Powiększ Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji)

Zgłaszająca osoba: Paulina

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

Skład: Aqua / Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Alcohol Denat. , Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearyl Dimethicone, Synthetic Wax, Glyceryl Isostearate, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Celulose Acetate Butyrate, Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate, Ammonium Acryloydimethyltaurate / Steareth-8 Methacrylate Copolymer, Disodium Edta, Acrylates Copolymer, Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Methylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glicol, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance

Cena: 60zł / 40ml ; 70zł / 50ml
/e/

• Bardzo dobry
  • Wcześniej używałam kremu Bioderma ale potem przerzuciłam się na Vichy i tak już zostało. Mam cerę mieszaną i kremu używam raz dziennie wieczorem, rano stosuję krem matujący. Kosmetyk na mojej cerze idealnie się sprawdził:
    - skóra jest nawilżona
    - zniknęły przesuszone skórki
    - cera jest promienna, elsatyczna i odżywiona
    - wyrównany koloryt

Odejmuję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że jak dla mnie krem posiada zbyt intensywny zapach, ja wolę delikatniejsze.
    Kupuję wersję w szklanym słoiczku.
    Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilzacz dla cery tlustej
  • Mam cere tlusta, zmeczona roznymi kuracjami i ciaglym matowieniem, bardzo potrzebujaca nawilzenia. Uzywalam roznych kremow nawilzajacych, ale w wiekszosci mnie zapychaly, trzeba bylo znowu leczyc cere i tak w kolko.
    Zakupilam ten krem bez wielkiej nadziei na cud pomimo ceny. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona:
    - szybko sie wchlania;
    - bardzo delikatnie nawilza;
    - nie zapycha;
    - nie ma uczucia lepkosci;
    - buzia sie nie swieci;
    - swietny jako baza;
    - przyjemny delikatny zapach.

Mam ta wersje w sloiczku za okolo 80 zl. Podkreslam, ze uzywam go tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę wart uwagi
  • Dostałam w prezencie i był to jeden z bardziej trafionych upominków ;-D
    Mam wersję lekką, w słoiczku, do cery normalnej i mieszanej.

+ doskonale nawilża
    + sprawdza się pod makijażem
    + nie zapycha
    + delikatnie pachnie
    + jest mega wydajny
    +estetyczny słoiczek
    +lekka konsystencja
    + wystarczy niewielka ilość aby odczuć efekt nawilżenia

- cena ;-P

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, i jak tylko się skończy (co nastąpi nieprędko ^^) zakupię sobie nowy ;-)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Mam mieszaną skórę, która zmaga się często z przesuszeniami spowodowanymi kuracjami przeciwtrądzikowymi. Jest to świetny nawilżacz!

+bardzo dobrze nawilża
    +koi
    +lekka konsystencja
    + nie zapycha
    + szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam. Dodam, ze mam wersję w słoiczku- nabieranie paluchem to może być minus
    Polecam go wszystkim osobom z problemami skórnymi.

P.S zapach jest dosyć intensywny, ale krem na pewno nie podrażnia!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: używam 1-go opakowania 50 ml w słoiczku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • Koi i nawilża
  • Poleciła mi go pani w aptece jako kojąco-nawilżający krem do cery mieszanej podczas walki z alergią.Przede wszystkim jest to pierwszy naprawdę kojący krem na jaki trafiłam.Poradził sobie świetnie z czerwona, szorstka i piekącą skórą.

Plusy:
    -Koi skórę.
    -Bardzo dobrze nawilża i odżywia.
    -Szybko się wchłania.
    -Nie zapycha.
    -Ma lekką, przyjemną konsystencje.
    -Nie pozostawia filmu na twarzy.
    -Wygodne opakowanie.(tubka 40ml)
    -Jest dobry pod makijaż.
    -Nie zawiera parabenów.
    -Cena.

Przez dwa pierwsze tygodnie stosowałam ten krem rano i wieczorem, bardzo mi pomógł.Obecnie stosuje go na zmianę z innym kremem by go wymęczyć.Ogólnie trudno mi się do czegoś przyczepić i dać jakiś minus temu kremowi....może wydajność(po 2 tygodniach znikło pół opakowania).Na pewno jeszcze do niego wrócę lub po prostu przy nim zostanę jeśli nie znajdę nic lepszego, a będzie bardzo trudno coś takiego znaleźć....Po prostu wreszcie!Jednak istnieje lekki krem odpowiednio nawilżający moją mieszaną skórę!
    Polecam wszystkim mieszańcom w kierunku skóry suchej.

Używam tego produktu od: 3tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40ml.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem w dobrej cenie
  • Krem jak na Vichy jest tani, ale chyba jest jednym z najlepszych kremów tej marki jaki używałam.

Nie zapycha porów, dobrze nawilża skórę.

Krem bardzo szybko się wchłania, skóra się po nim nie lepi, nie zostawia tłustego filmu na twarzy itd.

Co istotne, krem można używać pod makijaż, który super się na nim rozprowadza.

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilżający krem!
  • Kremu tego używam już od jakiegoś czasu.

Wcześniej miałam z tej serii wersję uniwersalną, z której byłam bardzo zadowolona.

Ze względu na mój mieszany typ cery postanowiłam ostatnio kupić wersję lgere.

Krem spełnił również moje oczekiwania, jak i jego poprzednik, z tym, że czasami jest dla mnie za mało nawilżający i wtedy muszę sięgnać po krem intesywnie nwilżający.

Nie zmienia to faktu, iż jestem mu wierna i przy nim narazie pozostanę!

+ nie zatyka porów

+ dobrze nawilża

+ świetnie nadaje się pod podkład/puder

+ świetna konsystencja

+ przyjemny zapach

+ wydajny

+ dobra cena

Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Krem ma lekką konsystencję, nie zapycha porów, szybko się wchłania, pozstawiająć skórę odżywioną, nawilżoną i promienną. Doskonale nadaje się pod podkład, nie roluje się. Ma przyjemny, delikatny zapach. Faktycznie nawilża skórę, już po kilku użyciach widać zdecydowaną poprawę. Jeden z moich ulubionych od Vichy. Polecam go.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny krem ale szału nie robi
  • +bardzo lekki
    + przyjemny zapach
    + buzia nawilżona

- drogi
    -średnio wydajny (normalnie)
    - właściwie tylko nawilża...

za taką cenę oczekiwałabym jednak czegoś więcej. ja miałam wersję w słoiczku- produkcie miniaturce

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie spektakularny
  • Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie klei się na skórze. Cera jest nawilżona, miła w dotyku. Początkowo przy aplikacji odczuwałam lekkie szczypanie, które jednak szybko znikało.
    Ogólnie krem spełnia swoje zadanie, ale nie jest spektakularny. Kupiłam go w promocyjnej cenie (-40%), cena regularna jest dla mnie zupełnie nieadekwatna do jakości.

Chcesz pochwalić Agusia211 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Bardzo fajny krem nawilżający, jednak do ideału mu daleko.

PLUSY:
    - nawilża
    - odżywia
    - po użyciu skóra jest sprężysta, promienna
    - wydajny

MINUSY:
    - gdy naniesie się za dużo kremu wtedy skóra się przetłuszcza
    - film, mi akurat nie przeszkadza, ale w przypadku gdy nałoży się zbyt dużo, jest to nie do zniesienia

OGÓLNIE: fajny krem nawilżający z małymi ale... jak dla siebie będę szukać czegoś innego, jednak nie wykluczam, że do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: skończone 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić roziik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie ideał
  • Po niezadowoleniu z wersji Rich postanowiłam skusić się na wersję Light i ta zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu. Kremik ma bardzo ładny, delikatny zapach, wyczuwalny jedynie zaraz po nałożeniu na twarz, potem znika. Świetnie nawilża skórę twarzy, eliminuje uczucie ściągnięcia i wysuszenia (mam skórę mieszaną ze skłonnością do przesuszenia). Posiada bardzo lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na buzi. Daje przyjemny komfort skórze i dobrze współpracuje z nakładanymi później kosmetykami (mam na myśli makijaż). Jednym słowem: polecam, ja na pewno do niego wrócę.

Chcesz pochwalić Magic chocolate cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Krem nawilżający dobry do cery mieszanej - stosuję razem z kremem nawilżającym o długotrwałym efekcie matującym tej samej marki. Nie jest ciężki ani tłusty, konsystencja w sam raz. Posiadam wersję i w słoiczku, i w tubce - ta druga doskonale sprawdza się w podróży.

+ lekka konsystencja
    + nie pozostawia filmu
    + optymalne nawilżenie - kłóciłabym się jednak z tymi 24 godzinami...
    + nadaje się jako "wstęp" do makijażu - nie roluje się

- stosunkowo mało wydajny

Chcesz pochwalić herrfrau za czytelną i pomocną recenzję?
  • za dużo chemii
  • Mam wersję light. Generalnie nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu na mojej skórze. Krem spełnia swoją rolę - nawilża. Mam skórę ze skłonnością do przetłuszczania i ten krem nie nadaje się dla mnie na dzień. Na noc owszem.

Krem zawiera Methylparaben, który może prowadzić do alergii. Zawiera również Synthetic Wax, czyli parafinę, która blokuje usuwanie przez skórę toksyn i blokuje oddychanie skóry. W składzie jest też Disodium Edta, który może podrażniać.
    Firma Vichy zawsze kojarzyła mi się z najlepszą jakością i uważałam, że jak będę starsza, to będę kupowała jej kosmetyki. Trochę się przeliczyłam, bo efekty mnie rozczarowały. Moja skóra wygląda dużo zdrowiej, gdy zrezygnowałam z kosmetyków z chemią.
    Nie chcę zniechęcać do kupowania kosmetyków Vichy, tylko zachęcam do analizy składu.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Dla mnie zdecydowanie najlepszy nawilżacz jaki miałam. Kremy Vichy z tej serii(przy kilku zmianch "szaty graficznej" ) znam od dawna,gdy posiłkowałam się darmowymi próbkami, poniewż cena pełnowymiarowego produktu może zniechęcić-i to jedyna wada tego kosmetyku.Poza tym same zachwyty Skuteczność,wydajność i przyjemność podczas stosowania oceniam najwyżej.Bez zbędnych słów to po prostu pielęgnacja,w którą warto zainwestować! Używam tego produktu od: parę lat z przerwami,Ilość zużytych opakowań: tubka 40ml od tygodnia

Chcesz pochwalić mały złośnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony na dzień
  • używam tego kremu na dzień, pod podkład. jest to jeden z lepszych kremów o lekkiej konsystencji jakie stosowałam. bardzo dobrze się wchłania, nie podrażnia, nie zapycha. mam cerę mieszaną w kierunku tłustej a od kiedy używam tego kremu świecenie się w ciągu dnia znaczenie się zmniejszyło. jestem bardzo zadowolona z tego kremu, mimo, że nie przepadam za kosmetykami marki Vichy

Używam tego produktu od: niecały rok

Chcesz pochwalić mmaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ulubiony krem
  • Jesli lubicie kremy o lekkiej kremowo-zelowej formule to co dla Was. Nie polecam osobom ktore lubia tluste tresciwe kremy- ja nie cierpie tlusciochow bo mam wrazenie ze moja skora sie dusi pod nimi
    \nplusy:
    \n+uniwersalny-idealny zarowno na noc grubsza warstwa jak i na dzien pod makijaz
    \n+szybko sie wchlania
    \n+nie wysypuje po nim
    \n+brak parabenow
    \n+wygladza
    \n+nawilza
    \n+pieknie pachnie
    \n+tani - ok 40zl za 40ml, jak na krem apteczny
    \n
    \nJak dla mnie same plusy- polecam wersje w tubce 40ml - o wiele bardziej higieniczna niz sloiczki.
    \nUwielbiam ten krem .. wiem ze wiele jest przeciwnikow vichy ale na moja cere te kremy dziajala fenomenalnie- takiej gladkiej buzi nie mialam po zadnym kremie .polecam goraco!!

Chcesz pochwalić ammayo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilża, ale nie koi
  • Krem kupiony przypadkiem, w promocji. Wybrałam wersję w słoiczku.

Używam go głównie na noc, czasami na dzień.

Plusy:
    * faktycznie nawilża, a skóra po jego wchłonięciu jest miękka i jakby bardziej sprężysta (bardzo przyjemne uczucie)
    *konsystencja przyjemna, kremowa
    *nie powoduje świecenia, raczej lekki glow
    *wydajny - używam, używam prawie codziennie i dopiero powolutku dobijam do końca
    *słoiczek - co prawda nie jest to najbardziej higieniczna forma opakowania, ale używa się przyjemnie i ładnie wygląda )

Minusy:
    *uczucie pieczenia tuż po nałożeniu - nie jakieś znaczące, szybko przechodzi, ale niewątpliwie jest to dla mnie spory mankament

Używam tego produktu od: dobrych kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TrzyBobry za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny kremik
  • Mam cerę mieszaną, ale wrażliwą. Na większość kremów nawet tych przeznaczonych do mojego typu cery reaguję zaczerwienieniem i pieczeniem twarzy. Nie wspominam już o łzawiących oczach. Aqualia jest dla mojej skóry prawdziwym dobrodziejstwem! Cera po jego użyciu jest wyraźnie nawilżona, ukojona, uspokojona i pięknie pachnąca. Kremu używam na dzień i na noc. Świetnie nadaje się pod makijaż. Mój faworyt wśród kremów.

Używam tego produktu od: 2012

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!
  • Używam tego kremu z przerwami od 2 lat, ale zawsze chętnie do niego wracam. Ostatnio nawet tak się złożyło, że miałam zapas kremów, a on i tak znalazł się na szafce do użytku jak poczułam że mam mało nawilżoną buzię.
    Krem świetnie nawilża, przepięknie pachnie, czuć na buzi nawet lekki napięcie po nim. Twarz długo zostaje nawilżona.

Jestem pewna, że ten krem będzie stale obecny w moim zestawie i zawsze będę do niego wracać.

Ilość zużytych opakowań: około czterech

Chcesz pochwalić mistti za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Ładnie pachnie, dobrze się wchłania, całkiem wydajny, ale dla mnie za słabo nawilża. Prawdę mówiąc nie jestem w ogóle fanką formuły Light w kosmetykach, zazwyczaj jest dla mnie za słaba, tutaj było podobnie. Używałam z przyjemnością, ale nawilżenie odczuwałam niewystarczające.

Używam tego produktu od: używałam go 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amyot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kremik
  • Jak dla mnie jest to jeden z lepszych kosmetyków vichy.Zapach śliczny.Jest delikatny dla skóry, nie szczypie i nie podrażnia, ale także dla oczów, bo wiele kremów podrażnia mi spojówki i powoduje łzawienie.Krem ma bardzo lekką konsystencję, natychmiastowo wchłania się w skórę i nie zostawia lepkiej warstwy, skóra po nim robi się gładka i miękka, w dotyku pudrowa co stanowi dobrą bazę pod makijaż. Krem bardzo dobrze nawilża skórę jak obiecuje producent, usuwa uczucie ściągnięcia, nadaje komfort skórze bo tego oczekiwałam od tego kremu.Mogę szczerze polecić bardzo często do niego wracam.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 słoiczków

Chcesz pochwalić Viotynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalający
  • Stosuję ten krem od miesiąca. Mam skórę mieszaną , dlatego raczej wybieram kremy o lekkich formułach , które nie spowodują , że będę się świecić jak gwiazda Betejemska . Zakupiłam owy produkt z nadzieją , że będzie to MÓJ ukochany . Zacznę od zapachu - jest fantastyczny jak dla mnie , idealnie trafiony w mój gust . Ma faktycznie lekką konsystencję , łatwo się rozprowadza na skórze , dość szybko się wchłania. Po nałożeniu ... miałam wrażenie , że moja skóra się trochę rozgrzała ... nie czułam pieczenia , ale moja twarz na policzkach się lekko zaczerwieniła ... po 15 minutach zaczerwienienia zniknęły. Stosuję ten krem głównie na noc przed snem. Czułam na twarzy jak ten krem działa ... o ile to możliwe ... rano po przebudzeniu moja skóra jest taka gładka i bardzo jędrna. Myślę , że ten krem spełnia swoją rolę. Jak najbardziej nadaje się do skóry mieszanej i tłustej .... nie wiem jak z wrażliwą , ze względu na ten efekt " rozgrzania " ... bo może rozszerzać naczynka przez to ... i podrażniać. Ja bynajmniej jestem z niego zadowolona. Co do ceny to myślę , że jest w porządku.
    Jedną gwiazdkę odejmuję za to zaczerwienienie moich policzków.
    No i to , że dla skóry wrażliwej na pewno nie będzie kojący jak zapewnia producent.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić MissEvel za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny krem
  • Nie spodziewałam się, że tak dobrze się u mnie sprawdzi. Krem nawilża moją cerę optymalnie, a przy tym nie zapycha, jest delikatny i ma leciutką konsystencję, która bezproblemowo się wchłania. Nie tłuści, nie oblepia. Używałam na noc i rano buzia była gładka i nawilżona. Do tego ładnie delikatnie pachnie i jest bardzo wydajny - dwa razy bardziej niż przeciętny krem. Nie ma co marudzić - solidne 4 gwiazdki i z miłą chęcią do niego wrócę.

Chcesz pochwalić konfitura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeśli masz cere wrażliwą, alergiczną, raczej zastanów się poproś o próbkę.
  • + Nie powodował zaskórników
    + Bardzo fajnie utrzymywał nawilżenie szczególnie po uprzednim użyciu wody termalnej.
    + Lekki, nie tłusty, szybko się wchłaniał.

+/- Cena, można go było swojego czasu kupić za ok. 40 super pharm.

- Czasami uczulał odrazu po nałożeniu, później po kwadransie zaczerwienia znikały.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania x 50mg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nightbug za czytelną i pomocną recenzję?