Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• rewelacja
  • Kupuję go w internecie, ponieważ w drogeriach nie ma mojego odcienia. Mam bardzo jasną cerę, do której cieżko dobrać jakikolwiek podkład, a 101 się u mnie sprawdza.
    +dobrze się rozprowadza
    +baardzo wydajny
    +cena w internecie jest super
    +dobrze kryje
    +konsystencja
    - cena w sklepie
    -ciężko się używa, kiedy się kończy, trzeba strząchnąć opakowanie, ale nie jest to duży minus kiedy podkład jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić jagatad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odchodzę i wracam do niego
  • Ten podkład był moim pierwszym "w życiu" z jakim się spotkałam. Nadal szukam swojego KWC, testując różne podkłady i czasem jak trafię na jakiegoś "bubla" to wracam do niego.

Używam numeru 105 soft beige

Plusy:
    -nie zauważyłam żeby brudził
    -dobrze się rozprowadza i nie pozostawia smug
    -konsystencja i zapach ok
    -dobre krycie
    -opakowanie i cena ok

Minusy:
    -nie wiem czemu, ale mi znika z twarzy w ciągu dnia, po kilku godzinach (4-6) już go nie ma
    -nie matuje, chociaż nie uważam tego za duży minus

Używam tego produktu od: 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić KM22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytwyna
  • Mój ideał
    Pokład jest bardzo kryjący i długo utrzymuje się na twarzy. Zakrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt, ale nie tworzy efektu maski. Jest wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na 5 miesięcy przy codziennym używaniu.
    Efekt matowej cery nie utrzymuję się jednak długo. To jedyny minus tego produktu. Jednak przy użyciu pudru, wszystko wygląda perfekcyjnie

Chcesz pochwalić dulcex3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować i się przekonać
  • Super podkład
    używam numeru 109 (natural bronze) i jestem zachwycona, więc polecam
    - podkład ma świetną konsystencję,
    - dobrze kryje niedoskonałości cery,
    - równo się rozprowadza,
    - nie pozostawia smug,
    - ma neutralny zapach,
    - nie brudzi ubrań

Ilość zużytych opakowań: ok 3 opakowań

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jak dla mnie najlepszy podkład do cery mieszanej z tej półki cenowej. Dla mnie ma same zalety:
    -długo się utrzymuje
    -matuje skórę w świecących miejscach
    -nie wysusza
    -bardzo dobre krycie bez efektu sztucznej maski
    -maskuje drobne wypryski i zaczerwienienia
    -dobrze i łatwo się rozprowadza, ja robię to rękoma, tak jakbym wsmarowywała krem
    -jest wydajny
    -prawie niewyczuwalny zapach
    -fajne opakowanie
    -przystępna cena

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • + dobre krycie
    \n+ wygodna aplikacja
    \n
    \n- najjaśniejszy odcień jest za ciemny dla mnie
    \n- bardzo ciemnieje na skórze i nadaje pomarańczowy odcień
    \n-nierówno schodzi pozostawiając plamy
    \n- miałam wrażenie, że moja skóra jest napięta i sucha
    \n-uwidacznia drobne zmarszczki
    \n

Chcesz pochwalić Kseneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • nie potrzebnie wydane pieniadze... Kupiłam najjasniejszy odcień, który po aplikacji po upływie pol godziny dosyć mocno ściemniał... maly plusik za krycie ale szybko sie ściera tworząc na twarzy plamy... nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje

Chcesz pochwalić daliaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zawsze gości w mojej kosmetyczce- jednak ideałem nigdy nie był i nie będzie. Poprostu dobry podkład- który nie tworzy efektu machy. Nie pokocha go, żadna tapeciara.
    Ja cenie sobie dyskretne, delikatne podkłady- jednak nie jest idealny bo producent obiecuje, że podklad nie brudzi ubrań- to jakaś kpina- no i malując się rano wyglądam pięknie a o godzinie 16 wyglądam jakbym pomalowala się o 4 tony cemniejszym od mojej skóry podkładem, ale jeśli nie wybywam na długo to przez te kilka godzin wygląda wspaniale- szkoda naprawdę szkoda, że tak się psuje po kilku godzinach- jednym słowem podkład na godziny jest ideałem a po uplywie tego czasu zmienia się w koszmar.-

Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Mam cerę mieszaną, niedoskonałości pojawiają się sporadycznie.
    Podkład (kolor light beige) dobrze się rozprowadza, ładnie, naturalnie wygląda na buzi, nie zapycha, lubię go ale....
    1. ciemnieje po kilku godzinach
    2. nie jest długotrwały jak obiecuje producent
    3. nie matuje - konieczne są poprawki w ciagu dnia

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wioluś25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry, gdyby nie ta jedna wada
  • Podkład całkiem ok. Ładnie kryje, dobrze się rozprowadza i nie tworzy efektu maski. Jednak największym minusem jest to, że trzyma się ok.3-4 h, a potem niestety zmienia kolor. Mam odcien 105 Soft Beige, który jest idealny do koloru mojej cery. Potrzebny mi podkład, który utrzyma się cały dzień (min.7 h), a ten niestety nie spełnia moich oczekiwań.

Podsumowując:

+całkiem ładne krycie, moje niedoskonałości nie są tak widoczne
    +jasne odcienie w gamie kolorystycznej
    +neutralny zapach
    +nie zapycha
    +nie tworzy efektu maski
    +ładnie się rozprowadza
    +fajna konsystencja

-krótko się trzyma
    -po ok.4 godzinach zmienia kolor (moja twarz przybiera jakieś dziwne odcienie, ni to róż, ni pomarańcz)
    -cena (kupiłam go w Rossmanie w promocji za 35 zł, ale nawet to jest wygórowana cena. Znam lepsze podkłady, które kosztują tyle samo w normalnej cenie)

Podkład całkiem fajny, ale nie do nałożenia na cały dzień. Niestety przez jego krótką trwałość nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić MyLifeAsJulie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij