Hugo Boss, Hugo XX EDT

Powiększ Hugo Boss, Hugo XX EDT

Zgłaszająca osoba: dzika truskawa

Zapach wprowadzony na rynek w 2007 roku. Równolegle z męskim 'Hugo XY', zaliczany do grupy zapachów kwiatowych z nutami drzewnymi i piżmowymi.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, mandarynka, pomarańcza
nuta serca: ryż basmati, jaśmin, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, piżmo.

Cena: 60ml / 205zł

• To damski zapach??
  • Zapach jest straszny, nie podoba mi się wcale. Pachnie mocno..wręcz męsko, gdzie tu ten jaśmin..chyba schował się za cięzkimi akordami ambry i jakiego piepszu..dla mnie tragedia. Lubię delikatne szyprowo drzewne zapachy, ten jest za mocny i zdecydowanie zbyt piżmowy, stąd pewnie to skojarzenie z męską gamą zapachową. O gustach się nie dyskutuje, poprostu nie jest w moim stylu, będzie w Twoim stylu jeśli jesteś kobieta władczą, dominującą i z delikatnością masz niewiele wspólnego.

Używam tego produktu od: pare użyć
    Ilość zużytych opakowań: mała próbka, której nawet nie zużyje

Chcesz pochwalić justynianka_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zużyłam jedną całą buteleczkę
  • Dostałam go w prezencie . Ogólnie zapach przypadł mi do gustu . Zaraz po użyciu pachnie ślicznie . Chociaż nie oszałamiająco. Trwałość średnia około 4h . Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego no ale ,że był to prezent nie mam co wybrzydzać Myślę ,że perfuma jest godna polecenia nie drażni w oczy , nie jest ostry : raczej zaliczyłabym go do tych delikatniejszych

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mariettus87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoite
  • Perfumy Bossa z początku wydawały mi się nieco nudne, jednak z czasem, zaczęły mi się coraz bardziej podobać.
    Zapach jest delikatny, pasuje raczej do biura, nienachalny, przyjemny.
    Kojarzy się z kobietą niezależną, pracującą, zdecydowaną.

Nie jestem pewna czy da radę zaakcentować swoją urodę na "wielkich wyjściach", XX to raczej perfumy dzienne. Nie trzyma się wyjątkowo długo, zdecydowanie poniżej średniej trwałości. Przez jego delikatność po dłużej chwili jest ledwie wyczuwalny.

Ilość zużytych opakowań: Buteleczka 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martucha1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny zapach dla kobiety w każdym wieku
  • Zapach na codzień, zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjście, jest delikatny i przyjemny.
    Dość poważna wada to szybkie ulatnanie się zapachu. Dlatego bardziej nada się na krótkie wyjście niż na stosowanie na cały dzień.
    Dla mnie, jest to jeden z najładniejszych zapachów, szkoda, że tak krótko utrzymuje się na skórze. I za to zabieram jedną gwiazdkę.
    Cena dość wysoka, ale udało mi się dziś kupić kolejne opakowanie w Rossmanie, na promocji, za całkiem przystępną cenę
    Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wesola_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem urocze jednak zbyt proste jak dla mnie
  • Ten zapach jest raczej prosty i słodki.

Bardzo owocowy, uroczy, i dobry do noszenia w ciagu dnia. Jednak nie jestem pewna czy owocki i słodkość jest dla mnie wystarczająca... gdyż wydaje mi się, że już wyrosław z tego etapu.

Wolę raczej smakowitą, ciężką słodycz aniżeli słodkość owoców. Na początku wyczuwalny jest przyjemny zapach czarnej porzeczki... to całkiem interesujące jednak póżniej mamy do czynienia z rozwinięciem zmierzającym w kieruku zapachu mydła.... robi się mniej przyjemnie...

Używam tego produktu od: kilka testów
    Ilość zużytych opakowań: kilka testów

Chcesz pochwalić LaruLaru1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nowatorskie...
  • Zapach z gatunku tych niestandardowych, trudnych do opisania. Pełen sprzeczności, gdzie herbaciano-jaśminowa baza spotyka się z nutami drzewnymi i piżmowymi. Są inne, wręcz dziwne, a zarazem nowatorskie. Dość ciężkie, aczkolwiek nadające się do noszenia na co dzień. Buteleczka prosta, ładnie prezentująca się na toaletce.

Używam tego produktu od: 2007 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 60 ml

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO ŁADNE
  • Nie rozumiem tak niskich ocen
    Perfumy są śliczne

Zapach ani nie duszący ani nie za świeży - taki ciepły. Kojarzy mi się z letnim wieczorem i błyszczącymi nocnymi lampami. Jest w nich coś eleganckiego.

Minusem jest tylko trwałość i za to odjęłam *

Używam tego produktu od: Niedawna ...
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SzAnElKa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciepełko, dom.
  • No ja nie wiem, skąd tutaj tyle złych opinii? Fakt, może zapach nie jest szalenie wyszukany, może nawet nie jest w ogóle. Być może. Ale one są dla mnie tak ciepłe, domowe, przyjemne, że ciężko powiedziec o nich coś złego. To nie jest zapach z cyklu : "love or hate". Mało komu się nie podoba. Jest po prostu mega przyjemny. Przywodzi na myśl ciepło domu rodzinnego, bezpieczeństwo, ramiona ukochanej osoby. Są dla mnie po prostu urocze. Zanim zużyję setę, to minie trochę czasu, ale jak wykończę, to polecę po kolejną. (p.s. Plotka głosiła, że słynna nazwa bierze się od tego, że w środku są zawarte feromony- kto wie? Mój facet za nimi szaleje

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić comoseksualna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Pierwszy raz kupiłam ten perfum 5 lat temu i zakochałam się w nim do tego stopnia, że ponowiłam zakup i z pewnością jeszcze kiedyś zafunduje sobie odrobinę luksusu Zapach nie jest ani duszący ani zbyt ostry i utrzymuje się przez dobrych kilka godzin. Buteleczka jest skromna ale dla mnie wystarczająca bo dla mnie liczy się to co jest w środku a nie opakowanie

Używam tego produktu od: Już skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: Zużyte dwa opakowania

Chcesz pochwalić PatrycjaKM za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • dostalam je w prezencie. nie jestem jakos bardzo wymagajaca jesli chodzi o perfumy ale te nie robia na mnie zadnego wrazenia.
    zapach jest bardzo delikatny wiec na niektore okazje sie nadaje ale nie jest to zapach do ktorego wroce.

nie potrafie okreslic plusow i minusow.
    jedyne co moge powiedziec to to ze nie sa warte swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić rda22 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij