Powiększ Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Paulina

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

Skład: Aqua / Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Alcohol Denat. , Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearyl Dimethicone, Synthetic Wax, Glyceryl Isostearate, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Celulose Acetate Butyrate, Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate, Ammonium Acryloydimethyltaurate / Steareth-8 Methacrylate Copolymer, Disodium Edta, Acrylates Copolymer, Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Methylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glicol, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance

Cena: 60zł / 40ml ; 70zł / 50ml
/e/

• świetny krem
  • Krem kupiłam dość dawno, ale dopiero od 3 miesięcy go używam, bo leżał na półce i czekał na swoją kolej ;-)

+nawilża
    +regeneruje
    +wygładza
    +wyrównuje koloryt
    +szybko się wchłania
    Moim zdaniem krem odpowiada na większość potrzeb każdej kobiety, jest uniwersalny, dobry na każdy problem skórny.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

bez parabenów
    wydajny
    estetyczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry nawijżający krem
  • Bardzo dobry podstawowy apteczny krem nawilżający nadający się pod makijaż który nie zapycha. Stosowałam pod koniec lata do połowy jesieni. Wydajny, a co najważniejsze zużyłam opakowanie do końca, co nie często mi się zdarza, bo po2 tygodniach przestaje widzieć efekty używania nowego kremu i mam ochotę spróbować czegoś innego. Z tym było inaczej, nie miałam potrzeby nic zmieniać i próbować bo widziałam, że działa nawijająco. Kupiłam go na promocji w super pharm za około 30 złotych. Obok eucerin jeden z ulubionych kremów do twarzy, jednak eucerin troszkę mocniej nawilża, jeśli nie mam za bardzo przesuszonej skóry,ten z vichy sprawdza się na prawde przyzwoicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Krem kupiłam niedawno. Potrzebowałam czegoś lekkiego, co będę mogła używać również jako bazę pod makijaż:
    + dobrze się wchłania;
    + lekka konsystencja sprawia, że łatwo go rozprowadzić;
    + skutecznie nawilża;
    + wygładza skórę;
    + naturalny, przyjemny zapach;
    + daje uczucie świeżości, nie obciąża skóry, nie zapycha;
    + nie powoduje podrażnień;
    Krem jest jednak zbyt drogi w stosunku do jakości. Nie nawilża na 24h, jak obiecuje producent. Porównywałabym jego jakość z kremem Nivea.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam !!
  • Zawsze wydawalo mi sie ze Vichy jest marka porzadna dlatego tez postanowilam sobie zakupic kilka kremow miedzy innymi Vichy Aqualia Thermal. Mam skore normalna odwodniona i ten krem ani mi jej doglabnie nie nawilzyl a oprocz tego zaczely wyskakiwac mi male pryszcze. Dalam mu jeszcze jedna szanse po kilku tygodniach myslac ze moze to nie wina kremu ale znowu to samo. Nawilzenie ? jest pobiezne i chwilowe nie polecam dla osob ze skora sucha i normalna bo poprostu bedzie niewystarczajacy i do tego zapycha pory. Uzywalam jeszcze innych nawilzajacych kremow tej marki i z przykroscia stwierdzam ze zeszla ona na psy nie jest to juz to samo Vichy co kiedys. Jesli kogos interesuja kremy w tym sektorze cenowym to odradzam Vichy, La roche a polecam avene podobna cena a o wiele lepsze efekty. Wracajac do kremu moze on sluzyc osoba z cera tlusta ewentualnie mieszana pod makijaz ale jak juz mowilam nie polecam !

Używam tego produktu od: przez miesiac

Chcesz pochwalić kasjopeja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Wcześniej używałam kremu Bioderma ale potem przerzuciłam się na Vichy i tak już zostało. Mam cerę mieszaną i kremu używam raz dziennie wieczorem, rano stosuję krem matujący. Kosmetyk na mojej cerze idealnie się sprawdził:
    - skóra jest nawilżona
    - zniknęły przesuszone skórki
    - cera jest promienna, elsatyczna i odżywiona
    - wyrównany koloryt

Odejmuję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że jak dla mnie krem posiada zbyt intensywny zapach, ja wolę delikatniejsze.
    Kupuję wersję w szklanym słoiczku.
    Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilzacz dla cery tlustej
  • Mam cere tlusta, zmeczona roznymi kuracjami i ciaglym matowieniem, bardzo potrzebujaca nawilzenia. Uzywalam roznych kremow nawilzajacych, ale w wiekszosci mnie zapychaly, trzeba bylo znowu leczyc cere i tak w kolko.
    Zakupilam ten krem bez wielkiej nadziei na cud pomimo ceny. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona:
    - szybko sie wchlania;
    - bardzo delikatnie nawilza;
    - nie zapycha;
    - nie ma uczucia lepkosci;
    - buzia sie nie swieci;
    - swietny jako baza;
    - przyjemny delikatny zapach.

Mam ta wersje w sloiczku za okolo 80 zl. Podkreslam, ze uzywam go tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • SPA dla skóry twarzy!
  • Dostałam w prezencie i był to jeden z bardziej trafionych upominków ;-D
    Mam wersję lekką, w słoiczku, do cery normalnej i mieszanej.

+ doskonale nawilża
    + sprawdza się pod makijażem
    + szybko się wchłania
    + nie zapycha
    + delikatnie pachnie
    + jest mega wydajny
    +estetyczny słoiczek
    +lekka konsystencja
    + wystarczy niewielka ilość aby odczuć efekt nawilżenia nawet na przesuszonych partiach gdzie występuje tendencja do suchych skórek jak np. nos
    +wydajny, spokojnie można nałożyć go nie tylko na twarz ale i na szyję i dekolt (na bogato!)

- cena ;-P

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, i jak tylko się skończy (co nastąpi nieprędko ^^) kupię kolejny ;-)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Mam mieszaną skórę, która zmaga się często z przesuszeniami spowodowanymi kuracjami przeciwtrądzikowymi. Jest to świetny nawilżacz!

+bardzo dobrze nawilża
    +koi
    +lekka konsystencja
    + nie zapycha
    + szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam. Dodam, ze mam wersję w słoiczku- nabieranie paluchem to może być minus
    Polecam go wszystkim osobom z problemami skórnymi.

P.S zapach jest dosyć intensywny, ale krem na pewno nie podrażnia!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: używam 1-go opakowania 50 ml w słoiczku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Koi i nawilża
  • Poleciła mi go pani w aptece jako kojąco-nawilżający krem do cery mieszanej podczas walki z alergią.Przede wszystkim jest to pierwszy naprawdę kojący krem na jaki trafiłam.Poradził sobie świetnie z czerwona, szorstka i piekącą skórą.

Plusy:
    -Koi skórę.
    -Bardzo dobrze nawilża i odżywia.
    -Szybko się wchłania.
    -Nie zapycha.
    -Ma lekką, przyjemną konsystencje.
    -Nie pozostawia filmu na twarzy.
    -Wygodne opakowanie.(tubka 40ml)
    -Jest dobry pod makijaż.
    -Nie zawiera parabenów.
    -Cena.

Przez dwa pierwsze tygodnie stosowałam ten krem rano i wieczorem, bardzo mi pomógł.Obecnie stosuje go na zmianę z innym kremem by go wymęczyć.Ogólnie trudno mi się do czegoś przyczepić i dać jakiś minus temu kremowi....może wydajność(po 2 tygodniach znikło pół opakowania).Na pewno jeszcze do niego wrócę lub po prostu przy nim zostanę jeśli nie znajdę nic lepszego, a będzie bardzo trudno coś takiego znaleźć....Po prostu wreszcie!Jednak istnieje lekki krem odpowiednio nawilżający moją mieszaną skórę!
    Polecam wszystkim mieszańcom w kierunku skóry suchej.

Używam tego produktu od: 3tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40ml.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?