Lierac, Coherence, Soin Extreme Nuit (przeciwzmarszkowy krem na noc)

Powiększ Lierac, Coherence, Soin Extreme Nuit (przeciwzmarszkowy krem na noc)

Zgłaszająca osoba: systematica

Krem z linii Coherence, przeznaczonej dla cery dojrzałej (po 35 roku życia). Kompleksowo działająca na skórę formuła tego kremu obejmuje czynnik stymulujący syntezę kolagenu III, odpowiedzialnego za jędrność i nawilżenie skóry, mikroemulsje, magnez, potas. Krem intensywnie przeciwdziała oznakom zmęczenia skóry, zwalcza drobne i głębsze zmarszczki. Jest delikatny i łatwo przyswajany przez skórę, rano cera jest wypoczęta i wygładzona.

w Polsce krem występuje w innym opakowaniu - tuba.

Skład: Water, Squalane, Cyclomethicone, Lecithin*, Cholesteral, Tocopherol*, Linoleic Acid*, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Sodium Ascorbate, Mannitol*, Propylene Glycol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sucrose Stearate, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Shea Butter (butyrospermum parkii)*, Potassium Hyaluronate, Isostearyl Isostearate, Panthenol, Pyridoxine HCl, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Titanium Dioxide, D&C Red #33

*Botanical Origin

Cena: 187 zł / 50 ml (tuba), ok. 220 zł / 50 ml (słoik)

• mozna wypróbowac
  • Krem nie jest zły, niczym tez mnie nie zachwycił. Kwestia osobistych preferencji, rzecz jasna Zuzyłam 2 słoiczki po 15 ml.
    Kolor bladorozowy, zapach nieco pudrowy, znam ciekawsze. Konsystencja lekka, jednak na twarzy tworzy wyrazny film, ktory lubie...ale paradoksalnie - w kremach bogatszych Jest to krem na noc, wiec specjalnie mi to nie przeszkadza. W miare nawilza, w miare odzywia, cudów nie robi, ale cuda to daja zabiegi medycyny estetycznej, nie kremy Zuzyłam bez problemu, ale don juz nie wroce.
    Po prostu jego stosowanie nie było jakas specjalna przyjemnoscia, ot, pielegnacyjna panszczyzna

Ilość zużytych opakowań: 2 razy po 15 ml

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemność używania
  • To jest kremik który wspominasz ,który ładnie rózowo wyglądapachnie nie ostro,wchłania sie i dba o Ciebie gdy śpisz..Wróciłam do niego więc jak na mój zakupocholizm kosmetykowy to sukces wręcz..mało jest kremów na noc po 35 roku życia,w rozsądnej cenie które w moje gusta przypadają..a to zapach,a to cena,a to jakikolwiek brak efektów..tu spójne jest wszystko.cena do przełknięcia (upolowałam 15 ml słoiczki,efekt ładnej ,wypoczętej buzi, smaruję rowniez serum na noc więc dbanie podzielonezapach i konsystencja na plus.on ma mnie odstresować i zregenerowac i to własnie robi więc jak najbardziej polecam

Używam tego produktu od: jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: teraz drugie 15 ml

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie wiem :-/
  • skuszona opisami zakupiłam produkt
    jestem w targecie 35+ / cera mieszana - więc teoretycznie produkt powinien być dla mnie
    Po 2 miesiącach używania mogę co -nie-co napisać:

pozytywy
    * łatwo się wchłania
    * nie nabłyszcza
    * nie zatyka porów
    * ładne opakowanie
    * przyjemny zapach

minusy :
    -liczyłam na większe nawilżenie
    -niestety intensywnie NIE-przeciwdziała oznakom zmęczenia skóry - a bardzo na to liczyłam
    -no i liczyłam na widoczne efekty rano

podsumowując - krem zakupiony w promocyjnej cenie - może być - ale bez zachwytu, ot - zwykły krem, w fajnym opakowaniu

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml- w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martiszkas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały krem
  • Krem jest rewealacyjny. Od pierwszego użycia skóra rano jest napięta i gładka jak aksamit. Dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie i nie powoduje podrażnienie mimo,że mam bardzo wrażliwą skórę.

Chcesz pochwalić cleopatre za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swojej ceny
  • Świetna równowaga właściwości nawilżających, odżywczych, regenerujących i brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Przetestowałam w warunkach ekstremalnych - mając po chemicznym peelingu skórę odwodnioną, z tworzącymi się zmarszczkami. Ponad dwa miesiące stosowania tego kremu (wraz z innymi produktami z serii Coherence, przez pierwszy miesiąc wraz z serum) dały zauważalne efekty: poprawiło się nawilżenie głębszych warstw skóry, jej elastyczność i jędrność (chyba widać odbudowę kolagenu), skóra wygładza się i rozjaśnia. Próbowałam też odstawić go na parę dni - skóra zachowała swoją kondycję, więc regeneracja wygląda na trwały efekt. Poza zapachem (znowu mydełkowaty), krem ma same zalety: przyjemną nietłustą konsystencję, łatwo wnika w skórę, nie nabłyszcza jej, skutecznie chroni przed przesuszeniem w ciągu nocy, ale nie za cenę zatykania porów. Rano twarz jest wypoczęta i świeża, bez śladów obrzmień. Właśnie mi się kończy, zamierzam kupić drugi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić systematica za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij