Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Powiększ Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Zgłaszająca osoba: Jolla11

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml

/s/

• W miarę przyjemny
  • !Jestem recenzentem!
    \nUżywam toników tylko po to, żeby uregulować pH po myciu twarzy. Nie oczekuję oczyszczenia itp.
    \n+cena
    \n+wydajność
    \n+dostępność
    \n+opakowanie
    \n+przywraca naturalne pH (widzę po zachowaniu mojej skóry)
    \n+jakoś tam oczyszcza z rana
    \nMinusów nie ma
    \nMam taką trochę alergiczną i wrażliwą skórę, więc muszę sięgać po specyfiki, po które \\\'normalny\\\' facet by nie sięgnął z własnej woli.
    \nPolecam szczerze, z resztą jak wszystkie inne toniki Ziai (oprócz aloesowego, mnie uczulił).
    \nOprócz tego daje przyjemne uczucie chłodu. Nie mam jakoś wybitnie trądziku, po prostu miałem chęć na coś nowego. Znalazłem, ale szukam lepszego toniku, chociaż może do niego wrócę. I tak hitem jest nagietkowy Ziai.

Chcesz pochwalić Dominik_99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam ten tonik z zaufania do marki. Moja cera jest niestety wrażliwa, trądzikowa i sucha. Katastrofa. Produkty pielęgnacyjne wybieram więc bardzo rozważnie. Ten tonik, jak i inne produkty z serii nuno, spisuje się znakomicie!
    Plusy:
    *świetnie oczyszcza
    *delikatny
    *odświeża
    *ładnie pachnie
    *świetnie radzi sobie z wypryskami (zmniejsza je )
    * wydajny
    *tani
    Minusy:
    *opakowanie ( nie widać ile zostało)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nadal używam

Chcesz pochwalić kasian07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Jedyny działający na mnie tonik, który z czystym sumieniem mogę polecić. Swietnie radzi sobie z moją trądzikową cerą i choć nie usuwa większych (nazwijmy rzecz po imieniu) syfów, to ogólny trądzik stopniowo się zmniejsza. Jedynym minusem jest dla mnie fakt, że nie robi nic z wągrami, ale moim zdaniem nic na nie nie działa

Chcesz pochwalić Toffee_Haluka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedys go na pewno kupię
  • fajny tonik. Cenie go za dostepnośc cenę. Ma ładny zapach fajna szatę graficzną, a wiadomo jak teakie rzeczy działają na konsumenta. Używałam go gdy nie miałam zbyt dużo krostek wtedy się sprawdzał ale teraz nie wiem czy by sobie poradził stąd o połowę gwiazdki mniej.

Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwami

Chcesz pochwalić kawuniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś tam działa.
  • Tonik jak wszystkie toniki Ziaji zamknięty jest w praktycznym opakowaniu.

Zalety:

- Działanie antybakteryjne
    - Nie podrażnia
    - Dobrze usuwa resztki niedomytego makijażu
    - Niska cena
    - Wydajność
    - Dostępność

Wady:

- Brak, ale czegoś mi w nim brakuje.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Dobrze sobie radzi z szeroko pojętym oczyszczaniem. Czuć na skórze, iż działa antybakteryjnie. Delikatnie nawilża i na krótki czas reguluje wydzielanie sebum.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić givemetruth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Świetny tonik. Ma wiele plusów:
    + Ładnie pachnie
    + Bezalkoholowy (co dla mnie jest ogromnym plusem )
    + Oczyszcza
    + Tani
    + Nie podrażnia ( co właśnie wiąże się z tym, że nie zawiera alkoholu)
    +Nie zostawia lepkiej warstwy (jak niektóre toniki)
    + Łatwo dostępny
    + Dość wydajny

Ma także kilka minusów:
    - Opakowanie (nie widać ile zostało)
    - Nie zamyka porów (ale też nie zapycha)
    - Po pierwszym opakowaniu po prostu przestał nawilżać

Ale mimo minusów i tak jest najlepszym tonikiem jakiego używałam...

Używam tego produktu od: Niecałe 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić Naiaa000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Szału nie ma,choć jest zdecydowanie lepszy od toniku z serii manuka.Nie zauważyłam żadnych obietnic,które niby ma spełnić,ale za taką cenę można zaryzykować.Raczej do niego nie wrócę,bo nniczym mnie do siebie nie przekonał.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dianaro za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykly tonik
  • ot zwyczajny tonik, nie ma sie cudow co po nim spodziewac. mimo ze mam przykre wspomnienia z tonikiem ogorkowym, bardzo lubie ziaje i chcialam jej dac druga szanse.
    uzywam wieczorem, po przemyciu twarzy zelem. lekko nawilza, nie sciaga skory, a przede wszystkim nie uczula. jest delikatny. wydajny, starcza na 2-3 miesiace. tani - ok. 6 zł za 200 ml w hebe. ogolem - tani i dobry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanął na wysokości zadania.
  • Tonik jak tonik, spełnił swe zadanie. Odświeżył, usunął resztki makijażu, po nocy mile przygotował twarz do nakładania kremu.
    Nie zrobił krzywy i nie nasilił występowania zmian na buzi. Delikatnie naciągną skórę twarzy.
    Cena jest niska, a wydajność spora.
    Bardzo poprawnie - standard jeśli chodzi o Ziaję

Chcesz pochwalić Arcymisiek za czytelną i pomocną recenzję?