Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Zgłaszająca osoba: sweet_strawberry

Guma modelująca Chaotic (poziom utrwalenia 3) pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Słodkawy, kuszący zapach soków owocowych idealnie komponuje się z kreatywnym nieładem, który dowolnie tworzysz skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy. Chaotic daje absolutną swobodę działania Twojej wyobraźni.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Oleth-10, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butylene Glycol, Ceteth-2, Parfum, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Peg-90M, Propylene Glycol, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Mel, Acrylates/C10-30/Alkyl Acrylate Crosspolymer, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, CI 142090, CI 60730 (29.08.2010)

/e/

• świetna!
  • Bardzo dobra guma, chyba najlepszy z wielu dotychczas wypróbowanych kosmetyków do stylizacji włosów.
    + nie skleja włosów
    + nadaje połysk
    + utrwala fryzurę na cały dzień
    + piękny kolor, zapach, fajna lekka konsystencja
    + genialne sprawdza się dla b. krótkich fryzur
    + pomysłowe poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: od kilku dni

Chcesz pochwalić buzia104 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna guma
  • Produkt zakupiłam od razu po wyjściu od fryzjera, kiedy to ścielam włosy na krótko (ale nie na jeżyka). Potrzebowałam czegoś co nada mojej grzywie lekki nieład. I produkt sprawdza się w tej kwestii. Nie możemy od niego oczekiwać, że utrwali nam ten nieład na cały dzień (nie wiem czy takie kosmetyki w ogóle istnieją). Poza tym moje włosy są na tyle oporne na wszelkie targanie (ich naturą jest raczej leżeć gładko i prosto), że ta guma i tak dokonuje cudów. Co w niej lubię?

+ 'robi' bałagan na głowie, ale jest on kontrolowany, mogę go w każdej chwili zmienić, a jak opadnie to wystarczy, że lekko poczochram włosy i znów jest fajnie
    + ładnie wygładza włosy, zaraz po suszeniu uspokaja wszystkie odstające włoski, nadaje im połysku
    + przy umiejętnym użyciu nie obciąża włosów, można się go pozbyć czesząc włosy (nie należy nakładać jej zbyt dużo; ja daję odrobinę rano i potem w ciągu dnia ewentualnie poprawiam jeszcze odrobiną)
    + bardzo fajne opakowanie (to ono mnie przyciągnęło w sklepie), aczkolwiek czasem trudno się zakręca, ale mi to nie przeszkadza, bo nie ma szans, żeby kosmetyk 'uciekł' nam z pudełka - jest bardzo gęsty
    + cudny zapach, bardzo radosny, że tak powiem
    + łatwo schodzi z rąk, wystarczy opłukać je wodą
    + nie zauważyłam, żeby jakoś wpływał na stan moich włosów, ale używam go dopiero od dwóch tygodni
    + chyba wydajny, po 2 tygodniach niewiele go ubyło, a używam codziennie
    + tani i łatwo dostępny

Minusów na razie nie zauważyłam. No może to zakręcania słoiczka, ale jak już wspomniałam nie stanowi to problemu, bo kosmetyk i tak nie wypłynie. No i na pewno nie polecam osobom, które oczekują super hiper bałaganu i utrwalenia, bo to nie to. Daje naturalny efekt (a to lubię najbardziej).

Chcesz pochwalić agjen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Długo,długo była to moja ulubiona guma do włosów.Fajne pudełeczko wygodne podczas aplikacji,bardzo ładny zapach i przesliczny niebieski kolor.super stroszy włosy i uklada je.bardzo wydajna,mimo ze maz ja podbierał starczała na długo.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie ulubiona
  • Dla mnie w tym momencie najlepszy produkt do stylizacji. Mam włosy po trwałej, a więc suche i jako utrwalacz loków sprawdza się prawie idealnie. Szukałam kosmetyku, który nie będzie miał alkoholu, żeby nie szkodzić dodatkowo osłabionym włosom. Ta guma go nie ma w odróżnieniu od gumy Joanny, którą miałam wcześniej.
    Myślę, że nie sprawdziłaby się na moich naturalnych prostych włosach. Ze względu na zbyt duże obciążenie (woski i tłuszcze w składzie) mogłaby je po prostu skleić i dać efekt przetłuszczenia. Pożyczyłam ją koleżance z prostymi i cienkimi włosami. Skończyło się na myciu, bo efekt był taki, jakby jej głowa nie widziała szamponu od conajmniej tygodnia.
    Póki co guma mi odpowiada i niedługo kupię następne opakowanie.

Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Podbieram mężowi do akcentowanie końcówek, wygładzania napuszonych włosów czy gładkich koków i kucyków. Mąż natomiast stawia na baczność wszystkie swoje dziwaczne fryzury- jest wielbicielem asymetrycznych cięć i odważnych fryzur. Kosmetyk sprawdza się świetnie- na przyjemną konsystencję, zabawny niebieski kolor, nienachalny zapach. Nie niszczy włosów, łatwo się wyczesuje i wymywa. Polecamy!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kaileight za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Zdecydowanie najlepsza guma do włosów jaką miałam!

Gęsta, nieklejąca się konsystencja o przepięknym zapachu! Maleńka ilość wystarcza żeby cała czupryna przesiąknęła zapachem tej gumy, co jak najbardziej mi odpowiada.
    Już mam długie włosy i w dalszym ciągu używam tej gumy. Głównie po to, aby nadać im świeżości w drugim dniu po myciu (lekko je unosi i perfumuje).

Zawsze lubiłam artystyczny nieład i dopóki się to nie zmieni będę się zaopatrywać w ten kosmetyk.
    Oczywiście jak ten już mi się skończy, bo jest bardzo wydajny. Kupiłam go rok temu i mam go i mam...
    Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Magalenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Całkiem dobra guma. Używałam jej głównie do ujarzmienia moich odstających włosków kiedy to jeszcze mi się puszyły. Dobra jest też do wycieniowanych włosów na końcówki; ładnie je unosi i cieniowanie jest ładnie podkreślone. Nie usztywnia tak jak żele- zostają elastyczne. Bardzo wydajny i fajnie pachnący produkt!
    Opakowanie też mi się baaaaardzo podoba.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Guma świetnie nadaje się do układania krótkich włosów, dobrze i na długo utrwala - można nią zrobić poczochraną fryzurkę.
    Bardzo podoba mi się design opakowania - praktyczne i ładne. Zapach też ok.
    Trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić z ilością, gdyż łatwo o efekt tłustych włosów! Za to właśnie odejmuje gwiazdki. W tej cenie znam lepsze.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa

Chcesz pochwalić Crackers1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia zadanie
  • Nie używam jej często, tylko gdy po myciu odstają mi co po niektóre kosmyki, wtedy spisuje się w sam raz. Podoba mi się jej lżejsza konsystencja, miałam dość wosków po których włosy były jak strąki i wszystko się kleiło: A tak wcieram w ręce, przygładzam co trzeba, myję ręce (łatwo się spłukuje) i po sprawie No i jak zwykle - obłędny zapach;]

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rzodkiewka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeżyna
  • Co za obłędny zapach owoców leśnych

Używam gumy do podkręcenia końcówek jak rozpuszczam włosy i sprawdza się idealnie

+ długo się utrzymuje
    + nie skleja
    + nie obciąża
    + wydajny
    + obłędny zapach

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić lemoorka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij