Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Powiększ Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Jolla11

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml

/s/

• przyjemny
  • Dobrze sobie radzi z szeroko pojętym oczyszczaniem. Czuć na skórze, iż działa antybakteryjnie. Delikatnie nawilża i na krótki czas reguluje wydzielanie sebum.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić givemetruth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Świetny tonik. Ma wiele plusów:
    + Ładnie pachnie
    + Bezalkoholowy (co dla mnie jest ogromnym plusem )
    + Oczyszcza
    + Tani
    + Nie podrażnia ( co właśnie wiąże się z tym, że nie zawiera alkoholu)
    +Nie zostawia lepkiej warstwy (jak niektóre toniki)
    + Łatwo dostępny
    + Dość wydajny

Ma także kilka minusów:
    - Opakowanie (nie widać ile zostało)
    - Nie zamyka porów (ale też nie zapycha)
    - Po pierwszym opakowaniu po prostu przestał nawilżać

Ale mimo minusów i tak jest najlepszym tonikiem jakiego używałam...

Używam tego produktu od: Niecałe 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Naiaa000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Szału nie ma,choć jest zdecydowanie lepszy od toniku z serii manuka.Nie zauważyłam żadnych obietnic,które niby ma spełnić,ale za taką cenę można zaryzykować.Raczej do niego nie wrócę,bo nniczym mnie do siebie nie przekonał.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykly tonik
  • ot zwyczajny tonik, nie ma sie cudow co po nim spodziewac. mimo ze mam przykre wspomnienia z tonikiem ogorkowym, bardzo lubie ziaje i chcialam jej dac druga szanse.
    uzywam wieczorem, po przemyciu twarzy zelem. lekko nawilza, nie sciaga skory, a przede wszystkim nie uczula. jest delikatny. wydajny, starcza na 2-3 miesiace. tani - ok. 6 zł za 200 ml w hebe. ogolem - tani i dobry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanął na wysokości zadania.
  • Tonik jak tonik, spełnił swe zadanie. Odświeżył, usunął resztki makijażu, po nocy mile przygotował twarz do nakładania kremu.
    Nie zrobił krzywy i nie nasilił występowania zmian na buzi. Delikatnie naciągną skórę twarzy.
    Cena jest niska, a wydajność spora.
    Bardzo poprawnie - standard jeśli chodzi o Ziaję

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Jako że bardzo lubię Ziaję to ten kosmetyk nie przypadł mi do gustu. Mimo że jest tani i nawet wydajny.

Plusy:
    + cena,
    + zapach,
    + dostępność,
    + wydajność,
    + łagodny, delikatnie oczyszcza

Minusy:
    - nie było tego wow, brak efektu, jakbym używała ładnie pachnącej wody

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Vanliya za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Dla mojej cery skłonnej do wyprysków jest rewelacyjny, nie podrażnia , a nawet zauwazyłam znaczna poprawe stanu skóry i zmniejszyla sie ilosc wyprysków. Używam go codziennie rano i wieczorem i jestem z niego w pełni zadowolona. Plusem jest też niska cena produktu, która zachęca do zakupu.

Używam tego produktu od: ok.pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ok.7

Chcesz pochwalić tosiuniam za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Ten tonik kupiłam w sklepie firmowym ziaji - sądziłam, że będzie dobry, jak krem z tej samej serii, którego używałam dawno temu. Niestety, moja skóra jest skłonna do wyprysków i co najgorsze - mam tłustą cerę. Tonik nie robi nic innego, jak tylko lekko "odświeża" moją skórę. Stosuję go rano i wieczorem, w małych ilościach. Ten tonik nie jest dla mnie idealny, ale będę szukać dalej pośród tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Aspera112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tonik
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Z produkt zapłaciłam jakieś 9-10 zł. Kupiłam go w sklepie firmowym Ziaji

Tonik przyjemnie pachnie, nie przesusza skóry, dobrze ją oczyszcza. Są jednak toniki lepiej oczyszczające skóre z zanieczyszczeń, aniżeli ten. Oczywiście używałam go po umyciu twarzy delikatnym żelem. Działania przeciwtrądzikowego nie zauważyłam. Ważne, że nie przesusza i nie zawiera alkoholu, i nie podrażnia.

Tonik na drugim miejscu w składzie zawiera nawilżającą glicerynę. Na trzecim miejscu - łagodzący panthenol. Na piątym - działającą antybakteryjnie miętę pieprzową. Na szóstym - wyciąg z alg. Na siódmym - łagodzącą i stosowaną w kosmetykach przeciwtrądzikowych allatoinę.

Podsumowując, jest to dobry tonik, choć są od niego lepsze. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa jakby nie działał
  • Mam cerę mocno tłustą, z rozszerzonymi porami, skłonnością do trądziku.

Plusy:
    -cena
    -zapach
    -wydajność
    -ładne i wygodne opakowanie w użytkowaniu
    -łatwo dostępny

Minusy:
    -za delikatny (tak delikatny że mogłabym go nie używać i efekt byłby taki sam - tłusta skóra pokryta trądzikiem)
    -nie widać ile produktu zostało

Nie kupie go więcej i nie polecam cerom mocno trądzikowym i tłustym, albo takim co musiały korzystać z pomocy dermatologa lub mocnych aptecznych kosmetyków. Ten specyfik na pewno sprawdzi się u osób którym drogeryjne kosmetyki wystarczą do uzyskania pięknej cery. Ja kupiłam bo miałam kryzys z pieniędzmi...

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij