Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Powiększ Bourjois, Volume Glamour Ultra Black (Tusz pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: caate

Pogrubiający tusz do rzęs z nową formułą , która nadaje rzęsom intensywniejszą czerń.
Włókna szczoteczki dokładnie podkręcają rzęsy. Formuła tuszu została wzbogacona witaminą B, dzięki czemu rzęsy są odżywione oraz mają intensywniejszy kolor. Producent zapewnia nas, że mascara nie rozmazuje się.

• Najlepszy tusz jaki miałam
  • Jest to najlepszy tusz jaki miałam do tej pory (a zmieniam średnio 1-2 w miesiącu). Wydłuższa i pogrubia rzęsy w sposób naturalny. Na wieczór zazwyczaj nakładam podówjną-potrójną warstę i o dziwno nie skleja rzęs. Używam go od dwóch miesięcy niemal codzinnie i nadl jest perfekcyjny. Dla mnie jedynym minusem jest cena ok. 38 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Chcesz pochwalić ruciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Jest idealny, bez dwóch zdań, nie pozostawia grudek na rzęsach. Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy. Polecam go wszystkim dziewczyną- naprawdę warto. Daje efekt zalotnego spojrzenia.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić ala poranek za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla mnie
  • Nie samowicie wydluża i pogrubia rzęsy.Kolor fantastyczny. Mozna nakładac kilkukrotnie az do uzyskania odpowiedniej dlugości.Za kazdym razem kiedy kupie cos innego i tak wracam po ten tusz gdyz jest nie zastapiony.

Chcesz pochwalić djona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewarty uwagi
  • Zalety
    Dostępność kosmetyku.
    Ładny odcień czerni.
    Trwałość- nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia.
    Wady
    Średnio pogrubia i nie wydłuża, spodziewałam się po nim więcej niż tylko oblepienia rzęs.
    Trudno go równomiernie nałożyć, jest taki "tępy" w aplikacji... jakby zbyt suchy.
    Ciężko ładnie wymodelować rzęsy, bo bardzo szybko na nich zastyga.
    Trochę skleja rzęsy na końcach.
    Moim zdaniem niewarty swojej ceny.
    Na początku używania zauważyłam podrażnienie spojówki oka, ale nie jestem na 100% pewna czy była to wina tuszu.

Co tu dużo mówić, a raczej pisać... szału nie robi. Zwykły przeciętniak za bardzo wygórowaną cenę.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić peputka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony
  • Uwielbiam rzęsy po nałżeniu tego prodkutu: "naturalnie" wyglądające, intensywnie czarne, długie, a co najważniejsze - nie zbite w kępki i rozdzielone.
    Spełnia wszystkie moje oczekiwania, pierwszy raz jestem tak zadowolona z jakiegoś tuszu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Chcesz pochwalić olq za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA nie mascara...
  • Kolejna pomyłka jeśli chodzi o tę markę. Więcej nic już z Bourjois nie kupię, strata pieniędzy. To druga mascara, która jest masakrą i kompletną pomyłką. Niestety, obie kupiłam w ciemno, trochę wierząc, że cena idzie w parze z jakością... Głupia ja

Plusów - brak

Minusy:
    - znowu dziwna szczoteczka, która nie dogaduje się z moimi rzęsami
    - wyjątkowej czerni nie widzę...
    - efekt owadzich nóżek na krótkich rzęsach gwarantowany!!!
    - zero pogrubiania
    - ta mascara po prostu oblepia rzęsy i NIC NIE ROBI!
    - zbyt wysoka cena jak za takie coś...

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: kupione 1

Chcesz pochwalić syl89wia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Przeciętny
  • Byłam średnio zadowolona z tego tuszu. Mam niezbyt długie, proste i średnio gęste rzęsy. Na mocnym pogrubieniu mi nie zależy. Choć to tusz pogrubiający, zauważyłam, że ładnie wydłuża rzęsy, ale raczej tylko na początku. Później efekt był przeciętny.

Tusz lekko usztywnia rzęsy, więc można je za jego pomocą ładnie wymodelować i podkręcić, ale też niestety tylko na początku. Czasami udawało mi się uzyskać bardzo ciekawy efekt, innym razem trudno było go nałożyć równomiernie. Niekiedy zdarzały się też grudki i posklejane rzęsy. Szczoteczka jest zwyczajna. Jest w miarę wygodna w użyciu, jednak nie rewelacyjna, zwłaszcza, jeśli chodzi o malowanie dolnych rzęs.

Tusz zmywa się dość łatwo. Niestety, nie jest zbyt trwały - rozmazuje się lub kruszy bez wyraźnego powodu, i to niekoniecznie pod koniec dnia. Miałam kiedyś podstawową wersję Volume Glamour i z tego co pamiętam, było podobnie. Również inny tusz tej firmy, Volume Clubbing Ultra Black, był nietrwały i koszmarnie się kruszył, więc to chyba typowe dla Bourjois.

Używam tego produktu od: używałam przez niecałe 5 miesięcy

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Niezły!
  • Tuszu Volume Glamour Ultra Black używałam parę lat temu i niedawno na promocji kupiłam go po raz kolejny.
    Do tej pory za każdym razem rezygnowałam z niego kosztem jakiejś nowości L'Oreala i zawiedziona powracałam, bo mimo braku spektakularnych efektów jako jeden z nielicznych daje się opanować!

Co mam dokładniej na myśli? Tusz nie skleja mi tak mocno rzęs, nie tworzy grudek, nie osypuje się. Umożliwia umalowanie i podkreślenie rzęs tak, jak się tego chce, a nie tak, jak pozwala na to szczoteczka.

Niestety efekt, jaki daje mógłby być lepszy pod każdym względem. Za mało podkręcenia, za mało wydłużenia, a przede wszystkim za mało pogrubienia! Wszak do tego ten tusz został stworzony...

Wracam do niego, ale nie dlatego, że jest genialny. To przeciętniak, który ratuje mnie przed innymi niewypałami. Nadal będę szukać czegoś, z czego będę w pełni zadowolona

Ilość zużytych opakowań: używam trzeciego opakowania

Chcesz pochwalić M0946 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak...
  • Tusz zakupiłam w promocji w drogerii Super-Pharm, za ok. 20 zł Całe szczęście, ponieważ kosmetyk jest stanowczo za drogi. Właściowości tuszu odpowiadają jego cenie promocyjnej.
    ZALETY -konsystencja tuszu jest odpowiednia, kremowa, łatwo się nakłada, nie pozostawia grudek, nie osypuje się w ciągu dnia. Ma ładny zapach, zauważyłam że lekko odżywia rzęsy. Kolor głęboko czarny, wytrzymyje na rzęsach cały dzień, nie ściera się.
    MINUSY -brak efektu pogrubienia, lekkie wydłużenie, jednak również bez szału, tusz lekko sklejał rzęsy, za gęsta pozlepiana szczoteczka utrudnia aplikacje.

Szczerze- niewart uwagi i zakupu. Za niższą cenę można sprawić sobie coś o wiele lepszego. Wolę sylikonowe - syntetyczne szczoteczki które idealnie rozdzielą rzęsy. Polecam avon supershock lub maybeline rocket.
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić joasia7070 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dawno nie miałam tak złego tuszu
  • kupiłam tusz zachęcona promocją jak i dobrą opinią o marce mojej znajomej
    \nniestety się przeliczyłam. tusz nie pogrubia nie wydłuża tylko ładnie nbadaje im czarny kolor

Chcesz pochwalić potulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno
  • Zgadzam się w 100 % z sheyla.
    Tak totalnie do niczego tuszu nigdy nie miałam. Również zakupiłam go w promocji i może właśnie dlatego jest to produkt wybrakowany – wcale nie pogrubia, mimo kilkukrotnego poprawiania, prędzej skleja rzęsy, bo jest dość wodnisty (jakbym malowała rzesy eyelainerem!).

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chcesz pochwalić Mysia-pysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne nieporozumienie!
  • Kupiłam ten tusz niedawno, podczas promocji w Rossmannie i czuję się zwyczajnie nabita w butelkę, ponieważ ten tusz nie spełnia w zasadzie obietnic producenta. Owszem, przyciemnia rzęsy,, (w końcu takie ma zadanie)ma nawet ładny odcień czerni, ale nic ponadto. Nie pogrubia, nie podkręca a na dodatek rozmazuje się, co w moich oczach dyskwalifikuje go zupełnie. Próbowałam go łączyć z innym tuszem oraz odżywką, ale nic z tego. Miewałam tańsze tusze, które były o niebo lepsze od tego badziewia. Nigdy więcej go nie kupię.Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić sheyla za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Przypomina mi mojego ulubieńca MF 2000 stąd tak wysoka ocena.Pięknie pogrubia, trochę nawet podwija, nie rozmazuje się i nie kruszy, wytrzymuje cały dzień.

Używam tego produktu od: maja

Chcesz pochwalić giga_83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt, potwornie trudny do zmycia
  • Kupiłam skuszona wizażystą (o dziwo, wizażystą z Rimmeła) ktory zobaczywszy mnie przy półce Max Factora w poszukiwaniu mojego ulubionego false lash effect polecił mi ten tusz mówiąc, że jest o niebo lepszy bo to producentów Diora, a dużo tańszy bo był akurat w promocji (całe szczęście!)

Plusy:
    - ładny efekt, bardzo naturalny
    - promocyjna cena (30 zł)
    - bardzo wygodna szczoteczka, łatwo sięga się do wszystkich rzęs, nie trzeba się nagimnastykować
    - już po jednym pociagnięciu wygląda przyzwoicie, drugie pokrycie daje wyraźny efekt

Minusy:
    - przy nieuzywaniu go kilka dni zasycha na brzegach opakowania
    - strasznie strasznie trudno go zmyć, trzeba szorować badylkiem do oczu
    - nie nadaje się do mocnych wieczorowych makijaży, bo bez względu na ilość i sposób nakładania efekt jest zawsze dość naturalny, a nie spektakularny. Dla mnie to minus, bo lubię zaszaleć z wieczorowych make-upem a ten tusz na to nie pozwala

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Był moim ulubionym
  • Ten tusz był moim ulubionym, dopóki kupowany był w UK. Nie wiem dlaczego, ale ten sam tusz kupowany w polskich drogeriach oraz przez Allegro, to nie ten sam tusz. Za pierwszym razem myślałam, że to przypadek, może data przydatności itp, ale za drugim, trzecim i kolejnym razem to samo. W końcu sie poddałam.
    W przypadku pierwszych nie miałam się do czego przyczepić, była idealna czerń, świetnie się rozprowadzał, nie kleił rzęs, nie rozmazywał się nawet na deszczu. Cudo. Te dostępne u nas tylko na początku trzymały fason, potem to i sklejanie i rozmazywanie, a pod koniec opakowania osypywanie się. I to wszystko za ok 50 zł.
    Wrócę do niego, gdy będę miała możliwość kupna ponownie w UK

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lemur_krk za czytelną i pomocną recenzję?
  • głęboka czerń
  • + dobra pigmentacja - nadaje rzęsom naprawdę głęboki, czarny kolor
    + dobrze podkreśla rzęsy
    + nie skleja
    + nie tworzy grudek
    + nie osypuje się
    + nie znika z rzęs w ciągu dnia - wieczorem nadal mamy podkreślone rzęsy
    + trwały - nawet po 3 miesiącach od otwarcia jakość nie ulega znacznej zmianie, nie wysycha, nie zaczyna sklejać rzęs
    + nie podrażnia, nawet po iluś tam godzinach na rzęsach

Minusy? Brak

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 ml

Chcesz pochwalić Yuri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz bardzo dobry... do czasu. Kiedy się starzeje (po ok 2 miesiącach) zaczyna się, niestety, kruszyć oraz jego konsystencja twardnieje. Mimo wszystko tusz jest lekki, daje naturalny efekt, nie oblepia rzęs i ich nie skleja, nie obciąża tak bardzo, co sprawia, że efekt zalotki ma szansę się utrzymać przez jakąś chwilę... poza tym bardzo ładnie wydłuża rzęsy i rzeczywiście ma głęboki, czarny kolor. Wadą może być jedynie cena, szybki proces "starzenia" oraz dość mało spektakularny efekt, ale ja go nie oczekuję.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kfiatuszek303 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Byłby ideał, gdyby nie PANDA
  • Jak w tytule - tusz super, rzęsy jak sztuczne, ale mi zawsze robił efekt pandy tak po 2-3 godzinach, a w wysokiej temperaturze, to już koszmar. Efekt pandy, pieczątki na górnej powiece, to dla mnie powód do absolutnej dyskwalifikacji nawet najlepszego i najlepiej wygladającego tuszu!!!

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić katcherina za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba nie
  • kupilam w zestawie, nie wiedzialam jaka ma szczoteczke wzielam na wlasne ryzyko
    napewno nie kupilabym ponownie bo zeby pomalowac nia rzesy trzeba sie troche pobawic bo szczoteczka nabiera zbyt duzo ilosc maskary, wtedy sa posklejane jak nogi pajaka, ale kiedy wytrzemy w chusteczke tusz fanie wydluza rzesy, ladnie rozdziela je, niestety tusz lubi sie kruszyc w ciagu dnia, dobrze sie zmywa , ale zabawa z wycieraniem nadmairu jakos mnie hamuje przed ponownym kupieniem

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • słabiutki
  • Zakupiłam w supherpharm za 20 zł w promocji... Słaby zakup tusz skleja rzęsy, zlepia je wręcz... Pogrubia w minimalnym stopniu... rozmazuje się... słabiutki jest . Całkiem fajnie sprawdza się jeśli już na umalowane rzęsy jakimś tuszem wydłużającym , nakłada się go... w tedy zagęczsza optycznie i pogrubia rzęsa.. Solo jednak nie nadaje się do niczego

Używam tego produktu od: 4 ms

Chcesz pochwalić kocie za czytelną i pomocną recenzję?
  • na deszcz
  • wiele już tych maskar zużyłam.
    Uwielbiam go bo jest mega czarny, nie skleja, wydłuża i pogrubia ale tak naturalnie. Jest to też jedyny tusz, dzięki któremu mam pomalowane oczy nawet w ulewę czy upał - nic się z nim nie dzieje. Można w nim spać albo nawet przetrzeć oko a rzęsy zostają na swoim miejscu, nie odkształcają się ani nic.
    Jest jeden minusik, ze jest mało wydajny i się zbryla przy ujściu buteleczki ale cóż każdy ideał ma i swój minusik.
    noi cena......tragedia, ehhhh co by były gdyby nie allegro

Używam tego produktu od: latami

Chcesz pochwalić kuna29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Bardzo wydłuża rzesy i pogrubia! Ma bardzo dobra szczoteczke, którą łatwo i sprawnie sie maluje rzesy.
    Jedyne do czego moge sie przyczepic to, że tusz z poczatku sie troche leje aż za bardzo.
    Tak to polecam bo rzęsy swietnie wygladaja

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Plus:
    przystepna cena
    swietny dla krotkich, rzadkich rzes!- robi z nich naprwde dluugie!!!
    nie osypuje sie
    jest wydajny
    nie towrzy grudek i owadzich nozek
    NAJWAZNIEJSZE- RZESY SA NATURLANIE WYDLUZONE I POGRUBIONE A NIE SZTUCZNIE ZLEPIONE

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić Aife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Bardzo dobry tusz, świetny kolor, konsystencja, idealnie wyprofilowana szczoteczka i bardzo zgrabnie leży w ręku. Nie jest udziwniony (nie mam cierpliwosci do tych tuszy z osobnymi odżywkami czy bazami) i wystarczy jedna warstwa by rzęsy były ładnie podkreślone i rozczesane. Nie skleja i nie kruszy się, u mnie wytrzymuje około 9-10 godzin. Dopiero póznym wieczorem mam delikatne cienie pod oczami, co niekoniecznie jest efektem obsypywania (może i niechcący trę oczy). Ale to i tak wystarczająco.
    Cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić szalkasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Frajny, fajny
  • Wracam do niego co jakiś czas. Lubie jego klasyczną szczoteczkę, przyjemną konsystencję i łatwą aplikację. Bardzo długo zostaje na rzęsach... Nie ma tutaj mowy o jakimś znacznym osypywaniu się w ciągu dnia. Pogrubia, lekko podkręca nadając naturalny dzienny look. Trzeba się napracować żeby zrobić sobie nim krzywdę Jedno opakowanie starcza mi na trzy do czterech miesięcy miesięcy. Osobiście polecam przy rzęsach raczej długich i zdrowych.Używam tego produktu od: ok. 2 lataIlość zużytych opakowań: 3 lub 4

Chcesz pochwalić Frana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij