Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

• świetne mydełko
  • Bardzo dobry, naturalny produkt. Dobrze się pieni, jest delikatne dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień i alergii.

Polecam każdemu, kto boryka się z pieczeniem czy swędzeniem naskórka.

świetny produkt za małe pieniądze

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cóżeś uczyniło?
  • No po prostu nie wierzę, że ten produkt ma jakąkolwiek pozytywną opinię. Przecież to jakiś skórny killer. Używałam do twarzy - efekt? Przesuszona i pełna przykrych niespodzianek cera, jakiej daaawno u siebie nie widziałam. To mydło pogorszyło jej stan drastycznie. A miało tak zbawieniie działać w przypadku trądziku. Chyba tylko, jeśli ktoś lubi jego obecność na swojej twarzy i chce mieć na niej istną pizzę. Idźmy dalej. Dekolt i plecy - to samo, co przy twarzy. Ręce/nogi/ciało - przesuszenie straszliwe. Dłonie aż skrzypiały po umyciu ich tym dziadowswem. Dodatkowo ma nieprzyjemny zapach. Używam go teraz z powodzeniem do zmywania uporczywych plam z ubrań i prania pędzli. Do skóry nie polecam. A przy cerze trądzikowej/tłustej/ze skłonnością do zapychania wręcz ODRADZAM. Możliwe, że będziecie mieli taki wysyp, jak ja (jestem pewna, że to jego wina, bo miałam do niego kilka podejść), czego nie życzę nikomu. Przerobiłam już kilka mydeł, które miały mi pomóc w walce o ładną cerę - siarkowe, z nanosrebrem, dla dzieci i wszystkie wysuszały moją skórę, ale tylko po tym miałam tak koszmarny wysyp. NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Idealny dla problematycznej cery. Dobrze oczyszcza i nie podrażnia. Dodatkową zaletą jest niska cena i dostępność. Polecam osobom, z cerą problematyczna, które tak jak ja mają niechęć do żeli do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agutekk26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bardzo dobry dla cery suchej nie podraznia i łagodzi zaczerwienienia uważam go codziennie zamiast różnego rodzaju toników i zeli do twarzy , które zamiast pomoc szkodziły . Świetnie radzi sobie w lato gdy skóra wydziela więcej sebum , bardzo dobrze ja oczyszcza.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić alexiss14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Moja biedna alergiczna cera jest nim po prostu zachwycona. Zresztą, zachwycona jest wszystkimi produktami tej firmy z logiem jelonka

Bez używania żadnego kremu czy balsamu, tylko dzięki temu mydłu, moje dłonie nie są już wysuszone. Doskonale łagodzi podrażnienia i wszelką suchość skóry.

Polecam również wersję nagietkową, bardzo fajnie oczyszcza i rozświetla cerę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mrsdarkside za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jelonek
  • Bardzo dobrze sprawdza się do mycia mojej łojotokowej skóry. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem skóry, nie zapycha, jest bardzo delikatne. Używając go mam pewność, że nie ma w nim żadnych niepotrzebnych substancji.
    Co do zapachu - nie jest aż tak straszny, trochę specyficzny, ale na prawdę można przywyknąć

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: parę kostek

Chcesz pochwalić achilles last stand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mydło jest bardzo delikatne, nie podraznia skóry. Łagodzi podrażnienia! Nadaje się do twarzy i całego ciała. Idealnie usuwa wszystkie zabrudzenia, pozostałości kosmetyków z twarzy. Wspaniale się pieni, jest wydajne, subtelnie pachnie.

Mydło świetnie nadaje sie do mycia pędzli. Wystarczy potrzeć o kostkę kilka razy brudnym pedzlem, następnie przejechać włosiem po rogu mydła i pędzel jest całkowicie wyczyszczony! Delikatna formuła mydła sprawia, że nie niszczy ono włosia.

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • do mycia pędzli sie sprawdza
  • Zgodzę się z poprzedniczką jest to dobre mydło do mycia pędzli bo:
    -dokładnie czyści włosie z kosmetyków
    -nie niszczy też pędzli to fakt
    -jest łagodny dla skóry,ja używam do mycia rąk ponieważ nie pieką mi po nim dłonie
    -cena jest niska,po co mi mydło do rąk za 7zł gdzie mam po nim czerwoną skórę i podrażnioną,po to by mieć ładny zapach i ładnie wyglądał?

Ilość zużytych opakowań: 2 kostki

Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne do mycia pędzli
  • Nie lubię tego typu mydeł do ciała, kupiłam je z myślą o czyszczeniu moich pędzli do makijażu - i w tej roli sprawdza się świetnie. Doskonale czyści, nie niszczy włosia, w dodatku jest bardzo tanie. Polecam.

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Podrażniło
  • Niestety mydło mnie podrażniło , a nawet uczuliło. Po dwóch tygodniach stosowania zaczęły wyskakiwać mi krostki i podskórne zmiany.
    Plus za bardzo dobre oczyszczenie skóry i za cenę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić de_wu za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij