Lierac, Coherence, Soin Extreme Nuit (przeciwzmarszkowy krem na noc)

Lierac, Coherence, Soin Extreme Nuit (przeciwzmarszkowy krem na noc)

Krem z linii Coherence, przeznaczonej dla cery dojrzałej (po 35 roku życia). Kompleksowo działająca na skórę formuła tego kremu obejmuje czynnik stymulujący syntezę kolagenu III, odpowiedzialnego za jędrność i nawilżenie skóry, mikroemulsje, magnez, potas. Krem intensywnie przeciwdziała oznakom zmęczenia skóry, zwalcza drobne i głębsze zmarszczki. Jest delikatny i łatwo przyswajany przez skórę, rano cera jest wypoczęta i wygładzona.

w Polsce krem występuje w innym opakowaniu - tuba.

mozna wypróbowac

Krem nie jest zły, niczym tez mnie nie zachwycił. Kwestia osobistych preferencji, rzecz jasna :) Zuzyłam 2 słoiczki po 15 ml.
Kolor bladorozowy, zapach nieco pudrowy, znam ciekawsze. Konsystencja lekka, jednak na twarzy tworzy wyrazny film, ktory lubie...ale paradoksalnie - w kremach bogatszych ;) Jest to krem na noc, wiec specjalnie mi to nie przeszkadza. W miare nawilza, w miare odzywia, cudów nie robi, ale cuda to daja zabiegi medycyny estetycznej, nie kremy ;)Zuzyłam bez problemu, ale don juz nie wroce.
Po prostu jego stosowanie nie było jakas specjalna przyjemnoscia, ot, pielegnacyjna panszczyzna :D

Ilość zużytych opakowań: 2 razy po 15 ml

przyjemność używania

To jest kremik który wspominasz ,który ładnie rózowo wygląda:)pachnie nie ostro,wchłania sie i dba o Ciebie gdy śpisz..Wróciłam do niego więc jak na mój zakupocholizm kosmetykowy to sukces wręcz..mało jest kremów na noc po 35 roku życia,w rozsądnej cenie które w moje gusta przypadają..a to zapach,a to cena,a to jakikolwiek brak efektów..tu spójne jest wszystko.cena do przełknięcia (upolowałam 15 ml słoiczki:),efekt ładnej ,wypoczętej buzi, smaruję rowniez serum na noc więc dbanie podzielone:)zapach i konsystencja na plus.on ma mnie odstresować i zregenerowac i to własnie robi więc jak najbardziej polecam:)

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: teraz drugie 15 ml

no nie wiem :-/

skuszona opisami zakupiłam produkt:)
jestem w targecie 35+ / cera mieszana - więc teoretycznie produkt powinien być dla mnie:)
Po 2 miesiącach używania mogę co -nie-co napisać:

pozytywy
* łatwo się wchłania
* nie nabłyszcza
* nie zatyka porów
* ładne opakowanie
* przyjemny zapach

minusy :
-liczyłam na większe nawilżenie
-niestety intensywnie NIE-przeciwdziała oznakom zmęczenia skóry - a bardzo na to liczyłam
-no i liczyłam na widoczne efekty rano

podsumowując - krem zakupiony w promocyjnej cenie - może być - ale bez zachwytu, ot - zwykły krem, w fajnym opakowaniu

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml- w trakcie

Doskonały krem

Krem jest rewealacyjny. Od pierwszego użycia skóra rano jest napięta i gładka jak aksamit. Dobrze się rozprowadza, przyjemnie pachnie i nie powoduje podrażnienie mimo,że mam bardzo wrażliwą skórę.

wart swojej ceny

Świetna równowaga właściwości nawilżających, odżywczych, regenerujących i brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Przetestowałam w warunkach ekstremalnych - mając po chemicznym peelingu skórę odwodnioną, z tworzącymi się zmarszczkami. Ponad dwa miesiące stosowania tego kremu (wraz z innymi produktami z serii Coherence, przez pierwszy miesiąc wraz z serum) dały zauważalne efekty: poprawiło się nawilżenie głębszych warstw skóry, jej elastyczność i jędrność (chyba widać odbudowę kolagenu), skóra wygładza się i rozjaśnia. Próbowałam też odstawić go na parę dni - skóra zachowała swoją kondycję, więc regeneracja wygląda na trwały efekt. Poza zapachem (znowu mydełkowaty), krem ma same zalety: przyjemną nietłustą konsystencję, łatwo wnika w skórę, nie nabłyszcza jej, skutecznie chroni przed przesuszeniem w ciągu nocy, ale nie za cenę zatykania porów. Rano twarz jest wypoczęta i świeża, bez śladów obrzmień. Właśnie mi się kończy, zamierzam kupić drugi.