Ilirija, Biodent, Profilaktyczna pasta do zębów

Ilirija, Biodent, Profilaktyczna pasta do zębów

Olejki i garbniki występujące w wyciągach z ziół oraz zawartość alantoiny powodują, że pasta profilaktyczna do zębów Biodent wykazuje działanie ograniczające rozwój bakterii, ściągające, zmniejszające krwawienie, przeciwzapalne oraz regenerujące tkanki i przyspieszające gojenie. Dodatek fluoru w postaci monofluorofosforanu sodu zwiększa odporność zębów na próchnicę.
Profilaktyczna pasta do zębów Biodent jest polecana przy profilaktyce paradontozy i zapobieganiu próchnicy zębów.

Cena: 9zł / 125g
/m/

pasty do zębów
z fluorem

Łagodzi stany zapalne

Pasta do zębów jest bardzo dobra, ma delikatny ziołowy smak ale całkiem dobrze odświeża oddech. Dobrze czyści i przede wszystkim łagodzi i koi stany zapalne zębów czy dziąseł. Jest wydajna i cena jest atrakcyjna. Łatwo dostępna.

Idealna dla wrażliwych zębów (i dziąseł)

Pasta, której jestem wierna od bardzo długiego czasu ze względu na wrażliwe zęby i dziąsła. W składzie pasty znajdziemy wyciągi z 6 ziół, co przekłada się również na smak i zapach (dla mnie na plus).

ZALETY:
- Pasta faktycznie posiada działanie przeciwzapalne, przynosi ulgę moim dziąsłom i zębom. Zauważyłam to porównując jej działanie do jednej z past wybielających dostępnych na rynku, która powodowała u mnie nadwrażliwość.
- Przyjemny ziołowy zapach.
- Ekonomiczna tubka z wygodnym zamknięciem, które jest przymocowane do opakowania.
- Czyści? Owszem, czyści! :)
- Zawiera fluor, który pomaga zachować odpowiednią higienę jamy ustnej i zapobiega powstawaniu próchnicy.
- Przystępna cena za ilość pasty.
- Wydajność.
- Dodatkowe działanie w celu profilaktyki parodontozy.
- Dobrze zaprojektowane opakowanie, które współpracuje przy kończącej się już paście ;)

WADY:
Brak :)

Ziołowe odświeżenie

Bardzo lubię pasty o smaku ziół. Zdarzają mi się problemy z dziąsłami i wtedy zawsze staram się sięgać po pastę Biodent. Dlaczego?

- niska cena i duża pojemność
- odświeżający smak
- dziąsła stają się ściągnięte a osad wokół dziąseł usunięty
- ładnie pachnie
- dobrze się pieni
- łagodzi zaczerwienienia

Polecam! Bo spełnia swoją funkcje i sporadycznie mi pomaga.

bardzo dobra

Od kilku miesięcy mam problemy z zębami, a w szczególności z dziąsłami. Testowałam różne pasty do zębów, aby poradzić sobie z tym problemem.
Pasta przeciw parodontozie Biodent jest u mnie na drugim miejscu.
Bardzo podoba mi się delikatny zapach, łagodny smak (w przeciwieństwie do wielu ziołowych past, które nie smakują ) i dobrym zapachem.
Jeśli chodzi o działanie -to na pewno spodoba się ta pasta wszystkim wrażliwcom. Działa łagodnie, nie podrażnia, nie wypala ust. Moim zdaniem jedynym minusem jest słabe oczyszczanie zębów.
Opakowanie jest standardowe - tubka, z której łatwo wydobyć produkt.

Ulga dla dziąseł

Pasta znajduje się w tubce wykonanej z miękkiego tworzywa z wygodnym zamknięciem typu klik. Opakowanie jest trochę większe od standardowych, ponieważ mieści aż 125 g produktu. Otwór w zakrętce jest odpowiedniej wielkości i nie sprawia problemów z dozowaniem kosmetyku.

Pasta ma pistacjowy kolor. Ma dobrą konsystencję - nie za rzadką, nie za gęstą; nie spada ze szczoteczki. Produkt pachnie ziołami. Również smak jest ziołowy, ale jednocześnie bardzo delikatny, nie powoduje łez w oczach.

Pasta bardzo dobrze się pieni i myje zęby. Czuć, że po jej użyciu są czyste. Jeśli chodzi o odświeżenie oddechu - no cóż, nie ma co ukrywać, nie jest takie jak przy standardowych drogeryjnych pastach, ale jest ono wystarczające. Można jej to wybaczyć, ponieważ ten produkt to prawdziwe wybawienie dla wrażliwych zębów i dziąseł. Poczułam ulgę już po pierwszym użyciu. Nie podrażnia ich, nie krwawią. Mam wrażenie, jakby wręcz otulała je ochronna warstewka, która daje komfortowe uczucie łagodzenia. Jest dostępna w Rossmannie, a jej cena to ok. 10 zł. Polecam.

Remedium na podrażnienia

Najczęściej korzystam z innej pasty, jednak niekiedy sięgam po Biodent. Przede wszystkim wtedy, kiedy borykam się z jakimiś podrażnieniami dziąseł. Biodent przynosi mi wtedy szybką ulgę. Jest w tej kwestii niezawodna. Ma przyjemny miętowy smak. Skutecznie odświeża i dobrze się pieni. Zawiera wyciągi z aż 6 ziół oraz alantoinę. Pastę bez problemu można kupić w wielu sklepach i to w przystępnej cenie.

Idealna dla wrażliwców

Pasta do zębów Biodent przeciw parodontozie.
Pasta z wyciągiem wielu ziół, zapobiega krwawieniu dziąseł. Zawiera również fluor, który zwiększa odporność zębów na próchnicę. Jak większość pasta przeciw parodontozie nie jest najsmaczniejsza. Pieni się ok i oczyszcza zęby.
Pasta jest bardzo delikatna idealna dla wrażliwych dziąseł. Ma przyjemny lekki smak. Świeżość jamy ustnej utrzymuje się na długi czas.

Odświeża bez pieczenia

Pasta ma pastelowozielony kolor i miętowo-ziołowy smak. Zawiera fluor.

Jest łagodna, ale bardzo odświeżająca. Pieni się dobrze i jest w bardzo dużej tubce, więc starcza na długo.

Produkowana w Słowenii, więc wspieramy rozwijający się kraj.

Pomaga

Nie mam paradontozy, natomiast mam wrażliwe żeby (często po owocach) i dziąsła oraz czasem odsłonięte szyjki zębowe od zgrzytania zębami podczas snu. W moich problemach ta pasta przynosi ulgę, do tego dobrze myję, odświeża, ma łagodny ziołowy smak co bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim wrażliwcom.

Bardzo dobre działanie

Mam problem z odsłoniętymi przez dziąsła szyjkami zębowymi i zawsze szukam past specjalistycznych na problemy tego typu, które będą pomagać, a przynajmniej nie pogłębiać problem.
Pastę poleciła mi farmaceutka i przyznam, że bardzo polubiłam jej działanie. Rzeczywiście działa bardzo łagodnie, nie pogłębia, a wręcz pomaga na wszelkie problemy bólowe. Moje nadwrażliwe zęby, dziąsła i szyjki czują się z nią bardzo dobrze!
Jeśli chodzi o działanie związane z ranami w jamie ustnej, również mam wrażenie, że dobrze na nie działa i łagodzi, tak jak obiecuje producent.
Zapach i smak pasty nie jest tak bardzo mocno miętowy jak w przypadku wielu innych past. Jest delikatny, nie pozostawia po sobie długiego uczucia odświeżenia, natomiast pozostawia takie uczucie... czystości. Tak bym to nazwała :)
Pasta bardzo dobrze oczyszcza zęby, spełnia swoje zadanie- pielęgnuje nie tylko dziąsła. Bardzo dobrze się sprawdza przy dłuższym stosowaniu z wszelkimi problemami zębowymi.

Całkiem, całkiem

Mam problem z dziąsłami. Do tej pory używałam innej pasty ale jej skuteczność osłabła, więc stwierdziłam, że czas na coś nowego. Biodent jak na chwilę obecną spełnia swoje zadanie - dziąsła nie krwawią. Ma przyjemny, delikatny smak. I jest wydajna.

Dla mnie na krwawienia była za słaba

Smak tej pasty, w przeciwieństwie do innych ziołowych zachęca nawet mojego opornego męża do stosowania. U mnie to niestety trochę za mało.
Na moje krwawiące dziąsła nie daje rady i dla mnie to jest zwykła codzienna pasta ( choć ostatnio sięgam po nią coraz rzadziej ).
Kupuję ją regularnie od wielu lat z przerwami. Dla kogoś mniej wymagającego będzie dobra.