Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Dobre krycie
  • Bardzo dobre krycie, podkład też genialny, jedynym minusem jest gama odcieni i to że fluid potwornie ciemnieje na twarzy.
    Max Factor ma okropną gamę odcieni. Ja mam bardzo jasną karnacje i pomimo ze uwazam ze Max Factor ma najlepsze kosmetyki nie moge ich uzywac.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalialaura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam ideał
  • Nareszcie znalazłam podkład dla siebie po wielu próbach i eksperymentach z przeróżnymi markami. Do zakupu zachęciły mnie pozytywne recenzje zamieszczone tutaj. Nieco bez przekonania postanowiłam po niego sięgnąć. A tu tak miłe zaskoczenie! Mimo usilnych prób, nie udało mi się znaleźć żadnej, choćby najmniejszej wady.

A plusy to:
    - w duecie z sypkim pudrem z Inglota niesamowicie matuje moją twarz - i bynajmniej nie jest to płaski mat;
    - dobrze kryje niedoskonałości, choć nie mam ich zbyt wiele;
    - długo utrzymuje się na twarzy;
    - skóra wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski;
    - jest bardzo wydajny i łatwo się go nakłada;
    - opakowanie bardzo wygodne;
    - znalazłam kolor idealny dla mojego odcienia cery;
    - nie ma mowy o podkreślaniu suchych skórek, z czym miewałam problemy przy niektórych podkładach;

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kasidy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Po pozytywnych opiniach jakich naczytałam się na wizażu postanowiłam kupić ten podkład, od którego oczekiwałam przede wszystkim porządnego krycia i aby nie brudził ubrań.
    Poniewaz muszę chodzic do pracy w koszulach, to dla mnie wielkim komfotem jest fakt ze podkład nie bedzie brudził i tu sie nie zawiodłam.
    Ale to chyba jedyny plus.
    Podład niestety kiepsko kryje, musiałam nałożyc dwie warstwy zeby ukrył moje niespodzianki na twarzy. Na twarzy ukrzymał sie 6h. Opakowanie srednie jak za taka cene.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 aplikacja

Chcesz pochwalić beybe_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go
  • Mój kwc.
    Przede wszystkim
    +fajna konsystencja
    +wydajny
    + duża paleta odcieni (jasnych)
    +nie tworzy maski
    + nie waży się na buzi w ciągu dnia

minusy:
    cena... ale poluję na promocję

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić malfffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezly
  • Fajna konsystencja,dobrze kryje.Nie ściera sie za szybko,nie brudzi ubrań.Ma ciekawe odcienie,nie zolknie.Generalnie ok zwłaszcza jeśli można go zakupić w promocyjnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • przede wszystkim miałam zły odcień. pani w drogerii pomagała mi przy wyborze, ale dała mi co najmniej dwa odcienie za ciemny. z początku starałam się nakładać go jak najcieńszą warstewką, dzięki czemu nie widać było tak bardzo, że jest zbyt ciemny, ale niestety podkład sam ciemniał z czasem, tak więc wracając do domu byłam jeszcze ciemniejsza.
    ogromny plus za to, że wygląda ładnie, nie tworzy efektu maski, dobrze się rozprowadza, i wytrzymuje bez niczego cały dzień na buzi.
    w każdym razie oddałam koleżance, dla której tej odcień jest idealny.

Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić anioue za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • PLUSY:
    podkład dobrze się rozprowadza, ma fajną konsystencję, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, dosyć długo utrzymuje się na twarzy, nie zmienia koloru po nałożeniu na skórę ( nie zauważyłam aby mocno ciemniał pod wpływem utleniania ) , nie zatyka porów i nie szkodzi mojej skórze w żaden sposób, nie wysusza jej. Podkład jest wydajny, opakowanie bez zarzutu, całkiem wygodne w użytkowaniu i dozowaniu ilości podkładu.

MINUSY:
    nie daje efektu matowienia, po kilku godzinach od nałożenia moja skóra zaczyna się trochę świecić

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić aronijka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład.
  • Producent spełnia moje wymagania.
    Plusy:
    + ma fajną konsystencję,
    + wydajny,
    + bardzo dobrze kryje niedoskonałości,
    + odcień Pastelle (102) bardzo dobrze dopasował się do koloru mojej cery.
    Minusy:
    - cena - w Rossmannie kupiłam za 49.99 zł.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić _Callisto_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam 100
  • To nie jest dobry podkład dla jasnej cery. Najjaśniejszy odcień (100 - fair), często polecany w internecie, po wyschnięciu zmienia barwę na łososiową. Zdjęcie w załączniku.

Poza tym, to naprawdę dobrze kryjący podkład. Lepiej używać w mniejszych ilościach, ale w razie potrzeby może zastąpić korektor.

Mimo swoich zalet, dla osoby o jasnej cerze szukającej czegoś dla siebie, Lasting Performance to strata pieniędzy, wbrew temu co niektórzy mówią i jak #100 jest reklamowany. Polecam poszukać innych marek

Używam tego produktu od: kilku miesięcy regularnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno, zużyte w większości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić temeraire za czytelną i pomocną recenzję?
  • musiałam spróbować...
  • Byłam w trakcie poszukiwań podkładu idealnego, postanowiłam zatem wypróbować również Lasting Performance. Przyczyniły się do tego pozytywne opinie na wizaż.pl, a także moja koleżanka wychwalająca ten podkład pod niebiosa... Ale niestety ja już w trakcie kupna natrafiłam na spory problem, nie potrafiłam wybrać dla siebie odpowiedniego odcienia... Kolorystyka absolutnie nie trafia w mój odcień cery, ale wybrałam ostatecznie Pastelle mając nadzieję, że podkład ładnie wtopi się w skórę. Podczas nakładania byłam zadowolona z konsystencji, aplikator również na plus, wydawało się, że podkład ładnie komponuje się na skórze, jednak po chwili... podkład zrobił się strasznie ciemny, czułam "ciężkość" na twarzy, kolor absolutnie odstawał od mojego naturalnego odcienia skóry. Postanowiłam jednak, że zobaczę jak się ogółem sprawuje na skórze, dlatego też nałożyłam sporą ilość na szyję, była zima, więc szal czy też chusta pomogły mi zakamuflować niedociągnięcia... Zaletą produktu jest jego w miarę dobre krycie i matowe wykończenie, które u mnie nie utrzymuje się jednak zbyt długo. Niestety, nie wiem czy to z racji niedopasowanego koloru, ale czułam ciężkość na twarzy, tj. czułam, że jestem wysmarowana jakąś papką. Niestety podkład nie dla mnie... Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: zero, leży w szufladzie...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij