Powiększ Flos Lek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel arnikowy na sińce, potłuczenia, obrzmienia

Zgłaszająca osoba: Mgiełka

Przeznaczony do pielęgnacji skóry z zaburzeniami krążenia, rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, skłonnej do zaczerwienienia i puchnięcia. Stosowany pod oczy zapobiega sińcom, podpuchnięciom i workom. Działa łagodząco, przyspiesza gojenie mikrourazów, wspomaga krążenie.

Skład: Aqua, Montain Arnica Extract (and) Propylene Glycol, D-panthenol, Carbomer, Triethanolamine, Mathyl Paraben, Imidazolidynyl Urea.

Cena: 10,65zł / 50ml

• genialnie koi!
  • Kupiłam z myślą o usunięciu opuchniętych, sinych worków pod oczami. Niestety w tym zakresie produkt sprawił się średnio, tylko do stosowania na noc, ponieważ wałkuje się pod makijażem. Pewnego dnia kiedy niesamowicie podrażniło mi skórę twarzy (facelle), a musiałam wyjść do ludzi nie wiedziałam co zzrobić z ogromnymi czerwonymi plamami na policzkach sięgnełam po ten żel. I co? Po 15min cera była uspokojona, zaczerwienienie niemal całkowicie znikneło, przestało piec i 'ciągnąć'. GENIALNY w celu ukojenia podrażnień! Wchłania się b. dobrze, koi, łagodzi, lekko nawilża. Świetny dla wrażliwych, zaognionych cer, dla naczynkowców, pewnie też dla osób z trądzikiem różowatym- jest lekki, nie zapycha, a koi.

Polecam jako produkt S.O.S na podrażnienia oraz ukojenie zmęczonych oczu.

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na rozszerzone naczynka
  • Krem jest bardzo wydajny. Bezzapachowy, o gęstej konsystencji.
    Stosowałam go nie tylko pod oczy ale również na całą twarz. Co prawda sińce pod oczami dalej mam, ale za to dobrze sprawdził się w łagodzeniu obrzęków.

Nie spowodował wyprysków, nie podrażnił. Właściwie nie zaobserwowałam żadnego działania oprócz łagodzenia. Żel nałożony na twarz, jakby ją chłodzi.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzik1007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydaje się raz na jakiś czas
  • Daję 2 gwiazdki, bo znalazłam dla niego zastosowanie, chociaż nie takie jak przewidywał producent.
    Nie rozjaśnia sińców pod oczami, nie wpływa też na worki.
    Używam go czasami, gdy dopadnie mnie migrena i moje oczy zdają się suche i podrażnione. Smaruję nim wtedy powieki i skórę pod oczami i przynosi mi to dużą ulgę niwelując dyskomfort. Dobry w sytuacjach awaryjnych typu zapuchnięte po nieprzespanej nocy oczy. Dobry po płaczu - koi i uspokaja skórę, ale stosowanie go na dzień nie ma dla mnie większego sensu. Dlatego nie kupię go ponownie, bo chcę ograniczyć ilość posiadanych kosmetyków do minimum i tylko tego co sprawdza się w 100%.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić posylwii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie łagodzi!
  • Żel ten używałam zarówno pod oczy jak i do twarzy (zwłaszcza na policzki).
    Jako żel pod oczy sprawdza się rewelacyjnie. Nakładałam go pod krem głównie rano po nieprzespanej lub "trudnej" nocy. Żel jest gęsty, bezzapachowy, błyskawicznie się wchłania i przynosi natychmiastową ulgę. Efekt chłodzenia jest delikatny, ale bardzo przyjemny. Jako, że nie pozostawia żadnego filmu nie utrudnia makijażu. Skóra pod oczami staje się wygładzona, zasinienia są mniej widoczne, opuchnięcie również jest zredukowane. Nie ściąga skóry co niestety często się zdarza podczas używania żeli pod oczy.

Bardzo lubię go też nakładać pod krem nocny, zwłaszcza gdy moja skóra ma gorszy okres lub trochę przesadziłam z kwasami.
    Ulga jest natychmiastowa! Zaczerwienienie szybko znika, a skóra wraca do równowagi. Rano twarz jest uspokojona bez zaczerwienień
    Nie spodziewałam się, że żel, który kosztuje 8,77 zl okaże się tak rewelacyjnym i uniwersalnym kosmetykiem.

Serdecznie Wam go polecam, a osobom z cerą naczyniową lub problemami z opuchniętymi oczami radzę jak najszybciej sprawdzić na własnej skórze ten niepozorny, wyjątkowo wydajny żel

Używam tego produktu od: sierpień 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić kaprysek246 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Ten niepozorny żelik to mój WYBAWCA! Mam ogromne problemy z cerą naczynkową, wieczny rumień, potworne palenie i ściągnięcie skóry to dla mnie codzienność, żadne kremy apteczne i te za 50 zł i te za 100 zł nie zrobiły nic w kierunku poprawy mojej skóry, lekarz dermatolog również rozłożył ręce ! Nie pokładając większych nadziei w żelu za 10 zł, postanowiłem go wypróbować, o dziwo, żel niesamowicie ukoił moją spieczoną skórę już od chwili nałożenia, początkowo był to efekt 30 minutowy, może godzinny, przy regularnym i systematycznym stosowaniu po zużyciu kilku tubek mój problem prawie całkowicie zanikł! Owszem rumieńce pojawiają się pod wpływem mocnych zmian atmosferycznych, ale nie są tak widoczne i dokuczliwe, dzięki temu kosmetykowi całkowicie pozbyłem się uczucia pieczenia, palenia, swędzenia i ściągnięcia skóry! Polecam ten żel z całego serca, ponieważ wiem, jak ciężko poprawić stan cery naczynkowej, i wiem jak bardzo może utrudniać codzienne życie.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić Gasmiov za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Kupiłam, bo preparat ten poleciła mi lekarka, kiedy przechodziłam operację okulistyczną i wg jej słów miał pomóc goić się siniakom i opuchnięciom. Pod tym względem rzeczywiście nie zawiódł
    Żel ma konsystencję dość gęstej galaretki, bardzo przyjemnie chłodzi i łagodzi skórę podczas nakładania. Faktycznie moim opuchniętym oczom i siniakom dobrze zaradził, zasinienia stawały się coraz mniejsze i bledsze, a opuchnięcia znikały. Tak więc jako preparat leczniczy rzeczywiście jest dobry i się sprawdza.
    Ponieważ po zakończeniu kuracji troszkę żelu mi jeszcze zostało- próbowałam używać go jako zwykłego kremu pod oczy- i tu nastąpiło rozczarowanie Nic a nic nie nawilżał, a pod makijażem wałkował się
    Reasumując- w moim przypadku sprawdził się tylko do leczenia okolic oczu i okazał się skuteczny w tym zakresie, ale nic poza tym. Jeżeli będę go ponownie kupować, to tylko w przypadku chorych oczu. Inaczej-raczej nie

Używam tego produktu od: używałam przez 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chłodzący opatrunek
  • + Trzymany w lodówce daje świetny efekt chłodzenia zarówno stłuczeń czy innych zasinień, jak i opuchniętych oczu.
    + Jest szalenie wydajny - wystarczy jedynie odrobina.
    + Kosztuje niewiele w porównaniu do wydajności.
    + Szybko się wchłania i nie roluje pod oczami (korektor się bardzo dobrze po nim rozprowadza).

-/+ Wprawdzie jest świetny do chłodzenia i zmniejszania opuchlizny, jednak niezbyt działa na same zasinienia. Delikatna zmiana może jest, ale cudów nie oczekujmy

Używam tego produktu od: początku roku

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik - świetny na naczynka!
  • Nie mogę się obejść bez tego żelu! Na prawdę używałam wielu kremów na naczynka (drogich i tanich) i żaden produkt nie pomógł mi tak, jak ten żel.

Używam go rano i wieczoram (czasem równiez w ciągu dnia) przed nałożeniem kremu. Jest to bardzo wygodne bo nie muszę ograniczać się tylko do kupowania kremu na naczynka. Jeśli mam ochotę nałożyć na twarz olejek to mieszam go razem z tym żelem, dzięki czemu konsystencja jest lżejsza i wszystko wchłania się lepiej i szybciej. Żel daje uczucie chłodu na twarzy, łagodzi podrażnienia i pomaga pozbyć się wyprysków (przetestowane nie tylko na mnie). Świetny gdy za bardzo złapie nas słońce. Nie wiem czy usuwa sińce bo bardzo rzadko mi się zdarza mieć podkrążone oczy, ale daje radę z opuchniętymi powiekami. Plusem jest także brak zapachu oraz spora wydajność. Jedynym minusem może być to, że sporo żelu, ok 10 ml, zostaje na ściankach tubki. Zawsze gdy mi sie kończy rozcinam ją i przekładam resztki do plastikowego pudełeczka. Cena fantastyczna.Używam tego produktu od: kilku latIlość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić ZlotaJesien za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki i szybko się wchłania
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Żel kupiłam przede wszystkim na sińce pod oczami. Miałam wcześniej żele pod oczy z Flos Leku, w konsystencji jest bardzo podobny, a za niewiele więcej pln mam aż 50 ml żelu.

UŻYTKOWANIE

Żel ma higieniczne, wyciskane opakowanie. Jest też duży, a co za tym idzie wydajny. Jest bardzo lekki, dobrze się wchłania. Radzi sobie z delikatnymi zmianami. Ogólnie bardzo fajny pod oczy, na siniaka stosowałam raz i prawdę mówiąc ciężko mi powiedzieć, czy szybciej się zresorbował, ale na pewno w jakiś sposób pomógł

OPINIA KOŃCOWA

Polecam, nie jest cudotwórcą ale może być.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry i skuteczny żel
  • Lubię ten żel i często go stosuję pod oczy oraz na policzki (na naczynka) i na małe siniaki na ciele.

Rozjaśnia skórę i zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Stosuję go tylko na dzień, bo na noc używam czegoś co nawilża, a ten kosmetyk nie ma takiego działania.

Świetnia przyspiesza regenerację skóry po siniaku (wystarczy nałozyć niewielką ilosc, nawet raz dziennie)

+ szybko się wchłania
    +niska cena
    +duża wydajność, 50ml starcza na wiele miesięcy przy częstym stosowaniu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?