Powiększ Flos Lek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel arnikowy na sińce, potłuczenia, obrzmienia

Zgłaszająca osoba: Mgiełka

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z zaburzeniami krążenia, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do zaczerwienienia i puchnięcia. Stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Działa łagodząco, przyspiesza gojenie mikrourazów, wspomaga krążenie.

Skład: Aqua, Montain Arnica Extract (and) Propylene Glycol, D-panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Mathyl Paraben, Imidazolidynyl Urea.

Cena: 10,65zł / 50ml

• Niezbędnik - świetny na naczynka!
  • Nie mogę się obejść bez tego żelu! Na prawdę używałam wielu kremów na naczynka (drogich i tanich) i żaden produkt nie pomógł mi tak, jak ten żel.

Używam go rano i wieczoram (czasem równiez w ciągu dnia) przed nałożeniem kremu. Jest to bardzo wygodne bo nie muszę ograniczać się tylko do kupowania kremu na naczynka. Jeśli mam ochotę nałożyć na twarz olejek to mieszam go razem z tym żelem, dzięki czemu konsystencja jest lżejsza i wszystko wchłania się lepiej i szybciej. Żel daje uczucie chłodu na twarzy, łagodzi podrażnienia i pomaga pozbyć się wyprysków (przetestowane nie tylko na mnie). Świetny gdy za bardzo złapie nas słońce. Nie wiem czy usuwa sińce bo bardzo rzadko mi się zdarza mieć podkrążone oczy, ale daje radę z opuchniętymi powiekami. Plusem jest także brak zapachu oraz spora wydajność. Jedynym minusem może być to, że sporo żelu, ok 10 ml, zostaje na ściankach tubki. Zawsze gdy mi sie kończy rozcinam ją i przekładam resztki do plastikowego pudełeczka. Cena fantastyczna.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić ZlotaJesien za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki i szybko się wchłania
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Żel kupiłam przede wszystkim na sińce pod oczami. Miałam wcześniej żele pod oczy z Flos Leku, w konsystencji jest bardzo podobny, a za niewiele więcej pln mam aż 50 ml żelu.

UŻYTKOWANIE

Żel ma higieniczne, wyciskane opakowanie. Jest też duży, a co za tym idzie wydajny. Jest bardzo lekki, dobrze się wchłania. Radzi sobie z delikatnymi zmianami. Ogólnie bardzo fajny pod oczy, na siniaka stosowałam raz i prawdę mówiąc ciężko mi powiedzieć, czy szybciej się zresorbował, ale na pewno w jakiś sposób pomógł

OPINIA KOŃCOWA

Polecam, nie jest cudotwórcą ale może być.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry i skuteczny żel
  • Lubię ten żel i często go stosuję pod oczy oraz na policzki (na naczynka) i na małe siniaki na ciele.

Rozjaśnia skórę i zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Stosuję go tylko na dzień, bo na noc używam czegoś co nawilża, a ten kosmetyk nie ma takiego działania.

Świetnia przyspiesza regenerację skóry po siniaku (wystarczy nałozyć niewielką ilosc, nawet raz dziennie)

+ szybko się wchłania
    +niska cena
    +duża wydajność, 50ml starcza na wiele miesięcy przy częstym stosowaniu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • To mój nr 1 na skórę pod oczami i powieki. Używam rano przed nałożeniem kremu pod oczy. Dawniej używałam na policzki (rozszerzone naczynka - średnio dawał radę). Z czasem zaczęłam stosować pod oczy i od tamtego czasu pożegnałam worki pod oczami. Z lodówki smakuje najlepiej ale i bez tego przynosi szybką ulgę zmęczonym oczom. Krem pod oczy nakładam zwykle po około 5 minutach od zastosowania żelu. Naprawdę polecam osobom cierpiącym na opuchnięcia pod oczami. Mam bardzo wrażliwą skórę i oczy również - ten że nie wywołał żadnej reakcji alergicznej. Oczywiście do stosowania samotnie nie nadaje się, trzeba nałożyć po nim jakiś fajny nawilżacz. W mojej kosmetyczce już od kliku lat. Sprawdza się świetnie!

Nie wiem, jak z pozostałymi zapewnieniami producenta tj. sińce itp., ponieważ ja stosuję go w wąskim zakresie - skóra wokół oczu.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić Naleeen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa na kilku polach
  • Plusy:
    1. Likwiduje mocne obrzemienia wokół oczu zwłaszcza poranne lub spowodowane podraznieniami lub nadmiernym płaczem. Delikatnie wklepany koi te miejsca oraz rewelacyjnie chłodzi.
    2. Napina okolice oczu, skóra nie jest wiotka ani przesuszona tylko delikatnie napięta.
    3. Nadaje się pod makijaż. Nie roluje się , nie zbija korektora w wałki, nie podbija znacząco zmarszczek
    4. Idealny na stłuczenia, tzn. w momencie po uderzeniu smarujemy miejsce i opuchlizna powoli się smniejsza, miejsce uderzenia chłodzi, sprawia że nie pojawia sie wielki siniak.
    Niestety nie działa już na powstałe z niewiadomych przyczyn siniaki. Kiedy jakiegoś zauważymy w jakimś odstępie czasu to już go nie zlikwiduje
    5. Najważniejsze dla mnie to że jest odealnym specyfikiem na oparzenia!!!!!
    Dotknęłam gorącą blachą prosto z piekarnika przedramie, poleciał dymek, skóra się zmarszczyła, naskórek spalił, nie miałam wyjścia najpierw pod wodę a potem posmarowałm na grubo maścią. I to było moje wybawienie. Żel pod wpływem ciepła nie odparowywuje ani nie spływa w odróżnieniu od innych środków skierowanych tylko do takich celów.
    Żel bardzo mocno chłodzi miejsce oparzenia. Sprawił, że pierwszy raz nie pojawił się u mnie pęcherz z płynem surowiczym. Po prostu rana się idealnie zasklepiła i wygoiła.
    Od tamtej chwili żel jest zawsze ze mną, stoi w łazience pod ręką.
    6. niska cena i dostępność zarówno w aptekach jak i w drogeriach
    7. zmijesza miejsca opuchlizny po ugryzieniach komarów

Minusy:
    1. nie likwiduje siniaków powstałych niewiadomo kiedy i w jakim czasie, tzn takich które juz mamy. Może jedynie dielikatnie skraca czas schodzenia.
    Używam tego produktu od: od przeszło rokuIlość zużytych opakowań: 2-3

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pod oczy nie, na siniaki jak najbardziej
  • Kupiła dawno temu, gdy jeszcze wierzyłam, że jakikolwiek krem zlikwiduję moje sińce, które od zawsze mam w kącikach.
    Niestety jeżeli problem ten wynika z cienkiej skóry, płytko położonych naczynek to zostaję tylko korektor, ewentualnie medycyna estetyczna
    Zel nie działa na naczynka. Z podpuchniętymi oczami też raczej sobie nie radzi. Natomiast na siniaki i stłuczenia jest nieoceniony!
    Lepszy niż wszystkie Diclofenaki i Liotony razem wzięte.
    Przy smarowaniu świeżych urazów zapobiega siniakom całkowicie, a przy starych przyspiesza wchłanianie.

PLUSY:

+ Działanie. Dzięki niemu mam nogi wolne od nieestetycznych siniaków

+ Położony na zadrapania czy inne ranki nie szczypie i nie podrażnia.
    Przyspiesza gojenie.

+ Jest bezzapachowy.

+ Szybko się wchłania. Nie klei się i nie brudzi ubrań.

+ Wydajny

MINUSY:

- Nieciekawy kompleks konserwujący (patrz niżej)

Analiza składu

Triethanolamine - TEA, konserwant

Mathylparaben - konserwant

Imidazolidinyl Urea - konserwant, uwalniacz formaldehydu Może powodować alergię

Podsumowując

Jest to świetny preparat dla ofiar, które ciągle się gdzieś obijają, albo dla dzieciaków, które wiadomo zawsze coś sobie stłuką.
    Na cienie, które wynikają z podrażnienia czy niewyspania też powinien trochę pomóc.

Używam tego produktu od: paru lat

Ilość zużytych opakowań: Kończę trzecie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SoiSoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt.
  • Żel można stosować samodzielnie, lecz ja wykorzystuję go jako bazę do prostych domowych kremów. Wyciskam na dłoń porcję żelu wielkości orzecha laskowego, dodaję 1-3 krople ulubionego oleju (np. z malin lub słonecznikowy), potem kilka sekund ciapkam to wszystko palcem, aż powstanie jednorodne mazidło. I mam gotowy naturalny, ekologiczny kremik! Przy małej ilości oleju wychodzi nawilżający, przy większej - natłuszczający. Połączenie żelu arnikowego z dobrym, tłoczonym na zimno, nierafinowanym olejem fantastycznie działa na wiele podrażnień skóry, przy tym odżywia i pielęgnuje. Hm, może powinnam opatentować ten pomysł?

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Lubawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery.
    Za produkt zapłaciłam ok. 10 zł za 50 ml.

Producent zapewnia nawilżenie, któego nie ma, likwidację obrzęków, czego też nie ma. Żel nie zmniejsza naczynek, choć nie można wierzyć, iż cokolwiek zadziała w tym kierunku oprócz kosmetyczki. Jego plusem jest lekka, żelowa konsystencja, nie obciążanie skóry wokół oczu oraz delikatne przyspieszenie gojenia się siniaków.

Ja go nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJNY obiecywacz
  • Kupiłam ten żel studiując wcześniej opinie na wizazu. Nie spodziewałam się jakichś rewelacji, jednak byłam przekonana, że będzie to świetny żelik z arniką, dobry pod oczy, na naczynka, na sińce, na opuchliznę. Po prostu taki kojący opatrunek.

ROZCZAROWANIE

Najpierw stosowałam z uporem maniaka pod oczy - bo mam skłonności do opuchlizny i zatrzymywania wody. NIc - co najwyżej podrażnienie i wysuszenie!
    Myślę trudno- jeżeli ktoś ma problemy z okolicą oczu wie, że tak naprawdę cięzko to kremami wyprowadzić.
    Na naczynka ten żel po prostu nie działa (może on nie ma arniki? wszystko lepiej działa niż ten żel...)
    Na siniaki? Nie odnotowałam żadnej poprawy...
    Ale przełom beznadziejności zrobił się wtedy, gdy nabawiłam się krwiaka pod okiem - myślę - ach, to nie szkodzi,mam przecież "fajny" żel z arniką, na pewno przyspieszy wchłanianie! Smarowałam dzielnie, wiernie i systematycznie przez bardzo długi okres czasu. TEN ŻEL NIE ROBIŁ NIC- nie uspokajał skóry, nie obkurczał naczynek krwionośnych , wręcz przeciwnie podrażniał i wysuszał. Poczytałam potem opienie negatywne - i do nich się dołączam - po żelu utrzymał mi się cień po krwiaku - gdy w przypadku braku stosowania żelu - cieni etc. nie miałam nigdy!

Żel ma fajną konsystencję, jest tani i wydajny. Co z tego, jeżeli narobi więcej złego niż dobrego... Odradzam. Lepiej już kupić zwykłą maść arnikową.

Używam tego produktu od: od pół roku

Chcesz pochwalić LilijkaModelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na naczynka
  • Żel poleciła mi farmaceutka na naczynka po zamykaniu elektrokoagulacją. Miał wspomóc wchłanianie się naczynek po zabiegu. Jako że sam zabieg nie pomógł (katastrofa!) to i żel nie miał pola do popisu. Powiedzmy to sobie szczerze - naczynka które są z nami już od jakiegoś czasu zamknie tylko laser. Żel odstawiłam na półkę, i tak czekał aż do niedawna.
    Po zamknięciu naczynek laserem, powstały 2 malutkie siniaczki. Lekarka powiedziała że wchłoną się same, ja jednak postanowiłam im pomóc. Smarowałam zmienione miejsca kilka razy w ciągu dobry. Po 5 dniach nie było śladu, a już po 1 dniu sinaiczki były wyraźnie jaśniejsze.
    Drugie świetne zastosowanie żelu to na naczynka które wyszły pod wpływem podrażnienia, zaczerwienienie. Mi takie czasami wychodzą kiedy podrażnię sobie twarz za silnym kosmetykiem. Twarz jest czerwona i widać wyraźnie naczynka, których wcześniej nie było, a te które były zrobiły się wyraźniejsze. Żel arnika plus witamina C z rutyną (podstawowy suplement diety dla osób z naczynkami) i naczynka znikają.
    Zaznaczam jednak iż cudów ze "starymi" naczynkami nie zrobi, ale te które wyszły w wyniku podrażnienia skóry twarzy, bardzo szybko wchłaniają się z powrotem. Poza tym dodatkowym plusem jest na pewno chłodzące właściwości żelu. To dodatkowy plus przy podrażnionej, czerwonej cerze.
    Dla mnie zdecydowany must have w kosmetyczce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Żel kupiłam w ubiegłe lato, będąc ze znajomymi na campingu. Wiadomo jak to jest, na 'lesnych' wakacjach: zawsze nabije się sobie jakiegos siniaczka, wokół mnóstwo komarów i innych gryzących insektów. Po powrocie do domu stwierdziłam, że muszę się pozbyc jakos tych fioletowych placków, bo po prostu nie wyglądało to dobrze.

Żel kupiłam w osiedlowej aptece za ok. 10 zł. Kosmetyk zamknięty jest w tubce 50 ml z nakrętką. Sam żel jest przezroczysty i, w sumie, bez zapachu, a jeżeli jakis ma, to jest nie wyczuwalny (ja go nie wyczuwam). Produkt aplikuje się dobrze, nie spływa, nie ucieka, wchłania się jakis czas, ale po wchłonięciu nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze.

Co do działania, to żel dobrze spisuje się na siniakach i ukąszeniach po komarach - wystarczy smarować te miejsca 3 -4 razy dziennie, tak jak zaleca producent, a już po 2 dniach widać wyraźne wybledzenie siniaków, a gule po ukąszeniach znikają całkowicie.

Słyszałam kiedys, że masć arnikową można również stosować pod oczy, z resztą to samo sugeruje producent. Zostało mi mnóstwo żelu, więc postanowiłam wypróbować go też w te miejsca. Żel daje przyjemne poczucie chłodzenia pod okiem, co jest bardzo miłe wieczorem po całym dniu. Następnego dnia rano skóra jest napięta, a po kilku dniach stosowania gładsza i lekko rozjasniona. Nie jest to efekt WOW i, jeżeli ktos ma duże problemy z sińcami, czy opuchniętymi oczami, pewnie większych efektów nie zauważy.

Niestety żel ma też pewien minus: nie mogę go stosować noc w noc jako kremu pod oczu, bo kosmetyk nie ma własciwosi nawilżających i przy dłuższym stosowaniu bardzo sciąga skórę pod oczami. Dodatkowo po kilku dniach stosowania skóra zaczyna mnie piec, co nie jest przyjemne. Dlatego stosuje go zazwyczaj 3-4 dni z rzędu wieczorem, a później robię sobię kilkudniową przerwę i używam kremu nawilżającego.

Nigdy nie uzywałam go pod makijaż, ale nie wydaje mi się, aby sie tu sprawdził, ponieważ wchłania się dłużej niż krem przeznaczony pod makijaż. Ja nie mam czasu z rana, aby czekać aż kosmetyk się wchłonie, dlatego zawsze aplikuję go tylko na noc.

Żel nie jest niezbędny w mojej kosmetyczce, ale jednak bywa pomocny. Za tę cenę warto go wypróbować. Ogólnie żel polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Smyrek za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • miałem podbite oko i smarowałem tym żelem. Gdy opuchlizna nieco zeszła, to i tak został pod okiem siniec i od 4 miesięcy nie chce zejść. Już wcześniej miałem podbijane oczy, nie stosowałem żadnych specyfików i wszystko ładnie samo schodziło. Tym razem coś mnie podkusiło, żeby tym smarować no i teraz mam zmarnowane życie, bo chodzę jak zbir a ten siniec zupełnie nie chce zejść. Dziękuję bardzo za takie coś.

Chcesz pochwalić longerro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie!
  • Mam pod oczami duże sińce. Są niestety uwarunkowane genetycznie, jednak postanowiłam użyć tego żelu, bo" a może jednak coś da"
    Jakie było moje zdziwienie, jak po nałożeniu niemiłosiernie piekł! Po spojrzeniu w lustro dostrzegłam małe opuchnięcia i zaczerwienienia w miejscu nałożenia żelu. Dawałam mu jednak szanse parę razy (nie znoszę wyrzucać kosmetyków), ale było tak samo za każdym razem...
    Wrzuciłam go w kąt i dopiero po kilku miesiącach postanowiłam jeszcze raz spróbować... To był błąd, bo.... dostałam poparzeń... Dosłownie naskórek został poparzony, a po kilku dniach skórka zeszła... Na szczęście nic poważniejszego się nie stało, bo posmarowałam poparzone miejsca witaminą A i nie ma blizn...
    Żel wylądował w koszu.
    Nie polecam!Używam tego produktu od: pól roku z przerwamiIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić skunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • można wypróbować
  • Podpisuję się pod recenzją poniżej - żel nie działa na opuchnięte powieki. Nie ma absolutnie zadniej różnicy miedzy "przed" i "po" czy "bez". Natomiast jest rewelacyjny na obrzmienia i zaczerwienienia powstałe po wyciskaniu pryszczy, wiadomo, nie goi tego miejsca całkowicie w ciągu jednej nocy, ale skutecznie łagodzi i ułatwia ukrycie później śladów masakry Cena niska, pojemność duża. Można wypróbować.
    Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie daje
  • Produkt nie spełnia funkcji obiecywanych przez producenta.Nie działa na since.Nie zmniejsza obrzęku...Nic.W moim wypadku to niepotrzebnie wydane pieniądze.Jedna gwiazdka za cenę.Przystępna.Ale co z tego jak nie działa?

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na potłuczenia
  • kupiłam go kiedy nabawiłam się siniaków i chciałam aby jakoś szybciej zeszły, okazał się dobry i stał jakiś czas na półce a ja zobaczyłam na nim, że można go stosować również pod oczy. A że pod oczami wiadomo, sińce, cienie te sprawy to zaczęłam go używać. Kiedy posmarowałam się nim na noc rano miałam inne spojrzenie, cudów nie ma ale likwiduje opuchnięcia, fajnie wygładza skórę. Na codzień jednak używam kremu ale w awaryjnych sytuacjach jest świetny.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić gosiaax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdarzyło mu się mnie uratować ; )
  • Jakiś czas temu po bliskim spotkaniu z regałem podczas remontu nabawiłam się obrzęku i siniaka wokół oka, wyglądało to okropnie - jakby TŻ mnie bił. Pamiętając o starym sposobie mojej babci na stłuczenia - maści arnikowej - pobiegłam do apteki, w której jak się okazało nie było takowej maści, za to pani farmaceutka zaproponowała mi żel arnikowy mówiąc, że szybciej się wchłania i chłodzi, a to powinno dodatkowo pomóc. Po rozpakowaniu w domu zaskoczyło mnie przede wszystkim opakowanie - duże, 50 ml. Inne żele Flos Leku są malutkie ; ) Posmarowałam naprawdę grubą warstwą całą przestrzeń wokół oka, razem z brwią, przyłożyłam wcześniej zamrożoną łyżkę i po chwili obrzęk był o wiele, wiele mniejszy. Po razu takich sesjach pod koniec dnia obrzęku prawie nie było, byłam zachwycona.
    Od tego czasu odstawiłam żel Flos Leku ze świetlikiem lekarskim i używam tylko żelu arnikowego dwa razy dziennie pod oczy i na powieki. Skóra jest o wiele bardziej miękka, cienie niestety nie zostały zniwelowane, ale za to już nie wiem czym są zaczerwienione powieki, wory pod oczami lub zwyczajnie zaspane oczy. Zapewne bardzo dużo daje sam fakt, że jest to żel, a więc chłodzi i ożywia skórę.
    Zdarzyło mi się go nałożyć ów żel na całą buzię - wszystko bardzo pięknie, gdyby nie to, że zdecydowanie za mało nawilża. Skóra jest wygładzona, jasna, ukojona i niestety delikatnie ściągnięta/wysuszona, aczkolwiek można to przeboleć Szczególnie, że podkład wygląda fenomenalnie! ( moja rada: nałożyć dodatkowo nawilżający podkład, pomaga, w moim wypadku Bourjois 10 HSE ).
    Jak najbardziej kupię go ponownie, ponieważ jest istnym wybawicielem dla mojej suchej skóry wokół oczu, opuchlizny każdego typu i dodatkowo ładnie redukuje zaczerwienienia.
    Ah... Zdecydowanie KWC - tyle plusów, taka pojemność, a tak niska cena i do tego polski produkt
    Polecam! : )

Ilość zużytych opakowań: trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Groenendael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, jak ktoś dostaje zastrzyki
  • Od jakiegoś czasu chodzę na zastrzyki w pupę. Żel z arniki polecila mi pielęgniarka. Pomaga na zgrubienia na pośladkach które robią się od zastrzyków przyjmowanych regularnie. Rzeczywiście w tej roli sprawdza się świetnie, pupa jest miękka i nie ma w miejscach przyjmowania zastrzyków żadnych " grudek", co zdecydowanie podnosi komfort dawania zastrzyków. Przy okazji posmaruje na powieki jeśli mi opuchną. Napewno jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Pacieja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miał być na naczynka a jest na pryszcze
  • Kupiłam go z myślą o naczynkach. Stosuję go m-c ale nie zauwazyłam jakichś specjalnych efektów. Natomiast świetnie radzi sobie z..... pryszczami, które czasem mnie nawiedzają. Faktycznie je uspokaja(smaruję twarz profilaktycznie co kilka dni lub po peelingu i maseczce na noc), a także likwiduje stare slady po nich. Bardzo wydajny, nie zapycha, nie uczula.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • miałam nadzieję, że chociaż troszeczkę zlikwiduje moje cienie pod oczami, ale niestety takich cudów nie zdziałał. nadaje się pod makijaż, stosowałam go także na siniaki i rzeczywiście szybciej przy nim znikały za tą cenę na pewno warto wypróbować. jak dla mnie bardzo wydajny przez swoją wydajną konsystencję. nie mogę go skończyć

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić lauris za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Żel stosuję dwa razy dziennie od jesieni zeszłego roku i niestety nie zauważyłam by sińce pod oczami były mniejsze. Może minimalnie ale nie jestem co do tego przekonana.
    Żel stosowałam tylko pod oczy, nie będę więc oceniać innych zastosowań.
    Produkt nadaje się pod makijaż, nawilża, szybko się wchłania. W moim przypadku nie chłodzi.
    Żel jest tani, bardzo wydajny (nadal go mam). Można wypróbować ale ja poprawy w kwestii cieni pod oczami nie widzę. Będę szukać innego kremu. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Stosuje go pod oczy na dzien, zeby jakos nawilzyc te okolice. Jest calkiem dobry i przede wszystkim tani. Fajnie ze szybko sie wchlania i w miare naturalnie pachnie. Plusem jest tez oczywiscie duze opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiace

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić waterlily za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa, ale...
  • Zalety:
    + przy regularnym stosowaniu (rano i wieczór) faktycznie zmniejszył opuchliznę spowodowaną skatowaniem oczu podczas sesji
    + cena
    + wydajność

Wady:
    - po 2 tyg stosowania podrażnił mnie (nieprzyjemne pieczenie), ale po kilkudniowej odstawce problem się nie powtórzył

Na pewno zastosuję go przy okazji kolejnej sesji lub po całonocnej imprezie.

Używam tego produktu od: około miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Annhell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taaaa, a świstak siedzi...
  • Kupiłam, bo uwierzyłam, że sińce w kącikach oczu i opuchnięcia znikną. Bajki i tyle. Żelu wystarczy jeszcze na "wieki", aplikuję cierpliwie kilka razy dziennie (wg zaleceń), a efektu zero. Sińce są nadal bardzo widoczne, podpuchnięcia - nawet po przespanych dobrze nocach nieznacznie się zredukowały, tym niemniej to zbyt mało, abym w pełni była zadowolona.
    Chyba konsystencja żelu nie jest dla mnie.
    Plusem: niska cena i wydajność.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Edytuję, bo znalazłam sposób, by żelu nie wyrzucić, a wykorzystać. Nakładam go na całą twarz, czekam chwilkę na to, by się wchłonął i mam fantastyczną bazę pod makijaż! Tutaj rewelacja, w takiej roli sprawdza się świetnie, aczkolwiek nie o to mi chodziło, gdy go kupowałam...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić barbourka63 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywnie zaskoczona
  • Kupiłam ten żelik gdyż nie było akurat żelu Floslek na sińce i obrzmienia (pomarańczowa tubka) który miałam wcześniej. I jestem pod wielkim wrażeniem.

+ bardzo wydajny (stosuję go na wszelkie krawiaczki, siniaki, zaczerwienienia, sińce pod oczami)
    + bardzo uniwersalny (pod oczy i miejscowo na całe ciało)
    + bardzo skuteczny (aż niewiarygodne, że produkt za kilka złotych może być tak dobry)
    + forma żelu (szybko się wchłania i nie pozostawia śladu na skórze)

- nie ładna grafika opakowania (odczucie subiektywne) nie skłaniająca do zakupu

Używam tego produktu od: kupiłam jakiś rok temu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paolcia888 za czytelną i pomocną recenzję?