Nepentes, Emolium, Emulsja do ciała

Powiększ Nepentes, Emolium, Emulsja do ciała

Zgłaszająca osoba: psycha

Codzienna pielęgnacja skóry: suchej i bardzo suchej, podrażnionej, szorstkiej, atopowej. Preparat jest odpowiedni do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt powyżej 1. miesiąca życia.
Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Skład: trójglicerydy kwasu kaprynowego i kaprylowego (4%), mocznik (3%), hialuronian sodu (1%), Fucogel (3%), olej macadamia (3%), masło shea (4%), pantenol (1%), olej parafinowy (5%)

Skład: Aqua, cetearyl alcohol, polysorbate 60, hydroxyethyl urea, mineral oil (liquid paraffin), biosaccharide gum, butyrospermum parkii (shea butter), caprylic/capric triglyceride, macadamia ternifolia oil, methylpropanedoil, glycerin, dimethicone, trimethylsiloxysilicate, sodium hyaluronate, allantoin, stearic acid, xantan gum, phenoxyethanol, butylparaben, propylparaben, methylparaben, ethylparaben, treihanolamine, disodium edta, peg-8, tocopherol, ascorbic acid, ascorbyl palmitate, citric acid.

Cena: ok. 24zł / 200ml; ok. 41zł / 400ml
/e/

• Bardzo dobry
  • Produkty Emolium od kilku miesięcy goszczą w mojej łazience. I do żadnego z nich nie mogę mieć zastrzeżeń, ratują mi skórę przed przesuszeniem i podrażnieniem, pozostawiają ją delikatną, gładką i nawilżoną. Do tego ich zapach jest bardzo subtelny.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: drugie 400 ml

Chcesz pochwalić Myaaania za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, wart swojej ceny
  • Emulsje ta zakupilam w promocyjnej cenie w aptece superpharm. Szukalam czegos co mocno nawilzy moja przesuszona skore na calym ciele, wrazliwa od stosowania lekow przeciwtradzikowych.

emulsja ta okazala sie strzalem w dziesiatke. Swietnie nawilzyla moja skore, wygladzila i uelastycznila jednoczesnie nie obciazajac i nie zapychajac jej. Lekka formula emulsji ladnie sie wchlania pozostawiajac lekka oslone na skorze. Polecam ten balsam osobom o wrazliwej, atopowej skorze. Jedyne co to nie podobal mi sie zapach tej emulsji, a wlasciwie teoretycznie brak zapachu. Opakowanie starcza na dlugi czas przy codziennym stosowaniu. Jest bardzo wydajny. Stosunkowo cena nie jest zbyt wysoka jak na taki niezly produkt, ktory oceniam bardzo wysoko.

z checia jeszcze zakupie ta emulsje kiedy moja skora bedzie potrzebowala doglebnego nawilzenia.

Ilość zużytych opakowań: 2- 200ml

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Uwielbiam ten balsam za to, że szybko wsiąka w skórę i nie pozostawia tłustego filmu, który potem wsiąka w ubranie. Plusem jest także to, że nie ma konsystencji lejącej się emulcji, tylko kremu, ale takiego dość zwartego.

Jeśli chodzi o nawilżenie, daje radę - skóra jest taka mięciutka, gładziutka, choć, żeby uzyskać taki efekt, trzeba nałozyć większą ilość balsamu. Dotyczy to zwłaszcza osób z bardzo suchą skórą. Ale nawet jak się kilogramami nałoży go na skórę, to szybko wsiąka i nie pozostawia tłustej wartswy na skórze. Przez to niestety nie jest dość wydajny.

Wady
    - zapach (dla mnie nieprzyjemny)
    - cena (trochę zawyżona)

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 200 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • cudowny, gojacy,ochronny....
  • Przygoda z ta emulsja zaczela sie gdy dodtalam kilka probek od pediatry, aze lubie wsyztsko na sobie sprobowac zanim naloze cos na skore dziecka to ciesze sie ze go poznalam.
    To cudo zagoilo rany na rekach,gdzie czesto skora mi peka i mam sklonnosci do alergii bardzo silnej (czesto az ociekające bable) a takze inne same przykre doswiadczenia np. nawet przy umyciu zwyklą woda.
    Stosowalam tez emulsje zaraz po goleniu nog, aby nie bylo zadnych czerwonych kropeczek i zeby skora ładniej wygladala. Szczerze jeszcze sie na niej nie zawiodlam.
    Dodatkowym plusem jest brak zapachu, szybkie wchlanianie sie w skore. Pozostawia bardzo delikatny film na skorze, ktory absolutnie nie przeszkadza przy ubieraniu. Na rece staram sie nalozyc tuz przed pojsciem spac, aby emulsja miala czas zregenerowac moje rece po calym dniu.Mego wydajny.
    Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam...

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 200ml,1 maxi opakowanie 500 ml i kilka probek

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!!!
  • Od zawsze mam problemy ze skórą (AZS). No i na szczęście po wielu nieudanych próbach emolium przyszło z ratunkiem!

+nawilżenie
    +wygładzenie
    +wydajność
    +bez zapachu
    +nie uczula
    +nie obciąża skóry

same plusy, minusów żadnych ! Polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Chcesz pochwalić yavvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny komsetyk
  • Idealnie sprawdził się na trądzik noworodkowy mojej kilkutygodniowej córy. Stosuję go teraz u niej 2 razy dziennie.
    Siostrze pomaga na pękającą skórę od skazy białkowej.
    Ma fajną konsystencję, jest raczej bez zapachu.
    Dość wydajny. Nie widzę wad.

Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

Chcesz pochwalić milkafilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam nadzieję, że znajdę coś lepszego
  • Od dziecka mam AZS, teraz mam nawrót choroby i potrzebuję ciągłego nawilżenia. Nie spodziewałam się, że produkt tak "dobrej" marki nie zrobi NIC! Moja skóra potrzebuje mocniejszego nawilżenia, a ta emulsja nie podołała zadaniu. Zaraz po nałożeniu czuję, że znowu muszę się smarować. Muszę szukać czegoś innego...

+dostępność
    +wydajność (dwie/trzy pompki starcza na całą nogę)
    +dozownik z pompką
    +dla skóry bez AZS możliwe, że wystarczy

-konsystencja(wolę gęstsze)
    -cena (w stosunku do jakości zawyżona)
    -moja skóra po aplikacji jednej warstwy błaga o więcej
    -nie radzi sobie nawet z lekkim atopowym zaczerwienieniem skóry !!!! ;/

Ja osobiście nikomu bym nie poleciła, ale widzę, że innym wizażankom ten produkt służy... Może tylko ja mam taki problem z tym produktem

Używam tego produktu od: październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: około połowa produktu zużyta

Chcesz pochwalić paulla1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt!
  • Bardzo dobra emulsja do ciała. Przynosi ukojenie i niweluje uczucie ściągnięcia skóry. Używam po każdym myciu i moja sucha skóra jest zadowolona
    Niska cena i fakt, że produkt jest wydajny jeszcze bardziej zachęcają do kupna.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić Dorissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Emulsja jak na kosmetyk apteczny jest tania i wydajna. Po zastosowaniu szybko się wchłania w skórę. Dzięki niej skóra jest odżywiona, nawilżona, gładsza i bardziej miękka. To jeden z lepszych preparatów do pielęgnacji ciała jakie miałam okazje stosować.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z najlepszych
  • Do tej pory stosowałam u dziecka ze skórą atopową - z bardzo dobrym skutkiem. Teraz stosuję również sama - bardzo ładnie nawilża rosnący brzuszek ciężarnej. Jedynym minusem jest tu zapach - niby neutralny, ale jakoś mało przyjemny, możliwe że to jednak przez ciążę tak go odbieram, bo teraz większość kosmetyków ma dla mnie nieprzyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 2x 400ml

Chcesz pochwalić gudrunkartika za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij