Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Nie lekka formuła
  • Lekka formuła?? Nie zgodzę się z tym.

Podkład rzeczywiście dośc długo się trzyma i dobrze matowi skórę, więc nadaje się dla dziewczyn z tłustą cerą, ale u mnie po nałożeniu wyglądałam jak stara pudernica.
    Podkład nie wtapiał się w skórę i niedługo po aplikacji ciemniał, tworząc w moim przypadku dużą przepaść między szyją. Tak więc na lato zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: Uzywałam
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Mój Hit ! Zazwyczaj używam koloru 101 a w lecie gdy skóra jest już muśnięta słońcem 105
    Plusów ma wiele, m.in.:
    + świetnie się trzyma
    + nie zatyka porów
    + pięknie matuje i wyrównuje koloryt skóry
    + dość dobrze rozprowadza się dłońmi
    + nie powoduje efektu maski i nie tworzy smug
    + ma lekką konsystencję
    + nie spływa

Jak dla mnie idealny… Najlepszy jaki do tej pory miałam. Minusikiem może być opakowanie, fuid nie spływa do końca

Używam tego produktu od: 2-3lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka i w trakcie kolejnego

Chcesz pochwalić truskawatruski za czytelną i pomocną recenzję?
  • dno
  • Myślałam ,że firma mówi sama za siebie i zaryzykowałam.Kupiłam ta okropną maz.Kazdemu odradzam.Nie tyle ,że po pół h ciemnieje....U mnie juz po 5 minutach twarz zaczeła robić sie nieprzyjemnie sciągnieta i przybrała kolor różowego w pomieszaniu z pomarańczą...
    Szczerze to nie wiem czy da sie to z czyms wymieszac by nadawało sie do stosowania.Chyba ten produkt pojdzie do kosza.

Mój odcien 102 pastelle:
    +dobre krycie

-kolor koszmarny.pomimo ,że na poczatku wydawało sie ,że odcien idealnie mi przypasuje okazał sie koszmarem juz po 5 do 10 minut
    -ściaga twarz robiac nieprzyjemna skorupe
    -po 10 minutach wyglada to jakbym nalozyla podklad za 5 zl z bazarku a nie renomowany fluid znanej firmy
    -koszt wrecz smieszny za taka papke na twarzy

Używam tego produktu od: 1dnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Margit84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry
  • Świetny dla osób z jasną karnacją, nie zauważyłam żeby u mnie ciemniał. Wygodne, wydajne opakowanie, które zawsze można rozciąć gdy na czas nie kupimy nowego kosmetyku. Nie ma drażniącego zapachu, konsystencja jest tłusta, nie wysusza skóry ale i nie natłuszcza nadmiernie - jest dobry do cery normalnej jak i suchej. Szybko zasycha, dlatego należy go nakłądać od razu po wyciśnięciu z tubki, nie brudzi ubrań (kołnierze kurtek, szaliki). Kupuję regularnie, dobieram odcień w zależności od pory roku, mam jasną cerę i nie odpowiadają mi"pomarańczowe" podkłady. Zimą stosuję 101, natomiast latem ciemniejszy. Zawsze miałam kłopot z doborem podkładu niewidzialnego - ten niemalże takim jest

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić smynia5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba zostanę mu wierna
  • Ten podklad bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl. ładnie kryje, chociaz uzywalam podkladów ktore byly z tym troszeczke lepsze, ale co za tym idzie o wiele bardziej ciezkie, raczej nie nadajace sie na co dzien. Uwazam, ze lasting performance jest idealny na zime, nie jest zbyt ciezki, ale w moim przypadku zakrywa zaczerwienienia i niespodzianki.
    Polecam kupic kolor nieco jasniejszy od swojej cery, bo ciemnieje.
    Ładnie utrzymuje sie na twarzy, jestem naprawde zadowolona z wygladu mojej buzi po kilku godzinach od nalozenia. Twarz wyglada naturalnie, nie tworzy maski.
    Mysle, ze dobrze sprawdzi sie na wieczor czy jakies wieksze wyjscie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić villemi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład prawie idealny
  • Podkładu lasting performance firmy Max-Factor moja mama używa już bardzo długo i to właśnie dzięki niej zaczęłam używać go i ja.

Jest trudny do rozprowadzenia, bardzo szybko zasycha i "wtapia" się w skórę, przez co łatwo zrobić nim plamy na twarzy. Polecam rozprowadzać go gąbką albo pędzlem, dłońmi idzie mi znacznie trudniej. Pomijając rozprowadzenie, podkład naprawdę świetnie wygląda na buzi. Niemalże "wtapia" się w skórę, matuje, wyrównuje koloryt i nadaje twarzy świeży wygląd, nie powodując efektu maski.

Używam go od lat, nie jestem w stanie powiedzieć, ile opakowań zużyłam, na pewno powyżej dwudziestu.

Testuje wiele podkładów, ale zawsze mam w kosmetyczce ten, wciąż do niego wracam i zdecydowanie uważam go za mój must-have.

Używam tego produktu od: 3,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, nie jestem w stanie zliczyć

Chcesz pochwalić lady_michelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Ten podkład niesamowicie ciemnieje. To jego największa wada. Jest długotrwały i wyglądałby ładnie na buzi gdyby nie to, że tak ciemnieje. Jednak daję 3 gwiazdki, bo gdy zmieszam go z podkładem Revlon Colorstay, ( moj odcien to 150 buff) jest w miarę znośny.
    Nie jest najgorszy, ale więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić Ari3la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Ogólnie podkład spisywał się dobrze gdyby nie jeden minus, który skreślił go u mnie całkowicie.
    Dobrze się rozprowadza, długo się utrzymuje, ładnie kryje ale....
    No właśnie jest jedno ale. Kupiłam go w odcieniu 105 soft beige. Odcień był idealny, Po nałożeniu podkładu i wykonturowaniu twarzy buzia wyglądała pięknie i świeżo. Niestety kiedy wróciłam z kilkugodzinnego spaceru i spojrzałam w lustro to się przeraziłam. Podkład tak ściemniał, że moja twarz wyglądał jak pomarańcza. Byłam przygotowana na to, że podkład może się utlenić, ale to była gruba przesada. Zastanawiałam się jaki ubaw musieli mieć ludzie, którzy spotkali mnie tamtego dnia :P

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić jusssi_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślałam, że znalazłam podkład idealny
  • Kupiłam ten podkład w wakacje. Po pierwszym nałożeniu byłam zachwycona - fajnie krył, miał konsystencję kremową, którą lubię i bardzo ładnie wyglądał po nałożeniu.

A potem poszłam do pracy. Od nałożenia makijażu do spojrzenia w lusterko w pracy minęły jakieś dwie godziny. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania - mimo najjaśniejszego odcienia moja twarz stała się dosłownie POMARAŃCZOWA. Widoczne były każde smugi palców, a szyja mimo opalenizny była w porównaniu z twarzą całkowicie biała.

Jedynym plusem było to, że całkiem dobrze trzymał się na tłustej cerze nawet w upały.

Zaczęłam go mieszać z innymi, jaśniejszymi fluidami, ale pomarańczowe plamy wciąż dominowały.

Gdyby nie dramatycznie ciemnienie na twarzy i widoczne po godzinie każde pociągnięcie pędzla czy palca to byłby całkiem niezły.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić natiii92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny podkład
  • Miałam okazję kupić ten podkład po atrakcyjnej cenie. Pani w drogerii polecała go jako kryjący i nie podkreślający suchych skórek oraz lepszy niż Astor Skin Match który dotychczas używałam. Muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona, ponieważ kryje on o wiele lepiej niż Astor, skóra wygląda po nim bardzo ładnie, a jeśli nałożę na niego puder Max Facotr wygląda jeszcze lepiej Co do utrzymywania się na skórze to dobrze utrzymuje się gdy jestem na uczelni, czyli jakieś 6-7 godzin.
    Plusy:
    dobrze kryje
    nie podkreśla suchych skórek
    dobrze się rozprowadza
    jest dosyć trwały
    nie tworzy efektu maski

minusy:
    jest mniej wydajny niż np. Astor, ponieważ starczył mi na o wiele krócej

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić RiO95 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij