Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

• fajne, ale ten zapach...
  • Mydło to stosuje do dwóch celów. Po pierwsze przy myciu pędzli do makijażu, a po drugie- po prostu do mycia twarzy.

Muszę przyznać, że wolę to mydło od innych przede wszystkim ze względu na moje problemy skórne.

Jednak wciąż nie mogę przyzwyczaić się do jego zapachu. Jest dla mnie wręcz odrzucający.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Gdy dowiedziałam się o moim braku tolerancji na zapachu zaczęłam testować produkty bezzapachowe. Biały Jeleń w kostce okazał się szczałem w 10-tke.

Dobrze się pieni i dobrze usuwa bród z ciała.

Jest bardzo tani i wydajny

Mały minusik za szorstką skórę tuż po użyciu, ale jest to chwilowe uczucie, więc ok ;-)

Kostkę polecam, jednak nie polecam tego samego mydła w płynie (nie pieni się).

Używam tego produktu od: Trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: Nie liczyłam, ale dużo. Jednej osobie przy codziennym użytku starczy na ok miesiąc.

Chcesz pochwalić wercia29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne do cery trądzikowej
  • Rozpoczęłam wielką rewolucje w walce z trądzikiem!
    Zrezygnowałam z wszelkich kosmetyków,upiększaczy,dobra dieta i tym podobne
    No i oczywiście zakupiłam jelonka!

Wysusza drobne niedoskonałości
    Matowi twarz
    Działa antybakteryjnie
    Wybiela blizny,czerwone slady po niespodziankach
    Dobrze oczyszcza

Z czystym sercem jako osoba z cerą trądzikową,używająca jelonka od kilku miesięcy widzę poprawe!Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 kostki

Chcesz pochwalić lovelynelia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Minimalizm.
  • Po prostu niezastąpione mydło. Jedyne które mnie nie uczula.
    -bezzapachowe
    -ładnie się pieni
    -nie uczula
    -nie podrażnia
    -dobrze oczyszcza

Jedyny minus jest taki, że po dłuższym czasie wysusza, ale dla mnie od nawilżania są kremy. Używam tego produktu od: 5 latIlość zużytych opakowań: ok. 30

Chcesz pochwalić Kyuss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze mydł0 jakie znam
  • wspaniałe mydł0, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry i świetnie myje. nie wyobrażam sobie życia bez tego mydła. jestem jego fanką i tego będę się trzymać..

Używam tego produktu od: wiele lat
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie pamiętam

Chcesz pochwalić knw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka
  • Bardzo cenie sobie to mydło,
    Zalety niewątpliwie to
    - cena
    - efekt zastosowania
    - brak podrażnień i wysusznia skóry
    - dostępność
    - skład

Stosuję od lat.

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: z pewnością kilkanaście

Chcesz pochwalić nowaska20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet ok
  • Najpierw używałam mydła do mycia ciała ze względu na bardzo suchą skórę nóg,jednak mydło nie sprawdziło się, ponieważ zostawiało na skórze niemiłą warstwę, która mi nie odpowiada. Aktualnie używam mydła do mycia twarzy, dobrze myje, nie zapycha specjalnie porów, jednak zostawia skórę nieco szorstką, ale co najwazniejsze nie mam prawie wcale pryszczy Dobry także do mycia dłoni - nie wysusza. Specyficzny zapach, BARDZO wydajne.

Używam tego produktu od: kilka mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre mydło
  • PLUSY:
    - wydajność
    - cena
    - dobrze myje
    - nie wysusza i nie podrażnia skóry
    - skład
    - dostępność

MINUSY:
    - specyficzny zapach, który mi totalnie nie odpowiada

Nie kupię ponownie ponieważ wolę mydła w płynie lub żelu.

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje zaufane
  • Pomimo, że nie mam problemów ze skórą to od dawien dawna używam mydła Biały Jeleń. Odkąd sięgam pamięcią zawsze było w moim rodzinnym domu. Być może dlatego, że mama zawsze je podsuwała teraz moja skóra nie przysparza mi kłopotów. Mydło jest zaufane i dlatego nadal pozostanie w mojej łazience.

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele kostek

Chcesz pochwalić Cornellama za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze.
  • mam cere tłustą to mydło poleciła mi moja pani dermatolog.zawsze kupowałam jakies płyny do mycia twarzy a to droższe a to tansze i było tylko gorzej a odkiedy używam tego a jest to już dobre z pół roku poprawa jest ogromna.Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 7miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: koło 7

Chcesz pochwalić martaszcz12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjne
  • Zanim zaczęłam używać, od czasu do czasu pojawiały się na mojej twarzy przyszcze, teraz nie mam żadnych.

Świetne do całego ciała, nie trzeba się zastanawiać, czy nie zaszkodzi.

Świetne do spłukiwania peelingów i pianki do depilacji.

Inna funkcja: wybielacz do białych tkanin, środek piorący. Zdarza się, że coś muszę na szybko wyprać nie mając do tego warunków, to mydło nadaje się do tego. Nie usztywnia tkanin.

Wybiela również skórę.

W innych odmianach bardzo ładnie pachnie.

Chcesz pochwalić em_ka1990 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Sprawiedliwia i przydługa recenzja po latach
  • Jelonka znam właściwie całe swoje życie. W pielęgnacji twarzy pojawił sie u mnie na stałe z 6 lat temu, kiedy to dermatolg zalecił mi go przy kuracji doustnymi retinoidami. Pomimo, że jest to mydło. nie wysuszał, nie podrazniał.
    Potem, z podróży poślubnej wróciłam z kostką mydła marsylskiego, z którym potem długo zdradzałam "Jelonka". Może przez to, że ładniej pachniało, może przez wyglad, a moze przez to że jest takie "zagraniczne" i "oryginalne"..? Nie wiem, ale przyznam, ze marsylkie sprawdzało się i lubiłam bardzo.
    Potem przyszła pora na słynny żel babydream z rossmanna -lubię do tej pory; zele miceralne z biedronki, az stanęło na alleppo + savon noir z Organique.
    Aż pewnego niepięknego dnia (jakieś miesiąc - dwa temu) dostałam OGROMNEGO wysypu. Zaznaczam - nie był to wysyp trądziku, ale mam zdiagnozowanego gronkowaca, który bardzo lubi pojwić sie gdy jestem osłabiona stresem,pracą etc. Jest tak upierdliwy, bo pojawia sie u mnie tylko z tyłu głowy we włosach, na twarzy przy uszach, brodzie, lini żuchwy, na linii włosów, a potem pieknie roznosi się na całą twarz i plecy. Nie są to zwykłe małe krostki, ale bardzo twarde, głęboko siedzace, bardzo bolace i długą "dojrzewające" krosty. A jak juz jakas dojrzała albo się goiła, to obok pojawiajły się dwie następne. Miałam już na nie przepisywane antybiotyki i inne specyfiki, ale kto ma gronkowca ten wie, jak trudno to wyplenić. (Gwoli ścisłości - gronkowca ma KAŻDY człowiek na skórze, ale wystarczy "iskra zapalna" w postaci np. przewlekłego stresu + przepracowania = spadek odpornosci, że taki gronek atakuje. Oczywiście wazne sa jeszcze predyspozycje organizmu, ale po latach doświadczenia z tą szują wiem, ze u mnie taka kombinacja zaprasza bakterię do zabawy. Gronkowiec z racji objawów bardzo czesto mylony jest z trądzikiem. Lekarzom nie chce sie wysłać takiej delikwentki/delikwenta na proste badanie posiewowe, najprościej szybko rzucic okiem i wypisac receptę np. na antybiotyki, które źle dobrane (bo przeciez nie wie jakie zadzałają) na początku troszke pomogaja, ale w efekcie uodporniają bakterię i ta potem pojawią się ze zdwojoną siłą. Wiem co mówię, bo problemy z cerą mam od 12 roku życia, czyli właściwie 16 lat i przerobiłam juz kilkudziesięciu lekarzy. Tak więc jeśli macie podobne objawy do moich/ na wasz trądzik nic nie działa, wpłyńcie na lekarza aby was skierował na takie badanie.)
    Wracając do mojej historii - kilka tygodni temu zaatakował mnie gronek. Co ciekawe, przyczynkiem do tego nie był tylko wspomniany stres, ale....woda różana KTC. No nie wiem jak ona to zrobiła, ale to ona jest głównym winowająca ,bo sprawdziłam kilkakrotnie odstawiajac i ponawiajac używanie tej wody.
    Nie działalo alleppo, nie dziłała pewniak olejek herbaciany, nie działały antybiotyki, nie działało nic. Aż poszłam po rozum do głowy. Odłożyłam wszystkie specyfiki, których używałam, pokornie poczłapałam do swojej spiżarni po Jelonka (mam to szczescie, ze mam "mały zapas", bo mąż z racji wykonywanej pracy dostaje co miesiąc paczkę środków higienicznych i wsród nich jest to mydło) i zaczęlam używac. Wyrzuciłam wode różaną KTC, odstawiłam dotychczasowy tonik (ziaja ogórkowa, która nadal bardzo lubię), a zaczełam robić swój własny: wywar z kory dębu, szałwii, mięty i rumianku. Juz miałam sięgać po liść oliwny w tabletkach, ale spróbowałam podnieśc odpornosć w inny sposób. Przez pierwszy tydzień piłam po dwa aktiplusy( actimele) z biedronki, a teraz przyjmuje 1 dziennie oraz wit c w końskich dawkach 1000 mg dziennie. Efekt? Z reką na sercu - pierwszego i drugiego dnia mojej "kuracji" - nic nie zauwazyłam, ale trzeciego dnia przestały wyskakiwac nowe krosty, czwartego zauważyłam ze cos się dzieje i te krosty, które były, goja się. Oczywiscie pomogałam im cicalfate - moim świętym graalem oraz tormentiolem. Ale bez wciskania nikomu kitu - w tydzień widziałam duża poprawę. Po zagojeniu postanowiłam zacząc coroczna zdzierankę atredermem - na wygładzenie twarzy, pozbycie się blizn i śladów po krostach etc. i pierwszy raz nie dostałam na poczatku wysypu (!). Pieknie się złuszczam, ślady znikaja, nie mam ani jednej krosty ( pardon - dostałam jednej, malutkiej - wielkosci lepka od szpilki na brodzie - ale ona jest z tych co to od razu sa białe, a nałożona na noc pasta cynkowa od razu je wysusza. Tak więc się nie liczy
    Jelonek bardzo mi służy i polecam go gorąco do dbania o skóre narażona na bakterie.
    Pamiętam jak pierwszego dnia podróży poślubnej mój mąż wszedł do morza bez butów ochronnych i uszkodził sobie stopę ostrą muszelką/pancerzem kraba. Po powrocie do apartamentu stopa spuchła, ranka zaczerwieniła sie i sprawiała ból przy chodzeniu. Z dziecinstawa pamiętam jak moja babcia na takiego typu rany polecała namaczanie z szarym mydłem. Zrobiłam taką kapiel meżowi i ulga była właściwie po godzinie.

Więc jesli macie podobne problemy/ wrastające pasznokcie/ bolące otarcia (słyszałam nawet, ze biały Jeleń zalecany jest po po porodzie na przemywanie wszelkich szyć i ran) polecam go goraco! Wiem, ze Jelonek nie działa tak na wszystkich, ale kostka nie kosztuje dużo, jest wydajna (jest duża ale można ją podzielić). Co ważne i uczulam osoby, które chca używac jakiekolwiek mydła do pielęgnacji - po, wazne jest zakwaszenie. Odbudowuje to właściwe ph skóry, a przez to skóra może sama prawidłowo odpierać ataki złych bakterii. Dlatego tez moj naparowy tonik zakwaszam kilkoma kroplami kwasu mlekowego, a do ostatniego płukania włosów uzywam naparu ziołowego z octem jabłkowym (tak, mydła używam tez co jakić czas do umycia skalpu). Jesli mimo tego Jelenia nie polubicie, mozecie go użyć np. do prania bielizny, usuwania plam, bo tu tez jest bezkonkurencyjne.Używam tego produktu od: przynajmniej 20 lat Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić am85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wyjątkowy
  • W moim domu jest od zawsze

Cudownie radzi sobie z problmami skórnymi, leczy

Pamiętam też jak przy wybicu palca lekarz kazał moczyć mi dłoń w wodzie z szarym mydłem w sumie nie wiedziałam co to ma pomóc, ale pomogło i szybciej dłoń doszła do siebie, jest w pełni sprawna,nie boli, choć nadal nie wiem dlaczego takie zwykłe mydełko a takie cuda czyni :p

Na prawdę produkt bardzo bardzo wydajny

Nie podrażnia

Nie uczula

Zapach specyficzny, ale ja go lubię

Używam tego produktu od: lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Loveliness91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cud miód malina
  • Używam tego mydła od dawna szczególnie do mycia twarzy.Ja mam cerę trądzikową żaden żel do mycia twarzy nie radzi sobie tak dobrze z moimi wypryskami jak szare mydło Wszyscy niechciani goście bardzo szybko znikają z mojej tłustej strefy T, skóra staję się bardzo dobrze oczyszczona. Minusem jest jednak to że mam uczucie sciagnięcia skóry twarzy po myciu ale to krótkotrwałe. Zapach co prawda odrzucający ale myśle ze bardzo charakterystyczny. Nie oszukujmy się bez tego zapachu to nie byłoby już to kultowe szare mydło które znamy z dziecistwa. Polecam ten produkt bo naprawdę warto.

Chcesz pochwalić MiskaMiskowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Biały jeleń rządzi! :-D
  • Uwielbiam wszystkie produkty tej firmy. Biały jeleń jest genialny. Nie uczula, a przy mojej skórze to istny cud jest. Wydajne, nie pozostawia osadu na skórze i ten zapach. Mmm...

POLECAM

Używam tego produktu od: od ZAWSZE
    Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić Rzepik za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne
  • stosuję naprzemiennie wraz z mydełkiem bambino. Zauważyłam, że to mydło usuwa wągry i zaskórniki. Mam problem, bo moja skóra jest sucha i wrazliwa, więc trochę ściąga, ale jego działanie jest niezastąpione.
    Plusy:
    - usuwa niechcianych gości
    - nie podrażnia
    - jest poręczne
    - nie zostawia osadu na skórze
    Minusy:
    - ściąga skórę
    - nie mogę znieść jego zapachu

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Polus_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • To mydło, jako jedyne nadaje się do mojej wrażliwej skóry. Stosuję je, odkąd pamiętam .

Plusy:
    - nie podrażnia
    - dobrze myje
    - wygodne w użyciu
    -różne wielkości mydełka

Minusy:
    - ach ten zapach... Jakiś taki... Ale ostatnio kupuję biały jeleń Premium z kozie mlekiem, i to mydło pachnie pięknie, więc nie ma problemu.

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Dziesięciu lat...
    Ilość zużytych opakowań: NO nie wiem, mnóstwo!!!

Chcesz pochwalić Julie123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od zawsze w mojej łazience
  • Same superlatywy. Mydło jest bezzapachowe, nie powoduje podrażnień, nie zostawia na skórze osadu. Doskonale nadaje się do mycia twarzy. Uważam, że jest bezpieczne również dla dzieci.

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak....
  • ....zdecydowanie polecam to mydło.

Bardzo dobrze myje, świetnie się pieni, przyjemnie pachnie.

Jest to jedyne mydło, które zaczęłam używać regularnie do mycia twarzy.

Jakieś krostki nadal mnie atakują, ale uważam że moja skóra jest w lepszej kondycji odkąd tego mydełka używam.

W 100% godne polecenia i wypróbowania.

Używam tego produktu od: pół roku regularnego stosowania
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam trzecią kostkę,

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dzasta1206 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku ale znam lepsze.
  • Kiedyś uwielbiałam je do twarzy i postanowiłam skusić się na ten produkt ponownie. Mam mieszaną skórę, wrażliwą, ze skłonnością do zapychania- mydło dobrze oczyszcza (lepiej niż żele) ale z czasem może nieco wysuszać. Po jakimś czasie moja cera się chyba do niego przyzwyczaja, dlatego stosuję zamiennie z innymi specyfikami.

Co do redukcji niedoskonałości: "szału nie ma", właściwie nie zauważyłam takiego efektu. Jednak mydło wspaniale przyspiesza gojenie się śladów po niedoskonałościach i drobnych ranek. Kostka jest duża a więc wydajna, zapach mi nie przeszkadza. Lubię go używać w okresie kiedy moja cera "wariuje" i nie daje doprowadzić się do porządku ponieważ mam wrażenie że przyspiesza proces jej leczenia.

Nie jest to mój ideał do oczyszczania twarzy, w moim przypadku jeszcze lepiej spisuje się mydełko dove go fresh z ogórkiem ale białego jelenia też lubię i chętnie po niego sięgam Krzywdy nie robi,w razie wątpliwości można wypróbować do twarzy a jeśli nie przypadnie do gustu: zużyć na 1000 sposobów jakie wymieniły poniżej recenzentki Używam tego produktu od: kilka lat z przerwamiIlość zużytych opakowań: ok. 5

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy specyfik do mycia twarzy.
  • Powiem tak, borykałam się dwa lata temu z dziwną postacią trądziku. Nie były to typowe krostki, które zawsze wychodziły. Większość mojej twarzy pokrywały dziwne wybryki natury, które nie miały nic w środku. Byłam u dermatologa, który pomógl mi z problemem tylko na kilka miesięcy, zapisując mi tani lek wyrabiany własnoręcznie przez aptekarzy na bazie spirytusu salicylowego. Lek mi pomógł, nie powiem, że nie. Jednak po paru miesiącach skóra uodporniła się na lek, zaczęła być okropnie sucha. Dawając sobie fluid czy puder, wyglądałam strasznie. Używałam ten specyfik dalej i dalej, aż w końcu to co zwalczyłam nawróciło. Kupowałam żele, nie żele do twarzy, to na trądzik, to na suchą skórę- nie pomogło nic. Dosłownie pieniądze wyrzucone w błoto. Dopiero tato poradził mi by zacząć myć twarz zwykłym szarym mydłem. Efekty były po ok. 2 miesiącach. Skóra stała się normalna, cała wysypka zniknęła.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 mydeł

Chcesz pochwalić lovebites96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewne i uniwersalne, KWC.
  • Mam bardzo wrażliwą i suchą skórę, ale myjąc się jelonkiem, jestem pewna że mnie nie podrażni i nie wysuszy. Ma w miarę przyjemny zapach, niewiele kosztuje,jest wydajne i wszędzie dostępne. Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Gold Shape Body za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezwykle uniwersalny produkt! Szczerze polecam
  • Nie należę do osób ze szczególnie wrażliwą skórą (przynajmniej tak mi se wydaje), ale nie używam żadnych balsamów czy natłuszczaczy i np zimą towarzyszy mi sucha, popękana skóra, np na łydkach, że aż się sypię Jakby to opisać - skóra taka spękana jak sahara

Poza tym nigdy jakoś szczególnie nie przykładałam uwagi do tego czym się myję. Na wannie z reguły stał jakiś reklamowany żel pod prysznic nafaszerowany chemią (który mocno wysuszał)

Uznałam, że miło by było wrócić do mydła

PLUSY:
    - sama natura!
    - nie przepadam za intensywnie i sztucznie pachnącymi specyfikami, więc taka "nienachalność" Białego Jelenia zdecydowanie mi odpowiada
    - ładnie usuwa zanieczyszczenia (po zakończeniu każdego prysznica czuję się czyściutka i umyta, a nie sztucznie wypachniona i pokryta osadem z chemii)
    - nie wysusza mi skóry
    - nie zaobserwowałam typowego dla mnie wczesniej uczucia "ściągnięcia"
    - myję nim ciało i niekiedy twarz
    - ładnie się pieni
    - nie odstrasza ceną
    - łatwa dostępność
    - może i dziwny argument, ale: poczucie satysfakcji z braku pakowania chemii, substancji zapachowych
    - nadaje się do wszystkiego: do mycia ciała, miejsc intymnych, twarzy, prania, czyszczenia butów.

Jest jeden minus:
    Otóż mydło jest uformowane w kanciasty prostokąt i brak mu jakiegokolwiek wyprofilowania brzegów. Do tego jest dość dużych gabarytów.
    Jest przez to bardzo nieporęczne i szczególnie na początku trudne w obsłudze. Lubi się wtedy wysmyknąć podczas kąpieli i upaść np na stopę

Używam tego produktu od: Używam tego mydła już parę miesiący
    Ilość zużytych opakowań: Ciężko mi zliczyć kostki, ale będzie ich kilkanaście

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Kasjana92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok, ale do prania...
  • Mydło ma taki plus, że nie jest naszpikowane konserwantami i sztucznymi zapachami. Nie używam go jednak do twarzy ani do mycia ciała. Myłam nim kiedyś ciało, ale skutkowało to wielkim przesuszem i ogólnie chyba mam zbyt wrażliwą skórę na takie specyfiki. U mnie najlepiej sprawdza się do prania białych rzeczy, daje lepszą biel i czystość niż wszystkie proszki do prania. Podziwiam osoby które myją nim twarz Na pewno jeszcze kupię, bo do prania jest niezastąpione.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama natura
  • czesto spotyka mnie alergia, wtedy zawsze uzywam tylko tego mydla, mimo ze wcale nie natluszcza nie wysusza skory, w skladzie sama natura, wydajne, poreczne, nie zostawia filmu na skorze, dobrze usuwa brud

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ogromna ilosc

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?