Powiększ Revlon, Powder Blush with Pop - Up Mirror (Róż do policzków z wysuwanym lusterkiem )

Zgłaszająca osoba: sweet_strawberry

Delikatny róż pudrowy z wysuwanym lusterkiem, nadaje policzkom subtelny, naturalny odcień.
Formuła Smooth-On powder formula z kompleksem roślinnym pielęgnuje skórę. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, gingko biloba, ginseng oraz ekstrakt z pestek winogron.
Praktyczne opakowanie z pędzelkiem i wysuwanym lusterkiem ułatwia aplikację wszędzie i o każdej porze dnia.
Dostępny w 15 odcieniach.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie koloru ocenianego różu w tytule recenzji .

Skład: Talc, Dimethicone, Nylon-12, Boron Nitride, Polymethyl Methacrylate, Zinc Stearate, Polyethylene, Perfluorononyl Octyldodecyl Glycol Meadowfoamate, Gingko Biloba Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Trimethylsiloxysilicate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cyclopentasiloxane, Lecithin, Silica, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea. May Contain: Titanium Dioxide, Mica, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides, Yellow 5 Lake, Yellow 6 Lake, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Red 30 Lake, Manganese Violet, Ultramarines, Carmine.

Cena: 44zł
/e/

• Bardzo fajny
  • Mam odcień 002 - Blushing Berry

Jestem bardzozadowolona . Fajnie ze jest on matowy , w miare nakladania mozna wzmacniac efekt i to mi sie podoba ze mozna go stopniowac a nie odrazu po nalozeniu różowy placek , mozna osiagnac bardzo ładny delikatny efekt rumienca Duza gama kolorów do wyboru , wiec do wyboru do koloru Jest rowniez baardzo wydajny , fakt nie uzywam codziennie ale starłi mi sie tylko 2 literki " V i L " :P mysle ze starczy mi na bardzo dlugo. Pedzelek jak dla mnie jest nieuzyteczny , zbędny

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Mam odcień 004 Barely Buff. Jest bardzo wydajny, mam go już rok, ładnie wygląda na twarzy, ściera się powoli, ale równomernie. Kupiłam go, bo szukałam różu bez połyskujących drobinek oraz zależało mi na lusterku i pędzelku (które to zresztą są bardzo funkcjonalne).

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Chcesz pochwalić DiamentowaRosa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • jest fajny
  • na wstępie zaznacze, że używałam dwóch kolorów:
    blushing berry - jaskrawego różu, trochę lalkowatego, ale uroczego,
    blushed - bardziej naturalnego, najlepszego na codzień.

róż ten jest świetny w porównaniu do tych tańszych, które testowałam. jego główną zaletą jest trwałość, a to ważne w różu. nie po to go nakładam, żeby mi znikał, jak było np. po różach z avonu. ten się utrzymuje i to bardzo długo, niemal cały dzień. gama kolorów jest dość duża. pomimo nieprzyjemnego składu nie zauważyłam jakiegoś wysypu po tych różach nigdy w okolicy policzków.

z wad to cena, jak to Revlon. można go dostac taniej na Allegro choć czekanie na przesyłkę nie należy do najmilszych. jak się go chce mieć od razu to trzeba niestety zabulić więcej. pędzelek dołączony jest do d to kolejna wada, ale gdyby mieli dołączyć lepszy to by było drożej.

wbrew pozorom okazał się być pojemny, aczkolwiek zdradzam go teraz z innym, mineralnym. miałam 2 opakowania pierwszego koloru i 1 opakowanie blushed. dwa mi się skończyły, a to trzecie mam dalej na tyle że mogłabym używać.

Używam tego produktu od: używałam przez dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ukochany róż
  • uwielbiam ten roz. ja mam odcien ROSE REPURE. matowy bez drobnek bardzo delikatny ale mozna sobie budowac intensywnosc choc nawet jak bedziemy dokladac go to krzywdy sobie nim nie zrobimy. sliczny naturalny kolor jak naturalny dziewczecy rumien . taki efekt lubie a nie jakies dwa placki starej babci. dlugo sie utrzymuje nie sciera sie. nie ma po nim wysypu itp. bardzo polecam osoba ktore lubia delikatny naturalny efekt.

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezużyteczny
  • Zalety:
    + przepiękny kolor 001 Rose Rapture - zgaszony rozbielony róż, idealny dla jasnej chłodnej cery (mam żółtawą, ale właśnie chłodną)
    + najlepszy gratisowy pędzelek, z jakim się zetknęłam - ładny, z naturalnego włosia, miękki

Wady:
    - praktycznie zerowa pigmentacja, chyba że przeszorujemy po nim pędzelkiem - ale wtedy...
    - ...BARDZO mocno pyli - do tego stopnia, że pył zostaje na wszystkim, tylko nie na policzkach
    - w związku z powyższymi cechami po godzinie twarz wygląda, jakbyśmy w ogóle nie wyjmowały tego dnia różu z szuflady

Chyba wolę róże w kremie...

Używam tego produktu od: wiosna 2013
    Ilość zużytych opakowań: pół, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tawny peach - ideał!
  • Ten róż dostałam w prezencie od mamy i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia! Kolor jest przecudowny, idealnie podkreśla policzki i jest bardzo trwały, cudo

Plusy:
    - kolor (dużo wariantów w ofercie)
    - piękny, naturalny efekt
    - subtelny zapach
    - bardzo wydajny
    - nie osypuje się
    - długo utzrymuje się na twarzy
    - opakowanie

Minusy:
    - jedyne, do czego można się przyczepić to chyba tylko cena

Chcesz pochwalić Gretenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Hmmm, warty wypróbowania. Mam kolor 001 rose rapture. Ładny, wykwintny róż dla jasnej cery.
    \nKolor między różem a brzoskwinią.
    \nOpakowanie eleganckie z wystrzelającym lusterkiem - za pierwszym razem można się przestraszyć jak wyskakuje :P , pędzelek do różu za malutki wg mnie, ale dobrze, że jest
    \nChętnie wypróbuję inne kolory w przyszłości.

Chcesz pochwalić bo_basek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Plusy:

- ładne opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem

- twardy, dlatego nie kruszy się i niepotrzebnie nie osypuje się i nie marnuje

-starczy na ładnych parę lat, więc cena nie odstrasza

- super kolorki, ja mam 03- dla mnie cudowny, naturalny, pudrowy róż

- co do samego użycia to nie jest mocno napigmentowany - a jak dla mnie jest to jego mocną zaletą ponieważ :

* nie da się zrobić sobie nim "krzywdy"
    * nie robi żadnych placków na twarzy,
    * stapia się super z podkładem
    * bardzo delikatny odcień, nie uwydatnia
    naczynek, oczwyiście jeśli chcemy mocniejszy
    efekt można powtórzyć aplikację
    * trzyma się cały dzień do zmycia

Minusy:

- chyba tylko to, że jeśli już producent zaoferował takie fajne pudełeczko z lusterkiem to albo mógł dołączyć do niego pędzelek z prawdziwego zdarzenia albo wcale ten jest fatalnej jakości bo wychodzą z niego włosy, ale mi jego wielkość akurat odpowiada, bo różu nie używam do modelowania twarzy tylko do zrobienia na twarzy fajnych zdrowych rumieńców.

Do modelowania kości policzkowych używam bronzera i tutaj już pędzel z prawdziwego zdarzenia musi być.Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: jeszcze dłuuuuugo pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić renata1289 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Lubię go przede wszystkim za idealnie dobrany (przez teściówkę) kolor (Berry Rich).

Ma znakomitą konsystencję, nie wysusza skóry, nie nakłada się zbyt grubo, lekko połyskuje, wystarcza na baaardzo długo, ładnie trzyma się przez cały dzień, nie uwidacznia moich naczynek.

Świetny pędzelek, przydatne lusterko (działa bez problemów), bardzo dobre opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić molka_la za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ulubiony
  • Kupiłam go dawno temu przypadkiem, długo leżał w szafce aż w końcu go użyłam i... zakochałam się w nim. Cudowny kolor (03), pięknie wygląda na skórze, bardzo naturalnie. Pędzelek i lusterko jak dla mnie mało poręczne lecz można mu to wybaczyć. Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aui0 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij