Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make-Up

Zgłaszająca osoba: majeczka

Podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 40 zł

• Nie polecam 100
  • To nie jest dobry podkład dla jasnej cery. Najjaśniejszy odcień (100 - fair), często polecany w internecie, po wyschnięciu zmienia barwę na łososiową. Zdjęcie w załączniku.

Poza tym, to naprawdę dobrze kryjący podkład. Lepiej używać w mniejszych ilościach, ale w razie potrzeby może zastąpić korektor.

Mimo swoich zalet, dla osoby o jasnej cerze szukającej czegoś dla siebie, Lasting Performance to strata pieniędzy, wbrew temu co niektórzy mówią i jak #100 jest reklamowany. Polecam poszukać innych marek

Używam tego produktu od: kilku miesięcy regularnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno, zużyte w większości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić temeraire za czytelną i pomocną recenzję?
  • musiałam spróbować...
  • Byłam w trakcie poszukiwań podkładu idealnego, postanowiłam zatem wypróbować również Lasting Performance. Przyczyniły się do tego pozytywne opinie na wizaż.pl, a także moja koleżanka wychwalająca ten podkład pod niebiosa... Ale niestety ja już w trakcie kupna natrafiłam na spory problem, nie potrafiłam wybrać dla siebie odpowiedniego odcienia... Kolorystyka absolutnie nie trafia w mój odcień cery, ale wybrałam ostatecznie Pastelle mając nadzieję, że podkład ładnie wtopi się w skórę. Podczas nakładania byłam zadowolona z konsystencji, aplikator również na plus, wydawało się, że podkład ładnie komponuje się na skórze, jednak po chwili... podkład zrobił się strasznie ciemny, czułam "ciężkość" na twarzy, kolor absolutnie odstawał od mojego naturalnego odcienia skóry. Postanowiłam jednak, że zobaczę jak się ogółem sprawuje na skórze, dlatego też nałożyłam sporą ilość na szyję, była zima, więc szal czy też chusta pomogły mi zakamuflować niedociągnięcia... Zaletą produktu jest jego w miarę dobre krycie i matowe wykończenie, które u mnie nie utrzymuje się jednak zbyt długo. Niestety, nie wiem czy to z racji niedopasowanego koloru, ale czułam ciężkość na twarzy, tj. czułam, że jestem wysmarowana jakąś papką. Niestety podkład nie dla mnie... Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: zero, leży w szufladzie...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tsnat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie świetny!
  • Jakiś czas temu mój ulubiony podkład z Rimmela uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i spadł na kafelki, a że był w szklanej buteleczce to niewiele z niego zostało. Więc zostałam zmuszona do kupienia czegoś nowego. Coś mnie pokusiło, żeby skorzystać okazji i zmienić podkład. Ale najpierw poprosiłam o próbkę tego właśnie podkładu w Douglasie (szczerze polecam tą metodą, bo dostałam robioną na miejscu próbkę, która spokojnie wystarczyła na tydzień stosowania). I to była miłość od pierwszego nałożenia.

Dla mnie na odpowiednie krycie, cera nabiera ładnego wyglądu, ale nie rzuca się bardzo w oczy. A dla mnie najważniejsze: nie zapycha (mam cerę mieszaną, z ogromną skłonnością do niespodzianek).

Ostatnio przetestowałam go w ekstremalnych warunkach: wytrzymał na twarzy cały dzień, kilkanaście godzin, przy prawie 30-stopniowym upale, a sporo czasu spędziłam w czarnym aucie, w pełnym słońcu, bez klimatyzacji. Ale fakt wspomogłam go bazą silikonową z Dax Cosmetics i fixem z Artdeco. Ale sama byłam zaskoczona trwałością.

Na chwilę obecną nie znam lepszego podkładu. Osobiście kupuję go zawsze w czasie coraz częstszych promocji -40%, wtedy kosztuje 30zł, czyli bardzo dobra jakość, w bardzo przyzwoitej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić marsell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry podkład
  • Z podkładami i pudrami jest tak, że nie za bardzo lubię testować nowości. Mam cerę dosyć kapryśną, jak już coś się u mnie sprawdzi, to potem kupuję kolejny, i kolejny raz. Ponieważ mój poprzedni super podkład został wycofany, z bólem serca musiałam poszukać czegoś innego i tak padło na Max Factora. I muszę powiedzieć, że był to tak udany zakup, że na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz.

+ Świetne krycie. Powiem szczerze, że chyba jeszcze nie spotkałam tak dobrze kryjącego podkładu. Mam przebarwienia potrądzikowe i jakieś pojedyncze krostki, jednym słowem podkład ma przed sobą bojowe zadanie I ten wywiązuje się z niego na medal. Po użyciu go i wykończeniu pudrem mam twarz gładziutką jak pupcia niemowlaczka
    + Brak efektu maski. Według mnie jest to jednak podkład dla osób z cerą raczej problematyczną, bo mimo wszystko jest dość ciężki, widać, że na twarzy coś mamy. Na pewno nie jest to make up- no make up
    + nie zapycha
    + faktycznie dość długo trzyma się na twarzy
    + nie podkreśla suchych skórek i nie włazi w rozszerzone pory, dopasowuje się do naszej cery
    + dobrze współpracuje z większością kremów
    + wygodne opakowanie, produkt się dobrze dozuje
    + wydajny, wystarczy mała ilość na jeden raz

+/- nie jest to podkład matujący, jednak troszkę matowi skórę
    +/- cena. Jest on dość drogi, jednak z doświadczenia wiem, że podkład za 20 zł nie da u mnie takiego efektu. Jednak warto polować na promocje, wtedy można go złapać za 30 parę złotych. Trzeba też zauważyć, że opakowanie to aż 35 ml (zazwyczaj jest 30).

- minimalnie wysusza
    - ciemnieje na twarzy, dlatego wybierając odcień w drogerii radzę wziąć jaśniejszy niż zwykle albo poczekać aż podkład utleni się na skórze
    - brak bardzo jasnego odcienia. Mam jasną karnację, zazwyczaj używam najjaśniejszych (zimą) lub prawie najjaśniejszych (latem) odcieni. Tutaj musiałam kupić 101 (Ivory Beige), a i tak był dla mnie trochę za ciemny. Dopiero teraz na lato jest w sam raz
    - dostępność. Niby jest wszędzie tam, gdzie są szafy Max Factora, ale akurat te jasne kolory nie wszędzie są dostępne (w wielu miejscach numery zaczynają się od 102).

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj Naj Naj!!!
  • Podkład genialny. Mam cerę wrażliwą i zaczerwinioną bez przerwy. Żaden podkład mi tak nie kryje moich niedoskonałości jak ten nie tworząc przy tym efektu maski. Długo trzyma się na twarzy, nie ściera - po całym dniu jak zmywam makijaż to mam jeszcze mnóstwo podkładu na twarzy.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić NatJus88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre krycie
  • poszukiwania idealnego podkładu ciągną się w nieskończoność, ale jest to jedyny podkład, który kupiłam ponownie. miałam spore problemy z trądzikiem, nierównym opalaniem itd., na te problemy podkład sprawdza się świetnie. dobrze chroni przed słońcem. ma dość gęstą konsystencję, lepiej nakładać go pędzlem, wtedy zużywa się zdecydowanie mniej.
    \nproblem jaki z nim mam, to średnia trwałość. wracając ze szkoły/pracy, trzyma się jedynie tam, gdzie ma na sobie jeszcze róż, bronzer, rozświetlacz. natomiast nos, broda dawno zapomniały, że go miały. mimo, że staram się nie dotykać twarzy rękoma czy ubraniami. może to kwestia niedopasowania do rodzaju mojej cery.
    \nużywam koloru 105, który jest dla mnie idealny na lato i jesień, gdy jestem opalona, później jest już trochę za ciemny. moim zdaniem, w drogeriach typu rossmann, hebe, nie ma wszystkich dostępnych kolorów (w internecie jest więcej jasnych kolorów - 100 101 102).
    \ndobrze miesza się z innymi podkładami np avonu czy bourjois.

Chcesz pochwalić agunekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super kryjący
  • Podkład idealnie kryje nie robiąc efektu maski , nie zatyka również porów co jest jego dużym plusem. Szkoda jedynie że ciężko jest znaleźć najjaśniejszy odcień gdyż należą one do ciemnej gamy odcieni. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Hankaaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkałd na jesień / zimę

• Zalety:
    +kryje niedoskonałości
    +matuje skórę
    +nie tworzy efektu maski
    + bardzo wydajny ( od października aż do połowy lutego przy codziennym użyciu )
    + Podkład jest łatwo dostępny
    + nie robi plam

Wady:
    - trwałość mogłaby być dłuższa

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Ania_Rog za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład dobrze kryje pomimo swojej lekkiej konsystencji, jest wydajny.Nieźle matuje tak do 4 godzin.Nie tworzy maski na twarzy.Ma wiele odcieni, więc można coś dla siebie znaleźć.Używałam odcienia 100 fair.Zakupiłam go przez internet w drogeriach nie mieli tego odcienia.Byłby nawet ok gdyby nie to, że po ok pół godz od chwili nałożenia go na twarz ciemnieje i to bardzo, dlatego nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 miesiące.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto mieć go w swoich kosmetykach
  • Mam cerę mieszaną. Czasami też wyskakuje mi coś na twarzy, więc od podkładu oczekiwałam dobrego krycia. Przetestowałam sporą ilość fluidów, ale ten bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Używam koloru 106 natural beige.

Zalety:
    +wyrównuje koloryt skóry
    +kryje niedoskonałości
    +matuje skórę
    +nie tworzy efektu maski
    + wydajny.

Wadą może być jedynie cena. Choć ja myślę, że przy jego wydajności opłaca się go kupić. Często też jest w promocji wtedy ja go odkryłam

Chcesz pochwalić rozowaGlowa27 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij