Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

• Bardzo dobre
  • Zakupiłam to mydło ze względu na moją tłustą cerę i dobre opinie. Szukałam produktu który delikatnie oczyści moją twarz ponieważ czytałam że twarz tłustą nie powinno się oczyszczać żelami z sls i silnie matującymu bo to tylko powoduje wzmorzoną pracę gruczołów łojowych.
    To mydło ma delikatny skład, niską cenę i super wydajność więc nie opłaca się wydawać kasy na drogie kosmetyki.
    Dobrze oczyszcza twarz nie wysuszając jej. Jest świetne również do mycia rąk czy prania.
    Twarz po nim jest przyjemnie świerza i gładka. Myję nim buzię dwa razy dziennie i chociaż mam go dopiero kilka dni bardzo lubię to mydełko. Jestem pod wrażeniem że tak prosta rzecz za grosze może tak wiele.
    W Biedronce jest takie same mydło o takim samym składzie lecz bez jednego składnika i kosztuje ok. 1,80 zl warto wypróbować ale myślę że już na zawsze zostane przy Białym Jeleniu i dzięki temu zaoszczędzę dużo pieniędzy.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić I like avon za czytelną i pomocną recenzję?
  • tradycyjne, naturalne, polskie, najlepsze!
  • Nie pamiętam już ile opakowań zużyłam. Od kilku lat używam mydełka we własnym domu, a w moim rodzinnym biały jeleń był królem łazienki! ;-)
    +naturalny
    +niezawodny
    +nie podrażnia
    +nie uczula
    +dobry dla wrażliwej cery, po zabiegach, wypadkach
    +dokładnie oczyszcza
    +brak intensywnego zapachu
    +bardzo niska cena
    +duża wydajność
    +dostępność (w każdym sklepie)
    +polski produkt

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić babiczka1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Na moment obecny go nie używam, ale muszę przyznać, że go lubiłam i był w sumie dla mnie bazą w myciu i pielęgnacji twarzy.
    Nie wysuszał mojej trochę suchej, wrażliwej skóry. Wydaje mi się, że było mniej czerwonych niespodzianek. No i przedewszystkim dobrze zmywał mój dość lekki makijaż. Trochę ściągał skórę.
    Jednak naprawdę muszę powiedzieć, że jest idealnym dla mnie.

Używam tego produktu od: krócej niż kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Carolinessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupiłam z myślą o myciu twarzy ale u mnie się nie sprawdziło
  • Kupiłam chwalonego jelonka do mycia twarzy i ufnie myłam się nim kilka dni. Mydełko niestety wysuszyło i podrazniło moją skórę. Zużuje je do mycia rąk. Szkoda...

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: kostka 100g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weisserose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię go poraz kolejny
  • Wiele naczytałam się o myciu twarzy szarym mydłem dla zdrowotnosci cery niestety produkt mnie zawiódł oto minusy produkty
    -ogromna niepraktyczna kostka
    -uczucie ściągnięcia skory po zastosowaniu
    -wysusza
    -zapycha

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MochaLatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszacz
  • Często je kupuję do rąk, czasem myję nim całe ciało.

Plusy:
    +myje dokładnie, domywa antyperspiranty
    +tanie i bez "chemii"
    +bardzo wydajne, nie rozpaćka się jak większość innych

Minusy:
    -bardzo wysusza skórę, ściąga ją

Często mam w łazience, nawet większe plamy czasem nim zapieram, do rąk najlepsze i najwydajniejsze mydło

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk, zawsze pod ręką.
  • Używam go do mycia twarzy wieczorem. W moim domu jest odkąd pamiętam, na zmianę z mydełkiem Protex, którego namiętnie używa mój ojciec.

+ cena!
    + dobrze oczyszcza - zaskórniki na nosie mam pod względną kontrolą
    + polski produkt - zacznijmy w końcu to doceniać
    + wydajne!
    + nie wysusza

Oczywiście, ściąga skórę i pozostawia delikatny (!) dyskomfort, ale ludzie, które mydło w kostce tego nie robi? Krem/serum, a nawet wystarczy woda termalna i problem z głowy.

Używam tego produktu od: dziecka
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Używałam tego mydła dość dawno temu głównie ze względu na jego hipoalergiczne właściwości. Najpierw miałam wersję w kostce, a później w płynie i nie widzę żadnej różnicy w działaniu. Mydło nie przypadło mi do gustu. Kupiłam je z myślą o myciu twarzy, miałam nadzieję, że na mojej wrażliwej skórze dobrze się sprawdzi. Niestety, mydło wysuszało i bardzo ściągało skórę. Zużyłam je więc do kąpieli, ale tam z kolei brakowało mi jakiegoś zapachu. Plusem jest oczywiście niska cena oraz wydajność. Kostka jest ogromna i wystarcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostępny tani dobry
  • Polecam dla wrażliwej cery i ciała. Skóra nie jest napięta po zastosowaniu. Jedynym minusem jest brak zapachu ale to produkt naturalny więc można odpuścić sobie doznania węchowe

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margolcia_mm za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne mydełko
  • Bardzo dobry, naturalny produkt. Dobrze się pieni, jest delikatne dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień i alergii.

Polecam każdemu, kto boryka się z pieczeniem czy swędzeniem naskórka.

świetny produkt za małe pieniądze

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij