Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Powiększ Iwostin, Capillin, Krem redukujący zaczerwienienia SPF 15

Zgłaszająca osoba: bryczek18

Likwiduje widoczne zaczerwienienia skóry i zapobiega ich powstawaniu poprzez wielopłaszczyznowe działanie. Hamuje aktywność neuropeptydu odpowiedzialnego za czerwienienie się i wrażliwość skóry. Wzmacnia kruche naczynka krwionośne, zwiększając napięcie naczyń włosowatych. Chroni skórę przed drażniącym wpływem czynników zewnętrznych, m.in. przed promieniowaniem UV.

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Octyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethoxydiglycol, Ethylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Vitis Vinifera Oil, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Aesculus Hippocastanum Extract, Hydroxyethylacrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Qualane,Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Buthylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Troxerutin, Dextran, Palmitoyl Tripeptide-8,Disodium Edta, Peg-8, Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Ci 77288

/e/

• Nie uczula
  • Z racji, iż borykam się z problemem naczynkowej, zaczerwienionej i wrażliwej skóry staram się wypróbować wiele kremów,aby wybrać odpowiedni. Jednak w przypadku kremu Iwostin Capillin redukującego zaczerwienienia muszę przyznać, iż nie zauważyłam większych efektów. Właściwie można rzec,że jest neutralny dla mojej skóry. Plusem jest hipoalergiczna formuła oraz zawartość filtrów, jednak nie mogę się przekonać do konsystencji kremu. Trzeba go dobrze rozprowadzić, gdyż lekko zielonkawy kolor może pozostawić smugi widoczne przy lepszym oświetleniu (zwłaszcza jeśli nie zastosuję podkładu)

Używam tego produktu od: dłuższy czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Violaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry !
  • Krem ten zakupiłam w związku z tym, że od jakiegoś czasu na mojej twarzy pojawiły się czerwone plamki (przebarwienia po pryszczach, które nie chciały zejść, w dalszym ciągu jest po nich ślad) oraz skłonność do zaczerwienienia.

Na plus:
    +pięknie pachnie, kocham jego zapach!
    +pomaga! podczas stosowania zobaczyłam znaczną różnicę, co prawda zaczerwień do końca nie wyeliminował, ale były znacznie mniejsze
    +nawilża
    +jest bardzo wydajny, stosując zgodnie z zaleceniem na opakowaniu starczył mi na ponad 3 miesiące i wcale go nie oszczędzałam

Minus:
    -tutaj podkreślę, że mam tak z każdym praktycznie kremem- roluje się pod makijażem (ale tak jak piszę, można wziąć to między palce, gdyż jak dotąd odnalazłam kremy z jednej firmy które mi się nie rolują)
    -cena, kupiłam go w promocji przeceniony bodajże z 44 na 36 zł co i tak na moją kieszeń jest dość sporo.

Używam tego produktu od: 3,5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Katiusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pomógł
  • Dużo sobie obiecywałam po tym kremie z uwagi na dobre opinie jak i jego skład, ale niestety mnie zawiódł. Właściwie w ogóle mi nie pomógł. Jako plus mogę na pewno wymienić filtr, ale na tym koniec. Krem ma jak dla mnie brzydki zapach, ciężko jest go rozprowadzić na skórze, fatalnie się wchłania, ja miałam wrażenie, że nie wchłania się wcale. Zielony kolor kremu na mojej skórze pozostawiał dziwny i bardzo nienaturalny odcień. Nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy w zaczerwienionych miejscach. Cena przystępna.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 40ml

Chcesz pochwalić Annetoinette za czytelną i pomocną recenzję?
  • SPRAWDZA SIĘ BARDZO !!! POLECAM
  • Kremik jest na prawdę bardzo przyzwoity, muszę powiedzieć że mnie osobiście pomaga. Mam cerę mieszaną. czasami mi się świeci czasem jest normalna po zastosowaniu oczywiście odpowiednich maści. Przez 6 lat borykałam się z trądzikiem. teraz nie mam już większych krost. Od czasu do czasu coś tam się pojawi na twarzy. Mam cerę niestety prawdopodobnie naczynkową i często na niej pojawia się rumień, który się utrzymuje na codzień. Kupiłam krem po doradzeniu przez panią farmaceytkę do mojego typu cery. Musze powiedzieć, że odkąd się nim smaruje ten rumień zanika, nie mam aż tak czerwonej twarzy. co prawda to jeszcze nie to jaki efekt chiałabym uzyskać ale na prawdę jest znacznie lepiej. Poza tym dręczą mnie moje przebarwienia potrądzikowe podczas trądziku sporo wyciskałam i teraz zostały się małe ślady. Chciałabym się jeszcze tego pozbyć. Nie wiem tylko jaka maść będzie najlepsza. W każdym bądź razie krem Iwostina redukujący zaczerwienienia skóy jest na prawdę godny polecenia. Nie ma co przepłacać i kupować za 100 zł jakiś kremów jak ten za 30 zł jest super i co najważniejsze pomaga

Chcesz pochwalić bozen22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przywróćmy ten krem do sprzedazy!!!!
  • Cześć. Wytestowałem już wszystkie produkty na swoje problemy z naczynkami, czerwienieniem się itd, ale ten to moj HIT. Nie wiem, czy wiecie, ale firma IVOSTIN postanowila wycofać ten super krem i zastąpić go innym, ponoć lepszym, ale bez tak dobrego składu. Zastanawiam się jaki jest powód.. Skoro Neutrazen jest wg badan światowych najlepszym składnikiem hamującym zaczerwienienia i zapalenie neurogenne skóry... Czyżby był az tak dobry, że zbyt skuteczny???? Mam pomysł, może napiszemy WSPÓLNIE do IWOSTINU o pozostawienie kremu, który tak dobrze się sprawdza? Co Wy na to? Pozdrawiam. Nowy krem to jedynie algi i jeden ze składników, który nawet nie umywa się do Neutrazenu, bo Neutrazenu nic nie zastąpi - poczytajcie wyniki badań międzynarodowych....

Chcesz pochwalić michaesimon za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić
  • Działa świetnie na cerę naczynkową:

+ widocznie zmniejsza zaczerwienienia pod dłuższym stosowaniu

+ nie podrażnia, nie uczula. Skutecznie wygładza koloryt skóry, rozjaśnia twarz;

+ dobrze się wchłania;

+ lekka, delikatna konsystencja

+ wydajny, nadaje się również pod makijaż, nie zatyka porów;

+ średnia cena, produkt przystępny;

- / + dziwnie pachnie, ale zapach nie jest wyczuwalny przez cały czas, nie jest też zbyt intensywny;

Ogólnie poleciłabym go wszystkim, którzy chcą szybko i skutecznie wyleczyć swoją naczynkową cerę. Nie wiem czy jest to krem, który pozwoli całkowicie pozbyć się skłonności do powstawania naczynek. Mi pomógł zlikwidować znaczne zaczerwienienia i pozamykał liczne, uporczywe naczynka, więc uważam, że warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić magiaksiezyca za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Moja cera ma skłonność do różowienia sie na policzkach i nosie. Niedawno postanowiłam poszukać jakiejs pomocy do uniecestwienia tegoż atutu urodowego. Stosowałam ten krem i jeszcze drugi z tej firmy z wyciągiem z winogrona i uważam, iż ten jest ciekawszy. Moje spostrzeżenia:
    +ladnie się wchłania
    +bezzapachowy, dla mnie bardzo ważne
    +zielony koloryt łagodzi wypieki
    +nadaje się jako baza pod makijaż
    +ma SPF
    +dosyc wydajny
    +nie zapycha

minusy:
    - niestety nie rozprawił sie z zaczerwienieniem raz na zawsze, o czym marzę i snie
    -cena - w zależności od funduszy oczywiście

Ogółnie jestem na tak, ale będę testować jeszcze inne produkty

Chcesz pochwalić szecherka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto go mieć!
  • Nie borykam się z poważnymi problemami cery naczynkowej, mam jednak miejscami lekko zaróżowioną skórę i dlatego postanowiłam działać. Mój wybór padł na Iwostin, ponieważ byłam bardzo zadowolona z kremu i maseczki nawilżającej dałam szansę 'pogromcy zaczerwień'. I jak na razie jestem zadowolona, krem na dobrą konsystencję- nie jest za gęsty ani za rzadki, nie podrażnia skóry, przy regularnym stosowaniu pomaga zmniejszyć widoczność zaczerwienionej cery. Jego cena pozostawia trochę do życzenia, jednak krem jest naprawdę bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić kejterr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Krem ma świetną konsystencje, dobrze się wchłania, kolor zielony niweluje pękniete naczynka. Używając tego kremu zauważyłam że żadziej czerwienię się, skóra jest mniej podatna na czynniki wyzwalające rumień. Dla mnie REWELACJA

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kropla24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem co o nim myśleć
  • Zapach : Nie mam pojęcia co to za zapach, ale do ładnych nienależy, na szczęście szybko znika.

Konsystencja : Lekka.

Wchłanianie : Bardzo szybko się wchłania.

Działanie : Nie zauważyłam by zaczerwienienie, choćby odrobinę zniknęło. Nawilżenie jakie daje krem jest słabe, wiem ze to nie było celem producenta, jednak ten krem jak dla mnie, prawie wcale go nie daje. Plusem jest że zostawia skórę gładką.

Inne : Zawiera SPF 15. Krem jest bardzo wydajny. Jeśli skóra się czerwieni, nie czuć aż takiego gorąca na niej. Plus za zielony pigment w kremie, optycznie trochę niweluje zaczerwienienia.

Działania nieporządne : Brak.

Podsumowanie: Nie wiem, może za krótko stosowałam by zobaczyć jakaś zmianę, jeśli chodzi o naczynka. Puki co muszę bardziej nawilżyć moją skórę, może wtedy wrócę do tego kremu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rococo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij