Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• czasem tak, czasem nie...
  • Podkład na mojej skórze zachowuje się dziwnie - raz jest w porządku, za drugim razem warzy się i złazi paskudnie. Kolor 105 - cóż. W miesiącach zimowo-jesiennych jest ok. Aaaale.. ciemnieje albo robi się pomarańczka. Tyle, że też nie zawsze.
    Konsystencja podkładu jest ok, ale z drugiej strony nie kryje do końca niedoskonałości.
    To, co mogę mu zarzucić to to, że po jego nałożeniu twarz jest płasko matowa, a ja tego nie znoszę. Druga rzecz, dość kontrowersyjna w przypadku tego podkładu - trwałość... Noo raczej słabo z tą trwałością. I z tego co pamiętam kiedy stosowałam w zimie to brudził ubrania...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aloszka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • póki co najlepszy
  • Z wszystkich podkładów, które do tej pory używałam, te jest najlepszy. Kryje moje niedoskonałości, a mam sporo przebarwień i popękanych naczynek.Wytrzymuje na twarzy całkiem długo w porównaniu do innych, choć mógłby dłużej. Plusem jest to, że nie ciemnieje na mojej twarzy. Cena też jest w porządku.

Chciałam wypróbować coś innego, ale za każdym razem do niego wracam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale sporo

Chcesz pochwalić kingulina89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • efekt maski
  • Podkład ten to zdecydowanie nietrafiony zakup. Od dawna używam innego podkładu z max factor, który spełnia moje oczekiwania, jednak postanowiłam poszukać innego, bardziej kryjącego. Ten jednak jak dla mnie kryje baardzo słabo, podkreśla skórki,a na twarzy tworzy bardzo nieprzyjemny efekt maski (pomimo tego, że nie kryje). Użyłam go raz, okropne doświadczenie, miałam ochotę pobiec i go zmyć z twarzy. Do tego niesamowicie utlenia się, po półgodzinie kolor zdecydowanie ściemniał, a ja wyglądałam strasznie tandetnie. Jeszcze nie wiem co zrobię z całym opakowaniem, być może wyląduje w koszu.

Używam tego produktu od: 1 dnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić zaz21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Nie nadaje się w zasadzie do niczego Dodaje ode mnie w ocenie (aż) 0,5 gwiazdki bo to minimalna ilość którą mogę mu dać. Kolory masakrycznie ciemne (u mnie w drogerii najjaśniejszy to 102 pastelle), które w dodatku okropnie ciemnieją. Absolutnie nie wart swojej ceny, nawet na mega promocji. Maże się, brudzi ubrania, krótko się utrzymuje, nie matuje cery, nie kryje praktycznie nic. W mojej ocenie nie nadaje się praktycznie do niczego.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre krycie
  • Bardzo dobre krycie, podkład też genialny, jedynym minusem jest gama odcieni i to że fluid potwornie ciemnieje na twarzy.
    Max Factor ma okropną gamę odcieni. Ja mam bardzo jasną karnacje i pomimo ze uwazam ze Max Factor ma najlepsze kosmetyki nie moge ich uzywac.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalialaura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie znalazłam ideał
  • Nareszcie znalazłam podkład dla siebie po wielu próbach i eksperymentach z przeróżnymi markami. Do zakupu zachęciły mnie pozytywne recenzje zamieszczone tutaj. Nieco bez przekonania postanowiłam po niego sięgnąć. A tu tak miłe zaskoczenie! Mimo usilnych prób, nie udało mi się znaleźć żadnej, choćby najmniejszej wady.

A plusy to:
    - w duecie z sypkim pudrem z Inglota niesamowicie matuje moją twarz - i bynajmniej nie jest to płaski mat;
    - dobrze kryje niedoskonałości, choć nie mam ich zbyt wiele;
    - długo utrzymuje się na twarzy;
    - skóra wygląda naturalnie, nie tworzy efektu maski;
    - jest bardzo wydajny i łatwo się go nakłada;
    - opakowanie bardzo wygodne;
    - znalazłam kolor idealny dla mojego odcienia cery;
    - nie ma mowy o podkreślaniu suchych skórek, z czym miewałam problemy przy niektórych podkładach;

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kasidy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Po pozytywnych opiniach jakich naczytałam się na wizażu postanowiłam kupić ten podkład, od którego oczekiwałam przede wszystkim porządnego krycia i aby nie brudził ubrań.
    Poniewaz muszę chodzic do pracy w koszulach, to dla mnie wielkim komfotem jest fakt ze podkład nie bedzie brudził i tu sie nie zawiodłam.
    Ale to chyba jedyny plus.
    Podład niestety kiepsko kryje, musiałam nałożyc dwie warstwy zeby ukrył moje niespodzianki na twarzy. Na twarzy ukrzymał sie 6h. Opakowanie srednie jak za taka cene.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 aplikacja

Chcesz pochwalić beybe_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam go
  • Mój kwc.
    Przede wszystkim
    +fajna konsystencja
    +wydajny
    + duża paleta odcieni (jasnych)
    +nie tworzy maski
    + nie waży się na buzi w ciągu dnia

minusy:
    cena... ale poluję na promocję

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić malfffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezly
  • Fajna konsystencja,dobrze kryje.Nie ściera sie za szybko,nie brudzi ubrań.Ma ciekawe odcienie,nie zolknie.Generalnie ok zwłaszcza jeśli można go zakupić w promocyjnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla każdego
  • przede wszystkim miałam zły odcień. pani w drogerii pomagała mi przy wyborze, ale dała mi co najmniej dwa odcienie za ciemny. z początku starałam się nakładać go jak najcieńszą warstewką, dzięki czemu nie widać było tak bardzo, że jest zbyt ciemny, ale niestety podkład sam ciemniał z czasem, tak więc wracając do domu byłam jeszcze ciemniejsza.
    ogromny plus za to, że wygląda ładnie, nie tworzy efektu maski, dobrze się rozprowadza, i wytrzymuje bez niczego cały dzień na buzi.
    w każdym razie oddałam koleżance, dla której tej odcień jest idealny.

Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Chcesz pochwalić anioue za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij