Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: caate

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

• Krótkodystansowiec
  • Generalnie ten tusz przez pewien czas był moim zdecydowanym faworytem. A dokładniej - całe 2 tygodnie, ponieważ po takim czasie od momentu zakupu stracił swoje właściwości. NIE WIEM, CO SIĘ STAŁO. Może taki egzemplarz.

W każdym razie, przez pierwsze 2 tygodnie tusz zachowywał się rewelacyjnie. Pokręcał, wydłużał, nie kleił się. Super. Aż tu nagle przestał działać. Tak, buteleczka na pewno była dokręcona. Nie, nie mam innych pomysłów. Jak la mnie, 2 tygodnie użytkowania to trochę za mało na zmianę mascary, więc obniżam ocenę.

+ podkręca, wydłuża
    + trochę dziwny kolor, ale mi pasuje

- szczoteczka nabiera trochę za dużo
    - po 2 tygodniach przestał działaćUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić cathleeens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz jaki miałam
  • Jest to najlepszy tusz jaki miałam do tej pory (a zmieniam średnio 1-2 w miesiącu). Wydłuższa i pogrubia rzęsy w sposób naturalny. Na wieczór zazwyczaj nakładam podówjną-potrójną warstę i o dziwno nie skleja rzęs. Używam go od dwóch miesięcy niemal codzinnie i nadl jest perfekcyjny. Dla mnie jedynym minusem jest cena ok. 38 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić ruciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jest idealny, bez dwóch zdań, nie pozostawia grudek na rzęsach. Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Polecam go wszystkim dziewczyną- naprawdę warto. Daje efekt zalotnego spojrzenia.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ala poranek za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mnie
  • Nie samowicie wydluża i pogrubia rzęsy.Kolor fantastyczny. Mozna nakładac kilkukrotnie az do uzyskania odpowiedniej dlugości.Za kazdym razem kiedy kupie cos innego i tak wracam po ten tusz gdyz jest nie zastapiony.

Chcesz pochwalić djona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewarty uwagi
  • Zalety
    Dostępność kosmetyku.
    Ładny odcień czerni.
    Trwałość- nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia.
    Wady
    Średnio pogrubia i nie wydłuża, spodziewałam się po nim więcej niż tylko oblepienia rzęs.
    Trudno go równomiernie nałożyć, jest taki "tępy" w aplikacji... jakby zbyt suchy.
    Ciężko ładnie wymodelować rzęsy, bo bardzo szybko na nich zastyga.
    Trochę skleja rzęsy na końcach.
    Moim zdaniem niewarty swojej ceny.
    Na początku używania zauważyłam podrażnienie spojówki oka, ale nie jestem na 100% pewna czy była to wina tuszu.

Co tu dużo mówić, a raczej pisać... szału nie robi. Zwykły przeciętniak za bardzo wygórowaną cenę.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić peputka za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony
  • Uwielbiam rzęsy po nałżeniu tego prodkutu: "naturalnie" wyglądające, intensywnie czarne, długie, a co najważniejsze - nie zbite w kępki i rozdzielone.
    Spełnia wszystkie moje oczekiwania, pierwszy raz jestem tak zadowolona z jakiegoś tuszu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić olq za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA nie mascara...
  • Kolejna pomyłka jeśli chodzi o tę markę. Więcej nic już z Bourjois nie kupię, strata pieniędzy. To druga mascara, która jest masakrą i kompletną pomyłką. Niestety, obie kupiłam w ciemno, trochę wierząc, że cena idzie w parze z jakością... Głupia ja

Plusów - brak

Minusy:
    - znowu dziwna szczoteczka, która nie dogaduje się z moimi rzęsami
    - wyjątkowej czerni nie widzę...
    - efekt owadzich nóżek na krótkich rzęsach gwarantowany!!!
    - zero pogrubiania
    - ta mascara po prostu oblepia rzęsy i NIC NIE ROBI!
    - zbyt wysoka cena jak za takie coś...

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: kupione 1

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 14 raz(y)
  • Przeciętny
  • Byłam średnio zadowolona z tego tuszu. Mam niezbyt długie, proste i średnio gęste rzęsy. Na mocnym pogrubieniu mi nie zależy. Choć to tusz pogrubiający, zauważyłam, że ładnie wydłuża rzęsy, ale raczej tylko na początku. Później efekt był przeciętny.

Tusz lekko usztywnia rzęsy, więc można je za jego pomocą ładnie wymodelować i podkręcić, ale też niestety tylko na początku. Czasami udawało mi się uzyskać bardzo ciekawy efekt, innym razem trudno było go nałożyć równomiernie. Niekiedy zdarzały się też grudki i posklejane rzęsy. Szczoteczka jest zwyczajna. Jest w miarę wygodna w użyciu, jednak nie rewelacyjna, zwłaszcza, jeśli chodzi o malowanie dolnych rzęs.

Tusz zmywa się dość łatwo. Niestety, nie jest zbyt trwały - rozmazuje się lub kruszy bez wyraźnego powodu, i to niekoniecznie pod koniec dnia. Miałam kiedyś podstawową wersję Volume Glamour i z tego co pamiętam, było podobnie. Również inny tusz tej firmy, Volume Clubbing Ultra Black, był nietrwały i koszmarnie się kruszył, więc to chyba typowe dla Bourjois.

Używam tego produktu od: używałam przez niecałe 5 miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Niezły!
  • Tuszu Volume Glamour Ultra Black używałam parę lat temu i niedawno na promocji kupiłam go po raz kolejny.
    Do tej pory za każdym razem rezygnowałam z niego kosztem jakiejś nowości L'Oreala i zawiedziona powracałam, bo mimo braku spektakularnych efektów jako jeden z nielicznych daje się opanować!

Co mam dokładniej na myśli? Tusz nie skleja mi tak mocno rzęs, nie tworzy grudek, nie osypuje się. Umożliwia umalowanie i podkreślenie rzęs tak, jak się tego chce, a nie tak, jak pozwala na to szczoteczka.

Niestety efekt, jaki daje mógłby być lepszy pod każdym względem. Za mało podkręcenia, za mało wydłużenia, a przede wszystkim za mało pogrubienia! Wszak do tego ten tusz został stworzony...

Wracam do niego, ale nie dlatego, że jest genialny. To przeciętniak, który ratuje mnie przed innymi niewypałami. Nadal będę szukać czegoś, z czego będę w pełni zadowolona

Ilość zużytych opakowań: używam trzeciego opakowania

Chcesz pochwalić M0946 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak...
  • Tusz zakupiłam w promocji w drogerii Super-Pharm, za ok. 20 zł Całe szczęście, ponieważ kosmetyk jest stanowczo za drogi. Właściowości tuszu odpowiadają jego cenie promocyjnej.
    ZALETY -konsystencja tuszu jest odpowiednia, kremowa, łatwo się nakłada, nie pozostawia grudek, nie osypuje się w ciągu dnia. Ma ładny zapach, zauważyłam że lekko odżywia rzęsy. Kolor głęboko czarny, wytrzymyje na rzęsach cały dzień, nie ściera się.
    MINUSY -brak efektu pogrubienia, lekkie wydłużenie, jednak również bez szału, tusz lekko sklejał rzęsy, za gęsta pozlepiana szczoteczka utrudnia aplikacje.

Szczerze- niewart uwagi i zakupu. Za niższą cenę można sprawić sobie coś o wiele lepszego. Wolę sylikonowe - syntetyczne szczoteczki które idealnie rozdzielą rzęsy. Polecam avon supershock lub maybeline rocket.
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić joasia7070 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij