Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

• Delikatny pewniak
  • Dziecięciem będąc z niechęcią patrzyłam na to mydło, którego od zawsze używa moja mama. Jednak po latach owocowych żeli pod prysznic i oświeceniu co do SLS przyszły skórne reakcje alergiczne i trzeba było znaleźć przestępcę.

+ polubiłam to, że oszczędnie się pieni i nie trzeba wieków spędzać na płukaniu gąbki czy myjki,
    + wzorowo sprawuje się na twarzy (jednak nie polecam używać go więcej niż raz dziennie). Skórę mieszaną, która przechodzi różne wariacje, do tego podatną na zaczerwienienia, łagodnie ujarzmia. Chwilę używałam go samego również do demakijażu - sprawdza się.
    + nadaje się również do zapierania plam,
    + pędzle do makijażu też umyje, jednak może zostawiać na nich poczucie tępości,
    + cena i wydajność nie do pobicia,
    + chyba najkrótszy skład w historii,
    +/- zapach zależy od preferencji, ja się tak do niego przyzwyczaiłam, że teraz odrzuca mnie od sztucznych gruszek i melonów w płynie ;-)

Jedyne, co ostatnio zauważyłam, to to, że jest coraz trudniej znaleźć te duże kostki - przeważają te stugramowe za ok. 2,50 zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże kostki

Chcesz pochwalić peggy_pryce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must Have w każdej łazience
  • To mydło powinna mieć każda z nas w swojej łazience. Jest to produkt wielozadaniowy. Ja najczęściej używam do prania pędzli do makijażu bo jest naturalne i delikatne. Dopiera też plamy z ubrań z czym sobie zwykły proszek nie radzi. Nawet buty nim szoruje z dobrym rezultatem. Nie używam go do mycia ciała ze względu na zapach ale cenie go za skuteczność, to pogromca brudu

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić Doti1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Produkt spełnia swoją funkcję, nie uczula. Dzięki braku miliona niepotrzebnych składników jest świetny dla alergików. Dzięki niemu pozbyłam się wyprysków na ramionach i dekolcie, które nie chciały zniknąć podczas stosowania wszystkich "cudownych" specyfików.
    Jedyny minus to zapach, ale coś za coś

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: powyżej 25 kostek

Chcesz pochwalić deszczcz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ubojnia
  • Uwielbiam wersję Premium tego mydła. Za działanie i za zapach.
    W wersji podstawowej działanie jest takie samo, tj. bardzo delikatnie, ale dokładnie myje, nie wysusza skóry, jest wielozadaniowe.
    Nie znoszę jednak zapachu tego mydła. Śmierdzi mi ono sklepem mięsnym, a zapach czuję później na ciele.
    Cena, dostępnośc, wydajnośc, działanie-wszystko oceniam bardzo wysoko. Tylko ten zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielozadaniowe i niezbędne w każdym domu.
  • DZIAŁANIE:
    Używam go zarówno do mycia rąk, jak i do mycia pędzli do makijażu, jak i zapierania drobnych plan. W każdej roli sprawdza się świetnie. Dłoni nie wysusza, aż tak bardzo. Owszem są one nieco ściągnięte, ale na pewno nie bardziej niż po innych produktach, a co więcej nawet mniej. ściąga nieco, ale na pewno nie jest to nieprzyjemne.

Dłonie myje sprawnie i szybko, a do tego doczyszcza wszystko. Zarówno podkład po makijażu, jak i wszelkie domowe zabrudzenia. Pędzle myje szybko i dokładnie. Rozpuszcza zarówno lekkie pudrowe rzeczy jak i ciężkie oleiste podkłady. Wprawdzie w przypadku tych drugich trzeba umyć dwa lub trzy razy, aby włosie było całkowicie czyste, ale jestem skłonna mu to wybaczyć, ponieważ jest niewiele produktów, które wymyją tłusty podkład od razu.

Czasami zdarzają się nam drobne plamy, które od razu "zaprane" znikają i właśnie do tego świetnie nadaje się to mydło. Bardzo dobrze wypłukuje np. krew.

Warto wspomnieć, że mydło nie podrażnia i nie uczula.

ZAPACH:
    Neutralny, a w zasadzie jego brak

KONSYSTENCJA:
    Mydło w formie kostki. Bardzo dobrze się pieni.

DOSTĘPNOŚĆ:
    Jest dosłownie wszędzie: w biedronkach, rossmannach, wszelkich marketach, a nawet kioskach z gazetami. Wszędzie również w niskiej cenie

Nie odważyłabym się nim na dłuższa metę myć twarzy lub całego ciała. Jednak miałam takie epizody i mi nie zaszkodziło. Z twarzy zmyło makijaż, a ciało ładnie odświeżyło. Jednak według mnie w takim zastosowaniu jest to produkt doraźny, a nie do codziennego stosowania.

Generalnie ten produkt to klasyk, który ma wiele zastosowań i powinien być w każdym domu.

Używam tego produktu od: jesień 2014

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjny
  • Kiedys jak zmagalam sie z tradzikiem dermatolog kazala mi myc tym mydlem twarz, stopniowo poprawial stan mojej cery, cudow nie zdzialal, tradzik wyleczylam innym produktem, ale to mydlo bylo dobrym poczatkiem. Oprocz tego swietnie domywa plamy na ubraniach, jest dobry do mycia calego ciala. Nie podraznia, nie powoduje u mnie uczulenia. To mydlo zawsze gosci w moim domu. Latwo je dostac i jest bardzo tanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić JustOneKiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządne mydło
  • Kupiłam z ciekawości,bo pamiętam,że jak byłam mała,to zawsze widziałam je u babci w łazience.Sprawdził się w różnych sytuacjach i myślę,że jeszcze kiedyś u mnie zagości.

*Nie jest to drogi produkt.Kostzuje 2 zł z groszami za 200 gram.

*Dużo osób narzeka na dużą,kańciastą kostkę.Mi akurat ona nie przeszkadza.Jakaś odmiana od tych wszystkich zaokrąglonych mydeł.

*Zapach jak zapach.Mydlany,ale nie do końca.Producent nie raczy naszych nosów piękną wonią,ale ja lubie ten jego zapach,przypomina mi dzieciństwo.

*Świetnie oczyszcza skórę.Lekko ściąga cerę,ale buzia jest tak czysta,że skóra aż skrzypi.Lekko ściąga,ale nie wysusza.Dużo osób pisało,że sprawdza się na trądzik.Ja trądziku nie mam,ale miewam sporadyczne niedoskonałości i nic z nimi nie robi.
    Gdy skończyła mi się pianka do golenia,to użyłam tego mydła i rewelacja.Skóra po goleniu jest gładka,a nie ściągnięta i suche jak po zwykłym mydle.Także rzadziej się zacięłam.
    Drugą kostkę używam do mycia pędzli i świetnie je myje.Włosie aż skrzypi z czystości,ale się nie niszczy.Także do przeprania czegoś ok.

Myślę,że nie każdemu może przypasuje,ale każdy powinien spróbować.Toż to nasze dobro narodowe

Używam tego produktu od: 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: dwie kostki w trakcie

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodne.
  • Jeleń biały w kostce to mydło które przewijało i przewija się przez mój dom od dawna.Kostka chociaż kanciasta i nieporęczna naprawde jest wielofunkcyjna. Nie podrażnia skóry jeśli tak sie dzieje to za sprawa wysuszenia,ale które mydło nie wysusza?Mydło to ma znakomite właściwości bakteriobójcze ,przyspiesza gojenie ran i podrażnień nadaje sie do mycia całego ciała i dla całej rodziny.Także do higieny intymnej-pomógł mi wiele razy. mydło to także usuwa plamy z ubrań,jest naturalne posiada krótki skład.Uważam że jest jedna zasada używania tego mydła :kostka powinna być osobista i jeśli używamy do ciała to już nie pierzemy nim ubrań bo każde mydło można zakazić bakteriami tak też do twarzy nie używamy tego mydła co do rąk . dbamy też o czystość mydelniczki.Produkt uniwersalny będę zawsze do niego wracać.

Używam tego produktu od: od zawsze
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić wiolina21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Zakupiłam to mydło ze względu na moją tłustą cerę i dobre opinie. Szukałam produktu który delikatnie oczyści moją twarz ponieważ czytałam że twarz tłustą nie powinno się oczyszczać żelami z sls i silnie matującymu bo to tylko powoduje wzmorzoną pracę gruczołów łojowych.
    To mydło ma delikatny skład, niską cenę i super wydajność więc nie opłaca się wydawać kasy na drogie kosmetyki.
    Dobrze oczyszcza twarz nie wysuszając jej. Jest świetne również do mycia rąk czy prania.
    Twarz po nim jest przyjemnie świerza i gładka. Myję nim buzię dwa razy dziennie i chociaż mam go dopiero kilka dni bardzo lubię to mydełko. Jestem pod wrażeniem że tak prosta rzecz za grosze może tak wiele.
    W Biedronce jest takie same mydło o takim samym składzie lecz bez jednego składnika i kosztuje ok. 1,80 zl warto wypróbować ale myślę że już na zawsze zostane przy Białym Jeleniu i dzięki temu zaoszczędzę dużo pieniędzy.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić I like avon za czytelną i pomocną recenzję?
  • tradycyjne, naturalne, polskie, najlepsze!
  • Nie pamiętam już ile opakowań zużyłam. Od kilku lat używam mydełka we własnym domu, a w moim rodzinnym biały jeleń był królem łazienki! ;-)
    +naturalny
    +niezawodny
    +nie podrażnia
    +nie uczula
    +dobry dla wrażliwej cery, po zabiegach, wypadkach
    +dokładnie oczyszcza
    +brak intensywnego zapachu
    +bardzo niska cena
    +duża wydajność
    +dostępność (w każdym sklepie)
    +polski produkt

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić babiczka1983 za czytelną i pomocną recenzję?