Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Powiększ Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Jolla11

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml
/s/

• Dobry tonik
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Z produkt zapłaciłam jakieś 9-10 zł. Kupiłam go w sklepie firmowym Ziaji

Tonik przyjemnie pachnie, nie przesusza skóry, dobrze ją oczyszcza. Są jednak toniki lepiej oczyszczające skóre z zanieczyszczeń, aniżeli ten. Oczywiście używałam go po umyciu twarzy delikatnym żelem. Działania przeciwtrądzikowego nie zauważyłam. Ważne, że nie przesusza i nie zawiera alkoholu, i nie podrażnia.

Tonik na drugim miejscu w składzie zawiera nawilżającą glicerynę. Na trzecim miejscu - łagodzący panthenol. Na piątym - działającą antybakteryjnie miętę pieprzową. Na szóstym - wyciąg z alg. Na siódmym - łagodzącą i stosowaną w kosmetykach przeciwtrądzikowych allatoinę.

Podsumowując, jest to dobry tonik, choć są od niego lepsze. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa jakby nie działał
  • Mam cerę mocno tłustą, z rozszerzonymi porami, skłonnością do trądziku.

Plusy:
    -cena
    -zapach
    -wydajność
    -ładne i wygodne opakowanie w użytkowaniu
    -łatwo dostępny

Minusy:
    -za delikatny (tak delikatny że mogłabym go nie używać i efekt byłby taki sam - tłusta skóra pokryta trądzikiem)
    -nie widać ile produktu zostało

Nie kupie go więcej i nie polecam cerom mocno trądzikowym i tłustym, albo takim co musiały korzystać z pomocy dermatologa lub mocnych aptecznych kosmetyków. Ten specyfik na pewno sprawdzi się u osób którym drogeryjne kosmetyki wystarczą do uzyskania pięknej cery. Ja kupiłam bo miałam kryzys z pieniędzmi...

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • łagodna ziaja
  • był to mój pierwszy tonik.Jako ,że dobrze go zapamiętałam postanowiłam do niego wrócić i kupiłam w hebe kolejne opakowanie w korzystnej cenie 5,49 zł

plusy
    - przede wszystkim bardzo łagodny ( tylko 3 toniki nie podrażniają mojej twarzy , a ten jest jednym z nich)
    - cena
    - dobrze odświeża
    - ładnie oczyszcza
    - ma dobry skład
    - porządne i estetyczne opakowanie
    - nie wysusza skóry
    - zapach jest ok ale bez szału w sumie

minusy
    - dostępność nie jest jakaś najlepsza

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie moja bajka...
  • Zasadniczo miał to być swego rodzaju eksperyment... Dawno już przekroczyłam wiek nastoletni, niestety nadal borykam się z wypryskami i ciężko jest mi dobierać kosmetyki w taki sposób, by "wilk był syty i owca cała"...

Ale do rzeczy...

ZALETY:
    + cena(przejechałam się na produkcie, ale przynajmniej nie odbiło się to na mojej kieszeni),
    + zapach,
    + brak alkoholu w składzie,
    + nie podrażnia.

WADY:
    - brak efektów to grzech główny - kupując, liczyłam przynajmniej na zmniejszenie liczby wyprysków, ale nic takiego nie nastąpiło:<

Za taką cenę nie oczekiwałam cudów, ale skoro producent zapowiada, że produkt jest przeznaczony dla cery skłonnej do wyprysków, to chyba nie ma na myśli odżywiania rzeczonych wyprysków a raczej ich zwalczanie:?

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Tonik Nuno na stałe zagościł w moim zestawie kosmetyków z racji wydajności, ceny i skuteczności.
    Świetnie sprawdza się również dla osób dorosłych, z cerą mieszaną i skłonnościami do drobnych wyprysków i stanów zapalnych. Dobrze oczyszcza i ściąga cerę, zapobiega w/w problemom ze skórą (szczególnie widoczne jest to dla mnie gdy mam przerwę w stosowaniu tego toniku).

Używam tego produktu od: 2011 r

Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość mocny
  • + dokładnie oczyszcza
    +jest mocny, działa
    +ok zapach
    +jak na tą cenę, jest super

-wysusza, chyba za mocno
    -niby jest przeciw pryszczom a nic w tym kierunku nie robi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Uzywam go dwa razy dziennie jak każdego toniku. Jesli chodzi o wydajność, to jest normalna jak to tonik.
    Bardzo fajnie odświeża i dość dobrze oczysza skórę, ma przyjemny zapach. Nie zauważyłam jakiejś ogromnej poprawy czy szybszego gojenia pryszczy ale przyjemnie się go używa.
    Co tu więcej chcieć od toniku ;P

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić aggi_py za czytelną i pomocną recenzję?
  • używam codziennie
  • Używam codziennie rano i wieczorem. Nie ściaga, nie podrażnia, buzia nie jest czerwona po zastosowaniu. Trochę nawilża, to jest jest jakieś WOW no ale i tak świetnie sobie radzi. Oczyszcza, odświeża tłustą skórę. Stosuję razem z kremem i żelem do mycia do codziennej pielęgnacji. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kocham zapachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Plusy:
    -niska cena
    -dostępność
    -odświeża i delikatnie nawilża
    -nie podrażnia

Minusy:
    -efekt nie jest spektakularny, ale jak na cenę jest nawet okej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aishax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Ok. 2 lata temu korzystałam z tego toniku, okropnie mnie obsypał i miałam całą buzię po nim czerwoną..
    Ziaja to dobra firma, ale tym kosmetykiem się nie popisali..

Plusy:
    + za cenę,bo nie jest drogi - na tym się one kończą.

Minusy:
    - twarz jest po nim czerwona
    - pojawia się więcej wyprysków!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne.

Chcesz pochwalić diablica19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne odświeżenie
  • Lubię go !

Lubię go, ponieważ przyjemnie odświeża moją tłustą cerę. Jest delikatny, ale świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami. Nie zawiera alkoholu, a więc nie wysusza ( co w dłuższej perspektywie czasowej prowadziłoby do jeszcze większego przetłuszczania cery) i nie podrażnia. Nie zauważyłam przy tym, żeby 'intensywnie nawilżał naskórek'. Zgodnie z obietnicą, zwęża pory, ale czyni to w moim przypadku jedynie na kilka minut. Bardzo ładnie pachnie, jest tani i wydajny.
    Ten tonik nie zdziała cudów, ale polecam go każdemu, kto tak jak ja ma tłustą cerę i potrzebuje przyjemnego odświeżenia, bez uczucia ściągnięcia.

Używam tego produktu od: pewnego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Jeden z najtańszych toników na rynku, a jego działanie określiłabym na jedne z najlepszych.

Plusy:
    - jak na taki produkt - całkiem przyjazny skład, brak alkoholu, wysoko gliceryna i panthenol
    - działanie - moja skóra zakochała się w tym produkcie. Od razu po nałożeniu czuję ogromną ulgę, świetnie nawilża i likwiduje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, które występuje po oczyszczaniu zbyt agresywnymi środkami.
    - zapach. Ubóstwiam, jeden z moich ulubionych w ogóle. Sprawia, że każda aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza.
    - faktycznie ogranicza wydzielanie sebum. Po nałożeniu skóra już się tak nie świeci, jest zdecydowanie odświeżona.
    - opakowanie - niby proste i skromne, a jakie wygodne i oszczędne - przy tym zajmuje naprawdę mało miejsca w kosmetyczce czy na półce.
    - cena - w Hebe i Tesco kosztuje śmieszne 5,49zł.

Absolutnie brak minusów. Produkt jest bardzo delikatny, myślę, że nada się również dla wrażliwców. Osobisty KWC.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 6-7, może więcej

Chcesz pochwalić vincentvangogh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od lat najlepszy
  • Używam tego produktu od lat i jest to naprawdę mój hit. Inne toniki podrażniały mi cerę (podejrzewam, że to wina alkoholu w zawartości), a ten no cóż.. jest idealny od lat. Nie szkodzi mojej cerze, nie podrażnia no i ma bardzo niską cenę. Jak dla mnie w kategorii toników jest to mój KWC.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: zużyte ok. 8 całych opakowań

Chcesz pochwalić Minia89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam go
  • Nie mam pojęcia czemu, ale nie polubiłam go. Całkiem fajnie pachnie, jest wydajny, nie podrażnia i ogólnie nie robi krzywdy, ale też nie nawilża. Mimo wszystko był dla mnie neutralne. Bardzo lubię wersję aloesową i ogórkową, a ten był dla mnie jakiś nijaki. Nie wrócę więcej do niego. Ogólnie cała ta seria nie przypadła mi do gustu.

Chcesz pochwalić Yellow Banana za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie IDEALNY
  • Ten tonik jeszcze kiedyś na pewno zagości w mojej łazience.
    Jest pierwszym tonikiem po jakim widziałam na mojej twarzy długo wyczekiwane efekty.

PLUSY
    + zwęża pory!!! żaden wcześniej tego nie zrobił
    + dobrze oczyszcza pory
    + miły zapach
    + odświeża i nawilża

MINUSY
    - jedyny minus jest taki że buzia szybko się przyzwyczaiła pierwsze opakowanie było po prostu cudowne, przy drugim efekty nie były już takie spektakularne więc na razie się pożegnaliśmy, ale kiedyś jeszcze na pewno odnowimy naszą przyjaźń

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić snowhiteee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Pierwszy raz ten tonik kupiłam w nastoletnich czasach, kiedy zmagałam się z jakimś drobnym trądzikiem. Wrzuciłam wtedy do koszyka cały zestaw - żel, tonik oraz krem z tej samej serii. No i z czystym sercem mogę napisać, że tonik był super wyborem. Wracam do niego po latach (dosłownie) i używam na co dzień.

Aktualnie moja cera jest mieszana w stronę suchej (na policzkach i o dziwo na brodzie). Raz na miesiąc wyskoczy coś brzydkiego, ale to raczej jednorazowe sytuacje. Potrzebny mi tonik, który po umyciu twarzy żelem (lub olejkiem) przygotuje moją skorę na nałożenie kremu, nie podrażni, będzie ładnie pachniał, no i fajnie gdyby działał antybakteryjnie. Ten się sprawdza.

+ proste, wygodne i estetyczne opakowanie, to samo od lat (mnie podoba się ta różowa szata graficzna )
    + przyjemny, nienachalny i nienudzący się zapach
    + nie zawiera w składzie alkoholu, zawiera za to ekstrakty roślinne i pantenol
    + naprawdę działa antybakteryjnie - gdy go używam, na skórze pojawia się znacznie mniej niespodzianek
    + nie wysusza moich i tak już suchych policzków
    + nie podrażnia, nie uczula
    + dobrze współgra z żelem z tej samej serii (z kremem już niekoniecznie)
    + można nim śmiało przejechać po powiekach i nic nie będzie szczypało (a okolice oczu mam nad wyraz wrażliwe)
    + po dłuższym stosowaniu rozjaśnia przebarwienia
    + dostępność (Natura i osiedlowe drogerie)
    + niziutka cena w stosunku do super wydajności (3 miesiące stosowania 2 razy dziennie to u mnie minimum)

Używam tego produktu od: marca 2009
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić razdwapiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • PLUSY:
    - cena
    - wydajność
    - fajny zapach
    - delikatnie nawilża
    - świetnie oczyszcza ; podczas jego używania nie miałam żadnych problemów z wypryskami
    - redukuje ilość wydzielanego serum

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: grudnia 2013

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • Jak na razie sprawdził się najlepiej z toników, które stosowałam do tej pory.
    Ma łagodny skład, bez alkoholu. Po użyciu moja skóra jest nawilżona, bez efektu lepkiej powłoki. Oczyszczenie skóry przy użyciu samego toniku jest minimalne, ale wpływa na zmniejszenie ilości pryszczy. Początkowo próbowałam nawet zmywać nim makijaż - raczej nie nadaje się do tego, ale w ogóle nie podrażnia oczu. Likwiduje uczucie ściągnięcia wywołane preparatami myjącymi i dobrze przygotowuje skórę na przyjęcie kremu. Ma nienachalny, bardzo przyjemny zapach. Jest megawydajny, również przez to, że otwór dozujący ma odpowiednią wielkość. Cena jest wręcz podejrzanie niska.
    Gdyby nie to, że mam tendencję do testowania nowych produktów, zostałby ze mną na zawsze.

Używam tego produktu od: paru lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 7-8 całych

Chcesz pochwalić Szikimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskoczenie - 100000000000000% na TAK. KWC
  • Kupiłam w sumie przez przypadek, przy okazji innych zakupów. Zachęciła mnie niska cena - nie ma co ukrywać. W razie czego nie będzie żal wyrzucić.

Tonik powalił mnie na kolana. Zdziałał cuda (podejrzewam, że w towarzystwie z codzienną pokrzywą). Po testowaniu 1239013810234 nic nie wartych toników, płynów micelarnych i innych (również aptecznych) cudów - w Naturze trafiłam na prawdziwe cacko za kilka złotych.

Do rzeczy. Plusy:
    + odmienił mi skórę! zniknęły wielkie bolące jednorożce, podskórne ropniaki, małe krosteczki - WSZYSTKO. Teraz tylko raz na kilka dni wyskoczy mała, malutka niespodzianka, która momentalnie znika
    + dzięki niemu w końcu mogę wyjść do ludzi z leciutkim tylko BB na twarzy (co wpływa na dalszą poprawę)
    + rozjaśnia przebarwienia
    + NAWILŻA!
    + pięknie pachnie
    + nie szczypie
    + jest bardzo wydajny
    + polski

minusy:
    - nie jest specjalnie przystosowany do zmywania makijażu - trzeba go już stosować po wstępnym demakijażu

Wiadomo, że każda z Was inaczej na niego zareaguje - ale dla mnie to produkt numer 1. Bez wahania polecam każdej dziewczynie, która nie może znieść już widoku swojej fatalnej cery lustro i szuka naprawdę skutecznego sposobu.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia_tasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet fajny
  • Fajny tonik, ale wydaje mi się, że gdybym nie oczyszczała twarzy pianką i peelingami przed nim, to by nie był skuteczny. Przez pierwsze 3-4 dni stosowania zobaczyłam, że pryszcze znikają, lecz potem znów wróciły, ciężko powiedzieć czy to byłą zasługa toniku czy diety. Ale godny polecenia.

+ cena
    + zapach
    + szybko się wchłania
    + łatwo dostępny

- na mnie w 100 proc nie podziałał i chyba od niego szybciej przetłuszcza mi się twarz.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamaopr za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • tonik ładnie pachnie, jest wydajny i tani, ale... prawdę mówiąc nic nie robi...

po użyciu, skóra była napięta a produkt pozostawiał lepką powłokę. nie uważam, aby nawilżał moją cerę czy też łagodził wypryski.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 200 ml

Chcesz pochwalić madzia3191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ziaja <3
    Wydajność
    Przywraca skórze odpowiednie ph
    jest tani jak barszcz
    pięknie pachnie
    Świetny produkt. Ziaja to wspaniała firma, która produkuje różne kosmetyki ich cena jest atrakcyjna Bedę kupować zawsze<3

Chcesz pochwalić Maaaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tonik dla mojej cery. CUUUUUUUDO *.*
  • Antybakteryjny a bez alkoholu!
    Na 3 miejscu w składzie Panthenol <3
    Ziołowy, naturalny a pachnący!
    zdecydowanie nie podrażnia
    działa antybakteryjnie, naprawde

Same ochy i achy! Polecam każdemu Na mojej mieszanej, bardzo wrażliwej cerze sprawdził się idealnie i nie zamienię go na żaden inny. I <3 ZIAJAUżywam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1 nicałe

Chcesz pochwalić Veronica130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Mam cerę mieszaną i tonik ten pasuje zarówno moim suchym policzkom, jak i tłuściejszej strefie T. Nie wysusza, nie podrażnia, zmiękcza skórę. Jedna butelka wystarczyła mi tylko na 1,5 miesiąca stosowania, co przy cenie około 10 zł może być małym minusem. Z tego też powodu odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Na wstępię musze powiedzieć, że tonik mnie bardzo zadowolił. Nie wysuszał, nie przyczynił się do wysypu (ani do jego zmniejszenia, niestety), nie wystąpiła żadna alergia. Delikatnie ścierał pozostałości po makijażu i przygotowywał twarz do przyjęcia kremu.
    Nie wykazywał wybitnego działania aktybakteryjnego, ale szczerze mówiąc, sam tonik za nas całej roboty nie wykona.

Buteleczka ma dobry otwór, z którego możemy swobodnie dozować ile produktu chcemy mieć na waciku. Niestety wieczko oderwało mi się pod koniec użytkowania. Szkoda, że opakowanie nie jest przezroczyste, bo musimy "na czuja" wywnioskować ile produktu nam zostało.
    Niemniej bardzo ładnie pachiał. Wstarczył na ok. 3 miesiące użytkowania 2 razy dziennie. Na plus przemawia też cena - ok. 6zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić coma08 za czytelną i pomocną recenzję?