
    +nawilża!!
    +pięknie pachnie
    +wydajna!
    +delikatna, nie obciąża włosów
    + dużym plusem jest to, że nie trzeba jej trzymać na włosach kilka minut czego bardzo nie lubię, tylko wystarczy wmasować ją we włosy
    +odżywia włosy!!
    + cena- 6 zł na przecenie w Rossmanie !!

gorąco polecam !!!

Chcesz pochwalić roxi19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane ułatwienie w prostowaniu
  • Z ciekawości zamieniłam się z przyjaciółką za inną odżywkę która u mnie totalnie sie nie sprawdziła.
    Jestem posiadaczką niesamowicie gęstych, puszących się niemiłosiernie włosów. Trudnych do ułożenia, falujących i skręcających na wszystkie mozliwe strony co sprawia że prostownica jest moim najlepszym przyjacielem.

Gdy użyłam tej odżywki sama byłam w szoku! ONA NAPRAWDĘ DZIAŁA!
    Nie uzywam jej w celach pielęgnacyjnych - mam już i tak dośc obciążający szampon (Gliss Kur) robię to tylko i wyłącznie dla ułatwienia w prostowaniu.
    Trzymam na włosach (NIE NAKŁADAM NA SKLAP!) dosłownie chwilkę, spłukuję i już po wysuszeniu suszarką włosy są PROSTSZE I GŁADSZE NIŻ ZWYKLE. Jest to dla mnie spore ułatwienie w prostowaniu - marnuje na nie mniej czasu jednocześnie mniej (mam nadzieję) niszcząc moje włosy. Ostateczny efekt (po wysuszeniu i wyprostowaniu) jest lepszy niż bez uzycia odżywki i prostszy do osiągnięcia

PODSUMOWUJĄC: Moich koszmarnych włosów nie prostuje w 100% ale jest ogromnym ułatwieniem w układaniu!

Używam tego produktu od: miesiąc (używałam wcześniej ale zrobiłam sobię przerwę na inne produkty)
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić PannaZainteresowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • U mnie się raczej nie sprawdza , mam włosy lekko falowane. Jedyny plus - włosy po niej mniej się puszą.Słabo odżywia.Używałam jej w czasach gdy moja prostownica się zepsuła, wtedy jakoś lepiej na mnie działała. Włosy były proste prawie jak po prostowaniu. Niedawno sobie o niej przypomiałam , ale najwidoczniej nie potrzebnie bo nie było efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Efka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Kupiłam tą odżywkę kilka miesięcy temu, ponieważ wtedy-czyli latem-nie potrzebowałam jakieś specjalnej pielęgnacji, odżywki używałam po to aby wygładzić włosy i żeby się łatwiej rozczesywały.
    Mój wybór padł na odżywkę Straight&Easy.
    Wygodna butelka, stawiana nakrętką do dołu, dzięki czemu łatwiej wydobyć odżywkę.
    Ładny, delikatny zapach, kremowa konsystencja.
    Odżywka wygładzała włosy. Ułatwiała rozczesywanie, nawet jeśli włosy przed myciem były skołtUIONe, że tak powiem. Sprawiała, że włosy były miękkie.
    Jednak ich nie prostowała, a włosy jak się puszyły tak się puszyły. Wprawdzie mam włosy proste jak druty, jednak lubią się puszyć. Odżywkę wypróbowałam jeszcze na M., która ma lekko kręcone włosy i jakoś ta odżywka choć trochę ich nie prostowała.
    Jednak zadanie, którego od niej oczekiwałam(czyli ułatwienie rozczesywania) spełniła.
    Nieco obciąża włosy, jednak nie jakoś dramatycznie.
    W sumie mogę polecić, ale ja nie wiem, czy ją kupię ponownie, albowiem już mam swoją ulubioną odżywkę do włosów

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo dobry
  • Mam włosy lekko falowane z puszącymi się końcówkami. Ta odżywka w połączeniu z innymi produktami z tej serii sprawdziła się doskonale. Moje włosy są po niej lekkie, nie mam uczucia obciążenia czy przetłuszczenia włosów. W moim przypadku ułatwia rozczesywanie włosów. Zapach ma całkiem przyjemny. Odkąd używam tej odżywki prostownica poszła w odstawkę, bo po wysuszeniu suszarką włosy są wygładzone i proste. Zauważyłam też poprawę nawilżenia włosów.

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele dużych i małych

Chcesz pochwalić Marika_1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ,kompletnie nic nie robi
  • Odżywka z moimi włosami nie zrobiła kompletnie NIC !.
    Jak się puszyły tak się puszą ,''efekt prostownicy'' jest tutaj w 100 procentach przesadzony a nawet nie powinno w ogóle tego pisać bo tego efektu nie ma ! zdecydowanie lepszą odżywką od tej jest nivea long repair.to ona już lepiej wygładza włosy.

plusy:
    -piękny zapach jak dla mnie
    -włosy bardzo łatwo się rozczesują

minusy:
    -nie robi nic z włosami

myślę że to odżywka dla osób które mają problemy z rozczesywaniem po umyciu ,ale nie dla tych którzy chcą mieć wyprostowane,gładkie włosy bo nie daje efektu...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszka_myszunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Moje wlosy sa co prawda proste ale strasznie sie pusza, no i ciezko je rozczesac po myciu. Odzywka spelnia swoja role, choc nie uzywam jej za kazdym razem. Wlosy sa gladkie i miekkie, lsniace i pachnace. Do tego nie wyrywaja sie podczas rozczesywania i co wazne dla mnie - nie elektryzuja sie.

Nie zauwazylam by jakos specjalnie sie przetluszczaly, a mialam z tym kiedys duzy problem, lub byly ciezkie.

Ogolnie odzywka jest ok, wydajna i tania.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić tasha11 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij