Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Powiększ Pollena-Ostrzeszów, Biały Jeleń, Mydło naturalne w kostce

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.

Skład:
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate

Cena: ok. 1zł / 100g; ok. 2zł / 200g;

• Wysuszacz
  • Często je kupuję do rąk, czasem myję nim całe ciało.

Plusy:
    +myje dokładnie, domywa antyperspiranty
    +tanie i bez "chemii"
    +bardzo wydajne, nie rozpaćka się jak większość innych

Minusy:
    -bardzo wysusza skórę, ściąga ją

Często mam w łazience, nawet większe plamy czasem nim zapieram, do rąk najlepsze i najwydajniejsze mydło

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk, zawsze pod ręką.
  • Używam go do mycia twarzy wieczorem. W moim domu jest odkąd pamiętam, na zmianę z mydełkiem Protex, którego namiętnie używa mój ojciec.

+ cena!
    + dobrze oczyszcza - zaskórniki na nosie mam pod względną kontrolą
    + polski produkt - zacznijmy w końcu to doceniać
    + wydajne!
    + nie wysusza

Oczywiście, ściąga skórę i pozostawia delikatny (!) dyskomfort, ale ludzie, które mydło w kostce tego nie robi? Krem/serum, a nawet wystarczy woda termalna i problem z głowy.

Używam tego produktu od: dziecka
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Używałam tego mydła dość dawno temu głównie ze względu na jego hipoalergiczne właściwości. Najpierw miałam wersję w kostce, a później w płynie i nie widzę żadnej różnicy w działaniu. Mydło nie przypadło mi do gustu. Kupiłam je z myślą o myciu twarzy, miałam nadzieję, że na mojej wrażliwej skórze dobrze się sprawdzi. Niestety, mydło wysuszało i bardzo ściągało skórę. Zużyłam je więc do kąpieli, ale tam z kolei brakowało mi jakiegoś zapachu. Plusem jest oczywiście niska cena oraz wydajność. Kostka jest ogromna i wystarcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostępny tani dobry
  • Polecam dla wrażliwej cery i ciała. Skóra nie jest napięta po zastosowaniu. Jedynym minusem jest brak zapachu ale to produkt naturalny więc można odpuścić sobie doznania węchowe

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić margolcia_mm za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne mydełko
  • Bardzo dobry, naturalny produkt. Dobrze się pieni, jest delikatne dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień i alergii.

Polecam każdemu, kto boryka się z pieczeniem czy swędzeniem naskórka.

świetny produkt za małe pieniądze

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cóżeś uczyniło?
  • No po prostu nie wierzę, że ten produkt ma jakąkolwiek pozytywną opinię. Przecież to jakiś skórny killer. Używałam do twarzy - efekt? Przesuszona i pełna przykrych niespodzianek cera, jakiej daaawno u siebie nie widziałam. To mydło pogorszyło jej stan drastycznie. A miało tak zbawieniie działać w przypadku trądziku. Chyba tylko, jeśli ktoś lubi jego obecność na swojej twarzy i chce mieć na niej istną pizzę. Idźmy dalej. Dekolt i plecy - to samo, co przy twarzy. Ręce/nogi/ciało - przesuszenie straszliwe. Dłonie aż skrzypiały po umyciu ich tym dziadowswem. Dodatkowo ma nieprzyjemny zapach. Używam go teraz z powodzeniem do zmywania uporczywych plam z ubrań i prania pędzli. Do skóry nie polecam. A przy cerze trądzikowej/tłustej/ze skłonnością do zapychania wręcz ODRADZAM. Możliwe, że będziecie mieli taki wysyp, jak ja (jestem pewna, że to jego wina, bo miałam do niego kilka podejść), czego nie życzę nikomu. Przerobiłam już kilka mydeł, które miały mi pomóc w walce o ładną cerę - siarkowe, z nanosrebrem, dla dzieci i wszystkie wysuszały moją skórę, ale tylko po tym miałam tak koszmarny wysyp. NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Idealny dla problematycznej cery. Dobrze oczyszcza i nie podrażnia. Dodatkową zaletą jest niska cena i dostępność. Polecam osobom, z cerą problematyczna, które tak jak ja mają niechęć do żeli do mycia twarzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agutekk26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bardzo dobry dla cery suchej nie podraznia i łagodzi zaczerwienienia uważam go codziennie zamiast różnego rodzaju toników i zeli do twarzy , które zamiast pomoc szkodziły . Świetnie radzi sobie w lato gdy skóra wydziela więcej sebum , bardzo dobrze ja oczyszcza.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić alexiss14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Moja biedna alergiczna cera jest nim po prostu zachwycona. Zresztą, zachwycona jest wszystkimi produktami tej firmy z logiem jelonka

Bez używania żadnego kremu czy balsamu, tylko dzięki temu mydłu, moje dłonie nie są już wysuszone. Doskonale łagodzi podrażnienia i wszelką suchość skóry.

Polecam również wersję nagietkową, bardzo fajnie oczyszcza i rozświetla cerę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić mrsdarkside za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jelonek
  • Bardzo dobrze sprawdza się do mycia mojej łojotokowej skóry. Świetnie radzi sobie z oczyszczaniem skóry, nie zapycha, jest bardzo delikatne. Używając go mam pewność, że nie ma w nim żadnych niepotrzebnych substancji.
    Co do zapachu - nie jest aż tak straszny, trochę specyficzny, ale na prawdę można przywyknąć

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: parę kostek

Chcesz pochwalić achilles last stand za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij