Powiększ Revlon, Powder Blush with Pop - Up Mirror (Róż do policzków z wysuwanym lusterkiem )

Zgłaszająca osoba: sweet_strawberry

Delikatny róż pudrowy z wysuwanym lusterkiem, nadaje policzkom subtelny, naturalny odcień.
Formuła Smooth-On powder formula z kompleksem roślinnym pielęgnuje skórę. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, gingko biloba, ginseng oraz ekstrakt z pestek winogron.
Praktyczne opakowanie z pędzelkiem i wysuwanym lusterkiem ułatwia aplikację wszędzie i o każdej porze dnia.
Dostępny w 15 odcieniach.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie koloru ocenianego różu w tytule recenzji .

Skład: Talc, Dimethicone, Nylon-12, Boron Nitride, Polymethyl Methacrylate, Zinc Stearate, Polyethylene, Perfluorononyl Octyldodecyl Glycol Meadowfoamate, Gingko Biloba Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Trimethylsiloxysilicate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Cyclopentasiloxane, Lecithin, Silica, Lauroyl Lysine, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea. May Contain: Titanium Dioxide, Mica, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides, Yellow 5 Lake, Yellow 6 Lake, Red 6 Lake, Red 7 Lake, Red 30 Lake, Manganese Violet, Ultramarines, Carmine.

Cena: 44zł
/e/

• Bardzo fajny
  • Mam odcień 002 - Blushing Berry

Jestem bardzozadowolona . Fajnie ze jest on matowy , w miare nakladania mozna wzmacniac efekt i to mi sie podoba ze mozna go stopniowac a nie odrazu po nalozeniu różowy placek , mozna osiagnac bardzo ładny delikatny efekt rumienca Duza gama kolorów do wyboru , wiec do wyboru do koloru Jest rowniez baardzo wydajny , fakt nie uzywam codziennie ale starłi mi sie tylko 2 literki " V i L " :P mysle ze starczy mi na bardzo dlugo. Pedzelek jak dla mnie jest nieuzyteczny , zbędny

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Mam odcień 004 Barely Buff. Jest bardzo wydajny, mam go już rok, ładnie wygląda na twarzy, ściera się powoli, ale równomernie. Kupiłam go, bo szukałam różu bez połyskujących drobinek oraz zależało mi na lusterku i pędzelku (które to zresztą są bardzo funkcjonalne).

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Chcesz pochwalić DiamentowaRosa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • jest fajny
  • na wstępie zaznacze, że używałam dwóch kolorów:
    blushing berry - jaskrawego różu, trochę lalkowatego, ale uroczego,
    blushed - bardziej naturalnego, najlepszego na codzień.

róż ten jest świetny w porównaniu do tych tańszych, które testowałam. jego główną zaletą jest trwałość, a to ważne w różu. nie po to go nakładam, żeby mi znikał, jak było np. po różach z avonu. ten się utrzymuje i to bardzo długo, niemal cały dzień. gama kolorów jest dość duża. pomimo nieprzyjemnego składu nie zauważyłam jakiegoś wysypu po tych różach nigdy w okolicy policzków.

z wad to cena, jak to Revlon. można go dostac taniej na Allegro choć czekanie na przesyłkę nie należy do najmilszych. jak się go chce mieć od razu to trzeba niestety zabulić więcej. pędzelek dołączony jest do d to kolejna wada, ale gdyby mieli dołączyć lepszy to by było drożej.

wbrew pozorom okazał się być pojemny, aczkolwiek zdradzam go teraz z innym, mineralnym. miałam 2 opakowania pierwszego koloru i 1 opakowanie blushed. dwa mi się skończyły, a to trzecie mam dalej na tyle że mogłabym używać.

Używam tego produktu od: używałam przez dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Vexxa za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj ukochany róż
  • uwielbiam ten roz. ja mam odcien ROSE REPURE. matowy bez drobnek bardzo delikatny ale mozna sobie budowac intensywnosc choc nawet jak bedziemy dokladac go to krzywdy sobie nim nie zrobimy. sliczny naturalny kolor jak naturalny dziewczecy rumien . taki efekt lubie a nie jakies dwa placki starej babci. dlugo sie utrzymuje nie sciera sie. nie ma po nim wysypu itp. bardzo polecam osoba ktore lubia delikatny naturalny efekt.

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bezużyteczny
  • Zalety:
    + przepiękny kolor 001 Rose Rapture - zgaszony rozbielony róż, idealny dla jasnej chłodnej cery (mam żółtawą, ale właśnie chłodną)
    + najlepszy gratisowy pędzelek, z jakim się zetknęłam - ładny, z naturalnego włosia, miękki

Wady:
    - praktycznie zerowa pigmentacja, chyba że przeszorujemy po nim pędzelkiem - ale wtedy...
    - ...BARDZO mocno pyli - do tego stopnia, że pył zostaje na wszystkim, tylko nie na policzkach
    - w związku z powyższymi cechami po godzinie twarz wygląda, jakbyśmy w ogóle nie wyjmowały tego dnia różu z szuflady

Chyba wolę róże w kremie...

Używam tego produktu od: wiosna 2013
    Ilość zużytych opakowań: pół, resztę wyrzuciłam

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tawny peach - ideał!
  • Ten róż dostałam w prezencie od mamy i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia! Kolor jest przecudowny, idealnie podkreśla policzki i jest bardzo trwały, cudo

Plusy:
    - kolor (dużo wariantów w ofercie)
    - piękny, naturalny efekt
    - subtelny zapach
    - bardzo wydajny
    - nie osypuje się
    - długo utzrymuje się na twarzy
    - opakowanie

Minusy:
    - jedyne, do czego można się przyczepić to chyba tylko cena

Chcesz pochwalić Gretenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Hmmm, warty wypróbowania. Mam kolor 001 rose rapture. Ładny, wykwintny róż dla jasnej cery.
    \nKolor między różem a brzoskwinią.
    \nOpakowanie eleganckie z wystrzelającym lusterkiem - za pierwszym razem można się przestraszyć jak wyskakuje :P , pędzelek do różu za malutki wg mnie, ale dobrze, że jest
    \nChętnie wypróbuję inne kolory w przyszłości.

Chcesz pochwalić bo_basek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super !
  • Plusy:

- ładne opakowanie z lusterkiem i pędzelkiem

- twardy, dlatego nie kruszy się i niepotrzebnie nie osypuje się i nie marnuje

-starczy na ładnych parę lat, więc cena nie odstrasza

- super kolorki, ja mam 03- dla mnie cudowny, naturalny, pudrowy róż

- co do samego użycia to nie jest mocno napigmentowany - a jak dla mnie jest to jego mocną zaletą ponieważ :

* nie da się zrobić sobie nim "krzywdy"
    * nie robi żadnych placków na twarzy,
    * stapia się super z podkładem
    * bardzo delikatny odcień, nie uwydatnia
    naczynek, oczwyiście jeśli chcemy mocniejszy
    efekt można powtórzyć aplikację
    * trzyma się cały dzień do zmycia

Minusy:

- chyba tylko to, że jeśli już producent zaoferował takie fajne pudełeczko z lusterkiem to albo mógł dołączyć do niego pędzelek z prawdziwego zdarzenia albo wcale ten jest fatalnej jakości bo wychodzą z niego włosy, ale mi jego wielkość akurat odpowiada, bo różu nie używam do modelowania twarzy tylko do zrobienia na twarzy fajnych zdrowych rumieńców.

Do modelowania kości policzkowych używam bronzera i tutaj już pędzel z prawdziwego zdarzenia musi być.Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: jeszcze dłuuuuugo pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić renata1289 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajniutki
  • Lubię go przede wszystkim za idealnie dobrany (przez teściówkę) kolor (Berry Rich).

Ma znakomitą konsystencję, nie wysusza skóry, nie nakłada się zbyt grubo, lekko połyskuje, wystarcza na baaardzo długo, ładnie trzyma się przez cały dzień, nie uwidacznia moich naczynek.

Świetny pędzelek, przydatne lusterko (działa bez problemów), bardzo dobre opakowanie.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić molka_la za czytelną i pomocną recenzję?

• Ulubiony
  • Kupiłam go dawno temu przypadkiem, długo leżał w szafce aż w końcu go użyłam i... zakochałam się w nim. Cudowny kolor (03), pięknie wygląda na skórze, bardzo naturalnie. Pędzelek i lusterko jak dla mnie mało poręczne lecz można mu to wybaczyć. Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić aui0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt
  • świetny róż, mam kolor 004 Barely Buff;
    ileż było zamieszania, jaki kolor wybrać - a wystarczyło troszkę się poszczypać i dobrałam idealny dla siebie;
    kolor 004 to taki niby brudny róż, może połączony delikatnie z pomarańczem - efekt fajny, broń boże sztuczny czy lalkowy - bardzo naturalny, doskonale stapia się z cerą, tworzy doskonałe wykończenie makijażu i dodaje świeżości wyglądu; co prawda nie mam porównania, bo to mój pierwszy róż - dotychczas uważałam, że nie jest mi potrzebny do szczęścia - a jednak szczęścia mi dodał - makijaż nie jest już taki monotonny i nabrał nowej fajnej świeżości, dodał dziewczęcego uroku; revlon znów mnie nie zawiódł; polecam niezdecydowanym i tym ciekawym efektu

Chcesz pochwalić anieska1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny róż
  • Zakupiłam odcień Wine with everything i okazało się, że jest dla mnie idealny Moje naturalne rumieńce są tego samego koloru.
    Róż nakłada się bardzo przyjemnie, wygląda naturalnie, nie robi placków, trochę się ściera, ale jak się nie dotyka twarzy łapami to wytrzyma cały dzień

Chcesz pochwalić marta_gizycko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na co dzień
  • Posiadam odcień 06 Wine with everything.

- Oczywiście świetne opakowanie i pędzelek
    - odcień łagodny, naturalny, nie tworzy nienaturalnego placka na skórze
    - minus jest taki, że w sklepie ciężko dobrać sobie odcień, bo większość wydaje się podobna w sklepowym oświetleniu...

Chcesz pochwalić GRUBSTEIN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zecydowane TAK
  • Swoją recenzję zacznę od tego, że zawsze maiłam pewne obawy przed używaniem różu, bo to kosmetyk, który potrafi wyczarować cuda, ale i łatwo z nim przesadzić i stworzyć efekt clowna :P Jednak nie z tym! Róż Revlonu jest cudownie delikatny, daje piękny efekt - ładnie wtapia się w makijaż , nie zostawia smug, nie świeci się tandetnie, tylko delikatnie rozświetla Dodatkowymi atutami tego produktu jest fajne opakowanie, miły w użyciu pędzelek 9choć rzadko z niego korzystam) i wydajność Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 0 opakowań

Chcesz pochwalić mardoufox za czytelną i pomocną recenzję?
  • odcień 05 berry rich
  • 05 jest stonowanym odcieniem, należy go trochę nałożyć, żeby efekt był wyraźny. Trochę nabłyszcza. Róż dosyć długo się trzyma (używam podkładu ColorStay tej samej firmy). Nie kruszy się w opakowaniu.

Solidne opakowanie, oprócz lusterka jest dołączony pędzelek (dla mnie zbyt mały).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnieszka rozalia za czytelną i pomocną recenzję?

• polecam
  • Lubię firmę Revlon, niestety w Polsce ciężko dostać ich całą kolorówkę w rozsądnej cenie. Jednak za granicą zakupy Revlonowe opłacają się zdecydowanie bardziej. Zakupiłam ten róż, ponieważ potrzebowałam czegoś w ładnym naturalnym odcieniu, lekko opalizującym, złotym. Zdecydowałam się na kolor Naturally nude, zresztą bardzo ciekawy. Ładnie wygląda do jasnej karnacji zarówno latem jak i ciemniejszej zimą. Być może miałam zbyt duże oczekiwania to tego różu, jednak nie zachwycił mnie, w przeciwieństwie do pięknego i poręcznego opakowania. Róż jest nieco twardy przez co ciężko jest go nabrać na pędzel (pędzelek w zestawie mikroskopijny nie polecam go używać) przez co jego używanie mnie na prawdę bardzo zniechęca. Fakt, faktem długo się utrzymuje co jest wielką zaletą, ogólnie polecam i lubię ten róż. Może akurat mi trafiła się warda wersja

Chcesz pochwalić Apali za czytelną i pomocną recenzję?

• godny polecenia
  • Super róż za przystępne pieniążki.
    Nie zostawia smug
    dobrze się rozprowadza i długo utrzymuje
    naturalna gama kolorów
    bardzo wydajny
    Polecam, jeden z lepszych róży średniej półki

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić gizix za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony róż
  • to najlepszy róż jaki miałam. mam kolor wine with everything. jest naprawdę piękny i wygląda bardzo naturalnie. świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug i nie sposób z nim przesadzić- efekt makijażu klauna niemożliwy. mój odcień wygląda dobrze zarówno na ciemnej cerze(mojej) jak i na jasnej. nie ma błyszczących drobinek, ale jak ktoś lubi, to są również takie odcienie.

pędzelek całkiem dobry, sprawdza się w podróży. wydajność nie jest najlepsza, ale i tak warto.
    jedyne czego w nim nie lubię, to brzydkie, niezgrabne opakowanie

Używam tego produktu od:kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić rapunzel8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój słodki
  • boooombowy róż! Róż ideał...nie znika z policzków...super pomysłowe lusterko...wysuwane z boku nie ma kontaktu z różem i nie brudzi się od niego czy pędzelka...piekne kolory ja mam 16 pink blush...nie za ciemny śliczny odcień dla bladej cery.

Używam tego produktu od:niedawna
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Costatoria Costatta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideal!!!
  • najlepszy roz na swiecie!!! dlugo sie utrzymuje fajnie sie rozprowadza nie zatyka porow bardzo wydajny. mam naprawde beznadziena skore sucha tlusta wypryszczona alergiczna ale tebn roz nie spowodowal zadnej negatywnej reakcji mojej skory polecam

Używam tego produktu od:2 lat

Chcesz pochwalić shante za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niepozorny czarodziej
  • Świetny róż o pięknych kolorach za rozsądną cenę.

Mam kolor Wine with everything, chłodny brudny róż. Faktycznie odcień ma w sobie coś z wina.

Róż jest praktycznie matowy, mimo że w opakowaniu widać niewielkie srebrne drobinki. Na twarzy są one całkiem niedostrzegalne, ale też makijaż nie jest płaski.

Łatwo go nałożyć pędzlem, pierwsze kilka aplikacji wymaga >;rozruszania< kosmetyku, potem nakłada się bardzo łatwo. Jest mocno napigmentowany, ale nie zostawia placków.

Cechuje go zaskakująca wręcz trwałość - podkład z nosa już znika, a na policzkach ciągle widać delikatny rumieniec. Wydaje się być bardzo wydajny.

Szkoda że nie pachnie tak apetycznie jak Bourjois lub LOreal

Używam tego produktu od: styczeń 2008

Chcesz pochwalić pakosta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny róż
  • Bardzo dobry roz,który trzyma się na twarzy cały dzień.Posiadam róż numer 03,który został bardzo trafnie dobrany przez wizazystkę..Wydajny..uzywam go juz dosyc sporo a ubyło tylko troszeczke..Jedyny minus to opakowanie i pedzelek,który do niczego się nie nadaje.

Używam tego produktu od:8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić wiewiorka114 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Wybrałam naturalny beżowo brązowy odcień Toast of New York. Większość róży mam z dużą ilością drobinek, dlatego szukałam czegoś naturalnego, do modelowania twarzy. Róż jest miękki i łatwo sie nabiera na pędzel, ale nie kruszy się. Można go bez problemu stopniować, pierwsze warstwy są bardzo delikatne. Ma bardzo maleńkie drobinki, których praktycznie nie widać, dzięki czemu efekt nie jest płaski. Duży plus za lusterko i pędzelek, który przyda się w awaryjnych sytuacjach.

Chcesz pochwalić Estella za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry róż
  • Dobry produkt,pozwalajacy ładnie wymodelować policzki.Aplikuje się bezproblemowo,nie tworząc plam ani placków.Nadaje zdrowy koloryt,doskonale udając naturalne rumieńce Używam go już miesiąc i dostrzegam bardzo niewielki ubytek,jest więc również wydajny. Utrzymuje się dość długo,chociaż ja osobiście po kilku godzinach muszę jednak wykonywać pewne poprawki,lecz zaznaczam że bezwiednie zdarza mi się dotykać twarzy,zapomniawszy o makijażu,więc trwałość różu u mnie się zmniejsza...;-)
    Co do opakowania to dosyć sporych rozmiarów,no ale zawiera jeszcze pędzelek dobrej jakości,wysuwane lustereczko i gdzieś to sie musi pomieścić.Nie jest zaspecjalnie eleganckie niestety.
    Podsumowując róż jest bardzo dobry.Aha,posiadam nr 06.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?