Clinique, Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Powiększ Clinique, Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Zgłaszająca osoba: kasiasiar

Trzeci z 3 kroków clinique. Lekka emulsja do stosowania 2 razy dziennie. Znakomita pod makijaż. Pomaga zwalczyć niedoskonałości oraz zmatowić cerę.

Cena: ok. 85zł / 50ml
/e/

• Im dłużej, tym gorzej...
  • Kupiłam w Douglasie zestaw, w którym był ten krem o pojemności 30 ml.

Wydajność jest bardzo dobra, wystarczy odrobina, żeby pokryć całą twarz.

Stosowałam na noc. Choć wchłania się ładnie, to podkłady rolują się na nim, więc po kilku próbach za dnia, zostałam tylko przy używaniu wieczornym.

Zapach jest po prostu... obrzydliwy :/ Bardzo ostry i bardzo nieprzyjemny. Kiedy otwierałam tubkę, miałam wrażenie, jakbym otwierała denaturat... I jak położyć to na twarz?! Ech...

Moja mieszana cera, pełna - jak to się wdzięcznie nazywa - niedoskonałości, powinna pokochać ten krem, gdyż właśnie dla niej jest przeznaczony.
    Niestety...
    Im dłużej go używałam, tym podrażnienie było większe, wysyp również większy, w najlepszym wypadku - taki jak przed stosowaniem. Ale do tego doszło łuszczenie, przebarwienia i nadprodukcja sebum.

Żałuję, że męczyłam się z nim prawie 2 miesiące... Teraz muszę odratowywać cerę u kosmetyczki...

Ale przynajmniej moja recenzja jest rzetelna...

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Ten lotion to najgorszy z 3 kroków Clinique Anti-Blemish.
    Jest antybakteryjny, ale nie zmniejsza stanów zapalnych, ani nie zwalcza trądziku. Po nałożeniu moja cera była bardzo podrażniona, trochę zaczerwieniona i lekko szczypała. Po stosowaniu go przez kilka dni skóra w niektórych miejscach była wysuszona i zaczęła się łuszczyć.
    Używałam go wyłącznie na noc. W ciągu dnia nakładam makijaż, a ten krem rolował się w połączeniu z podkładem.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam produkt bo mam problemy z cera i myślałam że jak kupię cos z droższej półki to mi pomoże. Produkt średni dobrze nawilzal lekko matowil,sprawdził sie pod makijaż i w lato.przy pierwszych tyg.stosowania widać było że skóra trochę odrzyla ale później bez zmian, pod koniec tubki zaczęłam go urzywac na dekolt to sprawdził sie idealnie.nie polecam jako dużą pomóc dobry dla tych co ptrzebują doraźnej pomocy a cere mają w miarę ok..

Używam tego produktu od: 6mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić alanor1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Mam okropną strefę T plus nieznośną tendencję do ropnych pryszczy na brodzie. Długo szukałam kremu do twarzy. Wypróbowałam wiele marek tańszych i droższych. W końcu będąc w perfumerii Sephora miła pani od Clinique doradziła mi ten krem. Cena jest wysoka, więc nie byłam skłonna go kupic szczególnie, że już na tylu kosmetykach się zawiodłam. Jednak wracając do kraju po wakacjach skusiłam się na super promocję na strefie wolnocłowej. Krem okazał się prawdziwym hitem! Cera jest po nim gładka i nawilżona ale nie tłusta. Wypryski pojawiają się bardzo sporadycznie. Konsystencja jest bardzo lekka i szybko się wchłania. Za duży plus uważam to, że krem jest zupełnie bezzapachowy. Starcza ok. na dwa miesiące (pierwszy kupiłam 15 maja a skończył się dopiero w zeszłym tygodniu) przy używaniu go dwa razy dziennie. Bez wyrzutów sumienia pobiegłam po następne opakowanie.

Używam tego produktu od: od maja

Chcesz pochwalić McBeeBee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tego sie spodziewalam
  • Od dawna mam problemy z cera, skusilam sie na serie anti-blemish, bo pomyslalam, ze TA marka z TAKA cena na pewno dadza rade mojej cerze... Nic bardziej mylnego.
    Na poczatku bylo widac jakies tam efekty, skora na pewno wydawala sie o wiele czystsza, ale po krotkim czasie ja i wszyscy wokol mnie przestali zauwazac jakiekolwiek efekty.
    Produkt stosuje do dzis, ale po malu zamierzam z niego zrezygnowac, bo po jakis 8 miesiacach stosowania powinnam miec juz o wiele lepsza cere, a na razie to jest chyba tylko coraz gorzej.
    Kosmetyczka mowi, ze moze to taki okres i inne czynniki wplywaja na stan skory. Mozliwe, ale czy tak silne produkty jak anti-blemish nie powinny dzialac pomimo innych czynnikow?
    Sam krem srednio nawilza a bardziej wysusza, ale za to matuje skore. Za to pol gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tosiap za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za te pieniądze
  • takie same efekty dają kremy za kilkanaście złotych. krem absolutnie nie pomaga w leczeniu pryszczy, to taki zwykły nawilżacz. matuje maksymalnie na kilka godzin.

plusy:
    - ma fajną konsystencję (nie za rzadka, nie za gęsta)
    - szybko się wchłania
    - nadaje się pod makijaż
    - wydajność

minusy:
    - nie spełnia obietnic, nie robi nic z problemem pryszczy
    - cena nieadekwatna do działania

Używam tego produktu od: grudzien 2011

Chcesz pochwalić marmotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Krem (emulsja) bardzo dobrze pasuje do mojej skłonnej do wyprysków i błyszczenia skóry. Dobrze nawilża i sprawdza się pod makijaż. Jedyny (poza Idealist EL) po którym moja skóra pozostaje matowa ale nie ściągnięta. Nie lepi się, nie roluje, jest dosyć wydajny. W zestawie z pozostałymi krokami stanowi dla mnie ratunek na gorsze dni. Całości zestawu nie mogę stosować zbyt długo bo przesusza moją skórę ale krem stosowany samodzielnie sprawuje się bardzo dobrze. Nie przepadam za jego zapachem ale jest odczuwalny jedynie przy nakładaniu.

Ilość zużytych opakowań: 4 i następne rozpoczęte

Chcesz pochwalić aayaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak niezbędny produkt
  • Kupiłam całą serię i nie wiem co sądzić. Używam tego kremu/serum od dwóch miesięcy regularnie dwa razy dziennie. Mam wrażenie, że cała seria niewiele robi. Nie odnotowałam pogorszenia ale i poprawy też jakoś specjalnie nie widać. Taki sam efekt osiągnąć można przy zakupie znacznie tańszych kosmetyków.
    Serum niestety nie jest zbyt wydajne, przy używaniu dwa razy dziennie niewielkiej kropli już mi fuknęło opakowanie czyli się kończy :/.
    Podoba mi się to, że można używać tego kremu pod krem nawilżający i bez problemu można nałożyć na to makijaż. Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

Edit, 27.02.2012 Kupiłam już trzecią tubkę, przy regularnym stosowaniu bardzo poprawia stan cery, makijaż trzyma się cały dzień i często nie mam konieczności poprawiania go. Zostaje u mnie na stałe!

Chcesz pochwalić czarownica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na miarę CLINIQUE
  • Produkt ten był w zestawie razem z tonikiem i mydełkiem. O ile 2 ostatnie sprawdziły się na medal, to emulsja mnie zawiodła.

wodnista konsystencja, dużo kosmetyku się wylewało
    skóra szybko zaczyna się świecić
    brak działania nawilżającego i antytrądzikowego
    ciężko nałożyć na niego podkład
    obrzydliwy, ostry zapach

Jednak stosowany na noc sprawdza sie o tyle, ze zmniejsza pory i uspokaja cerę.

Chcesz pochwalić boangelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam zestaw 3 kroków w Douglasie, ponieważ była jakaś promocja, była to kosmetyczka, która miała starczyć na miesiąc. Wcześniej miałam kilkanaście próbek jednodniowych i wypadły całkiem przyzwoicie. Niestety po kilku dniach stosowania wpadłam w rozpacz.
    Mydełko i tonik to prawdziwa porażka, która tak mi wysuszyła cerę na wiór, że zamiast pomóc to jeszcze bardziej zaszkodziła. Po takim wysuszeniu to ten krem w ogóle nie dawał rady, a poza tym zapach jesy okropny, po zastosowaniu zbiera się na wymioty. Miałam wielki sentyment do kosmetyków Clinique i zawsze w ciemno kupowałam różne rzeczy ale wiem , że 3 kroków już nie kupię!!!! Odradzam

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 17 pojedynczych próbek i 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij