Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro Pflegekapseln Ginkgo & Vitamin E (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Zgłaszająca osoba: Estella

Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

Skład: Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene, Trisiloxane, Isohexadecane, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ginkgo Biloba Leaf Extract (6.02.2015.)

Cena: 7zł / 7x0,38ml
/e/

• Nigdy więcej!
  • Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tych ampułkach postanowiłam je zakupic.

Owszem nawilżają, ale...
    * bardzo zapychają - po pierwszym (i ostatnim) użyciu moją twarz pokryły liczne krostki, które leczyłam później przez dwa tygodnie
    * bardzo niewygodne i mało funkcjonalne otwieranie ampułki

Ilość zużytych opakowań: jedna ampułka

Chcesz pochwalić pauem za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobre
  • Po zimie moja mieszana cera ogromnie się przesusza. Postanowiłam wypróbować te kapsułki bo też wiele na ich temat czytałam, a akurat była promocja w rossmannie.

Na początku obawiałam się tego silikonu na pierwszym miejscu w składzie (moja cera ma dużą skłonność do zapychania), ale ku mojemu zdziwieniu nic mi nie wyskoczyło

Plusy:

- po tygodniu stosowania kapsułek skóra odzyskała miękkość i sprężystość
    - wiem, że to przez silikon ale po zaaplikowaniu kapsułki twarz była taka gładka i delikatna. Nastepnym razem spróbuje zastosować pod makijaż
    - nie zapchały cery
    - nawet podkład po kuracji trzyma się o wiele lepiej
    - na to "serum" nakładałam jeszcze krem nawilżający. Rano skóra była rozjaśniona gładka i matowa
    - strefa T się nie przetłuszcza

Minusów nie zauważyłam, jeszcze za taką cenę uważam, że to bardzo dobry produkt i na pewno zakupię ponownie po lecie.

Używam tego produktu od: stosowałam kurację przez tydzień

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne nawilżenie
  • Opakowanie: kuracja zamknięta jest w siedmiu "rybkach" - jedna na dzień. Całość zamknięta w takich opakowaniach jak tabletki. Aby wydobyć produkt należy kręcić ogonkiem aż się odczepi Jak dla mnie to praktyczne, lubię kiedy mam przydzieloną konkretną partię na dzień, co prawda może wydawać się, że produktu w kapsułce jest mało, ale wystarcza na całą twarz
    Konsystencja: dość tłusta, przypomina olejek do ciała, na twarzy zostawia delikatną powłokę, ale nie zapycha, łatwo się rozprowadza.
    Zapach: niesamowicie mi się spodobał, w porównaniu do masek Rival de loop kapsułki pachną obłędnie.
    Działanie: czyli punkt najważniejszy Opinie na temat ampułek są przeróżne, jedni zachwycają, drudzy uważają, że produkt nie robi zupełnie nic. Zadaniem kapsułek jest nawilżanie, moja skóra jest mieszana, raczej się nie przesusza, ale nawilżenia potrzebuje przecież każda skóra. Ja ampułek używałam na noc, czytałam, że dziewczyny używają go pod makijaż i jest ok. Osobiście uważam, że już po pierwszej "rybce" dało się zauważyć efekty. Po siedmiu dniach, jestem zadowolona, choć nie ma jakiegoś wielkiego efektu wow. Skóra wydawała się być bardziej wygładzona i widać było to nawilżenie, ale tak jak mówię - nie mam suchej skóry i wielkiego nawilżania nie wymagam
    Cena/Dostępność: ampułki dostępne w Rossmannach, za 7 x 0,38 ml zapłacimy 4,99 zł, ja swoje kupiłam na promocji, więc cena bardzo dobra,
    Podsumowując: za jakiś czas wrócę znów do tych kapsułek, ew. skuszę się na tą zieloną wersję. Według mnie kapsułki spełniają to, co producent obiecuje, osoby ze skórą suchą powinny być z niego zadowolone. Ja ze swoją mieszaną cerą jestem jak najbardziej na tak, chociaż tak jak wspomniałam, wielkich cudów nie było

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić joannalifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze dla przesuszonej skóry!
  • Piszę tę recenzję już po drugiej kuracji tymi ampułkami. Pierwszą „przebyłam” rok temu, tydzień temu zaczęłam kolejną.
    Zdecydowałam się na ponowny zakup, bo nie mogłam sobie poradzić z moją cerą. Nagle nastąpił u mnie wysyp suchych placków, z których skóra odchodziła mi wręcz płatami. Prawdopodobnie głównym oskarżonym jest tu żel do mycia skóry mieszanej Garnier (mam nauczkę, żeby używać tylko tego, co jest stricte przeznaczone dla mojego typu skóry). Krem Bambino i maść z żyworódki nie dawały rady, pobiegłam zatem d Rossmanna.

Co o tych kapsułkach mówi producent?

Pierwsze wrażenie:
    Kiedy stosowałam tę kurację w tamtym roku byłam bardzo zadowolona poziomem nawodnienia i nawilżenia mojej skóry, jaki po sobie pozostawiła. Ale teraz to była jazda bez trzymanki, moja buzia dosłownie cierpiała. Już po pierwszej kapsułce poczułam różnicę. Następnego dnia moja cera była w dobrym stanie, gładka, przyjemna w dotyku i ze znacznie mniejszym przesuszeniem (został najgorszy suchy placem na policzku, ale nawet i on był w lepszym stanie).
    Takie efekty, a przede mną jeszcze sześć sztuk!

Po zastosowaniu całej kuracji:
    KOCHAM TE KAPSUŁKI! Jeszcze siedem dni temu moja buzia była cała suchych, łuszczących się plackach. Nie poradził sobie z nią ani krem Bambino, ani Nivea Aqua Effect do cery suchej i wrażliwej, ani nawet wazelina. Te kapsułki spisały się jednak fenomenalnie.
    Jedna starcza nam na dokładne pokrycie produktem całej buzi. Wchłania się długo i topornie, ale to pewnie przez oleistą konsystencję. Zapach lekko wyczuwalny, nie przeszkadzał mi.
    Jak już pisałam, zobaczyłam różnicę już po pierwszym zastosowaniu. Po zużyciu całego opakowania jestem wniebowzięta. Skóra na twarzy jest gładka, przyjemna w dotyku, świetnie nawilżona. Lekko przetłuszczona na czole, ale nie jest to dla mnie jakiś ogromny minus. Poza tym, wolę mieć trochę tłuste czoło, niż całą twarz w suchych, łuszczących się płatach.
    Jestem szalenie zadowolona, następnym razem kiedy mojej twarzy znów przydarzy się jakaś niefajna przygoda nie będę z niczym eksperymentować, a po prostu kupię te kapsułki.

Plusy i minusy:
    + dokładne nawilżenie skóry;
    + zupełnie zniwelowane suche placki na twarzy;
    + buzia jest miękka, gładka i przyjemna w dotyku;
    + jedna kapsułka spokojnie starcza na całą cerę;
    + cena i dostępność;
    + estetyczne opakowanie;
    - lekko przetłuścił mi czoło.

Używam tego produktu od: pierwszą kurację zrobiłam na początku 2014, drugą zakończyłam wczoraj wieczorem
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić _Socjolozka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - łatwość użytkowania
    - ciekawe opakowanie
    - produkt szybko się wchłania
    - przyjemny zapach
    - kapsułki naprawdę sprawiły, że moja skóra stała się elastyczna, nawilżona, gładka i miękka

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są w porządku
  • Na samym początku chciałam zaznaczyć kwestię najważniejszą - nie uczuliły mnie. Ampułki są produktem za 5 złotych, firmy której nie znałam wcześniej a mimo wszystko nie spowodowały spustoszenia na mojej ciągle podrażnionej twarzy. Wielkie brawa!
    Kupiłam 2 wersje - ampułki niebieskie, nawilżające i chyba najbardziej polecaną wersję anti-age. A o ile wersja przeciwstarzeniowa leży sobie jeszcze nie rozpakowana to na temat niebieskiej mogę już coś powiedzieć.
    Na skórze suchej wchłaniają się dość szybko, nie zostawiają potężnej "powłoki", pod makijaż też mogą sie nadać, o ile zaaplikujemy je na ponad godzinę przed faktycznym malowaniem i będą miały szanse wniknięcia w skórę. Spodziewałam się nieco lepszego nawilżenia, chociaż stosowane na noc pod krem dają efekt naprawdę gładkiej, odżywionej twarzy. Podsumowując: dobry produkt.

Używam tego produktu od: około tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 7 kapsułek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kuracja idealna dla skóry zimą
  • Do zakupu tego produktu zachęciły mnie polskie vlogerki na YouTube. Bardzo chwaliły sobie ich działanie, proponowały, żeby raz do czasu swojej skórze taką kurację tygodniową zastosować. Pomyślałam sobie zatem - czemu nie? Ampułki nie są drogie, na promocji można je wyrwać już w ogóle za jakieś śmieszne pieniądze.

Obietnica producenta:
    "Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje twojej skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry."

Kapsułki są zamknięte w folii, typowej dla tabletek. Kupujemy je w kartonowym opakowaniu. W opakowaniu znajduje się siedem kapsułek, każda o pojemności 0,38 ml.

Moje doświadczenia:
    Nigdy jeszcze nie używałam kapsułek do twarzy, wiec byłam trochę podekscytowana taką nowością kosmetyczną w mojej szafce. Zdecydowałam się po raz pierwszy użyć ich zimą, kiedy moja buzia jest ciągle napięta, przesuszona i wymaga dużego natłuszczania. Używałam jednej kapsułki każdego wieczoru, przez siedem dni, na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu.
    Aby dostać się do "wnętrza" kapsułki musimy ukręcić jej główkę. Płyn, który się wydobywa jest przezroczysty, dosyć gęsty. Po nałożeniu na skórę dość dobrze się wchłania, aczkolwiek powłoka, którą pozostawia jest jeszcze długo wyczuwalna. Nie brudzi, ani nic takiego; po prostu czujemy, że "coś" na tej twarzy mamy.
    U mnie ampułki sprawdziły się nad wyraz dobrze. Faktycznie ukoiły mi twarz, buzia odzyskała swoją kondycję i nie miałam już więcej tej zimy problemu z jej nadmiernym przesuszeniem.
    Bałam się, że tak mocno skoncentrowany produkt może zapchać mi pory, ale nic takiego nie miało miejsca.
    Ampułki świetnie nawilżają, już po użyciu jednej czuć różnicę. Ja wieczorami zmywałam makijaż, następnie myłam buzię żelem, potem jeszcze przecierałam ją tonikiem i na sam koniec - w zamian za krem - aplikowałam sobie płyn w tych ampułek właśnie. Rano myłam buzię, tonizowałam ją, używałam mojego kremu i nakładałam makijaż.

Cena i dostępność:
    Do kupienia za około osiem złotych (na promocji za 3-4) w każdym Rossmannie.

Podsumowanie:
    Bardzo fajny produkt. Raz na pół roku jak najbardziej można sobie zaaplikować taką kurację. Ampułki dość mocno natłuszczają, więc ja sięgnę po nie znów dopiero zimą. Jeżeli macie problemy z przesuszoną, zmęczoną, zniszczoną skórą, to szczerze polecam. Nie jest to drogi kosmetyk, a może zdziałać fajne rzeczy.

Używam tego produktu od: używałam go przez tydzień zimą tego roku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PolskaBridget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie przeciętne
  • Mam skórę mieszaną, zazwyczaj zwykły krem nawilżający rano wystarcza aby moja skóra była nawilżona ale czasami funduje jej dodatkowe nawilżenie w postaci serum czym maski. Oceniane ampułki nie zachwyciły mnie - nie zauważyłam większego nawilżenia czy poprawy jakości skóry po tygodniu stosowania.

Zalety:
    + wygodna aplikacja: preparat jest bardzo tłusty ale gęsty, łatwo się rozprowadza po skórze, nie "ucieka między palcami" jak niektóre oleje

Neutralne:
    +/- rano czuć było nawilżenie skóry ale miejscami też tłustą powłokę

Wady:
    - słabe działanie, porównywalne do kremu na noc

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę (zwłaszcza, że w promocji i z kuponem dałam za nie pewnie jakieś 3zł), ale te kapsułki są po prostu złym produktem. Mam cerę mieszaną, nie cierpię na przesuszającą się skórę, ale chciałam nawilżyć moją cerę, by była przygotowana w odpowiedni sposób na sezon wakacyjny, słońce, morze, opalanie. Nawilżenia żadnego nie odczułam. Co najwyżej tłustą, nie wchłaniającą powłokę, która - mimo że nakładałam kapsułkę wieczorem - zostawała aż do samego rana! Do tego moje włosy, dotykając w nocy czoła przetłuszczały się od tego oleju :/. Zapach jest średni - wyczuwam jakiś składnik ładnie pachnący tak świeżo i "wodnie", ale zapach ten podszyty jest aromatem zdechłej ryby :/. Więc w połączeniu tych dwóch woni to ani przyjemne, ani nie. Po 3dniach przyzwyczaiłam się do "ryby"

Używam tego produktu od: Tydzień - cała kuracja

Chcesz pochwalić bylyfyzytsyf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Normalne kapsułki, bez rewelacji
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 1.49 Euro. Używałam go głównie na twarz, raz jako maskę do rąk.

Jedna kapsułka wystarcza tylko na samą twarz. Nie zadziałała na niej rewelacji. Nawilżyła w normalnym stopniu. Lepsze efekty zauważyłam na mojej suchej skórze rąk, aczkolwiek nawilżenie było dobre, ale bez szczególnego efektu.

Na pierwszym miejscu w składzie wystepuje działający ochronnie i wygładzająco sylikon. Na drugim miejscu - Eter dikaprylowy, czyli emolient suchy, który zapobiega utracie nawilżenia ze skóry. Na trzecim - Hydrogenated Polyisobutene, który jest emolientem, tworzy warstwę ochronną. Na czwartym- Isohexadecane, kolejny emolient. Na piątym - nawilżający i ułatwiający gojenie skwalan, który jest również antyoksydantem. W dodatku jeszcze ulatwia transport skladników aktywnych w głąb skóry, jesli są one rozpuszczalne w tłuszczach. Na szóstym - octan witaminy E. Na siódmym - olej słonecznikowy. Na ósmym - ekstrakt z miłorzębu. Na ostatnim - substancję zapachową.

Ogólnie, zawiera dużo substancji, które otaczają skórę nietłustym filmem. Szkoda tylko,że najwartościowsze składniki nie są ciut wyżej w składzie. W końcu to jest serum.

Polecam, choś sama nie wiem czy kupię ponownie. A jeśli kupię to ze względu na skwalan, którego produkcja po 25 roku życia spada.

Edycja: Spawdzilam skład na opakowaniu, który obecnie jest troszeczkę inny. Ginko biloba znajduje się po substancji zapachowej:
    Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene,Trisiloksane, Isohexadecane,Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ginko Biloba Extract.

Używam produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?