Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Powiększ Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Zgłaszająca osoba: Agatin-K

Multi Soft - nowe szampony koloryzujące, które nadają włosom głęboki i świetlisty kolor. Zawarty w nich kompleks multi color+ zapewni optymalną pielęgnację już w trakcie zabiegu koloryzacji. Multi Soft to nowoczesne i łagodne szampony koloryzujące, które nie zawierają amoniaku. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 24 myć.

Cena: ok. 6zł
/s/

• Fajny, tani szampon koloryzujący.
  • Od jakiegoś czasu jestem wierna farbom 'made in Korea', jednak parę tygodni temu okoliczności zmusiły mnie do farbowania włosów specyfikiem dostępnym na półkach rodzimych drogerii. Nie chciałam eksperymentować z farbami, siegnęłam więc po tani szampon Joanny w kolorze Karmelowy Blond. Kolor wyjściowy to wyplowiały blond z rudymi refleksami. Chciałam lekko wyrównać kolor czupryny i zlikwidować odrosty. Udało się, Joanna spisała się na medal.

Aplikacja koloru jest prosta - zawartość metalowej tubki trzeba wymieszać z rozjaśniaczem, po czym nanieść powstała mieszankę na włosy i zostawić na jakieś 40 minut. Szampon nie śmierdzi, łatwo równomiernie rozłożyć go na włosach. Ja trzymałam go na włosach nieco ponad 30 minut. Zmywanie go nie było kłopotliwe. Po wysuszeniu włosy były miękkie i błyszczące, jakbym użyła normalnego szamponu i odżywki.

Kolor, jaki uzyskałam bardzo mi się podobał Jednak daleko mu było do tego pokazanego na kartoniku. Odcień określiłabym jako coś pomiędzy rudym blondem i blond rudością - dla mnie bomba, takie coś noszę na głowie przy farbowaniu Liese.

Rudość zmywała się z włosów bardzo ładnie i równomiernie. Po niespełna dwóch miesiącach nie było śladu koloru, zostały tylko rude refleksy.

Jestem bardzo zadowolona. Nie przestawię się na ten szampon na stałe, ale w sytuacjach kryzysowych będę na pewno po niego sięgać.
    Jednym słowem perełka wśród drogeryjnych farb do włosów.

Używam tego produktu od: dwa miesiace

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy od koloru...
  • Wypróbowałam dwa kolory - kasztanowy brąz i aksamitna czerń (naturalny to brąz, w słońcu rudawe)

Ogółem:
    + nie niszczy włosów
    + cena
    + dostępność

Brąz:
    - wyszedł ciemno rudy!!!
    - nie spłukuje się
    Jak tylko zobaczyłam rude włosy pobiegłam po następną farbę: czerń, żeby tylko przykryć rudość. Czerń już mi się dawno spłukała, ale mam odrosty (rudy został, a moje włosy naturalnie są chłodniejsze).

Czerń:
    + spłukuje się w czasie podanym przez producenta
    + włosy są odżywione, ładnie się błyszczą
    + równomiernie się wypłukuje
    - kolor ma niebieskie przebłyski (nawet przy najkrótszym czasie trzymania), ale schodzą po 2-3 myciach

Chcesz pochwalić DowntownGirl03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • (25) Kasztanowy brąz

Po pierwsze nie rozumiem pretensji o czerwone refleksy, pojawiających się w niektórych recenzjach. Owszem są one widoczne, ale czy nie o to chodziło? Przyglądając się próbkom różnych brązów joanny wyraźnie widać, że akurat kasztanowy ma czerwonawe refleksy.

Ja szukałam właśnie takiego odcienia i jestem z niego bardzo zadowolona.
    + Wyszedł równomierny, głęboki kolor zbliżony do tego na próbce, chociaż obawiałam się że szampon sobie nie poradzi- wyjściowo moje włosy były w kolorze jasnego brązu, z rudawymi końcówkami (po wcześniejszych farbowaniach) i niewielkim odrostem ciemnego popielatego blondu.

+ W opakowaniu jest nieco więcej szamponu niż u innej popularnej marki, dzięki czemu na włosy nieco za ramiona wystarczyło 1 opakowanie.

+Trwałość koloru.. mam go na włosach od mniej więcej 4 tygodni i widać już że się spłukuje, więc niedługo planuję powtórkę. Jednak sporym zaskoczeniem jest dla mnie, że nie zostawia po sobie 'żółtawego czegoś' jak to miało miejsce często po brązach innych producentów. Można powiedzieć że włosy wracają mniej więcej do koloru sprzed farbowania.

+ Nie zauważyłam żeby wyraźnie zniszczył lub osłabił włosy.

+ Atrakcyjna cena

+ Mam to szczęście że znalazłam go w sklepie spożywczym 5min od domu, poza tym w małej drogerii niedaleko również go widziałam.

- Brak odżywki... niestety po farbowaniu moje włosy były trochę matowe, ale odrobina ulubionego serum szybko załatwiła sprawę.

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno, wkrótce następne

Chcesz pochwalić Enid_an_Gleanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie najlepszy!
  • Szampony koloryzujące-temat rzeka,nie od dziś bowiem wiadomo,że efekt końcowy zależy przede wszystkim od kondycji,koloru wyjściowego i ogólnej pielęgnacji włosów.
    Moje włosy są bardzo gęste,grube,mocne,w naturalnym kolorze-kawowy brąz,tak więc,bardzo ciemne.
    Niezniszczone częstym prostowaniem,bardzo zadbane i... chętne na zmiany-takie były moje włosy w dniu,w którym zapragnęłam jakiejś zmiany w swoim wyglądzie-a wiadomo,że najłatwiej dokonać tego właśnie poprzez zmianę fryzury.
    Z (niestety) dość skromnej palety kolorów wybrałam kolor Aksamitna czerń-zwykła,intensywna czerń,bez żadnych granatowych tonów. Kupiłam dwa opakowania,bo mam włosy średniej długości,ale gęste,jak już wcześniej pisałam.

Szampon zamknięty jest w pudełeczku,w którym znajdziemy:tubę z kremem koloryzującym,saszetkę z utleniaczem,rękawiczki i oczywiście ulotkę z wszelkimi niezbędnymi informacjami.Minus za to,że producent nie dołączył nawet małej saszetki z odżywką.
    Koloryzacja jest bajecznie prosta-wszystko łączymy w miseczce,nakładamy na włosy,czekamy przepisową ilość czasu(ja zwykle trzymałam mieszankę na głowie przez maksymalny podany czas,czyli 40 minut) i możemy cieszyć się pięknym kolorem przez długi,długi czas
    Oczywiście,szampon śmierdzi,nie ma zmiłuj-ale nie jest to smrodek absolutny i na moich włosach trzyma się do momentu zmycia szamponu z włosów.
    Konsystencja-dość rzadka,ale jeszcze nie zdarzyło mi się zachlapać całej łazienki ani wybrudzić się jak świnka błotem-wiadomo,że na czas farbowania najlepiej założyć starą bluzkę,a okolice skroni,czoła,uszu i szyi zabezpieczyć tłustym kremem(ewentualne plamy schodzą przy użyciu toniku z alkoholem,ewentualnie spirytusu salicylowego,choć tego ostatniego uzyłam tylko raz,przy dość silnym zabrudzeniu skóry).
    Szampon łatwo wypłukuje się z włosów,ja uzywam szamponu Elseve Color Vive i wystarczy raz umyć włosy,by pozbyć się resztek szamponu.
    Po wysuszeniu(bez uzycia jakiejkolwiek odżywki)-włosy mocno błyszczą,nie są wysuszone,ale dość ciężko je rozczesać,dlatego wolę od razu nałożyć odżywkę z Elseve i nie mam absolutnie żadnych problemów z rozczesywaniem.
    Włosy nie są w ogóle zniszczone,a skóra głowy nie jest podrażniona! Kolor równomiernie pokrywa całe włosy,ale nie daje efektu ufarbowanej skorupy na głowie,tylko pięknych,zadbanych włosów(choć moje i bez tego są zadbane).
    Kolejna sprawa to to,że kolor-przynajmniej u mnie-wytrzymuje znacznie dłużej,niż te 24 mycia,ale mnie to absolutnie nie przeszkadza.Zauważyłam również,że kolor równomiernie się wypłukuje,ale bez brzydkiego efektu matowych włosów z resztką koloru,czy też kilometrowymi odrostami-a moje włosy rosną dość szybko.Koloryzację powtarzam średnio co dwa miesiące-po tym czasie zwykle mam już na włosach swój naturalny kolor.
    Ja jestem bardzo zadowolona,bo znalazłam delikatną koloryzację odpowiadającą moim wymaganiom i potrzebom moich włosów.
    Minusem jest jedynie dostępność tego kosmetyku-ja widuję go w jednej drogerii!!
    Cena-zawsze płacę około 7 zł,więc mam świetną koloryzację za całe 14 zł
    Ja polecam,przynajmniej ten kolor,na pewno na włosach ciemnych sprawdzi się znakomicie.

Przy okazji,drogie Panie-na opakowaniu wyraźnie jest napisane,do jakiego koloru włosów są zalecane kolory z palety-więc nie ma się co dziwić,ze farba w kolorze brązu czy czerni położona na włosy w kolorze jasnego blondu może dać nieoczekiwane efekty...szampony koloryzujące to NIE są farby do włosów!! Służą do podbicia naturalnego koloru,nadania włosom refleksów,przyciemnienia o ton,natomiast na dość radykalne, ale chwilowe zmiany polecam szamponetki bądź pianki koloryzujące.

Używam tego produktu od: październik 2012

Chcesz pochwalić MissYou00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Używałam i oceniam kolor "zmysłowy rudy", położony na ciemny blond

+ daje piękny, intensywny (zwłaszcza na początku, potem trochę blednie ale nic dziwnego, w końcu to szampon) kolor, który wygląda bardzo naturalnie (!)

+ nie niszczy włosów, nie zauważyłam żadnej różnicy na niekorzyść po zastosowaniu go

+ CENA - jest bardzo dobry, a o wiele tańszy niż inne podobne produkty (mogę kupić 2 opakowania w cenie 1 z innej firmy, mam długie włosy, więc jedno standardowe opakowanie mi nie wystarcza)

+ kolor trzyma się trochę dłużej niż obiecywane 24 mycia (wyszedł mi śliczny kolor, więc oceniam to na duży plus, gdyby komuś się nie udało pewnie nie byłoby to zaletą) a rude refleksy pozostają przez kilka miesięcy

+ dwa składniki mieszanki szybko i ładnie się mieszają

- jedyny za brak odżywki po farbowaniu, którą posiadają inne szampony, no ale w końcu w tym przypadku za opakowanie płacimy 7-8 zł więc nie wymagajmy aż tyle

Podsumowując, produkt idealny dla kogoś , kto chce na chwilę zmienić kolor włosów, a nie chce stosować farby, tylko coś lżejszego

Ilość zużytych opakowań: cztery (dwa na jeden raz)

Chcesz pochwalić Domiii15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Nie stosowałam go nigdy na włosy już wcześniej farbowane lub rozjaśniane. Kolor po skończeniu aplikacji wychodzi naprawdę ładny. Polecam dla pań które nie są pewne co do wyboru koloru . Kolor szybciej zejdzie niż zwykła farba,ponieważ "oblepia"włos tylko z zewnątrz. Kolor wypłukuje się po około 6-8 myciach. Może szybciej się spłukać gdy myje się włosy codziennie.

Ilość zużytych opakowań: osiem

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie...
  • Zacznę od tego, że nigdy nie farbowałam włosów. Mój kolor to ciemny, mysi blond. Chciałam je trochę rozjaśnić, ale zależało mi na chłodnym odcieniu. Wybrałam Księżycowy Blond... Niestety zawiodłam się. Uzyskałam kolor totalnie złoty/żółty... Co więcej myję teraz włosy niemal codziennie: szamponami przeciwłupieżowymi, sodą, szamponem zbijającym żółte refleksy... i nic! kolor ani drgnął a minęły już prawie 3tygodnie. U mnie się nie sprawdził... Jeśli chodzi o kondycję włosów to są w bardzo dobrym stanie, za to daję 2gwiazdki.

Chcesz pochwalić Xrated za czytelną i pomocną recenzję?
  • nienajgorszy.
  • kolor - czekoladowy brąz

szukałam czegoś trwalszego niż szamponetka, ale nie niszczącego włosów jak typowa farba

zacznijmy od tego, że moje włosy są bardzo podatne na koloryzację, naturalny kolor- mysi blond. nie mam zniszconych włosów. moje włosy były wcześniej poddawane koloryzacji, chwilę przed zaaplikowaniem szamponu były rudawe, jako że wszystkie szamponetki i farby zmywały mi się na rudo. miałam nadzieję, że szampon pokryje mi przede wszystkim odrosty i rude refleksy, a kolor będzie jednolity.
    aplikacja nie należała do trudnych, ale niestety nie do najprzyjemniejszych. ze względu na długość moich włosów musiałam zużyć dwa opakowania. mieszając nie zauważyłam przykrego zapachu, jednak powstawały grudki i bez względu na to, jak się z tym męczyłam - nijak nie dało się tego do końca rozmieszać tak, aby papka miała idealnie gładką konsystencję.
    sama aplikacja na włosy nie była trudna. jednak zauważyłam, że po nałozeniu skóra głowy mnie trochę piecze i swędzi, co nigdy nie występowało. ale dało się znieść.
    trzymałam 30 min, spłukałam, wysuszyłam i... kolor wyszedł przepiękny, lecz nierównomierny. przy skórze głowy był niestety jaśniejszy, niż na pozostałej długości. jednak nie była to rażąca różnica. rudawych refleksów nie udało się pokryć, były widoczne szczególnie w slońcu, w porównaniu do szamponetek Mariona tutaj szampon wyszedł słabo. mimo to efekt końcowy w miarę mi się podoba, nie jest to sztuczny hełm, włosy są na pewno o wiele ciekawsze właśnie przez refleksy
    nie zauważyłam spadku kondycji włosów, były w miarę błyszczące, lecz troszkę wysuszone. jednak wystarczyło serum na końcówki i włoski były jak zawsze
    kolor zmywał się jak typowa szamponetka, czyli szybko u mnie było to ok. 12 myć a nie 24 jak zapewniał producent.

+cena
    +roznorodność kolorów
    +nie niszczy włosów
    +nie ma przykrego zapachu jak typowe farby
    +włosy nie wypadały bardziej niż przed koloryzacją
    +/- efekt końcowy

-dostępność (jedynie w niektórych sklepach osiedlowych)
    -nie pokrył rudawych refleksów
    -przy mieszaniu powstały"niezniszczalne" grudki
    -nierównomierny kolor (być może przez grudki)
    -dość szybko się zmywa
    -podrażnił skórę głowy

mimo to daję 3,5 gwiazdki )

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić smolna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt wart swojej ceny
  • Zacznę od tego, że mam w średniej kondycji włosy, bo kiedyś, gdy byłam głupią małolatą malowałam włosy farbą z Palette.. Farby zdjąć się nie da i zniszczyła mi włosy, ale nie o niej tutaj. Postanowiłam wrócić do mojego naturalnego koloru i właśnie ten szampon koloryzujący z Joanny mi w tym pomaga! nie przesusza włosów, kolor jest śliczny (czekoladowy brąz), utrzymuje się około 2-3 tygodni. Polecam wszystkim osobom, które nie chcą malować włosów przez długi czas na jeden kolor, ale chcą sprawdzić, czy będzie im pasować

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić tinymonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • czekoladowy brąz, korzenny brąz
  • Każdy rodzaj włosów inaczej reaguje na farby i szampony koloryzujące ale Multi Soft Color na moich włosach spisał się świetnie. Mam dość cienkie ale raczej mocne blond włosy.

Plusy:
    -nie niszczy włosów,
    -przyjemnie pachnie,
    -pokrywa równomiernie farbowane włosy i odrosty,
    -jest tani,
    -jest go dużo w opakowaniu (jedno opakowanie zupełnie wystarcza mi na pokrycie średniej długości włosów),
    -włosy po farbowaniu są miękkie, błyszczące i nie wypadają,
    -ma dość dużą paletę kolorów,
    -kolor nie zmywa się szybko (choć to może być minusem jeśli ktoś chciał tylko poeksperymentować z nowym odcieniem).

Niestety ciężko jest dostać ten szampon, nie ma go w większości drogerii.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ladylipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Od słońca i morskiej wody, kolor na włosach mi wyblakł i nie wyglądał ładnie. Bardzo chciałam go odświeżyć. Jako, że nie minął pełny miesiąc, nie chciałam męczyć włosów typową farbą, więc wzięłam coś trochę łagodniejszego. Kolor, jaki kupiłam to kasztanowy brąz.

Nakładałam go na włosy wcześniej farbowane na kasztan, proste, szybko łapiące kolor.

Generalnie ten szampon to taka łagodniejsza wersja farby Naturia. Rozrabia się identycznie. Bezproblemowo aplikuje się na włosy. Farba ma dużo ładniejszy zapach niż inne, nie czuć amoniaku. Odczekałam 40 minut i zmyłam farbę. Musiałam dłużej szorować skórę po tej farbie - po Naturii farba na skórze schodziła lepiej. Z drugiej strony ta farba nie przesuszyła mi włosów tak jak Naturia. Kolor wyszedł ładny, intensywny, trochę ciemniejszy niż na opakowaniu.

Generalnie, jestem bardzo zadowolona. Nie spodziewam się jakieś wyjątkowej trwałości, ale zobaczymy. Polecam.

Używam tego produktu od: parę dni

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny efekt, ale na bardzo krótko...
  • Kupiłam ten produkt w odcieniu "wiśniowa czerwień".

Moje włosy są cienkie, ale za to bardzo gęste. Już kilka razy poddałam je koloryzacji, więc są lekko zniszczone. Postanowiłam więc wypróbować tę farbę od Joanny. Uzyskany kolor był naprawdę świetny - czerwień była intensywna, ale szkoda, że po pierwszym myciu kolor strasznie wyblakł. Oprócz tego nie widzę jakichś większych wad.

ZALETY
    + Niska cena
    + Uzyskany kolor jest intensywny.
    + Nie niszczy zbyt bardzo włosów.
    + Nie podrażnia.
    + Ma dość przyjemny zapach jak na farbę do włosów.

WADY
    - Efekt jest krótkotrwały; kolor bardzo szybko blaknie.
    - Jest bardzo słabo dostępny.
    - Brak odżywki w zestawie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić arsmoriendi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używałam tej farby około 5 lat, kiedy to farbowałam włosy na czarno. Moim kolorem była "aksamitna czerń".
    kolor za każdym razem wychodził jednolity a włosy były błyszczące.
    Nie próbowałam innych kolorów, natomiast tą czerń polecam. Nie liczcie oczywiście na zdrowe włosy po farbowaniu tą, czy inną farbą. Jednak w porównaniu do farb Palette , to ta za 5zł była najlepsza!

Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić MiniMonix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocno wysusza
  • Użyłam 3,5 miesiąca temu odcienia orzechowy brąz,
    kolor wyszedł ładny, choć spodziewałam się, że będzie ciemniejszy.

Plusy:
    + ładny kolor
    + przystępna cena

Minusy:
    - po 2-3 tygodniach po kolorze nie było śladu
    - mocno wysuszył włosy - efekt przesuszenia utrzymywał się od zafarbowania przez prawie 3 miesiące, w tym czasie musiałam używać dużej ilości odżywek ;/ dopiero niedawno moje włosy powróciły do dawnej kondycji...

Daje 2 gwiazdki za kolor, ale nie polecam

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Mala_Syrenka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • karmelowy blond na naturalnym blondzie
  • użyłam żeby nadać włosom ten fajny karmelowy odcień i przez pierwszy tydzień byłam zadowolona a później było już tylko gorzej:
    - miałam centymetrowy odrost który z początku został ładnie pokryty ale po tygodniu na nim już nic nie zostało
    - po 2 tygodniach na włosach w ogóle nie było już śladu żadnego karmelu
    - na dodatek włosy są teraz porównywalne do siana w ciepły lipcowy dzień

daje 2 gwiazdki za ładny tygodniowy efekt oraz za to że nie śmierdzi, nie powoduje podrażnień i łatwo się nakłada
    reszta niestety sprawia że więcej tego produktu nie mam zamiaru nabywać

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Katokika Spears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Naturalnie mam ciemnobrązowe włosy ale któregoś dnia postanowiłam zafarbowawać je henną ELD w kolorze chna. Efekt bardzo mi się spodobał, miałam naturalnie wyglądające kasztanowe włosy, ale po miesiącu kolor nieładnie wyblakł i widoczne były odrosty. Chcąc wyrównać kolor użyłam tego szamponu. Nie ukrywam, że za farbowanie wzięłam się mając duszę na ramieniu, bo podobno po hennie różnie włosy reagują na farby chemiczne. Mimo obaw kolor wyszedł równy i wcale nie zielony :P Użyłam koloru kasztanowy brąz, który jest zbliżony do mojego naturalnego odcienia i tak też wyszedł na włosach. Jedno opakowanie wystarczyło na maje gęste włosy za łopatki, co jest kolejnym plusem. Szampon troszkę zniszczył mi włosy, ale udało mi się je dość szybko doprowadzić do stanu sprzed koloryzacji. Po miesiącu się wypłukał i nie wiem, czy ponownie użyję tej farby, bo spowodowała, że włosy zaczęły mi strasznie wypadać. Nie są to jakieś ogromne ilości, ale przed farbowaniem na szczotce zostawało zaledwie kilka włosów, a teraz gubię ich kilka razy więcej i nie mogę nad tym zapanować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mpchelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • według mnie w pełni zasługuje na KWC
  • Opisuję kolor 27, Czekoladowy brąz.
    Gdzieś już pisałam recenzję dotyczącą tej szamponetki, ale tutaj jej nie znalazłam, więc napiszę

Uwielbiam szamponetki z Joanny, które słyną z tego, że kolor do końca nigdy się nie zmywa (mają dobry pigment) i po pomalowaniu kolor "rozjaśnia się" przez czerwony połysk w świetle ;p
    Zawsze chcąc pomalować włosy nie niszcząc ich używam tej szamponetki, raz skusiłam się na czterokrotnie droższą szamponetkę Casting Crème Gloss L\'Oréal Paris, wybierając ten sam odcień. nie było to jednak to czego oczekiwałam, bo kolor wyszedł okropnie ciemny, co przy mojej karnacji wyglądało dramatycznie.
    Ta szamponetka jest delikatna, ładnie pachnie, a kolor dzięki czerwonemu pigmentowi nie postarza, co mi się bardzo podoba

PLUSY:
    +cena
    +czerwona poświata przy brązach, co rozjaśnia twarz
    +ładnie pachnie
    +łatwa w nakładaniu
    +świetna konsystencja
    +schodząc, zmywa się na piękny miedziany rudy, który utrzymuje się jeszcze sporo czasu na głowie
    +wydajna (jedno opakowanie wystarcza na pomalowanie włosów sięgających zapięcia za stanik )
    +nie zauważyłam skłonności destruktywnych (nie niszczy włosów, nie powoduje ich siwienia, wypadania itp..)
    +przy moich skłonnościach alergicznych nie powoduje podrażnień!

MINUSY:
    -dostępność (mogę ją kupić tylko w jednej drogerii w moim mieście..)
    -na moich włosach pojawiają się odrosty :c
    -wydaje mi się, że nawet po zmyciu się jakaś część koloru pozostaje na głowie.

+/- brak jakiejkolwiek odżywki (konsystencja i skład szamponu nie wymaga odżywki, włosy są śliczne, miękkie i puszyste)

Pół gwiazdki odejmuje za odrosty, ale z ręką na sercu polecam ten produkt. Joanna się postarała, byleby tylko tego nie zepsuli

Ilość zużytych opakowań: około sześciu

Chcesz pochwalić repeatyourwish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam! Kasztanowy brąz
  • opisuję kolor kasztanowy brąz.

Skuszona niską ceną i ładnymi odcieniami kupiłam ten produkt. Został nałożony na ciemny blond, miejscami (przy twarzy) bardzo jasny z niewielkimi odrostami. Do plusów mogę zaliczyć łatwą aplikację i fajną konsystencję. Jednak po upływie wskazanego czasu przeżyłam szok.
    -włosy przy twarzy są wściekle czerwone
    -reszta to brąz z czerwonymi refleksami co przy mojej problemowej cerze wygląda koszmarnie
    -odrosty są nadal widoczne!
    -kolor bardzo różni się od tego prezentowanego na opakowaniu
    -trudno gdziekowiek dostać tę farbę

plusy:
    -fajna konsystencja
    -łatwa aplikacja
    -niska cena

Używam tego produktu od: marca

Chcesz pochwalić sylwia_na za czytelną i pomocną recenzję?
  • "Naturalny Blond"
  • tydzień temu rozjaśniłam włosy i użyłam "Loreal Sublime Mousse pianke koloryzującą 800 (Naturalny Blond) i wyszło mi totalne jajko na głowie... na następny dzień poleciałam do drogierri by odratowac kolorek włosów... jednak sprzedawczyni powiedziała, że nie poleca używac farby w tak krótkim czasie bo mi się włosy połamią (a i tak mam je w opłakanym stanie) i że minimalny czas na użycie kolejnej farby to 2 tygodnie więc poleciła mi bym zabrała szamponetkę (bez amoniaku) po tym jak wydałam tyle pieniędzy na poprzednią koloryzację, mój portfelek płakał i postanowiłam wziąc coś taniego .. (zawsze używałam najdroższych farb, myslałam, że co drogie to lepsze od tańszego) no i zakupiłam "Naturalny blond" i naprawdę jestem mile zaskoczona!

+ kolor wyszedł bardzo naturalny (bez tej okropnej żółci)
    + cena
    + dostępność
    + nie spływa z włosów
    + dość wydajna

- brak odżywki (ale za taką cenę nie można wymagac wszystkiego, zresztą każdy ma swoją ulubioną odżywkę )

POLECAM

Używam tego produktu od: 4 dni

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mrsdropsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem dobry
  • Oceniam kolor : czekoladowy brąz. Jest to pierwszy szampon koloryzujący, jakiego używałam po niezliczonej liczbie szamponetek, z których i tak nigdy nie byłam zadowolona, i które nie dawały większego efektu (nawet Marion itp.). Moim zdaniem jest to bardzo dobry produkt, ponieważ:
    + nie niszczy włosów
    + daje tzw. "optyczne złudzenie regeneracji, zdrowych włosów"
    + kolor jest taki jak na opakowaniu
    + jego cena- bardzo niska - 5, 85 zł w mojej drogerii Do minusów zaliczyłabym to, że :
    - czerwone refleksy tuż po farbowaniu, które jednak znikają po jakichś 2/ 3 myciach
    - dostępność- małe drogerie
    - nie jest to na pewno trwałość do 24 myć, ale w sumie kolor ładnie się spłukuje, jest naturalny ( często, gdy kolor jest już "spłukany " znajomi pytają mnie, czy farbowałam włosy i chwalą kolor, który w sumie nie jest taki jak powinien być )
    Podsumowując- dobry produkt, nie wiem czy są lepsze bo innych nie używałam, nie wiem jak jest ze spłukiwaniem, bo od dziecka marzyłam o ciemnobrązowych włosach i teraz, kiedy osiągnęłam swój wymarzony kolor, nie myślę o przefarbowaniu się na inny kolor w sumie, polecam, kupuję od września więc pół roku, cały czas

Chcesz pochwalić Evaa234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • napewno nie do 20-kilku myć! :|
  • kupiłam ten szampon, ponieważ nie chciałam męczyć włosów farbami i w "naturalny" sposób złagodzić trwałą czarną farbę palette - chciałam, żeby włosy nabrały brązowych refleksów [jak moje naturalne-bardzo bardzo ciemny brąz]. odczekałam nieco ponad miesiąc aż palette trochę się wypłukała i nałożyłam joannę - KASZTANOWY BRĄZ. nie ukrywam, miałam wątpliwości jaki będzie efekt końcowy, ale ostatecznie wygrała chęć pozbycia się klątwy czarnej wrony...

przyznaję się, trzymałam specyfik jakieś 10 min dłużej od maksymalnego czasu, gdyż byłam pewna, że szampon nie ma aż TAKIEJ mocy sprawczej... a jednak :|
    po umyciu włosów podeszłam do lustra i o mało nie zemdlałam - OD SKÓRY, gdzie miałam ok 2cm swoich włosów [ciemnych] WŚCIEKŁA CZERWIEŃ/KOLOR BURAKA A LA MICHAŁ WIŚNIEWSKI. myślałam, że się załamię. po wysuszeniu było jeszcze gorzej. następnego dnia w popłochu popędziłam po hebanową czarną szamponetkę joanny i dzięki bogu pomogło! w sztucznym świetle nadal było widać czerwoną poświatę, ale o jakieś 60% mniej.

farbowałam włosy pod koniec października, teraz mamy prawie marzec, a ja pomimo chyba ponad 100 myć nadal widzę na włosach czerwone refleksy. po kilku myciach na reszcie włosów kolor znacznie łagodnieje, wpada w głęboki, lśniący w słońcu brąz, z domieszką czerwoności, bardzo ładny i w chwili obecnej wciąż widoczny.

generalnie nie polecam komuś, kto myśli o krótkotrwałym efekcie - można się zawieść, później tylko problem czym to zakryć :|
    plus całej historii taki, że w końcu nie mam typowo kruczo-czarnych włosów, a głęboki brąz.

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: raz 4 na całe włosy

Chcesz pochwalić sajgona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie sprawdził się
  • Moim celem po wejściu do drogerii było wprawdzie kupno farby trwale koloryzującej tej samej firmy, ale niestety, nie było mojego odcienia. Stwierdziłam, że zadowolę się tym szamponem, gdyż znalazłam swój odcień - orzechowy brąz. Wiem, że jest to tylko szampon, ale mimo wszystko liczyłam na więcej Kolor mimo obietnic trzymał się tylko około TYGODNIA, co mnie bardzo rozczarowało, aktualnie mam na wierzchu wielki blond odrost, a nie chcę się farbować po takim czasie, szkoda włosów. Jeśli chodzi o pozytywy, to oczywiście to, że włosy nie są po nim zniszczone Wniosek jest taki, że lepiej zamówić swój odcień i poczekać pozostając nadal wiernym farbie, bo szampon jak widać sobie nie poradził.

Używam tego produktu od: użyłam jeden raz

Chcesz pochwalić pstryczek94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • serdecznie polecam
  • Bardzo dobry produkt.
    +tani
    +dobrej jakości
    +nie niszczy włosów (wręcz przeciwnie - po koloryzacji są miękkie i wygładzone)
    +bez problemu pokrywa pierwsze siwe włosy
    +delikatny zapach
    +nie podrażnia
    +Joanna stopniowo zwiększa gamę kolorystyczną

-nadal brakuje jasnych brązów

Kolor trzeba wybierać jaśniejszy o ton-dwa niż ten, który chcemy uzyskać.

CZEKOLADOWY BRĄZ (27) na ciemnobrązowych włosach wychodzi głęboki i bardzo naturalny (jak na opakowaniu).Nie różnił się zbytnio od mojego koloru włosów,więc mogłam go stosować nawet raz na 2 miesiące - dobrze się trzyma.

KORZENNY BRĄZ (26) wypróbowałam tylko raz.Kolor miał domieszkę wiśni i wyglądał sztucznie.Mnie to nie pasuje.

ZMYSŁOWY RUDY (18) - początkowo wpada w czerwień, ale po kilku myciach uzyskujemy pożądany odcień.Niestety bardzo szybko się wypłukuje.

Używam tego produktu od: chyba już kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: trudno policzyć

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Multi Soft Color+moje włosy=stan wojenny
  • Chyba mnie diabeł opętał .Zamiast ,,trzymać się\\\'\\\' Multi Cream Color,też z Joanny,uparłam się,żeby zostać brunetką.Sama siebie nie rozumiem dlaczego wybrałam ,,aksamitną czerń\\\'\\\',mogłam użyć odcienia w ciemnym blondzie(który i tak czyni ze mnie brunetkę) przecież...I owszem,czerń przepiękna,ale co z tego skoro przez tydzień miałam ,,hełm\\\'\\\' na głowie(obecnie jest już lepiej)...Włosy wypadają na potęge,są niewiarygodnie wręcz obciążone,szorstkie i suche.Nie chcą się układać(w moim przypadku to jakieś novum!)-jednym słowem wyglądają brzydko i chyba przez długi czas nie będę ich rozpuszczać.
    Do tej chwili zarzucam sobie,że nie użyłam farby w odcieniu ,,platynowy blond\\\'\\\',którą stosuję od lat.Gwiazdkę daję ze względu na sympatię do wspomnianej farby do włosów.
    Ha! Jeszcze pewien wymóg przy dodawaniu recenzji,a więc...moje włosy żle zareagowały na ten szampon,ale może niektóre z Was nie spotka taka krzywda! Trwałość rewelacyjna lol;szampon nakładałam równy miesiąc temu. Używam tego produktu od: już nieIlość zużytych opakowań: 1 op.
    Edit:to nie jest szampon koloryzujący,zmywalny po 28 myciach;to super ekstra trwała farba do włosów lol
    Musiałam użyć rozjaśniacza,a następnie farby w odcieniu średniego blondu.Dla jednych ta OSZAŁAMIAJĄCA trwałość może być zaletą,ale dla mnie była koszmarem.O ironio,włosy odzyskały dobrą kondycję w momencie,ale to zasługa świetnego rozjaśniacza(polubił się z moimi włosami lol) i świetnej farby(moje włosy ją uwielbiają lol).Ale nie była to Joanna tym razem.

Chcesz pochwalić ronit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Naczytałam się dużo pozytywnych opinii na temat tego szamponu koloryzującego, postanowiłam sama to sprawdzić ... no i nie zawiodłam się

1. jest bardzo TANI
    2. łatwy w aplikacji
    3. zapach neutralny
    4. w moich planach było przyciemnienie włosów (kupiłam czekoladowy brąz), od razu po koloryzacji wyszedł mi ciemny brąz z bordowym połyskiem - mi osobiście się to podobało ! Po jakichś 2-och myciach kolor przybrał ładny brąz
    5. włosy są delikatne, błyszczące
    6. koloryzacja nie wpłynęła na przetłuszczanie się włosów
    7. nie zauważyłam żeby po koloryzacji drastycznie zaczęły wypadać mi włosy
    8. na temat trwałości/zmywalności koloru nie mogę się wypowiedzieć bo włosy pomalowałam zaledwie miesiąc temu

Użyłam tego produktu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić evelynka za czytelną i pomocną recenzję?