Soraya, Colour Care, Make-up sceniczny idealnie kryjący SPF 10

Powiększ Soraya, Colour Care, Make-up sceniczny idealnie kryjący SPF 10

Zgłaszająca osoba: elianka

To innowacyjne połączenie składników aktywnych z doskonałymi pigmentami. Gwarantuje doskonały makijaż nawet w najtrudniejszych warunkach.
Zapewnia perfekcyjny makijaż przez 12 godzin. Idealnie dopasowuje się do karnacji i potrzeb skóry. Doskonale kryje niedoskonałości, nie tworząc efektu maski. Tuszuje zmarszczki, ujędrnia i wygładza. Nie zatyka porów, pozwalając skórze oddychać. Delikatnie ujędrnia.
Idealny do cery suchej i normalnej. Dostępny w kolorach: jasny beż, ciepły beż, naturalny, miodowy.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Talc, Hexyl Laurate, Cl 77891, Polimethylmethacrylate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polugluceryl-4 Isostearate, Cetyl Dimethicone, Ceresin, Hydrogenated Castor Oil, Triethoxycaprylysilane, Nymphea Cearuela Flower Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Panthenol, Sodium Chloride, Propylene Glycol, DMDM Hydantoin, Iodoproponyl Butylcarbamate, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Ralpha-Isomethyl Ionone, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499 (15.11.2008)

Cena: ok. 17zł / 33ml
/s/

• nigdy wiecej...
  • Kupilam ten podklad dluzszy czas temu ale dopiero udalo mi sie domeczyc do konca opakowanie z czym nie bylo latwo. Powinnam nadmienic ze mam niewymagajaca skore jezeli chodzi o podklady, nie zapycha sie, jest raczej jednolita (czasem powstaja rumience na twarzy) ale i sucha. Zaczne od minusow bo jest ich zdecydowanie wiecej:
    - maly wybor kolorow, ja mam 02 cieply bez ale wyglada on sztucznie na mojej jasnej skorze
    -ma kryc a nie kryje w ogole
    -wedlug mnie nie robi on NIC (tak jakbym nie uzyla podkladu ale byla usmarowana czyms pomaranczowym)

plusy:
    - ZAPACH jest ekstra, tylko dzieki niemu udalo mi sie wykonczyc opakowanie
    -wygodne i poreczne opakowanie

Podsumowujac nie polecam, gdyz po co uzywac cos co nie robi kompletnie nic, nie kryje, nie ujednolica, nie rozswietla, nie matuje, nie nawilza....

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić karozem za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani zapychacz
  • Raczej nie jest to podkład w moim guście. Jego nazwa jest bardzo kusząca i atrakcyjna, więc może się wydawać, że podkład zdziała cuda. Trochę się rozczarowałam, bo liczyłam na długotrwały efekt. Podkład nawet nieźle kryje, nie mam szczególnie problematycznej skóry. Problemy pojawiły się po jego stosowaniu. Kosmetyk strasznie zapycha skórę, cera poci się pod nim, nie oddycha i pojawiają się wypryski. Nie pomaga mocny peeling, ani dobre oczyszczanie. Po prostu ten podkład jest zbyt ciężki, ma gęstą konsystencję, która obciąża moją skórę i ona nie radzi sobie z tym kosmetykiem. W dodatku efekt krycia jest dosyć krótkotrwały, więc trzeba dokładać kolejne warstwy i robi się lekka maska na twarzy. Rzeczywiście wtedy można powiedzieć, że jest to make-up sceniczny. Nie polecam, warto wybrać coś lżejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z kryciem to raczje słabo...
  • Dość niedawno używałam tego podkładu w odcieniu 02- ciepły beż. W gratisie była mała tubka bazy, która powodowała ze efekt krycia był nawet widoczny Bez bazy efekt słabiutki..!!! Według producenta podkład zapewnia perfekcyjny makijaż nawet w najtrudniejszych warunkach, ma skutecznie kryć niedoskonałości oraz tuszowac zmarszczki pff... chyba coś im się pomyliło. Niestety podkład zatyka pory. Jeśli chodzi o matowanie to też nie było najlepiej, po 2 godzinach buzia zaczynała się świecić.
    Minusem jest też mały wybór kolorów. Kolor 02 czyli ciepły beż ja osobiście nazwała bym "brzoskwinią" !!!

Jeśli chodzi o plusy, to:
    - zdecydowanie zapach
    - opakowanie z pompką umożliwiające wygodną
    - produkt dobrze wyrównuje koloryt
    - nie podkreśla suchych skórek, a nawet skuszę się napisać, że nieźle nawilża
    - odpowiednia konsystencja

Używam tego produktu od: około 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakownie

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 10 raz(y)
  • Dobry, ale do czasu
  • Kupiłam ten podkład mniej więcej rok temu, czekał trochę na swoją kolej... I w sumie to ani jestem zadowolona, ani nie jestem :P

Plusy:
    + wygodne opakowanie z pompką
    + cena
    + ZAPACH!
    + wydajność

Minusy:
    - mała gama kolorów
    - kryjący to on nie jest...
    - po jakimś czasie, a jeszcze w granicach terminu spożycia utlenił się i jest pomarańczowy...

Generalnie lubiłam go, bo ładnie pachniał i dobrze wyglądał na twarzy, ale krycia zero... Jedynie ujednolicał ładnie twarz Ja lubię takie lekkie podkłady, zresztą puder zawsze kończy makijaż, więc mi to nie przeszkadzało
    Nie polecam

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rzen za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Ten podkład nie robi po prostu nic, w ogóle nie widać go na twarzy, totalne nieporozumienie, fluid określony mianem "kryjącego", "scenicznego" działa zupełnie odwrotnie, dodatkowo podkreśla skórki.Zawiodłam się na marce Soraya i zdecydowanie odradzam ten fluid.

Chcesz pochwalić justorych za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 21 raz(y)
  • Kolorowy krem nic-nie-robiący
  • Gwiazdka za piękny zapach (chociaż pewnie dla niektórych będzie zbyt intensywny). Tak... i to tyle jeśli chodzi o plusy.
    Podkład niczego nie daje, nie kryje, nie matuje, nie ujednolica, nie rozświetla - zapomniałabym (w tym złym znaczeniu), że go mam na sobie, gdyby nie smugi, które pozostawia. Ogólnie trochę jak krem bb, tyle że ten drugi ma zazwyczaj właściwości odżywcze. Bo rzeczywiście jest lekki i przyjemny na twarzy, ale podkład ma chyba inne zadanie, oprócz tego, żeby sobie przyjemnie istnieć.
    +zapach
    - cały ten "make-up sceniczny", czyli jedno wielkie nic

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi kompletnie nic.
  • Plusy: Plusem chyba jest konsystencja, niezbyt tępa. (Jednak potrafi zostawić plamy). No i cena

Teraz minusy: Nie robi kompletnie nic. Nawet przy 3 warstwach. Nie kryje wg., nie wyrównuje kolorytu, zchodzi z twarzy miejscami, kolorystyka moim zdaniem też na nie, skóra się świeci (świeci się, ale nie aż tak strasznie).

Nie polecam, na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Raczej nie
  • Dostałam od siostry bo ona skusiła się, niestety dla niej był za ciemny. Wygladała jakby maske załozyła. Ja mam ciemniejsza cere ale... no właśnie. Wszystko dobrze tylko nie wszystko kryje, nawet dwie, trzy warstwy. Przebija to co chcę ukryc. Nie mam dziobów ale dwie małe plamki, mniejsze nić 1 grosz ale widoczne. Myslałam że tym ukryję bo ja zazwyczaj nie maluje się. Na cała buzie nakładałam jedną warstwę ale na plamki dwie i trzy i guzik z pentelką. Nic nie zakrywa. Używam go bo szkoda wyrzucic w kosz, ale jeśli ma byc kryjacy to chyba powinien zakryć skoro tak jest reklamowany.

Plus to pompka ale nic wiecej. A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Yuki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragiczny
  • powiem krótko NIE polecam.

produkt nie ma żadnych plusów, może jedynie cena.

same minusy:
    - wgl nie kryje
    - okropny kolor
    - tworzy efekt maski na twarzy

Chcesz pochwalić 9510 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to jakiś żart a nie podkład
  • Naprawde nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić ten bubel chyba tylko obiecujące opisy producenta przeczytane na etykiecie podkładu sceniczny kryjący długotrwały ha - ha ;/
    do rzeczy :
    - podkład w ogóle nie kryje
    - jest tak jakby zmieszany z wodą wodnisty, lejący wyblakły okropieństwo
    - zostawia na twarzy tłustą, świecąca sie warstwę
    - śmierdzi
    - powiedziałabym, że uwidacznia to co ma kryć szkoda pieniędzy odradzam.

Ilość zużytych opakowań: jedno , wylądowało w koszu

Chcesz pochwalić hellokatie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij