Suszarko - lokówka Brush Activ, Rowenta

Powiększ Suszarko - lokówka Brush Activ, Rowenta

Zgłaszająca osoba:kukri

Suszarko-lokówka 2 w 1 Brush Activ nadaje się do równoczesnego suszenia i modelowania włosów. Obrotowa szczotka pozwala na wymodelowanie fryzury szybko i bez wysiłku. Wystarczy pozwolić Brush Active nawijać i modelować włosy. Urządzene posiada również regulację siły nadmuchu i regulację prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury. Dzięki Brush Activ w ciągu kilku minut można uzyskać piękny efekt jak u fryzjera.

Cena: 260 zł
/s/

• R.E.W.E.L.A.C.J.A
  • Kupiłam model Rowenta Brush Activ Volume & Shine CF9320 jakieś 10 dni temu... mam włosy równe, proste, naturalne i zdrowe, jednak od pewnego czasu dostrzegłam, że w pracy (gdzie często panuje spora wilgoć) zaczynają się nieco puszyć (widać baby hair), plątać - nigdy nie miałam tego problemu

Przyznam szczerze, że po pierwszym użyciu byłam zawiedziona.. nie widziałam żadnej różnicy i trochę bałam się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto...

ocknęłam się po drugim, trzecim i czwartym użyciu... Od wielu miesięcy chodziłam w kucyku coraz częsciej i chętniej wracam do rozpuszczonych włosów - tak jak w tej chwili. Jak widać warto dać szansę naszej Rowencie. Moje włosy są bardzo gładkie, takie sypkie, świeże.

Wiele osób pisze o wadzie jaką jest wielkość urządzenia- osobiście mi to nie przeszkadza - gdzieś musi mieścić się cały 'silniczek' Nie mam też problemów z obsługą przycisków.

Warto zainwestować w Rowentę Brush Activ - POLECAM

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1(w trakcie)

Chcesz pochwalić LaLaRe87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całe życie na nią czekałam
  • Oceniam najnowszy model (fioletowa z jonizacją).
    Mam włosy za ramiona i dopóki nie kupiłam tego urządzenia suszyłam i modelowałam włosy za pomocą suszarki i zwykłej okrągłej szczotki.
    Muszę przyznać, że jest idealna choć sporo czasu zajęło mi nauczenie się jak się nią posługiwać. Pięknie modeluje włosy - mam cienkie i po wymodelowaniu wyraźnie mogę stwierdzić zwiększenie objętości. Zauważyłam, że poprawił się też stan moich włosów mam rozjaśniane i nie ma efektu suchych włosów są wyraźnie wygładzone, wyglądają zdrowo (może dzięki jonizacji). Ostatnio próbowałam wymodelować włosy ręcznie i nie dość, że bolała mnie ręka to jeszcze efekt delikatnie mówiąc był okropny. Dodam jeszcze, że włosy myje prawie codziennie i codziennie jej używam- a nie mam suchych ani zniszczonych włosów. Efekt jak od fryzjera Nie wyobrażam sobie już bez niej modelowania włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 urządzenie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Że też dopiero teraz ją odkryłam
  • Oceniam model brush activ cf 9250. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na nią, żałuje tylko że odkryłam ją dopiero teraz. Jest to pierwsza tego typu elektryczna szczotka jaką używam. Za bardzo również nie umiałam modelować włosów na zwykłą okrągłą szczotkę, w przypadku moich grubych i gęstych włosów to czasłochłonna katogra a brush active bardzo ułatwia codzienne układanie włosów, przepięknie wygładza je oraz unosi u nasady. Mam nadzieje, że dzięki niej ograniczę używanie prostownicy i szybciej zapuszcze włosy

Chcesz pochwalić asia_stasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wkurza mnie
  • Z braku trzeciej ręki wyrastającej z pleców, która znacząco ułatwiałaby samodzielne modelowanie przy użyciu tradycyjnej suszarki i okrągłej szczotki, napaliłam się na ten sprzęt.
    Mam , używam, ale się wściekam, bo tak mało brakuje, żeby było super, a brakuje w skutek czego i tak często sięgam po szczotkę.
    Moim głównym zarzutem jest to, że włoski szczotki są miękkie niczym moje własne, głaszczą powierzchnię pasma włosów z góry lub z dołu, nie ma efektu lekkiego rozczesywania, wsuwania się włosów między kujki szczotki, włosy zostają tak jakby na powierzchni, nawinięcie to jakiś koszmar. Poprostu nawijam na wierzch włosków szczotki. Wlosy nie dochodzą wcale do rdzenia. Trzeba je co chwila rozczesywać tradycyjną szczotką.

Owszem włosy sie podręcają, wygładzają, ale kurcze, albo muszę je dzielić na miliony cienkich pasemek, albo mam polizane z zewnątrz. Głaskacz jeden......

Nie mam grubych włosów, raczej cienkie, nie kupiłam podróbki, nie czuję się początkująca , nie oczekuję cudów. Trochę jestem zaskoczona, że nikt o tym nie pisze.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalna szuszara

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM!
  • Właśnie dziś moja Rowenta umarła - przez sześć lat używałam jej śrdenio co drugi dzień i w końcu zajeździłam ją na śmierć! Drżałam, że nie będę mogła dostać nowej. Okzauje się jednak, że jest i to chyba nawet ulepszona

Idealna dla cienkich włosów, nie przypala, nie plącze, zwiększa objętość po prostu same ochy i achy!!!

Używam tego produktu od: 2006 roku

Chcesz pochwalić cladzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDEŃKO!!!
  • PRZY PIERWSZYM UŻYCIU RZECZYWIŚCIE TROSZKĘ PLĄTAŁA WŁOSY ALE JUŻ WTEDY ZACZEŁAM SIĘ W NIEJ ZAKOCHIWAĆ A TERAZ JEST TO PO PROSTU MIŁOŚĆ) NIE WYOBRAŻAM SOBIE UKŁADANIA WŁOSÓW BEZ NIEJ.MAM CIENKIE ROZJAŚNIANE WŁOSY Z CZARNEGO NA MIODOWY BRĄZ -ZROBIŁY MI SIĘ SIANOWATY PUSZĄCE A DZIĘKITEJ SZCZOTCE ORAZ MASCE TAHE KERATIN GOLD SĄ SYPKIE BŁYSZCZĄ I LEKKIE JAK PIÓRKO
    POLECAMUżywam tego produktu od: 1 MIESIACIlość zużytych opakowań: 1 SZCZOTKA

Chcesz pochwalić KARMELKO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie rewelacja!
  • Co prawda jeszcze się uczę, żeby osiągnąć idealny efekt ale układanie jest w ogóle bez porównania do suszarka+okrągła szczotka.
    Również jak inne dziewczyny w obawie przed zniszczeniem szczotki trzymam ją w plastikowej oprawie.
    Jedynym maleńkim minusem jest (o czym wiedziałam przd kupnem, ponieważ czytałam tutaj opinie), że jest podany a nie ma faktycznie zimnego nawiewu. Także ja w zasadzie zawsze suszę na "zimnym" nawiewie.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza suszarka tego typu

Chcesz pochwalić magda*M za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJE CUDO
  • Używam jedynie dużej szczotki, która sprawia, że moje włosy wyglądają naprawdę fajnie.
    Włosy suszę partiami (na poczatek te pod spodem, następnie wierzchnie warstwy).
    Suszarka sama nawija pasma, nie plącze włosów, nabłyszcza i pięknie układa.

Zimny nawiew nie jest zimny, a jedynie chłodniejszy, ale mnie to nie przeszkadza.

Posiada 2 prędkości obrotów (oraz możliwy jest wybór kierunkuprędkości, co ułatwia użytkowanie) i 2 prędkości nawiewu (dodatkowo włączyć można nawiew z jonizacją). Funkcja jonizacji sprawia, że włosy mniej się elektryzują i są błyszczące.

Trzeba się z nią oswoić aby móc wyciągnąć z niej to co nalepsze (m nie już przy 2 użyciu udało się osiągnąć zamierzony efekt).
    Ja oczekuję od niej głównie uniesienia i delikatnego podkręcenia włosów na końcach - i to zadanie spełnia.

Zdażało mi się nałożyć kroplę jedwabiu na szczotkę co sprawiło, że moje włosy były bardziej błyszczące.

Moja szczotka ma teraz jedynie delikatnie rozczepione pasemka włosków, ale nie są one powyginane ani bardzo zniszczone.
    Przechowuję je zawsze w pojem nikach i praktycznie co 2/3 suszenie oczyszczam z moich włosów.

Naprawdę polecam, bo warto mieć ją w domu, jak już pisałam - przy odrobinie wprawy pozwala uzyskać naprawdę ciekawą fryzurę.

Jedynym minusem jest to, że w wersji przeznaczonej na rynek PL nie ma możliwości ręcznej blokady szczotki i kiedy nawinie się zbyt dużą ilość długich włosów szczotka może odpaść.
    Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić katatarzyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Ponad 2 tygodnie temu obcięłam włosy na boba. Szukałam sposobu na uniesienie moich włosów i pod wpływem opinii na Wizażu zamówiłam przez sklep internetowy Euro Rtv Agd, los chciał, że była w promocji i przesyłka gratis - ogólny koszt 179zł. Po odebraniu przesyłki wypróbowałam na zwilżonych kosmykach, jednak na drugi dzień po myciu włosów i lekkim osuszeniu ręcznikiem zaczęłam zabawę z Rowentą. Obsługa nie jest trudna, trzeba tylko opanować przyciski. Niecałe 20 minut i efekt rewelacyjny. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim

Używam tego produktu od: Tydzień

Chcesz pochwalić babyvip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!!!
  • To jest moj KWC !!!! UZywam jej od ponad 3 lat i nie zamieniłabym jej na nic innego.Mam boba i jak dla mnie jest niezastąpiona)) Myje włosy raz na 3 ,4 dni układam raz po umyciu rowenta i do nastepnego mycia nic nie robie a moja fryzura po nocy wyglada tak samo... nie wyobrażam sobie życia bez niej przy moim bobie Polecam ja wszystkim dziewczyna zwlaszcza z krótkimi włosami

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agulkaR za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowity, efekt jak od fryzjera
  • Zawsze mi brakowało dodatkowej ręki do układania włosów suszarką i grubą szczotką. Ta suszarko- lokówka spełnia moje oczekiwania, włosy są błyszczace, odbite od skóry głowy, jak się postaram to efekt jest taki, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Nie jest bardzo głośna, może trochę ciężka i czasem przy dłuższym modelowaniu to odczuwam, ale i tak nie miałam nic lepszego, więc nie narzekam.

Ilość zużytych opakowań: używam wciąż tej samej suszarki od nowości

Chcesz pochwalić sylwia01485 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Dziś zakupiłam szczotkę w bardzo przystępnej cenie 175zł i od razu ją wypróbowałam. Jeszcze nigdy tak łatwo i szybko nie ułożyłam włosów. Ta szczotka jest rewelacyjna, włosy się nie puszą, wyglądają zdrowo i ładnie. szczotkę użytkuje się bardzo łatwo, nie jest może najlżejsza, ale jak dla mnie da się wytrzymać. Polecam osobom, które tak jak ja mają dłuższe bardzo grube włosy, z którymi nie da się nic zrobić. Żałuję, że tak późno zepsuła się moja stara Rowenta (używana przez jakies 10lat) i przez to dopiero teraz odkryłam tę szczotkę.

Używam tego produktu od: 1dzień
    Ilość zużytych opakowań: 1szczotka

Chcesz pochwalić atkka za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomaga
  • Suszarko-lokówkę kupiłam po ścięciu włosów- z długich do ramion.
    Mam włosy z tendencją do puszenia się i wywijania we wszystkich kierunkach. Jeśli chcę rozpuścić włosy muszę je jakoś ujarzmić. Nie umiem posługiwać się tradycyjnym zestawem; okrągła szczotka+ suszarka, a do prostownicy podchodzę z dużą rezerwą.

Brush Activ jest idealnym rozwiązaniem.
    -Jest łatwa w użyciu
    -dość lekka- ręce nie bolą nawet przy układaniu włosów z tyłu.
    - szczotki w dwóch rozmiarach, obracają się w dwóch kierunkach

Co do tych szczotek, chowajcie je do osłonek!!!
    Ja zostawiłam kiedyś nagrzane na blacie, zauważyłam, że włoski się odkształciły i powyginały. Potem ich kształt wrócił do poprzedniego stanu, jednak trochę się przestraszyłam))

Aby efekt był lepszy używajcie produktów do stylizacji włosów, samo urządzenie jest świetne, ale cudów nie czyni. Fryzura nie przetrwa całego dnia jak jej nie utrwalimy.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Trzymam kciuki za sprawność mojego Brush\'a

EDYCJA:
    08.05.2013r.

Szczotka dalej mi służy, używam jej ponad 2lata codzienni lub co drugi dzień. Niestety od kilku miesięcy zauważam zużycie materiału:/ Szczotka ngrzewa się bardzo szybko tak, że muszę ją wyłączyć. W stanie mocnego nagrzania nie da się uruchomić ponownie, należy poczekać ż ostygnie co wydłuża proces układania włosów. Stylizacja nagrzaną szczotką źle wpływa na stan włosów, po dłuższym czasie robiśę przesuszone. Fryzjer zwrócił mi uwagę, że mam zniszczone włosy, mimo refularnego używania masek,odżywek itp.
    Niemniej poelecam tą szczotkę z zastawienie, że jej żywotność to jakieś 2-2,5 roku i należy wymienić na nowy model. Zasnaczam, e mocno eksploatowałam swoją.
    Ogólnie oceniam ją 10/10. Polecam.
    Używam tego produktu od: miesiąca- prawie codziennieIlość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić NaturalWomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na tak,ale...
  • Zacznę od wyjaśnienia dlaczego dałam jej 5*, a później wyjaśnię to "ale"...

Mam bardzo cienkie, delikatne włosy, które mocno się przetłuszczają i muszę je codziennie myć i układać. Do tego mają tendencję do lekkiego falowania i wykręcania się na wszystkie strony. Od dłuższego czasu noszę asymetrycznego boba w różnych wersjach, który wymaga zdecdowanie prostych włosów, podniesienia tyłu itd.

Można sobie więc wyobrazić, jak kiedyś wyglądaly moje poranki - codzienne mycie, a potem suszenie i wyciąganie wlosów na okrągłą szczotkę, by je wyprostować i odbić od nasady. Później poprawianie prostownicą. Nawet jeśli udalo mi się stworzyć w ten sposób sensowną fryzurę, efekt trwal krótko,koszmar...

Postanowiłam zainwestować w Rowentę, a że akurat była na promocji, 259 zl, zakupiłam. Nie oczekiwałam cudów - jedynie lekkiego wyprostowania ( nie efektu prostownicy, raczej takiej w miarę prostej faktury), podniesienia u nasady, odbicia od skóry - to wszystko w względnie krótkim czasie i w prosty sposób.

I udało się - rowenta pełni funkcję "trzeciej ręki", ktorej zawsze brakowało mi przy tradycyjnym układaniu suszarka+szczotka. Wygładza, lekko prostuje, podnosi u nasady. Łatwo nią stworzyć efekt push-up na włosach.

Mimo duzego rozmiaru jest lekka i wygodna; po dwóch -trzech użyciach nie ma już żadnego problemu z manewrowaniem i dwoma kierunkami obracania się szczotek. Ja używam tylko grubszej szczotki - nie ma problemów z wkręcaniem wlosów itd. ( oczywiscie trzeba dopasować grubość pasemka ).

Po 5 minutach układania włosy są lekkie, dobrze ułożone, proste, gładkie i błyszczące, nie elektryzują się (te zalety to pewnie efekt jonizacji ), nie opadają po godzinie - jednym słowem widac różnicę, a modelowanie zajmuje krótką chwilę.

Ale pojawił się jeden "minusik" - po miesiacu używania zepsuł się przełącznik, dzięki któremu obracają się szczotki;/. Sklep wymienił mi suszarkę na nową, nie mogę zabrać za to gwiazdki, coż takie urzadzenia czasem się psują.
    No chyba, że sytuacja się powtorzy, wtedy edytuję recenzję...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: druga w użyciu

Chcesz pochwalić anetka832 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Wszystko co producent obiecuje to prawda.
    Mam włosy do ramion naturalnie proste, wystylizowanie fryzury nie zajmuje mi więcej niż 5 minut. Brush Activ w użyciu jest wyjątkowo łatwa, bardzo intuicyjna. Włosy lśnią i nie elektryzują się.
    POLECAM: Używam tego produktu od: 2 m-cy Ilość zużytych opakowań: pierwsza

Chcesz pochwalić kopeera za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, tylko dlaczego już druga się popsuła
  • Używam codziennie, niesforne kręcone włosy układa i wygładza bez zarzutów. Nie wiem, czy tylko ja mam takiego pecha, ale pierwsza (model ze zdjęcia) zepsuła się po ponad 3 latach (spalony wentylator), druga (nowy model) po 4 miesiącach (przestała dmuchać zimnym powietrzem, a na plastikowej części, w którą wkłada się szczotki widać ślady jak po spaleniu, część plastiku się stopiła). Czekam na wieści z serwisu i męczę się z układaniem ciągle niesfornych włosów za pomocą szczotki i suszarki . Nie miałam pojęcia, że jej brak będzie tak uciążliwy . Gdyby nie te awarie dostałaby 5*.

Używam tego produktu od: kwiecień 2007
    Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Chcesz pochwalić ape7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mega rewelacja
  • Używam tej suszarki od ponad 2 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej.
    Jest wygodniejsza od zwykłej suszarki i szczotki!
    Na początku używania nie miałam jeszcze dużej wprawy i plątałam sobie włosy.
    Im dłużej jej używam tym większą mam wprawę i uzyskuję oczekiwany efekt.
    Testowałam ją na długich (do połowy pleców) i krótkich (do ramion) włosach. W oby przypadkach ładnie odbija włosy od nasady, nabłyszcza je i pięknie modeluje.

Zazwyczaj używając jej susze włosy warstwowo podpinając górne partie klamerkami. Zauważyłam, że lepsze efekty uzyskuje się podkręcanie w obie strony (na zewnątrz i do wewnątrz) - włosy są lepiej odbite od skóry.

Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

Chcesz pochwalić zmorka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wymaga nauki
  • Plusy:

* włosy zgrabnie się układają
    * szybkość układania
    * "odrywa" włosy od nasady

Minusy:
    * wymaga przyzwyczajenia się do kierunku ruchu szczot
    * duża i ciężkawa

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (po jednym w każdym mieszkaniu)

Chcesz pochwalić Kisstyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!
  • Suszarko-lokówke podpatrzyłam u siostry mojego chłopaka, dzieki czemu miałam okazje wypróbpować kilka razy, zanim zdecydowałam sie na zakup Mam włosy kręcone, wiec szukałam czegoś wygładzającego i tu produkt spisuje sie w 100%. Nawet bez użycia kosmetyków do włosów (jedwabiu, mgiełek, lotionów) włosy są gładkie i lśniące, ale nie sa proste (końce powywijane), wiec jeśli ktoś oczekuje włosów prostych pod linijke to napewno tego nie osiągnie. Zanim kupiłam rowente modelowanie, czyli suszenie i wyciąganie na szczotce+ lekkie prostowanie zajmowało mi o wile wiecej czasu, teraz zajmuje mi połowe mniej, czyli 15 min Poza tym jeżeli troszke sie przyuczymy obsługi to możemy uzyskać naprawde fajne efekty Polecam!

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Doświadczenie u używaniu produktu:

Chcesz pochwalić siunia6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Suszarko-lokówkę dostałam od chłopaka na Boże Narodzenie. Jestem z niej bardzo zadowolona. Początkowo może stanowić problem, ponieważ aby dobrze wymodelować swoje włosy należy mieć już jakąś wprawę, jednak z czasem tą suszarką można pięknie wystylizować swoje włosy... Podkręcić, pofalować czy wyprostować. Polecam.

Używam tego produktu od: grudnia 2009

Chcesz pochwalić szyszaczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • udany zakup
  • ogolnie jestem zadowolona z niej, nie powalila mnie na kolana ale jest wybawieniem dla moich naturalnie prostych jak drut wlosow-w koncu wygladaja i to nie byle jak jest prosta w obsludze-od razu mowie ze zero doswiadczenia w stylizacji wlosow (ograniczalam sie do suszarki i prostownicy na koncowki, teraz moge ja odstawic), mimo to z uzyciem nie mialam problemow dzieki przyciskom warunkujacym obroty. ladnie wygladza i troche podnosi wlosy u nasady, ponadto pozegnalam sie z odstajacymi koncowkami. niewatpliwa zaleta jest czas, w jakim wykonuje fryzure, nie zajmuje mi to wiecej niz 15 min-idealna do codziennego modelowania! mysle ze minusem moze byc cena choc wcale nie musi, ja to nie mam za bardzo porownania i mi ona strasznie nie rpzeszkadza; chlodny nawiew tak na prawde nie jest do konca chlodny; wlosy troche sie elektryzuja (mimo jonizacji, ale dla mnie to ogolnie jest bzdura wymyslona na potrzeby marketingu) choc nie maja do tego tendencji. dla prostych wlosow idealna

Używam tego produktu: od niedawna
    Ponowny zakup: jesli bedzie potrzeba to pomysle

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić G12acka za czytelną i pomocną recenzję?
  • sceptyczna trochę
  • suszarko-lokówkę dostałam w swe dłonie jakieś kilka tyg. temu. nie rzuciła mnie na kolana niestety a tego się spodziewałam po przewertowaniu opinii na wizażu. kiedyś kupiłam już suszarkę z Rowenty tyle że tą z efektem prostownicy i też byłam średnio nią zachwycona. ale do rzeczy.
    włosy po użyciu tego urządzenia są jakieś takie "zbite" zero puszystości w moim przypadku mimo okrągłych szczotek, są jakieś takie przyklapnięte. jest niewygodna w użyciu-mimo lekkości rączka jest topornie wielka i za długa. jedyny plus to to, że włosy są naprawdę bardzo lśniące i zdrowsze. czuć, że łuski włosa są dobrze zamknięte po jonizacji.

w każdym bądź razie niestety nie spełnia moich oczekiwań Używam tego produktu od:kilku tyg.

Chcesz pochwalić zmienniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna!
  • Jestem w niej zakochana!
    Moje włosy nigdy nie były tak błyszczące po jakiejkolwiek suszarce!
    Jest świetna, bardzo łatwo się nią modeluje włosy. Wychodzą piękne, lśniące, końcówki nie są zniszczone.
    Jedyny minus tego modelu to kiepska moc, i ciężko jest nią podnieść włosy u samej nasady,ale i tak jestem powalona nią..
    Polecam!!

Używam tego produktu odk roku

Chcesz pochwalić khloe_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!!!
  • Kupiłam tą lokówkę tydzień temu zachęcona opiniami wizażystek i nie zawiodłam się Jest naprawdę najlepsza dla moich włosów. Dopiero zaczynam z nią współpracę i już jestem zadowolona więc może być tylko coraz lepiej Mam falowane puszyste i niesforne włosy, w deszczu robi się z nich szopowata katastrofa. Po suszarko lokówce wszystko opanowane! Bardzo zmiękcza włosy, można zrobić loki, lekkie fale albo wyprostować i fryzura pozostaje na długi czas nienaruszona a włosy wyglądają na zdrowe. Polecam Mam nadzieję, że nie zapeszę tak prędką opinią

Używam tego produktu od:1tydzień
    Ilość zużytych opakowań:1 / nie kupię nowej bo wierzę, że ta zostanie ze mną na długo

Chcesz pochwalić EciaPecia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, oczywiście, że tak
  • Lokówkosuszarke Rowenta mam już ponad rok i bardzo jestem z niej zadowolona. Zacznę od tego, że mam strarszy model (o ile pamiętam cf 9000). Włosy układają się świetnie; ja robię to w ten sposób, że trzymam cały czas wciśnięty guzik obrotów, aż fryzura nabierze odpowiedniego kształtu. Mam włosy półdługie i używam do modelowania większej szczotki. Ułozenie fryzury zajmuje mi około 15-20 minut (zwykłą suszarką około 1/2 godziny). Jedynym mankamentem tego modelu jest brak zimnego nawiewu.

Używałam też nowszej wersji tej lokówkosuszarki (czyli 9220 ??), którą kupiłam mojej mamie, ale bardziej odpowiada mi ta, którą ja posiadam, ponieważ w tamtej niestety nie da się układać włosów trzymając non stop wciśnięty guzik obrotów, ponieważ zwyczajnie zatrzymuje się. Przyczyna jest prosta: inny mechanizm i sposób zakłądania szczotki. W pierwszej wesji jest to zrobione o wiele wygodniej; po prostu wciska się guzik i wkłada szczotke do otwodu. W nowszej tzreba wcisnąc guzik, przekręcic szczotkę do odpowiedniej pozycji, zamknąć blokadę.... bez sensu to wymyslili, szczególnie jak ktoś często wymienia szczotki..
    Oczywiście szczotka z jednego modelu do drugiego nie pasuje (
    Plusem tej nowszej wersji jest zimny nadmuch, ale ogólnie cf 9000 jest o niebo lepsza od jej następczyni

Używam tego produktu od:ponad roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asia.b za czytelną i pomocną recenzję?