Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: Estella

Skład: Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene, Isohexadecane, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Ginko Biloba Extract, Parfum

Cena: 4,99zł / 7x0,38ml
/e/

• Rewelacja
  • PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - łatwość użytkowania
    - ciekawe opakowanie
    - produkt szybko się wchłania
    - przyjemny zapach
    - kapsułki naprawdę sprawiły, że moja skóra stała się elastyczna, nawilżona, gładka i miękka

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są w porządku
  • Na samym początku chciałam zaznaczyć kwestię najważniejszą - nie uczuliły mnie. Ampułki są produktem za 5 złotych, firmy której nie znałam wcześniej a mimo wszystko nie spowodowały spustoszenia na mojej ciągle podrażnionej twarzy. Wielkie brawa!
    Kupiłam 2 wersje - ampułki niebieskie, nawilżające i chyba najbardziej polecaną wersję anti-age. A o ile wersja przeciwstarzeniowa leży sobie jeszcze nie rozpakowana to na temat niebieskiej mogę już coś powiedzieć.
    Na skórze suchej wchłaniają się dość szybko, nie zostawiają potężnej "powłoki", pod makijaż też mogą sie nadać, o ile zaaplikujemy je na ponad godzinę przed faktycznym malowaniem i będą miały szanse wniknięcia w skórę. Spodziewałam się nieco lepszego nawilżenia, chociaż stosowane na noc pod krem dają efekt naprawdę gładkiej, odżywionej twarzy. Podsumowując: dobry produkt.

Używam tego produktu od: około tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 7 kapsułek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kuracja idealna dla skóry zimą
  • Do zakupu tego produktu zachęciły mnie polskie vlogerki na YouTube. Bardzo chwaliły sobie ich działanie, proponowały, żeby raz do czasu swojej skórze taką kurację tygodniową zastosować. Pomyślałam sobie zatem - czemu nie? Ampułki nie są drogie, na promocji można je wyrwać już w ogóle za jakieś śmieszne pieniądze.

Obietnica producenta:
    "Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry."

Kapsułki są zamknięte w folii, typowej dla tabletek. Kupujemy je w kartonowym opakowaniu. W opakowaniu znajduje się siedem kapsułek, każda o pojemności 0,38 ml.

Moje doświadczenia:
    Nigdy jeszcze nie używałam kapsułek do twarzy, wiec byłam trochę podekscytowana taką nowością kosmetyczną w mojej szafce. Zdecydowałam się po raz pierwszy użyć ich zimą, kiedy moja buzia jest ciągle napięta, przesuszona i wymaga dużego natłuszczania. Używałam jednej kapsułki każdego wieczoru, przez siedem dni, na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu.
    Aby dostać się do "wnętrza" kapsułki musimy ukręcić jej główkę. Płyn, który się wydobywa jest przezroczysty, dosyć gęsty. Po nałożeniu na skórę dość dobrze się wchłania, aczkolwiek powłoka, którą pozostawia jest jeszcze długo wyczuwalna. Nie brudzi, ani nic takiego; po prostu czujemy, że "coś" na tej twarzy mamy.
    U mnie ampułki sprawdziły się nad wyraz dobrze. Faktycznie ukoiły mi twarz, buzia odzyskała swoją kondycję i nie miałam już więcej tej zimy problemu z jej nadmiernym przesuszeniem.
    Bałam się, że tak mocno skoncentrowany produkt może zapchać mi pory, ale nic takiego nie miało miejsca.
    Ampułki świetnie nawilżają, już po użyciu jednej czuć różnicę. Ja wieczorami zmywałam makijaż, następnie myłam buzię żelem, potem jeszcze przecierałam ją tonikiem i na sam koniec - w zamian za krem - aplikowałam sobie płyn w tych ampułek właśnie. Rano myłam buzię, tonizowałam ją, używałam mojego kremu i nakładałam makijaż.

Cena i dostępność:
    Do kupienia za około osiem złotych (na promocji za 3-4) w każdym Rossmannie.

Podsumowanie:
    Bardzo fajny produkt. Raz na pół roku jak najbardziej można sobie zaaplikować taką kurację. Ampułki dość mocno natłuszczają, więc ja sięgnę po nie znów dopiero zimą. Jeżeli macie problemy z przesuszoną, zmęczoną, zniszczoną skórą, to szczerze polecam. Nie jest to drogi kosmetyk, a może zdziałać fajne rzeczy.

Używam tego produktu od: używałam go przez tydzień zimą tego roku

Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie przeciętne
  • Mam skórę mieszaną, zazwyczaj zwykły krem nawilżający rano wystarcza aby moja skóra była nawilżona ale czasami funduje jej dodatkowe nawilżenie w postaci serum czym maski. Oceniane ampułki nie zachwyciły mnie - nie zauważyłam większego nawilżenia czy poprawy jakości skóry po tygodniu stosowania.

