Hugo Boss, Hugo XX EDT

Hugo Boss, Hugo XX EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Superpharm

Zapach wprowadzony na rynek w 2007 roku. Równolegle z męskim `Hugo XY`, zaliczany do grupy zapachów kwiatowych z nutami drzewnymi i piżmowymi.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, mandarynka, pomarańcza
nuta serca: ryż basmati, jaśmin, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, piżmo

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

57% jesień/zima 43% wiosna/lato

Przyjemny zapach dla kobiety w każdym wieku

Zapach na codzień, zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjście, jest delikatny i przyjemny.
Dość poważna wada to szybkie ulatnanie się zapachu. Dlatego bardziej nada się na krótkie wyjście niż na stosowanie na cały dzień.
Dla mnie, jest to jeden z najładniejszych zapachów, szkoda, że tak krótko utrzymuje się na skórze. I za to zabieram jedną gwiazdkę.
Cena dość wysoka, ale udało mi się dziś kupić kolejne opakowanie w Rossmanie, na promocji, za całkiem przystępną cenę :)

Oczarowana

Hugo Boss XX to zapach z którym pierwszy raz miałam styczność 4 lata temu. Byłam oczarowana zapachem. Później odkryłam inne zapachy odstawiając XX na dalszy plan. Natknęłam się na promocję (100ml 105zł) na iperfumach, wspomnienie pięknego zapachu wróciło -zamówiłam perfum od razu. Jest to świeży, nieco słodki, delikatny zapach, idealny na dzień. Używam perfum od kilku dni i praktycznie od każdej osoby usłyszałam że pięknie pachnę. Coś więc musi być na rzeczy ;-) Polecam!

Lekki, subtelny zapach

Zapach bardzo subtelny, delikatny. Perfumy kwiatowe, lekkie. Nadają się na wiosenne dni. Nie sa intensywne, ani trwałe.Zapach jest przyjemny, aczkolwiek nie wyróżnia się na tle innych. Flakon klasyczny, niewielkie.

• Flakon: 4

Lekki złoty zapach o słabej trwalosci

Zapach świeży kobiecy, mam wrażenie że podobny do innych "zlotych" zapachów jak np.Lacoste
Fajny na co dzień, do pracy, delikatny i nienachalny.

Niestety przy tej cenie oczekuję lepszej trwałości niż przeciętne edt za 30-40zl... zapachu nie czuć na ubraniu już po ok 3 godzinach, fla mnie to zdecydowanie za krótko

Gruba, masywna ,prosta butelka bardzo mi się podoba.

Jeden z faworytów

Jak dla mnie perfumy są bardzo kobiece i zmysłowe. Zapach mocny dla zdecydowanej i stanowczej kobiety. Dodaje pewności siebie.
Co dla mnie bardzo ważne zapach nie jest mdły ani słodki.
Idealny zarowno na spotkania biznesowe jak i randkę czy większe wyjścia.
Długo utrzymuje się na skórze.
Wystarczy niewielka ilość perfum przez co są bardzo wydajne.

Święta Trójca

Versace + Karl Lagerfeld + Hugo Boss to zdecydowanie moja Święta Trójca! Niesamowite zapachy. Ale do rzeczy. Hugo Boss XX dostałam pierwszy raz w prezencie. Byłam nim tak zachwycona, że pusty flakon zostawiłam w szafce żeby od czasu do czasu przypominał mi jego zapach. Przypomniał ładne parę lat :)

Idealny do pracy

Hugo XX po spryskaniu jest naprawdę ładny, przyjemny, jest to idealna mieszanina nut kwiatowych i drzewnych. Nie ma w sobie drażniących nut, nie jest słodki, orientalny ani nic takiego. Jest to idealny zapach do pracy! Niestety jest to bardzo nietrwała woda toaletowa, wymaga ciągłych poprawek w ciągu dnia. Ze względu na fatalną trwałość nie jest wart swojej ceny.

Lekki codzienniak

Kupiłam Hugo Bossa XX gdy powąchałam go na toaletce u znajomej pod koniec lata a sama miałam okres mało perfumowy więc nos bardzo czuły na każdą nutę. Bossy same w sobie mają w sobie "to coś" co mnie do nich przekonuje- obstawiam drzewo sandałowe i piżmo.
Czuć w nim jaśmin, liczi, nuty cytrusowe, lekkość ryżu i porzeczkę.
Jest lekki, świeży, słodkawy ale nie za bardzo... perfumy są dobre na co dzień. Jednak przy codziennej aplikacji nos na tyle się do nich przyzwyczaił, że przestały być dla mnie wyczuwalne po 2-3 godzinach. Nie mają ogona, są łagodne, dobre na lato. Obecnie opakowanie zużyte w połowie czeka na cieplejsze dni. Zbyt rozwodnione i zbyt bezpieczne żeby wywoływać efekt wow.

Ukochane <3

Perfumy XX są piękne, jedyne w swoim rodzaju..
Pierwszy flakonik dostałam od mojego męża (wtedy jeszcze chłopaka, bo dał mi te perfumy na naszej pierwszej randce ;)), było to prawie 11 lat temu a ja nadal je uwielbiam, zawsze mam jeden flakonik na półce, zmieniam czasem tylko drugie perfumy, te natomiast stale goszczą w mojej toaletce.
Zapach jest niebanalny, tylko dla wybrańców ;) Nie jest ciężki ale jednocześnie dość intensywny, zmysłowy. W wersji wody perfumowanej utrzymuje się bardzo długo, nawet jeśli my ich u siebie nie wyczuwamy, to inni nadal go u nas czują. Tak zresztą powinno się dobierać perfumy. Jeśli czujesz je sama na sobie bardzo długo to źle. Dla nosicieli (:D) powinny być po kilku godzinach mało wyczuwalne, nos powinien się do nich przyzwyczaić :) Często słyszę od innych osób, że używam pięknych perfum.
Nie ma słów, które mogłyby opisać jak bardzo kocham ten zapach :)

Boss women

Mocny i bardzo wyrazisty zapach. Osoba,która go używa jest zdyscyplinowana i silna. Świetnie nadaje się do pracy czy na spotkania biznesowe. Niestety krótko utrzymuje się na ciele (do 2 godzin).

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Uniwersalny zapach

Zapach uniwersalny - lekki ale zmysłowy. Trwały jak na edt ładnie się rozwija. Na początku lekko mdły ale później rozwija się w bardzo zmysłowy i elegancki zapach. Buteleczka nieco toporna a i bardziej pasuje do perfum męskich. Polecam na co dzień jak i na późniejsze popołudnie na wieczór mogą być zbyt lekkie.

Hugo Boss XX edt

Najpiękniejsze. Byłam kiedyś na wycieczce w Portugalii, czekając na męża weszłam do drogerii, by zabić czas, zaczęłam wąchać perfumy, wzięłam te i... zakochałam się i kupiłam, i kupuję je do dziś. Mam do nich ogromny sentyment. Uwodzicielskie i trwałe, mój zapach.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

BOSSki hugo

Cudowne. Kocham ten zapach, chyba moje ulubione perfumy, a w swoim życiu miałam mnóstwo perfum z różnych półek cenowych. Dla mnie jest to zapach idealny, zmysłowy, ale jednocześnie lekki. Używam niezależnie od pory dnia i roku, bo pasuje do każdej okazji. Trwały. Hugo Boss to jednak klasyka, uwielbiam jego perfumy.