Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: Estella

Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.

Skład: Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene, Isohexadecane, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Ginko Biloba Extract, Parfum

Cena: 4,99zł / 7x0,38ml
/e/

• Rozczarowanie
  • Nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę (zwłaszcza, że w promocji i z kuponem dałam za nie pewnie jakieś 3zł), ale te kapsułki są po prostu złym produktem. Mam cerę mieszaną, nie cierpię na przesuszającą się skórę, ale chciałam nawilżyć moją cerę, by była przygotowana w odpowiedni sposób na sezon wakacyjny, słońce, morze, opalanie. Nawilżenia żadnego nie odczułam. Co najwyżej tłustą, nie wchłaniającą powłokę, która - mimo że nakładałam kapsułkę wieczorem - zostawała aż do samego rana! Do tego moje włosy, dotykając w nocy czoła przetłuszczały się od tego oleju :/. Zapach jest średni - wyczuwam jakiś składnik ładnie pachnący tak świeżo i "wodnie", ale zapach ten podszyty jest aromatem zdechłej ryby :/. Więc w połączeniu tych dwóch woni to ani przyjemne, ani nie. Po 3dniach przyzwyczaiłam się do "ryby"

Używam tego produktu od: Tydzień - cała kuracja

Chcesz pochwalić bylyfyzytsyf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalne kapsułki, bez rewelacji
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 1.49 Euro. Używałam go głównie na twarz, raz jako maskę do rąk.

Jedna kapsułka wystarcza tylko na samą twarz. Nie zadziałała na niej rewelacji. Nawilżyła w normalnym stopniu. Lepsze efekty zauważyłam na mojej suchej skórze rąk, aczkolwiek nawilżenie było dobre, ale bez szczególnego efektu.

Na pierwszym miejscu w składzie wystepuje działający ochronnie i wygładzająco sylikon. Na drugim miejscu - Eter dikaprylowy, czyli emolient suchy, który zapobiega utracie nawilżenia ze skóry. Na trzecim - Hydrogenated Polyisobutene, który jest emolientem, tworzy warstwę ochronną. Na czwartym- Isohexadecane, kolejny emolient. Na piątym - nawilżający i ułatwiający gojenie skwalan, który jest również antyoksydantem. W dodatku jeszcze ulatwia transport skladników aktywnych w głąb skóry, jesli są one rozpuszczalne w tłuszczach. Na szóstym - octan witaminy E. Na siódmym - olej słonecznikowy. Na ósmym - ekstrakt z miłorzębu. Na ostatnim - substancję zapachową.

Ogólnie, zawiera dużo substancji, które otaczają skórę nietłustym filmem. Szkoda tylko,że najwartościowsze składniki nie są ciut wyżej w składzie. W końcu to jest serum.

Polecam, choś sama nie wiem czy kupię ponownie. A jeśli kupię to ze względu na skwalan, którego produkcja po 25 roku życia spada.

Edycja: Spawdzilam skład na opakowaniu, który obecnie jest troszeczkę inny. Ginko biloba znajduje się po substancji zapachowej:
    Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene,Trisiloksane, Isohexadecane,Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ginko Biloba Extract.

Używam produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Nie zdziałał cudów... mam typowo mieszaną cerę w kierunku suchej, policzki wiecznie przesuszone, czoło, nos i broda- wręcz przeciwnie. Te ampułki nie dały raczej nic...
    Za to rewelacyjnie wyprowadziły moją cerę na prostą ampułki Rival de Loop z kwasem hialuronowym ! Niestety recenzji na wizażu tych ampułek brak...a zasługują na 5 gwiazdek. Polecam spróbować te z hialuronem.

Używam tego produktu od: mca

Chcesz pochwalić mysiooo za czytelną i pomocną recenzję?
  • niepotrzebny
  • Kapsułki, według mnie, nie robi nic. Mam bardzo suchą cerę, i nawet stosowany razem z kremem nawilżającym nie robił zbyt dużo. Zapach jest męczący. Miałam też żel do mycia twarzy z tej firmy i pachniał identycznie jak kapsułki. Wykorzystałam jedno opakowanie i nie wrócę ponownie.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić pafnuckowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt Placebo
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami wizazanek siegnęłam po ten produkt i oto moje wrażenia... Przede wszystkim w magicznych rybkach jest oliwka, a każda oliwka nawilża, co do działania innych nie jestem pewna, bo trzeba by używać dłużej niż 7 dni.. Jak dla mnie to produkt PLACEBO - nie zaszkodzi, ale też nie pomoże. Można go czasem używać zamiennie, zamiast nawilżającego kremu do twarzy, bo oeszem nie zatyka porów (to trzbeba mu przyznać). No i jeszcze plusem jest to że rybki są dość wydajne, jedna starcza na całą twarz, ale bez szyji i dekoldu. To tyle moich wrażeń na temat magicznych rybek!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratuje przed imprezą
  • Miałam problem z suchą skórą na linii T z naciskiem na nos. Wyglądało to nieestetycznie a dzień później miałam ważne wyjście. Dwie ampułki, jedna rano, druga wieczorem i... Pomogło. Wyglądałam znów jak człowiek.

Plusy:
    -szybkie działanie
    -nie podrażnia
    -nie powoduje wyprysków
    -nawilża widocznie
    -meeega delikatna skóra w dotyku
    -fuid wygląda na tak gładkiej skórze o wiele lepiej
    -dostępność w każdym Rossmanie

Minusy:
    -efekt wygładzenia i nawilżenia znika po paru dniach, po ukończeniu kuracji...
    -stosunkowo drogie
    -jest zdecydowanie za mało płynu w ampułce, ciężko rozprowadzić specyfik na całej twarzy równomiernie

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 blistry

Chcesz pochwalić Anasssstazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna sprawa.
  • Zdecydowałam się na te kaspułki, bo były na promocji, ale również dlatego, że kiedyś na YT ktoś je polecał. Fajne urozmaicenie w codziennej pielęgnacji, które nie robi krzywdy.

Konsystencja: jest to olejek zamknięty w miękkich kapsułkach. Jak to olejek, jest wodnisty, może uciec z palców, ale przy dozowaniu małej ilości sądzę, że nic się nie zmarnuje. Latwo się rozprowadza, jedna sztuka starcza na twarz, dekold i szyję.

Działanie: pomimo tego, że nie stosowałam produktu tak jak zaleca producent, tylko po peelingu, czyli 2 razy w tygodniu, to sądzę, że cera jest fajnie odżywiona, nawilżona, natłuszczona, rano budziłam się z fajnie gładką buzią. Moja mama stosowała również, gdzie ją praktycznie wszystko uczula, a ten produkt nic nie zrobił. Oznacza to, że osoby z wrażliwą cerą, delikatną mogą sięgnąć po kapsułki.

Zapach: przyjemny, nie duszący, towarzyszył również jakiś czas po aplikacji.

Opakowanie: produkt dostajemy w wygodnym tekturowym opakowaniu, blister z kapsułkami łatwo się wysuwa od góry. Kapsułki wyjmuje się w taki sam sposób jak środki medyczne. Same kapsułki bardzo ładnie się prezentują (choć mogłoby być ich więcej )

Dostępność: drogerie Rossmann

Plusy:
    - wygląd opakowania
    - cena
    - działanie
    - konsystencja
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - zapach
    - łatwo się aplikuje

Minusy: nie widzę

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie (7 kapsułek)

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt.
  • +kosmetyku:
    -wygładzają skórę
    -nawilżają
    -wpływają na jej zdrowy wygląd
    -szybko się wchłaniają
    -ja używam pod maskę i spisują się rewelacyjnie
    -dobra konsystencja
    -ładny zapach
    -fajne, pomysłowe opakowanie
    -nawet pojedyncze zabiegi, nie w serii, wpływają na poprawę nawilżenia skóry.
    Ratunek dla przesuszonej skóry. Polecam.
    Minusem jest dosyć wysoka cena, biorąc pod uwagę ich ilość, ja zapłaciłam za nie około 7 zł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rossmanowa perełka
  • Systematycznie zapominam o ich istnieniu,zasycham,po czym mi się o tym cudeńku przypomina i skruszona biegnę do Rossmana

Ampułki są bardzo skuteczne,nawilżają skórę już po pierwszym zastosowaniu widać efekty.
    Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: ze 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Zaczęłam używać aby nawilżyć twarz, bo choć mam skórę mieszaną do tłustej to jednak potrzebuje ona nawilżenia. Mam tendencje do niedoskonałości i rozszerzonych i zapychających się porów (niestety).

Plusy:
    + fajna, wygodna formuła w jednorazowych ampułkach
    + mi wystarcza jedna ampułka na całą twarz i szyję i to w dużej ilości
    + mają tłustą konsystencję, na początku się przestraszyłam, jak ja mam nałożyć na moją mieszaną cerę taki olej?! nic bardziej mylnego.. moja skóra dosłownie PIJE ten olejek i po kilkunastu minutach skóra jest już praktycznie sucha
    + nie zapycha, nie powstają nowe wypryski, wręcz czuję, że wtedy mam ich mniej i szybciej sie goją
    + delikatny zapach
    + dostępność, każdy rossmann
    + dobrze nawilżają, ale zdecydowałam się kontynuować kurację dłużej niż tydzień, chyba będę używać ich już zawsze

Minusy:
    - jak dla mnie za drogie.. jest ich niedużo w opakowaniu i jednak 7zł to zła cena..
    - dla niektorych nawilżenie może byc niewystarczające

I to tyle, ja polecam, po glinkach to na 100%! Warto wypróbować
    Używam tego produktu od: zaczynam trzeci tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3

Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij