Powiększ Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Paulina

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

Skład: Aqua / Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Alcohol Denat. , Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearyl Dimethicone, Synthetic Wax, Glyceryl Isostearate, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Celulose Acetate Butyrate, Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate, Ammonium Acryloydimethyltaurate / Steareth-8 Methacrylate Copolymer, Disodium Edta, Acrylates Copolymer, Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Methylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glicol, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance

Cena: 60zł / 40ml ; 70zł / 50ml
/e/

• Dobry, ale tylko na początku
  • Na początku krem świetnie działał na skórę, początkowy efekt był fantastyczny, skóra jest miękka i nawilżona, delikatna. Jednak po jakimś czasie używania (w połowie opakowania), skóra się do niego przyzwyczaiła i już tak dobrze nie nawilżał. Można wypróbować, ale efekt jest krótkotrwały.

Używam tego produktu od: 2014

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 12krasoludkow za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

La Roche Posay Skin Checker

• Dla mnie strzał w dziesiątkę!
  • Długo szukałam dobrego kremu nawilżającego. Ten przypadł mi od razu do gustu.
    Plusy:
    -lekka konsystencja
    -świetnie się wchłania
    - idealny pod makijaż
    -dobrze nawilża
    -wydajny
    -duży plus za delikatny zapach, dla mnie mało wyczuwalny
    -cena umiarkowana, można trafić taniej w czasie promocji
    Minusy:
    nie ma

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić jana2007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem
  • Krem kupiłam dość dawno, ale dopiero od 3 miesięcy go używam, bo leżał na półce i czekał na swoją kolej ;-)

+nawilża
    +regeneruje
    +wygładza
    +wyrównuje koloryt
    +szybko się wchłania
    Moim zdaniem krem odpowiada na większość potrzeb każdej kobiety, jest uniwersalny, dobry na każdy problem skórny.

Chcesz pochwalić lucjar za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
    bez parabenów
    wydajny
    estetyczne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry nawijżający krem
  • Bardzo dobry podstawowy apteczny krem nawilżający nadający się pod makijaż który nie zapycha. Stosowałam pod koniec lata do połowy jesieni. Wydajny, a co najważniejsze zużyłam opakowanie do końca, co nie często mi się zdarza, bo po2 tygodniach przestaje widzieć efekty używania nowego kremu i mam ochotę spróbować czegoś innego. Z tym było inaczej, nie miałam potrzeby nic zmieniać i próbować bo widziałam, że działa nawijająco. Kupiłam go na promocji w super pharm za około 30 złotych. Obok eucerin jeden z ulubionych kremów do twarzy, jednak eucerin troszkę mocniej nawilża, jeśli nie mam za bardzo przesuszonej skóry,ten z vichy sprawdza się na prawde przyzwoicie.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Krem kupiłam niedawno. Potrzebowałam czegoś lekkiego, co będę mogła używać również jako bazę pod makijaż:
    + dobrze się wchłania;
    + lekka konsystencja sprawia, że łatwo go rozprowadzić;
    + skutecznie nawilża;
    + wygładza skórę;
    + naturalny, przyjemny zapach;
    + daje uczucie świeżości, nie obciąża skóry, nie zapycha;
    + nie powoduje podrażnień;
    Krem jest jednak zbyt drogi w stosunku do jakości. Nie nawilża na 24h, jak obiecuje producent. Porównywałabym jego jakość z kremem Nivea.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eleganckaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam !!
  • Zawsze wydawalo mi sie ze Vichy jest marka porzadna dlatego tez postanowilam sobie zakupic kilka kremow miedzy innymi Vichy Aqualia Thermal. Mam skore normalna odwodniona i ten krem ani mi jej doglabnie nie nawilzyl a oprocz tego zaczely wyskakiwac mi male pryszcze. Dalam mu jeszcze jedna szanse po kilku tygodniach myslac ze moze to nie wina kremu ale znowu to samo. Nawilzenie ? jest pobiezne i chwilowe nie polecam dla osob ze skora sucha i normalna bo poprostu bedzie niewystarczajacy i do tego zapycha pory. Uzywalam jeszcze innych nawilzajacych kremow tej marki i z przykroscia stwierdzam ze zeszla ona na psy nie jest to juz to samo Vichy co kiedys. Jesli kogos interesuja kremy w tym sektorze cenowym to odradzam Vichy, La roche a polecam avene podobna cena a o wiele lepsze efekty. Wracajac do kremu moze on sluzyc osoba z cera tlusta ewentualnie mieszana pod makijaz ale jak juz mowilam nie polecam !

Używam tego produktu od: przez miesiac

Chcesz pochwalić kasjopeja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Wcześniej używałam kremu Bioderma ale potem przerzuciłam się na Vichy i tak już zostało. Mam cerę mieszaną i kremu używam raz dziennie wieczorem, rano stosuję krem matujący. Kosmetyk na mojej cerze idealnie się sprawdził:
    - skóra jest nawilżona
    - zniknęły przesuszone skórki
    - cera jest promienna, elsatyczna i odżywiona
    - wyrównany koloryt

Odejmuję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że jak dla mnie krem posiada zbyt intensywny zapach, ja wolę delikatniejsze.
    Kupuję wersję w szklanym słoiczku.
    Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilzacz dla cery tlustej
  • Mam cere tlusta, zmeczona roznymi kuracjami i ciaglym matowieniem, bardzo potrzebujaca nawilzenia. Uzywalam roznych kremow nawilzajacych, ale w wiekszosci mnie zapychaly, trzeba bylo znowu leczyc cere i tak w kolko.
    Zakupilam ten krem bez wielkiej nadziei na cud pomimo ceny. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona:
    - szybko sie wchlania;
    - bardzo delikatnie nawilza;
    - nie zapycha;
    - nie ma uczucia lepkosci;
    - buzia sie nie swieci;
    - swietny jako baza;
    - przyjemny delikatny zapach.

Mam ta wersje w sloiczku za okolo 80 zl. Podkreslam, ze uzywam go tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • SPA dla skóry twarzy!
  • Dostałam w prezencie i był to jeden z bardziej trafionych upominków ;-D
    Mam wersję lekką, w słoiczku, do cery normalnej i mieszanej.

+ doskonale nawilża
    + sprawdza się pod makijażem
    + szybko się wchłania
    + nie zapycha
    + delikatnie pachnie
    + jest mega wydajny
    +estetyczny słoiczek
    +lekka konsystencja
    + wystarczy niewielka ilość aby odczuć efekt nawilżenia nawet na przesuszonych partiach gdzie występuje tendencja do suchych skórek jak np. nos
    +wydajny, spokojnie można nałożyć go nie tylko na twarz ale i na szyję i dekolt (na bogato!)

- cena ;-P

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, i jak tylko się skończy (co nastąpi nieprędko ^^) kupię kolejny ;-)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?