Powiększ Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Paulina

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

Skład: Aqua / Water, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Alcohol Denat. , Pentaerythrityl Tetraisostearate, Stearyl Dimethicone, Synthetic Wax, Glyceryl Isostearate, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Celulose Acetate Butyrate, Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate, Ammonium Acryloydimethyltaurate / Steareth-8 Methacrylate Copolymer, Disodium Edta, Acrylates Copolymer, Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Polyvinyl Alcohol, Butylene Glycol, Methylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glicol, Phenoxyethanol, Parfum / Fragrance

Cena: 60zł / 40ml ; 70zł / 50ml
/e/

• Nie polecam !!
  • Zawsze wydawalo mi sie ze Vichy jest marka porzadna dlatego tez postanowilam sobie zakupic kilka kremow miedzy innymi Vichy Aqualia Thermal. Mam skore normalna odwodniona i ten krem ani mi jej doglabnie nie nawilzyl a oprocz tego zaczely wyskakiwac mi male pryszcze. Dalam mu jeszcze jedna szanse po kilku tygodniach myslac ze moze to nie wina kremu ale znowu to samo. Nawilzenie ? jest pobiezne i chwilowe nie polecam dla osob ze skora sucha i normalna bo poprostu bedzie niewystarczajacy i do tego zapycha pory. Uzywalam jeszcze innych nawilzajacych kremow tej marki i z przykroscia stwierdzam ze zeszla ona na psy nie jest to juz to samo Vichy co kiedys. Jesli kogos interesuja kremy w tym sektorze cenowym to odradzam Vichy, La roche a polecam avene podobna cena a o wiele lepsze efekty. Wracajac do kremu moze on sluzyc osoba z cera tlusta ewentualnie mieszana pod makijaz ale jak juz mowilam nie polecam !

Używam tego produktu od: przez miesiac

Chcesz pochwalić kasjopeja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Wcześniej używałam kremu Bioderma ale potem przerzuciłam się na Vichy i tak już zostało. Mam cerę mieszaną i kremu używam raz dziennie wieczorem, rano stosuję krem matujący. Kosmetyk na mojej cerze idealnie się sprawdził:
    - skóra jest nawilżona
    - zniknęły przesuszone skórki
    - cera jest promienna, elsatyczna i odżywiona
    - wyrównany koloryt

Odejmuję pół gwiazdki tylko i wyłącznie za to, że jak dla mnie krem posiada zbyt intensywny zapach, ja wolę delikatniejsze.
    Kupuję wersję w szklanym słoiczku.
    Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilzacz dla cery tlustej
  • Mam cere tlusta, zmeczona roznymi kuracjami i ciaglym matowieniem, bardzo potrzebujaca nawilzenia. Uzywalam roznych kremow nawilzajacych, ale w wiekszosci mnie zapychaly, trzeba bylo znowu leczyc cere i tak w kolko.
    Zakupilam ten krem bez wielkiej nadziei na cud pomimo ceny. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona:
    - szybko sie wchlania;
    - bardzo delikatnie nawilza;
    - nie zapycha;
    - nie ma uczucia lepkosci;
    - buzia sie nie swieci;
    - swietny jako baza;
    - przyjemny delikatny zapach.

Mam ta wersje w sloiczku za okolo 80 zl. Podkreslam, ze uzywam go tylko na dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę wart uwagi
  • Dostałam w prezencie i był to jeden z bardziej trafionych upominków ;-D
    Mam wersję lekką, w słoiczku, do cery normalnej i mieszanej.

+ doskonale nawilża
    + sprawdza się pod makijażem
    + nie zapycha
    + delikatnie pachnie
    + jest mega wydajny
    +estetyczny słoiczek
    +lekka konsystencja
    + wystarczy niewielka ilość aby odczuć efekt nawilżenia

- cena ;-P

Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, i jak tylko się skończy (co nastąpi nieprędko ^^) zakupię sobie nowy ;-)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 8 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Mam mieszaną skórę, która zmaga się często z przesuszeniami spowodowanymi kuracjami przeciwtrądzikowymi. Jest to świetny nawilżacz!

+bardzo dobrze nawilża
    +koi
    +lekka konsystencja
    + nie zapycha
    + szybko się wchłania

Minusów nie zauważyłam. Dodam, ze mam wersję w słoiczku- nabieranie paluchem to może być minus
    Polecam go wszystkim osobom z problemami skórnymi.

P.S zapach jest dosyć intensywny, ale krem na pewno nie podrażnia!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: używam 1-go opakowania 50 ml w słoiczku

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ishya za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Koi i nawilża
  • Poleciła mi go pani w aptece jako kojąco-nawilżający krem do cery mieszanej podczas walki z alergią.Przede wszystkim jest to pierwszy naprawdę kojący krem na jaki trafiłam.Poradził sobie świetnie z czerwona, szorstka i piekącą skórą.

Plusy:
    -Koi skórę.
    -Bardzo dobrze nawilża i odżywia.
    -Szybko się wchłania.
    -Nie zapycha.
    -Ma lekką, przyjemną konsystencje.
    -Nie pozostawia filmu na twarzy.
    -Wygodne opakowanie.(tubka 40ml)
    -Jest dobry pod makijaż.
    -Nie zawiera parabenów.
    -Cena.

Przez dwa pierwsze tygodnie stosowałam ten krem rano i wieczorem, bardzo mi pomógł.Obecnie stosuje go na zmianę z innym kremem by go wymęczyć.Ogólnie trudno mi się do czegoś przyczepić i dać jakiś minus temu kremowi....może wydajność(po 2 tygodniach znikło pół opakowania).Na pewno jeszcze do niego wrócę lub po prostu przy nim zostanę jeśli nie znajdę nic lepszego, a będzie bardzo trudno coś takiego znaleźć....Po prostu wreszcie!Jednak istnieje lekki krem odpowiednio nawilżający moją mieszaną skórę!
    Polecam wszystkim mieszańcom w kierunku skóry suchej.

Używam tego produktu od: 3tygodnie.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 40ml.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem w dobrej cenie
  • Krem jak na Vichy jest tani, ale chyba jest jednym z najlepszych kremów tej marki jaki używałam.

Nie zapycha porów, dobrze nawilża skórę.

Krem bardzo szybko się wchłania, skóra się po nim nie lepi, nie zostawia tłustego filmu na twarzy itd.

Co istotne, krem można używać pod makijaż, który super się na nim rozprowadza.

Chcesz pochwalić lady_minnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilżający krem!
  • Kremu tego używam już od jakiegoś czasu.

Wcześniej miałam z tej serii wersję uniwersalną, z której byłam bardzo zadowolona.

Ze względu na mój mieszany typ cery postanowiłam ostatnio kupić wersję lgere.

Krem spełnił również moje oczekiwania, jak i jego poprzednik, z tym, że czasami jest dla mnie za mało nawilżający i wtedy muszę sięgnać po krem intesywnie nwilżający.

Nie zmienia to faktu, iż jestem mu wierna i przy nim narazie pozostanę!

+ nie zatyka porów

+ dobrze nawilża

+ świetnie nadaje się pod podkład/puder

+ świetna konsystencja

+ przyjemny zapach

+ wydajny

+ dobra cena

Chcesz pochwalić kamilka968 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Krem ma lekką konsystencję, nie zapycha porów, szybko się wchłania, pozstawiająć skórę odżywioną, nawilżoną i promienną. Doskonale nadaje się pod podkład, nie roluje się. Ma przyjemny, delikatny zapach. Faktycznie nawilża skórę, już po kilku użyciach widać zdecydowaną poprawę. Jeden z moich ulubionych od Vichy. Polecam go.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić agniesiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny krem ale szału nie robi
  • +bardzo lekki
    + przyjemny zapach
    + buzia nawilżona

- drogi
    -średnio wydajny (normalnie)
    - właściwie tylko nawilża...

za taką cenę oczekiwałabym jednak czegoś więcej. ja miałam wersję w słoiczku- produkcie miniaturce

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gargamel88 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij