Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Powiększ Max Factor, Lasting Performance Make - Up (Trwały podkład do twarzy)

Zgłaszająca osoba: majeczka

Max Factor Lasting Performance Make - Up to podkład o przedłużonej trwałości. Nie ściera się przez cały dzień i nie brudzi ubrań. Dobrze kryje, ale ma dość lekką formułę. Nadaje się do cer normalnych - tłustych. Duży wybór odcieni.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Dimethicone, Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone Copolyol, Sodium Chloride, PVP, Laureth-7, Arachidyl Behenate, Sodium Dehydroacetate, Trihydroxystearin, Propylparaben, Methicone, Methylparaben, Synthetic Wax, Silica, Cetyl Dmethicone Copolyol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Hexyl Laurate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylene Brassylate, Sodium Acetate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Isopropyl Titanium Triisostearate. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499].

Cena: ok. 45zł

• Warty wypróbowania
  • Podkład został mi polecony na studniówkę. Jak wiadomo, liczyłam na długą wytrzymałość. Moje oczekiwania zostały spełnione- podkład utrzymał się calutką noc!
    Nie mniej jednak baza kolorystyczna pozostawia wiele do życzenia. Mam kolor 101 i z przykrością stwierdzam, że jest dla mnie jednak ciut za ciemny.
    Max factora nie mogłabym używać codziennie, ponieważ malując się nim- czuję później takie ściągnięcie skóry. Czuć też że jest dla mnie za ciężki. Także codziennie, do szkoły czy pracy dla mnie odpada.
    Jednak na imprezę, gdy zależy na wytrzymałości- jak najbardziej polecam. No może nie dla osób z jasną karnacją (bo naprawdę ciężko trafić z kolorem).

Wielkim minusem jest dostępność, przynajmniej odcieni 100 i 101

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cudotworczyni za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• te kolory
  • Bardzo chciałam przetestować ten podkład, jak sprawdzi się na mojej tłustej, ale zadbanej skórze. Czego wymagam od podkładu tego typu? Żeby wytrwał 8 godzin. I on dobrze się spisuje, fajnie się trzyma. Nie robi betonowej twarzy. Ale czego nie lubie to kolory, najjaśniejszy kolor jest jak dla świnki. Strasznie pinkowy chociaż w swej jasności dobry. Szkoda, ze nie ma kolory bardziej neutralnego, albo bardziej żółtawy. Kolejne kolory już są ciemne i wciąż przebija się tam różowe pigmenty. No troche szkoda, chciałbym zobaczyć jak się go nosi z dobrze dobranym kolorem. Czego nie polubiłam jeszcze. Jak zastyga to włazi troszkę w pory i je uwidacznia.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe + kilka różnych próbek

Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to czego szukam.
  • Kupiłam go w promocji, inaczej nie wydałabym na niego tyle kasy. Za te pieniądzę jak dla mnie dość słąbo.
    PLUSY:
    -ładny zapach
    -ok opakowanie,fajnie się dozuje podkład

WADY:
    -miał być trwały, no niestety nie wyszło..
    -matuje, ale nie na długo.
    -ściera się nie równomiernie
    -po kilku godzinach brzydko waży się na twarzy i wydaje się jakbyśmy mieli tonę podkładu na twarzy.

No cóż..Dodam, że mam tłustą cerę. Więc dla suchyc, mieszanych może być okej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lenamagda227 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego podkładu kupiłam go w promocji za 29 złotych więc za tą cenę jestem jak najbardziej się sprawdził .
    +dobrze kryje
    +długo się trzyma
    +ładnie pachnie
    +wydajny
    -odcień 105 okazał się dla mnie za ciemny

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić madziunia_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, ale nie bez wad
  • Kupiłam po raz pierwszy na przecenie w rossmannie odcień 102, najjaśniejszy dostępny. Na lato był ok, ale zimą wyglądało to źle. Ostatnio zakupiłam odcień 101, który nadal jest dla mnie zbyt ciemny, na szczęście teraz mam już 100, która jest ok

+trwałość
    +krycie
    +nie warzy się, nie zbiera w zmarszczkach czy kącikach nosa
    +lekko matuje
    +nie wysusza ani nie podkreśla suchych skórek

-cena drogeryjna
    -ciemnieje ;(, całe szczęście najjaściejszy odcień 100 daje radę
    -niestety odcień 100 nie do zdobycia stacjonarnie,z drugiej strony zamawianie go przez internet to dobra alternatywa ze wględu na niższą cenę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Leciutki i przyjemny
  • Posiadam odcień 100 Fair - najjaśniejszy.

+ bardzo jasny odcień, którego poszukiwałam przez dłuuugi czas, a wiadomo, ciężko jest taki znaleźć
    + lekki, konsystencja ani nie za gęsta, ani zbyt lejąca, bardzo odpowiednia
    + nie zapycha
    + bardzo wydajny, a wystarczy niewiele aby ujednolicić kolor na twarzy i przykryć mniejsze przebarwienia
    + moja cena wynosi około 40 zł, więc jest jak najbardziej w porządku

do codziennego, delikatnego makijażu jak najbardziej polecam

- na cały dzień muszę jeden raz przypudrować strefę T
    - jak prawdopodobnie każdy (bądź większość podkładów) ciemnieje na twarzy po paru godzinach, dlatego używam bardzo jasnego pudru (Paese), aby się co nieco rozjaśnić

Jest to jak na razie najlepszy podkład z jakim miałam do czynienia, jednak cały czas będę poszukiwać ideału

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić bruises za czytelną i pomocną recenzję?
  • Matuje,lekka konsystencja,długo sie trzyma,naprawde polecam
  • Długo szukałam idealnego podkładu dla siebie ,mam raczej normalną cerę,ale jak kazda kobieta jakies niedoskonałosci,zaczerwienienia,które chciałam ukryc.Ten podkład spełnił moje oczekiwania,aczkolwiek pierwszy raz nie trafiłam z odcieniem.Mam chłodną karnacje ,typowa słowianska urode,dla mnie idalnym odcieniem okazał sie 106 natural beige.Na podkład daje jeszcze puder transparentny i naprawde super sie trzyma przez cały dzien.Mam tylko jeden dylemat..zastanawiam sie czy mozna jednego podkładu używac przez dłuzszy okres??Własnie koncze 2 opakowanie.

Używam tego produktu od: ok.roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania po35ml

Chcesz pochwalić Mysia Myszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Posiadam odcień 105 soft beige
    zacznę od plusów:
    -jak dla mnie odcień idealny, żółtawy
    -nie wysusza skóry
    -nie zapycha (cera mieszana)
    -cena, w mojej hurtowni kosmetycznej kupuję za niecałe 34 zł
    -przypudrowany pudrem transparentnym utrzymuje się cała impreze bez poprawek
    -fajna, kremowa konsystencja

Minusem jest to, że bez przypudrowania twarz po około 4h się świeci i mam dni, w które trzyma się cały dzieć, a w inne schodzi tworząc plamy :/

Mimo tego uważam, że jest bardzo dobrym podkładem w tym przedziale cenowym i na pewno jeszcze nie raz go kupię

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ile już opakowań zużyłam

Chcesz pochwalić anitkamyyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poważny problem z utlenianiem się koloru
  • Trudno napisać jednoznaczną opinię o tym produkcie. Właściwie fajna konsystencja, ładne naturalne kolory, dobrze się nakłada i całkiem dobrze trzyma. Ma jednak jedną podstawową wadę a jest to utlenianie się koloru. Po nałożeniu prze kilkanaście minut wygląda dobrze a później kolor ciemnieje w specyficzny sposób i sam podkład wtapia się w zmarszczki podkreślając je kolorem jak również fakturą. Problem ten praktycznie uniemożliwia stosowanie tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapychacz do kwadratu!
  • Naprawdę chciałam go polubić...
    Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, wybrałam odcień 102, który z czasem zaczął ciemnieć i zostawiał na twarzy żółte plamy! Podkład dobrze się rozprowadza, jednak plami, a i kolor staje się z czasem coraz ciemniejszy (może po prostu ja trafiłam na wadliwy okaz?).
    Dodatkowo strasznie mnie zapchał i podkreślał suche skórki, również krycie nie jest jakieś wow.
    Aplikowałam pędzlem, gąbką, palcami- nic nie pomagało.
    Dla mnie totalna porażka, nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić szamaana za czytelną i pomocną recenzję?