Clinique, Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Powiększ Clinique, Anti - Blemish Solutions, Clearing Moisturizer

Zgłaszająca osoba: kasiasiar

Trzeci z 3 kroków clinique. Lekka emulsja do stosowania 2 razy dziennie. Znakomita pod makijaż. Pomaga zwalczyć niedoskonałości oraz zmatowić cerę.

Cena: ok. 85zł / 50ml
/e/

• Im dłużej, tym gorzej...
  • Kupiłam w Douglasie zestaw, w którym był ten krem o pojemności 30 ml.

Wydajność jest bardzo dobra, wystarczy odrobina, żeby pokryć całą twarz.

Stosowałam na noc. Choć wchłania się ładnie, to podkłady rolują się na nim, więc po kilku próbach za dnia, zostałam tylko przy używaniu wieczornym.

Zapach jest po prostu... obrzydliwy :/ Bardzo ostry i bardzo nieprzyjemny. Kiedy otwierałam tubkę, miałam wrażenie, jakbym otwierała denaturat... I jak położyć to na twarz?! Ech...

Moja mieszana cera, pełna - jak to się wdzięcznie nazywa - niedoskonałości, powinna pokochać ten krem, gdyż właśnie dla niej jest przeznaczony.
    Niestety...
    Im dłużej go używałam, tym podrażnienie było większe, wysyp również większy, w najlepszym wypadku - taki jak przed stosowaniem. Ale do tego doszło łuszczenie, przebarwienia i nadprodukcja sebum.

Żałuję, że męczyłam się z nim prawie 2 miesiące... Teraz muszę odratowywać cerę u kosmetyczki...

Ale przynajmniej moja recenzja jest rzetelna...

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • Ten lotion to najgorszy z 3 kroków Clinique Anti-Blemish.
    Jest antybakteryjny, ale nie zmniejsza stanów zapalnych, ani nie zwalcza trądziku. Po nałożeniu moja cera była bardzo podrażniona, trochę zaczerwieniona i lekko szczypała. Po stosowaniu go przez kilka dni skóra w niektórych miejscach była wysuszona i zaczęła się łuszczyć.
    Używałam go wyłącznie na noc. W ciągu dnia nakładam makijaż, a ten krem rolował się w połączeniu z podkładem.

Używam tego produktu od: przez kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam produkt bo mam problemy z cera i myślałam że jak kupię cos z droższej półki to mi pomoże. Produkt średni dobrze nawilzal lekko matowil,sprawdził sie pod makijaż i w lato.przy pierwszych tyg.stosowania widać było że skóra trochę odrzyla ale później bez zmian, pod koniec tubki zaczęłam go urzywac na dekolt to sprawdził sie idealnie.nie polecam jako dużą pomóc dobry dla tych co ptrzebują doraźnej pomocy a cere mają w miarę ok..

Używam tego produktu od: 6mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić alanor1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny
  • Mam okropną strefę T plus nieznośną tendencję do ropnych pryszczy na brodzie. Długo szukałam kremu do twarzy. Wypróbowałam wiele marek tańszych i droższych. W końcu będąc w perfumerii Sephora miła pani od Clinique doradziła mi ten krem. Cena jest wysoka, więc nie byłam skłonna go kupic szczególnie, że już na tylu kosmetykach się zawiodłam. Jednak wracając do kraju po wakacjach skusiłam się na super promocję na strefie wolnocłowej. Krem okazał się prawdziwym hitem! Cera jest po nim gładka i nawilżona ale nie tłusta. Wypryski pojawiają się bardzo sporadycznie. Konsystencja jest bardzo lekka i szybko się wchłania. Za duży plus uważam to, że krem jest zupełnie bezzapachowy. Starcza ok. na dwa miesiące (pierwszy kupiłam 15 maja a skończył się dopiero w zeszłym tygodniu) przy używaniu go dwa razy dziennie. Bez wyrzutów sumienia pobiegłam po następne opakowanie.

Używam tego produktu od: od maja

Chcesz pochwalić McBeeBee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie tego sie spodziewalam
  • Od dawna mam problemy z cera, skusilam sie na serie anti-blemish, bo pomyslalam, ze TA marka z TAKA cena na pewno dadza rade mojej cerze... Nic bardziej mylnego.
    Na poczatku bylo widac jakies tam efekty, skora na pewno wydawala sie o wiele czystsza, ale po krotkim czasie ja i wszyscy wokol mnie przestali zauwazac jakiekolwiek efekty.
    Produkt stosuje do dzis, ale po malu zamierzam z niego zrezygnowac, bo po jakis 8 miesiacach stosowania powinnam miec juz o wiele lepsza cere, a na razie to jest chyba tylko coraz gorzej.
    Kosmetyczka mowi, ze moze to taki okres i inne czynniki wplywaja na stan skory. Mozliwe, ale czy tak silne produkty jak anti-blemish nie powinny dzialac pomimo innych czynnikow?
    Sam krem srednio nawilza a bardziej wysusza, ale za to matuje skore. Za to pol gwiazdki.

Używam tego produktu od: ponad 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tosiap za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie za te pieniądze
  • takie same efekty dają kremy za kilkanaście złotych. krem absolutnie nie pomaga w leczeniu pryszczy, to taki zwykły nawilżacz. matuje maksymalnie na kilka godzin.

plusy:
    - ma fajną konsystencję (nie za rzadka, nie za gęsta)
    - szybko się wchłania
    - nadaje się pod makijaż
    - wydajność

minusy:
    - nie spełnia obietnic, nie robi nic z problemem pryszczy
    - cena nieadekwatna do działania

Używam tego produktu od: grudzien 2011

Chcesz pochwalić marmotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Krem (emulsja) bardzo dobrze pasuje do mojej skłonnej do wyprysków i błyszczenia skóry. Dobrze nawilża i sprawdza się pod makijaż. Jedyny (poza Idealist EL) po którym moja skóra pozostaje matowa ale nie ściągnięta. Nie lepi się, nie roluje, jest dosyć wydajny. W zestawie z pozostałymi krokami stanowi dla mnie ratunek na gorsze dni. Całości zestawu nie mogę stosować zbyt długo bo przesusza moją skórę ale krem stosowany samodzielnie sprawuje się bardzo dobrze. Nie przepadam za jego zapachem ale jest odczuwalny jedynie przy nakładaniu.

Ilość zużytych opakowań: 4 i następne rozpoczęte

Chcesz pochwalić aayaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak niezbędny produkt
  • Kupiłam całą serię i nie wiem co sądzić. Używam tego kremu/serum od dwóch miesięcy regularnie dwa razy dziennie. Mam wrażenie, że cała seria niewiele robi. Nie odnotowałam pogorszenia ale i poprawy też jakoś specjalnie nie widać. Taki sam efekt osiągnąć można przy zakupie znacznie tańszych kosmetyków.
    Serum niestety nie jest zbyt wydajne, przy używaniu dwa razy dziennie niewielkiej kropli już mi fuknęło opakowanie czyli się kończy :/.
    Podoba mi się to, że można używać tego kremu pod krem nawilżający i bez problemu można nałożyć na to makijaż. Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

Edit, 27.02.2012 Kupiłam już trzecią tubkę, przy regularnym stosowaniu bardzo poprawia stan cery, makijaż trzyma się cały dzień i często nie mam konieczności poprawiania go. Zostaje u mnie na stałe!

Chcesz pochwalić czarownica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na miarę CLINIQUE
  • Produkt ten był w zestawie razem z tonikiem i mydełkiem. O ile 2 ostatnie sprawdziły się na medal, to emulsja mnie zawiodła.

wodnista konsystencja, dużo kosmetyku się wylewało
    skóra szybko zaczyna się świecić
    brak działania nawilżającego i antytrądzikowego
    ciężko nałożyć na niego podkład
    obrzydliwy, ostry zapach

Jednak stosowany na noc sprawdza sie o tyle, ze zmniejsza pory i uspokaja cerę.

Chcesz pochwalić boangelina za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Kupiłam zestaw 3 kroków w Douglasie, ponieważ była jakaś promocja, była to kosmetyczka, która miała starczyć na miesiąc. Wcześniej miałam kilkanaście próbek jednodniowych i wypadły całkiem przyzwoicie. Niestety po kilku dniach stosowania wpadłam w rozpacz.
    Mydełko i tonik to prawdziwa porażka, która tak mi wysuszyła cerę na wiór, że zamiast pomóc to jeszcze bardziej zaszkodziła. Po takim wysuszeniu to ten krem w ogóle nie dawał rady, a poza tym zapach jesy okropny, po zastosowaniu zbiera się na wymioty. Miałam wielki sentyment do kosmetyków Clinique i zawsze w ciemno kupowałam różne rzeczy ale wiem , że 3 kroków już nie kupię!!!! Odradzam

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: 17 pojedynczych próbek i 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • nieporozumienie
  • Po konsultacji i teście skóry zaczęłam stosować całą serię czyli pianka do mycia twarzy, tonik i krem.

Krem w połączeniu z krokiem 1 i 2 serii zostawia na skórze lekką powłoczkę, nie zachwyca zapachem, ale jest dość przyjemny w użyciu, skóra jest po nim bardzo miękka w dotyku.

Na tym jednak kończą się plusy tego produktu. Nie spełnia żadnego ze swoich zadań, przy tym ta cena... kupienie całej serii to nie mały wydatek, a to tylko pogłębia rozczarowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30ml)

Chcesz pochwalić E_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie najlepszy
  • Bardzo lubię ten krem, używam go (i jego poprzedników) od kilku lat, z problemem trądziku zmagam się już ok 15 lat , jest to jedyny krem, który mi pomaga. Moja skóra jest gładka, a jeśli pojawi się jakiś pryszcz to bardzo szybko znika, jest nawilżona, nie podrażniona,używam tego kremu rano pod makijaż (skóra się dzięki niemu nie świeci), ale również na noc.

Kupując krem anty trądzikowy trzeba pamietac że nie na każdego poszczególne składniki kremu zadziałają. Ja miałam zrobiony posiew pryszcza i teraz wiem jakie składniki pomagają mi na trądzik, a na jakie (nawet na antybiotyki) moje pryszcze są zupełnie obojętne.

Używam tego produktu od: kliku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo (ok. 7)

Chcesz pochwalić cocodrilloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Cała sera Anti - Blemish to śmiech na sali, jej działanie jest dokładnie odwrotne od zamierzonego. Stosowanie każdego produktu oddzielnie szkody dużej nie wyrządzi (chociaż pożytku też nie), ale wszystkich trzech razem skutkuje straszliwym wysuszeniem cery i ogólnym pogorszeniem jej stanu. Po użyciu mydła + toniku z tej serii cera domaga się intensywnego nawilżenia, czego ten krem z całą pewnością nie zapewnia. Jest lekki, ale wchłania się długo i pozostawia na twarzy jakby silikonową powłokę, ale zupełnie nie nawilża...Za to twarz zaczyna się świecić (mi nie pomagał nawet puder, który zawsze niwelował wszelkie błyszczenie). Próbowałam stosować go samodzielnie, kiedy już miałam ponownie dobrze nawilżoną cerę; wówczas cera robiła się bardzo gładka, ale denerwowało mnie to nienaturalne świecenie. Jedynym plusem było to, że podkład bardzo dobrze się na nim trzymał. Absolutnie nie polecam serii Anti - Blemish.

Używam tego produktu od: 1
    Ilość zużytych opakowań: 2 miesiące

Chcesz pochwalić Triss Merigold za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • To jest najsłabsze ogniwo tej serii.
    Pozostawia tłusty film na twarzy, nie zmniejsza wydzielania sebum a powinien matowić a ilość niespodzianek pojawiających się na twarzy zamiast się zmniejszyć to się zwiększyła!! Naprawdę żałuję że go kupiłam...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić agatouch za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Kremik jest bardzo fajny. Ma lekką konsystecję żelu. Dobrze się wchłania. Buzia po nim jest gładka i miękka. Nawilża i nadaje się pod makijaż. W dodatku matowi nieco dłużej niż reszta kremików "matujących". Bardzo go lubię

Używam tego produktu od:pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dariaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Dobranie odpowiedniego kosmetyku na moją wieloletnią walkę z niedoskonałościami było nie lada wyczynem, ale wreszcie się udało. Zdecydowanie zmniejszył ilość i częstotliwość pojawiania się wyprysków, a muszę dodać, że wypróbowałam już wiele kosmetycznych kremów i chyba wszystkie apteczne, które mają porownywalną cenę. Co do matowienia nie mogę się wypowiedzieć, bo pomimo trądziku nie mam większych problemów z przetłuszczaniem.
    Na pewno wypróbuję inne produkty z tej serii.

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Chcesz pochwalić jackie07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Używałam kremu razem z innymi produktami z linii Anti-Blemish Solution (recenzje w odpowiednich miejscach). Cały pełnowymiarowy zestaw zakupiłam w Sephorze.
    Krem jest zdecydowanie "najsłabszym ogniwem" linii Anti-Blemish. Słabo nawilża, wręcz wysusza, podrażnia naczynka, wywołuje wysyp ropnych pryszczy. Myślałam, że to wszystko to tylko początkowy szok, ale stan cery po miesiącu używania kremu był opłakany - łuszcząca się, przesuszona, a zarazem przetłuszczona(!), zaczerwieniona i pryszczata buzia. Poddałam się - zmieniłam krem na nawilżający i po tygodniu była ogromna poprawa. Radzę przed zakupem zaopatrzyć się w próbki. Szkoda mi tych 90zł...

Używam tego produktu ponad miesiąc, później skapitulowałam
    Ilość zużytych opakowań: ponad połowę 1

Chcesz pochwalić Vellamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • moim zdaniem jedyny dobry produkt z całej linii Anti-Blemish Solutions marki Clinique. naprawdę uwielbiam ich kosmetyki i nie mam zielonego pojęcia, jak to się stało, że te akurat są co najwyżej umiarkowanie dobre.
    ale wracając do samego kremu: naprawdę nie jest zły i dziwią mnie trochę Wasze opinie, chociaż wiem, że każda skóra reaguje inaczej na dany kosmetyk.
    ten jest naprawdę lekki, nie zatyka porów, całkiem fajnie pachnie, nawilża, wygładza, świetny pod makijaż. faktycznie, nie matuje, ale osobiście nie mam problemu ze świecącą się cerą, poza tym myślę, że od tego jest puder.
    co mi się w nim nie podobało to to, że jeśli chodzi o wypryski, kompletnie nic się nie zmieniło. nie pogorszyło się, to prawda, ale za cenę oscylującą wokół stu złotych, nie tego oczekiwałam. zwłaszcza, że nawet kremy z "niższych" półek bywają naprawdę pomocne w tej kwestii. stąd "tylko" trzy gwiazdki.
    podsumowując: warto spróbować, nie warto natomiast oczekiwać zbyt wiele po tym kremie.Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące

Chcesz pochwalić dontdoithoney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Krem ten naprawdę mi sie podoba i pasuje do mojego rodzaju skóry. Mam cerę delikatną, suchą z dużą skłonnością do wyprysków. Zawsze mam wiele małych grudek. Krem Clinique pomógł mi usunąć większość z nich, złagodził i nawilżył skórę. Nie zapycha.
    To prawda, nie matuje zbyt dobrze ale nie jest to dla mnie największym problemem. Najważniejsze że szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Alioth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysuszacz
  • tyle zachwytow nad ta firma...hm...ja niestety mam same zle doswiadczenia;( Sklad kremiku niby fajny,te algi szczegolnie mnie przekonaly,ale juz po jednej aplikacji buzia wysuszona na papier!!! Nawilzenie po prostu zerowe...coz jedna gwiazdka za to,ze super wygladza powierzchnie skory,a druga za to,ze podklad rozprowadza sie idealnie i swietnie stapia z buzka. Pokochalabym go na pewno,gdyby tylko nawilzal SZKODA

Używam tego produktu od:ponad miesiac
    Ilość zużytych opakowań:prawie 1

Chcesz pochwalić Sweet Missy za czytelną i pomocną recenzję?
  • a mnie zapycha... :|
  • Strasznie trudno mi go ocenić. Czemu? Otóż, z początku stosowania byłam nawet zadowolona. Po jego zastosowaniu skóra byłą taka gładziutka, rozjaśniona... Przyjemna. Używam całej serii 3 krokow, więc wydawało mi się, że białe kropki, jakieś wypryski są wysypem. W końcu skóra się złuszcza pod wpływem kwasów zawartych w piance i toniku... Poza tym, dotychczas zapchał mnie JEDEN krem - acnefan.
    Jednak nie dawało mi to spokoju. Przestałam stosować na kilka dni krem, skóra uspokoiła się, zaczęłam znowu - krostki wróciły. Zrobiłam tak kilka razy żeby się upewnić i niestety było tak za każdym razem...
    Wniosek z tego jeden - krem nie jest dla mnie, a szkoda. Mógł być fajny... Ale o jego długofalowych właściowościach nawet nie zdążyłam się przekonać. Czy matowi też nie wiem, bo raczej używałam go na noc. Hm...
    Trudno.

MOŻE kiedyś spróbuje jeszcze raz? Naprawdę w życiu zapchał mnie 1 krem... Ale na dzień dzisiejszy mówię - nie.

Używam tego produktu od: -
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy

Chcesz pochwalić blue_apple za czytelną i pomocną recenzję?
  • :/
  • ..Stosowalam go jakis czas temu no i hmm..no jakos nie zauwazylam efektu matowienia skory, ani tez niedoskonalosci byly takie jak przed stosowaniem. Ze on niby jest dobry pod makijaz ? .. ? hymmm..przy cerze tlustej do ktorej podobno sie go stosuje to z cala pewnoscia NIE. Swiecilam sie po nim jak gabka. Ogolnie to nie zauwazylam zadnych plusow..no moze..jeden ! opakowanie ladne hehe..tyle.

Używam tego produktu od: pare lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 !

Chcesz pochwalić cherry86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • mam cere bardzo tlusta w strefie T i lekko wysuszona na policzakch i do tego z rozszerzonymi porami i ze ze sklonnoscia do podraznien i wypryskow, niezla mieszanka co:P

no wiec na poczatku bylam troche rozczarowana ze tak slabo matuje.. no ale nic uzywalam dalej (razem z pianka i tonikiem z tej serii + pore minimizer t-zone shine control) no i powiem ze cera mi sie wygladzila, w dotyku jest jak pupa niemowlaka. matowienie tez ok(raz dziennie uzyje bibulki matujacej), mniej przykrych niespodzianek, pory na czole sie duzo zmniejszyly, jeszcze tylko walcze z tymi przy policzkach ale i tak sa duzo mniejsze

nie wysusza

domyslam sie ze jakbym codziennie po zmyciu makijazu na noc uzywala tych produktow to bym miala cere jak marzenie ale jednak za leniwa jestem czasami hehe

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: wlasnie skonczylam pierwsze

Chcesz pochwalić kk.one za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Dobry krem dla cer mieszanych,wrażliwych,ze sklonnosią do wyprysko czyli dla mnie <lol> minus to cena i brak jakiegos super dzialania w zwalczaniu wypryskow.konsystencja rowniez srednia raczej do niego nie wroce bo jest masa innych ale byl fajny ;D

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:1/5

Chcesz pochwalić bossy162 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nie dla mnie
  • Kupiłam ten krem nie licząc na jakieś cuda, ot po prostu szukałam czegoś neutralnego na dzień (na noc cleanance k Avene). Owszem tuż po nałożeniu cera robi się jakby super gładka i rozjaśniona. Niestety po dość szybkim czasie cała twarz zaczyna się niemiłosiernie świecić, a ja nigdy nie miałam z tym zbyt wielu problemów. Próbowałam nakładać śladowe ilości kremu ale efekt jest ten sam- cała buzia idealnie lśniąca i śliska.. nigdy czegoś takiego nie miałam a zaznaczam że używam kremów nawilżających. nie skończyłam pierwszego opakowania bo skoro krem nie ma właściwości leczniczych, to po co się męczyć... Radzę użyć najpierw próbek (choć wiem jak o nie trudno w clinique) bo ten krem to dość duży wydatek, i jak dla mnie, szkoda pieniędzy!!

Używam tego produktu od: 2 mieśięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić nińa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij