Sensique, Trendy Colour, Miękka kredka do oczu

Sensique, Trendy Colour, Miękka kredka do oczu

Miękka kredka do powiek w formie klasycznego ołówka. Trwała, niedroga i wydajna, dostępna w kilku kolorach.

I znowu nie dla mnie :/

*123* niebieska

Nie przepadam zbytnio za kredkami do oczu, ale trwało i uparcie poszukuję swojego ideału. Ta się do niego napewno nie zaliczy. Mam wrażenie, że wszystkie kredki jakie miałam są twarde, mimo iż na opakowania jest napisane, że jest miękka. Ma cudowny kolor i długo utrzymuje się na oczach. Ponieważ dostałam ją do prezentu na moją 18, bez żalu oddałam ją mamie. Ona jest z niej bardzo zadowolona i często jej używa.

Dobrze napigmentowane

Kredka jest naprawdę świetna miękka i super napigmentowana, do tego kosztuje grosze. Trwałość bardzo dobra, nie ściera się, posiadam fioletową ijest to naprawdę ładny głęboki kolor. Minusów nie dostrzegam, uwielbiam te kredki.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nigdy więcej!

Tragedia! Kredka jest tania, ale nawet za darmo nie chciałabym jej przyjąć. Szukając na szybko białej kredki wybrałam tą. Na ręce rozprowadzała się ok, ale na linii wodnej za Chiny Ludowe nie siądzie. Twarda jak kamień, porażka totalna :/

Używam tego produktu od: raz - i o jeden raz za dużo
Ilość zużytych opakowań: 1 - nie całe.

...

Oceniam kolor czarny z drobinkami.

Zalety:
+cena
+dostępność
+ładnie wyglądają drobinki
+nawet długo sie utrzymuje na oku

Wady:
-rozmazuje się przy wietrznej pogodzie ( moje oczy łzawią )

Używam tego produktu od: siedmiu miesięcy

Tania tandeta

W gorączkowym okresie przed sylwestrowym potrzebna była mi biała kredka i bez większego sprawdzenia, kupiłam ją z innymi kosmetykami.
Największy bubel świata!
Kredka okropnie twarda, za żadne skarby nie można nią namalować kreski w linii wodnej! Można się tylko zdenerwować, masakra.
Nawet do modelowania brwi się nie nadaje.
Po prostu, gdybym wiedziała to za darmo bym jej nie wzięła.
Daję pół gwiazdki bo mniej nie można.
Ta kredka stanowczo zniechęciła mnie do innych produktów tej firmy.
Kolejny raz mam nauczkę, żeby przed zakupem testować na sobie kosmetyk, ehh. Naszczęscie kosztowała mnie tylko 5 zł.

Tragedia

Oceniam kolor fioletowy.
Bardzo twarda, ma kiepski pigment i utrzymuje się bardzo krótko. Cena bardzo niska co niestety idzie w parze z kiepską jakością. O wiele bardziej lubię kredki z essence troszkę droższe ale o wiele lepsze.
Nie polecam, nie warto nawet tych kilku złotych na nią wydać.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 kredki

Pseudokredka!

Oceniam kolor biały.

MIĘKKOŚĆ

Kredka miękka z nazwy i tylko z nazwy. Niestety nie da się nią namalować ładnej, pełnej kreski na powiecie, co dopiero na linii wodnej. Na powiecie tudzież linii po przejechaniu kredką ta kreska nie jest nawet wybrakowana, jej po prostu nie ma. Do rozjaśnienia kącików też się nie nadaje.

TRWAŁOŚĆ

Nie ma co oceniać trwałości czegoś co nie maluje.

CENA

Niska - adekwatna do jakości.

OPŁACALNOŚĆ ZAKUPU

Żadna. Chyba skończy w koszu.

Używam tego produktu od: nie używam.
Ilość zużytych opakowań: kilka daremnych użyć jednej

nie

Zakupiłam kolor 114 - biały do linii wodnej w celu wizualnego powiększenia oka. Dałam 4zł w Naturze, a napis, że jest miękka, zachęcił mnie do zakupu.
Niestety, kredka jest twarda jak byk i białej kreski na linii wodnej nie da się uzyskać za nic :-( Po prostu nic nie widać i z powiększenia oka nici. Chyba pójdzie w kosz, bo nie mam pomysłu innego dla białej kredki.
Jeżeli któraś z Was zna miękką, białą i tanią kredkę do linii wodnej, to niech da znać na priv, będę bardzo wdzięczna :-)

Używam tego produktu od: kilka podejść bez efektu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Hit za grosze!

Czytam niepochlebne recenzje i otwieram oczy ze zdumienia ,na pewno to ta sama kredka ?
Dla mnie ten kosmetyk to odkrycie ostatnich miesiecy !

Mam kolor blekitny z drobinkami,
kupiony za grosze na wyprzedazy w Naturze.
Uzywam do linii wodnej, dolna powiece, lub jako wykonczenie smoky eye, do czego drobinki idealnie pasuja, daja fajny glamourowy , metaliczny (ale nie tandetny ) polysk.
Nie testowalam w upalach, ale w chlodniejszej temperaturze trzyma sie na powiece ok 6 godzin bez bledniecia ,co jak na te cene jest rewelacja.
Za to znika jesli mamy zwyczaj trzec powieki.

Moze to kwestia tego konkretnego koloru,
ale pigmentacja jest swietna, ani troche typowa dla tanich kredek , gdzie mamy raczej slad koloru.
Jedno pociagniecie powieki zupelnie wystarcza, na linii wodnej trzeba kilku , ale kredka jest miekka , wiec nie ma problemu.
Nie nadaje sie zupelnie do cieniutkich, wyciagnietych kresek typu kocie oko, czy ostrych precyzyjnych graficznych makijazy wtedy bedzie sie mazac, natomiast do cieniowanych, mglistych i nieoczywstych jest doskonala :D

Dalabym chetnie KWC , szczegolnie za te cene, ale mam wrazenie ze moze podrazniac oczy.

lubię

Posiadam kredkę białą.
Lubię ją. Pomimo faktu, że wydaje mi się, że bardzo szybko schodzi. Ale z bialą kredką mam w zasadzie tak, że maluję ją, ale jakos specjalnie nie zwracam uwagi czy po jakimś czasie nadal ją mam. Używam jej chyba bardziej dla zasady. Dlatego też nie przeszkadza mi się, że nie jest trwała. Ma delikatnie świecące drobinki, co poczatkowo bardzo mi sie nie podobalo, teraz nie przeszkadza mi.
Niby kredka jest bardzo zwykła, nic specjalnego, to i tak bardzo ją lubię.

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Nie polecam

Mam czarny kolor.
plusy
+ ładny czarny kolor po nałożeniu
minusy
-ciężko się aplikuje, kredka wcale nie jest miękka
- bardzo łatwo ją zetrzeć

Nic specjalnego, ot mazidełko.

Posiadam odcień 111 z błyszczącymi drobinkami. Co do koloru nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek dla lepszego efektu muszę poprawić kreskę.
Jest bardzo nietrwała, odbija się na powiece, znika po kilku godzinach. Chwała jej za to, że nie brudzi.
Na szczęście kosztowała tylko 5zł :)

Używam tego produktu od: tydzień