Suszarko - lokówka Brush Activ, Rowenta

Powiększ Suszarko - lokówka Brush Activ, Rowenta

Zgłaszająca osoba:kukri

Suszarko-lokówka 2 w 1 Brush Activ nadaje się do równoczesnego suszenia i modelowania włosów. Obrotowa szczotka pozwala na wymodelowanie fryzury szybko i bez wysiłku. Wystarczy pozwolić Brush Active nawijać i modelować włosy. Urządzene posiada również regulację siły nadmuchu i regulację prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury. Dzięki Brush Activ w ciągu kilku minut można uzyskać piękny efekt jak u fryzjera.

Cena: 260 zł
/s/

• dałabym 10 gwiazdek
  • rewelacja. włosy jak od fryzjera, za każdym razem w zaledwie 10 minut. mam włosy za uszy, tak do połowy szyi, cieniowane lekko na końcach. klasyczny bob. dla mnie szczotka jest niezastąpiona. mam ją już dość długo i cały czas ją uwielbbiam.
    moje włosy sa delikatne, lubią falować kiedy jest wilgotne powietrze i puszyć się rzez całą zimę. ta szczotka zakończyła ten proceder i teraz włosy są posłuszne.
    doskonale podnosi włosy u nasady, efekt utrzymuje się nawet cały dzień przy odpowiednich kosmetykach. następnego dnia, moje szybko przetłuszczające się włosy nadal są na tyle świeże, że mogę ich nie myć jeszcze.
    po opanowaniu sposobu postępowania ze szczotką (około czterech razy) teraz włosy układam jedną ręką.
    w moim egzemlarzu szybko zepsuł się termostat do regulacji temperatury i teraz jeśli układam włosy do 7-8 minut to jest jeszcze ok, ale po tym czasie powietrze wydmuchiwane ze szczotki parzy. wagę szczotki i szum silniczka da się przeżyć. przy ierwszym i drugim użyciu może sprawiać wrażenie ogromnej i trudnej do opanowania, potem to mija.

-trochę ciężka
    -trochę głośna
    -termostat szybko się psuje, przez co szczotka bardzo się nagrzewa

+jest idealna+
    +doskonale układa włosy
    +układanie jest proste i szybkie
    +pozostawia włosy lekkie i gładkie
    +w moim przypadku opóźnia przetłuszczanie się włosów
    +wywołuje komplementy ;-)

już zbieram się do zakupu nowej szczotki, by swą weterankę, po 3 latach prawie codziennego używania wysłać na emeryturęUżywam tego produktu od: około 3 latIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić linkaewe za czytelną i pomocną recenzję?
  • R.E.W.E.L.A.C.J.A
  • Kupiłam model Rowenta Brush Activ Volume & Shine CF9320 jakieś 10 dni temu... mam włosy równe, proste, naturalne i zdrowe, jednak od pewnego czasu dostrzegłam, że w pracy (gdzie często panuje spora wilgoć) zaczynają się nieco puszyć (widać baby hair), plątać - nigdy nie miałam tego problemu

Przyznam szczerze, że po pierwszym użyciu byłam zawiedziona.. nie widziałam żadnej różnicy i trochę bałam się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto...

ocknęłam się po drugim, trzecim i czwartym użyciu... Od wielu miesięcy chodziłam w kucyku coraz częsciej i chętniej wracam do rozpuszczonych włosów - tak jak w tej chwili. Jak widać warto dać szansę naszej Rowencie. Moje włosy są bardzo gładkie, takie sypkie, świeże.

Wiele osób pisze o wadzie jaką jest wielkość urządzenia- osobiście mi to nie przeszkadza - gdzieś musi mieścić się cały 'silniczek' Nie mam też problemów z obsługą przycisków.

Warto zainwestować w Rowentę Brush Activ - POLECAM

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: 1(w trakcie)

Chcesz pochwalić LaLaRe87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całe życie na nią czekałam
  • Oceniam najnowszy model (fioletowa z jonizacją).
    Mam włosy za ramiona i dopóki nie kupiłam tego urządzenia suszyłam i modelowałam włosy za pomocą suszarki i zwykłej okrągłej szczotki.
    Muszę przyznać, że jest idealna choć sporo czasu zajęło mi nauczenie się jak się nią posługiwać. Pięknie modeluje włosy - mam cienkie i po wymodelowaniu wyraźnie mogę stwierdzić zwiększenie objętości. Zauważyłam, że poprawił się też stan moich włosów mam rozjaśniane i nie ma efektu suchych włosów są wyraźnie wygładzone, wyglądają zdrowo (może dzięki jonizacji). Ostatnio próbowałam wymodelować włosy ręcznie i nie dość, że bolała mnie ręka to jeszcze efekt delikatnie mówiąc był okropny. Dodam jeszcze, że włosy myje prawie codziennie i codziennie jej używam- a nie mam suchych ani zniszczonych włosów. Efekt jak od fryzjera Nie wyobrażam sobie już bez niej modelowania włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 urządzenie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Że też dopiero teraz ją odkryłam
  • Oceniam model brush activ cf 9250. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na nią, żałuje tylko że odkryłam ją dopiero teraz. Jest to pierwsza tego typu elektryczna szczotka jaką używam. Za bardzo również nie umiałam modelować włosów na zwykłą okrągłą szczotkę, w przypadku moich grubych i gęstych włosów to czasłochłonna katogra a brush active bardzo ułatwia codzienne układanie włosów, przepięknie wygładza je oraz unosi u nasady. Mam nadzieje, że dzięki niej ograniczę używanie prostownicy i szybciej zapuszcze włosy

Chcesz pochwalić asia_stasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wkurza mnie
  • Z braku trzeciej ręki wyrastającej z pleców, która znacząco ułatwiałaby samodzielne modelowanie przy użyciu tradycyjnej suszarki i okrągłej szczotki, napaliłam się na ten sprzęt.
    Mam , używam, ale się wściekam, bo tak mało brakuje, żeby było super, a brakuje w skutek czego i tak często sięgam po szczotkę.
    Moim głównym zarzutem jest to, że włoski szczotki są miękkie niczym moje własne, głaszczą powierzchnię pasma włosów z góry lub z dołu, nie ma efektu lekkiego rozczesywania, wsuwania się włosów między kujki szczotki, włosy zostają tak jakby na powierzchni, nawinięcie to jakiś koszmar. Poprostu nawijam na wierzch włosków szczotki. Wlosy nie dochodzą wcale do rdzenia. Trzeba je co chwila rozczesywać tradycyjną szczotką.

Owszem włosy sie podręcają, wygładzają, ale kurcze, albo muszę je dzielić na miliony cienkich pasemek, albo mam polizane z zewnątrz. Głaskacz jeden......

Nie mam grubych włosów, raczej cienkie, nie kupiłam podróbki, nie czuję się początkująca , nie oczekuję cudów. Trochę jestem zaskoczona, że nikt o tym nie pisze.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalna szuszara

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Morannon za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM!
  • Właśnie dziś moja Rowenta umarła - przez sześć lat używałam jej śrdenio co drugi dzień i w końcu zajeździłam ją na śmierć! Drżałam, że nie będę mogła dostać nowej. Okzauje się jednak, że jest i to chyba nawet ulepszona

Idealna dla cienkich włosów, nie przypala, nie plącze, zwiększa objętość po prostu same ochy i achy!!!

Używam tego produktu od: 2006 roku

Chcesz pochwalić cladzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDEŃKO!!!
  • PRZY PIERWSZYM UŻYCIU RZECZYWIŚCIE TROSZKĘ PLĄTAŁA WŁOSY ALE JUŻ WTEDY ZACZEŁAM SIĘ W NIEJ ZAKOCHIWAĆ A TERAZ JEST TO PO PROSTU MIŁOŚĆ) NIE WYOBRAŻAM SOBIE UKŁADANIA WŁOSÓW BEZ NIEJ.MAM CIENKIE ROZJAŚNIANE WŁOSY Z CZARNEGO NA MIODOWY BRĄZ -ZROBIŁY MI SIĘ SIANOWATY PUSZĄCE A DZIĘKITEJ SZCZOTCE ORAZ MASCE TAHE KERATIN GOLD SĄ SYPKIE BŁYSZCZĄ I LEKKIE JAK PIÓRKO
    POLECAMUżywam tego produktu od: 1 MIESIACIlość zużytych opakowań: 1 SZCZOTKA

Chcesz pochwalić KARMELKO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie rewelacja!
  • Co prawda jeszcze się uczę, żeby osiągnąć idealny efekt ale układanie jest w ogóle bez porównania do suszarka+okrągła szczotka.
    Również jak inne dziewczyny w obawie przed zniszczeniem szczotki trzymam ją w plastikowej oprawie.
    Jedynym maleńkim minusem jest (o czym wiedziałam przd kupnem, ponieważ czytałam tutaj opinie), że jest podany a nie ma faktycznie zimnego nawiewu. Także ja w zasadzie zawsze suszę na "zimnym" nawiewie.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: moja pierwsza suszarka tego typu

Chcesz pochwalić magda*M za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJE CUDO
  • Używam jedynie dużej szczotki, która sprawia, że moje włosy wyglądają naprawdę fajnie.
    Włosy suszę partiami (na poczatek te pod spodem, następnie wierzchnie warstwy).
    Suszarka sama nawija pasma, nie plącze włosów, nabłyszcza i pięknie układa.

Zimny nawiew nie jest zimny, a jedynie chłodniejszy, ale mnie to nie przeszkadza.

Posiada 2 prędkości obrotów (oraz możliwy jest wybór kierunkuprędkości, co ułatwia użytkowanie) i 2 prędkości nawiewu (dodatkowo włączyć można nawiew z jonizacją). Funkcja jonizacji sprawia, że włosy mniej się elektryzują i są błyszczące.

Trzeba się z nią oswoić aby móc wyciągnąć z niej to co nalepsze (m nie już przy 2 użyciu udało się osiągnąć zamierzony efekt).
    Ja oczekuję od niej głównie uniesienia i delikatnego podkręcenia włosów na końcach - i to zadanie spełnia.

Zdażało mi się nałożyć kroplę jedwabiu na szczotkę co sprawiło, że moje włosy były bardziej błyszczące.

Moja szczotka ma teraz jedynie delikatnie rozczepione pasemka włosków, ale nie są one powyginane ani bardzo zniszczone.
    Przechowuję je zawsze w pojem nikach i praktycznie co 2/3 suszenie oczyszczam z moich włosów.

Naprawdę polecam, bo warto mieć ją w domu, jak już pisałam - przy odrobinie wprawy pozwala uzyskać naprawdę ciekawą fryzurę.

Jedynym minusem jest to, że w wersji przeznaczonej na rynek PL nie ma możliwości ręcznej blokady szczotki i kiedy nawinie się zbyt dużą ilość długich włosów szczotka może odpaść.
    Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić katatarzyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Ponad 2 tygodnie temu obcięłam włosy na boba. Szukałam sposobu na uniesienie moich włosów i pod wpływem opinii na Wizażu zamówiłam przez sklep internetowy Euro Rtv Agd, los chciał, że była w promocji i przesyłka gratis - ogólny koszt 179zł. Po odebraniu przesyłki wypróbowałam na zwilżonych kosmykach, jednak na drugi dzień po myciu włosów i lekkim osuszeniu ręcznikiem zaczęłam zabawę z Rowentą. Obsługa nie jest trudna, trzeba tylko opanować przyciski. Niecałe 20 minut i efekt rewelacyjny. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim

Używam tego produktu od: Tydzień

Chcesz pochwalić babyvip za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij