Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: Estella

Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.

Skład: Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene, Isohexadecane, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Ginko Biloba Extract, Parfum

Cena: 4,99zł / 7x0,38ml
/e/

• niepotrzebny
  • Kapsułki, według mnie, nie robi nic. Mam bardzo suchą cerę, i nawet stosowany razem z kremem nawilżającym nie robił zbyt dużo. Zapach jest męczący. Miałam też żel do mycia twarzy z tej firmy i pachniał identycznie jak kapsułki. Wykorzystałam jedno opakowanie i nie wrócę ponownie.

Używam tego produktu od: przez 7 dni

Chcesz pochwalić pafnuckowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt Placebo
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami wizazanek siegnęłam po ten produkt i oto moje wrażenia... Przede wszystkim w magicznych rybkach jest oliwka, a każda oliwka nawilża, co do działania innych nie jestem pewna, bo trzeba by używać dłużej niż 7 dni.. Jak dla mnie to produkt PLACEBO - nie zaszkodzi, ale też nie pomoże. Można go czasem używać zamiennie, zamiast nawilżającego kremu do twarzy, bo oeszem nie zatyka porów (to trzbeba mu przyznać). No i jeszcze plusem jest to że rybki są dość wydajne, jedna starcza na całą twarz, ale bez szyji i dekoldu. To tyle moich wrażeń na temat magicznych rybek!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratuje przed imprezą
  • Miałam problem z suchą skórą na linii T z naciskiem na nos. Wyglądało to nieestetycznie a dzień później miałam ważne wyjście. Dwie ampułki, jedna rano, druga wieczorem i... Pomogło. Wyglądałam znów jak człowiek.

Plusy:
    -szybkie działanie
    -nie podrażnia
    -nie powoduje wyprysków
    -nawilża widocznie
    -meeega delikatna skóra w dotyku
    -fuid wygląda na tak gładkiej skórze o wiele lepiej
    -dostępność w każdym Rossmanie

Minusy:
    -efekt wygładzenia i nawilżenia znika po paru dniach, po ukończeniu kuracji...
    -stosunkowo drogie
    -jest zdecydowanie za mało płynu w ampułce, ciężko rozprowadzić specyfik na całej twarzy równomiernie

Używam tego produktu od: 0,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 blistry

Chcesz pochwalić Anasssstazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna sprawa.
  • Zdecydowałam się na te kaspułki, bo były na promocji, ale również dlatego, że kiedyś na YT ktoś je polecał. Fajne urozmaicenie w codziennej pielęgnacji, które nie robi krzywdy.

Konsystencja: jest to olejek zamknięty w miękkich kapsułkach. Jak to olejek, jest wodnisty, może uciec z palców, ale przy dozowaniu małej ilości sądzę, że nic się nie zmarnuje. Latwo się rozprowadza, jedna sztuka starcza na twarz, dekold i szyję.

Działanie: pomimo tego, że nie stosowałam produktu tak jak zaleca producent, tylko po peelingu, czyli 2 razy w tygodniu, to sądzę, że cera jest fajnie odżywiona, nawilżona, natłuszczona, rano budziłam się z fajnie gładką buzią. Moja mama stosowała również, gdzie ją praktycznie wszystko uczula, a ten produkt nic nie zrobił. Oznacza to, że osoby z wrażliwą cerą, delikatną mogą sięgnąć po kapsułki.

Zapach: przyjemny, nie duszący, towarzyszył również jakiś czas po aplikacji.

Opakowanie: produkt dostajemy w wygodnym tekturowym opakowaniu, blister z kapsułkami łatwo się wysuwa od góry. Kapsułki wyjmuje się w taki sam sposób jak środki medyczne. Same kapsułki bardzo ładnie się prezentują (choć mogłoby być ich więcej )

Dostępność: drogerie Rossmann

Plusy:
    - wygląd opakowania
    - cena
    - działanie
    - konsystencja
    - nie uczula
    - nie zapycha
    - zapach
    - łatwo się aplikuje

Minusy: nie widzę

Używam tego produktu od: Około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie (7 kapsułek)

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest efekt.
  • +kosmetyku:
    -wygładzają skórę
    -nawilżają
    -wpływają na jej zdrowy wygląd
    -szybko się wchłaniają
    -ja używam pod maskę i spisują się rewelacyjnie
    -dobra konsystencja
    -ładny zapach
    -fajne, pomysłowe opakowanie
    -nawet pojedyncze zabiegi, nie w serii, wpływają na poprawę nawilżenia skóry.
    Ratunek dla przesuszonej skóry. Polecam.
    Minusem jest dosyć wysoka cena, biorąc pod uwagę ich ilość, ja zapłaciłam za nie około 7 zł.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rossmanowa perełka
  • Systematycznie zapominam o ich istnieniu,zasycham,po czym mi się o tym cudeńku przypomina i skruszona biegnę do Rossmana

Ampułki są bardzo skuteczne,nawilżają skórę już po pierwszym zastosowaniu widać efekty.
    Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: ze 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić MyNameIsMakeUp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Zaczęłam używać aby nawilżyć twarz, bo choć mam skórę mieszaną do tłustej to jednak potrzebuje ona nawilżenia. Mam tendencje do niedoskonałości i rozszerzonych i zapychających się porów (niestety).

Plusy:
    + fajna, wygodna formuła w jednorazowych ampułkach
    + mi wystarcza jedna ampułka na całą twarz i szyję i to w dużej ilości
    + mają tłustą konsystencję, na początku się przestraszyłam, jak ja mam nałożyć na moją mieszaną cerę taki olej?! nic bardziej mylnego.. moja skóra dosłownie PIJE ten olejek i po kilkunastu minutach skóra jest już praktycznie sucha
    + nie zapycha, nie powstają nowe wypryski, wręcz czuję, że wtedy mam ich mniej i szybciej sie goją
    + delikatny zapach
    + dostępność, każdy rossmann
    + dobrze nawilżają, ale zdecydowałam się kontynuować kurację dłużej niż tydzień, chyba będę używać ich już zawsze

Minusy:
    - jak dla mnie za drogie.. jest ich niedużo w opakowaniu i jednak 7zł to zła cena..
    - dla niektorych nawilżenie może byc niewystarczające

I to tyle, ja polecam, po glinkach to na 100%! Warto wypróbować
    Używam tego produktu od: zaczynam trzeci tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte 3

Chcesz pochwalić Pociong za czytelną i pomocną recenzję?
  • optymalnie
  • PLUSY:

- nie podrażnia i nie powoduje szczypania,

-wbrew pozorom nie jest bardzo tłusty, pokrywa twarz satynową powłoką, która oczywiście zostawia lekki film ale po czasie wchłania się i dla suchych skór będzie mega,

- nie powoduje u mnie wysypu choć mam tendencje do niedoskonałości,

- wygodne opakowanie, brak mocnego zapachu

MINUSY:

- za mało go jest w tych kapsułkach, ledwo starcza mi na pokrycie całej twarzy, o szyi można zapomnieć,

- trzeba go stosować regularnie, po tygodniu nie widzę jakieś spektakularnej zmiany niestety a nie mam bardzo suchej skóry,

- jest moim zdaniem za drogi, nie jest to mi o wszystko zbyt skoncentrowana formuła akapsulki mają 0,38 ml zatem cena 7 złotych jest dla mnie śmieszna za coś tak przeciętnego.

Używam tego produktu od: 7 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • super po glinkach
  • Uwielbiam ten produkt. Jest tani, łatwo dostępny, przyjemny w użyciu. Dla mnie jest idealny po zastosowaniu glinek , gdy skóra jest dogłębnie oczyszczona i chłonie bardzo dobrze ten olejek.

Produkt ładnie pachnie, jest dobry na wyjazdy, przez ciekawe opakowanie, jak dla mnie bardzo dobry kosmetyk z porządnym działaniem. Mam skórę suchą i wrażliwą i spisuje się u mnie doskonale.

Używałam go kiedyś jako serum pod krem, jednak ze względu na ilość tych rybek, lepiej spisuje się u mnie właśnie po maseczkach glinkowych, które robię 2-3 razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić she___wolf za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie..
  • Kupilam kuracje zachecona opiniami. Mam sucha skore i po wakacjach chcialam ja troche odzywic.
    +wygodne, jednorazowe opakowanie- kapsulka, rybka ktora starcza na twarz i szyje
    +konsystencja jak oliwka (gesta), to samo z zapachem-jest w miare neutralny
    +skora po aplikacji jest miekka
    +dosc szybko sie wchlania
    +nie zapycha

-podejrzewam ze produkt bardziej natluszcza a nie nawilza, ten sam efekt mam smarujac sie olejkiem

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 7 kapsulek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cuciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka ciekawostka.
  • Kapsułki kupiłam już dawno i dość długo czekały w moich zapasach na swoje 7 dni.
    W końcu letnią porą postanowiłam zrobić tę siedmiodniową kurację i zaciekawieniem zabrałam się do testowania.
    Dodam, że mam cerę normalną ze skłonnością do mieszanej w gorące dni.

Kurację stosowałam wieczorem przez 7 dni zamiast kremu na noc.

Konsystencja: każda granatowa rybka zawiera substancję tłustszą od oleju (tak się w ogóle da?! ), to przezroczysty, gęsty płyn.

Zalety:
    *mimo bardzo tłustej formułyi mimo tego, że używałam go w środku gorącego lata nie zapchał mojej skóry, nie powstały po nim żadne zaskórniki ani wypryski
    *wyraźnie zmiękcza i uelastycznia skórę, efekty widoczny już po pierwszym użyciu, a najlepszy po wykorzystaniu ostatniej ampułki
    *makijaż lepiej wygląda na takiej odżywionej kuracją skórze
    *dobrze się rozsmarowuje i rozprowadza
    *szybko się wchłania, w ciągu pół godziny tłusty film znika
    *łatwa aplikacja - rybki otwiera się bez problemu, a zawartość każdej z nich idealnie wystarcza na jedną aplikację
    *bardzo niska cena
    *łatwa dostępność
    *fajny design opakowania
    *w składzie olejek słonecznikowy i ginko

Neutralnie:
    *dość dobrze nawilża (chociaż wydaje mi się, że dla skóry suchej nie będzie to wystarczające nawilżenie), to nawilżenie nie jest też jakieś 'głębokie', jest ok, ale szału nie ma
    *brak zapachu

Wady:
    *nie wiem co w składzie robi perfum, skoro preparat nawet nie pachnie
    *listek z ampułkami ciężko wydostać z tego kartoniku

To całkiem fajna ciekawostka kosmetyczna. Chociaż nie ma jakichś piorunujących, mega widocznych efektów, ale jakieś jednak są i można je zauważyć. Stosując taką kurację raz na jakiś czas mamy poczucie, że robimy dla swojej skóry coś dodatkowego.
    Warto przetestować!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie
  • Nie jestem pewna jakie jest moje zdanie na temat tych ampułek. Stosowałam je co drugi dzień ponieważ mam cerę mieszaną i bałam się ją za bardzo obciążyć, być może dlatego efekt nie był do końca zadowalający.
    Zacznę od samej aplikacj-moim zdaniem jest bardzo przyjemna, nie miałam problemów z otwarciem ampułki, ani z tym, że wylewala mi się z dłoni. Co wiecej, starczało mi zarówno na twarz jak i na szyję. Specyficzny, trochę przypominający oliwę z oliwek zapach nie każdemu moze się podobać, ale mnie akurat w ogóle nie przeszkadzał. Co do efektów-rano twarz jest bardzo gładka, nawilżona, dłużej utrzymuje się na niej podkład; Ampułki zniwelowały suche skórki, bardzo dobrze koiły, w ogóle nie podrażniały. Moje "ale" dotyczy krótkotrwałych efektów-po 14 dniach kiedy przestałam używac ampułek, skóra wróciła do normy. Pojawiły się prawie natychmiast suche skórki na czole i policzkach, stąd moje wątpliwości, co do skuteczności produktu. Być może rozwiązaniem byłoby stworzenie serum na bazie tych ampułek, które nadawałoby się do codziennego stosowania? Na pewno kupię ponownie i użyję zgodnie z zalecaniami producenta.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe nawilżenie
  • Po tych ampułkach spodziewałam się meganawilżenia i zaniku suchych skórek, niestety po 7 dniach suche skórki były dalej, a do tego kilka niemiłych niespodzianek pojawiło mi się na twarzy ;/
    Jestem zawiedziona..
    Aplikuje się przyzwoicie, cena nie jest ogromna, ale za brak efektu to zdecydowanie za wysoka.

Używam tego produktu od: tydzień temu skończyłam pierwsze opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte

Chcesz pochwalić Ms_E za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Kupiłam ten produkt zaciekawiona pozytywnymi opiniami, więc i ja postanowiłam napisać coś o moich wrażeniach
    Plusy
    - cena przestępna ok 6 zł za 5 kapsułek
    - dostępny tylko w rossmanie
    - polecam użyć tych kapsułek po peelingu twarzy, wtedy skóra jest nawilżona i wygładzona.
    - nie zapycha porów
    - nie uczula
    - bezzapachowy
    - przyjemnie się go rozciera
    - do suchej skóry polecam jak najbardziej !

Wady
    - wg producenta powinnam jedną kapsułką pokryć twarz i dekolt, niestety to mi nie wystarcza
    -trzeba też uważać przy otwieraniu kapsułki, bo oleisty płyn szybko ucieka za to odejmuję mu jedna gwiazdkę

Ogólnie jest to dobry produkt godny polecenia i na pewno będę jego wierną fanką Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić agngos1019 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne na suche skórki
  • Kupuję te "rybki" raz na jakiś cas kiedy są w promocji i od czasu do czasu (może raz w miesiącu) funduję sobie taką kurację. Ampułki uratowały mnie w zimie, kiedy miałam mega suchą skórę nad nosem :/
    Jedna rybka wystarcza na całą buzię, czasem styknie coś na szyję Szybciutko się wchłaniają.

Używam tego produktu od: roku?
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo, pewnie 10 albo więcej

Chcesz pochwalić klodziaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre!
  • Kupiłam ten produkt podczas promocji w Rossmannie -40% i nie żałuję.
    Już po pierwszym użyciu skóra twarzy stała się bardziej gładka i miękka. Po tygodniu widać ogromną poprawę- cera jest dobrze nawilżona i nie mam już żadnej suchej skórki. Mam cerę mieszaną, ale mimo to , kapsułki mi nie zaszkodziły, nie spowodowały żadnego zaskakującego wysypu.
    Jak na moją cerę taka tygodniowa kuracja to aż za dużo, więc następnym razem zamierzam używać 1-2 kapsułki na tydzień Na pewno kupię ten produkt w okresie letnim.
    Wszystkim gorąco polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić monika630 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt
  • Kupiłam pod wpływem ostatniej promocji -40%
    Użyłam do dziś trzy kapsułki, tylko do dekoltu(bardzo wysuszonego słońcem) efekty są niesamowite.
    Tym bardziej, że cena jest Super.
    Będę co jakiś czas do nich wracać, to pewne

Używam tego produktu od: Trzech dni

Chcesz pochwalić Owieczka75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!
  • ampułki wydajne, ładny zapach, lecz narobiły mi wiele kłopotów. mianowicie wyskoczyły mi chrostki na całej twarzy!! wstydzę się wyjść z domu!! a dodam, że nie mam na nic uczulenia. do tego ampułki nic z twarzą nie zrobiły, tylko zaszkodziły. masakra!

Używam tego produktu od: 4 dni
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić lovedsmile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Wszystkie obietnice producenta w moim przypadku się sprawdziły i cały czas się sprawdzają. A muszę zaznaczyć że mam cerę mieszaną (skłonną do alergii i podrażnień).
    Produkt stosuję na noc, przed snem. Rano buzia jest delikatna, jedwabista, bardzo dobrze nawilżona i natłuszczona. Na mojej twarzy ampułki nie powodują zapychania. Używam ich na przemian z Rival de Loop Anti- Age. Dają widoczny efekt gładkiej cery.
    Kapsułki fantastycznie działają po wszelkich zabiegach złuszczających skórę twarzy: mikrodermabrazja czy kwasy. Przyspieszają gojenie i uelastyczniają podrażnioną cerę.
    Polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Fajny produkt, który w ciągu kilku sekund od nałożenia zaczyna działać.
    Używam raz na parę dni, gdy skóra staję się lekko sucha w miejscach do tego skłonnych.

Zalety:
    -bardzo niska cena za tak dobry produkt
    -działa od razu, fantastycznie nawilża
    -efekt utrzymuje się kilka dni
    -przyjemna aplikacja

Wady:
    -w miejscach, które są nawilżone bardzo długo się wchłania, ale zbieram nadmiar chusteczką i jest wszystko ok.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte, 3 rozpoczęte

Chcesz pochwalić BossyStar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka z plusem!
  • Przy kolejnych moich łowach w rossmanie w poszukiwaniu czegoś, co by dało radę nawilżyć moją wybredną skórę, trafiły w moje ręce właśnie te kapsułki.

Cena jak na tygodniową kurację bardzo w porządku

Olejek z jednej kapsułki, spokojnie starczy na całą buźkę, dziwię się przy postach,że ledwo daje radę z ilością.

Te pół oceny w dół leci za tłusty film jaki pozostaje po aplikacji. Jednak ja kapsułki stosowałam pod krem nawilżający - taki nivea i efekt naprawdę super.
    Buzia nawilżona i wygładzona, co widać spokojnie po tych 7 dniach.

Ja osobiście jestem zadowolona, na bank jeszcze do nich wrócę. Wypróbować może każdy, cena wcale nie boli, a produkt dla niektórych może się okazać strzałem w 10.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe blistry

Chcesz pochwalić becia506 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Brak efektów
  • Kupiłam te kapsułki, gdyż moja skóra pod wpływem mrozu i ogrzewania bardzo się przesuszyła. Mam tłustą cerę, ale nie bałam się, że ten kosmetyk ją zapcha, bo nie mam do tego skłonności. I rzeczywiście, nic złego się nie stało, ale poztywnych efektów również brak.

Kapsułki w ogóle nie poprawiły stanu mojej cery, w trakcie ich używania była dokładnie w takim samym stanie jak przed. Nie nawilżają, tylko natłuszczają. Czasami miałam uczucie ciepła na policzkach, które były lekko zaczerwienione po ich użyciu. Mam na nich lekko rozszerzone naczynka, więc może dlatego. Ale żadnej krzywdy nie zrobiły, po prostu miałam przez jakiś czas nieprzyjemne uczucie. Nie podoba mi się konsystencja - olejek okazał się bardzo gęsty, zupełnie nie taki, jak się spodziewałam. Moim zdaniem jedna kapsułka na całą twarz to za mało. Raz wzięłam dwie i było lepiej, ale i tak przy takiej konsystencji używanie nie jest przyjemne.

W moim przypadku po prostu te kapsułki się nie sprawdziły.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc temu

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 71 raz(y)
  • Świetnie nawilżają i wygładzają!
  • Kopiłam te rybki totalnie w ślepo. Zobaczyłam promocję i chciałam przetestować coś nowego. Pomyślałam więc, że co mi szkodzi zrobić sobie mały prezencik I zrobiłam wspaniały!

Opakowanie: Rybki, umieszczone są w srebrnym blistrze, zupełnie jak te z Gal'a, jeśli ktoś kojarzy. Jednak sama ich granatowa powłoczka jest już o wiele cieńsza i bardziej elastyczna, niż te z Gal'a, też niebieskie, ale przeznaczone z kolei do paznokci. Trzeba się więc trochę nakręcić, zanim się urwie im ogonek. Ale nie jest to nic trudnego, skoro nawet ja dałam radę, a nie radzę sobie z otwarciem wody mineralnej

Cena: 7 rybek/kapsułek za 5-6zł. Całkiem przeciętnie. Uważam, że nie jest to ani tani, ani drogo. Ot tak, po prostu.
    Poza tym często są na nie promocje(przynajmniej w moim Rossmannie), więc nie mam do czego się przyczepić.

Zapach: Lekko chemiczny, ale prawie że niewyczuwalny i szybko się ulatnia- również nie ma problemu.

Skład: Na pierwszym miejscu silikon, na ostatnim perfumy. Gdzieś pomiędzy extrakt, olej i kilka składników, których nie znam. Mnie on nie zaszkodził.

Dostępność: Tylko Rossmannki, mogłoby być lepiej, bo nie w każdym mieście są. U mnie całe szczęście jest jeden

Konsystencja: Wodnisto-leisto-olejowy bezbarwny płyn. Łatwo się nakłada, choć może spłynąć z paluszków. W dotyku przypomina nieco taką silikonową bazę pod makijaż

Wydajność: 1 rybka starcza na 1 aplikację na twarz. Tylko na twarz, niestety. I to ledwo, ledwo. Nie mam jakiejś ogromnej głowy a i tak żyłam w strachu, że zabraknie. Trochę to niezbyt fajne, no ale przeżyłam i ze strachu nie umarłam.

Działanie: Nie zapycha, nie podrażnia i nie uczula. Nawilża bardzo dobrze i świetnie współpracuje z moją mieszaną cerą, która nawilżenia potrzebuje przede wszystkim. Mam wrażenie, że ta kuracja zahamowała produkcję sebum na moim czole i na nosie, za co należą się jej wielkie brawa. Poza tym można ją nakładać pod krem, ja nakładałam ją pod krem Nivea, ten klasyczny i znany od lat i z nim świetnie współgrała. moja skóra stałą się dzięki tym rybkom niezwykle gładka, jak po jakiejś silikonowej bazie pod makijaż(jak już wcześniej z resztą wspomniałam), nawilżona i znormalizowana. Stałą się... niemalże bezproblematyczna! Jestem w wielkim szoku dokonań tego kosmetyku i zdecydowanie zakupię go ponownie. W najbliższej wolnej chwili wybiorę się do Roska i zakupię zapasik

Podsumowując:
    plusy
    - nawilża
    - nie zapycha
    - nie podrażnia
    - nie uczula
    - łagodzi
    - uelastycznia
    - wygładza
    - normalizuje pracę gruczołów
    - higieniczne opakowanie
    - przystępna cena
    - neutralny zapach
    minusy
    - kapsułki/rybki mogłyby być większe, bo ledwo ledwo starczają na całą buzię
    - dostępne tylko w Rosku

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 7 rybek, 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Hwila za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciut zapychają
  • Kapsułki kupiłam pod wpływem bardzo wielu pozytywnych opini.
    Produkt zamknięty w fajnych kapsułkach- rybkach. Wystarczy ukręcić łepek i już. Produkt ma postać dość gęstego olejku Nałożony na twarz nie wsiąka się tylko zostawia taką tłustą warstewkę. Ja, boję się zapchania więc taka kapsułkę używam na trzy razy , co wieczór smarując twarz cienką warstewką. Za jakieś 2 tygodnie znów stosuję taka kurację.
    Musze przyznać że nieźle nawilża. Rano twarz jest gładsza i nawilżona.
    Będę nadal go używać, choć nadal z umiarem.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • robi to, co powinien - nawilża
  • +nawilża (po kuracji z jednym opakowaniem zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry - skończyły mi się wysuszone 'skórki' odstające i pochłaniające 3x więcej fluidu niż powinny, a cera wygląda na zdrowszą - ma naturalny blask)
    +chroni przed mrozem (nakładałam go pół godziny przed wyjściem i po powrocie z dworu nie miałam podrażnionej mrozem twarzy - dla mnie to ważne, bo moja cera na mróz jest nijak nieodporna)
    +szybko się wchłania (jak na olejek)
    +ma dość neutralny zapach (czuć, że producent próbował dać temu zapach elegancki, ale dzięki Bugu nie przesadził - dzięki temu zapach olejku/kapsułek nie odrzuca)
    +działa dobrze też na dłonie
    +tani
    +nie zauważyłam zapychania porów (moja cera pod tym względem się nie zmieniła - a kilka wągrów czy małych pryszczy mam stale - więc oceniam jako niezapychający)

-kiepskie opakowanie (ciężko było nie ubrudzić nożyczek i nie stracić 'cennej' kropli)
    -krople cenne, bo nie starczało mi z jednej kapsułki na całą strefę do nawilżenia (olejek kończył mi się na linii brody, a nawilżanie chciałam przeprowadzić również na szyi
    -szybko się wchłania (trzeba doliczyć wchłanianie się olejku w dłonie)

Generalnie produkt warty swojej ceny, po tygodniu cera nie wchłania już takiej dużej ilości innych specyfików do twarzy (stosowany w innych porach dnia krem zimowy+fluid), co rozumiem jako lepsze nawilżenie.

Używam tego produktu od: 7dni

Chcesz pochwalić seqik za czytelną i pomocną recenzję?