Christian Dior, Eye Show - Waterproof Ultra-Shimmering Eyeshadow

Powiększ Christian Dior, Eye Show - Waterproof Ultra-Shimmering Eyeshadow

Zgłaszająca osoba: Misiowa Jagodka

Eye Show z kolekcji Backstage Makeup to wodoodporny cień w kremie z drobinkami, który możesz aplikować palcami.
Występuje w 6 metalicznych, błyszczących odcieniach:
002 White Light Disco
092 Glam & Glitz Black
342 Pop Aquadelic
472 Queen Of Green
622 Undressed Beige
832 Pink Wannabe

Skład: Cecylopentasiloxane, Mica, Isododecane, Stearyol Inulin, Dimethicone/ Vinyl Dimrthicone Crosspolymer, Squalane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Passiflora Edulis Seed Oil, Hexylene Glycol. May Contain: +/- Ci 77891, Ci 77491-Ci 77499-Ci 77492, Ci 77007, Ci 77742, Ci 77510, Ci 42090, Ci 19140, Ci 75470, Ci 77289, Ci 77288.

Cena: 34CAD / 6g
/e/

• Na chwilę...
  • Wybrałam odcień 092 Glam&Glitz Black. Z pewnością nie jest to klasyczna czerń, jest to czerń stalowa, bliżej jej do grafitu. Zatopione w nim różnokolorowe drobinki, choć mocno iskrzące w opakowaniu, tak na powiece dające o wiele bardziej delikatniejszy i subtelniejszy efekt, jednak nadal uroczy. Sam cień pod względem konsystencji jest dość twardy i zbity, choć kremowy, co z pewnością ułatwia jego aplikację. Niestety, trwałością nie grzeszy. Nałożony bez bazy blaknie, a nie rzadko też zdarza mu się rozmazać i wyjść poza kontur oka. Drobinki brokatu migrują. Nałożony na bazę sprawuje się lepiej, ale też nie tak dobrze jakbym sobie tego życzyła. Niestety, kupowałam go w biegu, ale do dziś mocno żałuję, że nie pokusiłam się o jego wcześniejsze przetestowanie. Może gdybym wybrała inny, jaśniejszy odcień, to byłabym nim zachwycona, a tak nie pozostało mi nic innego jak go odsprzedać.

Ilość zużytych opakowań: 1: 092 Glam&Glitz Black

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moze byc,ale szalu nie ma
  • Mialam zloty odcien z drobinkami

Cien bez bazy sie nie trzymal

Kiedy nakladalam eyeliner badz kredke po paru godzinach odznaczala sie na powiece-a probowalam roznych kredek czyli cien do samodzielnego uzytku

daje 3 gwiazdki jedynie za opakowanie i kolor

Używam tego produktu od: mialam dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 miesiace/uzywalam codziennie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sambuca86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • jeden z najlepszych!!!
  • Jest to jeden z najlepszych cieni do powiek jakie miałam.

Dzięki konsystencji lekkiego, ale gęstego musu idealnie rozprowadza się na powiece i można stopniować nasycenie koloru.
    A kolor potrafi być naprawdę głęboki i intensywny :>
    Nie osypuje się, nie zbiera w załamaniach powiek. I jest bardzo trwały - niejednokrotnie wytrzymał całonocną wyczerpującą imprezę w stanie niezmienionym

Poza tym jest naprawdę wydajny - używam go już prawie 2 lata Może to dlatego że nie używam go na co dzień ze względu na kolor - Glam & Glitz Black

Mimo trwałości przy demakijażu nie stwarza problemów.
    Nie podrażnia oczu.

Uwielbiam go! Jeden z moich KWC.

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Sif za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra wypasiony ...
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona cieniem . Nie przypuszczalam ,ze jest az tak trwaly Pomalowalam oczy rano a jest juz wieczór a ja wciaz mam cien na powiekach. To jeden z trwalszych cieni jakie posiadam a mam ich cała mase no i ta konsystencja musu ,,, Mam kolorek ciemna butelkowa zieleń . Jedynym minusem dla mnie jest chyba nietrafiony kolorek ;( Dla mnie zbyt ciemny , ale cien jako cien jest swietny , konsystencja cudowna , łatwa obsługa ( a to ze nie posiada aplikatora to na pokazach diora za kulisami makijazysci maluja modelki palcami , lecitko wklepujac cien w powieke , widzialam , łatwosc stopniowania , ogolnie serdecznie polecam!!!! Aha , cena ... noł koments :/

Używam tego produktu od:kilka dni
    Ilość zużytych opakowań w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • elegansi
  • Naprawdę nie wiem jak to się stalo,że zamiast zaplanowanego turkusu shiseido, wyszłam z perfumerii z białym diorem w torebce... Niemniej jednak zakup jest udany bo :
    +efekt na powiece iście luksusowy - daje się stopniować od delikatnego,subtelnego pobłysku w kierunku mocnego, l