Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Pozytwyna
  • Mój ideał
    Pokład jest bardzo kryjący i długo utrzymuje się na twarzy. Zakrywa niedoskonałości, wyrównuje koloryt, ale nie tworzy efektu maski. Jest wydajny, jedno opakowanie wystarczyło mi na 5 miesięcy przy codziennym używaniu.
    Efekt matowej cery nie utrzymuję się jednak długo. To jedyny minus tego produktu. Jednak przy użyciu pudru, wszystko wygląda perfekcyjnie

Chcesz pochwalić dulcex3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować i się przekonać
  • Super podkład
    używam numeru 109 (natural bronze) i jestem zachwycona, więc polecam
    - podkład ma świetną konsystencję,
    - dobrze kryje niedoskonałości cery,
    - równo się rozprowadza,
    - nie pozostawia smug,
    - ma neutralny zapach,
    - nie brudzi ubrań

Ilość zużytych opakowań: ok 3 opakowań

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jak dla mnie najlepszy podkład do cery mieszanej z tej półki cenowej. Dla mnie ma same zalety:
    -długo się utrzymuje
    -matuje skórę w świecących miejscach
    -nie wysusza
    -bardzo dobre krycie bez efektu sztucznej maski
    -maskuje drobne wypryski i zaczerwienienia
    -dobrze i łatwo się rozprowadza, ja robię to rękoma, tak jakbym wsmarowywała krem
    -jest wydajny
    -prawie niewyczuwalny zapach
    -fajne opakowanie
    -przystępna cena

Chcesz pochwalić iziu84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • + dobre krycie
    \n+ wygodna aplikacja
    \n
    \n- najjaśniejszy odcień jest za ciemny dla mnie
    \n- bardzo ciemnieje na skórze i nadaje pomarańczowy odcień
    \n-nierówno schodzi pozostawiając plamy
    \n- miałam wrażenie, że moja skóra jest napięta i sucha
    \n-uwidacznia drobne zmarszczki
    \n

Chcesz pochwalić Kseneczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • nie potrzebnie wydane pieniadze... Kupiłam najjasniejszy odcień, który po aplikacji po upływie pol godziny dosyć mocno ściemniał... maly plusik za krycie ale szybko sie ściera tworząc na twarzy plamy... nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: dwie aplikacje

Chcesz pochwalić daliaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zawsze gości w mojej kosmetyczce- jednak ideałem nigdy nie był i nie będzie. Poprostu dobry podkład- który nie tworzy efektu machy. Nie pokocha go, żadna tapeciara.
    Ja cenie sobie dyskretne, delikatne podkłady- jednak nie jest idealny bo producent obiecuje, że podklad nie brudzi ubrań- to jakaś kpina- no i malując się rano wyglądam pięknie a o godzinie 16 wyglądam jakbym pomalowala się o 4 tony cemniejszym od mojej skóry podkładem, ale jeśli nie wybywam na długo to przez te kilka godzin wygląda wspaniale- szkoda naprawdę szkoda, że tak się psuje po kilku godzinach- jednym słowem podkład na godziny jest ideałem a po uplywie tego czasu zmienia się w koszmar.-

Ilość zużytych opakowań: może pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Mam cerę mieszaną, niedoskonałości pojawiają się sporadycznie.
    Podkład (kolor light beige) dobrze się rozprowadza, ładnie, naturalnie wygląda na buzi, nie zapycha, lubię go ale....
    1. ciemnieje po kilku godzinach
    2. nie jest długotrwały jak obiecuje producent
    3. nie matuje - konieczne są poprawki w ciagu dnia

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wioluś25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobry, gdyby nie ta jedna wada
  • Podkład całkiem ok. Ładnie kryje, dobrze się rozprowadza i nie tworzy efektu maski. Jednak największym minusem jest to, że trzyma się ok.3-4 h, a potem niestety zmienia kolor. Mam odcien 105 Soft Beige, który jest idealny do koloru mojej cery. Potrzebny mi podkład, który utrzyma się cały dzień (min.7 h), a ten niestety nie spełnia moich oczekiwań.

Podsumowując:

+całkiem ładne krycie, moje niedoskonałości nie są tak widoczne
    +jasne odcienie w gamie kolorystycznej
    +neutralny zapach
    +nie zapycha
    +nie tworzy efektu maski
    +ładnie się rozprowadza
    +fajna konsystencja

-krótko się trzyma
    -po ok.4 godzinach zmienia kolor (moja twarz przybiera jakieś dziwne odcienie, ni to róż, ni pomarańcz)
    -cena (kupiłam go w Rossmanie w promocji za 35 zł, ale nawet to jest wygórowana cena. Znam lepsze podkłady, które kosztują tyle samo w normalnej cenie)

Podkład całkiem fajny, ale nie do nałożenia na cały dzień. Niestety przez jego krótką trwałość nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić MyLifeAsJulie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Dziwny podkład. Ładnie kryje bardzo drobne krostki i nieduże zaczerwienienie. Przy pojawieniu się ciut większego problemu (jak maleńki pryszcz) niezbędny jest korektor. Mam jednak wrażenie, że kiedy się zaczerwienię (np. z gorąca, co jest normalne przy mojej cerze), przebija się ta czerwień przez pokład bardzo wyraźnie i jest gorzej niż bez makijażu.

Pierwszy raz użyłam tego podkładu jednorazowo latem na wesele i rzeczywiście na bazie do makijażu wytrzymał długo, ok. 10-11 godzin. Wyglądał bardzo ładnie, ale też tamtego dnia moja skóra była dobrze nawilżona i opalona.

Postanowiłam kupić do codziennego stosowania jakoś w październiku i tutaj problem... Po pierwsze - często ciemnieje o ok. ton. Czasami kolor się nie zmienia, nie wiem od czego to zależy, ktoś wie? Mam dość jasną cerę, ale też nie białą, kupiłam odcień 101 (najjaśniejszy jaki znalazłam w drogeriach), a i tak jest zbyt ciemny. Poza tym, mimo że bardzo dobrze wyrównuje koloryt cery, to jest to kolor niezdrowy, jakiś szarawy, moja twarz wygląda na chorą, trochę tak jakbym nie spała całą noc. Bardzo duży minus. Do tego pot czy zwykła woda powodują plamy.

Wymaga bardzo dobrze nawilżonej skóry i zdrowej samej z siebie. Nie sprawdza się przy skórze lekko przesuszonej - lepi się, ciężko się go wtedy rozprowadza (a zawsze używam kremu, próbowałam różnych, żeby sprawdzić czy to na pewno wina podkładu). Przynajmniej u mnie tak to działa.

Konsystencja w porządku, nie spływa, przy nawilżonej skórze łatwo się rozprowadza. Opakowanie wygodne, można przeciąć i wydobyć resztki kosmetyku. Zapach chemiczny. Któregoś dnia mąż mnie zapytał ile mam makijażu na twarzy, bo pachnie bardzo mocno (a zwykle używam cienkiej warstwy).

Poza tym nie podrażnia, nie podkreśla suchych skórek. Nie ma efektu maski przy cienkiej warstwie, ale jeśli chcemy przykryć krostki/plamki to wymaga warstwy grubszej, a to równa się maska. Skóra się nie świeci. Dobry raczej dla osób ze zdrową cerą, niezbyt jasną. Raczej nie dla cery naczynkowej.

Nie wyrzucę, ale więcej już go nie kupię i mimo że nie ma tragedii, to na rynku dostępne są duuuuużo lepsze podkłady w tej cenie.

Plusy:
    - konsystencja
    - wytrzymałość
    - brak efektu maski przy niezłym zmatowieniu i wyrównaniu koloru cery (ale bez krycia)
    - praktyczne opakowanie

Minusy:
    - niezdrowy kolor (bardzo duży minus)
    - czasami ciemnieje
    - słabe krycie
    - lepi się na twarzy przy niedostatecznym nawilżeniu, przez kwadrans, nie przez cały dzień (ale wiele podkładów może tak reagować)
    - chemiczny zapach
    - mała dostępność jasnych odcieni w drogeriach (100, 101)
    - cena regularna nieadekwatna do jakości

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół opakowania

Chcesz pochwalić CaramelTea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjny!
  • Używam tego podkładu od okolo 3 lat i w zyciu nie zamieniła bym go na inny. Jest wręcz idealny, nie tworzy maski na twarzy, przy czym dobrze kryje. Odcienie idealnie dopoasowane wtapiają sie w twarz. Naprawde polecam, ponieważ wart jest swojej ceny.

Chcesz pochwalić asiad2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij