Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Dobry do krycia i matowania
  • Przeszłam przez kilka fluidów szukając odpowiedniego, aż przypadkiem natknęłam się na właśnie ten. Zaczęłam go używać bo potrzebowałam takiego fluidu, który będzie dobrze krył i ten właśnie sprawdził się w swojej roli. Jak na cenę ok. 30 zł to nie jest drogo gdyż wystarcza na prawie pół roku przy codziennym używaniu. Ale nie jest też idealny, bo ciemnieje i to okropnie, nie jest dobry dla osób z suchą cerą bo uwidacznia suche miejsca, tylko z cerą tłustą gdyż najlepiej sprawdza się matowieniu czy kryciu.

+wydajność ( opakowanie przy codziennym użyciu starcza mi na 5-6 miesięcy )
    +cena w porównaniu do wydajności
    +matuje
    +nie tworzy efektu maski
    +mało trzeba na całą twarz
    +super kryje

-po paru godzinach trzeba nanieść poprawki bo się ściera
    -ciężko z kolorem
    -po paru godzinach może wyglądać że twarz jest... brudna ;/ ( tak ciemnieje )
    -suche skórki są bardziej widoczne po użyciu fluidu niż przed...Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić Siwiutenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo!
  • Po firmie Max Factor spodziewałam się czegoś o wiele lepszego...

+ Wygodne opakowanie.
    + Dostępność.
    + Często na promocji za 34,90.
    + wydajność - 3,5 miesiąca codziennego stosowania.
    + Nie zapycha.

- Ciemnieje i to już po godzinie! Efekt biurowej opalenizny gwarantowany... Czy to jest plus? raczej nie :/
    - Brudzi wszystko i wszystkich! Totalnie nie trzyma się twarzy. Ściera się przy każdym możliwym dotyku.

Po nałożeniu mam idealnie dobrany odcień. Po godzinie... Efekt na zdjęciu. Podkład przybiera już wyraźnie pomarańczowy kolor, a z czasem jest jeszcze gorzej.

Oceniam kolor 102.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna maź !
  • Uzywalam kiedys tego produktu i bylam calkiem zadowolona niestety cos nasze kontakty sie popsuly.

Zaczne od minusow ;

-jasny odcien
    -wydajny
    -dostepny

Używam tego produktu od: około 3lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: cztery całe tubki

Chcesz pochwalić beredzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Idealny dla osób o tłustej lub mieszanej cerze, jeśli ktoś ma cerę ze skłonnościami do przesuszenia niech nakłada go bezpośrednio po użyciu kremu na twarz, wtedy nie złuszcza się i nie robi smug, fluid idealnie matuje, skóra wygląda zdrowo, efekt utrzymuje się dobre kilka godzin, jedyne do czego można się przyczepić to to , że mają jasne odcienie wg mnie, posiadam deep beige choć nie jestem osobą o bardzo śniadej cerze .
    + jakość
    + trwałość
    + efekt (mat, kolor itp)

- kolorystyka

Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Chcesz pochwalić Juska175 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdzony
  • Bardzo lubię ten podkład, długo utrzymuje się na twarzy, czoło nie świeci się po paru chwilach. I nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że gdy kupowałam go pierwszy raz, to miał jeszcze jeden, najjaśniejszy odcień - porcelain. Ale głowy uciąć sobie nie dam. Wiem, że pierwsze opakowanie zużyłam, na lato kupiłam 105 soft beige, bardzo dobrze się sprawdzał. Kiedy opalenizna z lata zaczęła schodzić sięgnęłam po 102 pastelle. Ale zimą i wiosną kompletnie mi się nie nadaje - ciemnieje, nad czym strasznie ubolewam, bo nie mogę trafić na coś, co w równym stopniu odpowiadałoby mi kryciem i trwałością.

Plusy
    - trwałość
    - brak świecenia w strefie T
    - dobrze się rozprowadza

Minusy
    - za mała gama odcieni!
    - ciemnieje po nałożeniu

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Chcesz pochwalić tygrysieoko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Używam tego podkładu od dłuższego czasu i jestem z niego w pełni zadowolona. Przede wszystkim ładnie kryje i po odpowiednim potraktowaniu go pudrem długo utrzymuje się na skórze. Dodatkowo jest dość wydajny. Mimo iż czasem zamieniam go na coś innego, zawsze znajduje się w pogotowiu na wszelki wypadek.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić zagadka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę
  • Szukałam dobrze kryjącego podkładu i wahałam się między LP i revlonem lecz wybrałam Lasting Performance.Nie kryje lepiej niż inne podkłady . Miałam najjaśniejszy odcień,który i tak był za "marchewkowy".

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

Chcesz pochwalić ewapucy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił mnie.
  • Opakowanie bardzo wygodne i praktyczne. Zawartośc łatwa do rozprowadzenia. łatwo stapia sie ze skóra po czym ciemnieje... Mialam kolor 105 i po nalożeniu był idealny ale niestety później zbyt pomarańczowy.
    Największe wady- podkreślenie suchych skórek i fakt,ze bardzo uwidocznił i tak rozszerzone pory.
    Mam tłustą cerę i mialam wrażenie, że waży mi się na twarzy po pewnym czasie. Wytrzymywał na mnie jakieś 4 godziny po czym musiałam robić poprawki w makijażu.
    Używałam jakieś 2 tygodnie po czym oddalam koleżance.

plusy:
    +konsystencja
    +opakowanie

minusy:
    -cena
    -trwałość
    -ciemnieje na skórze
    -podkreśla suche skórki i uwidacznia pory

Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 całego

Chcesz pochwalić rascha za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam GO
  • Używam tego podkładu od 3 lat zamiennie z innymi ale zdecydowanie należy on do moich faworytów. doskonale kryje i matuje. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 11-12

Chcesz pochwalić paattkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z ulubionych
  • jest to trzeci z mojej 'świętej trójcy fluidów'
    używam go na przemian z photo ready i color stay revlona.
    to mój ulubiony fluid na lato na dzień
    naprawdę się trzyma i kryje zaczerwienia. długotrwale matuje i nadaje skórze blasku.
    był to jeden z moich pierwszych podkładów i do tej pory się go trzymam, gorąco polecam

Używam tego produktu od: trzech bądź czterech lat
    Ilość zużytych opakowań: baaaardzo wiele stosuję go od końcówki gimnazjum kiedy zaczął mi się trądzik

Chcesz pochwalić flamingos_fun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny uwagi podkład
  • Niestety, gdy nagle sobie uświadomiłam, że mój najukochańszy podkład Revlon Colorstay stał się bezużytecznym tynkiem po nieszczęsnej reformulacji musiałam znaleźć jego zastępcę...
    Po przebiciu się przez L'oreal i Bourjais postanowiłam sięgnąć po ten niepozorny podkład. Jakie wrażenia?

+ podkład jest niesamowicie lekki. Nie zapycha, co w moim przypadku jest prawdziwym fenomenem
    + jego trwałość jest zadowalająco, u mnie to plus minus 6h, bez pudru
    + jest bardzo wydajny, a cena nie przeraża, tym bardziej, że często znajduje się w promocjach
    + bardzo ładnie kryje. Wystarczy jedna warstwa, ew. 2 i skóra naprawdę wygląda świetnie
    + ładnie wyrównuje buzię, daje jej bardzo zdrowy i naturalny wygląd

Podkłady te mają jednak jedną obrzydliwą wadę... CIEMNIEJĄ i BARDZO ciężko dobrać odpowiedni kolor dla siebie.
    Na początku używałam nr 105 soft beige, jednak kolor ten był lekko za ciemny, a po godzinie... stawał się pomarańczowy.
    Zamieniłam go na nr 102 pastelle i kolor ten jest dla mnie idealny, naturalny beż bez żadnych odcieni różu czy pomarańczu. Troszkę ciemnieje, ale jest to niezauważalne i kolor jest dalej naturalny.

Chcesz pochwalić Blabla_pla2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor ciemnieje
  • za cenę 35 zł jeszcze go przeboleje, ale gdybym kupiła za 50 zł to totalna porażka. Chodzi mi o jego kolorystyke, mam kolor pastelle, który był najjasniejszy na półkach rosmanna, więc myślałam, że będzie ok. Okazało się, że kolor jest za ciemny, przypomina pomarańczowy albo marchewkowy czy brzoskwiniowy. Koleżanka mi mówi, że wyglądam jak solara . Po samym nałożeniu wydaje sie spoko, że niby kolor mojej skóry, ale kiedy zasycha to ciemnieje i robi się pomaranczowy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić adagoddie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gimnastyka
  • Kiedyś mi odpowiadał, ale teraz dostrzegam potrzebę zakupu czegoś lepszego. Podklad generalnie jest ok jak za te cenę. Jest delikatny, kryje średnie niedoskonałości, nadaje się do makijażu no make up.

+Przyjemna konsystencja do nakładania palcami
    +Dobra wydajność (Tubka starcza mi na ok 1.5 roku , nie maluje się codziennie)
    +Jest inteligentny, dopasowuje się do koloru skory
    +Można go ładnie zebrać, przemodelowac w czasie nakładania, nie ma efektu zastygania
    +Łatwo się zmywa

+\- trzeba uważać z ilością, zbyt duża ilośc powoduje efekt tynku na twarzy
    +\- jedynie otula twarz, nadaje jej ładnego kolorytu, odswieza, zapewnia krycie malym i srednim niedoskonalosciom
    +\- wzglednie współpracuje z sucha skóra (widać rolki na twarzy, ale po nałożeniu i wtarciu kremu nawilazajego można je ukryć)

- powoduje wypryski
    - nie nadaje sie na wielkie wyjscia / makijaż pięknie wyglada 4 godziny, a potem podklad znika

Ilość zużytych opakowań: Jedno pełne zużyte, drugie pełne w polowie

Chcesz pochwalić besciara za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Plusy:
    *całkiem nieźle kryje, zwłaszcza na zdjęciach i na filmach cera wygląda świetnie
    *lekki, nie zapycha
    *trwałość wystarczająca, kilka godzin, wiadomo że żaden makijaż nie wytrzyma od rana do późnego wieczora, więc tu zastrzeżeń nie mam
    *wygodne opakowanie, dobrze się dozuje
    Minusy:
    *kolor 101 strażnie różowy, wyglądałam jak świnka, 102 za to strasznie pomarańczowy na mojej buzi
    *podkreśla suche skórki

Był to mój pierwszy podkład, zakupiony na studniówkę Byłam mu wierna przez kilka lat, ale to głównie z obawy przed czymś nowym, potem okazało się, że w porównaniu z innymi wychodzi całkiem słabo. Główną jego wadą są jednak te kolory, zwłascza świński róż. Raczej nie wrócę do niego.

Używam tego produktu od: ok 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Podkład zakupiłam z chęcią nabycia czegoś co nie stworzy efektu maski, będzie się trzymać przez cały dzień na uczelni i ukryje drobne niedoskonałości.

Plusy:
    -dobrze kryje, można budować stopień krycia, od naturalnego po baby doll
    -maskuje niedoskonałości i cienie pod oczami, korektory nie są już potrzebne
    -trzyma się, u mnie w nienaruszonym stanie nawet do 8 godzin
    -nie wysusza, może nawet lekko nawilża
    -ukrywa rozszerzone pory
    -jest wydajny
    -nie roluje się
    -nie zapycha
    -wygodne opakowanie, podkład nie wylewa się, łatwo wycisnąć odpowiednią ilość

Odejmuję pół gwiazdki za to że:
    -odrobinę ciemnieje, zarówno po nałożeniu wcześniej kremu, czy bazy, lub na samą cerę i tak ciemnieje chociaż po zmianie kremu do twarzy nie zauważyłam już tego zjawiska więc może to kwestia bazy
    -podkład mógłby być odrobinę mniej gęsty

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić mystere357 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry
  • Obecnie jest to mój stały podkład, ponieważ zadowala mnie jego bardzo dobre krycie, a zarazem nie tworzenie efektu "maski". Może nie zachwyca zapachem, opakowaniem czy konsystencją, ale jest to po prostu bardzo dobry podkład spełniający moje najważniejsze oczekiwania: krycie, ładne łączenie się zarówno ze skórą jak i z pozostałymi kosmetykami i nie tworzenie efektu "maski" -oczywiście trzeba uważać, żeby nie nałożyć go zbyt dużo, ale dzięki temu jest wydajny, ponieważ wystarcza niewielka jego ilość.

PLUSY:
    -przede wszystkim krycie
    -nie obciąża skóry i nie tworzy efektu "maski"
    -ładnie dopasowuje się do koloru skóry, dając naturalny efekt
    -ładne, ciepłe kolory
    -dobrze się rozprowadza
    -bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość produktu do pomalowania całej twarzy
    -idealny dla skóry z problemami: przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, nierównościami skóry, cieniami pod oczami

MINUSY:
    -nie nadaje się do skóry tłustej (ja mając skórę mieszaną mam przy tym podkładzie problem ze świecącym się czołem, którego podkład nie matuje, a wręcz jeszcze bardziej błyszczy)
    -dla niektórych może okazać się zbyt ciężki
    -szybko się "ściera", dlatego po kilku godzinach trzeba ratować makijaż pudrem

W Mojej ocenie produkt jest wart swojej ceny.

Chcesz pochwalić Twiggy182 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwały, kryjący, ale nie lekki
  • Używam tego podkładu od 5 lat. Był to mój pierwszy podkład i przez pierwsze 2 lata używałam go codziennie. Po tem przestałam się malowac tak intensywnie i podkład okazał się za ciężki. Do dnia dzisiejszego uzywam go doraźnie żeby przykryć czerowne niedoskonałości, poniewaz nie znalazłam dotąd lepszego podkładu tak skutecznie i trwale przykrywającego np stany zapalne na twarzy.

plusy:
    - trwały
    - extra kryjacy
    - łatwo się rozprowadza
    - super wydajny
    - fajna konsystencja

minusy:
    - cieżki- trzeba uważać na efekt maski
    - podczas nierównomiernego nakładania widać kilka odcieni
    - brudzi ubrania

Używam tego produktu od: 5 latIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Minusy:
    - mialam ten podklad wczesniej jakies 3 lata temu i pamietam ze byl niezly, niestety niedawno kupilam 2 opakowanie bo wiem ze mial dobre krycie 2 opakowanie w tym roku okazalo sie totalna porazka chyba sie po prostu zepsuł
    - ciemnieje
    - zostawia plamy na twarzy
    - uwidocznia suche skórki
    - po godzinie zostaja tylko plamy
    - na zime odpada bo powoduje podwojna suchosc i wyglada sie okropnie
    plusy no jakies ma:
    -dobrze kryje
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić izolda41 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój faworyt!
  • Używam odcień 101 już długi czas. Długo szukałam odpowiedniego podkładu, trafiłam na Lasting Performance i przy nim zostałam.

+Cena (w sieci za ok. 25 zł)
    +Szeroka gama kolorów (jest także do jasnych cer, to też skłoniło mnie do kupna)
    +Przyjemna konsystencja
    +Łatwe nakładanie
    +Nie zostawia efektu maski
    +Przyjemny zapach
    +Dostępność
    +Wydajny (jedno opakowanie starcza mi na ponad pół roku)
    +Estetyczne i funkcjonalne opakowanie

-Jedynym minusem jest to, że makijaż trzeba poprawić po jakiś 6-7 godzinach. Być może to wina mojej mieszanej cery, no ale...

Polecam wszystkim ten podkład, jest naprawdę dobry, ośmielę się powiedzieć, że nawet lepszy od swoich droższych konkurentów.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka (naście?)

Chcesz pochwalić laruryssa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry przez pierwsze pięć minut.
  • Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery, dlatego wybrałam najjaśniejszy. Podklad równomiernie nałożyłam, wszystko wydawało się ok. Po kilku minutach wyraźnie mogłam zoabczyc, jak rozprowadzalam podkład po twarzy + efekt maski.
    Chyba oddam go bratowej.

Używam tego produktu od: już nie używam.
    Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

Chcesz pochwalić claustine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Więcej nie kupię
  • Podkład jest raczej ciężki, średnio kryjący.

+ Neutralny zapach
    + Ładne, poręczne opakowanie
    + Rzeczywiście dość długo się utrzymuje

I jak dla mnie, na tym się kończy.

- Ciężko trafić z kolorem (mam cerę w miare jasną, która ładnie się opala i ani na zimę ani na lato nie mogłam znaleźć odpowiedniego odcienia)
    - Zostawia na twarzy maskę
    - Brudzi ubrania

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Rosemary115 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany od ok. 10-ciu lat !!!
  • Mam dość problematyczną cerę, skłonność do przetłuszczania się, przesuszania, wyprysków, zapychania i czego kto chce. Ten podkład sprawdza się w 100 procentach. Poleciła mi go koleżanka jeszcze za czasów starej wersji, lepszej niż obecna, ale wycofanej daaawno temu. Mimo wszystko ta wersja, w porównaniu do "super hitów" jak Revlon ColorStay czy EL Double Wear, jest o niebo lepsza, przynajmniej w moim przypadku. Revlon strasznie zniszczył mi cerę i nabawił zaskórników na ok 8 miesięcy. Ale trzeba przyznać, że krył świetnie. Double Wear dzięki przejsciom z Revlonem nigdy nie odważyłam się użyć na całą twarz. Lasting Performance używam niemal codziennie, na zmianę z BB Dr Jart. Jeśli chodzi o krycie, radzi sobie odrobinkę gorzej niż CS, ale i tak dobrze. Nie zapycha, twarz wygląda naturalnie, nie odcina się od szyi przy doborze odpowiedniego koloru, nie tworzy maski. Ja używam 101 Ivory Beige (teraz już tylko z Allegro) - idealny, bez różów czy pomarańczy. 102 już za ciemny i nie robi takiego wrażenia. Podsumowując, jak narazie nie znalazłam lepszego i nieszczególnie szukam, gdyż ten mi w zupełności wystarczy. Czuję się z nim bardzo pewnie - szczególnie jeśli chodzi o trwałość i krycie (a jest co kryć w moim przypadku). Nie ściera się za szybko, nie wymaga wielkich poprawek w ciągu dnia. Co prawda nie matuje za bardzo, ale przy mojej cerze nie spodziewałam się cudów. I tak radzi sobie świetnie. Polecam, po dobraniu odpowiedniego odcienia potrawi wiele zdziałać.

Używam tego produktu od: ok. 10-ciu lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo, straciłam rachubę

Chcesz pochwalić GinaG za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tą chwilę prawie najlepszy !
  • Świetny puder! Po rekomendacjach przeczytanych na tej stronie postanowiłam kupić .. i nie żałuje ! Do tej pory na wielkie wyjścia używałam Revlon ColorStay. Zdecydowanie odkładam Revlon i używam nowego nabytku. Świetne krycie, skóra idealnie matowa, równe wykończenie. Bardzo przystępna konsystencja daje możliwość równomiernego nałożenia produktu. Zapach dość dziwny ale mi nie przeszkadza ! Opakowanie wygodne w użyciu! Mój KWC ale zaraz po Soraya HD! Ponieważ Soraya daje efekt bardzo naturalny to MAX Factor widać na twarzy, ale używam go dlatego na większe wyjścia ! Gdzie potrzebne jest większe krycie i długotrwałość

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Produkt jest bardzo dobry, lekki, nie zapycha porów, nie daje efektu maski. Szeroka gama odcieni daje możliwość dopasowania nawet bardzo dużym bladziochom takim jak ja

Chcesz pochwalić ivoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej -.-
  • -kosmetyku:
    -tworzy efekt maski
    -nie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry
    -nie nawilża, skóra wygląda wręcz na "chorą"
    -kolory bardzo dziwne, takie niestandardowe
    -jak to nie brudzi ubrań, robi to jak większość podkładów, tutaj obietnica producenta jest wręcz śmieszna
    -dziwny zapach
    -cena absolutnie nie idzie w parze z jakością
    Po prostu nie, nigdy więcej. Gdybym mogła dałabym mu 0.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić sysa09 za czytelną i pomocną recenzję?