Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Dla mnie świetny!
  • Jakiś czas temu mój ulubiony podkład z Rimmela uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i spadł na kafelki, a że był w szklanej buteleczce to niewiele z niego zostało. Więc zostałam zmuszona do kupienia czegoś nowego. Coś mnie pokusiło, żeby skorzystać okazji i zmienić podkład. Ale najpierw poprosiłam o próbkę tego właśnie podkładu w Douglasie (szczerze polecam tą metodą, bo dostałam robioną na miejscu próbkę, która spokojnie wystarczyła na tydzień stosowania). I to była miłość od pierwszego nałożenia.

Dla mnie na odpowiednie krycie, cera nabiera ładnego wyglądu, ale nie rzuca się bardzo w oczy. A dla mnie najważniejsze: nie zapycha (mam cerę mieszaną, z ogromną skłonnością do niespodzianek).

Ostatnio przetestowałam go w ekstremalnych warunkach: wytrzymał na twarzy cały dzień, kilkanaście godzin, przy prawie 30-stopniowym upale, a sporo czasu spędziłam w czarnym aucie, w pełnym słońcu, bez klimatyzacji. Ale fakt wspomogłam go bazą silikonową z Dax Cosmetics i fixem z Artdeco. Ale sama byłam zaskoczona trwałością.

Na chwilę obecną nie znam lepszego podkładu. Osobiście kupuję go zawsze w czasie coraz częstszych promocji -40%, wtedy kosztuje 30zł, czyli bardzo dobra jakość, w bardzo przyzwoitej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry podkład
  • Z podkładami i pudrami jest tak, że nie za bardzo lubię testować nowości. Mam cerę dosyć kapryśną, jak już coś się u mnie sprawdzi, to potem kupuję kolejny, i kolejny raz. Ponieważ mój poprzedni super podkład został wycofany, z bólem serca musiałam poszukać czegoś innego i tak padło na Max Factora. I muszę powiedzieć, że był to tak udany zakup, że na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz.

+ Świetne krycie. Powiem szczerze, że chyba jeszcze nie spotkałam tak dobrze kryjącego podkładu. Mam przebarwienia potrądzikowe i jakieś pojedyncze krostki, jednym słowem podkład ma przed sobą bojowe zadanie I ten wywiązuje się z niego na medal. Po użyciu go i wykończeniu pudrem mam twarz gładziutką jak pupcia niemowlaczka
    + Brak efektu maski. Według mnie jest to jednak podkład dla osób z cerą raczej problematyczną, bo mimo wszystko jest dość ciężki, widać, że na twarzy coś mamy. Na pewno nie jest to make up- no make up
    + nie zapycha
    + faktycznie dość długo trzyma się na twarzy
    + nie podkreśla suchych skórek i nie włazi w rozszerzone pory, dopasowuje się do naszej cery
    + dobrze współpracuje z większością kremów
    + wygodne opakowanie, produkt się dobrze dozuje
    + wydajny, wystarczy mała ilość na jeden raz

+/- nie jest to podkład matujący, jednak troszkę matowi skórę
    +/- cena. Jest on dość drogi, jednak z doświadczenia wiem, że podkład za 20 zł nie da u mnie takiego efektu. Jednak warto polować na promocje, wtedy można go złapać za 30 parę złotych. Trzeba też zauważyć, że opakowanie to aż 35 ml (zazwyczaj jest 30).

- minimalnie wysusza
    - ciemnieje na twarzy, dlatego wybierając odcień w drogerii radzę wziąć jaśniejszy niż zwykle albo poczekać aż podkład utleni się na skórze
    - brak bardzo jasnego odcienia. Mam jasną karnację, zazwyczaj używam najjaśniejszych (zimą) lub prawie najjaśniejszych (latem) odcieni. Tutaj musiałam kupić 101 (Ivory Beige), a i tak był dla mnie trochę za ciemny. Dopiero teraz na lato jest w sam raz
    - dostępność. Niby jest wszędzie tam, gdzie są szafy Max Factora, ale akurat te jasne kolory nie wszędzie są dostępne (w wielu miejscach numery zaczynają się od 102).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj Naj Naj!!!
  • Podkład genialny. Mam cerę wrażliwą i zaczerwinioną bez przerwy. Żaden podkład mi tak nie kryje moich niedoskonałości jak ten nie tworząc przy tym efektu maski. Długo trzyma się na twarzy, nie ściera - po całym dniu jak zmywam makijaż to mam jeszcze mnóstwo podkładu na twarzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić NatJus88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre krycie
  • poszukiwania idealnego podkładu ciągną się w nieskończoność, ale jest to jedyny podkład, który kupiłam ponownie. miałam spore problemy z trądzikiem, nierównym opalaniem itd., na te problemy podkład sprawdza się świetnie. dobrze chroni przed słońcem. ma dość gęstą konsystencję, lepiej nakładać go pędzlem, wtedy zużywa się zdecydowanie mniej.
    \nproblem jaki z nim mam, to średnia trwałość. wracając ze szkoły/pracy, trzyma się jedynie tam, gdzie ma na sobie jeszcze róż, bronzer, rozświetlacz. natomiast nos, broda dawno zapomniały, że go miały. mimo, że staram się nie dotykać twarzy rękoma czy ubraniami. może to kwestia niedopasowania do rodzaju mojej cery.
    \nużywam koloru 105, który jest dla mnie idealny na lato i jesień, gdy jestem opalona, później jest już trochę za ciemny. moim zdaniem, w drogeriach typu rossmann, hebe, nie ma wszystkich dostępnych kolorów (w internecie jest więcej jasnych kolorów - 100 101 102).
    \ndobrze miesza się z innymi podkładami np avonu czy bourjois.

Chcesz pochwalić agunekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kryjący
  • Podkład idealnie kryje nie robiąc efektu maski , nie zatyka również porów co jest jego dużym plusem. Szkoda jedynie że ciężko jest znaleźć najjaśniejszy odcień gdyż należą one do ciemnej gamy odcieni. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Hankaaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkałd na jesień / zimę

• Zalety:
    +kryje niedoskonałości
    +matuje skórę
    +nie tworzy efektu maski
    + bardzo wydajny ( od października aż do połowy lutego przy codziennym użyciu )
    + Podkład jest łatwo dostępny
    + nie robi plam

Wady:
    - trwałość mogłaby być dłuższa

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Ania_Rog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład dobrze kryje pomimo swojej lekkiej konsystencji, jest wydajny.Nieźle matuje tak do 4 godzin.Nie tworzy maski na twarzy.Ma wiele odcieni, więc można coś dla siebie znaleźć.Używałam odcienia 100 fair.Zakupiłam go przez internet w drogeriach nie mieli tego odcienia.Byłby nawet ok gdyby nie to, że po ok pół godz od chwili nałożenia go na twarz ciemnieje i to bardzo, dlatego nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 miesiące.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto mieć go w swoich kosmetykach
  • Mam cerę mieszaną. Czasami też wyskakuje mi coś na twarzy, więc od podkładu oczekiwałam dobrego krycia. Przetestowałam sporą ilość fluidów, ale ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Używam koloru 106 natural beige.

Zalety:
    +wyrównuje koloryt skóry
    +kryje niedoskonałości
    +matuje skórę
    +nie tworzy efektu maski
    + wydajny.

Wadą może być jedynie cena. Choć ja myślę, że przy jego wydajności opłaca się go kupić. Często też jest w promocji wtedy ja go odkryłam

Chcesz pochwalić rozowaGlowa27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się.
  • Moja cera - sucha, wrażliwa, skłonna do podrażnień. Jasna karnacja.
    Nie mam problemów z trądzikiem, mój podkład ma wyrównać koloryt, rozświetlić cerę i ukryć ewentualne przebarwienia.

Odcień 102 Pastelle jest dla mnie idealny - idealny był tez dla mojej kuzynki i cioci, więc jest dość uniwersalny i dopasuje się do większości jasnych i średnich odcieni skóry

Krycie - fajne, w zależności od tego ile go nałożymy może być delikatne lub mocne.

Jest to bardzo uniwersalny podkład, myślę że w wielu sytuacjach i dla wielu osób się sprawdza doskonale

Dobrze współpracuje z języczkowym pędzlem EcoTools, jestem bardziej zadowolona niż przy nakładaniu go palcami.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Rocker za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znika z twarzy
  • Mam odcień nr.105.

Zalety:

+bardzo dobre krycie
    +wygodne opakowanie
    +nie tworzy efektu maski
    +dość wydajny

Wady:

-nie jest tak trwały,jak obiecuje producent
    -znika z twarzy po ok. 5 godz,(broda,nos)
    -matuje na krótko

Jak za taką cenę oczekiwałabym lepszego efektu.Zużyję go do końca i szukam dalej czegoś lepszego.

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Pierwszy zakupiony podkład kupiłam w kolorze chyba Ivory Beige 101. Jest to podkład przeznaczony do jasnej cery. Dla mnie po jakimś czasie robił się zbyt różowy, mimo wszystko zużyłam dwa pełne opakowanie.
    Podkład jest łatwo dostępny, jest wydajny, ktoś pisał wcześniej opakowanie można rozciąć i w dalszym ciągu korzystać, ładnie wtapia się w skórę, nie robi plam, równomiernie się go rozprowadza zarówno palcami jak i pędzlem (jeśli pędzlem - krycie jest większe), zapach także mi nie przeszkadza. Irytował mnie tylko ten różowy odcień produktu, dlatego zdecydowałam się podczas promocji Rossmana zakupić kolor Soft Beige 105. Po pierwszym użyciu byłam załamana, bo okazało się, że kolor jest zdecydowanie za ciemny. Jednak po godzinie podkład zamiast ściemnieć idealnie dopasował się do kolorytu mojej skóry. Nie był już za ciemny i przede wszystkim nie był różowy. Choć uwielbiam ten podkład, czuję, że mogę trafić na jeszcze lepszy. Ogólnie serdecznie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Olivva za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak...
  • Niedawno wykończyłam resztki opakowania tego podkładu i mogę spokojnie stwierdzić, że jest to średniej jakości kosmetyk. Na plus mogę ocenić trwałość i konsystencję podkładu. Faktycznie ładnie matuje skórę, pozwala jej oddychać, nie obciąża cery. Nie podrażnił mnie, ani nie zapycha porów. Opakowanie jest dosyć wygodne, praktyczne. Natomiast efekt jest dosyć krótkotrwały, co uważam za istotny minus. Kryje wystarczająco, lecz na krótko. Szybko się ściera i w dodatku trochę się roluje, ciemnieje i trzeba go poprawiać kilka razy w ciągu dnia. Używałam tańszych i lepszych produktów

Używam tego produktu od: grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić blue_rose199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cery mieszanej na zimę/jesień
  • Kupiłam na allegro, cena kusząca opinie również więc czemu nie!

Moja cera na jesień/zimę wymaga czegoś pokroju tego podkładu

+kolor
    +konsystencja
    +wydajność (0k.2miesiące codzienne stosowanie )
    +zapach
    +opakowanie (można rozciąć i korzystać do końca )

Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 na pewno

Chcesz pochwalić LoveBeauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkład ok, ale nie dla mnie.
  • kupiłam go zachecona pozytywnymi opiniami i obietnicą wytrzymałosci. niestety za ciemny odcień. w sklepie wydawał sie ok ale ciemnieje na twarzy. jednak potrzebuje czegoś bardziej matującego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dommor za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA
  • Po firmie Max Factor spodziewałam się znacznie znacznie więcej. Zachęcona pozytywnymi opiniami wzięłam sobie próbkę w Douglasie, dopasowałam odcień 102. Po nałożeniu na krem spoko, wszystko pięknie, po pół godziny byłam już pomarańczowa, z OKROPNYMI pomarańczowymi plamami na twarzy jak po solarce.. Po żadnym podkładzie nie miałam takiego efektu na twarzy. Totalnie się rozczarowałam i dzięki Bogu nie kupiłam podkładu w ciemno. Dodam, że mam cerę tłustą i chciałam zamiennika do Revlona Colorstay(odcień 180), ale to na pewno NIE TO! Pół gwiazki za brak podkreślenia suchych skórek.. Ale po jednym użyciu to wiecie...

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 0, próbka

Chcesz pochwalić Motkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Sądziłam, że kupno podkładu z Max Factor będzie strzałem w dziesiątkę. Grubo się pomyliłam.

Kupiłam najjaśniejszy odcień, zależało mi na dobrym kryciu a kolor wydawał się idealny. Po pierwszej aplikacji efekt wydawał się dobry, do czasu aż podkład ściemniał i zrobił z twarzy brązową maskę x.x

Plusy:
    +wygodne opakowanie
    +ładny efekt matu

Minusy:
    -bardzo, ale to BARDZO ciemnieje na twarzy. Jak ktoś chce kupić to polecam za jasny odcień, żeby potem nie było niespodzianki
    -Krycie pozostawia wiele do życzenia
    -ściera się
    -krótko utrzymuje się na mojej twarzy, może przez to, że mam cerę mieszaną
    -brak filtru uv
    -waży się

+/- zapach, neutralny.

Za taką cenę spodziewałam się czegoś dobrego. Ten podkład równie dobrze mógłby kosztować 5zł, wtedy cena byłaby adekwatna do jakości

Póki co muszę go zużyć, więc mieszam go z kremem mineralnym przeciwsłonecznym i z bazą, wtedy się rozjaśnia i nie ciemnieje tak.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić shitagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Trafiłam na niego przypadkiem, kiedy to mój facefinity , którego kupiłam okazał się zważony, i musiałam go wymienić na coś innego. Pierwsze spostrzeżenie było takie, że bardzo trudno dobrać kolor, a nie jestem raczej typem bladziocha. W ostatczności zdecydowałam się na soft beige, kolor przepięknie stapia się ze skórą, nie mniej jednak ma swoje wady: szybciej niż facefinity znika z buzi, podkreśla suche skórki i ciemnieje na twarzy. Nie jest najgorszy, ale spodziewałam się od max factora czegoś trwalszego.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić taboo202 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobryyy
  • Plusy :
    +krycie naprawde zadowalające
    +rozprowadzanie na twarzy
    +naturalnie wygląda na twarzy
    + nie tworzy przeważnie maski , zalezy ile go nalozymy

+- mnie nie wysusza ale moją mamę okropnie wysuszyl
    +- trwałość mogłaby być dłuższa

-mam odcien 101 i on bardzo ciemnieje po jakimś czasie
    - musiałam zamówić odcień 100 fair ale na allegro za 25 zł + kurier bo w sklepach ten odcień jest niedostępny

Ale jesli chodzi o moje ogolne zdanie to narazie on rządzi w mojej kosmetyczce ale zawsze będzie to odcień 100 bo reszta okropnie i nienaturalnie ciemnieje

Używam tego produktu od: A bo ja wiem moze 6 lub 7 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: hmm 2 albo 3

Chcesz pochwalić kicia1357 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hmmm sama nie wiem
  • Czuje się rozdarta jeśli chodiz o ten podkład bardzo dobrze kryje,ale niestety do cer suchychwyglada słabo,gdy skóra mi sie poprawia jest dobrze nawilzona podklad wyglada mega naturalnie kolorek 105 pasuje idealnie
    Mogliby jednak pomyslec o wersji dla cery suchej,bo jest dośc lekki

Plusy:
    cena
    kolory
    dostepnosc
    krycie

Minusy:

podkresla suche partie skóry

Używam tego produktu od: 2 tygIlość zużytych opakowań: nadal jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład na wyjścia
  • Jak dla mnie jest to naprawdę dobry podkład. Miałam go na swojej studniówce i wytrzymał całą noc tańczenia bez poprawek, ale mam normalną cerę - nie wiem jak na tłustej. Gdy go zmywałam zauważyłam jednak wysuszenie skóry. Jest dość ciężki, czuć go na twarzy. Jest dość ciężki, więc na pewno nie kupię go teraz na lato. Dla mnie nie jest to podkład na codzień.

Plusy
    - gęsta konsystencja kremu
    - dobre krycie
    - elekt matu
    - naprawdę long lasting!
    - bardzo wydajny

Minusy
    - za dużo nałożony może dawać efekt maski
    - nie polecam dla suchej skóry, może wysuszać

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo solidny
  • Troche się obawiałam, że podkład okaże się totalnym niewypałem. Opinie są przeróżne...

Ale LP okazał się produktem bardzo dobrym!
    Prawie same plusy:

+ ładny ciepły kolor (105) bez różowych tonów
    + nie ciemnieje na buzi
    + nie podkreśla suchych skórek
    + nie waży się na zagrzanej buzi
    + dobra trwałość
    + odporny na wilgoć, przeżywa każde starcie z deszczem na twarzy ;D
    + współpracuje z pudrami i bronzerami

Dwa minusy:

- u mnie wymaga przypudrowania od czasu do czasu, ale to standard w moim przypadku
    - łatwo nałożyć go za dużo (trzeba uważać)

Podsumowując bardzo dobry podkład.
    Polecam posiadaczkom skóry mieszanej jak moja )
    Dla takiej skóry lepszy od Bourjois, które są połowe droższe...

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić Aleksiya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla suchej cery.
  • Podkład Max Factora - zmienione nie tylko opakowanie ale również skład. Ten z "kiedyś" nie brudził ubrań.

Zdecydowanie nie dla suchej cery.

Dla tłustej dobry ale nie jest w 100% kryjący.

Chcesz pochwalić Makeupinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • może byłby lepszy gdyby nie ten kolor :/
  • gama kolorów bardzo uboga, nie wiem co mnie podkusiło ale na promocji w rossmanie kupiłam odcien 105 bo 102 wygladal dla mnie jak świnka piggi moge powiedziec ze ciemnieje na twarzy bo kiedy porównywałam kolor z clinique antiblemish 02 i 03 to ten był pośrodku wiec stwierdziłam ze bedzie idealny - niestety ciemnieje i na buzi juz nie wyglada jak WOW pod tym wzgledem.
    + konsystencja
    + ładne opakowanie
    + zapach
    + dobrze sie utzrymyje
    + nie podkreśla suchych skórek
    + skóra ani matowa ani świecąca - dla mnie w sam raz

- ciemnieje
    - fatalna gama odcieni

teraz mieszam go z clinique antiblemish 02 i jest ok clinique mnie troche przesuszał a w duecie wychodzi to całkiem w porządku

Używam tego produktu od: 2 - 3 tygodnie

Chcesz pochwalić laurietta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super podkład
  • Oceniam odcień 100 Fair

To bardzo dobry podkład dla cery mieszanej.
    Wygląda gładko i naturalnie na skórze.
    Nie tworzy maski, nie wysusza, nie zatyka.
    Ładnie stapia się ze skórą.
    Bardzo dobrze się rozprowadza i całkiem dobrze kryje i matuje. Niestety ma swoje dwa minusy:
    cenę i kolory.
    W drogeriach kosztuje ok 45zł i nie ma go w jaśniejszych odcieniach - trzeba zamawiać przez internet. Do tego mogłabym dodać że nie trzyma się jakoś specjalnie długo ale mogę powiedzieć smiało że 4h wytrzymuje bez problemu, dopiero później trzeba go poprawiać. Natomiast jeśli chodzi o to że ciemnieje, to u mnie tego nie ma. Może to kwestia odcienia. Kiedyś kupiłam 102 i faktycznie po godzinie wyglądałam jak brudas (ciemne plamy, podkreślone suche miejsca). Teraz mam odcień 100 i wszystko gra jak należy

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do krycia i matowania
  • Przeszłam przez kilka fluidów szukając odpowiedniego, aż przypadkiem natknęłam się na właśnie ten. Zaczęłam go używać bo potrzebowałam takiego fluidu, który będzie dobrze krył i ten właśnie sprawdził się w swojej roli. Jak na cenę ok. 30 zł to nie jest drogo gdyż wystarcza na prawie pół roku przy codziennym używaniu. Ale nie jest też idealny, bo ciemnieje i to okropnie, nie jest dobry dla osób z suchą cerą bo uwidacznia suche miejsca, tylko z cerą tłustą gdyż najlepiej sprawdza się matowieniu czy kryciu.

+wydajność ( opakowanie przy codziennym użyciu starcza mi na 5-6 miesięcy )
    +cena w porównaniu do wydajności
    +matuje
    +nie tworzy efektu maski
    +mało trzeba na całą twarz
    +super kryje

-po paru godzinach trzeba nanieść poprawki bo się ściera
    -ciężko z kolorem
    -po paru godzinach może wyglądać że twarz jest... brudna ;/ ( tak ciemnieje )
    -suche skórki są bardziej widoczne po użyciu fluidu niż przed...Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: trzy całe

Chcesz pochwalić Siwiutenka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij