Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Powiększ Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Jolla11

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml
/s/

• rewelacja!
  • Dla mojej cery skłonnej do wyprysków jest rewelacyjny, nie podrażnia , a nawet zauwazyłam znaczna poprawe stanu skóry i zmniejszyla sie ilosc wyprysków. Używam go codziennie rano i wieczorem i jestem z niego w pełni zadowolona. Plusem jest też niska cena produktu, która zachęca do zakupu.

Używam tego produktu od: ok.pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.7

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Ten tonik kupiłam w sklepie firmowym ziaji - sądziłam, że będzie dobry, jak krem z tej samej serii, którego używałam dawno temu. Niestety, moja skóra jest skłonna do wyprysków i co najgorsze - mam tłustą cerę. Tonik nie robi nic innego, jak tylko lekko "odświeża" moją skórę. Stosuję go rano i wieczorem, w małych ilościach. Ten tonik nie jest dla mnie idealny, ale będę szukać dalej pośród tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aspera112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tonik
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Z produkt zapłaciłam jakieś 9-10 zł. Kupiłam go w sklepie firmowym Ziaji

Tonik przyjemnie pachnie, nie przesusza skóry, dobrze ją oczyszcza. Są jednak toniki lepiej oczyszczające skóre z zanieczyszczeń, aniżeli ten. Oczywiście używałam go po umyciu twarzy delikatnym żelem. Działania przeciwtrądzikowego nie zauważyłam. Ważne, że nie przesusza i nie zawiera alkoholu, i nie podrażnia.

Tonik na drugim miejscu w składzie zawiera nawilżającą glicerynę. Na trzecim miejscu - łagodzący panthenol. Na piątym - działającą antybakteryjnie miętę pieprzową. Na szóstym - wyciąg z alg. Na siódmym - łagodzącą i stosowaną w kosmetykach przeciwtrądzikowych allatoinę.

Podsumowując, jest to dobry tonik, choć są od niego lepsze. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa jakby nie działał
  • Mam cerę mocno tłustą, z rozszerzonymi porami, skłonnością do trądziku.

Plusy:
    -cena
    -zapach
    -wydajność
    -ładne i wygodne opakowanie w użytkowaniu
    -łatwo dostępny

Minusy:
    -za delikatny (tak delikatny że mogłabym go nie używać i efekt byłby taki sam - tłusta skóra pokryta trądzikiem)
    -nie widać ile produktu zostało

Nie kupie go więcej i nie polecam cerom mocno trądzikowym i tłustym, albo takim co musiały korzystać z pomocy dermatologa lub mocnych aptecznych kosmetyków. Ten specyfik na pewno sprawdzi się u osób którym drogeryjne kosmetyki wystarczą do uzyskania pięknej cery. Ja kupiłam bo miałam kryzys z pieniędzmi...

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodna ziaja
  • był to mój pierwszy tonik.Jako ,że dobrze go zapamiętałam postanowiłam do niego wrócić i kupiłam w hebe kolejne opakowanie w korzystnej cenie 5,49 zł

plusy
    - przede wszystkim bardzo łagodny ( tylko 3 toniki nie podrażniają mojej twarzy , a ten jest jednym z nich)
    - cena
    - dobrze odświeża
    - ładnie oczyszcza
    - ma dobry skład
    - porządne i estetyczne opakowanie
    - nie wysusza skóry
    - zapach jest ok ale bez szału w sumie

minusy
    - dostępność nie jest jakaś najlepsza

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie moja bajka...
  • Zasadniczo miał to być swego rodzaju eksperyment... Dawno już przekroczyłam wiek nastoletni, niestety nadal borykam się z wypryskami i ciężko jest mi dobierać kosmetyki w taki sposób, by "wilk był syty i owca cała"...

Ale do rzeczy...

ZALETY:
    + cena(przejechałam się na produkcie, ale przynajmniej nie odbiło się to na mojej kieszeni),
    + zapach,
    + brak alkoholu w składzie,
    + nie podrażnia.

WADY:
    - brak efektów to grzech główny - kupując, liczyłam przynajmniej na zmniejszenie liczby wyprysków, ale nic takiego nie nastąpiło:<

Za taką cenę nie oczekiwałam cudów, ale skoro producent zapowiada, że produkt jest przeznaczony dla cery skłonnej do wyprysków, to chyba nie ma na myśli odżywiania rzeczonych wyprysków a raczej ich zwalczanie:?

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Tonik Nuno na stałe zagościł w moim zestawie kosmetyków z racji wydajności, ceny i skuteczności.
    Świetnie sprawdza się również dla osób dorosłych, z cerą mieszaną i skłonnościami do drobnych wyprysków i stanów zapalnych. Dobrze oczyszcza i ściąga cerę, zapobiega w/w problemom ze skórą (szczególnie widoczne jest to dla mnie gdy mam przerwę w stosowaniu tego toniku).

Używam tego produktu od: 2011 r

Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość mocny
  • + dokładnie oczyszcza
    +jest mocny, działa
    +ok zapach
    +jak na tą cenę, jest super

-wysusza, chyba za mocno
    -niby jest przeciw pryszczom a nic w tym kierunku nie robi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Uzywam go dwa razy dziennie jak każdego toniku. Jesli chodzi o wydajność, to jest normalna jak to tonik.
    Bardzo fajnie odświeża i dość dobrze oczysza skórę, ma przyjemny zapach. Nie zauważyłam jakiejś ogromnej poprawy czy szybszego gojenia pryszczy ale przyjemnie się go używa.
    Co tu więcej chcieć od toniku ;P

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić aggi_py za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam codziennie
  • Używam codziennie rano i wieczorem. Nie ściaga, nie podrażnia, buzia nie jest czerwona po zastosowaniu. Trochę nawilża, to jest jest jakieś WOW no ale i tak świetnie sobie radzi. Oczyszcza, odświeża tłustą skórę. Stosuję razem z kremem i żelem do mycia do codziennej pielęgnacji. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kocham zapachy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij