Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Powiększ Schwarzkopf, Got2b Chaotic, Moulding Gum (Guma modelująca do włosów)

Zgłaszająca osoba: sweet_strawberry

Guma modelująca Chaotic (poziom utrwalenia 3) pozwala układać, konstruować i swobodnie manipulować włosami. Słodkawy, kuszący zapach soków owocowych idealnie komponuje się z kreatywnym nieładem, który dowolnie tworzysz skręcając, przekładając, prostując czy strosząc włosy. Chaotic daje absolutną swobodę działania Twojej wyobraźni.

Skład: Aqua, Isopropyl Myristate, Oleth-10, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butylene Glycol, Ceteth-2, Parfum, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Peg-90M, Propylene Glycol, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Mel, Acrylates/C10-30/Alkyl Acrylate Crosspolymer, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, CI 142090, CI 60730 (29.08.2010)

/e/

• świetna!
  • Bardzo dobra guma, chyba najlepszy z wielu dotychczas wypróbowanych kosmetyków do stylizacji włosów.
    + nie skleja włosów
    + nadaje połysk
    + utrwala fryzurę na cały dzień
    + piękny kolor, zapach, fajna lekka konsystencja
    + genialne sprawdza się dla b. krótkich fryzur
    + pomysłowe poręczne opakowanie

Używam tego produktu od: od kilku dni

Chcesz pochwalić buzia104 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna guma
  • Produkt zakupiłam od razu po wyjściu od fryzjera, kiedy to ścielam włosy na krótko (ale nie na jeżyka). Potrzebowałam czegoś co nada mojej grzywie lekki nieład. I produkt sprawdza się w tej kwestii. Nie możemy od niego oczekiwać, że utrwali nam ten nieład na cały dzień (nie wiem czy takie kosmetyki w ogóle istnieją). Poza tym moje włosy są na tyle oporne na wszelkie targanie (ich naturą jest raczej leżeć gładko i prosto), że ta guma i tak dokonuje cudów. Co w niej lubię?

+ 'robi' bałagan na głowie, ale jest on kontrolowany, mogę go w każdej chwili zmienić, a jak opadnie to wystarczy, że lekko poczochram włosy i znów jest fajnie
    + ładnie wygładza włosy, zaraz po suszeniu uspokaja wszystkie odstające włoski, nadaje im połysku
    + przy umiejętnym użyciu nie obciąża włosów, można się go pozbyć czesząc włosy (nie należy nakładać jej zbyt dużo; ja daję odrobinę rano i potem w ciągu dnia ewentualnie poprawiam jeszcze odrobiną)
    + bardzo fajne opakowanie (to ono mnie przyciągnęło w sklepie), aczkolwiek czasem trudno się zakręca, ale mi to nie przeszkadza, bo nie ma szans, żeby kosmetyk 'uciekł' nam z pudełka - jest bardzo gęsty
    + cudny zapach, bardzo radosny, że tak powiem
    + łatwo schodzi z rąk, wystarczy opłukać je wodą
    + nie zauważyłam, żeby jakoś wpływał na stan moich włosów, ale używam go dopiero od dwóch tygodni
    + chyba wydajny, po 2 tygodniach niewiele go ubyło, a używam codziennie
    + tani i łatwo dostępny

Minusów na razie nie zauważyłam. No może to zakręcania słoiczka, ale jak już wspomniałam nie stanowi to problemu, bo kosmetyk i tak nie wypłynie. No i na pewno nie polecam osobom, które oczekują super hiper bałaganu i utrwalenia, bo to nie to. Daje naturalny efekt (a to lubię najbardziej).

Chcesz pochwalić agjen za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Długo,długo była to moja ulubiona guma do włosów.Fajne pudełeczko wygodne podczas aplikacji,bardzo ładny zapach i przesliczny niebieski kolor.super stroszy włosy i uklada je.bardzo wydajna,mimo ze maz ja podbierał starczała na długo.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie ulubiona
  • Dla mnie w tym momencie najlepszy produkt do stylizacji. Mam włosy po trwałej, a więc suche i jako utrwalacz loków sprawdza się prawie idealnie. Szukałam kosmetyku, który nie będzie miał alkoholu, żeby nie szkodzić dodatkowo osłabionym włosom. Ta guma go nie ma w odróżnieniu od gumy Joanny, którą miałam wcześniej.
    Myślę, że nie sprawdziłaby się na moich naturalnych prostych włosach. Ze względu na zbyt duże obciążenie (woski i tłuszcze w składzie) mogłaby je po prostu skleić i dać efekt przetłuszczenia. Pożyczyłam ją koleżance z prostymi i cienkimi włosami. Skończyło się na myciu, bo efekt był taki, jakby jej głowa nie widziała szamponu od conajmniej tygodnia.
    Póki co guma mi odpowiada i niedługo kupię następne opakowanie.

Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Podbieram mężowi do akcentowanie końcówek, wygładzania napuszonych włosów czy gładkich koków i kucyków. Mąż natomiast stawia na baczność wszystkie swoje dziwaczne fryzury- jest wielbicielem asymetrycznych cięć i odważnych fryzur. Kosmetyk sprawdza się świetnie- na przyjemną konsystencję, zabawny niebieski kolor, nienachalny zapach. Nie niszczy włosów, łatwo się wyczesuje i wymywa. Polecamy!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kaileight za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Zdecydowanie najlepsza guma do włosów jaką miałam!

Gęsta, nieklejąca się konsystencja o przepięknym zapachu! Maleńka ilość wystarcza żeby cała czupryna przesiąknęła zapachem tej gumy, co jak najbardziej mi odpowiada.
    Już mam długie włosy i w dalszym ciągu używam tej gumy. Głównie po to, aby nadać im świeżości w drugim dniu po myciu (lekko je unosi i perfumuje).

Zawsze lubiłam artystyczny nieład i dopóki się to nie zmieni będę się zaopatrywać w ten kosmetyk.
    Oczywiście jak ten już mi się skończy, bo jest bardzo wydajny. Kupiłam go rok temu i mam go i mam...
    Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Magalenna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Całkiem dobra guma. Używałam jej głównie do ujarzmienia moich odstających włosków kiedy to jeszcze mi się puszyły. Dobra jest też do wycieniowanych włosów na końcówki; ładnie je unosi i cieniowanie jest ładnie podkreślone. Nie usztywnia tak jak żele- zostają elastyczne. Bardzo wydajny i fajnie pachnący produkt!
    Opakowanie też mi się baaaaardzo podoba.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Guma świetnie nadaje się do układania krótkich włosów, dobrze i na długo utrwala - można nią zrobić poczochraną fryzurkę.
    Bardzo podoba mi się design opakowania - praktyczne i ładne. Zapach też ok.
    Trzeba jednak uważać żeby nie przesadzić z ilością, gdyż łatwo o efekt tłustych włosów! Za to właśnie odejmuje gwiazdki. W tej cenie znam lepsze.

Ilość zużytych opakowań: niecała połowa

Chcesz pochwalić Crackers1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia zadanie
  • Nie używam jej często, tylko gdy po myciu odstają mi co po niektóre kosmyki, wtedy spisuje się w sam raz. Podoba mi się jej lżejsza konsystencja, miałam dość wosków po których włosy były jak strąki i wszystko się kleiło: A tak wcieram w ręce, przygładzam co trzeba, myję ręce (łatwo się spłukuje) i po sprawie No i jak zwykle - obłędny zapach;]

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rzodkiewka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeżyna
  • Co za obłędny zapach owoców leśnych

Używam gumy do podkręcenia końcówek jak rozpuszczam włosy i sprawdza się idealnie

+ długo się utrzymuje
    + nie skleja
    + nie obciąża
    + wydajny
    + obłędny zapach

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić lemoorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam krótkim włosom
  • Po ścięciu włosów na naprawdę krótkie potrzebowałam czegoś do układania ich. Guma got2b okazała się stworzona do mojej fryzury Tworzy fajne kosmyki, nie mam puszku na głowie, mogę się poczochrać w każdej chwili i fryzura się unosi. Bo na pewno nie jest to kosmetyk dla pań, które chcą mieć na głowie rzeźbę Ten kosmetyk pozwala na naprawdę fajne zabawy z krótkimi fryzurami. Potrzeba tylko wprawy, żeby nie nakładać go za dużo. Pachnie pięknie, świeżo (koleżanka spytała, co to za śliczne perfumy ). Puszka jest wydajna, używam codziennie od półtora miesiąca, zużyłam połowę.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić heidhr za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie dla mnie...
  • kupiłam gumę po wyjściu od fryzjerki, ktora podcinala moje wlosy (mam włosy za lopatki) i pod koniec nalozyla troche gumy stylizujacej na dlonie, wsmarowala we wlosy, po czym cala fryzura byla lsniaca i bardzo gladka, a z tym mam wielki problem, bo mam puszace sie wlosy. pomyslalam, ze warto by sprobowac.. jednakze nie bylo w sklepie gumy ktorej uzywala na mnie fryzjerka, kupilam wiec tę...
    no i muszę przyznać, że oprócz pięknego zapachu, to żadnego efektu przygladzenia nie da sie osiagnac, mimo iz probowalam nie raz.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Chcesz pochwalić Kosiarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajna
  • Świetnie pomaga w ułożeniu fryzury - nie skleja włosów ani ich nie usztywnia - zostają elastyczne, ale nie opadają. Sprawdza się w każdych warunkach. Naprawdę godny polecenia, bardzo wydajny produkt!
    Duży plus za cudowny zapach i kolor ;]

Ilość zużytych opakowań: 1 (w połowie)

Chcesz pochwalić vvojtek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłusty, obciąża włosy
  • Ze 100 razy próbowałam dać mu szansę ale niestety nie jest to kosmetyk dla mnie. Przede wszystkim ta guma jest strasznie tłusta przez co mocno obciąża włosy. Moje włoski są cienkie ale jest ich całkiem sporo, tył jest celowo ścięty na krótko abym mogła je "postawić" w lekkiego jeża Niestety tą pastą to niemożliwe! Nie dość że tylko lekko się unoszą to po chwili "jeż" wraca do stanu pierwotnego. Dodatkowo zauważyłam, że bardzo szybko włosy przetłuszczają się. Ogólnie jestem bardzo niezadowolona z tego produktu, zapłaciłam za niego 18 zł więc tyle dobrze (nie wiem skąd tak wysoka cena w zgłoszeniu).
    Tak więc połowa produktu jest niewykorzystana, chyba oddam chłopakowi - może jemu będzie pasować.
    Na plusy zasługuje:
    + śliczny owocowy zapach
    + świetny niebieski kolor
    + ładna stylistyka metalowego opakowania

To jednak za mało bo kosmetyk ma pomagać w ułożeniu fryzury, nadawać jej kształt i odpowiednie "akcenty" a tego nie robi.Używam tego produktu od: 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Susanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy produkt
  • Dobry i trwały produkt.Można nim z łatwością nadać fryzurze ciekawy wygląd,utrwala ją i ratuje w warunkach dużej wilgotności powietrza.Włosy potraktowane ta gumą na pewno się nie spuszą,(co u mnie się dzieje notorycznie w obecności pary wodnej).Wydajność znośna,mam swoje opakowanie opróżnione w 1/4 a stosuję już prawie 2 miesiące ( srednio 3-4 razy w tygodniu)...relacja cena/jakość dość poprawna.
    Z walorów estetycznychpakowanie ciekawe,metalowa puszka,zawartość o miłej dla oka błękitnej barwie i bardzo intensywnym zapachu
    jakiejś gumy do żucia chyba...)
    Dla mnie niezbędnik,gdy na dworze mgła ;-)
    Jedyny minus to częste mycie głowy,a teraz o przeziębienie raczej nietrudno...Używam tego produktu od:2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań:1/4 pierwszego

Editt 25.11.07 - Widzę,że padłam ofiarą jakiegoś zamieszania cenowego w Galerii Centrum w Lbnie,gdzie nabyłam tę gumę.Musieli tam mieć jakąś pomyłkę w kodowaniu produktów i cen,bo dokładnie zapłaciłam 25,90 zł - kupowałam wtedy tylko ten kosmetyk,więc niemożliwe bym pomyliła cenę z innym.Ale będąc w Tesco w dniu wczorajszym zwrociłam tam uwagę na aktualną cenę tejże gumy i kosztowała 18 zł z haczykiem.No to wygląda na to,że przepłaciłam parę zł... :-/ to się nazywa mieć pecha...Jaka jest cena w Galerii w tejże chwili nie wiem,bo już jakiś czas w niej nie byłam,ale wydaje mi się że mój przypadek był pewnie jakimś tylko nieszczęśliwym epizodem,bo to byłoby trochę dziwne gdyby cena różniła się tak bardzo w 1 mieście za ten sam produkt...i to taki produkt...

Chcesz pochwalić sweet_strawberry za czytelną i pomocną recenzję?