Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Dobra jakość za przyzwoitą cenę
  • Mam najjaśniejszy odcień. Podkład nie robi efektu maski, dość dobrze kryje i jest trwały. Nie daje za bardzo matowego wykończenia, używam go z pudrem.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy (aktualnie - poprzednie opakowanie miałam jakieś 1,5 roku temu)
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blanka789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kameleon
  • Podkład kupiłam kilka miesięcy temu i nie mogę go skończyć... Moja cera w ogóle go nie przyjmuje. Po nałożeniu tegoż podkładu moja skóra wygląda strasznie, czyli:
    * po kilku minutach ciemnieje i to mocno
    * robi plamy (ogólnie jakoś ciężko mi się go nakłada i nie równomiernie schodzi w ciągu dnia)
    * postarza (nie wiem jak to się dzieje, ale po nałożeniu wyglądam jakbym nie spała kilka dni)
    Jedyny plus to krycie. Trochę za mało, żeby kupić go ponownie,albo komuś polecić. Chyba pora go wyrzucić

\\\\

Używam tego produktu od: o kilka miesięcy za długo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do tej pory najlepszy
  • Podkład ma fajną konsystencję, jest dosyć gęsty ale bez problemu rozprowadza się na twarzy. Przy odpowiedniej aplikacji (nakładam go palcami i dodatkowo rozcieram pędzlem Hakuro H50S) jest praktycznie niewidoczny. Kryje całkiem ok ale niestety moich czerwonych policzków do końca nie maskuje. Nie zatyka porów, nie podkreśla ich (z czym niestety mam problem w przypadku innych podkładów). Jeśli skóra jest odpowiednio nawilżona nie podkreśli jej suchych partii. Używam go od kilka lat z małymi przerwami i nie zauważyłam pogorszenia stanu cery. Największą jego wadą jest to, że naprawdę bardzo ciemnieje. Nie jestem blaciochem, a używam odcień 101 i myślę, że gdy wykończę to opakowanie, na okres zimowy sięgnę po najjaśniejszy 100. Trzyma się całkiem długo ok 8 godzin z jedną poprawką w ciągu dnia bibułkami matującymi. Używałam już różnych podkładów z każdej półki cenowej i choć nie jest to podkład idealny, na pewno jeden z lepszych i stosunkowo niedrogi (na allegro kupuję go za 29 zł). Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 4

Chcesz pochwalić paula1208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorszy
  • Czy kupiłam znów ? tak. Ale nie jest to dobry fluid dla miłośniczek masowego wykończenia. dobrze kryje więc polecam go w kryzysowych sytuacjach gdy coś nam ''wyskoczy'' na twarzy
    Plusy ; dobrze kryje
    Fajna konsystencja
    Minusy; dość drogi

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić Tarlesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Podkład dobry, dobrze kryje ale słabiej matuje, nie ma efektu maski. Niestety produkt nie wart swojej wysokiej ceny ale przy promocji polecam można wypróbować Ja kupiłam gdy była zniżka o 40 % mniej i nie żałuje

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić MalinaJagoda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo
  • zacznę od tego, że niestety kolory podkładów max factora nie są zbyt ciekawe. wszystkie wpadają w róż, ciężko jest dobrać jakiś ciepły odcień. w przypadku tego podkładu poza dobrym kryciem i niezłym matem nie widzę plusów. ciemnieje na twarzy na tyle, że wygląda się po prostu strasznie. mam cere mieszaną i naczynkową i zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić juleczka02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Zacznijmy od plusów tego produktu:
    +przyzwoite krycie
    +cena nie jest wygórowana
    +dobrze matuje

I minusy:
    -kolor!!! (jeden z najjasniejszych a konkretnie 102 Pastelle ciemnieje na twarzy, a co gorsza robie sie bardziej rózowy, co jest najwiekszym minusem tego podkładu - NIE POLECAM posiadaczkom cery o żołtawej tonacji - wyglada to nieciekawie
    -po kilku... kilkunatu godzinach na twarzy zaczyna sie wyraznie odznaczać
    -troche się roluje i wchodzi w zamrszczki, uwidatniając je

Jestem posiadaczka cery normalnej - mi nie słuzy, jednak moja mama, która jest posiadaczka cery tłustej jest z niego zadowolona - to jej faworyt. Mi również nie odpowiadała konsystencja - zbyt gęsty i zawiesisty, wolę podkłady o lekkiej i rzadkiej formule, ale to juzw zależnosci od cery i upodobania. Daje zasłuzone 3, bo gdyby odcienie miały bardziej żołtą tonację i nie robił sie różowe powaznie zastanawiałabym sie nad kupnem ponownie.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Chcesz pochwalić paul_ette za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie Idealny
  • Tego podkładu używam już ładnych parę lat (głównie zimą) i jak dla mnie (cera mieszana) jest idealny!Dobrze kryje przy czym jest lekki i niewidoczny. Utrzymuje się jakieś 8 godzin, czyli wystarczająco. Konsystencja w sam raz, nie za gęsty ani też lejący.Aplikuje go rozcierając najpierw na dłoni. Wtapia się w skórę, staje się niewidoczny. Prawdą jest że ciemnieje nieznacznie po nałożeniu, jednak mam ciemniejszą karnację, wybieram odcień o ton jaśniejszy, więc idealnie się dopasowuje. Polecam kobietom o ciemniejszym kolorze skóry

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 5x35ml

Chcesz pochwalić rysiek0228 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomarańczka
  • Kupiłam produkt parę lat temu w poszukiwaniu czegoś z wyższej półki do makijażu studniówkowego. Konsystencja, matowienie były ok, jednak po ok 15min pociemniał na twarzy, zrobił się pomarańczowy. Nigdy więcej go nie używałam.

Z drugiej strony moja mama używa go przez cały czas i nie ma takiego efektu, chyba zależy od cery jak na niego reaguje.

Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo zaczęte

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś był lepszy
  • Kiedyś bardzo go lubiłam, bo moja cera dzięki niemu wyglądała świetnie. Nie tworzył maski, odcień też niczego sobie, ładnie stapiał się z cerą i nawet dobrze krył.

Ale po ostatnim zakupie mocno się rozczarowałam, bo konsystencja już nie ta co kiedyś, nie kryje tak dobrze.
    Nie wiem co się stało, czy trafiłam na taki felerny egzemplarz albo odcień, ale odłożyłam go w kąt. Brudzi strasznie ubrania, odcina się, dziwnie nierównomiernie schodzi. Do tego zaczął podkreślać suche miejsca i ciemnieje z czasem.

Szkoda, bo kiedyś był to mój ulubieniec.

Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?