Zalety:
    + wygodna aplikacja: preparat jest bardzo tłusty ale gęsty, łatwo się rozprowadza po skórze, nie "ucieka między palcami" jak niektóre oleje

Neutralne:
    +/- rano czuć było nawilżenie skóry ale miejscami też tłustą powłokę

Wady:
    - słabe działanie, porównywalne do kremu na noc

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę (zwłaszcza, że w promocji i z kuponem dałam za nie pewnie jakieś 3zł), ale te kapsułki są po prostu złym produktem. Mam cerę mieszaną, nie cierpię na przesuszającą się skórę, ale chciałam nawilżyć moją cerę, by była przygotowana w odpowiedni sposób na sezon wakacyjny, słońce, morze, opalanie. Nawilżenia żadnego nie odczułam. Co najwyżej tłustą, nie wchłaniającą powłokę, która - mimo że nakładałam kapsułkę wieczorem - zostawała aż do samego rana! Do tego moje włosy, dotykając w nocy czoła przetłuszczały się od tego oleju :/. Zapach jest średni - wyczuwam jakiś składnik ładnie pachnący tak świeżo i "wodnie", ale zapach ten podszyty jest aromatem zdechłej ryby :/. Więc w połączeniu tych dwóch woni to ani przyjemne, ani nie. Po 3dniach przyzwyczaiłam się do "ryby"

Używam tego produktu od: Tydzień - cała kuracja

Chcesz pochwalić bylyfyzytsyf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalne kapsułki, bez rewelacji
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 1.49 Euro. Używałam go głównie na twarz, raz jako maskę do rąk.

Jedna kapsułka wystarcza tylko na samą twarz. Nie zadziałała na niej rewelacji. Nawilżyła w normalnym stopniu. Lepsze efekty zauważyłam na mojej suchej skórze rąk, aczkolwiek nawilżenie było dobre, ale bez szczególnego efektu.

Na pierwszym miejscu w składzie wystepuje działający ochronnie i wygładzająco sylikon. Na drugim miejscu - Eter dikaprylowy, czyli emolient suchy, który zapobiega utracie nawilżenia ze skóry. Na trzecim - Hydrogenated Polyisobutene, który jest emolientem, tworzy warstwę ochronną. Na czwartym- Isohexadecane, kolejny emolient. Na piątym - nawilżający i ułatwiający gojenie skwalan, który jest również antyoksydantem. W dodatku jeszcze ulatwia transport skladników aktywnych w głąb skóry, jesli są one rozpuszczalne w tłuszczach. Na szóstym - octan witaminy E. Na siódmym - olej słonecznikowy. Na ósmym - ekstrakt z miłorzębu. Na ostatnim - substancję zapachową.

Ogólnie, zawiera dużo substancji, które otaczają skórę nietłustym filmem. Szkoda tylko,że najwartościowsze składniki nie są ciut wyżej w składzie. W końcu to jest serum.

Polecam, choś sama nie wiem czy kupię ponownie. A jeśli kupię to ze względu na skwalan, którego produkcja po 25 roku życia spada.

Edycja: Spawdzilam skład na opakowaniu, który obecnie jest troszeczkę inny. Ginko biloba znajduje się po substancji zapachowej:
    Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene,Trisiloksane, Isohexadecane,Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ginko Biloba Extract.

Używam produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie zdziałał cudów... mam typowo mieszaną cerę w kierunku suchej, policzki wiecznie przesuszone, czoło, nos i broda- wręcz przeciwnie. Te ampułki nie dały raczej nic...
    Za to rewelacyjnie wyprowadziły moją cerę na prostą ampułki Rival de Loop z kwasem hialuronowym ! Niestety recenzji na wizażu tych ampułek brak...a zasługują na 5 gwiazdek. Polecam spróbować te z hialuronem.

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić mysiooo za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepotrzebny
  • Kapsułki, według mnie, nie robi nic. Mam bardzo suchą cerę, i nawet stosowany razem z kremem nawilżającym nie robił zbyt dużo. Zapach jest męczący. Miałam też żel do mycia twarzy z tej firmy i pachniał identycznie jak kapsułki. Wykorzystałam jedno opakowanie i nie wrócę ponownie.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić pafnuckowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt Placebo
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami wizazanek siegnęłam po ten produkt i oto moje wrażenia... Przede wszystkim w magicznych rybkach jest oliwka, a każda oliwka nawilża, co do działania innych nie jestem pewna, bo trzeba by używać dłużej niż 7 dni.. Jak dla mnie to produkt PLACEBO - nie zaszkodzi, ale też nie pomoże. Można go czasem używać zamiennie, zamiast nawilżającego kremu do twarzy, bo oeszem nie zatyka porów (to trzbeba mu przyznać). No i jeszcze plusem jest to że rybki są dość wydajne, jedna starcza na całą twarz, ale bez szyji i dekoldu. To tyle moich wrażeń na temat magicznych rybek!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratuje przed imprezą
  • Miałam problem z suchą skórą na linii T z naciskiem na nos. Wyglądało to nieestetycznie a dzień później miałam ważne wyjście. Dwie ampułki, jedna rano, druga wieczorem i... Pomogło. Wyglądałam znów jak człowiek.

Plusy:
    -szybkie działanie
    -nie podrażnia
    -nie powoduje wyprysków
    -nawilża widocznie
    -meeega delikatna skóra w dotyku
    -fuid wygląda na tak gładkiej skórze o wiele lepiej
    -dostępność w każdym Rossmanie

Minusy:
    -efekt wygładzenia i nawilżenia znika po paru dniach, po ukończeniu kuracji...
    -stosunkowo drogie
    -jest zdecydowanie za mało płynu w ampułce, ciężko rozprowadzić specyfik na całej twarzy równomiernie

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 blistry

Chcesz pochwalić Anasssstazja za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij